جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۶:۰۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحصیلات تکمیلی»

خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: حسینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران: امتحانات پایان ترم دانشگاه تهران از 8 تیر آغاز می شود و به مدت دو هفته ادامه دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۹    
مدیر کل آموزش و پرورش استان با رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در راستای بهرمندی از ظرفیت علمی این دانشگاه ، دیدار و گفتگو کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در این دیدار دکتر بابک کریمی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ضمن ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۶    
مدیر کل آموزش و پرورش استان با پروفسور ثبوتی موسس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در راستای بهرمندی از ظرفیت علمی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: با وجود این که مهلت ثبت نام به پایان رسیده اما اگر داوطلبی جامانده است، می تواند درخواست ثبت نام دهد و با دانشجویان همکاری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: جذب دانشجو در این دانشگاه طی سال تحصیلی1400-1399 نسبت به سال تحصیلی گذشته 11 درصد افزایش داشته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام در آزمون فوق نشده اند تا پایان وقت امروز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی Sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات ثبت نام قبلی خود اقدام کنند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۶    
نصف جهان: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا مجری رشته مهندسی خودرو در مقاطع کاردانی و کارشناسی مکانیک خودرو و کارشناسی ارشد خودرو -گرایش نیرومحرکه بوده و با توجه به بستر و ابزار مناسب و وجود دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این رشته ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه نوشیروانی زمان ثبت کار دانشجویی نیمسال دوم 1399-1400 برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در اطلاعیه ای اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دوره های تحصیلات تکمیلی، اهمیت بسیار زیادی در رشد بار علمی جامعه و حرکت به سوی پیشرفت های دانش بنیان دارند. نتایج یک پژوهشی داخلی نشان می دهد که استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی در این خصوص، می تواند اثربخشی این دوره ها را چندبرابر کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از تغییر در برنامه امتحانات پایانی این دانگشاه خبر داد و گفت: با توجه به زمانبندی انتخابات ریاست جمهوری، در حال انتقال امتحانات روزهای اول و دوم به روزهای پایانی بازه زمانی امتحانات هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز گفت: آموزش الکترونیکی و مجازی بازخورد و پتانسیل های بسیار خوبی دارد که پس از دوران کرونا هم می توان از این ظرفیت ها برای پیشبرد فرآیند یادگیری و یاددهی و ارتقای کیفیت آموزشی استفاده کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۵    
معمولا دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیاز دارند نتیجه تحقیقات خود را در یک ژورنال معتبر چاپ کنند و یا در یک کنفرانس معتبر ارائه دهند. بسیاری از دانشجویان قبل از دفاع از پایان نامه خود باید حداقل یک مقاله در یک ژورنال ISI یا علمی-پژوهشی به چاپ برسانند ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، دکتر رحمان بوالحسنی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت وگو با روابط عمومی، با اعلام اختصاص سهمیه تحصیل رایگان در مقطع دکتری برای سال تحصیلی 1400-1401 گفت: بنا بر مصوبه شورای آموزشی دانشگاه ادیان و مذاهب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه ها در هفته ای که گذشت با اخبار متعددی همراه بودند. محمدحسین کریمیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۴    
خارگ نیوز: واحدی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه علم و صنعت از تاریخ 5 تیر 1400 آغاز می شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای معدن -به منظور توسعه زمینه های همکاری مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری، استفاده بهینه از ظرفیت های علمی موجود و توجه به ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه، تفاهم نامه همکاری بین شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان (هایتک) منعقد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
جوناس ای. الکسیس، تحلیلگر آمریکایی، دانش آموخته تحصیلات تکمیلی ریاضی و فلسفه بوده و همزمان در حوزه های مختلف شامل سیاست خارجی ایالات متحده، تاریخ درگیری فلسطینی ها و اسرائیل و همچنین تاریخ عقاید و مذاهب کارشناس است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت:در سال جاری به 20 هزار نفر از دانشجویان دستیاری و تحصیلات تکمیلی وام پرداخت می شود.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
متن این مصاحبه به شرح ذیل می باشد: مقدمه روابط عمومی دانشگاه: با سلام و ارادت، چنانچه در ابتدای این مصاحبه، پیام تبریکی به مناسبت فرا رسیدن هفته گرامی داشت مقام معلم و استاد دارید، بفرمایید؟ ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۲    
دوره مهارتی دانش افزایی" نظامنامه اخلاق آموزش: معرفی، نقد و اجرایی سازی" ویژه اعضای هیئت علمی، توسط گروه برنامه ریزی درسی و گسترش آموزشی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و با ارائه دکتر سعیده تقی زاده، دبیر تدوین نظامنامه اخلاق آموزش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۹    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: باتوجه به شرایط کرونایی، برگزاری آزمون حضوری در دانشگاه محقق اردبیلی ممنوع بوده و از اقدامات احتمالی برای اخذ آزمون حضوری با برقراری تعامل جلوگیری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه شهید رستمی شیراز تاکید کرد که پیشرفت هر جامعه ای وابسته به سیستم آموزش از مقاطع پایه و ابتدایی تا تحصیلات تکمیلی است و به همین دلیل معلم در این پیشرفت نقش اساسی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۸    
مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی قزوین از واکسیناسیون 800 نفر از دانشجویان که در بالین حضور مستمر دارند خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین کریمیان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم اظهار کرد: امتحانات تمامی دروس تئوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۰    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلاس های آموزشی ساعت 8 تا10 روز های 12 و 16 اردیبهشت (مقارن با 19 و 23 ماه رمضان) برگزار نمی شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
تعداد مؤسسات آموزش عالی که خارج از محدوده دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی فعالیت می کنند و اقدام به ارائه دروس آموزشی در حوزه علوم انسانی می کنند، رشد قابل توجهی داشته است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، حجت الله خواجه صالحانی رئیس سرای نو آوری تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند از طراحی یک رشته تحصیلی میان رشته ای با تأکید بر مهارت آموزی با همکاری اعضای هیئت علمی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری نحوه برخورد با تقلب های علمی را تشریح کرد و گفت: به دانشگاه هایی که هیأت علمی و امکانات کافی ندارند، دانشجوی تحصیلات تکمیلی داده نمی شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: به منظور توجه بیشتر به مساله خشونت، وزارت علوم قصد دارد دومین جشنواره پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت خشونت را برگزار کند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از افزایش میزان حمایتهای مالی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و دکتری از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در سال 1400 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۸    
ایسنا/ایلام معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: مراسم تقدیر از مدرسان و دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برتر به صورت غیرحضوری در هفته آینده برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: فقط 54 هزار نفر ایرانی به خاطر تحصیل در خارج از کشور حضور دارند که حضور آنها بیشتر در تحصیلات تکمیلی است و از جایگاه علمی خیلی خوبی برخوردار هستند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
04:00 – 08 اردیبهشت 1400 7739880 نظر دادن دانلود PDF احمدوند در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛ نظر دادن دانلود PDF شجاع احمدوند معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۶    
دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برای سال تحصیلی 1401-1400 دانشجوی دکتری در رشته ریاضی می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۰    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون در این دانشگاه خواست تا برای ثبت نام قطعی تا 9 اردیبهشت اقدام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت پیشگیری از انواع خشونت از سوی دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به میزبانی دانشگاه یزد برگزار می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب حوزه های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت برای سال تحصیلی جدید، دانشجو می پذیرد. دکتر قاسم جعفری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: براساس مجوز وزارت علوم ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: سعیدحبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران، درباره جزئیات اسکان خوابگاه های دانشجویی ویژه دانشجویان دکتری اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۶    
انجمن علمی دانشجویی علوم محیطی با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی محیط زیست ایران، کارگاه پروپوزال نویسی تحصیلات تکمیلی برگزار می کنند.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار کرمان تفاهم نامه "تاسیس و راه اندازی پردیس علم و فناوری رفسنجان" توسط روسای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته (به عنوان سازمان موسس پارک)، پارک علم و فناوری استان کرمان و دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان به امضاء رسید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، دکتر منصور غلامی درباره تغییرات و کاهش ظرفیت مقاطع مختلف تحصیلی اظهار داشت: در مجموع برای ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه ها، یک جدول جدیدی تعریف شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از آغاز مرحله پنجم ثبت نام وام دستیاری برای دانشجویان ورودی سال 99 و ورودی سال های قبل از آن که موفق به ثبت نام نشده اند، خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر نیما قیصرزاده داروساز، دارای تحصیلات تکمیلی در اپیدمیولوژی و آمار حیاتی و مدیر توسعه محصول شرکت پویش دارو در رابطه با عارضه لخته شدن خون در واکسن کووید19 با برنامه دارونامه گفتگو کرد. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در سه اصل جداسازی سنجش از پذیرش، تکرار آزمون ها و دادن اختیار بیشتر به دانشگاه ها اختلاف نظر وجود ندارد. منصور غلامی درباره ساماندهی کنکور، افزود: لایحه ساماندهی سهمیه های کنکور ذیل مباحث آمایش آموزش عالی به شورای عالی انقلاب فرهنگی رفت که بخشی از آن ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: مدیر آموزشی دانشگاه تربیت مدرس از احتمال برگزاری کلاس های عملی دانشجویان این دانشگاه در تابستان خبر داد و گفت: با درخواست حذف ترم یا مرخصی بدون احتساب سنوات دانشجویان نهایت همکاری شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۶    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: پیشنهاد دادیم که ماموریت دانشگاه در آیین نامه پذیرش دانشجو لحاظ شود و امکان انتقال ظرفیت از کارشناسی به تحصیلات تکمیلی یا برعکس وجود داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان با پروفسور ثبوتی موسس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان دیدار و در خصوص گرامیداشت هفته معلم و جشنواره دانش آموزی نجوم گفتگو کرد. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین عبداللهی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره شیوه مصاحبه و پذیرش دانشجویان دکتری اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - تفاهمنامه تاسیس و راه اندازی پردیس علم و فناوری رفسنجان مابین روسای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، پارک علم و فناوری و دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در استانداری کرمان امضا شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه جامع امام حسین (ع) براساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون در دوره های تحصیلات تکمیلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از میان دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی (برای دوره کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد (برای دوره دکتری) بدون آزمون برای سال تحصیلی ...