یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۱:۲۲Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بهزیستی»

سازمان بهزیستی کشور   ۲ ساعت پیش    
اتاق خبر سازمان بهزیستی به صورت هفتگی مهمترین رویدادهای این سازمان را روایت می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
رادیو بهزیستی کاری از افراد دارای معلولیت نابینایی تحت پوشش سازمان بهزیستی است که توسط اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل این سازمان تولید می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۷ ساعت پیش    
سعید بابایی مدیر کل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور در سفر به استان زنجان، از مرکز مثبت زندگی زنجان، خانه نوباوگان و شیرخوارگاه شهید بقاء ثمین تاب بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این مراکز قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران آیین گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی با حضور دکتر حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور و وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران با کاشت چند اصله نهال در مجتمع تفریحی خدماتی بهزیستی فرح آباد ساری ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 19 هزار مشترک جدید به مشترکین ما اضافه شده اند که از این تعداد 1880 انشعاب به صورت رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار شده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد بیش از 11 هزار نیروی حرفه ای و تخصصی با رشته تحصیلی مرتبط در مراکز خدمات بهزیستی موسوم به مثبت زندگی مشغول به کار می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۹ ساعت پیش    
دکتر حبیب الله مسعودی فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در سفر به استان مازندران از چندین مرکز بهزیستی در این استان بازدیدکرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این مراکز قرار گرفت.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۰    
محمود برزگر گفت: پنج مرکز مثبت زندگی با هدف ارائه خدمات سطح یک سازمان بهزیستی برای رفع آسیب های اجتماعی افراد در پاکدشت افتتاح و به بهره برداری رسید.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
“سیاوش رهبر” روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان بهزیستی برای نگهداری هر سالمند ماهانه یک تا یک و نیم میلیون تومان پرداخت می کند که حدود 200 تا 300 هزار تومان ماهانه از سوی خانواده ها پرداخت می شود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۴    
مدیر بهزیستی شهرستان ری از انعقاد تفاهم نامه ای بین سازمان بهزیستی کشور و بنیاد علمی آموزشی قلم چی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور باتفاق دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران از موسسه خیریه طلوع مهر آرزوها شهرستان ساری بازدید کرد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور در بازدید از موسسه خیریه غنچه های گل یاس بر تداوم و پایداری خدمات در قبال کودکان و ارتقاء راهکارهای حمایتی و جلب خیرین تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران با حضور دکتر حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور، دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران ...
نمایندگان خانه ملت به منظور تسریع در فرآیند توانمندسازی و خروج مددجویان از تحت حمایت، 10هزارمیلیارد ریال به کمیته امداد و بهزیستی اختصاص دادند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در سفر یک روزه خود به استان مازندران از مرکز صدای مشاور1480 و خط 123 اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان ساری بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران، دکتر حبیب الله مسعودی فرید باتفاق دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران از مرکز مداخله در بحران فردی، خانوادگی و اجتماعی و مرکز بازپروری بهزیستی شهرستان ساری بازدید و اقدامات انجام شده در این مراکز را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۵    
با حضور دکتر مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور، دکتر فرزاد گوهر دهی مدیرکل بهزیستی مازندران، دکتر سمیه طوسی مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران و علی رجبی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران خانه سلامت دختران بهزیستی مازندران در شهرستان ساری به بهره ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
نقدینه - پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی بانک صادرات ایران در 11 ماه اول سال 99 برای ایجاد 8 هزار شغل خانگی، از سه هزار و 400 میلیارد ریال فراتر رفت. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور دکتر مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور، دکتر گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سازمان بهزیستی سال 59 به ابتکار شهید فیاض بخش با هدف بهتر زیستن افراد جامعه تاسیس و تلاش دارد تا در قالب مجموعه ای هماهنگ از برنامه ها و فعالیت ها برای بهبود زندگی افراد و گروه های آسیب پذیر جامعه گام بردارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تحت پوشش داشتن 10 هزار کودک خبر داد و گفت: سال گذشته 1700 کودک فرزندخوانده شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور دکتر حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور، دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نخستین مرکز سلامت و نگهداری دختران آسیب پذیر اجتماعی در مازندران روز شنبه با حضور معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در ساری افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- معاون امور اجتماعی وفرهنگی سازمان بهزیستی کشور تعداد مراکز اورژانس اجتماعی فعال در کشور را 356 مرکز بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از تزریق واکسن کرونا به بیش از هزار سالمند، معلول و مددکار آسایشگاه کهریزک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت که بر اساس توافق صورت گرفته با صندوق بیمه روستایی و عشایری ، معلولان و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این صندوق قرار می گیرند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پیام های وزارت بهداشت در حالی داده می شود که به گفته فاطمه رضوان مدنی، سرپرست مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور سال گذشته یک میلیون و 100 هزار نفر از افراد دارای مشکلات ناشنوایی و کم شنوایی مورد غربالگری شنوایی قرار گرفتند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بسمه تعالی اداره بهزیستی استان زنجان نگاه کلی بر بهزیستی: سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می نماید ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع عمومی انجمن های علمی پزشکی کشور با بیان اینکه بیشترین تاثیر بر اقدامات توانبخشی از سوی سازمان بهزیستی انجام می پذیرد، گفت: این سازمان باید بتواند همیشه در ارتقای دانش مددجویان و کارکنان خود تلاش کند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۶    
دیدار با گروه جهادی استان مازندران جهت هماهنگی لازم در خصوص جمع آوری کمکهای مردمی به افراد آسیب دیده ناشی از زلزله در شهر سی سخت بویژه به گروه جامعه هدف سازمان بهزیستی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس مسئول خط مشاوره تلفنی سازمان بهزیستی کشور با اشاره یک میلیون و 500 هزار مورد تماس با صدای مشاور بهزیستی با شماره 1480 گفت: در کنار تماس های مردم در حوزه های مختلف، واکسن کرونا از پر تعدادترین سوالات کنونی از این سامانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
در این یک سال ونبرد925 آسایشگاه با کرونا خاطرات تلخ و شیرین کم نداشتیم. وقتی سالمند102 ساله مبتلا به کرونا بهبود پیدا کرد یا وقتی مرکزی با تست کویید مثبت همه مددجوها بدون فوت یک نفر به روال عادی برگشت خستگی از تن همه در آمد، اما خبر درگذشت 5مددکار بغض را در گلوی همه مان جا داد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی کشور از عدم همکاری وزرت آموزش و پرورش با این سازمان در جهت آموزش درباره پیشگیری از معلولیت ها به دانش آموزان خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۲:۳۰    
بهزیستی اوز به اداره ارتقا ء یافت. به گزارش میلاد لارستان به نقل از پسین اوز در آئینی با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان فارس و فرماندار شهرستان...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۶    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از واگذاری 160 فرزندخوانده به دختران بالای 30 سال در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی با بیان اینکه در زمان حاضر 13هزار خانواده در کشور داوطلب پذیرش فرزندخوانده هستند، گفت: تعداد متقاضیان همواره بسیار بیشتر از کودکانی است که بهزیستی اجازه واگذاری آنان را با دستور دادگاه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور کودکان ونوجوانان سازمان بهزیستی کشور در بازدید از خانه ی نوباوگان و شیرخوارگاه شهید بقاء ثمین تاب گفت : شیر خوارگاه بهزیستی استان زنجان یکی از بهترین مراکز شبه خانواده در کشور است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۷    
باتوجه به تفاهم نامه ای که در ابتدای دی ماه 1399، مرحله جدید همکاری بنیاد علمی آموزشی قلم چی و سازمان بهزیستی کشور، به مدت دو سال دیگر آغاز شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۵    
محمدرضاکاظم زاده نماینده ویژه رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر دوم خود به شهرستان دنا با مسئولین بهزیستی استان و شهرستان های بویراحمد و دنا و تیم های مداخله در بحران زلزله شهرستان دنا دیدار و گفت وگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مراسم اختتامیه پویش پازل همدلی با حضور دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور،دکتر ذوالفقار یزدان مهر معاون مشارکت های مردمی، مدیران کل بهزیستی استانهای کشور ، موسسات غیردولتی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با اولین سالگرد آسمانی شدن جهان پهلوان سیامند رحمان، بخش نام آوران سایت سازمان بهزیستی برای معرفی شهدا و افراد پر افتخار تحت پوشش این سازمان آغاز به کار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
این جلسه باهدف برنامه ریزی جهت بازدید مجدد محمدرضاکاظم زاده نماینده ویژه اعزامی رئیس سازمان بهزیستی کشور از وضعیت مددجویان آسیب دیده از زلزله شهرستان دنا و اقدامات صورت گرفته در این شهرستان برگزارشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی پنجمین مسابقه بعلاوه زندگی در اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور در همایش مددکاری اجتماعی و سلامت اجتماعی با تاکید بر نهاد خانواده و توسعه یافتگی جامعه در پرتو سلامت اجتماعی، گفت: حضور مددکاران بعنوان متخصصین سلامت اجتماعی در جامعه می تواند در توسعه کشور نقش مهمی و سازنده ایفا کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص 300 میلیارد تومان به کمیته امداد و سازمان بهزیستی برای بیمه منازل مددجویان تحت پوشش موافقت کردند.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۲    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی بافق ؛با حضور مدیر کل سازمان بهزیستی استان یزد و سرپرست بهزیستی بافق مراسم جشن تکلیف یکی از فرزندان پذیرش شده در مرکز مودت شهرستان بافق برگزار شد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان بهزیستی کشور، علیرضا عمادی افزود: صبح امروز(چهارشنبه) همکاران مستقر در شیرخوارگاه آمنه متوجه دود در انبار روابط عمومی می شوند که ادواتی همچون کاغذ و پارچه دچار احتراق شده بود و قبل از رسیدن آتش نشانی آتش را خاموش کرده بودند ...