چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۴۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ویلچر»

گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۵    
اختلالی به نام غلط املایی که هیچ وقت درست نشد داستان اکابر قسمت اول به گزارش گلونی از دوران طفولیت و به محض بازگشایی مدارس چیزی که در ما بسیار مشاهده شد و عیان بود اختلال املا بود. نمی دانم چه شد که ما اینقدر در درس املا کمیت مان لنگ می زد، لنگ که نه، بهتر بگویم کمیت مان روی ویلچر بود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵    
چندرسانه ای 1399/7/28 - 10:27 984552 زهرا ابراهیمی و ناصر صارمی مقدم ، زوج خیر تهرانی که با حضور در منطقه محروم راز و جرگلان و اهدای لوازم مورد نیاز خانواده ها از جمله پوشاک، لوازم التحریر، لوازم خانه، ویلچر و همچنین طبخ و توزیع 1500 پُرس غذا بین مردم، لبخند را مهمان لبان مردم کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۲۷    
بندرعباس- ایرنا- به مناسبت هفته پارالمپیک یک دوره مسابقه مهارت های فردی اسکواش با ویلچر جانبازان ومعلولان هرمزگان یکشنبه شب در بندرعباس برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معلولان و نابینایان نیازمند شبکه به هم پیوسته مسیر مناسب سازی در شهر هستند.
رقابت های قهرمانی جهان جوانان مردان زیر 23 سال بسکتبال با ویلچر 2021، به دلیل پاندمی کووید 19 به سال 2022 موکول شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، وب سایت اینساید دگیمز ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن عروسی یک عروس معلول در فیلیپین خبرساز شده است. به گزارش فرارو، تصاویری از یک عروس بدون پا در شهر سبو فیلیپین منتشر شده که تلاش می کند بدون استفاده از ویلچر روی فرش قرمزم مراسم عروسی اش حرکت کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معلول است اما نه آن معلولی که خود را خانه نشین کرده باشد تا سر و ته روزهایش با ویلچر و عصا به هم رسیده باشد. او یک ورزشکار معلولِ با انگیزه، پرشور و پرافتخار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۱    
قهرمان مازندرانی ویلچررانی کشور در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) با ویلچر مسیر چناران تا مشهد را طی می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - من آدم خانه نشینی و زندگی روزمره نیستم. آدم تجربه کردنم و آرزو دارم با دوچرخه ام دور ایران سفر کنم. ولی هدف دیگرم این بود که در سطح شهر با ویلچر یا دوچرخه ام دیده شوم. بسیاری از معلولان به خاطر نگاه های مردم و مناسب سازی نشدن شهرها خانه نشین شده اند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رضوانی گفت: موسسه خیریه بیرجندی های مقیم مشهد، تعداد 10 دستگاه ویلچر برای کمک به بیماران کرونایی به بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند اهداء می کند.
آخرین روز از بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا با درخشش تیم ملی بسکتبال با ویلچر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دو سال پیش، 13 اکتبر مصادف با امروز 22 مهرماه در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
دختر رهبر دربند جنبش اسلامی نیجریه همچنین در ادامه گفت که مادرش از آرتروز در مفاصل رنج می برد و باید سه سال پیش تحت عمل جراحی برای تعویض مفصل زانو قرار می گرفت اما به دلیل بی توجهی و اهمال پزشکی ناگزیر به استفاده از ویلچر است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حضور عروس بدون پای فیلیپینی در مراسم جشن عروسی اش را به تصویر می کشد. رُزی بابور اهل استان سیبو فیلیپین تصمیم گرفت تا با پیاده شدن از ویلچر راهروی محل برگزاری جشن عروسی تا محلی را که داماد حضور داشت خودش طی کند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹    
با پیگیری خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد یک خانم مبتلای به بیماری ام.اس با کمک خیر اسدآبادی دارای ویلچر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک استارتاپ آمریکایی، نوعی ویلچر هوشمند طراحی کرده است که می تواند به دستیار صوتی "الکسا" متصل شود و به ایمنی بیشتر کاربر کمک کند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با استفاده از دوربین ها و سنسور های داخلی، این ربات قرمز که به اندازه یک ویلچر است، در امتداد یک مسیر پیاده روی مسافتی را پیمود و موانعی مانند تیر های برق را با موفقیت دور زد و از یک تقاطع با چراغ راهنمایی عبور کرد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۹    
ایمان، یعنی خوشحالی عمیق پیرزنی که تمام هستی اش را که چند دانه خرمای آغشته به ارده است، روی یک سینی گذاشته و خود را با ویلچر به میعاد گاه پیاده روی اربعین رسانده است و با تمام ظرفیت الفاظ به تو التماس می کند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بهزیستی در راستای وظایف خود تا حد توان، معلولان را توانمند می کند اما معلولان بر روی ویلچر نشسته و در جامعه ای حضور پیدا می کنند که بستر فرهنگی و فیزیکی برای حضور آن ها فراهم نیست.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علی تصدیقی، کارگردان فیلم 13 سالگی گفت: فیلمسازی رویای شخصی من است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اشنویه گفت : خیران اشنویه 20 میلیارد ریال به بخش سلامت در اشنویه کمک کردند و عملیات احداث ساختمان سی تی اسکن اشنویه، تجهیز بیمارستان صحرایی، خرید لوازم بیمارستان شامل لباس های جراحی ، ویلچر ، ماسک و تجهیزات بیمارستان از جمله طرح هایی است که کمک های خیّران در آن صرف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۶    
سعید رامین پارکورکار جوانی است که 7 سال پیش در یکی از مسابقات از ناحیه گردن دچار آسیب و از گردن به پایین فلج شد. البته او 7 یا 8 ماه بعد از این اتفاق با وجود نشستن بر روی ویلچر به مربیگری در این رشته ادامه داد تا نشان دهد تسلیم نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس انجمن بسکتبال با ویلچر بانوان گفت: هر چند تمرینات فضای مجازی برای حفظ آمادگی بدنی بازیکنان تا حدودی مناسب است، اما چون نظارت مستقیم بر عملکرد بازیکنان وجود ندارد، دقیقا نمی دانیم گزارشاتی که از طریق فضای مجازی ارسال می شود واقعی است یا خیر.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان گفت: ورزش معلولان با بی مهری مسئولان روبروست و کمتر توجهی به این حوزه می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خانه دکتر منوچهر آشتیانی با 89 سال سن در طبقه چهارم آپارتمانی بی آسانسور بود. شوک این واقعیت وقتی کامل شد که به داخل آپارتمان رفتیم و دیدیم پیرمرد روی ویلچر نشسته است. ایبنا به بهانه درگذشت این استاد جامعه شناسی و فلسفه بار دیگر این گزارش را باز نشر کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وحید رجب لو کارآفرین ایرانی و بنیانگذار استارتاپ توانیواز سریال ایرانی دل که به تازگی به پایان رسیده است انتقاد کرد و گفت: در قسمت آخر یکی از نقش های منفی این سریال دچار معلولیت جسمی شده و روی ویلچر نشان داده می شود، متاسفانه در سینمای کشور ما افراد بدبخت در چهره یک فرد معلول نشان داده می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۴    
جانباز یزدی با بیان خاطراتی از تلاش های گسترده برای اعزام به جبهه، گفت: در زمان اعزام به جبهه، می دانستم ویلچرنشین می شوم.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از بازسازی رمپ ویلچر 11 دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: 110 دستگاه اتوبوس خریداری شده در سال گذشته مناسب ویلچر است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: منوچهر هادی کارگردان سریال دل به انتقاد در مورد اسنفاده از ویلچر در سکانس عاقبت نکیسا پاسخ داد و نوشت: سلام و درود به همه معلولینی که از ویلچر استفاده میکنن و سریال دل رو مشاهده کردن.ظاهرن عده ای از شما عزیزان انتقاد کردین که چرا عقوبت نکیسا در داستان دل باید روی ویلچر طراحی بشه. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: با ویلچر آوردنش کنار قطعه ای که مزار پسرش بود. بخاطر ارتفاع قبرها، نمیشد با ویلچر حرکت کنه. دور دستاش دستمالی پیچید و چهاردست و پا ، با کلی زحمت و نفس نفس و با تمام وجود ، از بین قبرها عبور می کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رمضانعلی کاوسی نویسنده و جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس و مؤلف 5 عنوان کتاب در این حوزه است. در سال 1361 در عملیات محرم بر اثر اصابت ترکش خمپاره از ناحیه نخاع گردن دچار ضایعه نخاعی و ویلچر نشین می شود.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۱    
تاریخ ایجاد در 03 مهر 1399 یک دوربین مخفی متفاوت دستفروشی که قصد داشت با پول دست فروشی؛ برای فرزند معلولش ویلچر تهیه کند ببینید تا حال دلتان خوب شود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: حسن شوکت پور از شاخص ترین سرداران دوران دفاع مقدس و از نام آشناترین فرزندان دلیر استان سمنان در آن سال های حماسه و خون است. این سردار بزرگ دوران دفاع مقدس که در عملیات والفجر 8 بر اثر اصابت ترکش توپ قطع نخاع شد به ناگزیر مدتی دور از جبهه ها بود اما شوق شهادت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: طی 18 ماه اخیر و با مشارکت های مردمی، 12 میلیارد تومان تجهیزات توانبخشی از جمله ویلچر برقی برای مددجویان بهزیستی استان خریداری شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵    
محمد پارسا بازیکن سابق تیم پیام که سال 71 و در بازی با گسترش دچار حادثه و ضایه نخاعی شد، در حاشیه برگزاری مسابقات هفته دفاع مقدس به مستطیل سبز بازگشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه از بیش از 4 هزار عضو سامانه حمل و نقل ویژه جانبازان و معلولان، تعداد 3200 نفر از ویلچر و 300 نفر نیز از عصا و واکر استفاده می کنند و همچنین تعداد 500 نفر از آنها نیز نابینا هستند ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان چندین دوره مسابقات مستر المپیا این روز ها روی ویلچر است و توان حرکتی خود را از دست داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۵۴ سایت دیگر  
قهرمان چندین دوره مسابقات مستر المپیا این روزها روی ویلچر است و توان حرکتی خود را از دست داده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۵    
نعمتی گفت:بسیاری از معابر بهسازی شده در طرح نوسازی و بهسازی بافت اطراف حرم مطهر رضوی به خط ویژه تردد نابینایان و محل عبور و سامانه ویلچر رو مجهز شده اند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۳    
انگار بعضی از آدم ها خلق شده اند برای اینکه به ما یاد بدهند آدمی تا چه اندازه می تواند همت داشته باشد و وقتی از همت خود برای کار خیرخواهانه و انسان دوستانه استفاده کنند تا چه اندازه می تواند شیرین و مورد پسند خدا و خلقش قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سیده عطیه شیخ احمدی، بانوی سنندجی که براثر یک اتفاق از گردن به پایین قطع نخاع شده بود و بنا به تشخیص پزشکان تنها 20 روز زنده می ماند اما تقدیر او چنین نبود و بعد از بازگشت به زندگی، اکنون او خالق 32 عنوان کتاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۵    
یوسف سلامی به شهردار تهران پیشنهاد می دهد که یک روز بر روی ویلچر بنشیند و برای بررسی مناسب سازی معابر برای معلولان، دوربین صدا و سیما را همراهی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۰    
خیران بابلسری 15 دستگاه ویلچر به معلولان زیر پوشش بهزیستی در این شهرستان اهدا کردند.
رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: برای برپایی اردوهای تیم ملی، شرایط اجرایی شدن پروتکل های بهداشتی را به ستاد مبارزه با کرونا ارائه می دهیم. مهرداد آگین رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تصویری زیبا از کودک عراقی که در صحن حرم امام حسین به پدر خود برای جابجای ویلچر مادربزرگش کمک میکند، به شدت در شبکه های مجازی در حال دست به دست شدن است.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سارا بخشایش سرپرستار بخش مسمومیت بیمارستان کوثر کرج علی رغم شکستگی بازو و پا بر اثر تصادف، با ویلچر بخش دیالیز را راه اندازی کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۹    
یک شنبه 99/6/23 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : فروشگاه اینترنتی مارکتستان ارائه کننده انواع تجهیزات ورزشی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، دستگاه بدنسازی خانگی ، ویلچر برقی و غیره است که می توانید در ادامه روند فعالیت های این شرکت را مشاهده کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در برنامه امروز مکث قصه زنی روایت می شودکه بعد از تصادف و قطع نخاع با سعی و تلاش به زندگی بازمی گردد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، عباس آقاکوچکی که اسفندماه سال گذشته با پیشنهاد فدراسیون جانبازان و معولان هدایت تیم ملی بسکتبال با ویلچر را برای حضور در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو بر عهده گرفت ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش Inside the games، با توجه به تعویق یک ساله بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو، دو ورزشگاه که برای این بازی ها در نظر گرفته شده برای عموم مردم بازگشایی می شود. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۰    
سید نعمت الله اسماعیلی کارگردان مستند پیاده روی بدون پا که از شبکه الکوثر پخش شده بود، درباره ساخت این مستند در ایام اربعین صحبت هایی را بیان کرد.