شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۲۴Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برخورد قضایی»

پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،درحالیکه تنها چند ساعت به شروع دربی شهر مادرید در کوپا دل ری باقی مانده است اقدامی از طرف بخشی از هواداران اتلتیکو علیه وینیسیوس جنجالی شده است ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۶    
مطلبی که روزنامه کیهان به نام یک خواننده خود پس از راه اندازی سایت حسن روحانی منتشر ساخت: عدم برخورد قضایی با ترک فعل های دولت قبل و دولت عبرت، باعث شده که اخیرا وب سایتی را پس از قریب به 20 ماه خانه نشینی راه اندازی کنند و به احیای دروغگویی های گذشته از قبیل آب خوردن ما به برجام گره خورده ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اخطار آخر به مالکان ساختمان های بحرانی تهران ایسنا -مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اعلام اخطار آخر به مالکان ساختمان های نا ایمن و بحرانی پایتخت از برخورد قضایی در صورت عدم توجه به اخطارها خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اعلام اخطار آخر به مالکان ساختمان های نا ایمن و بحرانی پایتخت از برخورد قضایی در صورت عدم توجه به اخطارها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در صورت تایید کوتاهی در راه اندازی سیستم های جدید در فرودگاه اهواز با متخلفان برخورد قضایی می شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: با هماهنگی دادستان مرکز استان، یک قاضی ویژه برای بررسی اجرای قانون هوای پاک تعیین کرده ایم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
علی مجتهدزاده در یادداشت چرا کسی کاری به مجرمان سفارت ندارد؟ در روزنامه اعتماد نوشت: : شائبه انجام اقدام یاد شده تحت تاثیر مساله نفوذ نیز بسیار جدی است ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری گفت: اعتقاد داریم قبل از برخورد قضائی با خانمی که کشف حجاب می کند، لازم است مسائل برای او تبیین شود، قطعاً تبادل نظر و اطلاع رسانی درست در مقوله حجاب لازم و کارساز خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کشف حجاب جرم است محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در نشست تبیین نقش زن در جامعه اسلامی با تاکید بر اینکه کشف حجاب به موجب قانون در کشور جرم است، گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
منتظری گفت: مقایسه ارقام و آمار دقیق تعداد زنان شاغل در عرصه های مختلف قبل و بعد از انقلاب نشان می دهد که بانوان ما در ارتقاء نظام نقش موثری دارند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: 140 پرونده تخلف در زمینه عرصه های ملی در این شهرستان از سال گذشته تاکنون تشکیل شده و با متخلفان طبق قانون برخورد قضایی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۰   + ۶۲ سایت دیگر  
فارس نوشت:وحیدی با اشاره به اقدامات برخی چهره های هنری و ورزشی در ناآرامی های اخیر گفت: هیچ کس مجاز نیست اقدام خلاف قانون انجام دهد و اگر اقدام این افراد مجرمانه بوده، دستگاه قضائی باید با آن ها برخورد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: تعداد هشدار های سازمان بازرسی چندین برابر پرونده های تشکیل شده در سازمان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: برای حفظ کیفیت منابع آب؛ واحد ها و صنایع آلاینده آب شناسایی و جهت برخورد قضایی به اداره کل محیط زیست استان معرفی می شوند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر در قوه قضاییه ضروری است که مهم ترین مساله تحقق عدالت است، مردم اگر دیدند که عادلانه با جرم، مجرم، فساد و مفسد برخورد می شود و در برخورد قضایی هیچ تفاوتی میان افراد و گروه ها نیست، نگاه مثبتی پیدا می کنند و به آرامش نسبی می رسند.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: مؤدیانی که از حساب یا کارتخوان دیگری برای فرار مالیاتی استفاده کنند، پرونده قضایی تشکیل خواهد شد.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از دستگیری و تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان حوزه ارز های دیجیتال خبر داد.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خانواده ی آن مرحومه گفتند آقای دایی شما اسطوره ی شهر ما هستی ولی این دختر خودکشی کرده است. اورژانس و مدرسه و آشنایان هم شهادت دادند اما کسی با آقای دایی برخورد نکرده است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۷    
در ماجرای ناآرامی های اخیر و فیلتر پلتفرم های که در فضای مجازی سعی در آشوب داشتند برخی از صفحات مجازی شروع به فروش فیلترشکن کردند که به عنوان فعالیت مجرمانه توقیف و گردانندگان آن دستگیر شدند.
آنا / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از تشکیل پرونده قضایی در ارتباط با ترک فعل مسئولان در اجرای قانون هوای پاک در پی گزارش مجلس شورای اسلامی و سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
روند تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار با عزم وزارت اقتصاد و حمایت قوه قضاییه وارد مرحله ای جدی شده و در این راستا، رییس مرکز ملی پایش کسب و کار وزارت اقتصاد از هماهنگی با دادستانی برای رسیدگی به تخلفات دستگاه ها در بخش صدور مجوز و سخنگوی قوه قضاییه نیز از آغاز برخورد جدی با دستگاه های متخلف و تشکیل چند ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ محمدرضا شکوهی با اشاره به اینکه عواقب هرگونه سرمایه گذاری بر روی چاه ها بر عهده مالکان است اظهار کرد: امسال و سال آینده به شدت پیگیر نصب کنتور برای چاه های مجاز هستیم و میزان برداشت این چاه ها متناسب با پروانه بهره برداری، مدیریت می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: تا امروز 90 درصد دستگاه ها تکالیف قانونی خود را در حوزه اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام داده اند و بعد از این وارد حوزه نظارت و برخورد قضایی با متخلفان خواهیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بروجن با اشاره به اینکه با مقصران حادثه آتش سوزی مینی بوس نقنه برخورد جدی می شود، گفت: در حال حاضر راننده مینی بوس بازداشت شده است که تقصیر این فرد طبق نظریه کارشناسی محرز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه رضایت مردم در ادارات دولتی نباید تنها شکل نمایشی داشته باشد، گفت: دادگستری به شدت با ترک فعل مدیران در استان مرکزی برخورد می کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: جای بازیگر در زندان نیست، اما کسی که با امنیت بازی می کند، باید منتظر رفتار متناسب هم باشد. حتی اگر شهرت خود را مدیون بازیگری باشد. کسی که کنشگری اش را روی موج شهرت هنری اش سوار کرده و از تخصص هنری اش برای تأثیرگذاری سوءاستفاده می کند ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و رئیس دانشکده علوم قرآنی تهران در نامه خود خطاب به رئیس قوه قضاییه خواستار برخورد قضایی با سلبریتی ها شد و نوشت: ایجاد تحول و ارتقا در نظام کشور در هر حوزه ای از حکمرانی، نیازمند بستری آرام و پرنشاط و دور از هرگونه ناامنی و بی اخلاقی است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران از قوه قضاییه خواست با سازمان های متخلف که قانون هوای پاک را اجرا نکرده
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۰:۲۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگویی که روز گذشته روی خروجی ایسنا رفت به صراحت ضمن تاکید بر وظیفه دانشگاه در قبال دانشجویان و تشریح مفهوم مراقبت والدانه به عنوان شیوه مواجهه دانشگاه با دانشجویان خاطی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دادستان زرند گفت: با مدیرانی که تصرف اراضی ملی را گزارش نکنند، برخورد قضایی می شود.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با وضعیت دانشجویان بازداشتی این دانشگاه در جریان اعتراضات اخیر گفت: دانشجویانی که بیرون از دانشگاه دستگیر شده اند، اگر کاری که حق دیگری را ضایع کرده باشد، انجام نداده باشند، طبق تعامل صورت گرفته، به جای "برخورد قضایی" به صورت "انضباطی" با آنها برخورد می شود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از گذشت دوساعت از تشریح دیدگاه هایم نسبت به خطرات حال وآینده کشور، دادستان تهران خواستار ارائه اسناد ومدارک شد!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۶    
کرمان - رئیس کل دادگستری کرمان از تشدید برخورد قضایی با دارندگان سلاح های غیرمجاز در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به عملکرد ضعیف بانک های خصوصی استان در حوزه مصرف منابع گفت: این عملکرد مصداق ترک فعل بوده و برخورد قضایی در پی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
هاشمی طاهری با انتقاد از کشف حجاب در اتوبوس های شهری کاشان، برخورد قضایی با هنجارشکنان را خواستار شد.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یزدفردا: استاندار یزد گفت: حدود 1300 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک و حشیش در 72 ساعت گذشته در این استان کشف و با متخلفین برخورد قضایی شد.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران نسبت به روز های آلوده شهر تهران واکنش نشان داد و گفت: در این زمینه باید با مسببین و افرادی که ترک فعل کرده اند، برخورد شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در پی انتشار اخباری در فضای مجازی درباره برخورد قضایی با رفتارهای این روزهای "علی دایی"، با پیگیری خبرنگار ایسنا از قوه قضاییه اعلام شد که رستوران و جواهرفروشی علی دایی به دلیل همراهی با فراخوان اعتصابات از سوی پلیس اماکن پایتخت پلمب شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان از برخورد قضایی با فردی که مساحت 30 هکتار با تغییر کاربری غیرقانونی و بدون اخذ مجوز از جهاد کشاورزی اقدام به ساخت دهکده و شهرک کرده بود خبر داد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
در طول چند روز گذشته دو اتفاق ، تصویر جدیدتری از پیشروی خشونت در جامعه ایران ایجاد کرده؛ یکی ماجرای قتل شنیع و جنایتکارانه یک شهروند در انزلی و در جریان تشییع جنازه مهران سماک است و دیگری ویدیوی عذرخواهی یک شهروند سنندجی بابت پذیرایی ساده از رییس جمهوری.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری و برخورد قضایی با متخلفین پخش پسماند صنعتی با بوی نامطبوع در شهرستان دورود خبر داد. به گزارش تمدن لر، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان که جهت بررسی موضوع شخصا در محل حاضر شده بود در خصوص این موضوع گفت ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران گفت: نصب هرگونه دام هوایی برای زنده گیری پرندگان زمستان گذران ممنوع است و با متخلفان برخورد قضایی می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : نماینده مردم تهران در مورد واردات موز از سوی یک شرکت متعلق به رژیم صهیونیستی گفت: وارداتی که در کشور انجام می شود، باید جوابگوی نیاز واقعی مردم باشد و همچنین با حفظ منافع ملی جایگزینی در کشور نداشته باشد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معامله گران ارز در حال احتیاط هستند و از ترس برخورد قضایی از بازار عقب نشینی کردند.در این شرایط قیمت دلار و سایر بازار ها رنج شد و نمی توان یک جهت کلی برای بازار ارز تعیین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: دادگستری با محرکین اصلی، متناسب با انگیزه و اقدام این افراد در اغتشاشات، برخورد لازم و قاطع انجام خواهد داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با مهم ارزیابی کردن امنیت حوزه امنیت غذایی گفت: دستگاه قضا در صورت اثبات باید برخورد جدی و قاطع با نفوذ شرکای رژیم صهیونیستی در موضوع واردات موز به کشور انجام دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: نمایشگاه های استان باید بر اساس تقویم نمایشگاهی و با مجوز برگزار شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مهر نوشت : معاون امور زنان ریاست جمهوری گفت: مطالبات یک ساله گذشته زنان در کشور توسط این معاونت به صورت کامل احصا شده و در صدد هستیم که این مطالبات را در احکام برنامه هفتم مورد توجه قرار دهیم. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان که دیروز در گزارشی از عدم برخورد قضایی و امنیتی با دروغگویان درباره مرگ مهسا امینی گلایه کرده بود، امروز از خانواده قربانیان اعتراضات خواسته به عنوان شاکی شخصی شکایت خود را علیه این افراد تنظیم کنند.