دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۱۳May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برخورد قضایی»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: برخورد قضایی و قانونی به مراتب سخت تری نسبت به مشاوران املاک متقلب، در انتظار تعاونی های مسکن متخلف منتسب به اداره های این شهرستان است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اجتماعی ، مهدی خادم ثامنی،مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست گفت: از آغاز هفته محیط زیست به بعد در تاریخ 16 خرداد ماه دیگر کیسه های پلاستیکی در فروشگاه های و اصناف به صورت رایگان به مشتریان داده نمی شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس از برخورد قضایی با هر دستگاه یا مجموعه ای که عملکردش موجب شیوع ناهنجاری در جامعه شود، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان کرمان از برخورد کمیته امنیت روانی دادسرا با توهین کنندگان و برهم زنندگان امنیت روانی جامعه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی اندیکا گفت: با هر گونه اهمال احتمالی در انجام پروژه های دولتی و تضییع اموال عمومی برخورد قانونی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۵    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان از برخورد قضایی و قاطع با عوامل سوزاندن بقایای محصولات کشاورزی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان از برخورد قضایی و قاطع با عوامل سوزاندن بقایای محصولات کشاورزی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره حفاظت محیط زیست لاهیجان گفت: هر نوع صید و شکار در پناهگاه حیات وحش(تالاب) امیرکلایه ممنوع است و با متخلف برخورد قضایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضائی بروات از تحت تعقیب قرار گرفتن 6 نفر در ارتباط با آتش سوزی کارخانه مدیران خودرو خبر داد و گفت: با مدیرانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رییس کل دادگستری کرمان با اعلام اینکه مطالبات معوق بانکی استان در مقایسه با سال قبل از آن 30 درصد رشد داشته گفت: برخورد با بدهکاران دانه درشت بانکی در دستور کار قضایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان لرستان گفت: در هر جا که جرم انتخاباتی صورت بگیرد، تخلف و جرم مستندسازی و پرونده مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان این که در برابر کسانی که مقاوم سازی را نادیده می گیرند، باید برخورد قضایی شود، گفت: ما همچنان در پیش بینی زلزله دچار ضعف هستیم، در حالی که منطق می گوید نباید در این حوزه ضعف داشته باشیم ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۶    
شیراز-ایرنا-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ارسنجان با تأکید بر اینکه برداشت میوه سبز و نارس درخت بنه در جنگل های این شهرستان ممنوع است، گفت: گشت های نظارتی به صورت 24 ساعته انجام می شود و با متخلفان برابر قانون برخورد قضایی صورت می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی شهرستان کوهبنان در استان کرمان از تشکیل پرونده قضایی برای بررسی علت مرگ یک کارگر در معدن زغال سنگ هشونی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان از برخورد دستگاه قضایی با مقصرین حادثه آتش سوزی امام زاده ابراهیم شفت و مدیران و مسئولان خاطی در این منطقه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام نقدعلی گفت: در لایحه عفاف و حجاب برای برخورد با افراد بی حجاب در مرحله سوم پروسه قضایی را تعریف کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان اگر چه نگهداری سگ به هر شیوه ای توسط شهروندان و یا به تعبیری سگ گردانی جرم انگاری نشده، اما در حال حاضر با توجه به تبعات این عمل با صاحبان و مسببان سگ گردانی یا نگهداری در محل هایی که برای دیگران مزاحمت ایجاد می کنند برخورد قضایی می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویسدرباره نحوه برخورد با افراد بی حجاب طبق لایحه عفاف و حجاب گفت ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد که دریافت هدیه در مقابل انجام وظایف مرتبط با شغل کارمندان دستگاه های اجرایی از قبیل امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره، هدیه و موارد مشابه از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس قانون ممنوع است و در صورت مشاهده تخلف ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس،دفتر تعالی فرهنگ سازمانی و سلامت اداری سازمان اداری و استخدامی با ابلاغ بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی، موضوع ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری را در خصوص ممنوعیت رشوه، سوء استفاده از مقام اداری و دریافت هر گونه امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۱۰ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد که دریافت هدیه در مقابل انجام وظایف مرتبط با شغل کارمندان دستگاه های اجرایی از قبیل امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره، هدیه و موارد مشابه از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس قانون ممنوع است و در صورت مشاهده تخلف ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عباسعلی نوبخت از دستاوردهای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان در راستای حفظ انفال و جلوگیری از دست درازی های برخی متصرفین اراضی ملی و مشارکت بی سابقه عموم مردم شهرستان طالقان در شناسایی متخلفین این شهرستان و برخورد قضایی شایسته با این قبیل افراد قدردانی کرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
احمد رحمانیان قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با انتقاد از تعلل برخی از دستگاه ها در اجرای قانون جوانی جمعیت هشدار داد که با آن ها برخورد قضایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
با برداشت غیرمجاز در بالادست سد های خراسان رضوی بویژه سد های ارداک، طرق و کارده که تامین کننده آب شهرستان مشهدبرخورد قضایی می شود.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بیان کرد: سال گذشته 150 برخورد قضایی با کارفرمایان متخلف صورت گرفت که بیش از 50 درصد از این برخوردها در حوزه ایمنی و کارگاه های پر خطر بوده است. این پست 46 بار بازدید شده
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با تاکید بر لزوم برخورداری رانندگان از سلامت جسم و روان، متذکر شد: گاهی خستگی های جسمی و روحی حوادث جاده ای را تشدید می کند؛ از طرف دیگر نصب دوربین های کنترل سرعت و ثبت تخلف برای برخورد قضایی با رانندگان پر خطر و ماجراجو الزامی است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس دادگستری شهرستان زرند از اجرای طرح ضربتی جمع آوری متکدیان در این شهرستان خبر داد و گفت: دستورات قضایی لازم و قاطع برای برخورد با افرادی که اطفال را به تکدی گری وا می دارند صادر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دادستان عمومی و انقلاب حمیدیه گفت: به منظور صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی، با کشاورزانی که اقدام به سوزاندن بقایای محصولات کشاورزی خود کنند، طبق قانون برخورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کل دادگستری البرز بر لزوم نظارت درون سازمانی شورای شهر تاکید کرد و گفت که در صورت مشاهده تخلف و بزه، دستگاه قضایی بدون اغماض ورود و برخورد قاطع خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، از برخورد قضایی با قریب به 150 کارفرمای متخلف در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: کارگاه های پر خطر بیشترین سهم را در برخوردها داشتند که قطعا بر کاهش حوادث ناشی از کار موثر بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران به افرادی که قصد تعرض به منابع طبیعی و اراضی ملی در استان را دارند هشدار داد برخورد قضایی با متعرصین انجام می شود و برخورد دستگاه قضایی مازندران با متخلفین، جدی، قاطع و بازدارنده خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۰    
از برخورد قضایی با خاطیان مجتمع ورزشی لواسان تا چمدان هایی که دیرتر به مقصد رسیدند، در ویژه های امروز تهران مطرح شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب لواسانات در خصوص فیلم منتشر شده از مجموعه ورزشی شهدای لواسان که در آن مکان ورزشکاران آقا و خانم بدون حجاب و به صورت مختلط تمرین می کردند، گفت: پس از آگاهی از این اقدام رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شمیرانات- دادستان عمومی و انقلاب لواسانات از برخورد قضایی با خاطیان مجتمع ورزشی مختلط لواسان خبر داد و گفت: متصدی این مجتمع ورزشی برکنار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان گفت:هیچ شخص و مقامی در رابطه با انتخابات مصونیت قضایی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: در برخورد قضایی با بازگیران نیازمند آن هستیم تا آیین نامه های داخلی سازمان محیط زیست مبنای آرای قضات قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان کرمان، گفت: امسال برداشت گیاهان دارویی و صنعتی در استان ممنوع است و با متخلفان از طریق مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی برخورد خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو حزب موتلفه گفت: برنامه هفتم خیلی خوب تدوین شده و محتوای خیلی خوبی دارد. مقام معظم رهبری تمام بندهای این برنامه را یک به یک مورد تأکید قرار دادند که باید اجرایی شود. اما اجرای آن نیازمند آن است که اگر کسی از برنامه عدول کرد توبیخ شده و برخورد قضایی با او شود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: 54 پرونده تخلف در زمینه عرصه های ملی در این شهرستان سال گذشته تشکیل و با متخلفان طبق قانون برخورد قضایی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق، فرزانه سالاری؛ رئیس دامپزشکی شهرستان گفت: هرگونه فروش پرنده در سطح شهر غیر مجاز و با متخلفین برخورد خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۱    
برخورد قضایی با افراد و رسانه هایی که حمله موشکی ایران به اسرائیل را با شگردهای مختلف زیر سوال برده اند، همچنین دستگیری زورگیرهای پل صدر تهران توسط پلیس آگاهی، مهم ترین موضوعاتی هستند که ظرف 24 ساعت اخیر در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفتند. واکنش در شبکه های اجتماعی به لوث کنندگان حمله موشکی ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید در تازه ترین اقدام خود اعلام کرده اند که معامله هر گونه امتیاز مسکن ملی و ثبت آن در دفاتر اسناد ممنوع و برای آگهی دندگان نیز جزای نقدی در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت با اشاره به فصل تخم گذاری آبزیان از 15 اسفند ماه تا اواخر اردیبهشت گفت: برداشت های غیرمجاز مصالح از رودخانه ها با پایش های مکرر و برخورد قضایی و قانونی با متخلفان انجام می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
انتشار ویدیوهای فارغ التحصیلی دانشجویان در دانشگاه های مختلف یک بار دیگر توجه ها را به سمت نهاد علم جلب کرده است، ویدیوهایی که مسئولان دانشگاه ها در مواجه با آن از برخورد قضایی با دانشجویان سخن می گویند و فعالان اجتماعی و استادان دانشگاه معتقدند این برخورد با دانشجو صحیح نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از شناسایی دو عامل عرضه و فروش غیرمجاز گوشت پرندگان وحشی در بازار این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب زنجان گفت: استان زنجان از استان های ممنوعه برای به کارگیری اتباع غیرمجاز است. با وجود برخورد قضایی و انتظامی با این موضوع، به کارگیری اتباع غیرمجاز در استان زنجان رو به افزایش است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
کد خبر: 925393 / دیروز, 09:04 / پول و سرمایه در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر تغییر احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در بعضی از اکانت های ضددولت، پیگیری ها نشان می دهد که این خبر غیرواقعی و کذب است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اردستان ضمن تاکید بر برخورد قضایی با عاملان جمع آوری زکات بدون مجوز در اردستان گفت: در سال گذشته بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان زکات در شهرستان اردستان جمع آوری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۶    
در اجرای طرح ویژه بازدید و بازرسی از اماکن و اصناف مرتبط با امور خدمات تغذیه در ماه مبارک رمضان ،40 مغازه مورد بازرسی قرار گرفت.