سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۴۵Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پزشک خانواده»

ایران آنلاین   ۳۷ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان می گوید: فضا خیلی سرد است و با جوی که درست شده و روندی که در طول سال های متمادی برای کشورمان ایجاد شده است، متأسفانه به سمت تک صدایی می رویم که قطعا برای مملکت خطرناک است؛ یعنی اگر کسی کار مرا نقد نکند، روندی را که طی می کنم ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها - پس از بیش از 10 سال ادامه پوشش طرح پزشک خانواده هم برای مردم و هم برای پزشکان عمومی و تخصصی اختیاری شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی نمایندگان استان فارس، ادامه پوشش طرح پزشک خانواده هم برای مردم و هم برای پزشکان عمومی و تخصصی اختیاری شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پروژه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر روزانه 600 هزار نسخه به صورت الکترونیکی از سوی پزشکان ثبت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از اختیاری شدن طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع در استان فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت کردستان با اشاره به آغاز اجرای طرح پزشک خانواده از بهمن سال گذشته در استان گفت: تاکنون 310 هزار بیمه شده استان زیرپوشش این طرح قرار گرفته اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدمهدی ناصحی روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه در سرسرای اجتماعات هتل پارسیان، با اشاره به اهمیت جایگاه تامین منابع مالی بخش درمان، اظهار داشت: باید منابع سلامت را در بخش بهداشت، درمان و نهایت بهداشت جامعه صرف کنیم ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نسبت به تخصیص به موقع سهم ارزش افزوده در اعتبارات وزارت بهداشت تاکید کرد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۳    
نوید حسینی، متخصص داخلی خاطراتم را مرور می کنم؛ به عنوان پزشک خانواده روستایی منطقه محروم مشغول ویزیت بیمار تصادفی هستم که توسط آمبولانس به درمانگاه آورده شده و به غیر از سردرد مشکلی ندارد ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، علیرضا رئیسی روز دوشنبه در حاشیه جلسه شورای هماهنگی بیمه ها در خصوص پیشبرد پروژه های الکترونیک در سطح یک، پزشک خانواده و نظام ارجاع در گفت وگو با سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تصمیمات این جلسه بیان کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/خراسان شمالی طرح پزشک خانواده سال هاست که اجرای آن در کشور مطرح است اما برای اینکه این طرح به مرحله اجرا درآید باید زیرساخت های لازم نیز مهیا شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کردستان با اشاره به اجرای طرح پزشک خانواده در استان گفت: تاکنون 250 هزار بیمه شدن استان زیرپوشش این طرح قرار گرفته اند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :محمد شریعتی، افزود: تخصص پزشکی خانواده یکی از جدیدترین و به روزترین تخصص ها در دانشگاه و کشور است. وی ادامه داد: پزشک خانواده بدین معنا است که قریب به اتفاق خدماتی را که یک نفر در حوزه سلامت، نیاز دارد، توسط یک کانون تحت عنوان پزشکی خانواده ارائه شود. ...
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۴:۲۴    
مدیرعامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تشریح برنامه های آینده این سازمان بیمه گر، مهم ترین بحث در طول ماه های آتی را گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در جمعیت روستایی و شهری در کشور، خواند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، گفت: اگر بتوان طرح مشاوره پیش از ازدواج را تا دورترین نقطه کشور و بدون اجحاف در حق زوجین برای استفاده از این خدمات و پرداخت هزینه مضاعف برای حضور در این کلاس ها گسترش داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا به عنوان یک بیماری همه گیر در جهان علاوه بر اینکه نتوانست ارائه خدمت به بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت را متوقف کند، بلکه فرصتی برای پیش برد سریعتر و واقع بینانهتر اهداف و برنامه های این سازمان در راستای ارائه خدمات سلامت به بیماران است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۱    
شفقنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تحول سلامت جزو وظایف ذاتی وزارت بهداشت است، گفت: زمانی که دکتر پزشکیان وزیر بهداشت بودند، طرح پزشک خانواده را به صورت آزمایشی اجرا کردند اما متاسفانه با روی کار آمدن وزیر بعدی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر اسبق بهداشت تنها راه یکپارچه سازی نظام سلامت کشور را حرکت به سمت پزشکی خانواده دانست و گفت: پزشکان، متخصصان و پزشک خانواده سه ضلع مهم در اصلاح و یکپارچه سازی نظام سلامت و همچنین ترویج نظام ارجاع و درنتیجه تغییر جهت به سمت پزشکی خانواده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق سازمان تأمین اجتماعی، با اشاره به اهمیت برنامه پزشک خانواده، گفت: با اجرای پزشک خانواده درآمد بیمارستان ها کاهش می یابد به همین دلیل وزارت بهداشت این برنامه را اجرا نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز از مردم خواست به پیامک های تبلیغاتی با مضمون خدمات پزشکی مانند استخدام پرستار و پزشک خانواده اعتماد نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت گفت: به زودی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در شهرها نیز اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت استان را 350 هزار نفر اعلام کرد و گفت: 40 هزار نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی در سراسر استان از خدمات نظام ارجاع و پزشک خانواده بهرمند شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت استان را 350 هزار نفر اعلام کرد و گفت: 40 هزار نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی در سراسر استان از خدمات نظام ارجاع و پزشک خانواده بهرمند شده اند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بر اجرای نظام ارجاع تاکید کرد و گفت: این اجرای این برنامه در نظام سلامت کشور لازمه پیشبرد برنامه پزشک خانواده و استقرار پرونده الکترونیک سلامت است که به عنوان مهمترین برنامه در اولویت سازمان بیمه سلامت قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت:ما هیچ مشکلی در اجرای طرح الکترونیکی شدن نسخه های درمانی نداریم و تنها از آنجایی که در مازندران طرح پزشک خانواده شهری در حال اجرا است، ویزیت ارجاع با ویزیت معمولی متفاوت بوده، بر این اساس در اجرایی شدن آن فاصله افتاد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش از ظهر امروز با حضور در وزارت بهداشت با تعدادی از مسئولان عالی این وزارت خانه به جهت پیگیری و حل مسائل و مشکلات حوزه سلامت گیلان دیدار کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۷    
ایسنا/کردستان مدیرکل بیمه سلامت کردستان، با اشاره به اینکه اولویت پزشک خانواده "پزشک عمومی" است، گفت: به جز شهرستان سنندج در تمام شهرستان ها با کمبود پزشک عمومی مواجه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد گفت: خدمات مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران باید توسعه یابد و ما در کنار پزشک خانواده باید حقوقدان خانواده هم داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۷    
در راستای حمایت از اقشار کم برخوردار و افزایش دسترسی آنان به مراکز درمانی طرح نظام ارجاع شهری با محوریت پزشک خانواده اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان اجرایی شدن طرح پزشک خانواده در استان را ضروری دانست و گفت: تاکنون برای اجرای این طرح با 105 پزشک قرارداد منعقد شده است که 80 نفر پزشک عمومی و 25 پزشک متخصص هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل بیمه سلامت کردستان اعلام کرد: "طرح پزشک خانواده" برای جمعیت شهری تحت پوشش بیمه سلامت استان در بستر الکترونبک فعال شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: طرح نظام ارجاع شهری با محوریت پزشک خانواده در راستای حمایت از اقشار ضعیف جامعه در استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سلامت زیرساخت هر جامعه متعالی برای دستیابی به توسعه متوازن است و برقراری سیستم نظام ارجاع و پزشک خانواده در دولت تدبیر و امید ضمن کاهش هزینه های درمانی کیفیت خدمات مطلوب درمانی را ارتقا داده و گامی مهم در راستای تحقق عدالت در حوزه سلامت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا - رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) گفت: درحال حاضر انتخاب وکیل برای پرونده اختیاری است در حالیکه باید مکانیزمی برای اجباری شدن آن در طراحی شود تا همانند پزشک خانواده هر خانواده یک وکیل نیز داشته باشد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح شهید سلیمانی در مناطق محروم لرستان و اجرای طرح پزشک خانواده در 115 مرکز بهداشتی و درمانی این استان شاهد کاهش آمار کرونا در نواحی مختلف این استان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت دهه فجر امسال، خانواده های دارای دفترچه بیمه سلامت همگانی، تحت پوشش پزشک خانواده قرار می گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: اجرای طرح پزشک خانواده، توسعه نسخه الکترونیک و بهره گیری از تکنولوژی روز در سیستم درمانی ضمن کاهش هزینه مردم به شفاف سازی و عدالت اجتماعی کمک می کند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بیمه خدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت استان همدان با بیان اینکه روستائیان به پزشک خانواده اعتماد کنند گفت: در این طرح امکان تشخیص بهتر و زودتر بیماری وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۷    
طرح پزشک خانواده در مناطق شهری استان کردستان اجرا می شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا زندگی- دکتر حسین ابراهیمی مقدم، روانشناس و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره درباره دلایل و راهکارهای موجود در برابر مساله خودکشی اظهار می دارد: خودکشی مثل قطره آخری است که لیوان پر را لبریز می کند یعنی اتفاقاتی از قبل رخ داده است ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: اگر سامانه های سطح یک پزشک خانواده با سامانه های بیمه سلامت لینک و هماهنگ شود راحت تر می توان طرح های نوین الکترونیکی نظیر نسخه نویسی و نسخه پیچی را اجرا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کردستان از اجرای طرح پزشک خانواده برای خانواده های دارای دفترچه رایگان بیمه سلامت در مناطق شهری استان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تشکیل پرونده الکترونیک سلامت در کنار اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده به همراه اجرای نسخه الکترونیک از جمله برنامه های سازمان بیمه سلامت است که در راستای اهداف توسعه نظام سلامت الکترونیک وزارت بهداشت برای کنترل هزینه های سلامت در کشور اجرا گردیده است.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بیمه سلامت یکی از پایه های اصلی اجرای طرح پزشک خانواده است. سید جلیل میرمحمدی میبدی درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۱    
طرح ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده ویژه بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت از اول بهمن ماه اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان گفت: تمام مددجویان کمیته امداد از دفترچه بیمه درمانی، بیمه تکمیلی و پزشک خانواده بهره مند هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۹    
ایسنا/خراسان رضوی اولین مراسم روز جهانی خنده در سال 1998 توسط دکتر مادان کاتاریا، بنیان گذار جنبش جهانی یوگای خنده در بمبئی، هند برگزار شد. دکتر کاتاریا، پزشک خانواده در هند ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سرانه سلامت ما کمتر از یک ششم اروپایی ها و یک سیزدهم آمریکایی ها است یعنی این سرانه خیلی کمتر از چیزی است که در دنیا حاکم است؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد: طرح ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده ویژه 50 هزار بیمه شده صندوق بیمه سلامت استان از اول بهمن ماه اجرایی می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمد مهدی ناصحی مدیر عامل بیمه سلامت در نشست خبری که روز چهارشنبه در سالن همایش این مرکز برگزار شد، اظهار کرد: در دوماه باقیمانده سال 99 چهار استان کردستان، کرمان ...