جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۵۹Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانوی کرامت»

ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که فاطمه زهرا(س) در وادی جهاد تبیین با همه زندگی اش مبلغ بود، گفت: دفاع از ولایت، مهم ترین جلوه جهاد تبیین صدیقه طاهره(س) است که در سخت ترین شرایط از شخص و شخصیت امیرالمؤمنین علی(ع) محافظت نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
کتابخانه فاطمی تا پایان مهرماه 1401 از هزار و 300 نفر خواهر و برادر در سه گروه دانش آموزان پشت کنکوری ، دانشجویان کارشناسی و طلاب سطح یک و دانشجویان ارشد و دکتری و طلاب سطح 2 به بالا ثبت نام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گردشگران ویتنامی در قالب تور ایرانگردی با تاریخ معماری حرم بانوی کرامت و شخصیت والای آن حضرت آشنا شدند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۳    
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت پرخاشگری، افزایش خشونت درونی و خودکشی را نتیجه ناآرامی های درونی انسان توصیف کرد و گفت: اگر می خواهیم نسل خوبی را پرورش دهیم باید اضطراب، تشویش، دل مشغولی و دل نگرانی را از فرزندان دور سازیم؛ هرچه انسان درون آشفته ای داشته باشد، عملکرد ضعیف تری خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س) و ایام فاطمیه اول، عصر سه شنبه حرم مطهر بانوی کرامت رخت عزا به تن کرد و سیاه پوش شد. ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با شب شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها مراسم عزاداری با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی و مداحی سیدرضا نریمانی در شبستان امام خمینی (ره) برگزار می شود.
آنا / ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
آئین سیاه پوشی حرم حضرت معصومه (س)، 15 آذرماه، به مناسبت آغاز ایام فاطمیه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت ضمن اشاره به فرازهایی از شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید و پاسخ های ایشان به شبهات مطرح در رابطه با امیرالمؤمنین علی(ع)، گفت: امام علی(ع) هیچ گاه در مقابل سیاست های شیطانی معاویه از اصول الهی خود عدول نکردند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت تکبر، حرص و حسادت را ریشه های کفر برشمرد و گفت: سرآغاز تکبر این است که در دلمان، خود را بالاتر از دیگران بدانیم.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه مسابقات فصلی قرآن کریم واحد مجازی مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس بانوی کرامت به صورت برخط برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
جهانگردان سوئیسی در قالب برنامه حرم گردی با تاریخ معماری حرم مطهر بانوی کرامت و شخصیت و جایگاه ایشان در میان شیعیان آشنا شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲    
کارگاه های ارتقای تربیت مربی کودک با تدریس حجت الاسلام سرلک به همت امور فرهنگی خواهران حرم بانوی کرامت برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به اینکه تشکیل خانواده موفق از مهم ترین اهداف اسلام است، گفت: خیراندیشی، پیگیری فعالیت های خیرخواهانه، کمک به همنوعان، محبت، تغافل و کسب رضایت از جمله شاخصه های خانواده موفق قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد خدمات سالمندان و معلولان حرم مطهر بانوی کرامت از افزایش ویلچرهای پلاک طلایی به 200 ویلچر خبر داد و گفت: ارائه ویلچر امانی، آماده باش و خدمت رسانی ویلچرران ها، فعالیت خودروهای زائربر برقی در داخل و خارج حرم ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ برنامه هفتگی مراسم و محافل حرم مطهر بانوی کرامت از 12 تا 18 آذر 1401 مصادف با ایام فاطمیه اول از سوی روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت اعلام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، به مناسبت 12 آذر، روز جهانی معلولان جمعی از خادمان حرم مطهر بانوی کرامت به همراه پرچم متبرک این حرم مطهر در مرکز توان بخشی رضوی در شهر مقدس قم حضور یافتند. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت در کنار دشمن شناسی بر اهمیت بازشناسی مکر و حیله دشمن تأکید کرد و گفت: در فتنه اخیر عده ای از حق باوران و حق یاوران ناخواسته فریب شعار، حرف جذاب، شیرین و دلربای دشمنی که دشمنی هایش را در پشت سخنان زیبا و جذاب پنهان کرده ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰    
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت بر اهمیت حضور و نقش آفرینی بانوان و زنان مؤمن برای دفاع از چادر و حجاب تأکید کرد و گفت: در جامعه ای که زن ارزان شود، مردها تن به ازدواج نمی دهند؛ بی حجابی تیشه به ریشه زن زدن و تنزل عزت و شرافت بانوان است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت اختتامیه دوره تربیتی در محضر بانو را با تقدیر از 340 برگزیده این دوره در حرم مطهر برگزار کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت گفت: امور فرهنگی بانوان آستان مقدس، قم را به 20 محله تقسیم کرده که آخر هر هفته دختران فعال هر محله در محفل دختران بهشتی حرم مطهر شرکت می کنند و برای فعالیت های فرهنگی ساماندهی می شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۱    
حوزه/ تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه پرستاری یک فعالیت بسیجی است، گفت: پرستار از جانش مایه می گذارد تا جان دیگری را حفظ کند و این یکی از آموزه های دینی ماست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۱    
حوزه/ تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه بصیرت یک شعار و نماد نیست بلکه یک فهم و نگاه است که اگر همیشه همراه ما باشد از ما محافظت می کند، گفت: بصیرت و تقوا همراه هم هستند و نمی شود که فردی با تقوا باشد ولی با بصیرت نباشد و افراد با بصیرت می توانند از فتنه ها عبور کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ دختران سرزمین من با حضور پرشور دختران دهه هشتادی همزمان با روز میلاد حضرت(س)، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سرلک و مداحی سید علی حسینی نژاد در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت در ایام میلاد حضرت زینب(س) میزبان 90 زوج جوان برای آغاز زندگی مشترک بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنران حرم بانوی کرامت با اشاره به اینکه در سایه سار کسب رضوان الهی، انسان در زمره عبد خاص الهی قرار گرفته و ابعاد رحمت الهی به طور ویژه به روی او باز می شود، گفت: ورود به بهشت از دیگر نعمت های رسیدن به مقام رضوان الهی است و این منحصر در آخرت نیست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ جشنواره شده ام 9 ساله ویژه دختران نوتکلیف، از 9 آذرماه تا 23 دی ماه در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه مادران در حفظ فرهنگ عفاف و حجاب نقش مؤثر و پر رنگی دارند، گفت: همه اقشار جامعه باید همت کنند که ستون خیمه خانواده آسیب نبیند زیرا اگر خانواده آسیب ببیند مشکلات زیادی گریبانگیر جامعه خواهد شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه سیاست امام علی مبتنی بر اصول و قواعد الهی بود، گفت: متأسفانه، عده ای همچنان تفاوت های امام علی(ع) و معاویه را فهم نمی کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اجتماع دختران سرزمین من با حضور دانش آموزان دختر دهه هشتادی همزمان با روز میلاد حضرت زینب(س)، در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پیکرهای پاک 4 شهید مدافع حرم پس از تشییع و طواف گرد مضجع بانوی کرامت در قطعه 31 بهشت معصومه خاکسپاری شدند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت گفت: بی ادب تنها به خود ضرر نمی زند، بلکه آتش به جان جامعه می اندازد؛ بی ادبی ریشه تمام بلاها و مفاسد و ادب ریشه تمام خوبی هاست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ کارشناس فهرست نویسی مرکز اسناد حرم مطهر بانوی کرامت از اهدای بیش از 20 هزار نسخه سند از تعاملات بازار قم به مرکز اسناد حرم مطهر خبر داد و گفت: این اسناد مربوط به اواخر دوره قاجار تا سال های اول انقلاب است که شامل معاملات مختلف در بازار، اجاره نامه ها، مناسبات بازاریان ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
50 نفر از ناشنوایان استان اصفهان در قالب یک گروه به همراه ترجمه روایتگری موزه به زبان اشاره از موزه فاطمی بازدید کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ محفل دختران بهشتی با حضور مهمانان استرالیایی و اندونزی در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فنی مهندسی حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه ضریح مطهر مرقد کریمه اهل بیت(س) که آخرین بار در سال 1390 مرمت شده، با قدمتی بیش از دو قرن از زیباترین ضریح هاست ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که پیروی از هوای نفس و طمع ورزی، چشم انسان را کور و بصیرت را از انسان می گیرد، گفت: هدف جهاد تبیین بصیرت آفرینی، حفظ ایمان و تقوا و حضور فعال در میدان است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با بیان این که انسان عجول در تمام ساحت های زندگی آسیب پذیر خواهد بود، گفت: صبر پایه شکل گیری استحکام زندگی خوب است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۹    
حوزه/ مراسم معارفی بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر بانوی کرامت از شنبه تا جمعه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب قسم به عشق؛ به نام تمام مادرها با حضور تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در پژوهشکده علامه طباطبایی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت برخورداری از روحیه مقاومت، ایستادگی و ثبات قدم را یکی از رموز موفقیت انسان در تمام ابعاد و عرصه های زندگی توصیف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
هیئت امنای شانزدهمین دوره همایش ربیع الشهاده با اهدای پرچم متبرک حرم امام حسین(ع)از تولیت حرم بانوی کرامت برای شرکت در این همایش دعوت کردند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سلیمانی افزود: بسیج در مواجهه با این جنگ ترکیبی به صورت همه جانبه به میدان آمد و هیچ بسیجی یک قدم به عقب نیامد بلکه به قلب فتنه تازید و علیرغم تلاش دشمن یک پایگاه بسیج سقوط نکرد و حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت حرم مطهر بانوی کرامت هویت بسیج را برگرفته از آیه من یشری نفسه ابتغاء مرضات الله دانست و گفت: بسیجی شدن یک انتخاب است و تحمیلی نیست و باید به گونه ای رفتار کنیم که جوانان در این انتخاب، خود را موظف و مکلف بدانند و مشتاقانه به سمت این انتخاب بروند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز آفرینش های هنری آستان مقدس بانوی کرامت با بیان اینکه نشر هنرمندانه معارف قرآن و اهل بیت(ع) مهمترین هدف انتشارات زائر است، گفت: هرگونه تألیف، تصنیف، ترجمه، تنظیم، تدوین، گردآوری، شرح یا تصحیح انتقادی مرتبط با موضوعات محوری مصوب در شورای کتاب آستان مقدس می تواند در انتشارات زائر به چاپ برسد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: امیرالمؤمنین علی(ع) در حدیثی به نیکی سه مطلب را بیان نمودند که عمل به آن، رافع و دافع تمام ابتلائات، حیات و سعادت دنیا و فلاح و رستگاری در آخرت است؛ اول اینکه هر که تمام هم و غمش آخرت باشد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تولیت حرم بانوی کرامت در دیدار برگزارکنندگان کنگره امناءالرسل، با اشاره به اینکه قصد و نیت شما در تجلیل از مردان بزرگ دین، تجلیل از شخص نیست؛ بلکه به نوعی تجلیل از معارف ناب اهل بیت(ع) است، گفت: پیدا کردن، کشف و تبلیغ گنجینه های علمی، معنوی و حوزوی از رسالت های بزرگ جویندگان ...
برترین ها / ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با تقدیر از خدمات نیروی انتظامی گفت: جسارت و توهین برخی از عوامل دشمن نباید سبب تضعیف روحیه نیروی انتظامی شود.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اجرایی حرم مطهر بانوی کرامت از مرمت گلدسته های صحن امام رضا(ع) خبر داد و گفت: در حال حاضر قسمتی از کاشی های گلدانی گلدسته ها ریزش کرده و مرمت آن در دستور کار تعمیرات فنی مهندسی قرار گرفته است، این کاشی ها مربوط به 40 سال پیش است که در آن زمان به صورت کامل عوض شده است.