دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۴Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی»

بهداشت نیوز   ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاد گروه رادیوتراپی و انکولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سن ابتلا به سرطان روده بزرگ که جزء سرطان های شایع کشور هم بوده کاهش یافته و در این خصوص باید علائمی همچون خون در مدفوع را کاملاً جدی گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه بیماریهای واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نزدیک به 584 هزار دز واکسن فلج اطفال خوراکی و تزریقی در راستای برنامه جهانی ریشه کنی فلج اطفال در خراسان رضوی تزریق و خورانده شد.
صبح قزوین   ۱۴ دقیقه پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: توزیع پزشک به لحاظ جغرافیایی متوازن نیست و از نظر تامین نیرو در شرایط میانه کشور قرار داریم، اما از نظر پویایی در سطح مناسبی قرار داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۵ دقیقه پیش    
با همت مجمع خیران سلامت جغتای و همکاری موسسه مردمی سازی سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طرح توانمند سازی مردم شهر جغتای مقابل بیماری فشارخون از 15 اردیبهشت امسال آغاز خواهدشد.
Submitted by ravabet on 22 April 2024 دانشجویان محترمی که تاریخ ازدواج آنان از 1402/01/01 لغایت 1402/08/30 می باشد از طریق لینک ذیل نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. https://portal.mui.ac.ir/csa/marrid1403 2 بازدید
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش    
قزوین - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: بیمارستان 700 تختخوابی قزوین به عنوان یکی از طرح های مهم درمانی استان هم اکنون با 30 درصد پیشرفت فیزیکی همراه است و فاز نخست آن نیز با 350 تخت در دولت سیزدهم به بهره برداری می رسد.
بهداشت نیوز   ۳۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
متخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به عوارض انسداد یا بسته شدن و حرکت نامناسب لوله های رحمی نازایی و حاملگی خارج رحم را از جمله پیامدهای این عارضه عنوان کرد.
ایسنا   ۴۷ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: مردم استان همدان علاقمند به استفاده از آب های سطحی هستند که اغلب این آب ها غیرمطمئن است و باعث بیماری انگلی خواهد شد.
سلام نو   ۴۷ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
سومین کنگره بین المللی کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا (وانا)، در تاریخ 27 لغایت 28 اردیبهشت ماه 3140 با همکاری پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه برگزار می گردد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 700 نیروی انسانی جدید در سال گذشته جذب شبکه بهداشت شهرستان های استان شدند. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست خبری به مناسبت هفته سلامت با اشاره به اینکه 700 نیروی انسانی جدید در سال گذشته جذب شبکه بهداشت شهرستان های استان شدند گفت ...
خبرگزاری برنا   ۵۲ دقیقه پیش    
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: بدلیل کمبود پزشک متخصص و جراح برای جراحی اطفال تا سال 1406 در نوبت داشتیم که با اقدامات انجام شده آن را به صفر رساندیم و امروز کسی در نوبت نیست.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از ورود واکسن های پنوموکوک و روتاویروس به چرخه واکسیناسیون روتین کودکان در استان خبر داد.
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان اعلام کرد: به زودی بخش دندانپزشکی کودکان در بیمارستان اکباتان راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر گروه پیشگیری و درمان بیماری های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نزدیک به 584 هزار دز واکسن فلج اطفال خوراکی و تزریقی در راستای برنامه جهانی ریشه کنی فلج اطفال و حفظ دستاوردهای آن به جمعیت ایرانی و غیر ایرانی زیر پوشش این دانشگاه در خراسان رضوی خورانده و تزریق شد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از راه اندازی دانشکده داروسازی و جذب دانشجوی بین المللی داروسازی در این دانشکده خبر داد و گفت: با راه اندازی این دانشکده تنها دانشجویان بین المللی و خارجی جذب می شوند تا در گام نخست برای تجهیز دانشکده داروسازی قزوین درآمدزایی شود.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در هفته سلامت تمامی کلینیک های ویژه علوم پزشکی، تمامی درمانگاه ها و مراکز جامع سلامت در سطح استان در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه خدمات ویزیت به صورت رایگان ارائه خواهند داد.
همت خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل جدید نستله ایران فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت کسب وکار (MBA) از سازمان مدیریت صنعتی است و نزدیک به دو دهه تجربه فعالیت در شرکت های داروسازی داخلی و بین المللی و همچنین کسب وکارهای حوزه FMCG را در کارنامه خود دارد ...
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعضای بانوی 47 ساله مرگ مغزی ساکن بجنورد به پنج بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی استان اردبیل از اهدای اعضای بدن یک بانوی ایثارگر اردبیلی به بیماران نیازمند خبر داد.
خدمات جهادی سلامت قرارگاه عهد خدمت دانشجویان جهادگر شهرستان به همت تیم جهادی بسیج دانشجویی شهید سلیمانی، معاونت های فرهنگی و دانشجویی و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا به همراه جهادگران دیگر شهرستان به روستاهای محمود آباد و شهرک شهید رجایی منطقه میانجنگل رسید.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: روزانه به شکل میانگین 3 نفر در کهگیلویه و بویراحمد به سرطان مبتلا می شوند.
آیین گرامی داشت هفته ملی سلامت در مدارس نیشابور و به صورت نمادین در آموزشگاه شایستگان با حضور مسئولان شهرستان، ریاست دانشگاه علوم پزشکی و اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تخصیص اعتبار 30 میلیارد ریالی به پروژه المان شهید گمنام دانشکده پزشکی و بهره برداری مرحله نخست این پروژه تا پایان بهار سال جاری خبر داد.
جام جم   ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمان ؛ مهدی احمدی نژاد، با اشاره به تفاوت مجروحان انفجار، تروریستی کرمان با مجروحان زمان جنگ گفت: زمان جنگ به دلیل داغ شدن گلوله و ترکش ها، استریل محسوب می شدند، اما این ساچمه ها داغ نشده و استریل نبودند. ...
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم از وجود ماده اعتیاد آور متامفتامین یا همان شیشه در داروی لاغری تهیه شده در یکی از عطاری های مرکز شهر خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعضای بانوی 47 ساله مرگ مغزی ساکن بجنورد به پنج بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در سی ماه گذشته 42 پروژه درمانی و پزشکی در سطح استان تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است.
سینا رسانه   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، در نشست هیئت رئیسه گفت: در این دوره مدیریتی بالغ بر 100 پروژه عمرانی افتتاح یا توسعه یافته اند.
گام خبر   ۲ ساعت پیش    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از جذب 61 نیروی شرکتی و 49 نیروی طرحی در واحدهای تابعه خبر داد.
به همت رضا روغنی معاون تربیت بدنی و سلامت، زنگ سلامت در مدارس استان مرکزی به میزبانی دبستان حاج کاظمی ناحیه دو اراک به صدا در آمد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان مرکزی آئین نواختن زنگ سلامت با حضور حسین مولوی مدیرکل آموزش وپرورش استان مرکزی ...
بهداشت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصص روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی نسبت به سوءمصرف مخدرهای توهم زا هشدار داد و گفت: اگر فردی بیماری زمینه ای مربوط به روان داشته باشد، بیماری او با مصرف مواد روان گردان و توهم زا تشدید شده و می تواند تبدیل به مشکلی حاد و خطرناک شود.
زیر نویس   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، فرشاد عبدالملکی مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: عصر یکشنبه چوپان 19 ساله در ارتفاعات اژدرآباد شهر کرفس مشغول به چرای گوسفندان بود که صاعقه به او برخورد کرد. وی اضافه کرد: یکی از همراهان که از دور شاهد این صحنه بود، پس از حضور در کنار [...]
جام جم   ۳ ساعت پیش    
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، در این نمایشگاه غرفه هایی برای ارائه تولیدات محصولات دانش بنیان در حوزه سلامت، ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی و مشاوره رایگان توسط کادر بهداشت و درمان و اورژانس 115 و برنامه های آموزشی فوریت های پزشکی، سلامت روان، تغذیه سالم، جوانی جمعیت، خود مراقبتی ...
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در سال گذشته بیش از 800 هزار نفر در استان اردبیل زیرپوشش غربالگری سلامت قرار گرفتند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز از آغاز ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در استان البرز هم زمان با هفته سلامت خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مرحله دوم طرح پزشک خانواده در شهرهای بالای 20 هزار نفر برازجان، خورموج، کنگان و گناوه این استان آغاز شد.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش    
مسئول فنی داروخانه های مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی امام رضا (ع) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با بیان اینکه تهیه دارو های مورد نیاز بیماران یکی از مراحل مهم فرایند درمان آنهاست، خدمات واحد تأمین، انبارش و توزیع دارو و ملزومات پزشکی این مجتمع را در راستای تحقق این امر مهم تشریح کرد.
سروش نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه دومین رویداد ایده پردازی و استعدادیابی بیوتلنت (Stem Cell Biotalent) با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری، روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
در برنامه تامز نیوز سرخط مهمترین اخبار دانشگاه علوم پزشکی تهران را در یکماه گذشته می بینید.
در چهارمین جلسه قرارگاه برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر علیرضا اولیائی منش، معاون بهداشت دانشگاه، از راه اندازی پلی کلینیک مجازی اختصاصی در این نظام خبر داد و گفت: این اقدام با هدف تسهیل در رفت و آمد بیماران و دسترسی آسان تر به خدمات درمانی انجام می شود.
سخنگوی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان از مرگ جوان 19 ساله به علت برخورد با صاعقه خبر داد.
خوزنیوز   ۳ ساعت پیش    
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به انجام 25 هزار و 760 مورد نمونه برداری از آب در سال گذشته در شهرهای تابعه این دانشگاه گفت: در حال حاضر میزان مطلوبیت میکروبی آب شهری خوزستان 94 درصد است. ...
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز از آغاز ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در استان البرز هم زمان با هفته سلامت خبر داد.
همدان پرس   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان از افزایش شمار پزشکان متخصص در همه شهرستان های این استان خبر داد و گفت: این پزشکان به صورت مستمر و شبانه روزی حضور دارند و در حال خدمت رسانی به مردم هستند | با وجود فاصله کم شهرستان بهار تا همدان تمام متخصصین در این شهرستان حضور دارند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جمع کارکنان دانشگاه ابتداء ضمن تبریک عملیات وعده صادق و با تصدیق موفقیت دلاور مردان نیروهای مسلح کشورمان گفت ...
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: پشه آئدس با شناسایی درست کانون ها و مه پاشی های درست کنترل و مهار شده است.
منجیل خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: اهدا عضو بیماران مرگ مغزی طی سال گذشته به 72 بیمار نیازمند به پیوند عضو زندگی دوباره بخشید. این پست 18 بار بازدید شده
عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نشست شورای هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، بر تعهد دولت و وزارت بهداشت به حل مشکلات پرستاران تأکید کرد و گفت: به منظور رفع چالش های پیش روی پرستاران بسته ماندگاری پرستاران که شامل درخواست های رفاهی ...