پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۱۹Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی»

ایمنا   ۱۷ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران آخرین آمار و اطلاعات شیوع بیماری در مازندران را تشریح کرد.
هم اندیشی   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استاد بیماری های عفونی و ایمنولوژی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله معتقد است با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا حمایت بیمه ها از بیماران کاهش یافته و هزینه گران قیمت داروها خانواده ها را فلج می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۵ دقیقه پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با افزایش شمار بستری های کرونا، بیمارستان های استان در حال ایجاد ظرفیت جدید پذیرش بیماران هستند.
قم نیوز   ۳۹ دقیقه پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در ارتباط با اخبار پیرامون عارضه برخی واکسن ها، توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، طی 24 ساعته گذشته و تاظهر امروز دوم اردیبهشت ماه، متأسفانه 2 نفر از مبتلایان به کرونا در استان فوت شدند.
خبرگزاری فارس   ۴۴ دقیقه پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز اخیر دو بیمار کرونایی در استان بر اثر عوارض این بیماری جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۷ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: در 24ساعت گذشته 140مورد جدید مبتلا به کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شناسایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه تا کنون هفت هزار دوز واکسن کرونا توسط این دانشگاه دریافت شده است، گفت: مرحله نخست واکسیناسیون تا یکشنبه آتی به اتمام می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: در 24ساعت گذشته 140مورد جدید مبتلا به کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شناسایی شدند.
پیام خبر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: برنامه های مطالعاتی راهنمای طبقه بندی عوامل خطر در بیماری کرونا و درمان سرپایی ضد میکروبی تزریقی که به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تهیه شده است به عنوان سند ملی و الگو مورد استفاده قرار می گیرد.
پیام خبر   ۱ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: 2 هزار و 539 نفر در بیمارستان های استان فارس بستری هستند و از این تعداد، 336 بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس گروه مبارزه با بیماریهای واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: ششمین پارت واکسن کرونا شامل 6 هزار و 618 دز تحویل استان شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در شبانه روز گذشته 8 نفر قزوینی بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای دوم اردیبهشت این استان را تشریح کرد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.
تابناک ایلام   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:در 24 ساعت گذشته چهار مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش شده و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 719 نفر است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز، آمار فوتی و مبتلایان به کرونای این استان را تشریح کرد.
شهر بیست   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اختصاص و تحویل بیش از 18 هزار دوز واکسن کووید19 به استان قم، بیشتر این واکسن ها را از نوع آسترازنکا کشور کره جنوبی و همچنین اسپوتنیک روسی اعلام کرد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 54 درصد نمونه های جدید کرونا در استان مثبت شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام کرد: در پنج روز اخیر 7668 بیمار مبتلا به کووید 19 به صورت سرپایی مراجعه کردند که اگر آمار 2 روز پایانی هفته به آن افزوده شود آمار استان در حدود 10 هزار بیمار ثبات پیدا خواهد کرد و می توانیم اعلام کنیم که رشد بیماران سرپایی ثابت شده است اما روند نزولی دیده نمی شود.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
ندافی، رییس پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: در ایران اطلاعات مربوط به بیماری کووید 19 به صورت استانی به صورت دقیق و به تفکیک منتشر نمی شود و در اختیار ما قرار نمی گیرد تا ما بتوانیم ارتباطی بین آلودگی هوا و بیماری را بررسی کنیم ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در 24 ساعت منتهی به دوم اردیبهشت ماه 114 بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی قم پذیرش شد که از بین آنها 108 نفر بستری شدند.
کارشناس مسوول واحد پیونداعضاء دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: با رضایت خانواده ایثارگرمرحوم امیرحسین جساس 25ساله اعضا و نسوج وی به چند بیمار بدحال اهدا شد.
جام جم   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در خصوص تامین اکسیژن طبی در بیمارستان های آذربایجان شرقی نگرانی وجود دارد.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:سپاه امروز مکتب صیانت از ارمان های نظام و انقلاب اسلامی به عنوان نماد مقاومت و جهاد تلقی شده و هر اینه الگوی ایثار و جهاد افاق و زمانه را به رخ جهانیان بکشد.
گفتارنو   ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در خصوص ویروس های جهش یافته آفریقایی و برزیلی گفت: ما هنوز مستند علمی نداریم که ویروس های جهش یافته آفریقایی یا برزیلی وارد ایران شده باشند، البته ممکن است وارد شوند ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در سال گذشته افزون بر 400 واحد صنفی در این استان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با دریافت کارت قرمز کرونایی پلمب شد.
موج   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از فوت 5 بیمار کرونایی طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از بستری 63 نفر از بیماران در آی سی یو خبر داد و گفت: فوتی های کرونا در استان افزایش یافته است.
موج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از واکسیناسیون نیمی از کادر بهداشت و درمان قم خبرداد.
اقتصاد ایران: بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از بستری 88 بیمار کرونایی در استان خبر داد و گفت: طی شبانه روز گذشته 2 بیمار مبتلا به کرونا جان باختند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تاکنون برای 41536 نفر واکسن تحویل شده که از این تعداد به 11190 نفر واکسن اسپوتنیک وی، 5286 نفر واکسن سینوفارم، 2110 نفر واکسن بهارات و 22950 نفر نیز آسترازنکا تحویل داده شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از افزایش شاخص تخت های بیمارستانی آذربایجان غربی به 1.6 خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 547 نفر خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 8 بیمار جان خود را از دست دادند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در ماه مبارک رمضان پیروی از برنامه غذایی متنوع و متعادل یعنی تأمین انواع مختلفی از مواد مغذی به تناسب با یکدیگر و مقادیر کافی از مواد موردنیاز برای حفظ سلامت همراه با محدود کردن غذاهای دارای چربی، کلسترول، قند ...
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از ضرب و شتم تکنسین اورژانس یاسوج توسط افراد مست خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دانشگاه علوم پزشکی از مردم خواسته دورهمی ها را مجازی برگزار کنند .
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری مبنی بر ناکامی دونفر از مسئولان شهری الوند در دریافت واکسن کرونا بجای پاکبان ها، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و شهردار الوند از این ماجرا ابراز بی اطلاعی کردند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر سرعت شیوع کرونا در برخی شهرستان ها کند شده ولی سنندج، مریوان و قروه وضعیت شکننده ای دارند که اگر دستورالعمل های بهداشتی رعایت نشود، وضعیت بیماری در برخی شهرستان ها فاجعه بار خواهد بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ایجاد بزرگترین بخش ICU استان خوزستان در بیمارستان امام اهواز خبر داد.
گروه استان ها - چند روز گذشته معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان از تزریق واکسن به 40 پاکبان خبر داده بود اما امروز دانشگاه علوم پزشکی این آمار را 37 نفر اعلام کرد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته، بیش از 400بیمار مبتلای قطعی به کووید19 در استان یزد شناسایی شدند.
بهداشت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در ماه مبارک رمضان پیروی از برنامه غذایی متنوع و متعادل یعنی تأمین انواع مختلفی از مواد مغذی به تناسب با یکدیگر و مقادیر کافی از مواد موردنیاز برای حفظ سلامت همراه با محدود کردن غذاهای دارای چربی، کلسترول، قند ...
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هفته های سخت کرونایی را در هفته های آینده پیش رو داریم.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: با درخواست دانشگاه علوم پزشکی ایلام و پیگیری های به عمل آمده از طریق بهداری نیروی زمینی سپاه یک دستگاه سی تی اسکن پرتابل در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تعداد بستری های کرونا در استان نسبت به روز قبل 14 نفر افزایش یافت.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای 2 اردیبهشت ماه این استان را تشریح کرد.