چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۱۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحصیلات تکمیلی»

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای زمان پایان مرحله دوم ثبت نام دپذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه را اعلام کرد.
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر پیمان ولی پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر از رشد روزافزون دانشجویان بانو در مقطع تحصیلات تکمیلی این دانشگاه خبرداد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر بیش از یک هزار و 600 مقاله داررد و بانوان تقش، پرررنگی در این زمینه دارند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۹    
زبان انگلیسی یکی از آن پاشنه آشیل های هر دانشجویی هست که به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی در گروه فنی و مهندسی یا علوم پزشکی نمی توان آن را دور زد، و نیاز به تمرین و مطالعه مداوم است ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴    
ابوذر صلاحی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با تبریک هفته بسیج اظهارداشت: دوره فنی و مهندسی افرا به صورت مجازی و برای دانشجویان سال آخر کارشناسی، فارغ التحصیلان و تحصیلات تکمیلی از 25 آذر به مدت 4 روز برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۶    
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در اطلاعیه ای راه های ارتباط دانشجویان با کارشناسان آموزش به صورت غیرحضوری را اعلام کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر_گروه جامعه: به اذعان همه صاحب نظران و دست اندرکاران مدیریت سازمان ها، منابع انسانی یکی از سرمایه های اصلی هر سازمانی است. هر اندازه نیروی انسانی یک سازمان کارآمدتر، متبحرتر و از تحصیلات تکمیلی آکادمیک برخوردار باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۷    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان با انتشار شماره های تلفن همراه مدیران و مسئولان آموزشی هر دانشکده، زمینه دسترسی دانشجویان به آنان برای حل مشکلاتشان را فراهم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان تعطیلی و قرنطینه دو هفته ای که همزمان در سراسر کشور انجام می شود، فعالیت مراکز آموزش عالی را هم تحت تاثیر قرار داده و باعث شده دانشگاه های شهرهای قرمز تمام فعالیت های اداری و آموزشی خود را به صورت غیرحضوری ادامه دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۶    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس اعلام کرد: با توجه به محدودیت های دو هفته ای به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، امکان ارسال مدارک تحصیلی ورودی های جدید به دانشگاه تا اطلاع ثانوی مقدور نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۲    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان، با هدف پاسخگویی مستقیم کارشناسان این معاونت به دانشجویان در تعطیلات کرونایی، شماره همراه کارشناسان را منتشر کرد.
بر اساس مصوبه چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دور ههای تحصیلات تکمیلی مورخ 18 / 10 / 1395 پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در آزمون دکتری نیم همتمرکز سال 1399، حتی در صورت عدم ثبت نام و یا انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری تخصصی (Ph ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۷    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کردستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی کلاس های آموزشی دانشجویان طی دو هفته آینده به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۷    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: تا دو هفته آینده تمامی امور اداری تحصیلات تکمیلی دانشگاه از مرحله پذیرش و ثبت نام دانشجو تا مرحله دفاع، به صورت مجازی انجام می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۵    
ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری (Ph.D) سال 1400 از فردا دوم آذر آغاز می شود. به گزارش مهر، ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری (Ph.D) سال 1400 در روزهای 2 تا 9 آذر به صورت اینترنتی انجام می شود. آزمون در روز جمعه 15 اسفند 99 برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق محدودیت های تردد اعلام شده توسط ستاد کرونای دانشگاه، ورود دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشگاه شریف طی دو هفته آینده فقط در موارد استثنا امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، از بارگذاری 6 برنامه درسی رشته های آموزش ریاضی، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، زبان و ادبیات فارسی و آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه، پس از تصویب در گروه هماهنگی برنامه ریزی تربیت معلم و کمیسیون برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۸    
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دانشگاه های دولتی کشور 250 هزار دانش آموخته تحصیلات تکمیلی داریم. نتیجه این تعداد دانش آموخته وقتی مشخص می شود که در حوزه های مورد نیاز کشور فعالیت کنند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در فرآیند پیشرفت و توسعه هر کشور دانشگاه ها مهم ترین مرجع پاسخگویی به سوالات و نیازهای جامعه هستند؛ زیرا دانشگاه ها و مراکز پژوهشی از مهم ترین مولفه های تحقق اهداف و استراتژی علمی کشورها به شمار می روند. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۶۵ سایت دیگر  
مهر: متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 می توانند از تاریخ 16 آذر 99 تا 23 آذرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش در آزمون ورودی ثبت نام کنند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 می توانند از تاریخ 16 آذر 99 تا 23 آذرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش در آزمون ورودی ثبت نام کنند. ...
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: برای دانشحویانی که در خوابگاه ها حضور دارند و یا در حال انجام کارهای آزمایشگاهی هستند، شرایطی را فراهم کرده ایم که می توانند فعالیت شان را در آزمایشگاه و کارگاه ها ادامه دهند و به هیچ وجه آن ها را از خوابگاه ها اخراج نکرده ایم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بخشنامه ای به دانشگاه ها نسبت به جلوگیری از هر گونه وقفه در پروژه های حساس و در حال اجرای دانشجویان تحصیلات تکمیلی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : وضعیت ادامه برگزاری دوره های کارآموزی و کارورزی و کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی را اعلام کرد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: برگزاری کلاس های آموزشی تا اطلاع ثانوی به صورت مجازی بوده و دانشجویان موظف هستند در اسرع وقت با هماهنگی مدیران گروه های آموزشی در این کلاس ها شرکت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر آموزشی دانشگاه تربیت مدرس گفت: موضوع تعطیلی دانشگاه روز شنبه بعد از تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی خواهد شد، اما بحث تعطیلی یا عدم تعطیلی آزمایشگاه ها به عهده معاونت پژوهشی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۵    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از ابلاغ مصوبه موافقت قطعی وزارت علوم مبنی بر ایجاد رشته ریاضیات و کاربرد ها -گراف و ترکیبیات در مقطع کارشناسی ارشد خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: مهلت ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک تحصیلی دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه تا 29 آبان ماه تمدید شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا جلیلیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان و علی نظری مسئول سازمان بسیج اساتید استان لرستان و ویسکرمی مسئول بسیج اساتید داشگاه لرستان با سرهنگ پاسدار محسن رشیدی دیدار کردند و در این دیدار در خصوص انعقاد تفاهم نامه مشترک با محوریت پایانه هایی با موضوع ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۲    
دکتر گلشنی را بعنوان نقد کننده نظام آموزش عالی نسل اول و دوم ایران می شناسند. فردی که با ارتقایابی هیئت علمی با مقاله علمی-پژوهشی و جذب دانشجوی تحصیلات تکمیلی با این مکانیزم، مخالف است. کوتاه، ولی دردناک سخن می گوید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۵    
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلاس های آموزشی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی از امروز، 27 آبان ماه به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 99 تا 29 آبان ماه فرصت دارند مدارک و مستندات تحصیلی خود را به دانشگاه ارسال کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران بیان کرد: طی همین دو سه هفته اخیر نتوانستیم به دانشجویانی که به آزمایشگاه نیاز دارند، خوابگاه بدهیم و این روند کمی تاخیر داشته، اما در حال پیگیری است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۳    
سایر شرایط و ضوابط پذیرش دوره دکتری همه دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای می توانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی در آزمون ورودی شرکت کنند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری (Ph.D) سال 1400 از یکشنبه دوم آذر آغاز می شود و تا یکشنبه 9 آذر ادامه دارد. آزمون در روز جمعه 15 اسفند 99 برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۵    
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت تکمیل مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال 99 این دانشگاه امروز، 26 آبان ماه پایان می یابد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۱:۲۰    
ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در گفتگو با میزان گفت: هدف اصلی این دانشگاه این است که ارتباط عمیق تری بین بازار کار و دانشگاه و مشاغل ایجاد کند یک رابطه مثلث بین سه موارد بازارکار، دانشگاه و مشاغل را نگه دارد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۲۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از زنجان ، در دیدار دکتر اقبالی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه اعلام کرد: تمامی دروس نظری و همچنین دروس عملی با قابلیت ارائه به صورت الکترونیکی در تمامی مقاطع تحصیلی این دانشگاه به صورت غیرحضوری و آنلاین ارائه می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از زنجان ، معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور در دیدار با رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان با بیان اینکه حرکت علمی و پژوهشی بسیج کشور کمتر شناخته شده است اظهار داشت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در اطلاعیه ای جزئیات برگزاری کلاس های آموزشی غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا گفت: اساتید این دانشگاه فقط از هفته ششم آموزشی به بعد مجاز به برگزاری امتحان میان ترم برای دانشجویان ورودی هستند.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هواشناسی زنجان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه به گزارش روابط عمومی هواشناسی زنجان تفاهم نامه همکاری بین هواشناسی استان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به منظور تحقیق در زمینه قابلیت استفاده از گیرنده های GPS در هواشناسی منعقد گردید ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح کسر از خدمت نظام وظیفه دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی طرحی است که متقاضیان می توانند با مشارکت در طرح های تحقیقاتی از میزان خدمت نظام وظیفه خود بکاهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی کلاس های آموزشی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی این دانشگاه از امروز، 25 آبان ماه به صورت مجازی آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد گفت: به واسطه سامانه پژوهشیار اکنون بانک عظیمی از داده های مربوط به تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی موجود است که حدود صد هزار عنوان پایان نامه و رساله است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از تخفیف 50 درصدی شهریه ثابت دانشجویان پردیس در ترم جاری خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلاس های آموزشی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد از امروز، 24 آبان به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلاس های آموزشی دانشجویانی که مراحل پذیرش و ثبت نام نهایی آن ها انجام شده، از امروز 24 آبان ماه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۱    
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اطلاعیه ای اعلام کرد: دوره های آموزشی و کلاس های پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 این دانشگاه به صورت اینترنتی از 24 آبان ماه آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کردستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلاس های آموزشی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی به صورت مجازی از 24 آبان ماه برگزار می شود.