چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۱۷Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال»

خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
از آغاز امسال 76 زن سرپرست خانوار در خراسان جنوبی با تسهیلات اشتغال بهزیستی خودکفا شدند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: براساس ماده 42 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، 100 درصد هزینه های افراد حقیقی و حقوقی در راستای احداث، تجهیز، توسعه و مناسب سازی همه مراکز کارآفرینی ...
طلوع ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: طی سال جاری بیش از 32 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به جوانان ایلام پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۵    
بیش از 20 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بهزیستی بردسکن پرداخت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۵    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی در راستای گسترش همکاری ها در جهت کمک به توسعه اشتغال نیازمندان با مدیریت امور شعب بانک ملی ایران در استان دیدار و گفتگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۶    
جلسه بررسی عملکرد تسهیلات اشتغال شهرستانها با موضوع بررسی وضعیت ارائه تسهیلات و مشکلات موجود با بانکهای عامل با حضور دکتر حسین آبادی مدیرکل ، یادگاری معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال و کارشناس اشتغال ستاد وشهرستانها برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سیاست گذاری اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه احتمال تمدید 2 تا 3 ماهه اعطای تسهیلات اشتغال زایی قرض الحسنه به نهادهای حمایتی موضوع تبصره 18 قانون بودجه وجود دارد، گفت: در مورد بانک هایی که کمتر از هفت درصد به تعهدات خود در پرداخت تسهیلات عمل کرده اند، بانک مرکزی رسیدگی می کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه شورای عالی اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دانش آموختگان مراکز آموزش عالی برای نخستین بار با ارائه مدرک دانشگاهی و مهارت وام اشتغال می گیرند.قاسم رستم پور اظهار کرد: اعطای تسهیلات اشتغال به دانش آموختگان براساس مدرک دانشگاهی و مهارت متقاضیان است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار گنبدکاووس گفت: راستی آزمایی مشاغل ایجاد شده نشان داد که 98.2 درصد تسهیلات اشتغال پرداخت شده در این شهرستان در جای درست هزینه شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام گفت:، سه هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به متقاضیان طرح های اشتغال زای این استان طی مدت 30 ماه در دولت سیزدهم پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - قائم مقام کمیته امدادامام خمینی (ره) گفت: در بودجه امسال 35 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال دیده شده بود که 23 هزار میلیارد تومان آن توسط کمیته امداد جذب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابهر از اشتغال زایی برای 240 مددجوی ابهری در نیمه نخست امسال خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۶    
مریم سلماسی رئیس بهزیستی چالدران با روسای بانکهای ملی،رفاه،مهرایران و صادرات بمنظور تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال مربوط به جامعه هدف بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
بهره برداری از سردخانه پنج هزار تنی روستای گمشتر شهرستان روانسر با اعطای هشتاد میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری آغاز شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان گفت: این صندوق در دولت سیزدهم 3 هزار و 574 فقره تسهیلات به کسب و کار های خرد، کوچک و متوسط لرستان اعطا کرده است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اهدای یک دستگاه تراکتور به مددجو کمیته امداد در قالب تسهیلات اشتغال مسلم سلیمانی، رئیس کمیته امداد سمیرم از اهدای یک دستگاه تراکتور به مناسبت دهه مبارک فجر به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خبر داد و افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از ایجاد 649 شغل از محل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این استان در دو سال گذشته خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران در سال جاری بالغ بر 10.000 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و مشاغل خانگی به کارفرمایان طرح های مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزستی کشور پرداخت کرده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۳    
شاهرود_ رئیس کمیته امداد شاهرود گفت: 430 طرح اشتغال برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی به بانک های عامل معرفی و جذب و پرداخت 47 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و ایجاد 400 فرصت شغلی انجام پذیرفت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل بهزیستی استان ایلام گفت : سهم تسهیلات اشتغال امسال استان در حوزه جامعه هدف این سازمان 2 هزار و 380میلیارد ریال است که نشان از رشد 50 درصدی دارد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۲    
بانوی کارآفرین کمیته امداد با دریافت تسهیلات اشتغال، توانست یک دفتر روزنامه راه اندازی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 103 فقره انواع تسهیلات اشتغال زایی به بانوان این استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: 23 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در مجموع طی یک سال گذشته (دهه فجر پارسال تاکنون) به اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان پرداخت شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون سیاست گذاری اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کل تسهیلات اعطایی اشتغال زایی تبصره 18 تا کنون 41 هزار میلیارد تومان بوده که از این محل 150 هزار شغل در صنایع خرد و متوسط ایجاد شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیشابور در مراسم افتتاح کارگاه آبکاری و تولید قطعات اگزوز، گفت: تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت بهزیستی اعم از معلولین، زنان سرپرست خانوار، معتادین بهبود یافته، خانواده های دارای فرزند چندقلو و... درصورتی که واجد شرایط باشند، تعلق می گیرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۲    
علی غلامشاهی مجری طرح های اشتغال زایی در شهرستان میناب از اعطای تسهیلات اشتغال زایی به هزار و 200 نفر در شهرستان میناب خبر داد و گفت: قریب به 100 میلیارد تومان تسهیلات در این راستا اعطا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: 3 هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی از طریق صندوق امداد ولایت به متقاضیان نیازمند استان پرداخت شده است.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۲    
275 طرح اشتغا زایی کمیته امداد خمام با بیش از 31 میلیارد تومان اعتبار تسهیلات اشتغال امروز به طور همزمان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی قم از پرداخت مرحله اول تسهیلات اشتغال زایی بنیاد علوی قم در ایام الله دهه فجر امسال در این استان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
6 طرح اشتغالزایی بهزیستی در ششمین روز از ایام سالگرد گرامیداشت دهه فجر طی آیینی در اهواز به بهره برداری رسید. مدیر کل بهزیستی خوزستان روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها دراهواز بیان کرد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: با پرداخت تسهیلات اشتغال برای 3 هزار و 300 مددجو فرصت شغلی در سال جاری ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۶    
گنبدکاووس- ایرنا- رییس کمیته امداد مینودشت سهمیه امسال شهرستان از محل تسهیلات اشتغالزایی تبصره 18 را 520 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون 416 میلیارد ریال از این اعتبار جذب و به 376 مددجو و افراد مشمول دهک های یک تا پنج پرداخت شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فاش نیوز - ایلام - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: در سال جاری در قالب طرح خاطره نگاری تعداد 85 هزار سند از خاطره های خانواده های ایثارگران ثبت، ضبط و جمع آوری شده است. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز از پرداخت 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات تولید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: 848 فقره وام با اعتبار 143 میلیارد تومان به بحث اشتغال و کارآفرینی اختصاص یافته است که این تهسیلات برای بیش از یک هزار نفر اشتغال زایی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان سنندج، گفت: در 10 ماهه امسال 174میلیارد تومان تسهیلات، به یک هزار و 574 نفر مددجو در سطح شهر سنندج پرداخت شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۸    
معاونت بسیج سازندگی سپاه شهرستان گلوگاه، در راستای ارائه تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان عرصه های صنایع دستی، اولین آموزشگاه صنایع دستی (بافت) فرش و گلیم را افتتاح نمودند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر 2 هزار و 280 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال برای 2 هزار و 21 نفر از مددجویان این مجموعه پرداخت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۱    
در این طرح، پلاستیک بازیافت و به مواد مصرفی مختلف از جمله کیسه زباله، انواع محصولات پلاستیکی، ابزارآلات پلاستیکی در صنعت برق و ... تولید می شود. این طرح توانسته است برای 6 نفر ایجاد اشتغال نماید و اداره بهزیستی شهرستان با پرداخت تسهیلات اشتغال از این طرح، حمایت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توانمندسازی جامعه هدف از مهمترین برنامه های این نهاد برای خروج از چرخه حمایت است، گفت:از ابتدای تاسیس کمیته امداد تاکنون 95 هزار نفر در استان از تسهیلات اشتغال این نهاد بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کمیته امداد تیران و کرون گفت: امسال 500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغال زایی برای دهک های یک تا پنج این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از پرداخت تسهیلات اشتغال زا به 219 صنعتگر این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۳:۰۹    
از آغاز دولت سیزدهم تا کنون به بیش از 2500 مددجو و معلول تحت پوشش بهزیستی خوزستان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است. روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خوزستان
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سرپل ذهاب گفت: از اول سال جاری تاکنون، 49طرح به مبلغ 5 میلیارد و 500 میلیون تومان از تعهد اشتغال خانگی پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از پرداخت 966 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به 12 هزار و 470 نفر از ابتدای دولت سیزدهم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد بروجن گفت: از ابتدای امسال تا کنون 286 مددجو در این شهرستان 280 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از پرداخت 966 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به 12 هزار و 470 نفر از ابتدای دولت سیزدهم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار باشت با تشریح خدمات این دولت گفت: در حوزه اشتغال از سال گذشته تا الان بیش از 1500 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال با اعتباری افزون بر 1800 میلیارد ریال پرداخت شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل ورزش و جوانان استان از پرداخت بیش از سی و سه میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغالزایی به جوانان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۲    
شایان ذکر است تعدادی از مددجویان بهزیستی نیز در این شرکت بکارگیری شده اند. گفتنی است سازمان بهزیستی به عنوان دستگاه حمایتی تخصصی در راستای توانمندسازی جامعه هدف فعالیتهای بیشماری را انجام می دهد ...