چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۰۱Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دادستان»

خبرگزاری فارس   ۳ دقیقه پیش    
معاون دادستان قم خواستار استقرار تیم های سیار واکسیناسیون علیه کرونا در مسیرهای پُرتردد قم و حتی در برخی ادارات شد.
ایرنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 12 تهران، از افزایش صلح و سازش در پرونده های وارده به این مجتمع به میزان بیش از 45 درصد خبر داد.
میزان   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد شریف ابراهیمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از دستور قاطع به سازمان بازرسی استان سمنان جهت ورود در خصوص ترک فعل مدیران مربوطه در راه اندازی کمپ های ترک اعتیاد در سمنان خبر داد و گفت ...
میزان   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین سلامی، دادستان جیرفت کرمان در حاشیه بازدید از زندان که در ساعت غیر اداری به مدت بیش از 3 ساعت انجام شد، گفت: در دوره تحول قضایی در راستای بهبود وضعیت زندانیان اقدامات مهمی در اولویت قرار گرفته است و یکی از این اقدامات، بازدید ها و سرکشی های مستمر قضات از زندان ها است. ...
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام جعفر منتظری از شورای حل اختلاف منطقه 10 تهران بازدید کرد.
رییس دفتر امور دعاوی و قراردهای معاونت حقوقی رییس جمهوری در نامه ای خطاب به دادستان عمومی و انقلاب تهران از شکایات این معاونت علیه رسانه ها اعلام گذشت کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور صبح امروز چهارشنبه 31 شهریور 1400 با حضور در مجتمع شماره 10 شورای حل اختلاف تهران در جریان عملکرد این مجتمع قرار گرفت. دادستان کل کشور در این بازدید در جریان نحوه رسیدگی به پرونده ها قرار گرفت و برای تسریع در رسیدگی ها مطالبی مطرح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دادستان کل کشور دربازدید از مجتمع شماره 10 شورای حل اختلاف تهران در خیابان قزوین گفت: امکانات شورای حل اختلاف باید بیشتر شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از آزادی گروگان 14 ساله کنگاوری براساس پیگیری رییس کل دادگستری استان کرمان، همکاری فرماندهی انتظامی استان و همراهی متنفذین محلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
دادستان شاهرود به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مشروبات الکلی در این شهرستان هشدار جدی داد.
رسول کوهپایه زاده گفت: با محکومیت متهم ردیف دوم پرونده به رد مال امکان استیفای حقوق موکلین و پرداخت مطالبات ایشان فراهم می شود.
اروم نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب میاندوآب گفت: 2 نفر از اراذل و اوباش که با قدرت نمایی با سلاح سرد موجب ایجاد رعب و وحشت در سطح این شهر شده بودند، دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
جلسه دیوان محاسبات با حضور رییس مجلس، دادستان دیوان و روسای کمیسیون های مختلف مجلس با موضوع گزارش تفریغ بودجه 1399 در حال برگزاری است.
سعید محمودی به اتفاق دادستان عمومی و انقلاب تهران و معاونین و همچنین مدیران دستگاه اجرایی روز گذشته از شهرک صنعتی شمس آباد بازدید کردند.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور رشد پیدا کرده و تجارب بسیار ارزشمندی را به دست آوردند و بار دستگاه قضایی را کاهش دادند و بالای 4 میلیون پرونده در سال تشکیل می شود.
گیتی آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دادستان کرمانشاه در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی استان، حفظ و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی را یکی از مهمترین اولویت های دستگاه قضایی استان دانست.
دادستان تهران گفت: طبق بررسی های انجام شده، نداشتن شغل و بیکاری مهم ترین علت وقوع جرایم و تشکیل پرونده های قضائی و افزایش جمعیت کیفری زندان ها را تشکیل می دهد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از آزادی گروگان 14 ساله کنگاوری براساس پیگیری رییس کل دادگستری استان کرمان، همکاری فرماندهی انتظامی استان و همراهی متنفذین محلی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در این نشست که دادستان عمومی و انقلاب، معاون هماهنگی امور عمرانی و فرماندار نیز حضور داشتند ...
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - سیدمهدی صنعتی، به عنوان دادستان نظامی جدید استان همدان معرفی شد. معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیرو های مسلح در مراسمی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد با معرفی سیدمهدی صنعتی به عنوان دادستان نظامی جدید استان همدان، از خدمات جعفر طلایی تقدیر کرد. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه همدلی نوشت: خبرنگار محلی که ماجرای قتل مبینا سوری، نوجوان 14ساله ای که توسط همسر و خانواده اش در منطقه رومشکان به قتل رسید، به دستور دادستان منطقه و با شکایت خانواده مقتول و متهمان پرونده بازداشت شده و به خاطر این اطلاع رسانی مدتی را در بازداشت بود تا این که سرانجام روز شنبه آزاد شد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۶    
به گزارش خبرنگار خاورستان، امروز به دستور رئیس کل دادگستری استان به مناسبت هفته دفاع مقدس قضات تمامی شعب قضایی در زندانهای استان حضور یافتند و با زندانیان به صورت چهره به چهره دیدار کردند. ...
توسعه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
در جلسه عصر دیروز ( سه شنبه ) شورای اسلامی شهر کرمانشاه که با حضور استاندار ، دادستان عمومی و انقلاب و معاون عمرانی استانداری ، فرماندار و 9 عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه برگزار شد مهندس امیر رحیمی بعنوان سرپرست شهرداری کرمانشاه انتخاب گردید ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: جلسه روز سه شنبه شورای شهر در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد و اعضای این شورا در سنت شکنی بی سابقه بدون تشکیل هیات رییسه، سرپرست شهرداری را انتخاب کردند! ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۷    
دادستان تهران در بازدید دیروز خود از کارخانه های شهرک صنعتی شمس آباد خبر داد که هر گاه کارخانه ای تعطیل یا حتی وارد رکود شود، در دستگاه قضایی ده ها پرونده ایجاد می شود؛ پرونده هایی که هم برای کارگران و هم برای دستگاه قضا تبعات زیادی به همراه داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۸    
هفت زندانی در بازدید دادستان پیشوا و هیئت همراه از زندان خورین آزاد شدند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون دادستان مشهد گفت: 6 فرد متهم در جریان رسیدگی به پرونده خریدوفروش کودکان در مشهد بازداشت شده اند، اما متهم اصلی پرونده کودک ربایی و خریدوفروش کودکان فراری است.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
کمیته نظارت و رسیدگی به تخلفات و جرائم مربوط به پروازهای اربعین با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور، و مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، نماینده دادستان و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی داخلی به ریاست سیاوش امیرمکری سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: دستگاه های اجرایی برای پیشگیری از وقوع جرم برنامه عملیاتی ارائه دهند و خود را محدود به وظایف سازمانی نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۹    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین گفت: لازم است نهادهای مختلف مانند محیط زیست، بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی باید با استفاده از تجریبات خود و با اقدام به موقع از وقوع جرم هایی که در حوزه کاری آن ها ایجاد می شود جلوگیری کنند تا مردم به سمت این نوع معضلات نروند.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون دادستان مشهد در تشریح آخرین وضعیت پرونده خرید و فروش کودکان در این شهر گفت: تاکنون 6 فرد متهم در جریان رسیدگی به این پرونده در مشهد بازداشت شده اند اما متهم اصلی پرونده کودک ربایی و خرید و فروش کودکان فراری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شورای عالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور از تشکیل کمیته ای برای تلاش به منظور بی اثر کردن بخشنامه دادستان کل کشور مبنی بر اعتباربخشی به برگ سبز به عنوان سند رسمی خودرو خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت:پیشگیری از وقوع جرم، خارج از کارهای روتین، روزمره و اداری دستگاه ها است و باید ظرفیت سازمان ها به شکل مطلوب در این زمینه به کار گرفته شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان استان هرمزگان از شروع به کار نخستین پمپ بنزین ساحلی کشور در پی صدور دستور ویژه قضایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه واحدهای تولید به عنوان موتور مولد اقتصاد کشور سرمایه های ملی محسوب می شوند، گفت: اولویت اصلی دادستانی تهران حل قانونی مشکلات تولیدکنندگان است.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که چند روز بیشتر از بخشنامه دادستان کل کشور مبنی بر عدم لزوم تنظیم سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی نمی گذرد، معاون قوه قضاییه می گوید عدم تنظیم سند خودرو در دفاتر موجب تضییع حقوق مردم می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی با بیان اینکه یکی از رسالت های شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با میزان در رابطه با موضوع اجرای قانون جامع حدنگار در استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: یکی از موضوعات مهمی که رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی نیز بر تحقق آن تاکید جدی داشته و دارند بحث قانون جامع حدنگار است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از آمادگی دستگاه قضایی برای همکاری با دولت سیزدهم در امر مبارزه با فساد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دادستان تهران: قوه قضائیه با تمام توان از فعالیت های واحد های صنعتی و تولیدی حمایت می کند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز هرمزگان از توقیف 15 دستگاه اتوبوس حامل سوخت قاچاق و توقیف 324 کارت سوخت متعلق به قاچاقچیان در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دادستان بوشهر از شناسایی و کشف شبکه عوامل گران فروشی و توزیع خارج از ضابطه دارو های درمان کرونایی خبر داد و گفت: در این راستا 10 نفر از متخلفان فروش داروهای درمان کرونا در استان بوشهر دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر از کشف 106 دستگاه ماینر غیرمجاز در یک واحد صنعتی این شهرستان خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
دادستان تهران در جریان بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شمس آباد گفت: تلاش ما بر این است که قوه قضاییه با تمام توان و ظرفیتی که دارد از فعالیت های واحدهای صنعتی و تولیدی حمایت و کمک کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان همدان با تأکید بر اینکه پلیس با اقتدار می خواهیم، گفت: انتظار می رود در همدان یک پلیس مقتدر و فعال به عنوان برقرارکنندگان امنیت داشته باشیم.