جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۵May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارآفرین»

روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارآفرین و مدیر یک باشگاه ورزشی گفت: کارمندان و مربیان باشگاه ها نتوانسته اند در 15 ماهی که با تعطیلات کرونایی همراه بودیم از بیمه بیکاری منتفع شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارآفرین ایرانی، با وجود کم لطفی مسئولان، دستگاه پزشکی پیشرفته ای را تولید کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ، احمد گروئی ساردو در دیدار با کارآفرین آزاده اکبر فولادی کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جوانان توسط جامعه ایثارگری را ارزشمند و مایه افتخار دانست و گفت: جامعه بزرگ ایثارگران و خانواده های معظم شهدا همان گونه که در دوران دفاع مقدس مجاهدت کردند ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۱    
/ماه بانو صالح نژاد اشاره: همه چیز از پیشنهاد خانم فاطمه یاری آغاز شد، بنیان گذار نخستین پویش مجازی زنان کارآفرین که مرا با یکی از روان شناسان و مشاوران موفق شهر ساری به نام وطن خواه آشنا کرد و در جلسه مشاوره گروهی اش شرکت کردیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین یک کارآفرین گفت: درآمد مشاغل خانگی به نسبت دیگر مشاغل از جمله کارگری بهتر است و در عین حال امنیت شغلی بالایی دارد چرا که یک فرد برای خودش کار می کند اما در محیط واحدهای صنعتی ممکن است پس از 6 ماه از اخراج شوند اتفاقی که بارها برای من افتاده است و چندین بار بیکار شدم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رکنا:مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: توسعه و اعتلای اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال تعامل ،همکاری و پشتیبانی با کارآفرین را می طلبد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر عامل شرکت فناور پرنیان آبگین پرده و کارآفرین نمونه بوشهری گفت: دستگاه های اجرایی و اداری و سازمان ها به تولیدات داخلی شرکت های دانش بنیان که محصول فکر و اندیشه جوانان این آب و خاک است؛ اعتماد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نوجوان 15 ساله ای که در سال 80 برای یافتن شغل به تهران مهاجرت کرده بود، اکنون به عنوان یک کارآفرین با راه اندازی کارگاه های مشاغل خانگی در شهر قره آغاج محر وم ترین شهر آذربایجان شرقی تلاش می کند با ایجاد اشتغال ازمهاجرت جوانان روستایی به حاشیه کلان شهرها جلوگیری کند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۵    
نماد معاملاتی شرکت های بانک اقتصادنوین ونوین، بانک پارسیان وپارس،بانک کارآفرین وکار و حق تقدم سهام شرکت بانک کارآفرین وکارح آماده انجام معامله می باشند.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بنا به اعلام شورای هماهنگی بانکهای استان سیستان و بلوچستان ساعت کاری شعبه بانک کارآفرین استان سیستان و بلوچستان تغییر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۰۱    
کارآفرین خلاق دیواندره ای با مهندسی معکوس و بومی سازی ادوات کشاورزی برای جوانان جویای کار در روستای پدریش شغل ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۵    
کارآفرین فردیسی از فرصت های کوچک و کمترین امکانات بهره برداری و یکی از بزرگترین مجموعه پرورش ماهیان زینتی را راه اندازی کرده است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۹    
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: با توجه به وضعیت کرونایی و محدودیت عرضه تولیدات بانوان کارآفرین، توانمدسازی این قشر در حوزه اقتصاد دیجیتال اجرایی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین یک کارآفرین در حوزه پوشاک گفت: در ابتدا با 2 چرخ خیاطی کارم را در منزل آغاز و پس از آن هر 6 ماه یک چرخ خیاطی به مجموعه اضافه کردم و در حال حاضر یک کارگاه تولید پوشاک دارم که 10 نفر در آن مشغول به کار هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارآفرین از اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از طریق تولید انیمیشن خبر داد و گفت: این روش، اشتغالزایی برای افرادی که حتی سواد خواندن و نوشتن را هم ندارند، فراهم می کند.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به شیوع ویروس کرونا، جهت جلوگیری از انتشار بیش از پیش این بیماری نحوه فعالیت شعبه دولت تهران بانک کارآفرین تغییر کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از کسب رتبه سوم جشنواره روستا دوست توسط کارآفرین ملایری خبر داد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شورای هماهنگی بانکهای استان اصفهان ساعت کاری شعب اصفهان و کاشان بانک کارآفرین تغییر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۳۶    
همه فکر می کنند شتر مال مناطق خشک و بیابانی است ، اما حالا در اطراف دریاچه ارومیه کسی مشغول پرورش این حیوان است که علاوه بر ایجاد شغل برای چند نفر، سال گذشته به عنوان کارآفرین نمونه انتخاب شد.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق نامه استانداری لرستان ساعت کاری شعبه خرم آباد بانک کارآفرین تغییر کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
در این سال ها اگر مشکلی داشتیم، مجموعه بانک ملی ایران کوتاهی نکرده است و اگر توانسته ایم به عنوان کارآفرین و صادرکننده نمونه معرفی شویم و یا اینکه حدود دو هزار و 500 نیروی مستقیم داشته باشیم و روزانه بیش از 60 تن انواع شکلات و شیرینی تولید کنیم به واسطه همین تعامل و همکاری بوده است که امیدوارم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در شرایط اقتصادی سخت کنونی، بانوان در مسیر کارآفرینی چالش هایی دارند. تعریف مبهم از کار بانوان و کمبود مشاور اقتصادی مناسب و از طرفی؛ تاثیر سیستم آموزشی در کسب و کار و در نهایت بستر هایی مانند صدا و سیما که گاهی شاید، فرصت ها را به تهدید تبدیل می کند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۵    
مشهد/ مدیر کل مرکز خدمات استان در نشست مشترک با صندوق کارآفرینی و امید گفت: تاکنون بیش از 300 نفر از خانواده حوزوی خوداشتغال و 40 نفر کارآفرین توسط مرکز خدمات حمایت شده و این خانواده ها در زمینه تولیدات صنایع دستی، معرق کاری، پوشاک، قلاب بافی و چرم دوزی فعالیت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معلم جوان مشهدی باعث تغییرات شگرف در زندگی دانش آموزانش شد، او پسر زباله گردی را به کارآفرین تبدیل کرد و در ماجرایی دیگر پسری که مادرش بخاطر مشکلات زیاد، قصد داشت سرپرستی او را به بهزیستی واگذار کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۶    
گروه استان ها کارآفرین مشهدی برای رویش کار و اشتغال سراغ بهبودیافتگان اعتیاد و بچه های اوتیسم رفته اما حمایتی از وی صورت نمی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۶    
کارگر دیروز، کارآفرین نمونه امروز با بها دادن به ایده هایش و خلاقیت جوانان توانست در بخش قطعه سازی خودرو برای 100 مازندرانی شغل ایجاد کند.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری مراسم پر فیض شبهای قدر ساعات کاری شعب و ستاد بانک کار آفرین تغییر کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۷    
بانک کارآفرین در سال 1400 حرکت به سمت نئوبانک و ارائه خدمات بانکی با استفاده از استارتاپ های فعال در حوزه تکنولوژی مالی را از اولویت های اصلی خود بیان کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امام علی(ع) در مدت 25 سال، قریب چهل حلقه چاه در مدینه حفر کرد که بدین وسیله اقتصادی ترین و کارآفرین ترین فرد مدینه ایشان بودند.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
پیام تبریک مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس به مناسبت روز جهانی کار و کارگر پتروشیمی به گزارش کوتاه انلاین بنام خداوند کارآفرین خداوند روزی ده راستین خدایی که بخششگر و رهنماست به مهرش دل کارگر آشناست” ...
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک کارآفرین بر اساس بخشنامه بانک مرکزی ازمشتریان حقیقی خود خواست تا طی مدت 15 روز کاری با مراجعه به شعب این بانک، برای تعیین وضعیت حسابهای مازاد خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عباس توانگر، یک کار آفرین صنعتی است. او سال هاست در کارگاه ساخت ماشین های خدماتی پدر که سال 1345 راه اندازی کرده، مشغول تولید انواع دستگاه ها و ماشین های خدماتی مثل قیرپاش، مخازن حمل و نقل آب، لجن کش و فاضلاب و ... بوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک کارآفرین با استناد به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده 26 شهریور سال گذشته و مصوبه هیات مدیره مورخ سوم دی ماه 99 برای افزایش سرمایه بانک در دو مرحله، با توجه به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور و برای تحقق افزایش سرمایه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زهرا حسنی، بانوی کارآفرین جوانی است که در زمینه صنایع دستی تاکنون برای ده ها نفر از بانوان بدسرپرست و بی سرپرست کارآفرینی کرده و حتی با ارائهٔ مواد اولیهٔ رایگان به آنان، این افراد را ترغیب به فعالیت کرده است ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۴    
پنجشنبه 9 اردیبهشت، علی اوربینی، ناشنوای کارآفرین میهمان ماه دستان است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۳    
گروه استان ها- مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین گفت: در راستای پشتیبانی از تولید در حوزه زنان بازار مجازی محصولات زنان کارآفرین در قزوین ایجاد می شود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۵۵ سایت دیگر  
بررسی گزارش های ماهانه بانک های بورسی و فرابورسی نشان می دهد در سال 1399 بانک کارآفرین موفق ترین بانک در رشد تراز عملیاتی بوده است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی شرکت بیمه کارآفرین، از رشد 31 درصدی بیمه های عمر اندوخته دار در سال 1399 نسبت به سال قبل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۲    
ایسنا/همدان کارآفرین برتر استان همدان با ایجاد نخستین گلخانه در دهکده گردشگری علیصدر و بزرگترین گلخانه استان توانسته در مرحله اول برای 24 نفر شغل ایجاد کند و دستی توانا در ایجاد کارگاه های قارچ در منطقه گل تپه نیز دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین یک کارآفرین با بیان اینکه مهم ترین مشکل مشاغل خانگی بازاریابی است، گفت: مدرک کارآفرینی دارم ولی تا به امروز این مدرک گرهی از مشکلات من باز نکرده است. اگر مسئولین تسهیلات لازم را در اختیار ما قرار دهند توان اشتغال زایی برای چندین نفر را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: بازارهای مجازی موجب رونق اشتغال زنان سرپرست خانوار و توسعه فعالیت بانوان کارآفرین می شود و بسیاری از موانع پیش روی آنها را مرتفع می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با توجه به نرخ بالای بیکاری افراد دارای تحصیلات دانشگاهی این افراد حاضر شدند در دستمزد های پایین تری مشغول به کار شوند بنابراین بررسی معیار های مشارکت نیز نشان می دهد با وجود افزایش نرخ مشارکت در تمامی گروه ها افزایش نرخ مشارکت برای جمعیت دارای تحصیلات دانشگاهی به مراتب بیشتر بوده است.
مجله فوربس در تازه ترین بررسی خود آلفرد لین را به عنوان برترین سرمایه گذار جسورانه سال معرفی کرده است. او که یک کارآفرین سرشناس در سیلیکون ولی است برای خارج از اکوسیستم استارت آپی چندان شناخته شده نیست؛ اما بسیاری او را مردی با انگشتان طلایی می دانند که راه موفق کردن کسب وکارها را خوب بلد است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از امضای تفاهم نامه با هدف ارائه خدمات تجارت الکترونیک به مشاغل خانگی زنان کارآفرین و تولید کنندگان محصول در شهرستان ها و روستاهای کشور، با شرکت ملی پست ایران خبر داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،هلدینگ فناوری نگاه موفق به کسب گواهینامه ISO 10015:2019 شد. به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، هلدینگک فناوری نگاه بازوی فناوری بانک کارآفرین ، با پیاده سازی نظام جامع مدیریت شایستگی و توسعه افراد (فرایند آموزش ) منطبق بر آخرین استانداردها ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مفهوم کارآفرینی به معنای عام آن در منابع مختلف به انحا و اشکال گوناگون بیان شده؛ برخی کارآفرین را خالق ارزشی تازه می دانند و بعضی دیگر با استناد به کلمه Entrepreneurship که از ریشه Entreprendre فرانسوی گرفته شده است آن را هم پای به عهده گرفتن و تعهد قلمداد می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۶    
همدان- کارآفرین جوانی در بخش گل تپه استان همدان با احداث گلخانه مکانیزه و کارگاه های پرورش قارچ خانگی در روستاهای این بخش علاوه بر تولید محصول اشتغالزایی مناسبی ایجاد کرده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
امیرحسین رضایی نژاد مدیرعامل باشگاه مشتریان پیشگامان کارآفرین نمونه کشور و کاندیدای رویداد بین المللی تویپ شد. به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان،به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دیجیاتو: کارآفرین میلیاردر و مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک در توییتر و در واکنش به اتهام مهندسی بازار رمزارزها، اعلام کرده که هیچ کدام از بیت کوین های خود را نفروخته است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، دوره های آموزشی آنلاین در خانه کارآفرین شو را با هدف افزایش مهارت های فردی و آموزش توسعه کسب و کار های خانگی برگزار می کند.