پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۰۱May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میهمانان نوروزی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ستاد اسکان میهمانان نوروزی استان چهارمحال و بختیاری موفق به کسب رتبه عالی در سطح کشور شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در نخستین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، خدمات مدیریت شهری شیراز در میزبانی شایسته از میهمانان نوروزی تشریح و از مجموعه مدیریت شهری و استانی در این راستا تجلیل شد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اول فارس شهرداری در نطق پیش از دستور جلسه علنی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، نکاتی درباره اهمیت تعیین تکلیف دروازه کازرون، حرم سیدتاج الدین غریب(ع)، دائره المعارف چند زبانه شیراز و سمفونی مطرح شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: در نوروز 1403 حدود یک میلیون و 300 هزار نفر به اصفهان سفر کردند و نظرسنجی های انجام شده بیانگر رضایت بالای میهمانان نوروزی از شرایط شهر و خدمات ارائه شده است.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان اینکه نوروز 1403 میزبان حدود یک میلیون و 300 هزار مسافر در اصفهان بودیم، گفت: نظرسنجی های انجام شده بیانگر رضایت بالای میهمانان نوروزی و گویای آن است که شهر اصفهان به رغم تمام فراز و نشیب ها و شرایط زیست محیطی، همچنان مقصد گردشگران داخلی است.
شهرداری یزد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد اظهار کرد: سه بوستان بزرگ میزبان اسکان موقت میهمانان نوروزی بود. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – محمد سعید کاشفی با اشاره به فراهم کردن امکان اسکان موقت به صورت برپایی چادرشخصی در بوستان های کوهستان، مهر ملل و بزرگ شهر ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه ستاد عالی نظارت بر خدمات سفر میهمانان نوروزی شورای اسلامی شهر و ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی از ارائه خدمات دیالیز به 235 بیمار دیالیزی که به عنوان مسافر و گردشگر در استان حضور داشتند خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهمانسرا های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در اختیار کمیته رفاهی و ستاد اسکان نوروزی قرار گرفت و بر این اساس 330 نفر از میهمانان نوروزی در این واحد دانشگاهی اسکان داده شدند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۳    
اتحادخبر-قدرت مظاهری: یکی از روزهای تعطیلات عید کنار دریا رفته ایم. کنارمان کمی دورتر، جماعتی بیست سی نفره از میهمانان نوروزی روی ریگ های ساحلی نشسته اند و گپ می زنند. یکی دو سه نفر از جمع، روزه دارند و با باقیِ جماعت، توی صرفِ آجیل و میوه و چای و قلیان شریک نمی شوند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان خوزستان همزمان با پایان طرح گردشگری آبی شهرستان خرمشهر گفت: طرح گردشگری آبی با استقبال بیش از 49 هزار نفر از میهمانان نوروزی و آورده مالی حدود 49 میلیارد ریال برای شهرستان و اشتغال بیش از 400 نفر در بازه زمانی نوروز 1403 در پی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - سرپرست آموزش و پرورش خوزستان گفت: 108 هزار و 401 نفر مسافر در مدارس تعیین شده به عنوان ستاد اسکان میهمانان نوروزی پذیرش شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان چهارحال و بختیاری از پذیرش تعداد 8 هزار 293 نفر از میهمانان نوروزی در مدارس استان خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ساحل بنود در واقع ساحل و غاری است که در فاصله بسیار کمی از روستای بنود قرار گرفته است. این روستا که در فاصله 30 کیلومتری از عسلویه، با جمعیت 800 نفر از جمله شرقی ترین روستا های بوشهر است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به استقبال چشمگیر میهمانان نوروزی از طرح بازدید از سدهای استان گفت: همزمان با ایام نوروز امسال 62 هزار نفر از مسافران و گردشگران از سه سد بزرگ استان بازدید کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد خدمات سفر استان از اقامت بیش از 300 هزار نفر در شهرستان های استان فارس در ایام نوروز خبر داد و گفت: بسیاری از شهرستان ها با برگزاری رویدادهای متنوع گردشگری به استقبال میهمانان نوروزی رفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد خدمات سفر استان از اقامت 300 هزار نفر در شهرستان های فارس در ایام نوروز خبر داد و گفت: بسیاری از شهرستان ها با برگزاری رویداد های متنوع گردشگری به استقبال میهمانان نوروزی رفتند.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اول فارس استاندار فارس محمد هادی ایمانیه در آستانه لیالی قدر و شب شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام با قدردانی از پاسداشت شعائر الهی و حرمت ایام ماه رمضان با اشاره به معدود رفتارهای حرمت شکنانه گفت: هرگونه رفتار حرمت شکنانه دور از شأن مردم عزیز و میهمانان فرهنگ دوست این استان است.. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهرستان سرخس با تمهیدات ویژه، اتخاذ تدابیر لازم و برگزاری ویژه برنامه هایی با رنگ و بوی ماه مبارک رمضان به استقبال میهمانان نوروزی رفته و به عبارتی در استقبال از آنان سنگ تمام گذاشت.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها، معاونت خبر شبکه استانی کرمان باتوجه به استقبال بازدیدکنندگان از ارگ زیبای راین دومین بنای خشتی جهان در جمع مسافران و میهمانان نوروزی حضور یافت و با آنها گفت گو کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا 10 فروردین بیش از چهار میلیون مسافر به استان وارد شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون سیاسی استاندار بوشهر گفت: خدمات ارائه شده به گردشگران نوروزی در 10 شهرستان استان بوشهر قابل تقدیر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر اصفهان گفت: از ماه ها قبل، جلسات ستاد تسهیلات سفر برگزار و در حوزه های مختلف خدمات شهری، فرهنگی، حمل ونقل، اسکان و... فعالیت های مفیدی انجام شد تا شهر برای پذیرایی از فصل بهار و میهمانان نوروزی آماده شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون سیاسی استاندار بوشهر گفت: خدمات ارائه شده به گردشگران نوروزی در 10 شهرستان استان بوشهر قابل تقدیر است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه ، صبح امروز شنبه یازدهم فروردین ماه ، معاون فرماندار، شهردار ،دبیر ستاد اقامه نماز و اعضای ستاد سفر شهرستان قصرشیرین از نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی بازدید بعمل آوردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته حمل و نقل ترافیک ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان به میهمانان نوروزی و شهروندان اصفهانی توصیه کرد برای کاهش ترافیک از مترو برای گردش در شهر استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۲    
اهواز با داشتن پل های زیبا و منحصر به فرد بی شک یکی از مقصد های با ارزش میهمانان نوروزی در سفر به خوزستان به شمار می رود.
با مشارکت جمعیت هلال احمر استان اصفهان، دومین دوره از طرح استانی جوانان هلال احمر، مروجان فرهنگ مصرف بهینه آب از هفته پایانی اسفندماه 1402 آغاز شد. در این طرح توصیه های مدیریت مصرف آب ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۶    
به مناسبت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر برنامه قرآن بخوانید؛ جایزه بگیرید عصر جمعه، 10 فروردین ماه با مشارکت خبرگزاری قرآنی(ایکنا) شعبه لرستان و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با حضور جمعی از دانش آموزان دبستان شهدای روستای سرآستان و میهمانان نوروزی این روستا برگزار شد و کودکان و ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۲    
فرماندار ایلام گفت : شهرستان ایلام آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به میهمانان نوروزی را دارد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه خورموج گفت: گردشگران و میهمانان نوروزی حرمت ماه رمضان و روز شهادت مولی علی (ع) را حفظ کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۱    
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز در بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی گفت: خدمت رسانی به میهمانان عزیز نوروزی به صورت دائمی رصد می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۲    
علیرضا نظری فرماندار گیلانغرب: تسهیل در امر اقامه نماز مسافرین و میهمانان نوروزی در اولویت قرار گیرد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۱    
همزمان با آغاز سال نو و فرا رسیدن عید نوروز و به منظور استقبال از مهمانان نوروزی ، تیم اورژانس اجتماعی(123) متشکل از کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی در محل قره کلیسا حضور یافتند .
شهرداری یزد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۳    
حمیدرضا رحیم دل معاون خدمات شهری شهرداری یزد در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: نیروهای شهرداری به جهت راهنمایی میهمانان نوروزی در سه نقطه از مبادی ورودی شهرستان یزد مستقر هستند، میهمانان میتوانند با ثبت شماره همراه خود در سامانه، نقشه استان و راهنمای اماکن گردشگری را بصورت پیامکی دریافت کنند.
شهرداری یزد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۳    
حمیدرضا رحیم دل معاون خدمات شهری شهرداری یزد در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: میادین ، بلوار ها و نقاط پر تردد شهرجهانی یزد در میزبانی ماه خدا و میهمانان نوروزی 50هزار مترمربع گل کاری شد.
برکه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز، از مرکز ارتباطات مردمی 137 اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز بازدید و از نزدیک در جریان پاسخگویی و ارائه خدمات به میهمانان نوروزی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دزفول – ایرنا – رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول استقبال میهمانان نوروزی از این شهرستان را بسیار گسترده دانست و گفت: تمام ظرفیت دزفول برای میزبانی شایسته و اسکان مناسب مسافران نوروزی بسیج شده است.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۱    
ایسنا/گیلان به مناسبت سال نو، برنامه کارناوال شادی و عروسکی به منظور ایجاد فضای شاد و مفرح برای شهروندان توسط شهرداری بندرانزلی در شهر به حرکت درآمد. شامگاه دیروز سه شنبه 7 فروردین ماه مراسم اختتامیه جشنواره نوروزی شهرداری بندرانزلی در محوطه شهرداری بندرانزلی برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به برنامه ریزی ادامه سفرهای نوروزی تا عید فطر و تاکید بر خدمات رسانی شایسته به میهمانان و مسافران، گفت: با توجه به ظرفیت های موجود استان در حوزه گردشگری باید بتوانیم خدمات و سرویس دهی خوبی به مسافران داشته باشیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اسدآباد گفت: جشن بزرگ نوروزگاه با حضور میهمانان نوروزی و استقبال چشم گیر مردم در پارک شهید رجایی این شهر برگزار شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده / میثم علی نژاد مدیر منطقه در این خصوص گفت: با هدف زیباسازی معابر شهری، ایجاد نظم و ارائه خدمات به شهروندان به خصوص میهمانان نوروزی و در قالب طرح استقبال از بهار 1403، عملیات رنگ آمیزی و احیاء رنگ جداول و المان های شهری اجرایی شده و همچنان ادامه دارد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جشنواره نوروزی شهرداری بندرانزلی همانند سال های گذشته توسط شهرداری بندرانزلی به مدت 5 روز، از 2 الی 7 فروردین ماه 1403 در محوطه شهرداری بندرانزلی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مراسم اختتامیه جشنواره نوروزی شهرداری بندرانزلی در محوطه شهرداری بندرانزلی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۷    
شیراز -ایرنا - استاندار فارس با اشاره به استقبال میهمانان نوروزی از مجموعه های مذهبی و تاریخی نظیر حضرت شاهچراغ (ع) حافظیه ، سعدیه و تخت جمشید، بر ضرورت ایجاد نظم و احترام به میهمانان تأکید کرد و افزود: با افزایش بازدید کنندگان، لازم است تعداد انتظامات و امکانات خدماتی و رفاهی افزایش یابد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: 4500 تماس توسط مسافران نوروزی برای کسب اطلاعات و راهنمایی های گردشگری با مرکز مدیریت اسکان و پاسخگویی به میهمانان نوروزی در استان یزد برقرارشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۴    
بازاریان کیش با ارائه تخفیف ها و برگزاری جشنواره های فروش، جذابیت خرید را برای میهمانان نوروزی فراهم کرده اند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۸:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: با توجه به استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران توسط میهمانان نوروزی در نیمه نخست فرودین ماه جهت تسهیل در دسترسی، پذیرش در مراکز معاینه فنی شهر تهران حضوری انجام می شود. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بهار امسال برنامه ای است با رویکرد مجله ای و بهاری که در ایام نوروز تقدیم شنوندگان رادیو یزد می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با بخش های مختلف ارتباط تلفنی با مسئولان و بخشهای خدمت رسان استان، ارتباط با کارشناس هواشناسی ...