چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۵۷Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون گردشگری»

ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: به منظور قرار گرفتن اولویت مباحث گردشگری در برنامه های اجرایی استان ها، نشست های مشترکی با حضور استانداران تازه منصوب شده، وزیر محترم و مدیران کل استانی برگزار می شود تا اهمیت و الزامات صنعت گردشگری کشور در رئوس اقدامات قرار گیرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: طرح تحول نظارت و بازرسی از تاسیسات گردشگری خراسان رضوی اجرا می شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از سخنرانی 5 استاد ژئوتوریسم و گردشگری خلاق در جشنواره ملی توسعه گردشگری پایدار و خلاق در اراک خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵    
صبح روز دوشنبه 26 مهرماه 1400 طی جلسه ای که با حضور معاون گردشگری آقای یوسف بیدخوری، ریاست انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، بازرسان و مسئولین مربوطه ی اداره کل در محل سالن همایش هتل پردیسان برگزار شد، و بر تشدید روند نظارتی دفاتر گردشگری استان خراسان تاکید شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۶    
مشهد- شهرستان های خراسان رضوی به لحاظ برخورداری از تأسیسات گردشگری وضعیت متعادلی ندارد؛ این بخشی از یادداشت یوسف بیدخوری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی برای بازار است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۰    
در چهارمین نشست تخصصی هماهنگی و مدیریت ویژه دفاتر خدمات مسافرتی خراسان که با حضور معاون گردشگری آقای یوسف بیدخوری، ریاست انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی بازرسان و مسئولین مربوطه ی اداره کل صورت گرفت، بر روند کنترل و نظارت بر مراکز مسافرتی استان تاکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۳    
معاون گردشگری میراث فرهنگی زنجان: 85 درصد از شاغلان تأسیسات و مؤسسات گردشگری استان واکسن کرونا دریافت کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: 33 مورد موافقت نامه اصولی برای اجرای طرح های مختلف گردشگری در این استان صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۹    
همدان - خاکسار، معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: هم اکنون تعداد 20 اقامتگاه بوم گردی فعال در همدان وجود دارد و یک سوم اقامتگاه های بوم گردی این استان تعطیل شده اند.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان در شهرستان بافت از گردهمایی مدیران 40 اقامت گاه بوم گردی با حضور فرماندار این شهرستان و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان در شهرستان بافت خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با اشاره به مشکلات صنعت گردشگری در پی شیوع کرونا، گفت: توجه به موضوعات داخلی و تعاملات بین المللی سبب توسعه گردشگری می شود که در حال حاضر با توجه به شرایط موجود و افزایش سرعت واکسیناسیون ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از برگزاری جشنواره مجازی گردشگری خراسانگرد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران به فعالیت بیش از 5 هزار واحد گردشگری در مازندران اشاره کرد و گفت: به گواه مدیران و فعالان گردشگری استان ورود مسافران از شهریور ماه امسال نسبت به چند سال اخیر کم نظیر بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون گردشگری استان زنجان گفت: 65 بازدید فنی و کارشناسی از آژانس های خدمات مسافرتی و گردشگری در 6 ماهه اول سال انجام شد و بر این اساس با توجه به افزایش نظارت ها در سال جاری نسبت به سال گذشته، میزان شکایت های دریافتی از این تاسیسات نیز کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: با همکاری های نیروی انتظامی روند برخورد با هرگونه جرایم فعالیت های گردشگری در استان تسریع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری شهرداری و اقدامات گسترده در راستای توسعه گردشگری این شهر به شهر گردشگر تبدیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری قم گفت: وجود دلال ها مشکل بزرگ گردشگری سلامت قم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اصلی ترین ماموریت های استان بوشهر در راستای توسعه گردشگری، تمرکز بر بخش گردشگری دریایی و هدایت سرمایه گذاران به سوی ظرفیت های استان به ویژه بستر مساعد کرانه های خلیج فارس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پیشبرد و توسعه گردشگری کشاورزی با ایجاد و شکل گیری الگوهای موفق می تواند ضمن گسترش پایدار، نقش موثری در تولید محصولات خلاق صنعت گردشگری کشور ایفا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور پیشنهاد کرد با تشکیل کارگروه مشترک میان وزارت گردشگری و نهاد ریاست جمهوری، امکان بهره مندی از فرصت حضور مقامات بین المللی به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری، فراهم خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی را یکی از مهمترین فاکتورهای توسعه در حوزه گردشگری برشمرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷    
مشهد- بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ایران در دوران پساکرونا، باسیل عظیم تقاضای سفر مواجه خواهد شد این بخشی از یادداشت یوسف بید خوری معاون گردشگری خراسان رضوی برای بازار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۶    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت:با توجه به خسارات و آسیب های فراوانی که هتلداران استان بر اثر شیوع کرونا متحمل شده اند شرایط ویژه ای برای این صنف درنظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز- معاون گردشگری آذربایجان شرقی از صدور پنج پروانه فعالیت گردشگری کشاورزی در شهرستان های تبریز، مراغه، مرند و جلفا خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری پارک علم و فناوری زاهدان به زودی خانه خلاق گردشگری در شهرستان های زاهدان، چابهار و زابل ایجاد می شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۹    
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از اعلام درجه بندی اولیه 5 واحد پذیرایی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری قزوین از اجرای بیش از هزار و 200 فقره بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری استان در نیمه اول امسال خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از ارائه گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت به ایلیا آذرآبادگان ایرانیان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: گردشگری ورزشی می تواند به صنعت گردشگری فارس تنوع و رونق ببخشد وحلقه متصل کننده بین گردشگری و طبیعت باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : در جلسه مهر ماه ستاد ملی مقابله با کرونا بالاخره موضوع صدور روادید برای گردشگران خارجی به نتیجه رسید و با آن موافقت شد. این موضوع به گفته علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور بارقه امیدی را در گردشگری ایجاد کرده و باعث احیای تدریجی در توریسم ورودی می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گفت: توسعه بی ملاحظه و صرفاً کمی اقامتگاه های بوم گردی، آفتی جدی در حوزه گردشگری به شمار می آید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: یکی از راهکارهای رونق صنعت گردشگری و در نتیجه رونق اقتصادی، توجه به بحث گردشگری ورزشی است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹    
معاون گردشگری قم از پلمب یک سفرخانه سنتی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و عرضه قلیان در استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷    
کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در تاسیسات گردشگری، با سرفصلهای ارزیابی و درجه بندی تاسیسات گردشگری - مدیریت منابع انسانی در تاسیسات گردشگری - مدیریت بازاریابی در مراکز اقامتی و قوانین و مقررات صنعت گردشگری با حضور جمالی فرماندار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با وزیر گردشگری مالدیو دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۰    
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از برگزاری نمایشگاه و جشنواره آلو در روستای حیدره قاضی خانی اسدآباد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی سیاست ها و استراتژی های جمهوری اسلامی ایران را در نشست هم اندیشی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) که در کشور مالدیو در حال برگزاری است، تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی افزود: در حال آماده سازی زیرساخت ها و روساخت های لازم برای شروع مجدد رونق این حوزه هستیم.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تاکید کرد که به صنعت گردشگری در جامعه باید به عنوان یک راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی برای نگریسته شود ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۴    
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از تمدید موافقت نامه منطقه نمونه گردشگری رحمانلو عجب شیر خبر داد.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۷    
در همایش تجلیل از فعالین حوزه گردشگری که با حضور نماینده مردم نور و محمودآباد درمجلس شورای اسلامی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان مازندران، فرماندار شهرستان نور، رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۲    
معاون گردشگری میراث فرهنگی استان خراسان رضوی گفت: امسال نرخ اقامتگاه های مشهد در روزهای پایانی ماه صفر افزایش نداشته است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: در جامعه به صنعت گردشگری باید به عنوان یک راهکار در برون رفت از مشکلات اقتصادی به آن نگریسته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
پاویون ایران در اکسپو دبی درحالی از سوی مجله معماری Architectural Design یکی از هشت پاویون برتر شناخته شده که به محتوای آن نقدهایی وارد شده است، آن چنان که معاون گردشگری می گوید: باید روی محتوا بیشتر کار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از موافقت با درخواست تعطیلی سه دفتر خدمات مسافرتی این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نظارت بر مشاغل فعال در حوزه گردشگری استان گفت: امسال پنج دفتر خدمات مسافرتی به دلیل رعایت نکردن بخش نامه ها تذکر کتبی دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: زنجان به عنوان پیشرو در اجرای رویدادهای گردشگری با محتوای خوراک و پیشرو گردشگری غذا در ایران است چرا که این اداره کل، با برگزاری جشنواره ملی آش ایرانی از سال 84 به عنوان اولین استان رویدادی با محتوای آش های محلی در سطح ملی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گیلان گفت: در شش ماه نخست امسال بیش از 626 میلیارد تومان خسارت به صنعت گردشگری گیلان وارد شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشورمان با اشاره به آسیب های زیرساخت های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی سوریه در جنگ با داعش گفت: این ظرفیت از سوی ایران وجود دارد که آثار آسیب دیده سوریه را مرمت کند و تجربیات خوب ایران در این خصوص به سوریه منتقل خواهد شد.