شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۴۳Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه سلامت»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- با مداقه و سنجه ای در حوزه سلامت شهر وحدتیه به آسانی درخواهیم یافت که نسبت توزیع امکانات به توزیع جمعیتی اسفناک و تأسف بار است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰    
به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش های بی شائبه همکاران رسانه ای نخستین جشنواره مجازی تجلیل از فعالان برتر رسانه ها در حوزه سلامت فراخوان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
روان درمانی از جمله خدمات درمانی رایج در حوزه سلامت است که در همه جای دنیا مورد نیاز شهروندان یک جامعه است تا افراد نیازمند به خدمات روان درمانی از آن بهرمند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با گسترش زیرساخت های درمانی حوزه سلامت نیشابور، 70تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی این شهرستان افزوده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: کووید 19 به دنیا نشان داد که نظام بهداشت و حوزه سلامت دنیا نباید استاتیک عمل کند بلکه باید در برابر چنین معضلاتی قدرت دینامیک بالایی داشته باشد تا بتواند مراقب بیماری های نوپدید باشد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۰    
در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان زنجان، 29 پروژه حوزه سلامت این استان که با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان زنجان، 29 پروژه حوزه سلامت این استان که با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - سفر یک روزه دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در 25 فروردین به استان زنجان برای مردم این منطقه 2 دستاورد بزرگ شامل مساعدت این وزارتخانه در تکمیل پروژه های نیمه تمام و افتتاح 29 طرح در حوزه سلامت با اعتبار 153 میلیارد تومان به همراه داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز خیز چهارم کرونا متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید کرونا قلمداد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان گفت: 11 مرکز 16 ساعته استان به 32 مرکز ارتقا یافته که به مراجعات سرپایی و دریافت خدمات سلامت کمک می کند، در زمان حاضر نیز تمرکز حوزه سلامت بر بیماریابی هوشمند، مراقبت و حفاظت از سالمندان، مادران باردار و بیماران زمینه ای است.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی شامگاه چهارشنبه درحاشیه افتتاح 29پروژه حوزه سلامت استان زنجان بابیان اینکه امسال یکی از سالهای بی نظیر برای توسعه زیرساختهای حوزه سلامت کشور است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - خیران حوزه سلامت در آبادان، خرمشهر و شادگان در جنوب غرب خوزستان روز چهارشنبه در آیینی تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - 29 طرح حوزه سلامت با اعتبار 153 میلیارد تومان روز چهارشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی در زنجان به بهره برداری رسید.
کارشناسان حوزه سلامت کشور در این روزهای سخت کرونایی معتقدند اگر حمایت شرکت فولاد مبارکه در تامین اکسیژن رایگان بیمارستان ها و سایر تجهیزات پزشکی وجود نداشت؛ آمار تلفات می توانست بسیار بیشتر از این تعداد باشد و بیمارستان ها و مردم با مشکلات متعددی مواجه می شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم استفاده از ظرفیت فروشگاه های آنلاین در حوزه سلامت تاکید کرد و گفت: می توان داروهای بدون نسخه و کالاهای غیردارویی را آنلاین عرضه کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مقایسه وضعیت سال های 2019 و 2020 نیز نشان می دهد که در گروه های علمی حوزه سلامت و علوم زندگی شاهد رشد هستیم، اما مقالات حوزه علوم اجتماعی و انسانی تغییری نداشته اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵    
با آغاز خیز چهارم کرونا وزارت بهداشتی ها و متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید..
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
در هیچ کجای دنیا حوزه سلامت به تنهایی نمی تواند اپیدمی یا پاندمی را کنترل کند، متأسفانه خیلی از سازمان های ما فقط صورت مسئله را پاک کردند و نقش خودشان را در کنترل اپیدمی به درستی اجرا نکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: از بهترین کار ها در ماه مبارک رمضان امسال، کمک به معیشت نیازمندان و خدمت در حوزه سلامت است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان تاکید دارند که وزن نظرات علمی در مدیریت کرونا باید افزایش یابد امین جلالوند با وجود گذشت حدود 14 ماه از بحران کرونا، نقش انجمن های علمی حوزه سلامت در مدیریت کرونا بسیار کمرنگ است ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - بسیاری از کشورهای اروپایی یک سال پس از تأثیرات جانبی فلج کننده سیاست های دولتی در حوزه سلامت عمومی، شاهد افزایش ناآرامی های مدنی هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۰۸   + ۷۷ سایت دیگر  
با آغاز خیز چهارم کرونا وزارت بهداشتی ها و متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید کرونا قلمداد کرد. بر این اساس باید اقدامات مراقبتی و احتیاطی را برای سلامت خود و اطرافیان مان انجام دهیم، اما سوال این است که اگر علامتدار شدیم، به کجا مراجعه کنیم؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسوولان عالی گیلان امروز با رئیس سازمان برنامه وبودجه دیدار و در خصوص جذب اعتبارات ملی و بودجه ای گیلان که عمده ترین آن ها با محوریت حوزه سلامت بود، بحث و گفت وگو کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وضعیت کرونایی تهران نگران کننده است ،مسئولان حوزه سلامت می گویند تهران از وضعیت قرمز هم عبور کرده و به وضعیت سیاه رسیده است .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : کارشناسان برجسته آلمانی در حوزه سلامت از مقامات این کشور خواسته اند که راهبرد و تدابیرشان را برای مقابله با سرایت کروناویروس بازنگری کنند.
برترین ها / صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول 14 ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ماه مبارک رمضان، با ویژه برنامه های متنوع، لحظات دلنشینی را برای روزه داران رقم می زند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه افطار خانه من قبل از اذان مغرب به مدت 75 دقیقه از سیمای دنا به روی آنتن می رود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ثمینی با اشاره به وضعیت قرمز استان لرستان در پی شیوع بیماری کرونا، گفت: در شرایط کنونی به لحاظ وضعیت قرمز استان، اطلاع رسانی نقش مهمی در اجرای محدودیت های هوشمند بر عهده دارد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصصان حوزه سلامت نوشیدن آب موز با دارچین را قبل از خواب توصیه می کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قاسم امینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مالکان این اماکن علی رغم هشدارهای جدی ستاد مقابله با کرونا و توصیه های جدی متولیان حوزه سلامت شهرستان، پنجشنبه گذشته نسبت به برگزاری بدون مجوز مراسم جشن و نقض پروتکل های بهداشتی اقدام کرده بودند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۳۹    
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بخش خصوصی در تهران با دریافت هزینه اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی را تامین می کنند اما شرکت فولاد مبارکه به صورت رایگان به این نیاز حوزه سلامت دست زده است که باید سرلوحه دیگر صنایع کشور شود.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر ارسلان سالاری در نشست با مدیر کل بیمه سلامت و نمایندگان سازمانهای بیمه گر استان گفت: استقرار برنامه نسخه نویسی الکترونیکی تکلیفی از سوی نظام جمهوری اسلامی بوده و کم کاری در تحقق آن از هیچ بخشی پذیرفته نیست. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ دکتر سعید نمکی در شصت و چهارمین کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، گفت: در پیک قبلی بیماری کرونا با همراهی همه مردم و مسئولان مدیریت موفق کرونا در کشور آسیب دیده از تحریم ها خلق شد که این خیلی متفاوت از کشورهای برخوردار است ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سعید نمکی در شصت و چهارمین کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: در پیک قبلی بیماری کرونا با همراهی همه مردم و مسئولان، مدیریت موفق کرونا در کشور آسیب دیده از تحریم ها خلق شد که این خیلی متفاوت از کشورهای برخوردار است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۴    
رعیت دوست گفت: با هدف سامان دهی آموزش های مهارتی و حرفه ای نظام سلامت، استفاده از ظرفیت های موجود برای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه سلامت و ارتقای کیفیت آموزش های مهارتی حرفه ای مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پرشکی در جهرم راه اندازی شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- بررسی های یک مطالعه نشان داد که همه گیری کرونا تاثیرات متنوع و عمیقی در چهار حوزه آموزش، پژوهش، خدمات اجتماعی دانشگاه و حکم رانی دانشگاه داشته است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: بپذیرید که عامل اصلی موجب اخیر کرونا، نه ورود از عراق ( که ماهها است ممنوعیت سفر دارد)، بلکه تصمیم گیری شخص جنابعالی برخلاف اظهارات کارشناسان دلسوز حوزه سلامت است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری پیگیری اجرای مصوبات قانون برنامه ششم توسعه در حوزه سلامت را از مهمترین اولویت های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در سال 1400 دانست و گفت: قرار بود از آغاز مجلس یازدهم اجرای قانون برنامه ششم را پیگیری کنیم اما متاسفانه به دلیل کرونا نشد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۲۳    
شیوع بیماری همه گیر کووید 19 از اواخر سال 98 تا کنون، نه تنها ما را با چالش مرگ و میر انسان ها در سراسر جهان روبه رو کرده بلکه تغییرات و در واقع مخاطرات بی سابقه ای را نیز در حوزه سلامت عمومی، سیستم های غذایی و دنیای کار ایجاد کرده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۶    
شیوع بیماری همه گیر کووید 19 از اواخر سال 98 تا کنون، نه تنها ما را با چالش مرگ و میر انسان ها در سراسر جهان روبه رو کرده بلکه تغییرات و در واقع مخاطرات بی سابقه ای را نیز در حوزه سلامت عمومی، سیستم های غذایی و دنیای کار ایجاد کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز یکشنبه اداره کل بیمه سلامت استان تهران، سیده مریم حسینی توضیح داد: سازمان بیمه سلامت ایران در راستای سیاست های کلی نظام سلامت و به منظور تحقق دولت الکترونیک، طرح نسخه نویسی الکترونیکی را برای ارتقا سطح کیفی خدمات رسانی در حوزه سلامت و سهولت [...]
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
محمد دوست گفت: طرح شهید سلیمانی با اقدامات زیرساختی که انجام داد توانست بسترهای کارهای بزرگ در حوزه سلامت، بهداشت و درمان را فراهم سازد که بعد از پایان بیماری کرونا قطعاً از این زیرساخت های به وجود آمده به نحو احسن بهره خواهیم برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۶    
معاون آموزش دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: دانشجویان دانشکده علوم پزشکی تربت جام موفق شدند در نخستین جشنواره ایده های نو حوزه سلامت، مقام دوم کشوری را کسب کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از تلاش این کمیسیون برای جلوگیری از کارشکنی دولتی ها در تولید تجهیزات پزشکی خبر داد و نظارت بر حوزه دارو و پیگیری مواد مرتبط با حوزه سلامت در برنامه های پنجم و ششم توسعه را از اولویت های این کمیسیون در سال 1400 دانست.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، در جلسه ای که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و برخی مدیران معاونت علمی و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار شد ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در پنجاهمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی اهم مسائل مربوط به حوزه سلامت و مشکلات جامعه پزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر حسین زاده در این مراسم ضمن تسلیت به خانواده این شهیده و کادر درمان بیمارستان بانک، با تقدیر از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر کادر درمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح شهید سلیمانی، از دستاوردهای بزرگ حوزه سلامت کشورمان در سال گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تا 30 فروردین فرصت دارند در نخستین جشنواره ایده های نو حوزه سلامت شرکت کنند.