چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۴Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه سلامت»

خانه ملت   ۳۳ دقیقه پیش    
در نشست بررسی راهکارهای ارتقای سلامت سالمندان با حضور رئیس فراکسیون سلامت سالمندان مجلس مقرر شد دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت کشور با همکاری این فراکسیون بار مالی پوشش خدمات مورد نیاز سالمندان را در دو بخش بیمه پایه و تکمیلی و به تفکیک سطوح ارائه خدمات ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: پایان آذر 1400 آخرین فرصت استفاده از نسخ کاغذی است و این زمان تمدید نمی شود.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی ناصحی با اشاره به طرح الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه گفت: با تصمیم گیری جدید از ابتدای دی ماه سال جاری پرداخت هرگونه نسخ کاغذی ممنوع خواهد بود و تا آن روز تا آخرین بزرگ دفترچه های بیمه سلامت اعتبار خواهد داشت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: پنج هزار میلیارد تومان تا مرداد 1400 برای درمان بیماران کرونایی از سوی این بیمه هزینه شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: سازمان بیمه سلامت ایران تا کنون بیش از چهار هزار میلیارد تومان برای مقابله با کرونا هزینه کرده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی بیمه سلامت جزئیات پوشش خدمات نازایی و ناباروری در مراکز درمانی دولتی و غیر دولتی را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه روند اجرای طرح نسخ الکترونیکی در کشور بسیار مطلوب است گفت: 55 درصد روند طرح نسخ الکترونیکی شدن در بیمه سلامت ایران اجرایی شده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع جهت بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی از مهر در این استان آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیر و رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: هزینه های درمان نازایی و ناباروی تحت پوشش بیمه های درمانی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بیمه سلامت خوزستان در ارزیابی سالیانه شاخص های عملکرد آموزشی در بخش دانشگاه ها و مراکز آموزشی و درمانی سال 99 رتبه نخست را از بین دستگاه های اجرایی کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران: پایان آذر ماه آخرین فرصت استفاده از نسخ کاغذی است و این زمان تمدید نمی شود.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۳    
درصد و بیست و هشتمین نشست پاسخگویی مدیران سازمان بیمه سلامت ایران، بیمه شدگان مشکلات خود با مدیران این سازمان را طرح کردند
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: هزینه های درمان نازایی و ناباروی تحت پوشش بیمه های درمانی قرار گرفت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل بیمه سلامت لرستان از افزایش 70 درصدی هزینه های درمان بیمه سلامت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون بیمه و خدمات سلامت بیمه سلامت کرمانشاه گفت: بعد از اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده در تمام شهرستانها، در شهرستان کرمانشاه نیز این طرح اجرایی می شود.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۳    
مدیر کل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران، از حذف دوره انتظار 10 روزه اتباع خارجی غیر آسیب پذیر خبر داد .
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران، از مهلت پذیرش اسناد موسسات تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی حداکثر تا 45 روز بعد از پایان ماه خبرداد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده بیمه شدگان صندوق سلامت همگانی این استان از اول مهر ماه سال جاری زیر پوشش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع قرار می گیرند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت لرستان از افزایش 70 درصدی هزینه های درمان بیمه سلامت خبر داد و گفت: بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر زیر چتر حمایت بیمه سلامت لرستان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۵    
مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: یکی از مزایای اجرای برنامه نظام ارجاع و پزشک خانواده توسعه پوشش خدمات بیمه ای است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی از اجرای طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده بیمه سلامت همگانی در این استان خبر داد.
سازمان بیمه سلامت ایران، مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید یک دستگاه ذخیره ساز storage برگزار می کند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر رایگان شدن هزینه تست کرونا بیمه شدگان سلامت خبر داد و گفت: طرح پزشک خانواده در صندوق بیمه سلامت همگانی استان آغاز شده و تمام جمعیت روستایی و شهری بالای 20 هزار نفر تحت پوشش این طرح قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲    
بندرعباس - مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان گفت: یک میلیون و 28 هزار و 824 نفر در استان هرمزگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که حدود 78 درصد از این تعداد را جمعیت روستایی تشکیل می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مسئول پزشک خانواده روستایی بیمه سلامت گیلان گفت: 115 دکتر عمومی در اجرای طرح پزشک خانواده شهرهای بالای 20 هزار نفر جمعیت، اعلام همکاری کردند که عقد قرارداد با این پزشکان در حال انجام است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی_ قلمنا_ مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: ازابتدای مهرماه جاری طرح نظام ارجاع در صندوق بیمه همگانی سلامت در استان مرکزی اجرایی می شود و 151 هزار بیمه شده از خدمات رایگان صندوق بیمه سلامت همگانی بهره مند خواهند شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۴    
■ مدیرکل بیمه سلامت استان: پزشک خانواده برای بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت الزامی شد بیمه سلامت بزرگترین سازمان بیمه گر پایه سلامت در کشور به شمار می آید که از ابتدا در زمینه ارائه خدمات بیمه درمانی فعالیت داشته است. ...
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران از اعلام آمادگی این سازمان به منظور تسویه کامل مطالبات سه ماه اول سال جاری بخش دولتی و دانشگاهی در آینده ای نزدیک خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سهم هزینه سازمان بیمه سلامت برای هر بیمار کرونایی چهار تا پنج میلیون تومان است در حالی که یک فرد بیمار بیش از این مبلغ برای درمان هزینه می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: هم اکنون 68.4 درصد نسخ در بخش سرپایی دولتی گلستان الکترونیکی بوده و این عدد در بخش خصوصی 76.8 درصد است.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۲    
رئیس اداره بهزیستی رفسنجان از خدمات محسن بیجامی رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان رفسنجان در زمینه مناسب سازی این اداره برای دسترسی بهتر معلولان، تقدیر و تشکر کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۸    
به گزارش خلیج فارس ، سیده مریم حسینی هزینه تست PCR و درمان کرونا گفت: سازمان بیمه سلامت در راستای سیاست های نظام سلامت در دوران کرونا به عنوان یک سازمان حمایتی نقش آفرینی می کند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: پرداخت به روز مطالبات به شرط ارسال الکترونیک نسخ موسسات انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۸    
کرمان - ایرنا - رئیس اداره بیمه سلامت رفسنجان گفت: بیمه سلامت، 145 هزار نفر از جمعیت این شهرستان را زیر چتر حمایتی خود قرار داده که از این تعداد هشت هزار و 500 نفر مددجوی بهزیستی و یا از جانبازان بنیاد شهید هستند.
سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به نحوه پوشش دهی خدمات درمانی کرونا توسط سازمان بیمه سلامت درباره هزینه های صورت گرفته برای تشخیص و درمان کرونا در استان تهران توضیحاتی ارائه کرد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶    
نشست هم اندیشی بیمه سلامت با سازمان نظام پزشکی روز پنج شنبه 25شهریور در راستای اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع در صندوق بیمه سلامت همگانی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از ارائه خدمات به 22 هزار و 500 بیمار مبتلا به کرونا از سوی این مجموعه در همدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از الزام مراجعه بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی برای دریافت خدمات سلامت به پزشک خانواده خبر داد.
بیماران کرونایی تحت پوشش سازمان بیمه سلامت ایران، از خدمات بیمه پایه در کاهش هزینه های این بیماری رضایت دارند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳    
در حالی سازمان بیمه سلامت بخشی از خدمات کاردرمانی و توانبخشی را تحت پوشش قرار داده است که تنها افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی می توانند از این حمایت ها برخوردار باشند یاسر مختاری ...
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران بر مدیریت منابع در شرایط موجود کشور و بر اساس پروتکل ها و رعایت اصل هزینه اثربخشی به منظور تداوم تامین مالی از ارائه خدمات سلامت تاکید کرد و گفت: سازمان بیمه سلامت تاکنون عملکرد قابل قبولی در پوشش خدمات مراقبتی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۵:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به نحوه پوشش دهی خدمات درمانی کرونا توسط سازمان بیمه سلامت درباره هزینه های صورت گرفته برای تشخیص و درمان کرونا در استان تهران توضیحاتی ارائه کرد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران توجه به مباحث فنی اعم از خرید راهبردی و به ویژه نظارت ها ی تخصصی در حوزه بیمه سلامت از برنامه های مهم این سازمان دانست و گفت: ساماندهی و توافق با وزارت بهداشت در زمینه آموزش همگانی و پیشگیری از دیگر اقداماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد
سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سالم خبر: سجاد رضوی، رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: تزریق برخی از داروها مانند رمدسیویر در منزل ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج – ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان البرز گفت : اکنون 260 هزار در مناطق مختلف استان البرز از خدمات رایگان طرح صندوق بیمه سلامت همگانی بهره مند هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: تزریق برخی از دارو ها مانند رمدسیویر در منزل ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: 160 هزار نفر افراد زیر پوشش صندوق بیمه سلامت همگانی این سازمان در سطح شهرها علاوه بر دریافت خدمات درمانی دولتی از خدمات مراکز درمانی بخش خصوصی و مطب ها نیز بهره مند شدند.
معاون سازمان بیمه سلامت ایران، از ایجاد تغییرات جدید در سامانه نسخه الکترونیک بیمه سلامت خبر داد .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: از ابتدای مهرماه طرح نظام ارجاع در صندوق بیمه سلامت همگانی اجرا خواهد شد و براساس قانون، سازمان مکلف است به تمامی افرادی که به صورت رایگان تحت پوشش بیمه پایه سلامت قرار گرفتند خدمات خود را از طریق سیستم نظام ارجاع، ارائه دهد.