جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۲:۰۸Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی»

ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ما با تمام ظرفیت و توان در حال ارائه خدمت به مردم هستیم اما تاب آوری نظام سلامت و درمان محدود است. خدا نکند روزی برسد که تاب آوری نظام سلامت و درمان دچار مشکل شود.
ایسنا   ۲۴ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مردم اگر می خواهند آن ها را روی تخت بیمارستان نبینیم دو هفته در خانه بمانند و دید و بازدید نروند تا پیک جدید کرونا فروکش کند.
ایسنا   ۲۹ دقیقه پیش    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تمام ظرفیت های درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد در حال پُر شدن است.
راه ملت   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد، یعقوب پرندوار به سمت ریاست بیمارستان شهید رجایی یاسوج منصوب شد.
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، شهرام حبیب زاده با تشریح آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل اظهار کرد: متأسفانه ظرفیت تخت های بیمارستان در دانشگاه علوم پزشکی تکمیل شده و مجبور هستیم از امروز تخت های ویژه را در سالن های بخش های بستری مستقر کنیم. ...
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
اخیرا در فضای مجازی خبری از برخی از پروژه های افتتاح شده توسط دانشگاه علومپزشکی یاسوج در سال 1400، ارایه شده است. در لیست پروژه ها، افتتاح پد هلیکوپتر در روستای موشمی بویراحمد قرار دارد که هزینه یک و نیم میلیاردی داشته است ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور مجوز واکسیناسیون افراد 41 سال به بالا در خوزستان خبر داد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به وضعیت کرونا در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه و همچنین شروط یک تعطیلی موثر برای مقابله با کرونا در پیک پنجم، گفت: در حال حاضر در دانشگاه علوم پزشکی تهران بالای 2000 بستری داریم که از زمان پیک اول تا کنون، هیچ وقت به این مقدار بستری نرسیده بودیم.
آبادان نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت:طی 24 ساعت گذشته 501 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان شناسایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: همراهی مردم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی اقدام اصلی برای گذر از بحران شیوع بیماری کروناست.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اعلام شرایط بحرانی کرونا در چهارمحال و بختیاری، از افزایش شدید تعداد بیماران مبتلا به کووید19 در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: با توجه به اتمام واکسیناسیون افراد مسن علیه کرونا، هم اکنون آمار فوتی ناشی از این بیماری در سالمندان نسبت به قبل کاهش یافته است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با رد برخی شایعات نسبت به برداشته شدن محدودیت سنی در واکسیناسیون کرونا در این استان، گفت: فقط افراد بالای 43 سال و گروه های خاص در سند ملی واکسیناسیون امکان دریافت واکسن دارند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، گفت: تاکنون 3 هزار نفر از فرهنگیان استان واکسن کرونا را دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته 17نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان هرمزگان جان باختند.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی شهری بندرعباس خبر داد. و گفت: بر اساس جلسات و پیگیری های متعدد از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، مقرر شد واکسیناسیون رانندگان تاکسی و اتوبوس بزودی آغاز شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی 24ساعت گذشته تعداد 10 هزار و 800 دُز واکسن در کهگیلویه و بویراحمد تزریق شد که این آمار در یک سال گذشته بی سابقه است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به مردم خوزستان هشدار داد به دلیل خیز جدید کرونا در استان به مدت 2 هفته در منزل بمانند.
مشهد فوری   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز با صدور اطلاعیه ای نسبت به ازدحام مردم در پایگاه های واکسیناسیون برای دریافت واکسن خارج از گروه های هدف هشدار داد دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز با صدور اطلاعیه ای نسبت به ازدحام مردم در پایگاه های واکسیناسیون برای دریافت واکسن خارج از گروه های هدف هشدار داد
راه ملت   ۳ ساعت پیش    
کارشناس برنامه تغذیه با شیر مادر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد، گفت: شعار جهانی امسال ، حمایت از تغذیه با شیر مادر یک مسوولیت مشترک ! تعیین شده است، به این منظور همه بدانند تغذیه با شیر مادر یکی از موارد حقوق بشر است که باید مورد احترام قرار گرفته، حفظ شده و تحقق یابد.
55آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز روند افزایشی بیماران کرونا با چنان سرعتی پیش می رود که در فاصله کمتر از سه هفته از آغاز پیک جدید، خوزستان به مرحله بحران تخت بستری رسید.
گروه استان ها- معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان از رکورد جدید کرونا در گیلان خبر داد و گفت: بیش از 20 نفر در 24 ساعت گذشته قربانی کرونا شدند.
رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان گفت: مجوز سلامت سازی طب سنتی از دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا به تازگی اخذ شده و بزودی این مرکز افتتاح می شود.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شمار مبتلایان قطعی کرونا در هرمزگان از 20 هزار نفر فراتر رفته است و امروز 17 فوتی ناشی از کرونا در هرمزگان داشته ایم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: محموله جدید واکسن کرونا اوایل هفته آینده وارد خراسان جنوبی می شود که 13 هزار دُز آن از نوع سینوفارم است.
شهر بیست   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از باز شدن سامانه سلامت برای ثبت نام افراد 43 تا 49 سال خبر داد و گفت: درصد پوشش واکسیناسیون در اکثر گروه های مختلف سنّی در استان کمتر از میانگین کشوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: واکسیناسیون در کنار رعایت شیوه نامه های بهداشتی می تواند مانع از ابتلا به ویروس کرونا و قطع زنجیره آن شود.
راه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به واکسینه شدن 111 هزار و 857 نفر بر علیه کرونا گفت: تاکنون 94.5 درصد واکسن تحویلی به دانشگاه تزریق شده است.
مدیر اداره بیماری های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در موج پنجم کرونا روزانه به طور متوسط 20 هزار نفر به مراکز 16 ساعته دانشگاه علوم پزشکی مشهد مراجعه می کنند.
برترین ها / ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ثبت بیشترین تعداد مراجعین به مراکز درمانی از ابتدا تاکنون در 24 ساعت گذشته خبر داد. دکتر فرهاد ابول نژادیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت کرونا در خوزستان بحرانی تر از همیشه است ...
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد یک خبر خوب از تزریق واکسن و یک خبر بد از رعایت پروتکل ها در استان داد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای 14 مرداد ماه این استان را تشریح کرد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با افزایش بیماران کرونایی بستری شده، ظرفیت بیمارستان واسعی این شهر تکمیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کردستان در 24 ساعت گذشته 267 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده است.
راهبردنامه   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمد حسین صومی روز پنجشنبه در گفت و گویی با اشاره به اینکه شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستانهای آذربایجان شرقی از مرز یکهزار نفر گذشته است: بر افزایش مشارکت گروه های سنی اعلام شده در تزریق واکسن و پرهیز از گردهمایی های خانوادگی تاکید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: هم اکنون در استان کمبود داروهایی که ضروری و اساسی هستند را نداریم و ممکن است محدودیت هایی، ناشی از برند یا شرکت خاصی وجود داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
در نشست اضطراری ستاد کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی به آماری نگران کننده و رکوردی از کرونا اشاره کرد که در 18 ماه گذشته بی سابقه بوده است. روند بستری ها بر ترخیصی ها به طور چشمگیری غلبه کرده و با ادامه این وضعیت هرگونه کم کاری از جانب مردم موجب بروز بحران سخت خواهد شد.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: براساس بررسی آمارها، به طور میانگین 13 درصد جمعیت کل کردستان علیه بیماری کووید19 واکسینه شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته، بیش از 300 بیمار مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند.
الف   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: باتوجه به تکمیل ظرفیت بیمارستان های منطقه باید انتظار مرگ و میرهای بیشتری در دو هفته را داشت.
مشهد فوری   ۶ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی فرودگاه هاشمی نژاد مشهد گفت: بعضی از مسافران به علت مبلغی که دانشگاه علوم پزشکی برای تست پی سی آر می گیرد، نمی خواهند تست را انجام بدهند، که باعث شلوغی و عدم رعایت فاصله اجتماعی توسط مسافران می شود. ...
در اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمده است: "اطلاعیه ای که در فضای مجازی در خصوص تزریق واکسن در استان خوزستان بدون محدودیت سنی منتشر شده، خلاف واقع و نادرست است. لازم به ذکر است در حال حاضر تنها متولدین سال 1357 به قبل امکان ثبت نام در سامانه Salamat.gov ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، در 24 ساعت گذشته با فوت 6 بیمار جدید، مجموع جان باختگان استان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون به 2 هزار و 384 تن رسید
رویداد 24   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز روند افزایشی بیماران کرونا با چنان سرعتی پیش می رود که در فاصله کمتر از سه هفته از آغاز پیک جدید، خوزستان به مرحله بحران تخت بستری رسید.
یک منبع در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تایید کرد که برخی از اهالی استان های دیگر به ویژه تهران برای استفاده از واکسن کرونا به بوشهر می آیند.
تابناک ایلام   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:از ابتدای آغاز واکسیناسیون در سطح استان، تاکنون تعداد 97 هزار و 272 مورد واکسیناسیون گروه های سنی و افراد واجد شرایط انجام شده است.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 105 بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: طی شبانه روز گذشته 10 بیمار مبتلا به کرونا در استان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده و 185 نفر در بیمارستان بستری شدند.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از برگزاری آزمون صلاحیت های بالینی برای سومین بار در این دانشگاه خبر داد.