جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۴۵Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترم»

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: اگر به تولید انبوه واکسن کرونا نرسیم، دانشجویان جدیدالورود 1400 در مهر ماه به صورت الکترونیکی آموزش خواهند دید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۸    
حجت الاسلام خطاط گفت: شروع سال تحصیلی ما از ابتدای شهریورماه 1400 خواهد و هر ترم تحصیلی 85 روز تحصیلی از شنبه تا چهارشنبه برنامه ریزی شده است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۸    
گروه دروس معرفتی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز سمنان وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها برای ترم تابستان 1400 با جایگزینی دروس معرفتی به جای دروس معارف دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۶    
مدیریت آموزشی دانشگاه ملایر در اطلاعیه ای اعلام کرد که انتخاب واحد و ثبت نام ترم تابستانی در این دانشگاه از 26 تیر تا 5 مرداد انجام می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
جزئیات دریافت کارنامه دانش آموزان به صورت الکترونیکی، نحوه ورود به سامانه پادا برای کارنامه، و دریافت نام کاربری و کلمه عبور اعلام شد، کارنامه الکترونیکی در این ترم تحصیلی برای همه مقاطع تحصیلی ارائه می شود و منحصر به پایه تحصیلی خاصی نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵    
مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: کلاس های آموزشی ترم تابستان این دانشگاه از دوم مردادماه به مدت پنج هفته برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۹    
روش مطالعه فیزیک کنکور با مطالعه فیزیک برای امتحان کاملاً متفاوت ازهم است اما دانش آموزی که بتواند فیزیک را کنکوری یاد بگیرد در امتحانات ترم هم موفق خواهد بود ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۵    
زمان امتحانات پایان ترم سال تحصیلی جاری طلاب سطوح عالی حوزه علمیه قم در نوبت دوم تیر 1400 اعلام شد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۶    
به گزارش عصر امروز یک کاربر در توئیتی نوشت: جناب ربیعی سخنگوی دولت روحانی گفته: آرای باطله یک ترم دانشگاه حرف داشت! پ.ن:به نظر بنده نه تنها آرای باطله، بلکه عدم مشارکت 50درصد هم نیاز به تدریس دارد! مدل حکمرانی روحانی یک ترم که هیچ ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر علوم درباره برگزاری کنکور 1400، واکسیناسیون دانشجویان و استادان و شرایط برگزاری کلاس ها در ترم جدید توضیح داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره شروع آموزش های حضوری اظهار کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۰    
سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره سهم 14.5 درصدی آرای باطله در انتخابات ریاست جمهوری و تفاوت آن با آرای دولت دوازدهم گفت: این سوال شما، در حقیقت دو واحد درسی یک ترم است. شاید پاسخ جامعی نتوانم ارائه کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی با گلایه از امتحانات مجازی از حضوری شدن امتحانات در ترم آینده خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره چرایی افزایش آرای باطله در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: آرای باطله این دوره به اندازه 2واحد درسی یک ترم دانشگاهی حرف دارد و در یک فرصت کوتاه نمی توان پاسخ جامعی به آن داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۵    
تقویم آموزشی ترم تابستان سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه صنعتی شاهرود در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا(س) ضمن اعلام زمان انتخاب واحد ترم تابستان از لزوم پرداخت شهریه برای تحصیل در این ترم خبر داد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: علی ربیعی سخنگوی دولت در پاسخ به سوال همشهری درباره چرایی افزایش آرای باطله در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: آرای باطله این دوره به اندازه 2واحد درسی یک ترم دانشگاهی حرف دارد و در یک فرصت کوتاه نمی توان پاسخ جامعی به آن داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا زمان انتخاب واحد ترم تابستان در این دانشگاه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران از راه اندازی شعبه این دانشکده پزشکی در کربلا خبر داد و گفت: با توجه به این که باید بر اساس شرایط عراق برنامه آموزشی تدوین شود نیازمند یکسری تغییرات هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان وزارت علوم درحالی از واکسیناسیون دانشجویان در ترم جدید خبر می دهند که هنوز ابهامات زیادی در این زمینه وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با بیان اینکه جامعه دانشگاهی خواستار بازگشت حضوری به دانشگاه هستند، گفت: ما در دوران کرونا، اقداماتی انجام داده ایم تا ارزیابی دانشجویان تنها محدود به امتحانات پایان ترم نشود.
بالغ بر 600 عضو کودک و نوجوان، ترم بهار 1400 کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به پایان رساندند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۱    
زمان درخواست استفاده از خوابگاه سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه بین الملی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی مجتمع شهید آوینی، ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان 1400 مجتمع شهید آوینی مرکز بسیج صداوسیما در دو بخش نوجوان و جوان و به صورت حضوری و مجازی آغاز شد و تا هشتم تیرماه ادامه دارد. ...
نوجوانان 12 تا 17 سال توان یاب و دارای نیازهای ویژه می توانند در کارگاه کاردستی مجازی ویژه ترم تابستان حضوریابند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران با بیان اینکه واکسینه کردن دانشجویان ورودی 1400 تا مهرماه امکان پذیر نیست، گفت: پیشنهاد ما این است ترم اول یا نیم ترم اول دانشجویان به صورت مجازی و باقی ترم بعد از واکسیناسیون به صورت حضوری برگزار شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با بیان اینکه بهتر است بگوییم برنامه دانشگاه ها در ترم آتی بازتنظیم می شود و از واژه بازگشایی استفاده نکنیم، گفت: ما باید از تجربه ارزشمندی که در دوران کرونا در آموزش مجازی کسب کردیم، استفاده مطلوبی داشته باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۵    
تقویم آموزشی ترم تابستان سال 1400 دانشگاه فسا در اطلاعیه ای اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۲    
دوره های ترم بهار مؤسسات قرآنی سیستان و بلوچستان با شرکت 720 قرآن آموز برگزار شد.
ثبت نام در 40 عنوان کارگاه مجازی فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی ویژه ترم تابستان 1400 آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی برنامه زمان بندی ترم تابستان 1400 این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: با توافقی که با ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا صورت گرفته است با واکسیناسیون دانشگاهیان، ترم آینده حضوری برگزار می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۹    
ثبت نام اینترنتی ترم تابستان فرهنگسرا جهاددانشگاهی خراسان رضوی از سوم تیرماه سال جاری آغاز و تا 11 تیرماه ادامه خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید بر اینکه واکسیناسیون دانشجویان از مرداد آغاز می شود، گفت: دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی در اولویت واکسن قرار دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه زنجان در اطلاعیه ای تقویم آموزشی ترم تابستان در این دانشگاه را اعلام کرد و براساس آن بازه زمانی کلاس های این ترم از 26 تیر تا 26 مرداد اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۵    
حبیبا گفت: در صورت عدم واکسیناسیون، کلاس های دانشجویان کارشناسی دانشگاه تهران در ترم آتی مجازی خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۲    
ثبت نام ترم تابستانه مؤسسه قرآنی بصائر در راستای ارتقای سطح اعتقادی و معرفتی علاقه مندان آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۶    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شریف نکات مرتبط با برگزاری آزمون های پایان ترم این دانشگاه را اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت جزییات ترم تابستانی دانشگاه علم و صنعت را اعلام کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۲    
درحالی که دانشگاه های کشور در حال سپری کردن روزهای انتهایی خردادماه 1400 هستند، اخبار مربوط به ترم تابستانه، حواشی مربوط به امتحانات پایانترم و اعلام جزئیات ترم تحصیلی جدید، سبب شد تا در هفته ای که گذشت شاهد اخبار مهم و تاثیرگذاری در این زمینه ها باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۱    
مدیریت آموزشی دانشگاه گلستان در اطلاعیه ای فراخوان برگزاری ترم تابستانی را در این دانشگاه منتشر و اعلام کرد که ثبت نام برای این ترم از 15 تیر آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۰    
تقویم آموزشی ترم تابستان سال 1400 دانشگاه تبریز در اطلاعیه ای اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه تهران با تأکید بر ضرورت واکسیناسیون اعضای هیئت علمی و دانشجویان در فصل تابستان گفت: اگر امکانات موجود شرایط را برای واکسیناسیون کامل دانشجویان و اعضای هیئت علمی در فصل تابستان(پیش از شروع ترم تحصیلی جدید) فراهم نمی کند پس دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اولویت دریافت واکسن کرونا ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۱    
نصف جهان: علاقه مندان برای ثبت نام دوره های آموزشی تالار هنر ویژه ترم تابستان تا 30 خرداد فرصت دارند. مدیر تالار هنر اصفهان با اشاره با آغاز فراخوان تالار هنر برای ثبت نام دوره های آموزشی تابستانه گفت: دوره های آموزشی تالار هنر شامل آموزش بازیگری تئاتر، فیلم نامه نویسی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: ثبت نام دوره های آموزشی تالار هنر ویژه ترم تابستان تا 30 خرداد در محل تالارهنر انجام می شود. مدیر تالار هنر با اعلام این خبر گفت: این مرکز خود را رقیب آموزشگاه های آزاد هنری نمی داند و تلاش دارد برای آن دسته از هنرجویانی که توانمندی بالایی داشته اما از نظر مالی استطاعت شرکت در دوره های ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از ثبت نام ترم تابستانی سال 1400 برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی تا پایان خرداد ماه خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام ترم تابستانی سال 1400 برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی ترم تابستان 1400 کانون زبان ایران از روز چهارشنبه 2 تیر در سایت این موسسه آغاز می شود و تا روز دوشنبه 7 تیر ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۷    
آموزش مجازی و امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در 2 سامانه دان و وادانا برگزار می شود و دانشجویان با توجه به سامانه ای که در طول ترم از آموزش های آنلاین استفاده کردند؛ در همان سامانه هم باید آزمون دهند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با تأکید بر اینکه آزمون های پایان ترم دانشجویان این دانشگاه مجازی است، گفت: تلاش می کنیم سهم نمره پایان ترم دانشجویان کمتر از 5 باشد.