دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۰۹:۵۶Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمار خاص»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به محدودیت اعتبارات و افزایش قیمت داروهای وارداتی، گفت: سال گذشته نزدیک به 5200 نفر از بیماران خاص و صعب العلاج نیازمند استان فارس از این معاونت مساعدت دارویی دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۳۹    
رپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در سال 1401 به 13 هزار و 500 بیمار خاص و صعب العلاج در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خدمات دارویی ارائه شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد شهرستان قشم گفت: در حال حاضر 168 بیمار خاص و صعب العلاج در سرتاسر این جزیره تحت پوشش این نهاد هستند که بخشی از هزینه های سنگین درمانی آنها را پرداخت می کنیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از پرداخت 6 هزار نسخه درمانی در دهه کرامت با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری: بیش از ده هزار بیماران خاص در استان نشاندار هستند که از خدمات بیمه سلامت استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت استان قم گفت: در سال 1401 فرایند ثبت و نشان دار شدن بیش از 6هزار بیمارخاص استان قم درسامانه های بیمه سلامت در قالب 107 بیماری انجام شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان فارس از کمک حمایتی دارویی و درمانی 161 میلیارد و 300 میلیون ریالی این معاونت به 7 هزار و 520 نیازمند و بیمار خاص خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: در حال حاضر هشت هزار و 443 نفر بیمار خاص و صعب العلاج نشان دار شدند که طی سال گذشته سه میلیارد و 380 میلیون هزینه درمان به بیماران پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت: حدود 30 هزار زوج نابارور در استان کرمان وجود دارد و این در حالی ست که آنها معدن طلای افزایش جمعیت به شمار می روند زیرا خواستار فرزندآوری هستند و 40 درصد زوج های نابارور نیز درمان می شوند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
01:37 - 22 اردیبهشت 1402 01:37 - 22 اردیبهشت 1402 پرداخت هزینه های بالای بیماران صعب العلاج از طریق صندوق بیماران خاص و صعب العلاج که از شهریور سال گذشته راه اندازی شده، کاهش یافته است. هزینه های بیش از 749 هزار بیمار خاص از طریق این صندوق کاهش را نشان می دهد. ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، در ادامه طرح تکریم کارکنان بیمار خاص تحت پوشش موسسه هادیان شهر و به مناسب روز بیماری های خاص، عباس علیپور با حضور در شهرداری منطقه 9 از بیمار خاص شاغل در این منطقه تجلیل کرد. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از بهره مندی یک هزار و 737 بیمار سرطانی، زمین گیر و بیمار خاص از خدمات حمایتی و درمانی این نهاد خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: حدود یکصد هزار بیمار خاص و صعب العلاج(با احتساب سرطان) در استان شناسایی می شود. دکتر شهربانو مظاهری افزود: بر اساس آخرین آمار 10 هزار و 928 بیمار مبتلا به اِم اِس، 3967 بیمار پیوند اعضا، 2685 بیمار دیالیزی، 920 بیمار اوتیسم ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از حمایت از 1877 بیمار خاص و صعب العلاج توسط این نهاد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۶    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مسئول بیماری های خاص دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مجموع بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش دانشگاه به غیر از بیماران سرطانی حدود 11 هزار نفر است و بیش از 5000 بیمار سرطانی تحت پوشش دانشگاه قرار دارند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: 3749 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان کرمان، دارای بیماری های خاص و صعب العلاج هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از حمایت ویژه این نهاد از یک هزار و 800 بیمار زمین گیر، خاص و صعب العلاج خبر داد.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۵    
18 اردیبهشت را روز جهانی تالاسمی و بیماری های خاص و صعب العلاج نامیده اند. بر اساس آمارهای رسمی، حدود 130 هزار بیمار خاص در سطح کشور شناسایی شده است. ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۸    
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: 2700 بیمار خاص تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که سال گذشته بیش از 3 میلیارد تومان هزینه درمانی این بیماران پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای تسریع روند درمان و کاهش هزینه های درمان بیماران خاص و صعب العلاج، گفت: تاکنون سه هزار و 850 بیمار خاص و صعب العلاج در استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
2هزار و 393 بیمار خاص و صعب العلاج نیازمند از خدمات حمایتی و درمانی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول بیماریهای خاص و پیوند اعضاء دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی حدود 30 هزار بیمار خاص و صعب العلاج در استان خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، علی گنجعلی خان با بیان اینکه برنامه سنگینی برای بیماران خاص داشتیم، گفت: به طوری که از بیمارستان ها خواستیم که کارشناس بیمار خاص در بیمارستان ها تعریف کنند. از دو سال قبل پیشنهاد کردم که برای بیماران خاص اقدام به ایجاد شبکه کنیم و این کار را با بیماران دیالیزی آغاز کردیم ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روز بیماری های خاص بهانه ای شد تا به دنیای خاص تر این بیماران بپردازیم
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی با اشاره به اینکه در حال حاضر 107 گروه این بیماران تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند، گفت: هشت هزار و 613 نفر از بیمه شدگان، نشانه دار شده اند که بتوانند از مزایای موردنظر استفاده کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گفت: 79 هزار و 697 نفر از مددجویان تحت پوشش، دارای بیماری های خاص و صعب العلاج هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از بهره مندی یک هزار و 119 بیمار صعب العلاج و 118 بیمار خاص از خدمات کمیته امداد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان با اشاره به تشکیل صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج در کشور از آبان ماه سال گذشته، گفت: 7009 نفر نشاندار و از خدمات صندوق استفاده نمودند که از این تعداد 1997 نفر از طریق سامانه شهروندی بیمه سلامت درخواست خود را ثبت نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به اینکه 30 هزار بیمار خاص در استان وجود دارد، گفت: سال قبل 24 میلیارد تومان برای هزینه های درمان آنان پرداخت شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد در دیدار با مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: 935 بیمار خاص و صعب العلاج از حمایت های کمیته امداد استان اردبیل بهره مند هستند که بخش مهمی از هزینه های درمانی آن ها توسط این نهاد پرداخت می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۵    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: در استان خوزستان هیچ مددجویی نداریم که از خدمات بیمه ای بهره مند نباشد و تمامی خانواده ها تحت پوشش خدمات درمانی و بهداشتی قرار دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: در استان خوزستان هیچ مددجویی نداریم که از خدمات بیمه ای بهره مند نباشد و تمامی خانواده ها تحت پوشش خدمات درمانی و بهداشتی قرار دارند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تامین دارو گفت: دولت اعلام کرده است که یک و نیم میلیارد دلار برای واردات مواد اولیه و دارو اختصاص داده است ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نصر: معاون بیمه و خدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی با اشاره به نشان دار شدن 47 هزار بیمار خاص و صعب العلاج در استان گفت: پیش بینی می شود 120 هزار بیمار خاص و صعب العلاج در استان وجود داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از سه هزار و 700 بیمار خاص در استان خوزستان ، زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: تعرفه های پزشکی بخش خصوصی در استان 5 درصد کمتر از نرخ ابلاغی کشوری در هیات دولت تعیین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی از شناسایی 9 هزار و 300 بیمار خاص و صعب العلاج نیازمند در خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری گفت: در سال گذشته 9هزار و 963 بیمار خاص و صعب العلاج نشان دار شدند و 350میلیارد ریال در این خصوص از طریق بیمه سلامت هزینه شد.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سالم خبر: براساس آخرین بررسی های صورت گرفته، بین 60 تا 70 درصد از داروهای گنجانده شده در سبد بیماری های نادر در کشورهای سوئد، ایتالیا، نروژ و فرانسه به طور مداوم مصرف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 16 هزار و 546 بیمار خاص و صعب العلاج در این استان شناسایی شده و تحت پوشش صندوق حمایت از بیماران خاص هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۵    
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اجرای طرح پزشکی خانواده و نظام ارجاع در استان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- مدیرکل بیمه سلامت لرستان از پرداخت تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان به هر بیمار خاص و صعب العلاج در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: تاکنون پنج هزار و 636 نفر از بیماران خاص و صعب العلاج استان کرمانشاه از تسهیلات حمایتی بهره مند شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات به بیش از 5 هزار بیمار خاص در استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۸    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: 107 بیمار خاص و صعب العلاج در خراسان رضوی تحت پوشش بیمه سلامت هستند که بیمار درحین مراجعه به پزشک، با فرانشیز کمتری خدمات دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: 41 هزار بیمار خاص زیر پوشش خدمات رایگان بیمه سلامت استان قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت لرستان از ایجاد پوشش بیمه ای برای افراد حاشیه نشین به تعداد 13 هزار نفر خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: از بین چهار هزار بیمار خاص در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، 110 بیمار هموفیلی ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات بیمه سلامت گفت: از میان 735 هزار درخواست 665 هزار بیمار در صندوق بیماران خاص و صعب العلاج شناسایی شده اند.