سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۵۰Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحصیلات تکمیلی»

شانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، میزبانی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در پژوهشگاه را ابزاری برای توسعه جریان نوآوری و ورود ایده های خلاقانه و فناورانه به این مجموعه برشمرد و از مکاتبه با 60 دانشگاه در این زمینه خبر داد.
سرپرست سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از بازگشایی تدریجی دانشگاه ها با اولویت حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی و به شرط واکسینه شدن خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۷    
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، با محوریت برگزاری کنگرۀ بین المللی مکتب حاج قاسم سلیمانی در محل دانشگاه شهید باهنر کرمان امضا شد.
دکتر محمدعلی زلفی گل ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برنامه ریزی شده است با این حجم واکسیناسیونی که صورت می پذیرد، دانشگاه ها ابتدا به صورت تلفیقی مجازی و حضوری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مرحله پروپوزال آغاز شود ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴    
به گزارش سرویس آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ، دکتر مهدی اسفندیاری مدیر خدمات آموزشی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: نام نویسی همه دانشجویان نوورود این دانشگاه در مقاطع سه گانه تحصیلی به صورت غیرحضوری انجام می شود. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۳    
واکسیناسیون دانشجویان از 18 شهریور آغاز شده و تاکنون 50 درصد دانشجویان تحصیلات تکمیلی واکسینه شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: 11 هزار دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی به شکل مجازی در سال تحصیلی جدید تحصیل خود را انجام می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ملایر در مجلس گفت: چه اصراری برای عدم بازگشایی حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی وجود دارد زیرا هم فاصله گذاری اجتماعی در کلاس ها، خوابگاه ها و آزمایشگاه ها رعایت می شود و هم تعداد این دانشجویان نسبت به دانشجویان کارشناسی کمتر است.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: براساس گزارش هایی که از دانشگاه ها و دانشجویان داریم، نزدیک به 50 درصد دانشجویان تحصیلات تکمیلی واکسینه شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرایط دریافت خوابگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی روزانه و غیربومی نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه گیلان اعلام شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم:طبق گزارش های دریافت شده از دانشجویان و دانشگاه ها، حدود نیمی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی واکسینه شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس مصوبه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند، کلاس ها دانشجویان از سوم مهرماه شروع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دستورالعمل ساماندهی برگزاری جلسات دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیمسال دوم 1400-1399 از سوی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۳    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی با اعلام اینکه شروع ترم تحصیلی جاری شنبه بیست و هفتم شهریور ماه می باشد تاکید کرد: ساختار اولیه برگزاری کلاس ها فعلا به صورت مجازی خواهد بود و در صورت واکسیناسیون حداکثری در جامعه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۹    
تهران- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از بازگشایی غیر حضوری نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 این دانشگاه به صورت الکترونیک خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی اگر 2 دز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند، می توانند از خوابگاه دانشجویی استفاده کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۳۴    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه تعامل بین استاد و دانشجو در آموزش مجازی وجود ندارد، گفت: مهم ترین تهدید ویروس همه گیر کرونا، افت کیفیت آموزشی است.
در این گزارش تمرکز ما روی درجه بندی نمره پایان نامه کارشناسی ارشد و تز دکترا است. در ادامه توضیح می دهیم که بر چه اساسی به پایان نامه های دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی درجه عالی، خیلی خوب، خوب، قابل قبول و غیرقابل قبول اختصاص داده می شود ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری نصیر از اسلامشهر، حامد زارعی در نشستی با حجت الاسلام محمدجعفر محمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، علیرضا هاشمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۴    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان عنوان کرد: آزمون EPT ویژه دانشجویان دکتری تخصصی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از تصویب و ابلاغ شیوه نامه دوره های فرعی (کهاد) در دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد: کلاس های این دانشگاه به صورت مجازی آغاز می شود ولی تلاش می کنیم مشروط به تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا، حداقل برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بخشی از دروس را به صورت حضوری برگزار کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۴    
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب گفت: آموزش مطلوب برای دانشجویان بین الملل و مقاطع تحصیلات تکمیلی در پساکرونا، تلفیقی از شیوه های حضوری و مجازی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۷    
مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای اعلام کرد که کلاس های آموزشی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه در سال تحصیلی جدید غیرحضوری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آزمون صلاحیت حرفه ای گروه پرستاری (در سه گروه شغلی پرستاری، هوشبری و اتاق عمل) با حضور 178 داوطلب در استان برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۵    
بررسی آخرین وضعیت خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های استان تهران نشان می دهد که صرفا دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی مجاز به ثبت درخواست اسکان در خوابگاه هستند.
دانشگاه علم و فرهنگ بورسیه شهریه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و فرصت مطالعاتی برای استادان دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور افغانستان تخصیص داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از آغاز نیم سال جدید تحصیلی خبر داد و گفت: آموزش تا اطلاع ثانوی مجازی است و در خصوص حضوری شدن کلاس ها نیز تا زمانی که واکسیناسیون تمام شود منتظر دستورالعمل وزارت خواهیم بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۱    
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی گفت: جلسه ای با معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار و مشکلات دانشجویان را در این جلسه مطرح کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات علمی دانشکده جغرافیا دانشگاه خوارزمی مستقر در کرج اعلام کرد که برای نخستین بار در جهان دانشگاه خوارزمی موفق به تاسیس رشته هیدروپلیتیک در مقطع کارشناسی ارشد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج گفت: آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری با حضور 45 دانشجو به صورت حضوری در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۵    
غلامرضا لطیفی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به روند واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه، به میزان، گفت: دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران یک پایگاه تجمیعی برای واکسیناسیون دانشجویان و اعضا در محل این دانشگاه ایجاد کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: به عنوان محوری ترین مطالبات مهم استان اردبیل در بحث علمی می توان به افزایش تحصیلات تکمیلی و احداث دانشگاه صنعتی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۴    
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس در دیدار با وزیر علوم گفت: افزایش ظرفیت تحصیلات تکمیلی در استان اردبیل و احداث دانشگاه صنعتی اردبیل از مهمترین مطالبات مردم استان اردبیل است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۰    
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه دانشجویان برای جلوگیری از ازدحام در زمان واکسیناسیون باید در سایتی که دانشگاه فراهم کرده ثبت نام کنند، گفت: 3 هزار و 500 دانشجو در این دانشگاه واکسینه می شوند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۱    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از برگزاری آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری با حضور 176 دانشجو در استان گیلان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷    
استاد سرآمد علمی گسترش بی رویه دوره های تحصیلات تکمیلی را مشکل اصلی آموزش عالی دانست و گفت: نتیجه این گسترش، انبوه فارغ التحصیلان بی کیفیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز طرح واکسیناسیون دانشجویان استان تا کنون 100درصد جمعیت تحت پوشش دانشجویان تحصیلات تکمیلی واکسیناسیون را انجام داده اند .
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ کیهان با اشاره به تحولات افغانستان نوشت: الان برای فعال سازی اقتصاد و تجارت خود به کمک احتیاج دارد. ما در همسایگی این کشور هستیم. ایران از نظر علمی و تکنولوژیک می تواند به کمک مردم افغانستان بشتابد. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۲    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به آغاز واکسیناسیون دانشجویان از روز گذشته گفت: واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی طی 6 روز انجام می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۱    
معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: واکسیناسیون در دانشگاه تهران با توجه به اولویت بندی در نظر گرفته شده از دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی آغاز شده و هم اکنون واکسیناسیون مقطع کارشناسی ارشد آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به آغاز واکسیناسیون دانشجویان از روز گذشته گفت: واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی طی 6 روز انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های تهران امسال هم به دلیل شیوع بیماری کرونا با شرایط خاص و ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی بازگشایی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه یزد گفت: پس از اساتید، کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی نوبت به واکسیناسیون دانشجویان کارشناسی دانشگاه یزد رسید.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پتاکنون حدود 3000 دُز یک و دو برای دانشجویان تزریق شده است و برای دانشجویان خوابگاهی هم که مراجعه کرده بودند، انجام شده است. از امروز هم واکسیناسیون دکتری را آغاز کردیم که عموما سینوفارم هم تزریق می شود. این روند حداقل تا دو ماه دیگر و تا پایان دُز دوم ادامه دارد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۵    
عضو کمیسیون و آموزش تحقیقات مجلس گفت: برنامه ریزی شده که به ترتیب دانشجویان دکتری، تحصیلات تکمیلی و کارشناسی واکسینه شوند و برای تاریخ دقیق بازگشایی دانشگاه ها، وزارت علوم با همراهی ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گیری می کند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۱    
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از کسب مجوز رشته های کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی و تندرستی و مربیگری کسب و کار خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۱    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: ظرفیت بالای دانشگاه ها فضای رقابت داوطلبان کنکور را کمتر کرده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه فرهیختگان نوشت: تامین واکسن موردنیاز گروه های مختلف موجب شد تا فرآیند واکسیناسیون دانشجویان با چند هفته تاخیر، اما بالاخره آغاز شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از کسب مجوز رشته های کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی و تندرستی و مربیگری کسب و کار خبر داد.