یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۶:۱۳Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برخورد قضایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی استان با کشتار غیرمجاز دام برخورد جدی خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها قهوه خانه های غیرمجاز در نطنز بلای جان مردم شدند و از این رو برخورد قضایی برابر قانون با واحدهای صنفی متخلف لازم و ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: با عاملان احتکار و برهم زنندگان آرامش در بازار برخورد قضایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی گفت: ترک فعل های غیرقانونی، مستوجب برخورد قضایی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۵    
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: با مدیرانی که در اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت تعلل یا از آن سرپیچی کنند برخورد قضایی می شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شاپرک گفت: کسانی که تبلیغات می کنند که برای افراد دیگر دستگاه کارتخوان، تهیه می کنند در حقیقت نوعی کلاهبرداری است و با آنها برخورد قضایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل تعزیرت حکومتی استان سمنان گفت: در نیم سال اول 1400 بالغ بر 250 میلیارد تومان کالا شامل تاریخ مصرف گذشته، قاچاق و ... در سطح استان کشف و مورد برخورد قضایی قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: کارشناسان رسمی دادگستری در بررسی پرونده ها با کمال بی طرفی و در مهلت مقرر اظهارنظر کنند به این دلیل که تعلل در بررسی پرونده ها منجر به برخورد قضایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور گفت: تنها راه شفاف شدن پشت پرده قرارداد کرسنت کشف فساد و برخورد با متهمین است و تا زمانی که با این تخلفات برخورد قضایی نکنیم باید جریمه 2 میلیارد دلاری را پرداخت کرده و خسارات آنرا تحمل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت در دیدار نمایندگان مجلس با اشاره به اختصاص بیش از 57 میلیارد دلار ارز با قیمت 4200 تومان در چند سال گذشته، خواستار همکاری سه قوه برای بررسی فرجام تحقق این تخصیص و برخورد قضایی با گیرندگان متخلف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اهواز ، خواستار برخورد قضایی با ترک فعل های انجام شده در حوزه آب و فاضلاب اهواز که با کم کاری خود شرایط این شهر را به وضع ناگوار کنونی رسانده اند، شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اشکذر بر هم افزایی دستگاه های متولی زمین تأکید کرد و نسبت به اقدام به هرگونه تغییرکاربری غیرقانونی اراضی کشاورزی هشدار داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد موقری سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی در نشست بررسی مشکلات پیرامون آلودگی شدید هوای تبریز و بناب ناشی از استفاده از سوخت مازوت توسط نیروگاه حرارتی با بیان اینکه بر اساس گزارشات ارائه شده سطح آلودگی ناشی از نیروگاه حرارتی در شهر و ...
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۱    
دادستان شهرستان دماوند پیرو سوزاندن برگ درختان در دماوند و ایجاد آلودگی هوا دستور برخورد قضایی صادر کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: میلاد بلادی در مورد شرایط تیم ویستاتوربین و نتایجی که تاکنون در رقابت های این فصل لیگ دسته اول کسب کرده است، اظهار داشت: این نتایج برای تیمی که تازه به لیگ یک آمده، بد نبود ولی باید بهتر و بهتر شود. ما تازه از لیگ 2 به لیگ یک آمده ایم ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۸    
دنیامالی گفت: بانک ها باید 20 درصد از تسهیلات خود را بر اساس بخشنامه بانک مرکزی به حوزه مسکن اختصاص دهند، اگر تخلفی در این زمینه صورت بگیرد، وکلای مردم از طریق کمیسیون اصل 90 متخلفین را به مراجع قضایی معرفی خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۶    
نامه 266 تن از نمایندگان به قوه قضاییه برای برخورد با قرار داد کرسنت. مجلس همچنین طرح ساماندهی خودرو را بار دیگر اصلاح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
متخلف زیست محیطی که در فضای مجازی تصاویر شکار 25کبک وحشی را منتشر کرده بود، در جیرفت شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان به مدیرانی که در انجام وظایف قانونی خود مرتکب ترک فعل می شوند هشدار داد که با این تخلفات برخورد قضایی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: سنگ پرانی به بالگرد اورژانس هوایی منجر به صدور حکم قضایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با کلیات طرح اصلاح موادی از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی به منظور برخورد قضایی با قماربازان و شرط بندها موافقت کردند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرخه از کشف و ضبط 36 تن چوب قاچاق طی یک سال گذشته در شهرستان شامل گونه های گردو، آکاسیا، راش، ممرز، انجیری و ... خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سرخه- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرخه از کشف و ضبط 36 تن چوب قاچاق طی یک سال گذشته در شهرستان شامل گونه های گردو، آکاسیا، راش، ممرز، انجیری و ... خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۵۰    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان دماوند از برخورد قضایی با تخلیه نخاله و ضایعات در حریم رودخانه های این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۹:۴۱    
علی روحانی زاده گفت: در صورت مشاهده مفاسد اقتصادی در ادارات قطعا برخورد قضایی خواهیم کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۰    
دادستان رامسر گفت: در صورت مشاهده مفاسد اقتصادی در ادارات قطعا برخورد قضایی خواهیم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۱:۲۰    
دادستانی تهران طی نامه ای به رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب دستور داد موضوع خودداری واردکنندگان کامیون های رسوبی در گمرکات که موانع ترخیص انها برداشته شده را بررسی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۷    
سنندج - ایرنا - جریمه 13 مرکز عرضه فرآورده های خام دامی در سنندج، کشف و ضبط 300 کیلوگرم لاشه مرغ فاقد مجوز بهداشتی، برخورد قضایی با عامل کشتار غیرمجاز دام در مسیر کامیاران به سنندج و هشدار درباره شیوع آنفلوآنزای مرغی در تعدادی از کشورهای همسایه عناوین چند خبر از دامپزشکی کردستان است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در واکنش به گزارش دادستان کل کشور در خصوص انبار های نگهداری کالا که در جریان سفر استانی خوزستان مورد بازدید قرار گرفته بود، با نامطلوب ارزیابی کردن وضع موجود به دادستان کل کشور و رییس سازمان بازرسی دستور داد که به صورت مستمر این موضوع را بررسی و تدبیری برای رفع مشکل نگهداری کالا در ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد قاسمی دادستان قزوین با توجه به ورود دادستانی به موضوع شبک توزیع مرغ در قزوین در راستای احیاء حقوق عامه، گفت: مشکل مرغ در استان از مقابل کشتارگاه تا مرحلۀ فروشگاه ها و رسیدن به دست مصرف کننده است ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ماجرا از انتشار یک فیلم در فضای مجازی آغاز شد. در این فیلم منتشر شده، یک نانوای آبادانی ادعا می کرد آرد حشره زده تحویل گرفته و قابل استفاده برای پخت نان نیست، اما فرماندار آبادان می گوید این نانوا تخلفات زیادی در پرونده خود دارد و این بار با این نانوا برخورد قضایی خواهد شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در صورت شکایت متهم مزاحمت خیابانی برای زنان برخورد قضایی می شود، اما مجازت این جرم چیست؟
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: اخیرا دولت با افزایش قیمت مرغ موافقت کرد و نرخ مصوب مرغ 31هزار تومان اعلام شد. گویا افزایش قیمت مرغ تنها به دلیل افزایش هزینه های سر بار نبوده است. بلکه تحریم باعث شده واردات دان مرغ کم و جوجه ریزی از سوی مرغداران کاهش پیدا کند و در بازار تا شانه ای 60هزار تومان گران شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اندیمشک- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با هرکسی که مرتکب فساد شود بدون توجه به مقام و موقعیت برخورد خواهد شد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۵    
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: به اعتقاد بنده باید برخورد قضایی با مسببین این پرونده صورت گیرد. چرا باید دولتمردان سابق بی جهت در این راستا به مردم دروغ بگویند و متوجه خسارات صورت گرفته نباشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با تاکید بر لزوم انجام وظایف مسئولان، گفت: هر مدیری که مرتکب ترک فعل شود مورد برخورد قضایی قرار خواهد گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۳    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و وشوراها مجلس گفت: به منظور جلوگیری از تکرار سوء استفاده از اموال دولتی ضرورت دارد با رئیس متخلف شورای شهر کرج برخورد قضایی صورت گرفته و فرآیند رسیدگی او توسط قوه قضاییه اطلاع رسانی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس کل دادگستری قم گفت: دستگاه قضایی با کلیه افرادی که به صورت غیرمجاز درحوزه حفاری و برداشت از منابع آبی استان فعالیت دارند، برخورد خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گفته معاون پیشگیری و وقوع از جرم دادگستری گیلان، افرادی که در خصوص تخریب و برداشت غیرمجاز از معادن روستای کلفت فومن ترک فعل کنند و نظارتی بر عملکرد نداشته باشند قطعاً دادستان های در سطح شهرستان های گیلان برخورد قانونی خواهند کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۳    
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص محکومیت رئیس کل و معاون امور بین الملل اسبق بانک مرکزی به حبس گفت: قوه قضائیه با انتشار عمومی احکام مربوط به مجرمینی که دارای مسئولیت بوده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: متخلفان کشت محصولات کشاورزی با آب های آلوده در جنوب تهران به دستگاه قضایی معرفی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
پیامدهای حقوقی در انتظار مدیرانی که مصوبات کارگروه رفع موانع تولید را اجرا نمی کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اراک گفت: برخورد قانونی و قضایی با نانوای متخلف حاجی آباد اراک که از ارائه خدمات به اتباع بیگانه سرباز زده بود، اعمال شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۳    
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: عزم جدی دستگاه قضا این است که مردم در فضاهای عمومی مانند بوستان های شهری آسایش و امنیت داشته باشند و به همین خاطر با عوامل ایجاد اخلال در نظم و رفاه مردم به شدت برخورد می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی بر لزوم جلوگیری از تغییر کاربری اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاهای محدوده شهر تأکید کرد و گفت: دادستانی با متخلفان بدون اغماض برخورد قضایی و ساخت و سازهای غیرمجاز تخریب خواهد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص محکومیت رئیس کل و معاون امور بین الملل اسبق بانک مرکزی به حبس با حجت الاسلام دکتر سید کاظم موسوی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری بروجرد گفت:فیلم منتشر شده از خانه سالمندان این شهرستان مربوط به پارسال است و با افراد خاطی برخورد قضایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: خاک شرق اصفهان به رغم برخورد قضایی با برخی متخلفان همچنان سرقت شده و به کوره های گچ و آجر حومه این کلانشهر منتقل می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰    
معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به اینکه عوامل پیمانکار شهرداری تهران در حوزه پسماند، لباس فرم و خودروهای وانت با تیپ مشخص و تعریف شده دارند و کاملا با عوامل غیرمجاز قابل تشخیص و تفکیک هستند، از پیگیری برای برخورد بازباله جمع کن های غیرمجاز خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به اینکه عوامل پیمانکار شهرداری تهران در حوزه پسماند، لباس فرم و خودروهای وانت با تیپ مشخص و تعریف شده دارند و کاملا با عوامل غیرمجاز قابل تشخیص و تفکیک هستند، از پیگیری برای برخورد بازباله جمع کن های غیرمجاز خبر داد.