یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۲۲May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان نوروزی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۸    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در ارزیابی های ستاد اسکان براساس شاخص های مختلف، استان گیلان با کسب 197 امتیاز پس از خراسان رضوی در جایگاه دوم خدمت رسانی به میهمانان فرهنگی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، خوزستان جایگاه سوم کشور در طرح اسکان نوروزی فرهنگیان را کسب کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ آئین معرفی و تقدیر از دستگاه های برتر طرح اسکان نوروزی با حضورعبداللهی استاندار البرز و جمعی از مدیرانی استانی برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۱:۳۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ آیین تجلیل ازعوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش شهر تهران با حضور علیرضا کریمیان؛ مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، سعید بشیری؛ معاون هماهنگی و امور فرهنگی فرمانداری تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
داده پردازی آمار وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از اسکان نوروزی مسافران نشان می دهد اقامتگاه های یدون مجوز و غیررسمی از جمله خانه های شخصی و اجاره ای، چادرهای مسافرتی و مدارس همچنان سهم بیشتری از سفرهای نوروزی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت رسمی این ستاد (بیست وچهارم اسفند 1402) تاکنون یک میلیون و 273 هزار و 421 مسافر در شهر اصفهان اسکان یافته اند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای هتل داران ایران با اشاره به ریزش سفرها در نوروز 1403 گفت: شمار مسافران و میزان اقامت در هتل های یک تا سه ستاره خیلی کمتر از سال گذشته بود و وضعیت اقامت در هتل های چهار و پنج ستاره به مراتب بهتر از هتل های یک و سه ستاره بود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد اسکان نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) از حضور نزدیک به 488 میهمان نوروزی در روز های آغازین سال جاری در این واحد دانشگاهی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهمانسرا های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در اختیار کمیته رفاهی و ستاد اسکان نوروزی قرار گرفت و بر این اساس 330 نفر از میهمانان نوروزی در این واحد دانشگاهی اسکان داده شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به لطف خدا اسکان نوروزی خوبی داشته ایم و حدود نیم میلیون نفر میهمان را در فضاهای آموزش و پرورش اسکان دادیم که خود موفقیت بزرگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۵    
از ابتدای طرح اسکان نوروزی از 24 اسفند 1402 تا تا پایان 13 فروردین 1403 تعداد 27 هزار و 252 نفر مسافر نوروزی و زائر رضوی از خدمات مراکز اسکان شهرستان استفاده کرده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۸    
سید امیر شوشتری مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آخرین روز از اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی از میزبانی 99 هزار و 455 زائر نوروزی در پایگاه های اسکان نوروزی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مهر/ تصاویری از محل اسکان مسافران نوروزی در چابهار که توسط تروریست های جیش العدل گروگان گرفته شده بودند اما با تلاش نیروهای سپاه پاسداران رهایی یافتند، منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان انار از اقامت 74 هزار و 276 مسافر نوروزی در این شهرستان از 25 اسفند 1402 تا 14 فروردین 1403 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: تعطیلات امسال 5 هزار و 700 مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان پذیرش شده و در مدارس و کلاس های درس مجهز، اسکان یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: از ابتدای فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان تا 12 فروردین ماه در مجموع پنج هزار و 700 مسافر از مناطق مختلف کشور در اماکن تعیین شده اسکان داده شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: 20 هزار و 972 خانوار از 28 اسفند پارسال تا صبح پانزدهم فروردین ماه جاری در مدارس مسافرپذیر استان اسکان کردند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی یزد از بهره مندی خدمات رفاهی 568 خانواده و 3 هزار و 31 نفر از خدمات اسکان نوروزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شوشتر از اسکان بیش از 19 هزار نفر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: 27 هزار و 252 نفر از مسافران نوروزی و زائران رضوی از ابتدای طرح اسکان نوروزی تا پایان 13 فروردین جاری از خدمات اسکان این شهرستان برخوردار شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: براساس گزارش های اعلامی، در تعطیلات نوروز 1403 بالغ بر 200 هزار نفر مسافر و زائر به صورت رسمی، غیر رسمی و اضطراری در استان اسکان داده شدند و از جاذبه های مختلف استان حدود 328 هزار نفر بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 23 هزار و 387 نفر روز در مراکز اسکان نوروزی استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان چهارحال و بختیاری از پذیرش تعداد 8 هزار 293 نفر از میهمانان نوروزی در مدارس استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش همدان از پذیرش 23 هزار و 387 نفر روز مسافر در قالب سه هزار و 267 خانوار در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان از اولین روز فعالیت ستادهای اسکان (28 اسفند سال گذشته) تا پایان تعطیلات نوروزی امسال خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ رسول شیدایی مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان، اظهار داشت: از 28 اسفند 1402 تا پایان تعطیلات نوروز تعداد 23387 نفرروز مسافر نوروزی در قالب 3267 خانواده به تعداد 18532 نفر در مراکز اسکان نوروزی استان همدان پذیرش شده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - کارشناس مسئول تعاون و رفاه اداره آموزش و پرورش شاهرود گفت: 17 هزار و 248 مسافر نوروزی در قالب طرح اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس، خانه معلم ها و مراکز رفاهی این شهرستان اقامت یافتند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از پذیرش بیش از 60 هزار نفر مسافر نوروزی در اسکان موقت و مراکز رفاهی استان در خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان-مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 23 هزار و 387 نفرروز در مراکز اسکان نوروزی استان همدان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کارگروه ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان هرمزگان گفت: نوروز امسال، 90 هزار نفر شب در مدارس و مراکز وابسته به آموزش و پرورش استان هرمزگان اسکان یافتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - رئیس کارگروه اسکان ستاد خدمات سفر فارس گفت: نوروز امسال، 2 میلیون و 54 هزار و 907 نفر شب در مدارس و مراکز وابسته به آموزش و پرورش استان اسکان یافتند و بر اساس اعلام وزارتخانه، فارس بیشترین اسکان در مدارس را به خود اختصاص داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: از 26 اسفندماه سال 1402 و همزمان با آغاز به کار طرح اسکان نوروزی فرهنگیان در استان اصفهان، میزبان بیش از 472 هزار مسافر نوروزی بوده ایم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیرکل آموزش و پرورش این استان از پایان پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان خبر داد. ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدارس کشور از فردا دایر است asdasd کد خبر : 1464219 براساس اعلام آموزش و پرورش مدارس کشور از فردا 14 فروردین دایر خواهد بود. به گزارش ایلنا، براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش مدارس کشور از فردا 14 فروردین دایر خواهد بود. ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با وضعیت مدارس در 14 فروردین 1403 و میزبانی مدارس اسکان نوروزی از مسافران توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش کیش از پایان فعالیت ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان کیش با ثبت پذیرش بیش از هفت هزار نفر خبر داد.
سلام نو / جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۴:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
با توجه به اینکه امروز آخرین روز تعطیلات نوروزی است، برخی دانش آموزان و والدینشان این پرسش را دارند که آیا مدارس از 14 فروردین دایر است؟
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه امروز 13 فرودین ماه آخرین روز تعطیلات نوروزی است، دانش آموزان و والدین این پرسش را در ذهن دارند که آیا فردا 14 فروردین مدارس دایر می شوند یا خیر؟ ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
فعالیت تمام مدارس از فردا ازسرگیری می شود . تیتربرتر، با توجه به اینکه امروز آخرین روز تعطیلات نوروزی است، برخی دانش آموزان و والدینشان این پرسش را دارند که آیا مدارس از 14 فروردین دایر است؟ ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از اسکان 17 هزار و 406 خانوار، معادل 68 هزار و 374 نفر در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان استان کرمان در نوروز 1403 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: اسکان مسافران نوروزی در مدارس این استان به بیش از 34 هزار نفر رسیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۰:۴۴    
مسعود بهرامی در جریان بازدید از ستاد فرهنگیان، از میزبانی 2500 نفر از مسافران نوروزی در استان خبر داد.
آبادان خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
آبادان خبر _ امیرهوشنگ بابامرادی، مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با ارائه جزئیاتی از آمار تردد گردشگران و مسافران نوروزی در این منطقه، گفت: از ابتدای تعطیلات سال نو تا کنون، بالغ بر 38 هزار گردشگر از تفریحات آبی منطقه بهره برده اند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش،برنامه ریزی و مدیریت منابع آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اسکان 31هزارو 354، معادل 4 هزارو 330 خانوارمیهمانان در 13 پایگاه استان خبر داد. ...
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۲    
بخشدار مرکزی بندرلنگه بمناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی و ایام شهادت امام علی (ع) در جهت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از خانواده های گردشگر محجبه در مراکز تفریحی- اقامتی و محل های اسکان نوروزی تکریم نمودند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان از اسکان 736 خانوار در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان استان کرمان در روز شنبه 11 فروردین 1403 خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در طرح نوروزی اسکان موقت و دائم فرهنگیان دو میلیون و 226 هزار و 555 (نفر-روز) در مدارس، اقامتگاه های موقت، اردوگاه ها، پردیس ها و خانه معلم ها پذیرش شده اند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای دوره تا ساعت 9 صبح 12 فروردین 1403، آموزش و پرورش خراسان رضوی میزبان 93 هزار و 851 نفر بوده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از پذیرش 15 هزار و 668 خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش این استان تا پایان روز یازدهم فروردین خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۸    
به گزارش ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش شهر تهران؛ از 28 اسفند ماه 1402 تا روز شنبه 11 فروردین 1403 تعداد 3 هزار 477 خانوار در قالب 20158 نفر و تعداد 36 هزار و 454 نفر روز در مراکز رفاهی و مدارس مناطق 19 گانه پایتخت پذیرش شده اند . ...