دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۱May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه سلامت»

کیک جشن تولد یک سالگی اجرای نسخه الکترونیک در حالی بریده شد که بسیاری گمان نمی کردند که این پروژه عظیم و ملی بتواند بعد از گذشت 365 روز تا این حد، موفقیت کسب کرده و به یک اصل بدیهی در حوزه سلامت تبدیل شود .
روزنامه سپید   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سید موید علویان در گفت وگو با سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه متولیان امر درک عمیقی نسبت به مسائل حوزه سلامت از جمله تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی ندارند ...
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : فائوچی و ترامپ سابقه جدال با یکدیگر بر سر مسائل حوزه سلامت عمومی را دارند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: اگر هزینه های مشاوره های خانواده زیر چتر حمایت بیمه قرار بگیرد، بسیاری از مشکلات جامعه در حوزه سلامت روان، سلامت جسمی و آسیب های اجتماعی کاهش پیدا می کند.
روزنامه خبر شمال   ۷ ساعت پیش    
17 تا 23 اردیبهشت ماه هفته سلامت نام دارد و برنامه های هفته سلامت در راستای آشنایی بیشتر مردم، تصمیم گیران و تصمیم سازان با موضوعات مهم حوزه سلامت برگزار می شود. ...
شما نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گسترش فضای آنلاین و افزایش دسترسی به بستر اینترنت بسیاری از خدمات حوزه سلامت از جمله مشاوره، ویزیت و تشخیص اولیه به صورت غیر حضوری انجام می شود.
روزنامه سپید   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیرو تصویب تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی سال 1401 در هیات دولت و ابلاغ آن توسط معاون اول رئیس جمهور، شورای عالی نظام پزشکی در بیانیه ای مواضع خود را نسبت به تعرفه های ابلاغ شده در هفت محور اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان نکا گفت: ام آر آی و آی سی یو نیاز مهم و مبرم بهداشت و درمان نکاست و این در حالیست که سی تی اسکن بهداشت و درمان نکا هم باید ارتقا یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران نبود انسجام میان نهادهای مرتبط با حوزه سلامت را پاشنه آشیل حوزه سلامت عنوان کرد و گفت: عاقلانه، منطقی و عادلانه باید کار کنیم تا آلام مردم در دوره گذار اقتصادی کاهش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: برای نخستین بار در کشور، طرحی با عنوان "درمانگاه جهادی" در فارس اجرایی و خدماتی در حوزه سلامت به اقشار و مناطق کم برخوردار ارائه خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۵    
سرپرست اداره کل آموزش و پرروش خوزستان با اشاره به کسب 10 عنوان برتر کشور در جشنواره سفیران سلامت توسط دانش آموزان خوزستانی، گفت: فعالیت سفیران سلامت زمینه ساز ترویج سبک زندگی سالم در جامعه اسلامی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- شهردار تهران از فعالیت های فرهنگی مترو در حوزه سلامت با اهدای تقدیرنامه به سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تجلیل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با اهدای تقدیرنامه به سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی از شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تجلیل کرد.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بر لزوم فعالیت بیشتر خیرین در حوزه سلامت استان خوزستان تاکید کرد.
اجلاس معاونین و مدیران بین الملل دانشگاههای علوم پزشکی با موضوع بین المللی سازی دانشگاههای علوم پزشکی با رویکرد عدالت و تعالی نظام سلامت با حضورمسئولین حوزه سلامت و معاونین و مدیران، کارشناسان بین الملل دانشگاههای علوم پزشکی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: شاید کسانی تصمیم گرفتند ارز ترجیحی برای دارو استفاده کنند تا حمایت بهتری از مردم شود، اما پس از سال ها اجرای آن و بحث قاچاق معکوسی که اتفاق افتاد، این اقدام و تخصیص ارز ترجیحی، کمک خاصی به حوزه سلامت، درمان و دارو نکرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۴    
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: رشت به واسطه وجود مراکز درمانی متعدد و پیشرفته ، قابلیت تبدیل به مرکز گردشگری با موضوع سلامت دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان گلستان، درخصوص راه اندازی نشدن دستگاه جدید توموتراپی در مرکز آموزشی و درمانی 5 آذر گرگان، در این اطلاعیه با تشکر از رسانه ها و صاحبان قلم که توانمندی ها و شاید کمبودهای حوزه سلامت را رصد [...]
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گفته متخصصان آمریکایی، اگر نکته ای از همه گیری یاد گرفته باشیم، این است که یک نقطه فروپاشی برای متخصصان حوزه سلامت وجود دارد
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: رشت به واسطه وجود مراکز درمانی متعدد و پیشرفته ، قابلیت تبدیل به مرکز گردشگری با موضوع سلامت دارد. گیلان صدر : محمد حسین واثق کارگرنیا امروز در بازدید از طرح توسعه بیمارستان پورسینا رشت با حضور دکتر عباسی استاندار گیلان اظهار کرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: اجرای 31 طرح محرومیت زدایی در حوزه سلامت استان مرکزی هدفگذاری شده که عملیات اجرایی 12 طرح آن امروز چهارشنبه همزمان با پنجمین روز از هفته سلامت آغاز شد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: امروز سالروز ابلاغ سیاست های جمعیتی از سوی مقام معظم رهبری و آغاز هفته ملی جمعیت است و به دلیل ارائه خدمات برای داشتن جمعیت سالم و پویا که مقدمه پیشرفت و توسعه است، از نیروهای حوزه سلامت تشکر می کنیم.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: شهرستان عسلویه 67 روز بدون فوتی کرونایی را سپری کرد. به گزارش فکرشهر از مهر، جاسم زارعی اظهار داشت: با ریل گذاری صحیح دولت سیزدهم در زمینه فراهم سازی سریع واکسن های موردنیاز و با تلاش مدافعین حوزه سلامت در راستای پیشگیری ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۶    
مشهد (پانا) - عرفان نیکبخت، امین رضا سیدآبادی و حانیه بهشتی پور با ساخت گجت هوشمند محافظ سلامتی "Safe step"در مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری 2022 لهستان مدال طلا کسب کردند. ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در جمع مسئولان شهرستان لنجان عنوان کرد: در مسیر ارتقاء زیرساخت های حوزه بهداشت اولویت ما جامعه عشایری و روستایی، حاشیه شهرها و شهرهای کوچک و محروم است که بیشترین نیاز را به خدمات بهداشتی دارند. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۹    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اقدامات رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به ویژه در حوزه سلامت ایثارگران نوید تحولی بزرگ در مجموعه ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثارگران می دهد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در تعریفی جهانی؛ سلامت را تامین رفاه کامل جسمانی، روانی و اجتماعی انسان دانسته اند. مفهومی پیچیده و سخت که تامین آن لازمه بقای جامعه انسانی است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر برف انبار چند طرح و برنامه مد نظر دارد که مهم ترین آن ایجاد درآمد پایدار شهرداری و احداث چند پروژه در حوزه سلامت و امنیت و گردشگری است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۵    
مهدی ضمیری رئیس امور HSE شرکت گاز استان گلستان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته سلامت اظهارداشت: از 17 لغایت 23 اردیبهشت ماه سال جاری، هفته سلامت با شعار سلامت ما، سلامت سیاره ما نام گذاری شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدافعان برگزیده حوزه سلامت در همه گیری کرونا شامل مجموعه کارکنان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان های بندرگناوه در همایش " سلامت کارکنان ما، سلامت سازمان ما " با حضور مسئولان در تالار بهزاد تجلیل شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۸    
مطابق روال آخر هفته ها مروری داریم بر مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی که در ادامه می خوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- همزمان با هفته سلامت از فعالان این عرصه در سطح مدارس تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در این آئین همچنین خانواده چهار شهید مدافع سلامت اهل استان، چهار خیر حوزه سلامت و نیز تعدادی از مدیران دستگاه های مرتبط و فعال در ستاد استانی کرونا مورد تجلیل قرار گرفتند. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل در این آئین با اشاره [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۱:۵۸    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گسترش عدالت در حوزه سلامت و تعالی نظام سلامت را جزو برنامه های اولویت دار این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: مراغه با دارا بودن دانشکده پرستاری از سال 1371 و به عنوان دومین شهرستان بزرگ آذربایجان شرقی در حوزه سلامت مورد بی عدالتی قرار گرفته است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد توجه به بهداشت روانی باید از سنین پایین و یکی از اولویت های آموزش و پرورش قرار بگیرد. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ در دیدار مدیر کل بیه سلامت سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان اعلام شد که بیش از دو میلیون و 200 هزار نفر از مردم استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم نماینده مردم قم در مجلس گفت: مشکلات حوزه سلامت و بهداشت، با امنیت ملی در ارتباط هستند و اگر طرح هایی برای بهبود این حوزه ارائه و اجرایی شوند، در واقع امنیت آحاد جامعه را ارتقا می دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۴    
نماینده مردم قم در مجلس گفت: مشکلات حوزه سلامت و بهداشت، با امنیت ملی در ارتباط هستند و اگر طرح هایی برای بهبود این حوزه ارائه و اجرایی شوند، در واقع امنیت آحاد جامعه را ارتقا می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گسترش عدالت در حوزه سلامت و تعالی نظام سلامت را جزو برنامه های اولویت دار این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: مراغه با دارا بودن دانشکده پرستاری از سال 1371 و به عنوان دومین شهرستان بزرگ آذربایجان شرقی در حوزه سلامت مورد بی عدالتی قرار گرفته است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سمینار نقش رادیوداروها در تشخیص و درمان سرطان امروز(پنج شنبه) 22 اردیبهشت با حضور مهندس محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، مهندس داورپناه، مدیرعامل شرکت پارس ایزوتوپ و جمعی از مدیران و متخصصان حوزه سلامت کشور در سالن همایش بیمارستان قلب شهید رجایی تهران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۷    
نوبخت با بیان اینکه کرونا تاوان نابرابری در حوزه بهداست و سلامت بوده است، گفت: ملت ها و دولت ها باید با پایان بخشیدن به نابرابری در حوزه بهداشت و درمان و تغییر اساسی در ساختار جهانی، در مسیر صلح حرکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تنظیم آیین نامه ای برای حمایت از شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه سلامت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی گفت: زیر ساخت های بهداشت و درمان شهرستان تقویت شده و شش هزار متر مربع به فضای زیر ساختی سلامت شهرستان اضافه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: سیاست های پژوهشی فناورانه حوزه سلامت کشور در گردهمایی معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تبریز تدوین می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
طعم گیلاس ساخته عباس کیارستمی در سال 1997 یکی از 10 فیلم مهم سینما به انتخاب مجله انگلیسی در حوزه سلامت روان است. مسائل مربوط به سلامت روان در طول قرن ها در معرض تعصبات و اطلاعات نادرست زیادی قرار گرفته است، اما به لطف بسیاری از برنامه های آگاهی بخش ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۰    
محمدرضا اکبری گفت: با توجه به اینکه حمایت از جوانی جمعیت در اولویت برنامه ریزی های حوزه سلامت استان قرار دارد، براین اساس قرارگاه تعالی سلامت و جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تشکیل شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین روز از هفته سلامت، اختتامیه ششمین جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی در سنندج برگزار و از 202 نفر فعالان و برترین های حوزه سلامت و تندرستی آموزش و پرورش کردستان تجلیل شد.