دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۱۹May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسدآباد»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس آموزش و پرورش اسدآباد گفت: امتحانات مدارس این شهرستان از 27 اردیبهشت آغاز می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد با اشاره به در حال اجرا بودن چهارمین سال طرح سرشاخه کاری درختان گردو در این شهرستان گفت: طرح سرشاخه کاری درختان گردو در شهرستان در حال اجرا بوده و تاکنون در همین راستا سهمیه 3000 اصله سرشاخه کاری درختان گردوی امسال شهرستان محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: مقدار 25 تن کود شیمیایی اوره برای کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان در شهرستان اسدآباد، در تاریخ هجدهم اردیبهشت ماه سالجاری، حمل و ارسال شد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرماندار اسدآباد از توقف صدور برگه تردد در تعطیلات عید فطر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۷    
فرماندار اسدآباد با بیان اینکه دیروز 12 مورد بستری کرونایی ثبت شد، گفت: همین موضوع موجب ماندگاری سایه رنگ قرمز کرونایی بر این شهرستان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد از ممنوعیت هر گونه اطلاعیه مراسم های نوعید توسط چاپخانه داران این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۸    
همدان- ایرنا- دستگیری قاتل در ملایر، کشف 19 کیلوگرم موادمخدر در اسدآباد و نهاوند و کشف محموله چوب قاچاق مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته فرماندهی انتظامی استان همدان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دستگیری قاتل در ملایر، کشف 19 کیلوگرم موادمخدر در اسدآباد و نهاوند و کشف محموله چوب قاچاق مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته فرماندهی انتظامی استان همدان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهردار اسدآباد از آغاز عملیات اجرایی ساخت پلاک های ملی این شهر خبر داد و گفت: پلاک های ملی شهر اسدآباد در استان همدان طبق دستورالعمل های کدگذاری اداره پست ایران و براساس Gnaf انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۵    
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسدآبادگفت: هفته ی آینده و بعد از تعطیلات عیدفطر هفته ای خاص و مهم در مهار ویروس کرونا است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۰    
اسدآباد-نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج سازندگی گره گشای مشکلات در نقاط محروم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۰    
معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از زیباسازی بیمارستان قائم (ع) این شهر با پانصد میلیون تومان اعتبار خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۵    
اسدآباد- جمع آوری و توزیع 50 بسته غذایی بین نیازمندان توسط گروه جهادی پایگاه ریحانه النبی حوزه مقاومت فاطمه الزهرا (س) شهرستان اسدآباد انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ستاد مشترک ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، ویدیو کنفرانسی با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۷    
ایسنا/همدان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد گفت: بیش از 1000 نفر از جمعیت شهرستان دارای کارت اهدای عضو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآبادگفت: اماکن ورزشی این شهرستان همچنان تعطیل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: 30 هزار شهروند این استان تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه شدند که سهم دانشکده علوم پزشکی اسدآباد تزریق 2 هزار و 200 دوز واکسن است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 27 هزار دُز واکسن در استان تزریق شده است | 42درصد عامل شیوع کرونا در استان شرکت در اجتماعات و 57 درصد تماس های درون خانوادگی است | شهرستان های اسدآباد و بهار در وضعیت قرمز و دیگر شهرهای استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: گروه شغلی 2 به مدت 14 روز در شهرستان های دارای وضعیت قرمز کرونایی شامل اسدآباد و بهار مجاز به فعالیت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۷    
ایسنا/همدان معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد گفت: بلوک زایمانی اسدآباد در بیمارستان قائم(عج) شهرستان بالاتر از استاندارد کشوری بوده و بلوک های LDR(اتاق اختصاصی مادر همراه با مراقبت بارداری) آن در عالی ترین موقعیت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه متاسفانه در 24 ساعت شاهد فوت سه بیمار مبتلا به کرونا در اسدآباد بودیم از واکسیناسیون بیماران مبتلا به سرطان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجمع نمایندگان همدان گفت: خطایی که وزیر امور خارجه انجام داده است با یک معذرت خواهی و انتشار چند پست برطرف نمی شود بلکه ایشان وظیفه دارد اقدامات شفاف تری برای اقرار به اشتباه خود و جبران آن انجام دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۶    
رییس اتاق اصناف اسدآباد گفت: فعالیت گروه دو شغلی از امروز، البته با رعایت شیوه نامه های بهداشتی منعی ندارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۵    
اسدآباد-فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: ابتکار زیبای امام(ره) نام و یاد فلسطین را زنده نگه داشت و موجب شد که انتفاضه شکل بگیرد و این تدبیر و دشمن شناسی امام(ره) موجب اتحاد امت اسلامی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۵    
همدان-فرماندار اسدآباد با بیان اینکه باید به سمت بستری زیر 10 نفر برویم، گفت: همچنان پیک سنگینی در اسدآباد وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۵    
تعدادی از نوجوانان و جوانان اسدآباد به صورت خودجوش در روز قدس تجمع ضد صهیونیستی برگزارکردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از فوت سه بیمار مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته این شهرستان خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۳۰    
اسدآباد-تعدادی از نوجوانان اسدآباد به صورت خودجوش در روز قدس اقدام به آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل در کنار مزار شهدای شهرستان اسدآباد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان گفت: از افزایش 2 برابری اعتبارات این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان-فرمانده انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودرو سمند حامل 128 طاقه پارچه خارجی به ارزش بیش از 7 میلیارد ریال در شهرستان اسدآباد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان گفت: هر ساله در کمیته برنامه ریزی حدود 25 میلیارد تومان در قالب دستگاه های مختلف اجرایی شهرستان اسدآباد بهره مند می شود که در ارزیابی های انجام شده پیش بینی شده در سال 1400 هم این شهرستان از رقمی حدود 50 میلیارد تومان از منابع مختلف بهره مند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۰    
اسدآباد-طرح احسان سلامت در راستای طرح شهید سلیمانی توسط گروه های جهادی حوزه های مقاومت شهرستان اسدآباد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودرو سمند حامل 128 طاقه پارچه خارجی به ارزش بیش از 700 میلیون تومان در شهرستان اسدآباد خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با فوت سه بیمار مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و 993 نفر رسیده است | هم اینک شهرستان های بهار و اسدآباد در وضعیت قرمز و سایر شهرستان های این استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد از تزریق 900 دز واکسن کرونا به افراد بالای 80 سال خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۳    
دکتر عاطفه سمایی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه طی چهار سال اخیر و بعد از ادغام برنامه غربالگری در شبکه بهداشت در شهرستان اسدآباد رشد جمعیت سیر کاهشی نگران کننده ای داشته، اظهار کرد: در سال 99 ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۹    
اسدآباد-طرح رزمایش مومنانه توسط گروه های جهادی حوزه های مقاومت شهرستان اسدآباد به مناسبت شب های قدر برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرج طایفی همراه سال متولد 1337 در روستای ملحمدره اسدآباد متولد شد، و 30 دی 1366 در مناطق عملیاتی مآووت عراق به درجه والای شهادت نائل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۹    
اسدآباد- سرپرست اداره صمت اسدآباد از رعایت 95درصدی پروتکل های بهداشتی توسط صنوف اسدآباد خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی گفت: امروز چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 بر اثر برخورد سواری سمند و مینی بوس در محور سنقر به اسدآباد 5 نفر مصدوم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان در حال حاضر هشت شهرستان استان همدان نارنجی و دو شهرستان بهار و اسدآباد در شرایط قرمز قرار دارند که تعداد موارد مثبت بستری و سرپایی با 548 مورد جدید در بخش سرپایی به 38 هزار و 940 و در بخش بستری به 15 هزار و 740 مورد جدید افزایش یافته است و تعداد موارد فوت با 11 مورد جدید به عدد 1990 نفر ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق اعلام کمیته هماهنگی ستاد مدیریت کرونای استان همدان از امروز جز شهرستان های بهار و اسدآباد که در شرایط قرمز قرار دارند، بقیه شهرستان ها در وضعیت نارنجی قرار گرفتند و با این شرایط مشاغل گروه دوم اجازه پیدا کردند فعالیت خود را از سر بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد از سقوط کوهنوردی 52 ساله از ارتفاعات روستای سیر دره این شهرستان خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۲    
به گزارش عصر همدان ؛ در راستای ارج نهادن به مقام شهیدان شاخص اسدآباد در سال 1400، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان با همکاری سپاه و گروه جهادی شهیدان جمور 500 بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اسدآباد از مرمت و بازسازی حمام قدیمی روستای کمک سفلی این شهرستان در سال جاری خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد نادری فر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: طبق آخرین گزارش ارائه شده به ستاد کرونا استان، هشت شهرستان همدان در وضعیت نارنجی و شهرستان های بهار و اسدآباد در وضعیت قرمز قرار دارند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۹    
اسدآباد-رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از مثبت شدن تست 4 درصد از جمعیت اسدآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف3 فقره انواع سرقت و دستگیری 2 سارق در نتیجه اجرای طرح های انتظامی در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۳    
با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی جلسه به همت پایگاه عشایری نجمه روستای اسدآباد با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی همزمان با شب های قدر برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۹    
اسدآباد-معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه نباید ذهنیت اشتباه مانع از تزریق واکسن شود، گفت: واکسن های تزریقی مورد تایید سازمان های معتبر درمانی خارجی و داخلی قرار دارد.