یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۴۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارآفرین»

ایمنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طرح پارک مهارت کودکان برای آموزش مهارت های لازم کارآفرینی به کودکان و طرح کارآفرین پروری مادران در قالب طرح توان هفت در این دوره طراحی و در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش    
محمدنژاد پرورش دهنده لیموترش و کارآفرین درباره کارش می گوید؛ جرقه احداث گلخانه لیموترش از سال 95 با بارش برف و زمانی که باغ مرکبات مان از سرما و یخبندان خشک شد آغاز شد و سبب شد کشت گلخانه ای لیموترش را آغاز کنیم و اکنون به مرحله ای رسیدیم که با توصیه های فنی کارشناسان بخش کشاورزی مورد استقبال قرار ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فصل دوم مجموعه مستند یکی از ما به تهیه کنندگی عطا پناهی با اتمام مراحل فنی آماده پخش از رسانه ملی شد.
سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان میزبان مراسم افتتاحیه و رونمایی از طرح کارنو (کاری نو برای پرورش دختران نوجوان کارآفرین) بود.
گلستان ما   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین روستای قلمی استان گلستان گفت: بانوان باید توانمندی های خود را شناخته و برای تولید و اشتغال آن را باور داشته باشند.
امروزه که کار و فعالیت در جوامع انسانی شکل تازه ای به خود گرفته است و به سوی خودکارفرمایی و خوداشتغالی در حرکت است، کارآفرینی و کارآفرینان نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت اقتصادی جوامع مختلف ایفا می کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس رویداد Lead with WEP با عنوان برنامه بانوان کارآفرین 1400 را اواسط مردادماه برگزار می کند. هدف از برگزاری این برنامه، فراهم کردن زمینه آموزش بهتر، مهارت های به روز ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۸    
روح اله حاتمی : وهبی کوچ (Vehbi Ko )، کارآفرین و نیکوکار ترک و موسس گروه کوچ، یکی از بزرگ ترین گروه های بازرگانی ترکیه بود. او یکی از شهروندان ثروتمند این کشور به شمار می رفت ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۳۸    
بانوی کارآفرین قمی که کسب وکار خود را از پرورش زنبور عسل شروع کرده، حالا با آموزش دادن به علاقه مندان به این کار، زمینه کسب روزی حلال را برای آنان فراهم کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۱    
هنرستان های کار و دانش و فنی و حرفه ای شهرستان فردوس، کارآفرین تولید می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک بانوی کارآفرین با بهره گیری از مهارت و تخصصی که در کودکی آموخته، موفق به راه اندازی کارگاه خیاطی شده که 50 بانوی سرپرست خانوار در آن مشغول فعالیت و امرار معاش می باشند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۰    
نقدینه - ساعت کاری شعبه بوشهر تغییر کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، ساعت کاری شعبه بوشهر با اشاره به نامه استانداری بوشهر از روز شنبه 2 مرداد ماه سال جاری تا روز چهارشنبه 6 مردادماه تغییر کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه کارآفرین 31 تیرماه 1400به منظور بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 با حضور سهام داران برگزار و مجمع تقسیم سود120 ریالی به ازای هر سهم را تصویب کرد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع عمومی عادی سالانه بانک کارآفرین از رشد 50 درصدی سود پرداختی این بانک به سپرده گذاران در سال 99 خبر داد و گفت : این رقم از 19 هزار میلیارد ریال در سال 98 به 26 هزار میلیارد ریال در سال گذشته افزایش یافته است .
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بیمه کارآفرین در دو سال مالی گذشته ( پایان دوره از 97 تا 99 ) توانسته است سود خالص خود را از 105 میلیارد ریال به دو هزار و 544 میلیارد ریال برساند و جهش سودآوری چشمگیر 24 برابری را تجربه کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی یک کارآفرین در حوزه صنعت فرش با بیان این که بازار فرش در وضعیت راکد قرار دارد و فروش، بسیار کم است، گفت: کرونا و اصل تحریم های خارجی بر کشور تنها یک عامل برای این وضعیت می توانند باشند اما عنصر خودتحریمی ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۱۳    
صدرا امامی با اشاره به تب کارآفرینی می گوید: کارآفرین شدن هیچ امتیاز خاصی نسبت به این که من متخصص و کارمند جایی باشم ندارد، چه بسا کسانی که کارآفرین هستند شکست هایی می خورند که از نظر مالی و روحی کنار آمدن با آن بسیار سخت است.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۲:۲۳    
در سال مالی 1399 محمد رضا فرزین عضو هیات مدیره و مدیرعامل، ناصر صنعتی نژاد فرد، نایب رئیس هیات مدیره، محمد رضا خورسندی، رئیس هیات مدیره و احمد بهاروندی و مهدی سیف علیشاهی از اعضای دیگر هیات مدیره بوده اند. میزان سود قابل تخصیص و نحوه تخصیص سود بر اساس مصوبات مجمع به شرح زیر اعلام شده است: ...
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۳۸    
احترام به استقلال حرفه ای یک ضرورت است. اما در خانواده کارآفرین ظاهرا داستان یک بام و دو هوا حاکم است. سهامداران بیمه کارآفرین انتظار دارند وقتی مجمع عمومی شرکت برگزار می شود ...
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه کارآفرین برگزار شد و بر اساس مصوبات این مجمع با عنایت به سرمایه 9.504 میلیارد ریالی شرکت، به ازای هر سهم 120 ریال سود تعیین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محصولات تولیدی کارگاه جوان کارآفرین خوسفی َتنه به نمونه خارجی می زند و توانسته زمینه اشتغال 10 نفر را هم فراهم کند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۹    
محمدمبین دوگر، تولید کننده قارچ گفت: وارد شدن من به عرصه پرورش قارچ در اوج گرانی بود، اما من با کم تر از 40 میلیون تومان وارد کار شدم و قارچ تولید کردم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۷    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیرینگ کارآفرین در روز 7 تیرماه سال جاری برگزار گردید و به ازای هر سهم 165 ریال سود تقسیم گردید. سود سهامداران چه زمانی واریز می شود؟
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر گزاری میزان - لیلا منادی - برای توسعه کشور هرگز نیازی به انتظار بیگانه نشستن نیست چه آنگه اگر قطار پیشرفت کشور از این ایستگاه به مقصد و مقصود که همان رفاه و سعادت ملت است، می رسید تاکنون باید توسعه پایدار و صدالبته عادلانه می داشتیم ولی شوربختانه نمی توانیم از فعل داریم استفاده کنیم! ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سود خالص بانک کارآفرین در سال مالی منتهی به اسفند 99 معادل 11٫706٫902 میلیون ریال و سود انباشته به رقم 8٫094٫016 میلیون ریال رسید. سود نقدی بابت هر سهم بانک کار آفرین صفر ریال اعلام شد. ...
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شعب کشیک و ساعت کاری این شعب در روزهای شنبه و یکشنبه جهت خدمت رسانی حضوری به مشتریان مشخص شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه مولوی از بانوان کارآفرین مازندرانی است که توانسته با راه اندازی مشاغل خانگی، درآمد به دست آمده را برای ساخت خانه، تهیه جهیزیه عروس و کمک به هزینه درمان نیازمندان اختصاص دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۶    
نخستین نمایشگاه کسب وکارهای خرد خانگی با حضور 12 کارآفرین در 10 غرفه برای معرفی ظرفیتها و توسعه مشاغل خانگی در محل تالار قران همدان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صفا و صمیمیت در میان بانوان این کارگاه موج می زند، اشتغالی که توسط یک بانوی جوان کارآفرین قلب های بانوان سرپرست خانوار و تحت حمایت را به هم گره زده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۱۱    
فاطمه مولوی از بانوان کارآفرین فریدونکناری است که توانسته با راه اندازی مشاغل خانگی، درآمد به دست آمده را برای ساخت خانه، تهیه جهیزیه عروس و کمک به هزینه درمان نیازمندان اختصاص می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که "ریچارد برانسون" 10 روز قبل برای نخستین بار یک پرواز فضایی تجاری خصوصی به لبه فضا را تجربه کرد و روز گذشته هم "جف بزوس" موفق به انجام این کار شد، حالا فقط "ایلان ماسک" باید این سفر را با شرکت "اسپیس ایکس" تجربه کند تا این مسابقه میان ثروتمندان کارآفرین شکل کاملا رسمی به خود بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا – فرماندار شهرستان فیروزآباد استان فارس با بیان اینکه قیمت زمین در شهرک های صنعتی بسیار بالاست، اعلام کرد: شهرک صنعتی هیچ تسهیلاتی به سرمایه گذار و کارآفرین نمی دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۷    
پویان مهر بنیان گذار بنیاد جهانی کارآفرینان جوان مستقر در پکن درباره نقش نخبگان کارآفرین در بهبود فضای کار ایران گفت: کارآفرینان جوان تلاش می کنند با بررسی فرصت ها بیشترین استفاده را از آنها بکنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار می گوید: وقتی مبلغ هنگفتی از خزانه به اسم کمک به اقتصاد یا کارآفرین داده می شود، انتظار داریم نهادهای نظارتی به وظیفه خود عمل کنند و خروجی کار نشان بدهد که چقدر اشتغال به وجود آمده و چه تعداد به بیمه شدگان اجباری اضافه شده است؟
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در چند سال آینده مشاغلی که هیچ برنامه ای برای سوئیچ کردن عملکردشان بر بروی پلتفورم های جدید مثل برنامه های جدیدی که در فضای مجازی مثل اینستاگرام و یا حتی club house نداشته باشند محکوم به فنا خواهند بود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴    
کلانتر گفت: مالکیت فکری زمینۀ اعتمادسازی دانشگاه و صنعت و ایجاد دانشگاه های کارآفرین و محصول نگر است.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در ایام تعطیلات شش روزه، به مشتریانی که به دریافت خدمات حضوری نیاز ضروری داشته باشند، خدمات ویژه ارائه می کند.
بر اساس سیاست های اجرایی تشویق و حمایت از کارآفرینان پیشرو, سهم کارآفرینان پیشرو از تسهیلات و مشوق های بودجه ای کشور تعیین شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۹    
به گزارش خبرخودرو،عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشوربر انتخاب مدیران متخصص، کارآفرین و شایسته سالار در وزارت صمت توسط دولت سیزدهم تاکید کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۷    
به سراغ بانوی کارآفرینی رفتیم که دغدغه اش حفظ فعالیت های فرهنگی واقتصادی درحوزه فرهنگ ملی و ایرانی_اسلامی است و با وی گفت و گویی را آغاز کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی یک کارآفرین و تولیدکننده در حوزه چرم با بیان این که تعداد فروشگاه های یراق آلات چرم در تبریز بسیار محدود است، گفت: با انحصاری بودن این بخش، قیمت یراق آلات و خود چرم در این شهر بسیار بالا بوده و علی رغم اینکه تبریز، مهد چرم است، قیمت آن حتی از شهرهایی چون قم، مشهد، تهران و .. ...
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۷    
کارآفرین های برتر، روش هایی تازه و جالب برای یادگیری دارند. اگر شما هم در دوره های زیادی شرکت می کنید، کتاب های زیادی می خوانید ولی یادگیری تان دچار مشکل است و زود مطالب یک کتاب یا دوره را فراموش می کنید، این چند روش جالب را به کار بگیرید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ایسنا/گیلان یک کارآفرین دوزندگی و خیاطی را یک هنر خلاق دانست و گفت: دغدغه فروش مشکل اصلی تولیدکنندگان است.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
جلسه شورای راهبردی با موضوع پایش برنامه های ابلاغی واحدهای ستادی بانک در سال 1399 با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین مدیرعامل و با راهبری مدیریت امور طرح و توسعه به منظور ارائه گزارش دستاوردهای بانک و تجدید پیمان برای تحقق برنامه های سال 1400 برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مینا و مژگان تاج آبادی، دو دختر جوان خوش ذوق کارآفرین اسفراینی که بعد از گذراندن تحصیلات دانشگاهی، کار در حوزه صابون سازی را آغاز کردند و توانستند با یک کارآفرینی نو درآمدزایی داشته باشند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه تامین آتیه امید کارآفرین در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت با ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1399، از رشد دارایی ها گفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۵۶    
کارآفرین گنابادی با تلاش خود توانست کاغذهای بی ارزش را دوباره به چرخه مصرف بازگرداند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بدون شک ارائه بازخورد و انتقاد های سازنده به اعضای یک مجموعه کسب وکاری یکی از مهم ترین وظایف یک کارآفرین موفق است. راهبر یک شرکت باید به خوبی توانایی ها ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
جاسم بهرامپور، معلول اهل روستای دشتی از توابع بخش صحرای باغ لارستان که باور معلولیت با خواندن داستان زندگی اش دشوار است. به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری فارس،...