پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۱۳Oct 2020 22

جدیدترین‌های «برخورد قضایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: خروج دام زنده از ایلام ممنوع است و هر گونه موارد مشاهده شده با برخورد قضایی مواجه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی تخریب مجدد قسمت عمده ای از ساباط تاریخی خیابان عبید زاکانی ، مدیر کل میراث فرهنگی استان قزوین از برخورد قضایی با مسببان تخریب این بنای تاریخی در اسرع وقت خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی های عمدی در یکی دو روز گذشته باعث نابودی حجم بزرگی از جنگل های ایذه و همچنین قسمت های وسیعی از تالاب میانگران شد.
محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران در گفتگو با بازار تهران گفت: نسبت به سال گذشته 10 درصد گزارش تخلفات افزایش یافته که با آنها برخورد قضایی صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: اگر تخریب مسجد هفت در مشهد بدون هماهنگی با اوقاف و بدون اخذ مجوز شرعی و قانونی انجام شده، با مرتکبین این بی حرمتی باید برخورد قضایی صورت گیرد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران با اشاره به حاد شدن وضعیت بیمارستانهای تهران در پی تشدید شیوع کرونا و تکمیل ظرفیت آنها تاکید کرد: قطعا جریمه نقدی برای متخلفین رعایت پروتکل های بهداشتی اعمال خواهد شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به تشدید وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان کرمانشاه اظهارکرد: دستگاه قضایی کرمانشاه در این شرایط از تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا برای حفظ سلامت شهروندان حمایت های کامل را خواهد داشت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی: آتیلا حجازی گفت: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس متعلق به یک دولت نیستند بلکه به مردم تعلق داشته و بیت المال محسوب می شوند. آتیلا حجازی معتقد است تا زمانی که با مسببان مشکلات ریشه دار باشگاه استقلال برخورد قضایی صورت نگیرد شرایط این تیم مردمی هفته به هفته بدتر می شود ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶    
چندسالی است که معظلی به نام کودکان کار و یا کودکان خیابانی در جامعه مخصوصا در کلان شهرهای کشور مطرح است که در برخی شهرها این موضوع به صورت باند و گروهی است که نیازمند برخورد قضایی و انتظامی است و در برخی شهرها نیازمند حمایت و توانمندسازی خانواده کودکان کار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: مبتلایان به کرونا که بیماری آنان قطعی شده نباید در جامعه حضور کنند و در صورت کم توجهی به قوانین قرنظیته که از مصادیق تهدید علیه سلامت عمومی است با آنان برخورد قضایی می شود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه به صورت جدی به این موضوع ورود کرده و آیت الله رئیسی هم دستور دادند؛ ما این جلسه را برگزار کردیم تا به حرف های شما دوستان حقوقی گوش کنیم و نکات مان را به شما گفته و تاکیدات لازم را داشته باشیم پس بعدا گلایه نکنید که چرا مجلس شورای اسلامی برخورد می کند.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس در جلسه با شرکت های حقوقی بورس هشدار داد: اگر کسی برای منافع خودش، منافع ملی را به خطر بیاندازد قابل قبول نیست، مجلس و قوه قضاییه در این قضیه وارد می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس در جلسه با شرکت های حقوقی بورس هشدار داد: اگر کسی برای منافع خودش، منافع ملی را به خطر بیاندازد قابل قبول نیست، مجلس و قوه قضاییه در این قضیه وارد می شوند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
علی ربیعی در نشست خبری امروز اعلام کرد: آمار دقیق فروش نفت را اعلام نمی کنیم، وزارت نفت تمام توان خود برای فروش نفت را به کار می بندد ولی با توجه به اینکه سیاست ما انتشار اطلاعات این چنین در شرایط جنگ اقتصادی نیست، آمار دقیقی ارائه نخواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۲    
سخنگوی قوه قضاییه: امروز رفع گرفتاری های مردم و علاج گرانی و تورم صرفا برخورد دستگاه قضا نیست و باید دولتمردان به میدان بیایند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
ما براین باوریم که جمهوری آذربایجان وجمهوری ارمنستان با الهام وانرژی گرفتن از تاریخ واز عصر همزیستی تمدنی در قرون پیشا-استعماری،وبا تکیه بر مشترکات فرهنگی خود می توانند راهی صلح آمیز برای اسکان آوارگان و برای بازگشت به دوران پیش از اشغال بیابند وجمهوری اسلامی آماده کمک به برقراری صلح پایدار در این ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: اگر اثبات شود که تصاویر سوالات آزمون از داخل جلسه منتشر شده است، سازمان سنجش اقدام قضایی نسبت به متخلفان انجام خواهد داد و افراد خاطی شناسایی خواهند شد و می توان با آنها برخورد قضایی کرد و این امکان هم وجود دارد که از لیست شرکت ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری استان گلستان در جلسه امروز با فعالان اقتصادی شهرک صنعتی علی آباد کتول با تاکید بر حمایت تمام قد دستگاه قضایی استان گلستان از تولید گفت ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران ورزشی: حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که در فرآیند ارسال درخواست تجدیدنظر به CAS، اگر احتمال موفقیت کم است، نباید از وکیل کمک گرفته شود. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۳۱    
اجتماعی رکنا : گران شدن روزمره کالا و اظهاراتی که تاکنون مجلسی ها داشتند، سبب شده است جامعه انتظار برخورد قضایی محکم تری در بازار داشته باشد. این رفتار یعنی تشدید نظارت تعزیراتی بر بازار یا اقدامات قضایی بیشتر. اما چقدر این اقدامات موثر یا ممکن است؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۷    
دادستان اسدآباد گفت: واحد های صنفی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی کنند علاوه بر برخورد قضایی پلمب هم می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۸   + ۷۸ سایت دیگر  
ایجاد جو روانی نامطلوب و التهاب در بازار ارز جرم محسوب می شود و براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران، هرگونه خرید وفروش ارز می بایست در بانک ها وصرافی های مجاز ودر چارچوب مقررات اعلامی بانک مرکزی انجام شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۱    
بخشدار کهریزک با تاکید بر شناسایی دام فروشان غیرمجاز گفت: عرضه و فروش دام غیرمجاز زنده در محدوده قانونی بخش ممنوع است و با متخلفین برخورد جدی و قانونی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید مهدی فلاح میری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در گفت وگو با میزان با اشاره به وقوع سیل در تالش گفت: در حریم رودخانه های جاری در استان گیلان همچنان شاهد تصرف های غیرقانونی هستیم و در ارائه مجوزهایی که به اینگونه تصرف ها منجر می شود ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ناصر ایمانی گفت: شاید با آقای احمدی نژاد برخورد شود و فعلاً زود است که قضاوت کنیم زیرا هنوز زمان زیادی از مصاحبه او با یک رسانه ضدانقلاب نگذشته است و شاید دستگاه قضا با او برخورد کند یا حتی ممکن است که شورای عالی امنیت ملی به او تذکری بدهد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مردم خوزستان انتظار داشتند مسئولان این 36 هزار کولر گازی قاچاق را به صورت رایگان در اختیار خانواده های فاقد تمکن مالی قرار دهند اما در کمال ناباوری نه تنها این اتفاق نیافتاد بلکه بعد از گذشت دو سال و نیم خبری از برخورد قضایی با بر هم زنندگان امنیت اقتصادی کشور نیست!
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مرند از برخورد قضایی و صدور حکم تخریب به متخلف ساختمانی در حریم تپه تاریخی یالدور در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: آیین نامه ساماندهی مبادله کالا در بازارچه های موقت مرزی از امروز قابل اجرا است و با دستگاه هایی که در اجرای این آیین نامه تعلل کنند برخورد قضایی انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مریوان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 172 مورد پرونده تخلف واحدهای صنفی در مریوان شناسایی و با آنان برخورد قضایی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۷    
شبنم سیدمجیدی- روزنامه نگار از اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 بود که از یک جایی به بعد، واژه زمین خواری به جای غصب و تغییر کاربری زمین وارد ادبیات دولتی ها و نهادهای مختلف حافظ منابع طبیعی شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با قاطعیت با افرادی که قصد تصرف اراضی ملی را داشته باشند برخورد قضایی می شود.
مجمع واردات   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تعامل با صادرکنندگان در دستور کار است، گفت: بانک مرکزی هیچگاه بنای برخورد قضایی با صادرکنندگان واقعی و درستکار را نداشته و تعامل با آنها را دنبال می کند. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با اعلام متوسط عرضه روزانه 100 میلیون دلاری در نیما گفت: هرگز قصد فشار مضاعف و برخورد قضایی با صادرکنندگان واقعی، باسابقه و خوشنام را نیست .
همتی گفت: بانک مرکزی تعامل با صادرکنندگان را در دستور کار دارد و برای بازگشت ارزهای صادراتی با آنها همکاری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۸    
همه افرادی که با هدف سود جوئی کاربری اراضی زارعی و باغی را تغییر داده و در نظام تولید محصولات کشاورزی و امنیت غذائی اخلال ایجاد می کنند، منتظر مجازات های سخت باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور افراد دارای علایم بیماری کرونا در تجمعات، ادارات، مراسمات و جامعه خطرناک بوده و بدون تردید با آن ها برخورد قضایی خواهد شد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه تعیین تکلیف پیمانکار بیمارستان ولیعصر (عج) اراک برگزار شد پایان فرصت طلایی رییس کل دادگستری استان مرکزی: اگر از فردا ظرف یک هفته تا 10 روز آینده تحرک کافی در پروژه ایجاد نشود و پیمانکار حضور پیدا نکند برخورد قضایی در نظر گرفته خواهد شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از احضار رییس معدن هجدک به همراه پیمانکار و سرپرست کارگاه به دادستانی خبر داد و گفت: با مقصران احتمالی حادثه معدن هجدک راور برخورد قضایی خواهد شد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
از زمان شروع به فعالیت وبسایت های واسطه خرید آنلاین مانند دیوار و شیپور شاهد، تخلفات همیشگی در آنها بوده ایم. با این حال، این سایت ها همچنان آزادانه به فعالیت خود ادامه می دهند. آیا بدین ترتیب، می توان پایانی برای تخلفات این دو پلتفرم تصور کرد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۵۹    
رییس اورژانس کرمان گفت: بر اثر ریزش تونل در معدن زغال سنگ هجدک، 4 کارگر معدن جان خود را از دست دادند و یک کارگر مصدوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- دادستان شهرستان راور گفت: معدن ذغال سنگ هجدک تا اطلاع ثانوی تعطیل است و چنانچه قصوری در این حادثه رخ داده باشد برخورد قضایی انجام می شود.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی خواستار انحلال شورای شهر مهاباد شد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مجید کاویانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس ظهر امروز با حضور در صحنه حادثه تصادف خودرو پژو با عزاداران در شب عاشورا ضمن تشریح حادثه در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرقدس، اظهار کرد: متهمان به واسطه استفاده از مشروبات الکلی و در حالت مستی دست به این اقدام زدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۱۰    
انتخاب نوشت : منصور غلامی، وزیر علوم با تاکید بر اینکه در جریان برگزاری آزمون های امسال، گروه هایی تلاش داشتند نشان دهند که مسوولان اجرایی سنجش توان مدیریتی برگزاری کنکور را ندارند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاونت حقوقی وزارت ورزش و جوانان در پی انتشار برخی مطالب کذب و خلاف واقع در شماری از رسانه های بی نام و نشان و کانال های فضای مجازی اطلاعیه ای صادر کرد.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید براینکه در جریان برگزاری آزمون های امسال، گروه هایی تلاش داشتند نشان دهند که مسئولان اجرایی سنجش توان مدیریتی برگزاری کنکور را ندارند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی علت گسترش آسیب های اجتماعی را برخورد قضایی و امنیتی با این حوزه می داند.