شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۲۱Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بهزیستی»

خبرگزاری مهر   ۲۱ دقیقه پیش    
رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: نگاه ما به ورزش برای افراد دارای معلولیت اینگونه است که ورزش وسیله ای برای توانمندسازی آنها و ایجاد امید برای‬ آنها‬ بشود‬.
در ششمین روز از هفته پارالمپیک، تفاهم نامه فدراسیون با سازمان بهزیستی امضا شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، همزمان با روز پارالمپیک و بهزیستی، تفاهم نامه فدراسیون و سازمان بهزیستی امروز شنبه دهم آبان ماه در کمیته ملی پارالمپیک امضا شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به چهارمین مرحله کمک های بهزیستی به معلولان و سالمندان در مراکز نگهداری، گفت: برای هر مددجو مبلغ 500 هزار تومان برای تأمین اقلام بهداشتی در ایام کرونا در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در 660 روز اخیر، روزانه 45 واحد مسکونی در اختیار مددجویان بهزیستی قرار داده شده است و این روند با سرعت بیشتری ادامه می یابد.
پانا   ۲ ساعت پیش    
تهران (پانا) - مدیرکل امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی و رئیس اورژانس اجتماعی کشور می گوید آمارهای خشونت خانگی در ایام کرونا تغییر محسوسی نداشته و این موضوع آمار خشونت در کشور را مشخص نمی کند چون اکثر مردم اورژانس اجتماعی را نمی شناسند. ...
کمیته پارالمپیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۵    
بامداد فردا به مناسبت سیزدهمین دوره گرامیداشت روز ملی و هفته پارالمپیک مراسم نمادین تقدیم هدایا به دانش آموزان مدارس استثنایی و ورزشکاران تحت پوشش سازمان بهزیستی برگزار می شود. مراسم نمادین روز پارالمپیک ساعت 10:30 صبح روز شنبه به صورت مستقیم از طریق "شبکه ورزش سیما" پخش خواهد شد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی با ارائه گزارشی در خصوص تأمین مسکن برای مددجویان این سازمان گفت: با توجه به اینکه یکی از مهم ترین دغدغه های سازمان بهزیستی تلاش برای بهره مندی مددجویان از نعمت مسکن است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: کل بودجه مسکن سازمان بهزیستی در سال گذشته 45 میلیارد تومان بوده که با تلاش های انجام شده امسال به 66 میلیاردتومان افزایش پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره آخرین اخبار از تامین مسکن برای مددجویان بهزیستی، توضیحاتی داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سازمان بهزیستی کشور در هفته های اخیر از ایجاد مراکزی به عنوان خانه های کوچک مراقبتی خبر داد. این مراکز، برای نگهداری از افراد دارای بیماری های مزمن روانی، معلولین ذهنی و جسمی خفیف طراحی شده که نیازمند نگهداری شبانه روزی نیستند و می توانند در مراکزی که شبیه به خانه هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه 8 هزار زن سرپرست خانوار و 15 هزار نفر مستمری بگیر سازمان بهزیستی استان هستند، گفت: جمعیت سالمند استان در حال حاضر بیش از 10 درصد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۴    
یکی از روزنامه نگاران کشور در تبریز در مطلبی در فضای مجازی، ضمن اشاره به برخی از فعالیت های سازمان بهزیستی در عرصه های مختلف، یادی از فیاض بخش کرد و نوشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۲    
سرپرست امور پشتیبانی بهزیستی کشور از تدوین آئین نامه مسابقات ورزشی سال 1399 جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور (ویژه دوران کرونا)، و ارسال آن به ادارات کل استانهای سراسر کشور برای اجرا خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۳    
اعتدال| کمپین پازل همدلی توسط بهزیستی آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در راستای پویش ایران همدل با سراسر کشور در راستای پویش ایران همدل با هدف تامین لوازم التحریر مورد نیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی و فرزندان مقیم مراکز شبانه روزی اجرا می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۵۱    
چهار هزار عدد ماسک و بیش از یک هزار کیلوگرم مواد غذایی به ارزش 400 میلیون ریال به مراکز نگهداری ایتام و معلولان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی استان تهران در تهران، شمیرانات، ری، رباط کریم و دماوند اهدا شد.
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، مدیر عامل آسیب های اجتماعی این سازمان و گروهی از کارشناسان حوزه ی آسیب، با مدیر شبکه پنج، قائم مقام و سرپرست گروه اجتماعی شبکه پنج سیما دیدار و گفتگوکردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی در خصوص شیوه نامه حمایت مالی دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی توضیحاتی ارائه نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
30 درصد مهد های کودک البرز تعطیل و میانگین تعداد کودکان در مهد های فعال کمتر از 10 نفر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین سازمان بیمه سلامت و سازمان بهزیستی، یک میلیون و 16 هزار نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی که دفترچه معتبر بیمه سلامت دارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور از امضا تفاهم نامه با بیمه سلامت جهت ارائه 8 خدمت ستاره داری که قبلا تحت پوشش بیمه سلامت نبود، برای یک میلیون و 16 نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی با موضوع مهاجرت های اشتباه و بی برنامه و با حضور سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران و نماینده شهر گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و کارشناسان سازمان بهزیستی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور از معافیت 4800 معلول از خدمت سربازی طی سال گذشته خبر داد و گفت: برای استفاده از معافیت سربازی، نوع معلولیت مهم نیست فقط باید به گونه ای باشد که فرد نیاز به مراقبت داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۴    
ارومیه-ایرنا- نماینده پیرانشهر و سردشت با اشاره به دریافت دستور رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: طبق این دستور 34 نفر از کارکنان اورژانس اجتماعی آذربایجان غربی تبدیل وضعیت می شوند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سازمان بهزیستی کشور در هفته های اخیر از ایجاد مراکزی به عنوان خانه های کوچک مراقبتی خبر داده است. این مراکز، برای نگهداری از افراد دارای معلولیت ذهنی و جسمی خفیف طراحی شده که نیازمند نگهداری شبانه روزی نیستند و می توانند در مراکزی شبیه به خانه اقامت کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در امور معلولان از آغاز پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن 30 میلیون تومانی به معلولان تحت پوشش این سازمان با مساعدت بنیاد علوی، صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بهزیستی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امروزه کاردرمانی با تکیه بر حفظ حرمت انسانی و توجه به اصل توانایی های موجود افراد پس از بروز اختلال و معلولیت با استفاده از روش های نوین و دانش کاربردی و تسهیل عملکردهای روانی - عاطفی فرد دارای معلولیت و خانواده در ارتقاء و تثبیت نظام سلامت و رشد کیفی زندگی فرد و جامعه تاثیر بسزایی داشته ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: پنج هزار قطعه از پازل همدلی سازمان بهزیستی کشور توسط خیران این استان بوشهر خریداری و تامین شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
نقدینه -شرکت بیمه البرز در پی شیوع کرونا در اقدامی خیرخواهانه و در قالب" پویش مومنانه"، چهار هزار عدد ماسک و بیش از یک هزار کیلوگرم مواد غذایی به ارزش 400 میلیون ریال به مراکز نگهداری ایتام و معلولان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی استان تهران در تهران، شمیرانات، ری، رباط کریم و دماوند اهدا کرد. ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان بهزیستی و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
صدای مشاور 1480 مشاوره تلفنی سازمان بهزیستی است. خدمت تخصصی که بعد از شیوع کویید 19 مورد اقبال مردم قرار گرفت و مردم سؤال های خود را برای کنترل اضطراب از این صدای مشاور می پرسیدند. تماس هایی که چندی پیش با مضمون بالا گرفتن اختلافات خانوادگی در صدر اخبار قرار گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سعید آرام گفت: کودکانی که برای به فرزندخواندگی انتخاب می شوند، شرایط خاصی دارند به این معنا که مجوز واگذاری فرزند از سوی قوه قضاییه صادر شده، زیرا کودک فاقد سرپرست است و حضانت آن با سازمان بهزیستی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_ رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: از 137 ایستگاه مسافربری کشور، حدود 50 ایستگاه که بیشترین حمل و نقل مسافر را دارند و بیش از 95 درصد مسافران را جابجا میکنند، برای دسترس پذیری افراد دارای معلولیت و سالمندان مناسب سازی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس، سیزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور در محل وزارت راه و شهرسازی با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان و اعضای ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور تشکیل شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور مصوبات سیزدهمین جلسه هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور که امروز در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور پیشگیری بهزیستی آذربایجان شرقی، گفت: خط ملّی اعتیاد دارای بانک اطلاعاتی از مراکز دارای مجوز از سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت است که با توجه به شرایط اقلیمی، استانی و نزدیکی به محل سکونت یا کار افراد مناسب ترین مرکز را به تماس گیرندگان معرفی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: با انعقاد تفاهم نامه ای میان سازمان بیمه سلامت و سازمان بهزیستی کشور حدود پنج هزار نفر فرد مجهول الهویه در حوزه بهزیستی و زندان ها شناسایی و تحت پوشش قرار گرفتند که تعداد این افراد در خراسان رضوی 132 نفر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور مراکز توانبخشی مراقبتی سازمان بهزیستی کشور گفت: با انجام واکسیناسیون آنفلوآنزا در مراکز شبانه روزی شرایط پایدارتری برای مواجهه با بیماری کرونا یجاد شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با موضوع سهم مالکان واحدهای مسکونی تحت پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی از محل اعتبار ماده(10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و اعتبارات ماده 16 و 17 قانون مدیریت بحران کشور موافقت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: بخش زیادی از درمان های اضطرابی، بی خوابی ها و مشکلات اعتیاد، نیازمند مداخلات غیردارویی است اما متاسفانه اغلب افراد ترجیح می دهند در اینگونه موارد به طورخودسرانه دارو مصرف کنند و گاهی وابستگی شدیدی به این داروها پیدا می کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: هویت نوزاد بی جان رها شده و همچنین مادر وی برای ما مشخص نشده است. ولی الله نصر اصفهانی در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع کودک رها شده در حومه شهر اصفهان اظهار داشت: براساس گزارشی که صبح امروز به دست همکاران ما در سازمان بهزیستی رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۶    
سرپرست دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی از مردم خواست هنگام احساس خطر از مومو با 123 تماس بگیرید. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی درگذشت همکار این سازمان در استان البرز را به خانواده و همکاران ایشان در استان تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است:
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان بهزیستی کشور از آغاز فعالیت 2400 مرکز مثبت زندگی تا پایان آبان ماه در سراسر کشور خبر داد و گفت: راه اندازی این مراکز موجب افزایش سرعت خدمت رسانی سازمان بهزیستی به مددجویان می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی از مردم خواست: هنگام احساس خطر از مومو با 123تماس بگیرید.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از ابتلای 233 نفر از افراد تحت پوشش این سازمان در مراکز شبانه روزی خبر داد. فرگل صحاف در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به نگهداری 3800 نفر در 152 مرکز شبانه روزی سازمان بهزیستی اذربایجان شرقی گفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
آیین آغاز توزیع اقلام ضروری مددجویان سازمان بهزیستی در شهرستان های چابهار و قصرقند واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز چهارشنبه 30 مهرماه به صورت ویدیو کنفرانسی و با حضور مجازی رییس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه فرار از خانه مختص دختران نیست، گفت: باید نسبت به فرار پسران از خانه بیشتر حساس باشیم.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
سرپرست دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پیامد های اجتماعی چالش مومو در فضای مجازی گفت: این چالش می تواند سلامت روان یا حتی زندگی کودکان را با خطر مواجه کند و والدین می توانند درصورت احساس خطر و احتمال وقوع بحران قریب الوقوع برای کودکان خود برای دریافت مشاوره با شماره ...