پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۰۶Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه سلامت»

هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲    
معاون سابق سلامت وزارت بهداشت و درمان با بیان اینکه دیپلماسی ضعیف سلامت در دولت قبل نسبت به واردات واکسن حکمفرما بود افزود: در حال حاضر دیپلماسی قوی در حوزه سلامت شکل گرفته است و آنچه اکنون اتفاق افتاده است؛ لوکوموتیو واکسیناسیون به سرعت در حال حرکت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
مردم شهرستان بشرویه در بحث کمک های مردمی به ویژه در حوزه سلامت سنگ تمام گذاشته اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۸    
ملتی با کهن کسوتی ایران و پیشینه تمدنی پرشکوه، هویت اصیل انسانی تاریخی خود را در خلاصه برگ دفاع مقدس تعریف کرده و به معرض نمایش و ارزیابی گذارده است که معادل امروز آن در حوزه سلامت را می توان در قامت مدافعان سلامت دید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها-مدیرکل بیمه سلامت خوزستان با اشاره به موفقیت این بیمه در حوزه آموزش در استان گفت: ارائه آموزش در حوزه بیمه و سلامت و توسعه عدالت از رویکردهای اصلی این بیمه در خوزستان است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۱    
با شور و اشتیاق به تحصیل خود ادامه داد و سرانجام استادی برجسته، پژوهشگری کوشا و درمانگری ارزنده در حوزه سلامت و بهداشت دام های کشور شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۱    
ملتی با کهن کسوتی ایران و پیشینه تمدنی پرشکوه، هویت اصیل انسانی تاریخی خود را در خلاصه برگ دفاع مقدس تعریف کرده و به معرض نمایش و ارزیابی گذارده است که معادل امروز آن در حوزه سلامت را می توان درقامت مدافعان سلامت دید.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از فعالیت گروه های مردم نهاد، گفت: وقت و منابع سمن های حوزه سلامت در ایجاد و بهبود زیرساخت های بهداشت و درمان به کار گرفته شود. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶    
توسط پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی وبینار تکنیک های تولید محتوای دیجیتال در حوزه سلامت در پلتفرم کنوا در راستای آشنایی با اصول اولیه تولید محتوای دیجیتال برگزار می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک سال و هشت ماه از درگیری جهان با مسائل شیوع کرونا می گذرد؛ این ویروس در کمترین زمان همه جهان را تحت قلمرو خود درآورده است، کمتر کسی فکر می کرد تبعات این بیماری بتواند چنین اثرات مخرب اقتصادی، اجتماعی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۹    
سرپرست مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان گفت: همکاری های فرابخشی مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان با هدف ارتقای شاخص های سلامت و بهبود سلامت کارکنان افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین گفت: همزمان با مراسم تکریم یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در سراسر کشور، 15 هزار و 100 پیشکسوت دفاع مقدس در استان تجلیل خواهند شد و در پایان مراسم نیز از حوزه سلامت تجلیل می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۹    
تهران ( پانا)- انوشیروان رضایی؛ معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه 18 در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی مراقبین سلامت برمسئولیت اخلاقی و حرفه ای همکاران مراقبین سلامت تاکید کرد. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمد جهانگیری با اشاره به مقابله با برخی مدعیان درمان در حوزه سلامت اظهار داشت: حوزه سلامت طبق قانون برعهده وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی بوده و سیاست های رهبر معظم انقلاب در برنامه ششم مشخصاً در حوزه سلامت فعالان حرفه ای آن را مشخص کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول گفت: خیرین حوزه سلامت دزفول تعداد 22 دستگاه کامپیوتر را به مراکز واکسیناسیون این شهرستان اهدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به وضعیت آب و فاضلاب در برخی شهرستان ها، گفت: باید آب سالم به مردم تحویل داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تارنمای هیل نوشت: مخالفت شدید با دستور دولت آمریکا برای تزریق واکسن کووید-19، نگرانی هایی را در جامعه سلامت عمومی آمریکا برانگیخته است و مخالفت هایی که قبلا در برابر دریافت واکسن های دیگری وجود داشت اکنون شدت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان بوشهر گفت: در حوزه سلامت دو ایستگاه واکسیناسیون که روزانه 600 نفر را واکسینه می کند و یک ایستگاه سرم تراپی توسط بسیج جامعه پزشکی همراه با حضور پزشکان در سراسر استان ساماندهی شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس در آیین راه اندازی دستگاه شتاب دهنده بیمارستان آیت الله خوانساری اراک، گفت: این مرکز درمانی نماد مشارکت مردمی و خیرین حوزه سلامت است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نشریه ای وجود دارد به نام نشریه لایف ساینس که بیشتر در حوزه سلامت فعالیت میکند. این نشریه مدتی قبل یک سری بیماری هایی را با عنوان بیماری لاعلاج دنیا معرفی کرده که شامل مریضی هایی می شود که دکتران هنوز نتوانستند منبع و منشا آن را دقیق پیدا کنند و همچنین هیچ دارویی هم نیست که این بیماری را به طور ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان در حاشیه بازدید از طرح های توسعه حوزه بهداشت و درمان گیلان در سایت لاکان رشت در جمع خبرنگاران با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در جهت توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان استان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶    
اراک - ایرنا - دستگاه شتاب دهنده خطی بیمارستان آیت الله خوانساری اراک به عنوان قطب درمان بیماری سرطان غرب کشور روز یکشنبه با حضور نماینده ولی فقیه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان حوزه سلامت راه اندازی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۴    
صبح امروز شنبه 27 شهریور ماه 1400 در جلسه ای با حضور مجتبی جمالی فرماندار، رحمت الله نوروزی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر ابری رئیس شبکه بهداشت ، دکتر عبدالصالحی رئیس بیمارستان بقیه الله و اعضای مجمع خیرین شهرستان ، از زحمات و تلاشهای خیرین حوزه سلامت شهرستان علی آباد کتول تجلیل شد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از خیران فعال جمعیت هلال احمر مهریز که در امور مختلف به خصوص حوزه بهداشت و سلامت این شهرستان فعالیت دارند، شنبه شب با حضور مدیرعامل این نهاد در استان یزد و تعدادی از مسئولان محلی با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، وبینار "آینده مشاغل و مشاغل آینده حوزه سلامت متأثر از هوش مصنوعی" را برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نکونام با قدردانی از خدمات کادر بهداشت و درمان بر ضرورت توزیع عادلانه خدمات حوزه سلامت در تمامی مناطق کشور و استان تاکید کرد و گفت: باید تمامی مردم از جمله مناطق محروم به خدمات بهداشت و درمان دسترسی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان به صورت سرزده از پنج طرح عمرانی حوزه سلامت در شهر رشت بازدید کرد و در جریان کم و کیف و مراحل بهره برداری آن ها قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: مداخله های افراد غیرمجاز و بدون صلاحیت در حوزه های سلامت، بهداشت، درمان و دارو خط قرمز این دانشگاه و طبق قانون جرم است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان در گردهمایی معاونین پرورشی و فرهنگی شهرستان ها و مناطق گفت: نقش حوزه های سلامت و تربیت بدنی در اجرای سناریوهای فعالیت های آموزشی مدارس در دوران کرونا مهم و تعیین کننده است و بایستی به عنوان یک فرصت جهت ارائه توانمندی ها و ظرفیت های این حوزه مد نظر قرار ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وضعیت ارزشیابی شاخص های فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور از 26 شهریور ماه در اختیار دانشگاه ها قرار گرفته است؛ آمار ها رشد 64 درصدی در شاخص های توسعه فناوری سلامت از مسیر دانشگا ه های علوم پزشکی و مراکز رشد در سال 99 نسبت به سال 98 را نشان می دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۳    
دارا کریمی نژاد گفت: در جنگ تحملی مشکلاتی داشتیم اما خودمان به سمتی رفتیم که خودکفا شدیم و امروز نیز با همین تفکر در حوزه سلامت و در درمان و پیشگیری و ساخت واکسن کرونا کمک کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی مجازی "کاربرد مدل های سری زمانی منقطع در تحلیل اثر سیاست های بخش سلامت" از سوی پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی و با حضور جمعی از اندیشمندان، متخصصین و دانشجویان حوزه سلامت برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اگرچه معمولا مصرف چربی سبب افزایش وزن می شود، اما مصرف این ماده روغنی به کاهش وزن شما کمک می کند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مهم ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند: سویه مو کروناویروس را بهتر بشناسید به گزارش محققان، نوع جدید ویروس کرونا موسوم به Mu می تواند به آنتی بادی های موجود، از جمله آنتی بادی های موجود در واکسن ها، حمله کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: توسعه پایدار در عرصه سلامت نیازمند توجه ویژه به بخش بهداشت در کشور است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۰    
تهران (پانا)- معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه3، در جلسه ستاد پروژه مهر 1400ضمن اشاره به فعالیت های معاونت پرورشی و تربیت بدنی در ساماندهی نیروی انسانی و سلامت و تندرستی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نهم، به تشریح ابعاد و اهمیت مطالبه گری در حوزه سلامت کشور پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: این شهرستان را باید به عنوان نماد فرهنگی و ایثارگری خیران حوزه سلامت در کشور معرفی کرد.
اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر؛ در ایفای مسئولیت اجتماعی خود، مبلغ 650 میلیون تومان برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بخش درمان خرمشهر، اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان ری گفت: افزون بر کارکرد بقعه امامزاده عبدالله این شهرستان در حوزه گردشگری مذهبی، اجرای برنامه های فرهنگی و دینی، از فضا و صحن های همجوار آن برای فعالیت های اشتغالزایی، آموزشی، فرهنگی و حوزه سلامت استفاده می شود.
اقتصاد آنلاین / شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نتایج یک پیمایش ملی می گوید کرونا 30درصد ازدواج ها و 24درصد فرزندآوری زوج ها را به تعویق انداخته است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه استانهای ایرنا ، هرچند شمار مبتلایان جدید، بستری ها و فوتی های کرونا در برخی شهرها کاهشی شده است، اما نباید از رسیدن موج ششم کرونا غافل شد ، در شرایط کنونی مهم ترین نکته همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی حداکثری و سرعت گرفتن روند واکسیناسیون است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون فنی و عملیاتی سازمان اورژانس با اشاره به مسدود بودن مرزهای زمینی، گفت مردم به مرزهای زمینی مراجعه نکنند و با رعایت پروتکل های بهداشتی در منازل و در کشور خود، مراسم اربعین را برگزار کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی با اعلام برنامه های توسعه فناوری های دیجیتال در تولیدات پزشکی ایران ساخت، 3 کاربرد این فناوری ها را در حوزه سلامت تشریح کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
50 تیم ورزشی استان بوشهر در لیگ های کشوری شامل لیگ های برتر، دسته اول و دوم در رشته های مختلف حضور دارند و این درحالی است که 160 ورزشکار استان بوشهر عضو تیم های ملی هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خیران مجمع خیرین سلامت استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 55 میلیارد ریال به حوزه سلامت خراسان جنوبی کمک کردند.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
برنامه زاویه پنهان به تهیه کنندگی سعید یوسفی روز چهارشنبه 24 شهریور ماه موضوع تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد که از شبکه های ماهواره ای پخش می شود را مورد بررسی قرار می دهد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، مرجان قندی مشاور کافه خبر درباره این برنامه توضیح داد: در این برنامه سعی داریم از زوایای متفاوت به موضوع سلامت، دغدغه های مردم در این حوزه و مشکلات شان بپردازیم ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تسریع در روند واکسیناسیون با دکتر اصغر ایمانی، کارشناس مسائل سیاسی به صورت تلفنی گفتگو کرد. اصغر ایمانی از جدی بودن دولت سیزدهم در اجرای وعده های خود گفت و بیان کرد ...