شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۳:۴۴Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بوم گردی»

مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یوسف نوری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مازندران افزود: کاربری های زمین های مازندران باید با رعایت مقررات انجام شود. وی با بیان اینکه باید در نامگذاری واحد های صنعتی و تولیدی از نام های بومی، محلی و فرهنگی مازندران بهره گیری شود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: اقامتگاه بوم گردی کاجَم بلداجی شهرستان بروجن تکمیل و بهره برداری شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی خراسان رضوی از برگزاری چهارمین تور تعالی جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی استان همزمان با روز جهانی صنایع دستی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-فاطمه باباخانی : اقامتگاه های بوم گردی در معرض دو آسیب قرار دارند، گروهی از گردشگران از آنها ناراضی هستند زیرا خدماتی در حد هتل به آنها ارائه نمی دهند و گروه دومی که انتظار دارند تجربه بومی داشته باشند اما آن را دریافت نمی کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
واحد بوم گردی در شهر بلداجی افتتاح شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت روستاهای استان در زمینه توسعه اقامتگاه های بوم گردی، گفت: توسعه اقامتگاه های بوم گردی نقش مهمی در رونق اقتصادی روستاها دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول یگان حفاظت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشکری اسکو از پلمب واحدهای بوم گردی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری بر ضرورت توسعه بوم گردی ها و اردوگاه های گردشگری در استان تاکید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۴    
سی سخت شهری در کهگیلویه و بویراحمد که به عنوان نگین گردشگری جنوب شهرت یافته و در چند سال اخیر با حمایت های دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی زیرساخت های گردشگری خوبی از جمله هتل، اردوگاه گردشگری و بوم گردی در این شهر گردشگرپذیر ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - شهردار سوزا از توابع بخش شهاب شهرستان قشم با اشاره به اینکه پیش از این، پنج واحد بوم گردی در این شهر فعال بود، گفت: در سه سال اخیر تعداد اقامتگاه های بوم گردی این شهر ساحلی سرزمین آب و آفتاب به 17 واحد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با بیان اینکه 15 بنای تاریخی ثبت شده در اختیار آموزش و پرورش است، گفت: مدارس بالای نیم قرن قدمت به اماکن گردشگری و بومگردی تبدیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: از ظرفیت مدارس بلا استفاده که در اختیار آموزش و پرورش است در حوزه گردشگری، بوم گردی و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی استفاده شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
هر یک از ما سلیقه متفاوتی در سفر داریم و از موارد مختلفی لذت می بریم. به عنوان مثال، برخی از افراد سفر به شهرهای شلوغ و گشت وگذار در دل نواحی مدرن را دوست دارند؛ درحالی که بعضی دیگر، از شهرهای قدیمی که اصالت خود را حفظ کرده اند لذت می برند.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۸    
یزد یعنی اصالت، تاریخ و تمدن. قدم زدن در کوچه و پس کوچه های آن با دیوارهای کاه گلی و خانه های خشتی حس زندگی دارد و کمتر پیش می آید کسی به این شهر سفر کند و شیفته فرهنگ آن نشود. به خصوص اگر برای بودن در یزد، در اقامتگاه های بوم گردی جذاب آن مستقر شود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه بوم گردی های ایران از پیگیری های وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای برداشتن الزام مدرک تحصیلی برای مدیران اقامتگاه های بوم گردی قدردانی کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش واحد خدمات گردشگری این استان شامل اقامتگاه های بوم گردی و سفره خانه های سنتی گواهی استاندارد دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشکری و صنایع دستی زنجان با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های گردشگری گفت: تقاضای مجوز برای ایجاد واحدهای بوم گردی در این استان 2 برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۵    
در راستای انسجام بخشی، بحث و بررسی درخصوص موانع و مشکلات توسعه اقامتگاه های بوم گردی انجام شد.
صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ضمن آئینی با حضور رئیس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرند درخت سرو در واحدهای بوم گردی و مجتمع های گردشگری نهال شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-فاطمه باباخانی : کاهش جمعیت روستاها به واسطه مهاجرت و پایین آمدن نرخ فرزندآوری باعث شده برخی مدارس روستایی متروکه شوند. برای کاربری مجدد این بناها برخی پیشنهاد می کنند که مدارس متروکه روستایی تبدیل به اقامتگاه های بوم گردی شده و وارد چرخه صنعت گردشگری شوند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۰    
کارشناس اقامتگاه های بوم گردی خراسان جنوبی، از طرح های سرمایه گذاری شهرستان خوسف بازدید کردند.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۰    
یکی از بهترین و زیباترین شهرهای ایران که از دیرباز مقصد بسیاری از گردش گران ایرانی و خارجی بوده شیراز است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی های خراسان رضوی از آمادگی برای پذیرش و اقامت رایگان مهمانان مراسم تشییع شهدای خدمت در مشهد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۸    
تعداد زیادی مدارس بلا استفاده در استان گلستان وجود دارد و از این فضاها می توان برای ایجاد اشتغال، گردشگردی و نمایشگاه ها استفاده کرد. گلستان ظرفیت های گردشگری بسیار زیادی دارد که هنوز به خوبی از آنها استفاده نشده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۲    
سومین سمینار آموزشی و تجربی خانه های بوم گردی کشور کار خود را در کرمانشاه آغاز کرد، این سمینار دو روزه است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه رشد فعالیت اقامتگاه های بوم گردی در کرمانشاه و کشور را در سال های اخیر بسیار خوب ارزیابی کرد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۳    
رئیس جامعه انجمن های حرفه ای بوم گردی ایران با تأکید بر توانمندسازی مدیران خانه های بوم گردی، گفت: خانه های بوم گردی قابلیت این موضوع را دارند که آداب، رسوم، پوشش محلی و انواع خوراک سنتی را معرفی کنند.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۳    
مدیرکل مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: 4 هزار اقامتگاه بوم گردی در کشور در حال فعالیت و تعدادی نیز در حال احداث هستند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور برای شرکت در سومین سمینار آموزشی و تجربی خانه های بوم گردی کشور وارد کرمانشاه شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۹    
در این مقاله انواع روش های رزرو ویلا از گذشته تا کنون و سریع ترین زمان برای پیدا کردن مناسب ترین ویلا را به شما معرفی کردیم. دلتان یک سفر آرامش بخش و لذت بخش می خواهد؟ دوست دارید از فضای معمول زندگی خود دور شوید و به شهر مورد علاقه خود سفر کنید ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۸    
رئیس جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی ایران گفت: توجه با مسئله آموزش و توانمندسازی، آینده فعالیت اقامتگاه های بوم گردی را تضمین می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، از فعالیت حدود چهار هزار اقامتگاه بوم گردی در کشور خبر داد و گفت: بازاریابی و جذب مشتری از ضعف های مهم اقامتگاه های بوم گردی به شمار می رود که باید در این زمینه آموزش های لازم را ببینند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گفته معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، تا پایان امسال 10 اقامتگاه بوم گردی جدید در استان راه اندازی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سومین سمینار آموزشی و تجربی خانه های بوم گردی کشور با حضور بیش از 200 نفر مدیران اقامتگاه های بوم گردی ایران آغاز به کار کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسفراین از تعطیلی مراکز گردشگری و ورود مسافران و گردشگران به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری و ییلاقی و بوم گردی ها به خصوص مناطق هدف گردشگری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تمامی محور های تفرجگاهی، گردشگری، اقامتگاهی، بوم گردی و پارک ها در راستای تعطیلی قبلی تا روز دوشنبه هفته آینده تعطیل خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استان خراسان رضوی با اشاره به مجموع فوت شدگان و مفقودی ها در استان خراسان رضوی که 10 نفر هستند، گفت: مناطق گردشگری، توریستی، تفرجگاهی، بوم گردی و مناسبات خاص در استان خراسان رضوی تا پایان فعالیت سامانه بارشی تعطیل است.
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۱:۰۸    
همه محور های تفرجگاهی، گردشگری، اقامتگاهی، بوم گردی و پارک های خراسان رضوی تا روز دوشنبه 31 اردیبهشت تعطیل خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
همه محور های تفرجگاهی، گردشگری، اقامتگاهی، بوم گردی و پارک های خراسان رضوی تا روز دوشنبه 31 اردیبهشت تعطیل خواهند بود.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مجموعه گردشگری مشجری بخش انارک شهرستان نایین، با حضور استاندار اصفهان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری افتتاح شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از موافقت با هفت طرح گردشگری و بوم گردی در کمیته فنی سرمایه گذاری اداره کل خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۷    
اردوی تفریحی و آموزشی معاونان و مربیان پرورشی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی در مجتمع بوم گردی فرح آباد شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۵    
بندر عسلویه از مناطق ویژه اقتصادی و شناخته شده ای است که جاذبه های طبیعی و گردشگری جذابی نیز دارد. اقامتگاه های بوم گردی عسلویه مکان مناسبی را برای گردشگران عاشق طبیعت بکر و ماجراجویی در دل ناشناخته ها فراهم می کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: صدور مجوز گردشگری و بوم گردی استان در 2 سال اخیر جهش خوبی داشته و اعتبارات قابل توجهی به این حوزه اختصاص داده شده و در 2 سفر رییس جمهوری به این استان اعتبارات مطلوب و خوبی برای استان اختصاص یافته است.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۶    
مهرنوش طوسی بازیگر نقش باوان: مهرنوش طوسی بازیگر نقش باوان سریال نون خ در تلویزیون، متولد دهه هفتاد کرمانشاهی است. او بازیگر نقش باوان دختر ادریس در مجموعه بوم گردی سریال نون خ 4 می باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از سفر مدیران 300 اقامتگاه بوم گردی ایران به این استان خبر داد و گفت: این سفر فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان کرمانشاه است.
وانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۰    
وانانیوز| یکی از مهم ترین دغدغه های گردشگران در هنگام سفر پیدا کردن هتل مناسب و رزرو آن است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی افراد تعداد محل های اقامت در هر شهری از هتل های لوکس گرفته تا اقامتگاه های بوم گردی در حال افزایش هستند ...