سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۸:۳۳Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه سلامت»

ایرنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت:اجرای طرح بیمه سلامت در 123 منطقه کمتر توسعه یافته و کم برخوردار خوزستان در 12 بهمن 1400 همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آغاز می شود.
گروه استان ها مرکز ناباروری بیمارستان فاطمیه همدان از پذیرش بیماران نابارور زیرپوشش بیمه سلامت با شرایط دریافت هزینه 10 درصدی خودداری کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
بخش خبری 20:30 به موضوعات مختلفی چون ویروس کرونا و بیمه سلامت پرداخته است.
رکنا   ۱۰ ساعت پیش    
رکنا: در روزهای اخیر برخی مخاطبان رکنا با ارسال پیام هایی به این پایگاه خبری از آزاد حساب شدن تعدادی از داروهای تحت پوشش بیمه در نسخه الکترونیک توسط داروخانه ها خبر داده اند؛ موضوعی که عضو کمیته بیمه سلامت کشور در گفت و گو با رکنا آن را یک تخلف قابل پیگیری دانست.
در بیست و نه استان کشور نسخه الکترونیکی بیمه سلامت تحت پوشش 98 درصدی قرار گرفت.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همایشی با عنوان تحکیم بنیان خانواده با سخنرانی خانم دکتر آذریان در مجتمع فرهنگی بیمه سلامت برگزار شد. عصر کاسپین/ این همایش با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور کارکنان دراداره کل وبه صورت ویدیو کنفرانس برای ادارات شهرستانی برگزار گردید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۱    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: پوشش خدمات کم برخوردار از منطقه هرندی تهران با پوشش 20 هزار نفری انجام شده و هدف، پوشش 43 منطقه تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه، از افزایش پوشش بیمه سلامت برای معلولان خبر داد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۷    
چالش های نسخه الکترونیک جوابیه چالش های نسخه الکترونیک برای مشاهده جوابیه سازمان بیمه سلامت اینجا کلیک کنید
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ناصحی: اینکه سازمان نظام پزشکی که باید خودش در نسخه نویسی الکترونیک فعال باشد، از منتقدان این طرح است، جای تعجب دارد یاسر مختاری موضوع بیمه خدمات درمان ناباروی، حذف ارز دارو و نسخه نویسی الکترونیک از جمله مباحث مهم حوزه سلامت در این روزها بوده است ...
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۴    
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت: این طرح با هدف پوشش کامل بیمه ای مناطق کم برخورداردر استان، اولویت پیشگیری بردرمان و ارتقاء سلامت روانی جامعه با ترویج سبک زندگی اسلامی، ایرانی در کشور در راستای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص توانمند سازی محلات کم برخوردار به ویژه نیازمندان اجرا خواهد شد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۰    
خبرمهم: معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت جزئیات برقراری پوشش بیمه ای مناطق محروم حاشیه شهرها را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان دکتر رضا عباسی مدیر کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان به جهت تحقق اهداف دولت الکترونیک و اجرای برنامه نسخه نویسی الکترونیک در استان سیستان و بلوچستان مورد تقدیر معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران قرار گرفت.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رضایی، تاکید کرد: این طرح کشوری است و در محلات کم برخوردار اجرایی می شود. در پایتخت نیز 243 محله کم برخوردار برای برقراری پوشش بیمه افراد درنظر گرفته شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۴    
مدیرعامل بیمه سلامت با بیان اینکه بیمه نازایی از ابتدای 1400 منعقد شده است گفت: طبق اعتبارسنجی انجام شده تا 3 بار درمان های ناباروری، تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۱۵    
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت: این طرح با هدف پوشش کامل بیمه ای مناطق کم برخورداردر استان، اولویت پیشگیری بردرمان و ارتقاء سلامت روانی جامعه با ترویج سبک زندگی اسلامی، ایرانی در کشور در راستای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص توانمند سازی محلات کم برخوردار به ویژه نیازمندان اجرا خواهد شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ رضا نجاتی در پایان جلسه کارگروه بیمه ساکنین مناطق کم برخوردار که امروز (3 بهمن ماه) برگزار شد، اظهار کرد: در پی دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص مردم ساکن در مناطق کم برخوردار به ویژه در حوزه سلامت، تفاهم نامه ای بین وزارت کشور و بیمه سلامت منعقد و به استان ها ابلاغ شد. ...
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت آخرین وضعیت پرداختی های این سازمان به مراکز طرف قرار داد را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۱    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه توزیع منابع در نظام سلامت شفاف نیست، بر لزوم تجمیع منابع و مدیریت آن از طریق نظام بیمه ای تأکید کرد.
ملیت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه ها و طرح نسخه نویسی الکترونیکی پرداخت و گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال مناطق حاشیه ای استان تهران را تحت پوشش قرار دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از صادر شدن روزانه 168 هزار نسخه الکترونیک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه احتمالا ارز دولتی دارو حذف نمی شود، در عین حال درباره حذف این ارز و انتقال آن به بیمه ها، گفت: ما در بیمه سلامت آمادگی داریم ارز دولتی داروها حذف شود؛ اما این مسئله دو شرط مهم دارد و آن هم اینکه منابع کامل و به موقع به بیمه ها پرداخت شود ...
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برخی مشکلات در ابتدای هر برنامه ای وجود دارد و سازمان بیمه سلامت و سازمان تامین اجتماعی با هزینه های بسیار طرح نسخه الکترونیک را اجرایی کردند، اما با وجود تاکید قانون و دعوت فراوان، هنوز بیمه های تکمیلی پای کار نیامده و می گویند مردم کاغذ بدهند تا پولش را بدهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه و مدیریت سازمان بیمه سلامت، روند عمل به تعهدات بیمه ای این سازمان را خوب ارزیابی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه سازمان بیمه سلامت از نظام پزشکی خواست پاسخگوی محقق نشدن امضای الکترونیک باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از نیاز به 150 هزار میلیارد تومان بودجه برای حذف ارز دولتی دارو و تجهیزات پزشکی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بیمه سلامت ایران از تلاش برخی پزشکان برای تضعیف طرح کلان نسخه الکترونیک انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سازمان بیمه سلامت ایران، در ارتباط با روند اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پرونده الکترونیک یک پروژه آفلاین است و کار راحتی است که ما آن را انجام نداده ایم و اگر هم امروز اجرا نمی شد شاید 10 شاید اجرایی نمی شد. اشکالاتی وجود دارد و در این زمینه از حوزه آی تی وزارت بهداشت هم درخواست کمک کرده ایم.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محسن رعنایی با اشاره به اینکه طرح ملی ساماندهی پوشش بیمه حاشیه نشینان طرحی ملی است که از اواخر آذر ماه 1400 توسط سازمان بیمه سلامت آغاز شده است، گفت: در اولین میز خدمت برپا شده حدود 300 نفر، در دومین میز خدمت جهادی 120 نفر و در سومین میز خدمت 150 نفر خدمات بیمه ای دریافت کردند.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۹    
به گزارش راک نیوز؛علی محمد جعفرپور با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت استان فارس منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۲    
استاندار بوشهر از کسانیکه فاقد بیمه درمانی هستند درخواست کرد به دستگاه های مربوطه به ویژه بیمه سلامت مراجعه کنند و خودشان را تحت پوشش بیمه درمانی قرار دهند تا در حوادث و بروز بیماری از خدمات بیمه ای برخوردار باشند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ سعید معنوی، معاون دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت کشور با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد مردم، معیشت و افزایش تعرفه های پزشکی گفت: آن چیزی که اکنون در قالب تعرفه گذاری مورد نظارت و کنترل قرار دارد مطلوب نیست ولی متناسب با شرایط کشور و مقتضیات آن است ...
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام گفت: این طرح یکی از برنامه های توسعه نظام سلامت است که با اجرای آن برای ساکنین محلات کم برخوردار دفترچه درمانی سلامت رایگان صادر و این افراد از خدمات بیمه سلامت بهره مند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، مدیرکل جدید بیمه سلامت استان فارس منصوب شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران از رفع هم پوشانی و حذف جعل اطلاعات با نسخه نویسی الکترونیکی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان - کاشان گفت: طرح پوشش بیمه سلامت برای ساکنان محله های کم برخوردار این شهرستان در راستای فرمایش های رهبر معظم انقلاب درباره توانمندسازی این محله ها و حمایت ویژه از نیازمندان آغاز شد.
استاندار بوشهر، نسبت به پیگیری درباره تحت پوشش قرار دادن همه جامعه هدف در استان بوشهر از خدمات بیمه سلامت تاکید کرد.
اولین جلسه کارگروه فنی نظارت و ارزیابی طرح تحول و توسعه اجتماع محور محلات کم برخوردار در سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد. در این طرح چند پروژه تعریف شده است که یکی از آنها فراهم کردن بیمه سلامت ساکنین برای محلات کم برخوردار است.
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، موفقیت ها و مشکلات نسخه نویسی الکترونیکی را تشریح کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۱    
باید دید که شفاف سازی در امور اقتصادی، اقدامات و راهبرد بیمه سلامت در پیشگیری ،مدیریت صحیح منابع و مصارف چه سرنوشتی در این سازمان مهم پیدا خواهد کرد؟
ندای اصفهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۶:۱۷    
دکتر حسین صفاری دارای تخصص مغز و اعصاب و عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد است. ایشان اگر واقعا قصد خدمت رسانی به مردم دارند آیا بهتر نیست فعالیت در استان محروم چهارمحال و بختیاری و مداوای بیماران را عهده دار شوند و مدیریت بیمه سلامت را به متخصصین امر مدیریت بسپارند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: برای رفع مشکلات بیمه ای خانواده های شاهد و ایثارگر خواستار همکاری بیمه سلامت با بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: در رابطه با پرداخت هزینه های درمان ناباروری بیمه شدگان خراسان شمالی، پرداخت این هزینه ها برای افرادی که درمانشان را در مراکز مجاز سایر استان ها انجام داده اند و یا انجام خواهند داد، پرداخت می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۹    
فکرشهر- الهام راسخی: حذف نسخه های کاغذی پزشکان و الکترونیکی شدن آن، جدا از اهدافی که دنبال می کند، مشکلاتی را برای برخی از بیماران به وجود آورده است. بر اساس بخشنامه های اعلام شده، نسخه الکترونیکی در تمام مراکز درمانی کشور و همین طور مطب پزشکان از دی ماه امسال اجباری شد؛ بر اساس این طرح ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: افراد حاشیه نشین فاقد بیمه به زودی و به صورت رایگان تحت پوشش این سازمان قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت ایرانیان در واکنش به گزارشی درخصوص چالش های نسخه الکترونیک ، اعلام کرد که این سازمان، ضمن پیگیری و برنامه ریزی همه جانبه برای اجرای قانون، ارائه خدمات به شهروندان و عدم توقف خدمات سلامت و آسیب به بیمه شدگان خود را پیش شرط هرگونه توسعه در حوزه نسخه الکترونیک می داند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سعید مومنی نیا، در جمع خبرنگاران لرستان اظهار کرد: لرستان در اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی یکی از موفقیت آمیزترین طرح ها را به اجرا درآورده و توانسته است رضایت بیمه شدگان را جلب کند ...