دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۱۶Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بهزیستی»

عصر خبر   ۹ ساعت پیش    
کمیته رفاه و تامین اجتماعی ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان طی فراخوانی از جامعه بازنشستگان صندوق ها(تامین اجتماعی، کشوری، فولاد و روستاییان و عشایر)، بیمه شدگان و کارفرمایان تحت پوشش سازمان بهزیستی ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: نگهداری موقت از کودک تبعه بی سرپرست یا بدسرپرست در اجرای طرح خانواده میزبان برای ایرانیان و دیگر اتباع میسر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری از معلولیت ها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از غربالگری بینایی بیش از 3.5 میلیون کودک سه تا 6 ساله طی سال گذشته خبر داد و گفت: کلیه کودکان نیازمند مبتلا به اختلالات بینایی برای تامین عینک و انجام عمل جراحی مورد حمایت مالی سازمان قرار گرفته اند.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان گفت: همزمان با فرارسیدن دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیرخم این سازمان آماده دریافت نذورات و کمک های مردمی است. رستم کرد زنگنه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: پویش دهه ولایت از 27 خرداد تا 6 تیرماه از طرف سازمان بهزیستی و با هدف جلب مشارکت های خیرین ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه این کمیته یکی از اقدامات ارزشمند سازمان بهزیستی در سال های اخیر را راه اندازی سامانه فرزند خواندگی دانست و درباره درخواست فرایند فرزندخواندگی و ثبت درخواست ها از سوی خانواده ها اظهار کرد ...
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: طبق سنوات گذشته سازمان بهزیستی آماده دریافت نذورات مردمی در عید قربان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۹    
مدیرکل بهزیستی استان کردستان از تحت پوشش قرار گرفتن بیش از 43 هزار معلول به تفکیک نوع معلولیت در این استان خبر داد و گفت: این افراد از خدمات مختلف توانبخشی، حمایتی و ... سازمان بهزیستی بهره مند می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۶:۲۷    
قائم مقام دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان رضوی از مدیرکل بهزیستی به دلیل کسب رتبه برتر شورای امر به معروف و نهی ازمنکر توسط بهزیستی در میان 120 دستگاه های اجرایی تقدیر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۳    
در این جلسه که با حضور علیرضا انجلاسی معاون توسعه مدیریت و منابع، شاهین امینی مدیرکل پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور مصطفی نکولعل آزاد رئیس فدراسیون ناشنوایان و کم شنوایان و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اجرای طرح خانواده میزبان برای نگهداری موقت از کودکان و نوجوانان مراکز نگهداری تحت پوشش این سازمان گفت: این مجوز برای ورود کودکان تا 18 سالگی به خانواده میزبان وجود دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۷    
22 خرداد ماه بود که درهای مصلای تهران به روی علاقمندان در رویداد بزرگ آبادیران باز شد .رویدادی که در آن سازمانهایی همچون سازمان بهزیستی ، شرکت های دانش بینان و...حضور داشتند ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۷    
وزیر رفاه گفت: مستمری مستمری بگیران سازمان بهزیستی و کمیته امداد در طول دولت سیزدهم 180 درصد از حیث ریالی افزایش پیدا کرد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- مدیرکل پیشگیری از معلولیت ها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از غربالگری بینایی بیش از 3.5 میلیون کودک سه تا 6 ساله طی سال گذشته خبر داد و گفت: کلیه کودکان نیازمند مبتلا به اختلالات بینایی برای تامین عینک و انجام عمل جراحی مورد حمایت مالی سازمان قرار گرفته اند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۵    
افروز صفاری فرد مدیرکل دفتر پیشگیری از معلولیت ها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال افراد دارای معلولیت از خدمات مسافرتی نیم بهاء بهره مند می شوند
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۵    
قادری، رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به رای منفی جامعه بین الملل به عضویت رژیم اسرائیل در کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل، آن را الگوی درس آموزی برای رژیم کودک کش صهیونیستی دانست.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل دفتر مشاوره و امور روانشناختی معاونت سلامت اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از ثبت نام بیش از 100 هزار زوج طی 6 ماه اول سال جاری در سامانه تصمیم برای طلاق توافقی خبر داد. معصومه توکلی: ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رای منفی جامعه بین الملل به عضویت رژیم اسرائیل در کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل، آن را الگوی درس آموزی برای رژیم کودک کش صهیونیستی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۷:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری از معلولیت ها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از غربالگری بینایی بیش از 3.5 میلیون کودک سه تا 6 ساله طی سال گذشته خبر داد و گفت: کلیه کودکان نیازمند مبتلا به اختلالات بینایی برای تامین عینک و انجام عمل جراحی مورد حمایت مالی سازمان قرار گرفته اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۶    
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی از افزایش 40 درصدی تعرفه های حق پرستاری و کمک هزینه ارائه خدمات توانبخشی در مراکز غیردولتی تحت نظارت سازمان بهزیستی در سال 1402 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۱    
| تولید محتوا با موضوع تشریح و معرفی خدمات سازمان بهزیستی
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۱۴    
◇ رئیس سازمان بهزیستی کشور: تحریم معلولان ایران با کدام موازین حقوق بشر سازگار است؟
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۹    
رئیس سازمان بهزیستی کل کشور با ارسال نامه ای به سازمان بازرسی از حمایت های این سازمان در راستای نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان تقدیر و تشکر کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر رفاه گفت: مستمری مستمری بگیران سازمان بهزیستی و کمیته امداد در طول دولت سیزدهم 180 درصد از حیث ریالی افزایش پیدا کرد..
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۶    
میثم اعرابیان مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی استان از کسب رتبه چهارم کشوری توسط این واحد در ارزیابی سازمان بهزیستی کشور در سال 1402خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی ایران طی سخنانی در نشست کشورهای عضو کنفدراسیون حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل در نیویورک گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای اجرای هر چه بهتر کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت در سال 1396 اقدام به بازبینی و اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان نموده و تمامی دستگاه های ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۰    
مراسم افتتاح رویداد ملی نمایشگاه آبادیران روز سه شنبه با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و جمعی از مقامات دولتی و غیر دولتی در مصلای تهران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
طبق گزارش سازمان بهزیستی در مورد کودکان کار؛ بیشتر دستفروشی ها و گل فروشی ها توسط دختران انجام گرفته است و پسران اکثرا در کارهایی مانند زباله گردی و باربری فعالیت دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۴    
علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی با تشریح دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران برای معلولان در سخنانی در سازمان ملل خطاب به جامعه جهانی و محافل حقوق بشری گفت: تحریم جامعه معلولان ایران با کدامیک از موازین حقوق بشری سازگار است؟
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای پاس کاری کودکان کار از معضلات نخ نما شده شهری است و متولی اصلی رسیدگی به وضعیت این قشر کم برخوردار و محروم سازمان بهزیستی معرفی شده که 130 کودک کار در رده سنی 10 سال تا 17 سال در سطح شهر سنندج شناسایی شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
موضوع مناقصه : مشارکت در ارایه خدمات تخصصی برنامه اورژانس اجتماعی در حیطه وظایف سازمان بهزیستی
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست از مقر سازمان ملل در نیویورک، علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران عصر سه شنبه به وقت محلی در هفدهمین کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت که از 11 تا 13 ژوئن 2024 درمقر سازمان ملل متحد در نیویورک برگزار شده است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مشارکت های مردمی و توسعه ظرفیت های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: با اقداماتی که شهید جمهور در دولت سیزدهم انجام دادند، فضایی برای رقابت یکسان برای افراد دارای معلولیت فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۱    
معاون سازمان بهزیستی استان قم با اشاره به اینکه تقریبا 20 درصد طلاق ها به دلیل اختلافات در یک سال اول زندگی متاهلی اتفاق می افتد، گفت: این در حالی است که این اختلافات در مراکز مشاوره قابل رفع شدن است و ما مرکز غربالگری برای مشاوره پیش از طلاق داریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۴    
رئیس مرکز مشارکتهای مردمی، توسعه ظرفیتهای اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی کشور توانست در سه عرصه مددکار اجتماعی، موسسه خیریه و پزشک جهادی نشان والی را از آن گزینه های پیشنهادی خود کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: یک هزار و 159 اشتراک گاز از آغاز به کار دولت سیزدهم تاکنون به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان به صورت رایگان واگذار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور گفت: تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در قبال بکارگیری و ایجاد اشتغال افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور به کارفرمایان تا سقف 40 میلیارد ریال به ازای هر نفر یک میلیارد و 500 میلیون ریال پرداخت می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
صبح امروز سه شنبه 22 خرداد ماه، دومین نمایشگاه آبادیران، سکوی پرتاب ایده های نوآوری اجتماعی شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و فرهیختگان علمی و پژوهشی دانشگاه ها با حمایت سازمان بهزیستی کشوردر مصلای تهران آغاز به کار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۸    
معرفی سامانه های کاربردی سازمان بهزیستی کشور
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۰    
معرفی سامانه های کاربردی سازمان بهزیستی کشور
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۶    
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی تولید محتوای آموزشی، هنری، ادبی و فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان، مرتبط با اهداف و وظایف سازمان بهزیستی جهت چاپ و نشر در ماهنامه محلی ویلکان کرمانشاه برگزار شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی به حساب ذینفع نهایی واریز شد. مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی به حساب ذینفع نهایی واریز شد.سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد ...
تسهیل شرایط درمانی و تمهید طرح های ویژه برای خانواده ها، رهاورد همکاری میان دولت و نزاجا photo11917604116.jpg
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
طرح میزبان، ویژه ی مراقبتِ موقت از کودکان و نوجوانان فاقد سرپرستِ مؤثر در خانواده است.
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین: سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد، در راستای اجرای بند 2 تبصره 8 قانون بودجه 1403 در خصوص پرداخت مستمری مددجویان بهزیستی مستیقماً به حساب ذینفع نهائی (حسب مورد سرپرست خانوار) مبالغ مستمری براساس شناسه ملی اعلامی از سوی سازمان بهزیستی کل کشور به حساب مددجویان این سازمان واریز و از ...