یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۳:۰۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش مجازی»

آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۹    
رئیس اداره پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد عنوان کرد که 20 هزار دانشجو و دانش آموز در استان اصفهان در قالب 14 واحد دانشگاهی و 21 مدرسه در ترمی تحصیلی گذشته از خدمات آموزش مجازی این دانشگاه بهره مند شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۳    
آموزش مجازی که به همت اداره مددکاری مرکز مشاوره اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی برگزار می شود این قسمت به سخنرانی دکتر شاهپور احمدی روانشناس و آسیب شناس اجتماعی در خصوص ازدواج می پردازد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام دوره های آموزش مجازی مدرسه تابستانه امید ویژه فرزندان بانوان سرپرست خانوار منطقه 19 آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۷    
دوره آموزش مجازی وقف و ابتدا با تدریس سعید رحمانی از سوی فرهنگسرای قرآن برگزار می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
برخی از والدین تصور می کنند از آن جایی که دانش آموزان و دانشجویان شان با استفاده از wifi به شبکه های آموزش مجازی مانند شاد متصل شده و به نوعی دستگاه شان روشن بوده، دیگر نیازی ندارند تا دستگاه خود را رجیستر کنند، اما این طور نیست ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ گروه تبلیغی منتظران شهادت، دوره آموزش مجازی رایگان تربیت نوجوان را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۲    
پنجمین دوره سالانه تابستانه مؤسسه قرآن و سنت نبوی شارجه امارات با مشارکت 520 قرآن آموز دختر و پسر در حال برگزاری است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر صفوی رئیس کارگروه آموزش های الکترونیکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان گفت: دوره آموزش مجازی شاک با عنوان کاشت، داشت و برداشت گل محمدی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۲    
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: دوران کرونا با وجود آسیب هایی که در بخش های مختلف به همراه داشت به شکوفایی صنعت طراحی و تولید نرم افزارهای آموزش مجازی و ایجاد فرصت های بسیار برای آن در کشور منجر شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصرار وزیر آموزش و پرورش و رئیس دولت تدبیر و امید بر آموزش حضوری، بیش از آنکه بیانگر دلواپسی آنها در مورد آموزش دانش آموزان باشد، گویای استیصال دولت الکترونیک در آموزش مجازی و فراهم ساختن زیرساخت های مربوط به آن است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان این که 51 درصد دانش آموزان در فضای مجازی احساس تنهایی می کنند، گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده، تمایل دانش آموزان به تحصیل حضوری، افزایش یافته است. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: با وجود تمامی مشکلات نباید از آموزش و پرورش کاسته شود و این جزء وظیفه ذاتی معلمان است و آن ها باید در خدمت تعلیم و تربیت باشند چرا که اعتلای تعلیم و تربیت یعنی اعتلای نظام اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۵    
انجمن علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه قم دوره مجازی و آفلاین آموزش زبان انگلیسی را برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه آموزشگاه های رانندگی گفت: به دلیل کرونا، با هماهنگی رئیس پلیس راهور، وزارت کشور و ارشاد، پنج میلیارد هزینه کرده و سامانه آموزش مجازی راه انداختیم اما پلیس برای برقرار بودن موسسه رهگشا، اجازه اجرای این سامانه آموزش مجازی را نمی دهد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری کارگاه آموزش مجازی روش و اصول ترجمه برای متقاضیان رشته مترجمی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی اطلاعیه ای از تمدید فرصت پایانی دانشجویان برای گذراندن دوره های فعالیت کلاسی دورس معارف تا تاریخ 30 تیرماه خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: براساس طرح های تحقیقاتی 89 درصد از دانش آموزان مقاطع ابتدایی علاقه مند به حضور در مدارس و کلاس های حضوری هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۸    
کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم وصنعت با همکاری شرکت پافکو اقدام به برگزاری همایش فناوری های نوین در آموزش مجازی کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۲    
معاونت فرهنگی موسسه معصومیه، دوره آموزش احکام به صورت مجازی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت طی نامه ای به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی دستورالعمل جدید فعالیت دانشجویان را ابلاغ کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۵    
بجنورد (پانا) - رییس سازمان دانش آموزی بجنورد از برگزاری دوره آموزشی تولید محتوا، ویژه مربیان پیشتاز بجنورد به مدت 12ساعت آموزش خبر داد. رییس سازمان دانش آموزی بجنورد در گفت و گو با پانا، اظهار کرد: دوره تولید محتوا با 12 ساعت آموزش ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۵    
دولت در زمینه فراهم آوردن زیرساخت ها برای آموزش مجازی ضعیف عمل کرده است و ناهماهنگی بین بخش های مختلف دولت و میان وزارتخانه های مربوطه موج می زند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۴    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می گوید، دولت در زمینه فراهم آوردن زیرساخت ها برای آموزش مجازی ضعیف عمل کرد و ناهماهنگی بین بخش های مختلف دولت و میان وزارتخانه های مربوطه موج می زند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی استان همدان از آغاز طرح آموزش مجازی رایگان برای ورودی های پایه اول ابتدایی استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، معصومه خدابنده لو گفت: کودکانی که به هر دلیلی در طول سال تحصیلی موفق به آموزش های پیش از دبستان نشده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ضمن اعلام اینکه مهرماه 9000 کلاس درس نو تحویل می دهیم گفت: تا پایان سال جاری، بیش از 14 هزار کلاس درس تحویل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی مکاترونیک دانشگاه شهید بهشتی و مهندسی مکانیک دانشگاه علم صنعت، دوره آموزش مجازی نرم افزار کتیا را برگزار می کنند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹    
غلامعلی پارسا با اشاره به اینکه برای استفاده از هرچیزی یک چارچوبی وجود دارد، گفت: فضای مجازی یک محیط رها شده است و متاسفانه به موجب آموزش های مجازی دانش آموزان برخی در کلاس پنجم و ششم به بلوغ زود رس رسیده اند و این یک فاجعه بزرگ است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :بعد از شیوع ویروس کرونا، نخستین مکانی که در تیررس تعطیلی قرار گرفت، نظام آموزشی دانشگاه ها و مدارس کشور بود و به دنبالش رواج پدیده آموزش مجازی و استفاده از برنامه شاد که معلم ها و دانش آموزان را به جهان نوینی پرتاب کرد. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
مدیر اداره تبلیغ نوین و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری اولین دوره سواد رسانه در مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام آموزش مجازی تئوری موسیقی و سلفژ در دوسطح مبتدی و پیشرفته با حضور سعید رضایت در فرهنگسرای خانواده آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با کارهای انجام گرفته چهار هزار گوشی و تبلت به منظور بهره مندی دانش آموزان کم برخوردار از ظرفیت آموزش مجازی و شبکه شاد تهیه و توزیع شد که در این زمینه زنجان جزو پنج استان برتر کشور است.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۴    
کارگاه آموزشی اصول پرورش و تکثیر آبزیان در شبکه آموزش مجازی شاک برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر طرح ملی تلاوت از آغاز نام نویسی دور جدید این طرح خبر داد و گفت: امسال آموزش مجازی به خوبی فعال است و هیچ کلاسی به دلیل کرونا تعطیل نمی شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۸    
میاندورود (پانا)- مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان میاندورود از اهدای 182 دستگاه تبلت و 160 فقره تسهیلات خرید گوشی هوشمند و تبلت برای دانش آموزان کم بضاعت و نیازمند میاندورودی در سال تحصیلی جاری خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم افزایش شهریه مدارس تیزهوشان با فرض آموزش مجازی از نکاتی است که متاسفانه والدین دانش آموزان را دلزده کرده است. مساله ای که بسیاری از والدین انتظار آن را نداشتند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۵۶    
سرگرمی و علاقه مندی آسا کولیوند به کار کردن در کارگاه برنز پدر با شیوع ویروس کرونا، حالا رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است. آموزش مجازی دانشگاه هم فرصت بیشتری برای شکل بخشیدن به تکه های برنز به او داده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
علی اصغر فانی عضو شورای عالی آموزش و پرورش در برنامه گفتگو ویژه خبری شبکه اشراق زنجان حضور یافت . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۲    
کرج (پانا)- رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی البرز از افتتاح پایگاه آموزش مجازی دانش آموزان با نیازهای ویژه در مدرسه ایمان ناحیه 1 کرج خبر داد. عباس کشاورز، هدف از افتتاح این پایگاه را تولید با کیفیت محتواهای آموزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه برشمرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگو با میزان در مورد شیوه آموزش در سال تحصیلی پیش رو، گفت: مساله چند وجه دارد، اول اینکه آموزش و پرورش باید آمادگی کامل داشته باشد و فرض را بر این بگذارد که واکسیناسیون انجام و آموزش حضوری است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۴۰    
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون ورزش و سلامت کشور در مجلس دانش آموزی معتقد است آموزش مجازی فرصت دیدار و تعاملات را سلب کرده و ارتباط دانش آموزان را با دنیای واقعی کمتر می کند. این امر علت اصلی پایین آمدن عزت نفس، روحیه تیمی و روابط اجتماعی دانش آموز می شود. ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۹    
سه شنبه 00/4/22 ، تهران , (اخبار رسمی) : اگر چه همه گیری کرونا جامعه را با مشکلات عدیده و چالش های بسیار سختی مواجه کرد اما سبب شکوفا شدن برخی از ظرفیت ها در حوزه های مختلف نیز شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رقیه معتمدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح تداوم، جبران و تثبیت یادگیری را با هدف مداخله آموزشی و جبران یادگیری دانش آموزان دارای اُفت تحصیلی، تعمیق یادگیری و تقویت بنیه ملی، حکایت از دانش آموزان لازم التوجه ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
با توجه به آموزش مجازی دانش آموزان در شرایط کرونایی قاعدتاً باید مراعات حال دانش آموزان را می کردند که متاسفانه نه تنها مد نظر قرار ندادند بلکه سوالاتی با دشواری بسیار بالا و تعداد قابل توجهی نیز خارج از کتاب درسی بوده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۳    
کانون هنرهای تجسمی دانشگاه صنعتی شریف، دوره ی آموزش مجازی طراحی، سیاه قلم و مدادرنگی را برگزار می کند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رفسنجان گفت: با توجه به شرایط همه گیری کووید 19 و با هدف حفظ استمرار آموزش و حفظ سلامت عمومی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش مجازی جایگزین آموزش رو در رو و حضوری شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۶:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
روند واکسیناسیون در کشور فراز و فرودهای بسیاری دارد. همین مشکلات موجب شده تا بسیاری بر این باور باشند که واکسینه شدن مردم با کندی پیش می رود و برخی های دیگر که نگران سیستم آموزشی کشورند، می گویند، با این روند واکسیناسیون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استادیار دانشکدۀ دامپزشکی و رئیس بخش علوم آناتومی دانشگاه شیراز، گفت: مشکلات ناشی از شیوع کرونا شرایطی را فراهم کرد تا با تهیه فیلم های آموزشی با کیفیت و استاندارد نیاز دانشجویان و پژوهشگران را برای یادگیری مطلوب دروس آناتومی و. کالبدشکافی مرتفع کنیم.
رئیس مرکز آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: چگونگی آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دوران پسا کرونا در رویداد هفته آموزش در اصفهان بررسی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان از آغاز اجرای طرح جبران و تثبیت یادگیری دانش آموان ابتدایی در استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...