یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۲:۳۰Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه سلامت»

تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در نشست بررسی مشکلات بیمه شدگان دارای اتیسم که بعدازظهر امروز یازدهم آذر ماه به میزبانی سازمان بیمه سلامت برگزار شد، رسیدگی و رفع مشکلات تمامی بیماران خاص را از اولویت های این سازمان معرفی و تأکید کرد سعی داریم در این دولت خدمات ویژه بیماران خاص را بیش از پیش توسعه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: تاکنون بیمه 59 هزار مددجو را در کل استان نشان دار کردیم که می توانند از تخفیف 70 درصدی بیمه سلامت در زمینه تعرفه خدمات توانبخشی استفاده کنند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - همایش گرامیداشت روز بیمه استان گلستان به همت شرکت بیمه البرز و با حضور مدیرعامل این شرکت، نماینده استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
همایش گرامیداشت روز بیمه استان گلستان به همت شرکت بیمه البرز و با حضور مدیرعامل این شرکت، نماینده استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی، مدیرکل بیمه سلامت و رئیس پلیس راهوراستان گلستان و جمعی از مدیران ارشد صنعت بیمه و استان گلستان برگزار شد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۲    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در حکمی اعضاء کمیته طرح ها و لوایح سازمان بیمه سلامت ایران را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۳    
بیمه سلامت از آغاز امسال 226 میلیارد تومان برای هزینه درمان بیمه شدگان، به مؤسسات درمانی پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان بیمه سلامت بیماران دیابتی می توانند از اول آذر 1402 از پوشش بیمه ای برخی داروها و خدمات مورد نیاز بیماران دیابتی بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۷    
هم اکنون 30 دفتر پیشخوان طرف قرارداد با اداره کل بیمه همگانی سلامت در استان زنجان فعال است که از این تعداد 11 دفتر در شهر زنجان و مابقی نیز در دیگر شهر های استان خدمات ارائه می کنند.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۲    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: مجلس کارآمد نقطه عطف مردم سالاری در جامعه اسلامی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مریم آزادی با اشاره به قانون جوانی جمعیت که اشاره دارد سازمان های بیمه گر باید هزینه درمان زوج های نابارور را تحت پوشش قرار دهند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اعلام کرد: از 58 خدمت توانبخشی که باید زیرپوشش بیمه سلامت قرار گیرد در حال حاضر تنها 20 مورد زیر پوشش است که این آمار اندک باید بازنگری و اصلاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت گیلان از پوشش 32 کُد ژِنِریک داروی بیماران دیابتی تحت پوشش این بیمه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت مطالبات بیش از 53 هزار موسسه طرف قرارداد بیمه سلامت را به روز پرداخت می کند.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۲    
مدیر کل بیمه سلامت استان خوزستان گفت: موفقیت در اجرای طرح های بیمه سلامت بدون نیروی با تجربه ممکن نیست.
معاون توسعه مدیریت و منایع سازمان بیمه سلامت ایران، با خانواده شهید حاج محمد کیهانی از شهدای مدافع حرم خوزستان دیدار کرد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: افزایش کیفیت در خدمات بیمه سلامت بدون همکاری دانشگاه و دانشکده های علوم پزشکی محقق نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: چهار قلم داروی پرمصرف بیماران دیابتی زیر پوشش بیمه قرار گرفت و 75 درصد هزینه این دارو ها پرداخت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام گفت: تا پیش از این، بیمه سلامت فرزندان دولت فقط تا 18سالگی تمدید اعتبار می شد که در حال حاضر این اعتبار تا 22 سالگی قابل تمدید خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت ایلام گفت: بیمه سلامت استان سالانه 300 میلیارد تومان هزینه درمانی به مراکز درمانی طی قرارداد پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۸    
شهریار - ایرنا - رئیس اداره بیمه سلامت شهریار اعلام کرد: در راستای اجرای بند ل تبصره 17 قانون بودجه 1402 و کاهش پرداخت از جیب مردم ، تعداد موسسه های تشخیصی و درمانی طرف قرارداد با اداره بیمه سلامت این شهرستان به بیش از 300 موسسه افزایش یافت.
مدیر کل بیمه گری و جذب منابع سازمان بیمه سلامت گفت: تا پیش از این، بیمه سلامت فرزندان دولت فقط تا 18سالگی تمدید اعتبار می شد که در حال حاضر این اعتبار تا 22 سالگی قابل تمدید خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت گیلان از پوشش کامل تعرفه خدمات توانبخشی افراد اوتیسم در مراکز دولتی تحت پوشش این بیمه خبر داد.
ندای استان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان به نقل از روابط عمومی این اداره کل، داراب بارگاهی در نشست بررسی وضعیت پرداختی ها به مؤسسات طرف قرارداد از پرداخت مطالبات داروخانه های استان خبر داد و اظهار داشت: تمام مطالبات داروخانه های طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت تا پایان مهرماه سال جاری پرداخت شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: هزار و 480 نشان خدمات برای 500 زوج نابارور در خراسان جنوبی ثبت شده است و زوجین مشمول از خدمات مورد نیاز در مراکز درمانی استفاده می کنند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۱    
بوشهر_ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: یکی از مهم ترین اهداف و اولویت های شبکه در جهت افزایش کیفیت خدمت رسانی به مردم تعامل با دستگاه های اجرایی و خدمت رسانی به ویژه بیمه سلامت بوده و بر همکاری و تعامل دوسویه با بیمه سلامت تأکید کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان همدان قابلیتهای سامانه نسخه نویسی الکترونیک نوین بیمه سلامت را تشریح نمود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت همدان گفت: چهار قلم داروی پرمصرف بیماران دیابتی زیر پوشش بیمه قرار گرفت و 75 درصد هزینه این داروها پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در خصوص روش و چگونگی نشان دار کردن بیماران مبتلا به بیماری های خاص توضیح داد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۲    
معاون پیشگیری و خدمات پایه سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، در پیامی درگذشت تعدادی از اعضای تیم سلامت شبکه بهداشت شهرستان رابر را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر بیمه سلامت فارس گفت: صد درصد تعرفه خدمات توانبخشی افراد دارای اُتیسم در بخش دولتی تحت پوشش بیمه سلامت است؛ و بیمه شدگان نشان دار شده در مراجعه به بخش غیردولتی فقط 20 درصد تعرفه را پرداخت می کنند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مسعودی اصل با اشاره به بررسی عملکرد سازمان های بیمه گر پایه سلامت در پوشش بیمه سلامت همگانی ، تصریح کرد: در این بررسی ها مشخص شد که پس از تصویب و ابلاغ اساسنامه صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج در 27 شهریورماه سال گذشته توسط هیئت وزیران و ابلاغ شیوه نامه ها و دستورالعمل های لازم ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۰    
در حال حاضر در سراسر جهان بهترین راه درمان اختلال طیف اوتیسم درمان های توانبخشی است و به گفته مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، افراد دارای اوتیسم نشان دار شده در سامانه های بیمه سلامت با حمایت صندوق بیماران خاص و صعب العلاج بدون محدودیت سنی تحت پوشش قرار دارند.
مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران گفت: خدمات بیمه سلامت به جامعه امنیت می بخشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱    
مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: در حال حاضر 107 بیماری خاص و صعب العلاج تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته و بزودی سه خدمت دیگر در حوزه پیشگیری از جمله غربالگری و طب سنتی نیز تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از تسویه مطالبات داروخانه های طرف قرارداد با بیمه سلامت در استان خبر داد. به گزارش دیارجنوب ، داراب بارگاهی از پرداخت مطالبات داروخانه های استان خبر داد و اظهار کرد: تمام مطالبات داروخانه های طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت تا پایان مهرماه سالجاری پرداخت شد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برای اولین بار در کشور تعرفه خصوصی، برای بیماران اوتیسم تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفت، این خدمات به فهرست خدمات در حوزه های توانبخشی و روان شناسی اضافه شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بازار : مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برای اولین بار در کشور تعرفه خصوصی، برای بیماران اوتیسم تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفت، این خدمات به فهرست خدمات در حوزه های توانبخشی و روان شناسی اضافه شده است ...
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: صد درصد تعرفه خدمات توانبخشی افراد دارای اتیسم در بخش دولتی تحت پوشش بیمه سلامت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: بیماران مبتلا به یکی از 50 نوع بیماری خاص و صعب العلاج بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه سلامت کشور به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدمهدی ناصحی گفت: بیمه سلامت برای اولین بار 70 درصد تعرفه خصوصی بیماران اوتیسم را پرداخت می کند، این خدمات شامل بیمارانی است که نشان دار شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران -ایرنا -معاون فرهنگی اجتماعی معاون اول رئیس جمهور از پیگیری برخی درخواست های خانواده های اتیمسی و آغاز اجرای رفع برخی از مشکلات آنها شد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: الهام مردم مظلوم فلسطین از تفکر ناب بسیجی سبب به چالش کشیدن جدی حکومت جعلی صهیونیستی شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: رضایتمندی بیمه شدگان از خدمات بیمه سلامت جایگاه این سازمان را ارتقاء داده است.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: حوزه پیشگیری و مراقبت از بیمه شدگان را با جدیت دنبال می کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۲    
رئیس و کارشناسان اداره بهزیستی ورامین با رئیس اداره بیمه سلامت آن شهرستان نشستی مشترک داشتند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جلاهی افزود: اعتبار بیمه فرزندان مشمول، تا پایان 22 سالگی، به شرط عدم ازدواج یا اشتغال به کار منجر به پوشش بیمه، به همراه سرپرست تمدید خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمداسماعیل کاملی، در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به خدمات روانشناسی و مشاوره و همچنین خدمات روان درمانی تحت پوشش بیمه سلامت، گفت: سازمان بیمه سلامت در راستای حفاظت مالی بیشتر از بیمه شدگان و توسعه خدمات سلامت محور، با هدف ارتقا سلامتی مردم و افزایش سطح دسترسی آنان به خدمات سلامت ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون پیشگیری و خدمات پایه سلامت سازمان بیمه سلامت ایران با اعلام این که حدود 14 درصد از جمعیت بالای 30 سال کشور دیابت دارند، گفت: بهره مندی از ظرفیت برنامه سلامت خانواده در مسیر پیشگیری از دیابت و کنترل هزینه ها را اولویت این معاونت قرار داده ایم.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: خدمات درمان ناباروری در بخش های سرپایی و بستری تحت پوشش بیمه سلامت قرار داشته و تاکنون با 190 مرکز درمان ناباروری دولتی و خصوصی قرارداد منعقد شده است.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
خسرو سلجوقی * - سازمان بیمه سلامت در عصر مفاهیم هوش مصنوعی، به زور مردم را به دوران عصر حجر بازگشت می دهد! قبل از مدیریت داهیانه مدیران سازمان بیمه سلامت ...