یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۱۸Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بهزیستی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۱    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما؛ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) 90 ویلچر تهیه و به بهزیستی گیلان اهدا کرد. مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین تجلیل از پذیرفته شدگان برتر دارای معلولیت در کنکور سراسری سال 1400، از واریز کمک هزینه 15 میلیون تومانی(تهیه لپ تاپ) برای 31 پذیرفته شده خبر داد و گفت: نماینده ای از ستاد و استان مسئول پیگیری امور صنفی دانشجویان می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی استان اردبیل، گفت: قانون 3 درصد معلولان و قوانینی همچون تامین هزینه های درمان و غیره به صورت کامل اجرا شود، زمینه خوبی برای حمایت بیشتر از معلولان در جامعه فراهم می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان، در مراسم اهدای این ویلچر ها گفت: قرار است در قالب تفاهم نامه ای که با سازمان بهزیستی کشور منعقد شده 27 هزار ویلچر به معلولان مناطق کم برخوردار کشور اهدا شود که در فاز نخست 5 هزار ویلچر اهدا شده که سهم گیلان 90 ویلچر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در آئین تجلیل از رتبه های زیر 1000 افراد دارای معلولیت در کنکور سراسری سال 1400، گفت: در حال حاضر 80 هزار دانش آموز ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۸    
با خدمات سازمان بهزیستی کشور برای افراد دارای معلولیت آشنا شویم .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی خدمات گسترده ای به افراد دارای معلولیت ارائه می کند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
باید دید آیا انتصابها به هیات مرکزی گزینش سازمان بهزیستی و اداره کل گزینش این سازمان هم خواهد رسید یا خیر؟
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خانه کوچک فردای روشن، تنها خانه ای است که در استان کهگیلویه و بویراحمد مطابق دستورالعمل های سازمان بهزیستی به فرزندان معلول ذهنی با شدت معلولیت متوسط یا شدید با اولویت افراد مجهول الهویه، بی سرپرست، بد سرپرست و مستمند خدمات مراقبتی شبانه روزی ارائه می دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۰    
خادم، اقدامات سازمان بهزیستی استان تهران را برای مددجویان این استان تشریح کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سال های سال است که بحث مناسب سازی قانون تخصصی خودش را دارد. سال های سال است که مدیران سازمان بهزیستی شعار می دهند که فلان می کنیم و بسیار می کنیم و متخلفان را به دادگاه می کشانیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با توجه به سیاست های مردم محور و مشارکت جویانه سازمان بهزیستی در امر ارائه خدمات توانبخشی و مددکاری از خیرین و گروه های مردم نهاد تقاضای ارائه کمک های مادی و معنوی به اقشار نیازمندشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶    
خدمات سازمان بهزیستی برای افراد دارای معلولیت
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس آمار 10 درصد از جامعه را معلولان تشکیل می دهند و طبق اعلام نهاد متولی امور افراد دارای معلولیت، تاکنون حدود یک میلیون و 630 هزار نفر در سامانه سازمان بهزیستی کشور به عنوان معلول ثبت نام کرده اند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در چهارمین روز از هفته ملی افراد دارای معلولیت،علی محمد قادری رییس سازمان بهزیستی کشور با حضور در برنامه ساعت18:30شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران در خصوص مهمترین مشکلات و مسائل جامعه معلولین،توضیحاتی را ارائه کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها بهزیستی سازمان بهزیستی کشور مراکز مثبت زندگی برچسب ها
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جمعی از نخبگان و صاحب نظران دارای معلولیت، از نظارت بر عملکرد استان ها خبر داد و گفت: مراکز مثبت زندگی به عنوان پنجره واحد بهزیستی بروز و ظهور کرده است لذا نباید ارائه خدمت مشمول زمان شود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۲    
فیلم سینمایی پای چپ من ویژه ناشنوایان همراه با تحلیل روانشناسی به همت سازمان بهزیستی کشور با همکاری شبکه سلامت سیما به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت، روز جمعه 12 آذر 1400 ، ساعت 11 از شبکه سلامت پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان اردبیل گفت: انجمن کوتاه قامتان می توانند با پیگیری های قانونی و در خواست های موجه از قوانین و مزایای مددجویان سازمان بهزیستی بهره مند شوند، بهزیستی نیز همه جانبه از آن ها حمایت می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا مدیرکل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری از ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی و واریز کمک ها به صورت متمرکز از طریق سازمان بهزیستی کشور به افراد و کاهش مراجعات به سازمان خبر داد .
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مهر ایران تا کنون بیش از 12 هزار فقره تسهیلات به ارزش 2925 میلیارد ریال به مددجویان سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی بر محوریت فرآیند توانمندسازی در برنامه های مراقبت از فرزندان در بخش های خانه و خانواده تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین تجدید میثاق با آرمان های امام راحل با بیان اینکه تمام اهتمام خود را برای توقف موتور تولید فقر و معلولیت به کار می بندیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی بعداز ظهر امروز در دیدار رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از توان یابان این سازمان که در حرم امام برگزار شد، گفت: امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر وظیفه حاکمان نسبت به کسانی که ناتوان هستند را گوشزد می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۱    
قزوین - معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان قزوین بیان کرد: پرداخت حق پرستاری به خانواده معلولین به ویژه معلولین ضایعه نخاعی در دستور کار بهزیستی است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سید احمد خادم معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران در نشست خبری با اشاره به دوازهم آذرماه روز جهانی معلولان اظهار کرد: در ایران اسلامی این روز در قالب یک هفته گرامی داشته می شود و شعار امسال نیز تحت عنوان پیش به سوی دنیایی فراگیر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم کاظمی مومن سرایی رییس دبیرخانه مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور در بیستمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور که صبح امروز در ساختمان ستاد بهزیستی تشکیل شد،مهمترین اقدامات و برنامه های در دست اقدام این ستاد را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی استان تهران گفت: شهروندان تهرانی از ابتدای امسال تاکنون بیش از چهار میلیارد تومان به معلولان کمک کرده اند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به اینکه این استان 2.3 درصد معلولان کشور را دارد، گفت: 27 هزار معلول از بهزیستی گیلان مستمری دریافت می کنند. عصر کاسپین ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه موضوع مناسب سازی موضوعی بسیار مهم است، گفت: ظاهرا ابنیه هایی که در ستاد وزارتخانه ها و سازمان ها مشمول مناسب سازی شده اند پیشرفت فیزیکی خوبی داشته اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۰    
رییس اداره بهزیستی شهرستان در خصوص ایدز گفت: سازمان بهزیستی یکی از دستگاه های اصلی در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس ایدز و همچنین ارائه خدمات حمایتی به مبتلایان به ویروس ایدز در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت هزینه کاشت حلزون به 84 نفر، ساخت 600 واحد مسکن معلولین و بررسی مشکلات حوزه های مختلف معلولان ازجمله مهمترین مباحث مطرح شده در نشست خبری مدیرکل سازمان بهزیستی با اصحاب رسانه در حضور نمایندگان معلولان گیلانی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور درخصوص چگونگی دریافت وام 100 میلیون تومانی از سوی معتادان بهبودیافته توضیحاتی ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اجتماعی و فرهنگی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هلال احمر، سازمان بهزیستی و سازمان فنی و حرفه ای به دلیل عدم دریافت درآمدهای اختصاصی خود از سوی دولت دچار بحران مالی شده اند که این موضوع با حضور مسئولان مربوطه بررسی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ حسین خوش اقبال روز سه شنبه در بازدید از مراکز مختلف بهزیستی و همچنین سرکشی از خانواده های دارای معلول استان به مناسبت روز جهانی معلولان (12 آذرماه) افزود: براساس آمار ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس سیاست سازمان بهزیستی کشور تعدادی از شهرها زیر 50 هزار نفر جمعیت برای این منظور انتخاب شده اند که هم اکنون فرآیند اجرایی آن در فرخشهر با اعتبار اولیه 2 میلیارد و 500 میلیون ریال دنبال می شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آسیا نیوز / یزد ؛ محمدعلی عطابخش در آستانه فرارسیدن 12 آذرماه مصادف با سوم دسامبر روز جهانی افراد دارای معلولیت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان بهزیستی هشتم لغایت چهاردهم آذرماه را هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت در نظر گرفته و شعار امسال این هفته، پیش بسوی دنیایی فراگیر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه پژوهش ها در سازمان بهزیستی کشور باید مبتنی بر توانمندسازی اقتصادی جامعه هدف و ارزان سازی خدمات تعریف شود، گفت: پژوهش های آتی مبتنی بر تمرکززدایی، فسادزدایی، شفافیت، مردمی سازی و خدمات الکترونیک و هوشمند باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بنیاد 15خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) کشور گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که هفته آینده با مشارکت وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت و سازمان بهزیستی کشور هفته آینده منعقد می شود 140هزار کودک زیر پوشش غربالگری بینایی قرار خواهند گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رضوان مدنی، رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور توضیح می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: معتادان بهبود یافته ای که شرایط لازم را داشته باشند می توانند 100 میلیون تومان وام دریافت کنند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با افزایش هزینه های درمانی معلولان، مشکلات نبود شغل و رعایت نشدن سهمیه های استخدامی، بار مضاعفی بر دوش معلولان تحمیل کرده است مریم شکرانی هم زمان با افزایش چند برابری هزینه درمانی معلولان، آنها از درآمد بسیار نازل رنج می برند ...