سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۰۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داروخانه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
با توجه به ازدحام داروخانه های ارائه دهنده داروی بیماران خاص، احتمال ابتلای این افراد به کرونا افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
داروخانه داران صومعه سرایی در طرح غربالگری کرونا مشارکت می کنند.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موفق گفت: تا دو هفته دیگر واکسن آنفولانزای کودکان در داروخانه های خراسان رضوی توزیع خواهد شد.
کرمان نو   ۶ ساعت پیش    
دکتر حسیبی مدیر داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از توزیع واکسن آنفولانزا برای کودکان زیر 5 سال در حوزه علوم پزشکی کرمان فقط در داروخانه های دولتی خبر داد.
دانا   ۸ ساعت پیش    
علی اسدی پور گفت: داروی رمدسیویر یک داروی بیمارستانی است و هیچ داروخانه ای این دارو را ندارد و تنها برای افرادی تجویز می شود که دارای علائم حاد کرونا هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش    
نشریه Tech Life در شماره نوامبر با اختصاص طرح روی جلد خود به تصویر کپسول ها و دارو های مختلف، به سراغ تحولات دنیای پزشکی با تیتر داروخانه آنلاین رفته و نفوذ شرکت آمازون به این صنعت را بررسی کرده است.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
درویشی گفت: داروخانه جمعیت هلال احمر فارس در شیراز به دلیل تعدد مراجعات و برای حفظ سلامت مراجعان در بحران کرونا تدابیری برای عدم تجمع در فضای بسته داروخانه اتخاذ کرده است که نیاز به همراهی مراجعان در این زمینه دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از توزیع واکسن آنفلوآنزا ویژه کودکان در داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران با توجه به محدودیت های کرونایی گفت: بیمه شدگان می توانند با ارائه جلد دفترچه درمانی که حاوی شماره بیمه و مشخصات بیمه شده است و یا ارائه کارت ملی از داروخانه ها، پزشکان و بیمارستان ها خدمات دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر استان فارس در اطلاعیه ای درباره ازدحام مردم در داروخانه این جمعیت در شیراز توضیحاتی ارائه کرد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جامعه پزشکان خیر برای کمک به تجهیز بیمارستان ها آستین بالا زدند ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان پارس آباد که با حضور روسای بیمارستانهای شهدا و ارس و امام خمینی و تعدادی از پزشکان و اطباء و مسئولین داروخانه ها برگزار شد گفت امروز شرایط بحرانی بر کشور حاکم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: با ساز و کارهای انجام گرفته در زمان حاضر هزینه نسخ الکترونیکی دارویی بیماران تامین اجتماعی این استان به صورت برخط به داروخانه ها پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو در نامه ای به معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تخصیص سهمیه دارو های خاص و کمیاب به داروخانه های متعلق به مدیران غذا و دارو را ممنوع کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه تنها داروخانه ها مجاز به ساخت و عرضه داروهای ترکیبی (ساختنی) هستند افزود: ساخت، عرضه و فروش داروهای ترکیبی یا اصطلاحا دست ساز در عطاری های استان به هرشکل آن، ممنوع می باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۷    
براتی سده افزود: زمانی که در قدیم تریاک را به صورت کوپنی به فروش می رساندند، افراد آن را از داروخانه ها تهیه می کردند؛ یک بخشی از آن را مصرف کرده و بخشی دیگر را در بازار آزاد می فروختند؛ موضوعی که می تواند در شرایط امروز جامعه ما نیز مجدد تکرار شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۴    
یک داروخانه معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه مشکل کمبود انسولین نداریم، گفت: به اندازه کافی از هر چهار نوع انسولین لانتوس، نوورپید، نوومیکس و بازالین در داروخانه های دولتی مشهد توزیع شده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۳    
بسیاری از بیماران در این روزهای کرونایی که در بن بست نبود و گرانی داروهای موردنیازشان گرفتار شده اند ، برای استفاده از نمونه مشابه داروهایشان نیز میان مطب پزشک، بیمارستان و داروخانه ها سرگردان هستند.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، در پی تماس برخی از بیماران در خصوص کمبود آمپول دیازپام ما برای بررسی این موضوع به سراغ داروخانه ها رفتیم و وضعیت موجودی این دارو در داروخانه ها را جویا شدیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن داروسازان ایران، از مردم خواست ماسک مورد نیاز خود را از داروخانه ها تهیه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر گفت: در زمان نسخه پیچی وفق قانون وجوهی بابت حضور مسوول فنی در داروخانه از مردم اخذ می شود، بنابراین مسوول فنی مکلف به حضور بوده و مردم نظارت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح تاکید کرد: به منظور توسعه خدمات و عدم نیاز بیمه شدگان از خرید بیمه های تکمیلی تجاری، در نخستین گام از بازنگری بسته تعهدات بیمه مکمل این سازمان، از 9 آذرماه کاهش فرانشیز داروها در داروخانه های طرف قرارداد از 30 به 15 درصد، اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- صف های به هم فشرده این روزها مشکل بزرگ برخی بیمارانی شده که برای دریافت داروهای کمیاب مورد نیازشان راهی جز مراجعه به چند داروخانه مشخص ندارند. این افراد عمدتا متقاضی داروهای بیماران پیوندی ، انسولین و تولیدات خارجی برای بیمارانی هستند که به داروی ایرانی واکنش مناسبی نشان نمی دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
با وجود ادعای مسئولین درباره عدم کمبود انسولین در داروخانه ها، روایت های میدانی از مشکلات بیماران دیابتی برای یافتن انسولین و توزیع محدود این دارو در داروخانه ها حکایت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در حال حاضر لیست 40 داروخانه منتخب دارای انسولین در سایت معاونت غذا و داروی البرز بارگذاری شده و بیماران می توانند با مراجعه به آنها داروی خود را خریداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در هفته گذشته 27 مطب، درمانگاه، کلینیک، آزمایشگاه و داروخانه به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های دقیق بهداشتی، اخطاریه دریافت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۶:۱۱    
ایسنا/خراسان شمالی اگر این روزها سری به تعدادی از داروخانه های شهر بجنورد بزنیم می بینیم که باید مدت بیشتری را برای نسخه پیچی در داروخانه بمانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با تصمیم غیرکارشناسی جمعیت هلال احمر استان گلستان قرار بوده است به زودی داروخانه این جمعیت در گرگان از حالت شبانه روزی به داروخانه روزانه تبدیل شود و زمان خدمت رسانی به مردم کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۰    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه دارو بیماران کرونایی بستری به طور کامل در بیمارستان ها فراهم است، گفت : پزشکان برای بیماران سرپایی دارو بیماران بستری را تجویز نکنند، چون در داروخانه ها توزیعی از این قبیل دارو ها نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رعایت محدودیت های کرونایی در استان به خوبی رعایت شده اما هنوز در ارامستان ها، پاساژها، دارو خانه ها و پایانه های مسافر بری در رعایت فاصله گذاری اجتماعی مشکل وجود دارد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱    
کنعانی فرماندار کوثر بهمراه اعضای ستاد کرونای شهرستان بصورت میدانی از چندین واحد عرضه ی گوشت قرمز، مرغ، نانوایی و داروخانه بازدید و از نزدیک بر نحوه ی اجرای پروتکل های ابلاغی ستاد ملی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه دارو بیماران کرونایی بستری به طور کامل در بیمارستان ها فراهم است، گفت: پزشکان برای بیماران سرپایی دارو بیماران بستری را تجویز نکنند چون در داروخانه ها توزیعی از این قبیل داروها نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - داروخانه بسیار شلوغ است به قول قدیمی ها جای سوزن انداختن ندارد اغلب افراد برای خرید داروهای کرونا آمده اند چون یکی از داروخانه هایی است که داروهای درمان کووید 19 را توزیع می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرگردانی بیماران کرونایی برای یافتن داروها و هزینه های سرسام آور آن به معضلی جدی برای این بیماران در استان کرمانشاه تبدیل شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تربت جام - معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام از توزیع واکسن آنفلوانزا در سه داروخانه این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۲    
بیرجند - ایرنا - مسوول اداره نظارت بر امور دارویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: با توزیع 500 عدد انسولین لانتوس در داروخانه های خراسان جنوبی، بخشی از کمبود انسولین در استان رفع شد و توزیع انسولین به تدریج ادامه دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ سازمان ملل متحد در تقویم جهانی خود روز 25 نوامبر را روز جهانی منع خشونت علیه زنان نامیده است. رنگی که برای این روز انتخاب شده رنگ نارنجی است؛ نماد دنیایی بهتر برای زنان و دختران. به همین دلیل این روز را روز نارنجی نیز می نامند. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: هزینه نسخ الکترونیکی دارویی بیماران تامین اجتماعی به صورت برخط به داروخانه ها پرداخت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه شهدای ایلام با اولویت برای کودکان زیر پنج سال صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان از رفع موقتی کمبود انسولین در داروخانه های شهرستان خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اما اینجا در کهن شهر همدان قصه به شکل دیگری است و این کودکان مظلوم با نگاه های معصوم را اغلب در خروجی برخی فروشگاه ها و داروخانه ها می توان مشاهده کرد، کودکان و نوجوانانی که با لباس های ژنده به دنبال شما می آیند تا در سرما و گرما، اندک توشه ای [...]
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
احتقان سینوس شرایطی آزاردهنده است و ممکن است در این شرایط تمایلی به خروج از خانه و خرید از داروخانه نیز نداشته باشید. خوشبختانه، برخی درمان های خانگی نیز وجود دارند که می توانند به تسکین احتقان سینوس کمک کنند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: در ماه های گذشته مراکز درمانی و داروخانه های متعددی در شهرهای مختلف کشور راه اندازی شده است و تا پایان سال نیز افتتاح های بیشتری خواهیم داشت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱    
برپایی کارگاه تولید ماسک در همان ابتدا و با کمبود ماسک در سطح داروخانه های شهرستان نیاز شهرستان را در تولید ماسک برطرف و به سطح نیاز ماسکها را در داروخانه ها توزیع کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: انسولین قلمی در سه داروخانه رجایی، بهشتی و هلال احمر استان در حال توزیع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۰    
انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی در خراسان جنوبی تأمین و در داروخانه ها توزیع شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یورونیوز: پارلمان اسکاتلند روز سه شنبه 25 فوریه (6 اسفند) طرحی را به تصویب خواهد رساند که به موجب آن محصولات بهداشتی ویژه قاعدگی برای تمام زنان این کشور رایگان خواهد شد. ...
افق تازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
موقع فروش گفتند سه لایه است. آوردم به داروخانه پسش بدهم می گویند روی جعبه را ببین شماره ثبت و شناسه دارد. برو از شرکتش شکایت کن!
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۸    
مردم نیوز :دادستان شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار راه آرمان؛ در تشریح این خبر گفت: به دنبال اعلام گزارش مردمی در خصوص فروش داروی رمدسیور در خارج از بیمارستان موضوع در دستور کار قرار گرفت و با توجه به صحت ماجرا فرد متخلف توسط مامورین نیروی انتظامی سیرجان دستگیر شد. ...