چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۴۹May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان فرهنگیان»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۳    
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از رتبه بندی ستادهای اسکان فرهنگیان و کسب رتبه برتر استان اصفهان در این رتبه بندی در نوروز 1402 بر اساس شاخص های اعلامی خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از کسب رتبه برتر آموزش و پرورش همدان در طرح اسکان فرهنگیان نوروز 1403 در سطح کشور خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ آئین معرفی و تقدیر از دستگاه های برتر طرح اسکان نوروزی با حضورعبداللهی استاندار البرز و جمعی از مدیرانی استانی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: میزان اقامت مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان در ایام تعطیلات امسال 34 درصد کاهش یافت.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۷    
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش لارستان، از حضور بیش از 6000 مسافر در مراکز اسکان فرهنگیان در لارستان خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامسر از رتبه نخست درپذیرش و اسکان بیش از 13 هزار نفر روز در تعطیلات عید خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ستادهای اسکان فرهنگیان شهرستان سیرجان و آموزش و پرورش نواحی یک و دو کرمان به ترتیب بیشترین آمار پذیرش مسافر نوروزی را در بهار 1403 داشته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: تعطیلات امسال 5 هزار و 700 مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان پذیرش شده و در مدارس و کلاس های درس مجهز، اسکان یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: از ابتدای فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان تا 12 فروردین ماه در مجموع پنج هزار و 700 مسافر از مناطق مختلف کشور در اماکن تعیین شده اسکان داده شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از پذیرش 10 هزار و 742 مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: از ابتدای اجرای طرح اسکان در مدارس برای تعطیلات نوروزی تا پایان این طرح، بیش از 54 هزار مسافر از امکانات و تجهیزات فراهم شده از سوی ستاد اسکان فرهنگیان استان سمنان در مدارس بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: بیش از 54 هزار مسافر در تعطیلات نوروز از امکانات و تجهیزات فراهم شده از سوی ستاد اسکان فرهنگیان استان در مدارس بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این اداره کل با اسکان 236 هزار نفر رتبه چهارم کشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را کسب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: بیش از 60 هزار نفر مسافر نوروزی در اسکان فرهنگیان پذیرش شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی در 10 پایگاه شهرستانی اسکان فرهنگیان خراسان شمالی، 6 هزارو 471 مسافر، اقامت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۲    
کیش- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش کیش گفت: از آغاز نوروز تا 11 فروردین ماه جاری، بیش از هفت هزار و 432 مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان این جزیره مستقر شدند.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۷    
مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: پذیرش و اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات نوروزی در مدارس این شهرستان پس از 14 روز به کار خود پایان داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
پرونده اسکان با ثبت پذیرش 52 هزار مسافر بسته شد مدیر کل آموزش و پرورش استان در پیامی از کلیه عوامل اجرایی ستاد اسکان فرهنگیان لرستان تقدیر و تشکر نمود کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فیروزکوه- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر ستاد خدمات سفر فیروزکوه از کسب رتبه اول این شهرستان در اسکان و اقامت مسافران نوروزی خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیرکل آموزش و پرورش این استان از پایان پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش کیش از پایان فعالیت ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان کیش با ثبت پذیرش بیش از هفت هزار نفر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در طرح نوروزی اسکان موقت و دائم فرهنگیان دو میلیون و 226 هزار و 555 (نفر-روز) در مدارس، اقامتگاه های موقت، اردوگاه ها، پردیس ها و خانه معلم ها پذیرش شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس ستاد اسکان فرهنگیان و مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: 86 هزار و 937 نفر روز مسافر در مدارس و مراکز اقامتی متعلق به آموزش و پرورش این استان از 27 اسفند پارسال تا صبح روز شنبه یازدهم فروردین، پذیریش و اسکان داده شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تا پایان روز پنجشنبه نهم فروردین سال جاری، 83 هزار و 36 نفر در مدارس استان هرمزگان اقامت داشته اند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ از 28 اسفند ماه 1402 تا 9 فروردین 1403 تعداد 3 هزار و 380 خانوار در قالب 19 هزار و 517 نفر و براساس 35 هزار و 706 نفر روز در مراکز اقامتی و مدارس شهر تهران پذیرش شده اند . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تا پایان روز نهم فروردین ماه سال جاری 76هزار546 نفر در قالب 13546 خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان سراسر استان پذیرش شده اند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر هشتم فروردین ماه 1403 در سفر به منطقه بندرریگ از وضعیت اسکان مسافران نوروزی در مدارس این شهر بازدید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۰    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع شهر تهران؛ با اشاره به اینکه از کلیه ظرفیت های پایتخت در تکریم میهمانان فرهنگی استفاده گردیده است گفت: از 28 اسفند ماه 1402 تا 8 فروردین ماه 1403 ، حدود 3 هزار و 269 خانوار به تعداد 18 هزار و 733 نفر در ستاد های اسکان فرهنگیان پایتخت پذیرش شده اند . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، سیدرضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس ستاد اسکان فرهنگیان استان به همراه قلی نژاد معاون آموزش متوسطه و محمود حسین زرگری دبیر ستاد اسکان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی بعد از ظهر چهارشنبه هشتم فروردین ماه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه از اسکان 470 نفر در اسکان فرهنگیان این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز 1403 تا کنون دو هزار نفر به فیروزکوه سفر کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کیفیت خدمات ارائه شده، نوع برخورد و عملکرد عوامل اجرایی مراکز اسکان فرهنگیان در استان کهگیلویه و بویراحمد مورد رضایت مسئولان و مسافران نوروزی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، مدارس اسکان فرهنگیان شهرهای تبریز و جلفا را در صدر جدول پر مسافرترین مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان استان اعلام کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش وپرورش شهرستان بهار گفت: در ایام نوروز بیش از هفت آموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان از پذیرش و ساماندهی 70 هزار و 300 نفر از مسافران و گردشگران در نوروز 1403 در ستادهای اسکان فرهنگیان این استان تا صبح روز چهارشنبه 8 فروردین ماه 1403 خبر داد. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان از افزایش استقبال مسافران نوروزی از مراکز اسکان فرهنگیان این استان تا ششم فروردین ماه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت: تا امروز 3876 نفر در پایگاه های اسکان نوروزی استان پذیرش شده اند که بیشترین آمار پذیرش در پایگاه های نوروزی مربوط به شهرستان های شهرکرد، لردگان و بروجن است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش 1480 خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان روز هفتم فروردین خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی این اداره کل از افزایش استقبال مسافران نوروزی از مراکز اسکان فرهنگیان این استان تا ششم فروردین ماه خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیش از 14 هزار نفر در پایگاه های اسکان فرهنگیان نوروزی استان پذیرش شده اند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در طرح اسکان نوروزی فرهنگیان تا ساعت 9 صبح امروز( 7 فروردین) 918 هزار و 602 نفر در کل کشور از مراکز اقامتی آموزش و پرورش استفاده کرده اند، گفت: استان فارس با 139 هزار و 86 نفر پذیرش، همچنان بیشترین اسکان نوروزی فرهنگیان را از آن خود کرده است ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۸    
به منظور تمهید مقدمات لازم برای پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی فرهنگیان، جلسه ستاد اسکان فرهنگیان با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اعضای ستاد در اتاق جلسات مدیریت برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: 62 هزار و 959 مسافر نوروزی (از 27 اسفند پارسال تا صبح امروز هفتم فروردین 1403)، در مدارس و مراکز اقامتی فرهنگیان متعلق به آموزش و پرورش این استان پذیرش و اسکان داده شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۴    
کیفیت خدمات، نوع برخورد و عملکرد عوامل اجرایی مراکز اسکان فرهنگیان استان سمنان مورد رضایت حداکثر مسافران نوروزی بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در ادامه سلسله نظارت بر کیفیت خدمات رسانی به میهمانان نوروزی، از ستادهای اسکان فرهنگیان شهر تهران بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: از آغاز فعالیت ستادهای اسکان 11 هزار و 714 خانوار، معادل 45 هزار و 738 نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۲    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع شهر تهران ؛ با اشاره به اینکه ظرفیت های گردشگری پایتخت به عنوان یکی از مهمترین بخش های قابل توجه در توسعه استان است، گفت: تا امروز 6 فروردین ماه 1403 ، حدود 2 هزار و 867 خانوار به تعداد 16 هزار و 213 نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان پایتخت پذیرش شده اند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت: تا امروز 7 فروردین ماه 1403، حدود 2 هزار و 128 خانوار به تعداد 12 هزار و 103 نفر 12 هزار و 103 نفر در پایگاه های اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز گفت: از ابتدای نوروز امسال بیش از 1400 نفر از مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان شهرستان نطنز اقامت داشته اند.