جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۵۲Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه سلامت»

رئیس سازمان نظام پزشکی کشور که در برنامه کشیک سلامت حاضر شده بود درباره نقش پزشکان در مجلس، توقع از سیاست گذاری ها در حوزه سلامت سخن گفت.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیران سازمان تأمین اجتماعی، در جلسه مشترک با نمایندگان جامعه پزشکی، موضوع تاب آوری مراکز و مؤسسات پزشکی را نگران کننده دانستند.
وزیر بهداشت با حضور در شعبه اخذ رای مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
جمع کثیری از اساتید، مسئولان، کادر بهداشت و درمان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ضمن بیان علل حضور در انتخابات، از مردم دعوت کردند تا روز جمعه با مشارکت در انتخابات، همانند همیشه همبستگی و اتحاد خود را به نمایش بگذارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وزارت بهداشت به منظور استفاده از ظرفیت علمی مراکز تحقیقاتی کشور برای حل مسائل حوزه سلامت ماموریت های ویژه ای به دانشگاه های علوم پزشکی واگذار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
یک گروه هکری ادعا کرده 8 ترابایت داده یک شرکت فعال در حوزه سلامت را سرقت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۸    
تهران - ایرنا - معاون امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه دیپلماسی علمی در حوزه سلامت یکی از راه های مؤثر برای بهبود و ارتقا روابط بین الملل بین کشورها است، گفت: دیپلماسی علمی می تواند در سه حوزه اصلی شامل دیپلماسی برای علم، دیپلماسی از طریق علم و دیپلماسی در علم پیگیری شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در مراسم گرامیداشت روز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی در جمع معاونین پرورشی، مشاورین و فعالان حوزه سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناحیه یک همدان گفت: راه شنیده شدن صدای هر اعتراض کننده، شرکت نکردن در انتخابات نیست.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۲    
دکتر محمدحسین آیتی معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشنواره روز بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران که به صورت مشترک و با شعار همکاری های علمی برای صلح جهانی با حضور سفرا ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات: نبود قانون باعث بی انگیزگی و نگرانی مدیران پلتفرم ها شده است چهلمین جلسه کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال به ریاست وزیر ارتباطات و با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد و در این جلسه پیش نویس آیین نامه اجرایی نحوه فعالیت سکو ها و کسب و کار های حوزه سلامت رقومی مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰    
متخصصان حوزه سلامت معتقدند؛ یکی از نادرست ترین باورها در مورد سرطان، بهبود نیافتن افراد مبتلا و داشتن طول عمر کوتاه است، در حالی که بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان بهبود پیدا می کنند؛ در سال های اخیر با اقدامات انجام شده این دیدگاه تا حدودی اصلاح شده است تا افراد مبتلا، سرطان را پایان زندگی ندانند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش رکنا به نقل از ایلنا، وزیر بهداشت در مراسم ضیافت زندگی در مشهد مقدس، عملکرد حوزه سلامت در سال های پس از انقلاب اسلامی را در برگیرنده تاریخی پر افتخار دانست و از رشد دو برابری شرکت های دانش بنیان در دولت مردمی ...
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: روز جمعه انتخابات مهمی در پیش است و باید هیأت های اجرایی دقت کنند و خوشبختانه در حوزه سلامت انتخابات هیچ مشکلی نداریم و عزم همه دست اندرکاران این است که هیچ انحرافی از قانون و مبانی اخلاقی صورت نگیرد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت با بیان اینکه مردم به کارکنان نظام سلامت اعتماد دارند، گفت: اقدامات انجام شده در حوزه سلامت در دولت مردمی، ماندگار بوده و اثرات این اقدامات به تأمین، حفظ و ارتقای سلامت مردم منجر می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۲    
در حوزه سلامت انتخابات، سازوکارهای نظارت بر انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مردمی است، این سازوکار به گونه ای طراحی شده...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بر ضرورت بازنگری خاطرات سپیدپوشان حوزه سلامت در دوران دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: ایران رکورددار ارائه خدمات بهداشتی و درمانی جنگی است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان استان کردستان اولین یادواره 25 شهید حوزه سلامت استان کردستان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای نگهبان با بیان این که رشد و توسعه در حوزه سلامت نیازمند توجه جدی مدیریتی است، افزود: من همیشه گفته ام که در حوزه آموزش، پژوهش، سلامت و تربیت باید سخاوتمندانه سرمایه گذاری کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس پارک فناوری پردیس با اشاره به برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی 1403 توسط این پارک گفت: توسعه فناوری های حوزه سلامت و اشتراک گذاری تجربیات این حوزه از اهداف برگزاری نمایشگاه ایران هلث 1403 است
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس پارک فناوری پردیس از برنامه ریزی این مجموعه برای برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) از 29 اردیبهشت تا اول خردادماه 1403 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه بیست و پنجم ایران هلث با محوریت پارک فناوری پردیس از اردیبهشت 1403 با حضور شرکت های حوزه سلامت برگزار می شود.
2 دستگاه ترانس 160 و 25 کیلوولت آمپر جهت تامین برق تصفیه خانه فاضلاب شهرک مهدی آستارا در محل مورد نظر نصب شد. مدیر امور آبفای آستارا گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرک مهدی آستارا با ظرفیت تصفیه روزانه یک هزار متر مکعب فاضلاب یکی از پروژه های بسیار حیاتی در حوزه سلامت شهر آستارا است که حدود 2 هزار ...
در دیدار دستیار ویژه وزیر بهداشت با معاون وزیر بهداشت فدراسیون روسیه بر توسعه روابط راهبردی دو کشور همسایه و قدرتمند منطقه؛ ایران و روسیه در حوزه سلامت تاکید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون سلامت و بهداشت مجلس شورای اسلامی از اثرگذاری و خدمات دکتر امیر هاشملو مشاور حوزه سلامت مجمع ملی جوانان در حوزه نوآوری های پزشکی و سلامت تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی، در واکنش به تعرفه های دستوری که با آسیب های فراوانی در حوزه سلامت کشور همراه است؛ نکاتی را متذکر شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اینک که بیش از 100 نفر از اعضای محترم سازمان نظام پزشکی کشور خود را به عنوان نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در معرض رای مردم گذاشته اند، با توجه به اهمیت جایگاه کلیدی مجلس شورای اسلامی در وضع قوانین مرتبط با سلامت و نظارت بر اجرای آنها ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورایعالی نظام پزشکی گفت: اگر می خواهیم در حوزه سلامت یک میلیارد خدمت در سال به طور مستمر و پایدار و با میزان دسترسی مناسب و ضریب دسترسی عادلانه و پاسخگویی درخور در ارائه خدمات با کیفیت جهت همه آحاد جامعه انجام گیرد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مردها به دلیل داشتن جثه بزرگ تر و بدنی عضلانی تر نسبت به زنان، جنس قوی تر به شمار می روند. اما در حوزه سلامت و بیماری ها ماجرا کمی متفاوت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت عملکرد حوزه سلامت در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی را در بردارنده تاریخی پر افتخار دانست و گفت: امروز قوی ترین حوزه سلامت در منطقه مربوط به جمهوری اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امروز قوی ترین حوزه سلامت در منطقه مربوط به جمهوری اسلامی است و این قدرت فقط تجهیزاتی نیست بلکه قدرت نیروی انسانی است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۳    
فرماندار ملکان گفت: خدمات ارزشمندی در بیمارستان فارابی در حوزه سلامت و درمان انجام شده که قابل تقدیر می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
در حاشیه نخستین نشست هم اندیشی شیلات، دانشگاه و صنعت یادداشت تفاهمی با هدف همکاری مستمر و پویا در ارتقاء سطح توسعه بهداشت و پیشگیری از بیماری های آبزیان در سطوح سیاستگذاری و پشتیبانی حاکمیتی ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، مهم ترین برنامه و اولویت این وزارتخانه را در سال آینده اعلام کرد. به گزارش روند بازار ، حوزه سلامت از جایگاه ویژه ای در هر جامعه ای برخوردار است و بدون توجه به مقوله بهداشت و درمان، امکان توسعه برای هیچ کشوری وجود ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خیر نیکوکاری سردشتی با حضور در بیمارستان امام خمینی ره سردشت با اهدای 10 تخته پتو، 20 بالش و 40 متر ملحفه، نام نیک خود را درجمع خیرین حوزه سلامت اضافه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: طی دو سال گذشته بیش از 101 پروژه عمرانی در حوزه سلامت استان به اتمام رسید.
وزیر بهداشت کشورمان ضمن اعلام آمادگی وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران برای گسترش همکاری های سلامت با قطر، افزود: این همکاری ها می تواند در زمینه گردشگری سلامت، تبادل استاد و دانشجو، تدابیر بهداشتی و مقابله با بیماری ها شکل گرفته و تقویت شود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه آموزه های قرآن و احادیث در حوزه سلامت بسیار گسترده است، گفت: باید سعی کنیم معارف عمیق اسلام در حوزه سلامت را به زبان روز ترجمه کنیم و در این راستا باید از زیرساخت ها شروع کنیم.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
استاد جراحی زیبایی گفت:در حوزه سلامت و زیبایی و توریسم سلامت پای دلال ها و مداخله گران در میان است و به جای اینکه یک عمل مهم به دست یک پزشک فوق تخصص یا متخصص انجام شود که می تواند نام ایران را در همه دنیا سرآمد کند دلال ها آن را به افراد غیر متخصص می سپارند و این اتفاق می تواند تبعات زیادی را برای ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
روشن خوجه قلی اُف استاندار آخال ترکمنستان اظهار کرد: امروز که از بیمارستان بازدید کردیم، همگی مرتبط با حوزه سلامت هستند که با امکانات و شرایط بخش بهداشت و درمان خراسان شمالی آشنا شدند و با توجه به ظرفیت هایی که وجود دارد، از طریق دیپلماتیک آماده همکاری های بیشتر هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارگردان و تهیه کننده برنامه تلویزیونی سپید قانون ، آگاهی سازی، روشنگری و آشنایی مردم با نقش مجلس شورای اسلامی و توانایی آن در حوزه بهداشت و سلامت و مطالبه گری از نمایندگان آینده را از اهداف اصلی این برنامه بیان کرد.
وزیر بهداشت پیش از ظهر امروز از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران و غرفه وبدا در این نمایشگاه بازدید کرد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اخیرا فردی که از قضا می بایست بیشتر از عموم جامعه مطلع باشد نسبت به وضعیت پیشرفت و توسعه حوزه سلامت و درمان استان گیلان در سالهایی که دکتر نوبخت مسئولیت ملی ریاست سازمان برنامه و بودجه را برعهده داشت از طرف خود و به نیابت از دیگر کسانی که جویای عملکرد دکتر نوبخت در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: طرح سلامت خانواده می تواند به عنوان یک الگو در سایر کشورها اجرا شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
استارتاپ Hello Alpha خدماتش در حوزه سلامت زنان است و در زمان پاندمی کرونا در زمینه مشاوره های آنلاین پزشکی و تحویل نسخه ها به بیماران به صورت آنلاین فعالیت می کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در جریان سفر به قطر و دیدار با جامعه سلامت ایرانی مقیم در این کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران از کشورهای سرآمد منطقه در حوزه سلامت به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس اصفهان گفت: حوزه سلامت نیازمند اصلاح ساختار جدی است چون متاسفانه نه تنها در حوزه سلامت بلکه در همه حوزه ها پیشرفت کارها قائم به شخص بوده و زیرساخت ها اشکال دارد و ریل گذاری مناسبی اتفاق نیفتاده است .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
شهرکرد- ایرنا- دولت سیزدهم با گسترش خدمات حوزه سلامت در قالب تعهدات 2 نهاد بیمه گر سلامت و تامین اجتماعی برای بیماران خاص و صعب العلاج گام موثری در راستای کاهش هزینه های درمان از جیب بیمار و عمق بخشی به خدمات این حوزه برداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
سپید قانون اجرایی شدن قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه سلامت را پیگیری می کند.