پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۲۴Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحصیلات تکمیلی»

میگنا   ۶ ساعت پیش    
سخت رویی روانشناختی، برای اولین بار توسط سوزان کوباسا در سال 1979 معرفی شد. در سالهای بعد، مفهوم سخت رویی در کتاب و مجموعه ای از گزارشهای تحقیقاتی توسط سالوادور مدی ، کوباسا و دانشجویان تحصیلات تکمیلی آنها در دانشگاه شیکاگو بیشتر شرح داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس دانشگاه سمنان : کلاس های مقاطع تحصیلی تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه حضوری و دوره کارشناسی غیر حضوری برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۰۵    
محمد حسن عبداللهی درگفت وگو با میزان در مورد شیوه آموزش در نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه خوارزمی گفت: برای نیمسال دوم کلیه کلاس های تحصیلات تکمیلی اعم از کارشناسی ارشد و دکتری به صورت حضوری خواهد بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه مازندران با ایجاد 9 رشته جدید در دوره های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۷    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان ایلام ، دانشگاههای کشور در نیم سال دوم تحصیلی بصورت حضوری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی فعالیت آموزشی خود را از سر خواهند گرفت. ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مهلت انتخاب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 1400 ساعت 24 امشب دوشنبه 27 دی ماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به پایان می رسد. به گزارش ایسنا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۶    
کلاس های درسی مقاطع تحصیلات تکمیلی و برخی کلاس های کارشناسی در دانشگاه حکیم سبزواری از نیمسال دوم 1401-1400 به صورت حضوری برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد گفت: از ترم بهمن ماه کلاس های مقاطع دکتری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها به صورت حضوری خواهد بود، به این معنا که بستر لازم برای بازگشایی دانشگاه ها و آموزش حضوری در مقاطع دکتری و تحصیلات تکمیلی فراهم است، اما برای مقطع کارشناسی ابهاماتی وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص بازگشایی حضوری دانشگاه ها، گفت: نمی توان قول بازگشایی داد مگر این که دولت قصد داشته باشد که بودجه ای ویژه به دانشگاه ها تزریق کند تا بتوانیم زیرساخت ها را تقویت کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری برای دانشجویانی که خواهان ثبت نمره و دانش آموختگی در نیمسال اول 1401-1400 می باشند اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه تهران زمان آغاز آموزش دانشجویان برای نیمسال دوم را 15 بهمن تعیین و اعلام کرد که مهلت دفاع پایان نامه ها و رساله های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیم سال اول 1401-1400 نیز تا این تاریخ (15 بهمن ماه) خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه تهران، مهلت دفاع پایان نامه ها و رساله های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیم سال اول 1401-1400 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه شهید بهشتی، مهلت برگزاری جلسه دفاع در نیم سال اول سال تحصیلی 1401- 1400 برای دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه تمدید شده و کلاس های آموزشی نیز از نیمه بهمن آغاز می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اعظمی ساردویی گفت: اساتید دانشگاه امروز باید پای کار آمده و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی را به سمتی هدایت کنند که موجب پیشرفت کشور شود.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۳    
به گزارش هه وال موکریان ، سواره ایلخانی زاده ، در سال 1316 در روستای تُرجان، از توابع شهرستان سقز به دنیا آمد. زمانی که او تنها دو سال داشت، خانواده اش از روستای ترجان به روستای قره گویز یکی دیگر از توابع همین شهرستان نقل مکان می کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷    
سیدجعفر شهیدی در سال 1297 (ه. ش) در شهر بروجرد دیده به جهان گشود. تحصیلات مقدماتی را در زادگاه خویش آغاز کرد و آنگاه به تهران سفر کرد و تحصیلات تکمیلی خود را در این دیار از سر گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان درباره آخرین وضعیت بازگشایی دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار داشت: ما مشکلی برای بازگشایی نداریم و آمادگی کامل برای این موضوع را داریم حدود 700 دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز هم اکنون در خوابگاه های دانشگاه ما حضور دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد سه رشته جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه سمنان موافقت کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ محمد جمال زاده معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معرفی رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: امسال 160 هزار دانشجو این دانشگاه را به عنوان انتخاب اول برگزیدند و براساس آمار وزارت علوم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از کسب مجوز راه اندازی یک رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در این دانشگاه خبر داد.
زرین آمیزی گفت: متقاضیان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد 1400 می توانند برای انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود به سایت سنجش مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های دانشگاه پیام نور گفت: امسال 160 هزار دانشجو این دانشگاه را به عنوان انتخاب اول برگزیدند که براساس آمار وزارت علوم تحقیقات و فناوری بیشترین قبولی در رشته های تحصیلات تکمیلی مراکز آموزش عالی کشور دانش آموختگان پیام نور هستند.
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۲    
معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به موفقیت این پژوهشگاه در برقراری ارتباط با دستگاه های اجرایی ورزش در 5 سال اخیر، گفت: رویکرد دستگاه های اجرایی ورزش کشور به سمت پژوهش در حوزه ورزش تغییر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برنامه دانشگاه برای حذف برخی از رشته های موجود، از حذف رشته هایی که کارایی و بازار کار و اشتغال ندارند، خبر داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۵    
این کتاب برای پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی بویژه در رشته های مهندسی شیمی، شیمی و محیط زیست و همچنین مهندسان طراحی فرآیند در صنایع مختلف کتابی ارزنده و مفید خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از موافقت قطعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با ایجاد 2 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از کسب مجوز راه اندازی سه رشته - گرایش جدید در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، زینب سنایی، سرپرست آزمایشگاه ذخیره انرژی دانشگاه تهران در مراسم افتتاحیه آزمایشگاه ذخیره انرژی دانشگاه تهران و شرکت کروز عنوان کرد: این آزمایشگاه در زمینه تست ...
راه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
راه ملت: به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج دکتر کرم الله باقری فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج بیان کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان از موافقت شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد سه رشته جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه خبر داد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۲    
نحوه برگزاری کلاس های نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه گیلان از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی_ قلمنا_ معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد واحد اراک از اخذ مجوز 12 رشته جدید در مقطع کاردانی پیوسته ونا پیوسته در دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی خبر داد.
طبق اعلام دانشگاه پیام نور کلیه دروس مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1401 به صورت مجازی ارائه می شود.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: به نقل از شمانیوز، حامد بهرامی عضو درجه یک خانه موسیقی ایران با اشاره به گذراندن تحصیلات تکمیلی در زمینه موسیقی گیتار (کلاسیک و فلامنکو) در دانشگاه اسپانیا، گفت: بنده دارای هفت مدرک بین المللی از دانشگاه کریستیناهررن اسپانیا و تایر فلامنکو هستم. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۹    
شیوه برگزاری امتحانات دروس عملی و نظری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع تحصیلات تکمیلی اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد گفت: نحوه برگزاری امتحانات پایانی نیم سال اول 1401-1400 امتحانات پایان ترم در برخی از دروس صرفاً به صورت حضوری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۷    
نحوه برگزاری آزمون های پایان نیم سال دانشگاه صنعتی شاهرود در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در اطلاعیه ای اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت عتف، مجوز قطعی رشته کارشناسی پیوسته زیست فناوری گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس جدیدترین آمار مربوط به پیمایش وضعیت اشتغال دانش آموختگان دانشگاه ها، اشتغال در مقطع کاردانی نسبت به سال 99 رشد داشته اما در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی با کاهش رو به رو بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان صبح امروز دکتر محمد صادقی در احکام جداگانه ای، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاون طرح و توسعه دانشگاه هرمزگان را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۶    
ایسنا/خراسان رضوی شورای تخصصی آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی صبح امروز، 14 دی ماه، با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در مرکز رفاهی فرهنگی واحد مشهد این دانشگاه برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور تحصیلات تکمیلی با دبیر گروه علمی قرآن حوزه های علمیه خواهران به منظور هم اندیشی در خصوص میزان پیشرفت و بازنگری سرفصل های رشته های مرتبط در مقاطع عالی نشست مشترکی برگزار کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۱    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران درباره روند پذیرش تکمیل ظرفیت دانشجویان در رشته پزشکی و پیراپزشکی گفت: امکان تکمیل ظرفیت در رشته های علوم پزشکی بر اساس مصوبه وجود ندارد و نمی توان این مصوبه را لغو کرد، بلکه باید تمامی جوانب را برای تغییر رویکرد مورد بررسی قرار داد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در گروه های غیر پزشکی در همه مقاطع غیر حضوری شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر امتحانات پایان ترم در مقاطع کاشناسی و تحصیلات تکمیلی به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر علی نظری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: هیات های اندیشه ورز، آنجایی تشکیل می شود که نخبگان و دانشمندان حضور دارند. وی با بیان اینکه در دانشگاه لرستان، اعضای هیات علمی با سطوح مختلف علمی، از استادتمام، دانشیار ...
دانشگاه خوارزمی در خصوص حضوری شدن امتحانات مقطع تحصیلات تکمیلی برخی از رشته ها و تغییرات احتمالی زمان امتحانات مربوطه اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند گفت: امتحانات پایان ترم مقطع کارشناسی به صورت مجازی و در مقطع تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری خواهد بود.
خسروشاه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تمامی امتحانات مقطع کارشناسی به صورت مجازی برگزار شده و امتحانات تحصیلات تکمیلی نیز به تصمیم اساتید مربوطه بستگی دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۷    
رئیس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه در برنامه گفتمان مقاومت را با احصاء 400 نظام موضوعات در حوزه پژوهشهای تحصیلات تکمیلی در دستور کار قرار داده و تاکنون 136پژوهش توسط دانشجویان انجام شده است.