یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۷:۱۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان فرهنگیان»

همگردی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۱    
خانه معلم ، جهت اسکان فرهنگیان
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۵    
طی مراسمی با حضور سید ابوالفضل حسینی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی و صادق حاتمی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک در اردوگاه شهدای مدافع حرم از زحمات و تلاش های مجدانه اعضای پایگاه اسکان فرهنگیان ثامن یک در خدمات رسانی شایسته به فرهنگیان و مسافران نوروزی تقدیر و تشکر ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، بنا بر اعلام ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خراسان شمالی، نوروز امسال، 13 هزار و 213 نفر در ستاد اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۱    
به منظور تجلیل از خدمات خادمین نوروزی ستادهای اسکان فرهنگیان استان قم در سال 1402 هجری شمسی، همایش ویژه ای با عنوان شکرانه خدمت با حضور مقیمی معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارتی استانداری قم، ذاکریان فرماندار قم، ارجمندی مدیرکل گردشگری استان، رحیمی مدیر کل آموزش و پرورش قم ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۳:۴۲    
قم (پانا) - آیین شکرانه خدمت و تجلیل از فعالان ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان قم عصر امروز در شبستان بقیه الله مسجد اعظم قم برگزار شد. آیین شکرانه خدمت و تقدیر از خادمان ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان قم در آستانه سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور مسئولانی از استانداری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرآموزش و پرورش نهاوند، گفت: از ابتدای شروع به فعالیت ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نهاوند، جمعاً تعداد 590 مسافر فرهنگی و مسافرینی از سایر اقشار جامعه، در قالب 138 خانوار، در مدارس محل اسکان و مرکز خانه معلم، پذیرش شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از رشد اسکان فرهنگیان طی نوروز سال جاری در استان خبر داد و گفت: 15 هزار و 120 خانوار فرهنگی از ظرفیت اسکان مدارس استفاده کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲    
شیراز (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش وپرورش فارس از افزایش 10 درصدی پذیرش میهمانان نوروزی در این استان خبر داد و افزود در نوروز 1402، ستادهای اسکان فرهنگیان استان فارس میزبان 228 هزار و 563 خانوار در قالب 800 هزار و 658 نفر بودند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز سید مسلم رئیسی سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع ادره کل آموزش و پرورش استان البرز در گفت و گو با این اداره از اسکان 2988 نفر در مدارس و مراکز اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش این استان خبر داد . ...
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش گچساران گفت: از روز بیست و هفتم اسفند ماه سال گذشته تا پایان 12 فروردین امسال 7 هزار و 730 نفر گردشگر در مدارس این شهرستان اسکان داده شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تعداد 108 هزار و 560 نفر در استان و 82 هزار و 878 نفر در پایگاه های اسکان فرهنگیان خراسان رضوی در تعطیلات نوروزی اسکان داشتند.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۵    
فرماندار شهرستان سمیرم در هفتمین روز از فروردین ماه 1402 از ستاد اسکان فرهنگیان در مدیریت آموزش و پرورش سمیرم بازدید نمود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم ” اصغر هدایت “فرماندار شهرستان سمیرم با حضور در ستاد مرکزی اسکان نوروزی فرهنگیان آموزش و پرورش ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ عسگرپور معاون سوادآموزی استان البرز از نزدیک درجریان چگونگی پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی قرارگرفت. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 37 هزار و 805 نفر از 28 اسفند پارسال تا 13 فروردین امسال در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان اسکان یافتند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 68 هزار و 80 نفر در قالب 16 هزار و 500 خانوار و 102 هزار و 121 نفر روز در ایام تعطیلات نوروزی در بیش از 1600 کلاس درس و 6 مرکز رفاهی ستاد اسکان فرهنگیان لرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: از 27 اسفند تا دوازدهم فروردین،14 هزار و 380 نفر در قالب 9 هزار و 520 خانواده ستاد اسکان نوروز فرهنگیان استان پذیرش شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد از ارائه خوب ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان بویراحمد به مسافران نوروزی تقدیر و تشکر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان؛ شهرام مهدوی مطلق در دبدار نوروزی معاون پژوهش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: این استان در نوروز 1402 میزبان بیش از 340 هزار نفر در ستادهای اسکان بود و رتبه دوم اسکان فرهنگیان کشور را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم عنوان کرد: ستاد اسکان فرهنگیان استان از 24 اسفند تا 12 فروردین پذیرای حدود 81000 نفر روز مسافر در قالب 15 هزار و 900 خانوار در 300 واحد آموزشی و پرورشی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
آمار استقبال فرهنگیان از طرح اسکان در ایام نوروز 1402 نسبت به سال گذشته 30 درصد رشد داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سید سعید مقدم زاده در گفت وگو با ایران اکونومیست، جدیدترین آمار به ثبت رسیده از سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان را اعلام و اظهار کرد: براساس آخرین آمارها تا روز سیزدهم فروردین 1402، تعداد مسافران پذیرش شده تا این لحظه یک میلیون و 667هزار و 705 نفر در قالب 406 هزار و 242 خانواده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 175 هزار نفر از مسافران و گردشگران نوروزی در کلاس های درس 400 مدرسه و ستادهای اسکان فرهنگیان این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: تاکنون 5 هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان پذیرش شده و در مدارس و کلاس های درس مجهز، اسکان یافته اند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
نصر: رئیس اداره امور رفاهی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در روزهای سپری شده از تعطیلات نوروزی تا کنون 18 هزار و 529 نفر روز مسافر در قالب سه هزار و 308 خانوار در ستادهای اسکان فرهنگیان پذیرش شده و در مدارس تحت پوشش استان، اسکان یافته اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۸:۱۶    
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پذیرش یک میلیون و 656 هزار و 38 مسافر نوروزی در طرح اسکان فرهنگیان در ایام نوروز 1402 خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: تاکنون پنج هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان پذیرش شده و در مدارس و کلاس های درس مجهز، اسکان یافته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دزفول - مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: تاکنون 23 هزار و 767 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز آموزش و پرورش دزفول اسکان داده شده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: تاکنون 23 هزار و 767 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز آموزش و پرورش دزفول اسکان داده شده اند. امیر ظاهر طحان اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد از پذیرش تاکنون پنج هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 25 هزار و 321 مسافر نوروزی در قالب 6 هزار و 518 خانوار تاکنون در مراکز و پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پذیرش یک میلیون و 656 هزار و 38 مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: میزان پذیرش تاکنون به دو میلیون و 254 هزار و 125 نفر - روز رسیده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سید سعید مقدم زاده مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره آمار طرح اسکان فرهنگیان توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 25 هزار و 321 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- مدیر آموزش و پرورش ملایر از پذیرش 1602 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان و مرکز رفاهی این ستاد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش همدان از پذیرش 24 هزار و 418 مسافر نوروزی در قالب 6 هزار و 294 خانوار در پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان استان خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان دماوند از پذیرش 1147 نفر در ستاد اسکان فرهنگیان دماوند خبر داد و گفت: تاکنون 3 هزار و 789 نفر در مراکز اقامتی اسکان یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حدود 53 هزار نفر مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان سمنان اقامت کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش مازندران و مسئول کمیته اسکان فرهنگیان ستاد اجرایی خدمات سفر استان از اسکان بیش از 13 هزار نفر در مدارس مازندران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان گفت: در روز نهم فروردین ماه 1402 بیش از 19 هزار مسافر و درمجموع بیش از 311 هزار مسافر در ستادهای اسکان آموزش وپرورش شهر اصفهان، پذیرش شده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: یک هزار خانوار تا ظهر دوم فروردین ماه در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان پذیرش شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای طرح اسکان نوروزی بیش از 22 هزار و 761 نفر در ستاد های اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۵:۰۵    
شاهرود_ استاندار سمنان و هیأت همراه و مدیر آموزش و پرورش شاهرود از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان این شهرستان بازدید کردند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
انوشیروان قیطاسی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: 594 نفر از خانواده های آموزش و پرورشی و 659 نفر از سایر گردشگران در مدارس گچساران اسکان داده شدند. وی آمار گردشگران اسکان داده شده در مدارس گچساران در تعطیلات نوروزی امسال را 785 نفر روز ذکر کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دبیرخانه ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی گفت: 228 هزار 973 نفر در پایگاه های اسکان فرهنگیان خراسان رضوی پذیرش شدند که 31 درصد میهمانان پذیرفته شده غیر فرهنگی بوده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از اسکان 1990 خانوار فرهنگی و غیر فرهنگی تا دوم فروردین خبرداد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
یک میلیون و 431 هزار و 700 نفر تا ظهر چهارشنبه نهم فروردین 1402 در مراکز اسکان فرهنگیان اقامت داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پذیرش یک میلیون و 431 هزار و 700 مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: میزان پذیرش تاکنون به دو میلیون و شش هزار و 688 نفر - روز رسیده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - معاون پشتیبانی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان سمنان از پذیرش 47 هزار مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان سمنان خبر داد. علی محمدی گفت: براساس آخرین آمارها تا ظهر سه شنبه 8 فروردین 1402، تعداد مسافران پذیرش شده 47 هزار و 906 نفر در قالب 11 هزار و 499 خانواده بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 12 هزار و 206 خانوار در مدارس استان خبر و ادامه داد: این تعداد خانوار با مجموع 50 هزار و 154 نفر در ستاد اسکان فرهنگیان پذیرش شدند
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 132 هزار 391 نفر در 10 روز نخست فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش در مدارس استان بوشهر خبر داد. ...