یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۱:۰۹Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات اقتصادی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس صندوق توسعه ملی گفت: منطق اساسنامه صندوق توسعه بر انتقال ثروت به آیندگان استوار است. لذا منابع و ثروت این صندوق نباید به دلیل مشکلات اقتصادی در سایر بخش ها مانند بودجه کاهش پیدا کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۹    
سمنان- طباطبایی، کارشناس اقتصادی با بیان اینکه میراث شوم دولت روحانی برای رئیسی یک دنیا بدهی و مشکلات است، گفت: روحانی 54 هزار میلیارد تومان از تنخواه سال 1400 برای هزینه ها استفاده کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سابق فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو درباره کوچک شدن سفره غذایی مردم ناشی از گرانی و مشکلات اقتصادی به ویژه در دوران کرونا تصریح کرد: توزیع بسته حمایت غذایی می تواند به خانوارهایی که به دلایل مختلف کالری کافی دریافت نمی کنند، کمک کند تا نیازهای غذایی حداقلی خود را تأمین سازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در صورتی که وزارت نیرو برای تمامی تالاب ها، رودخانه ها و سد های موجود کشور پیوست فرهنگی و اجتماعی تهیه کند بسیاری از مشکلات اشتغال و اقتصادی در مناطق مختلف حل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: در شرایطی که مسائل مهمی از قبیل خشک سالی، کرونا، مشکلات اقتصادی و ... مردم و جامعه ما را آزار می دهد همه گروه های موجود در درون نظام باید دست به دست هم داده و بدون توهین و تخریب، به یکدیگر کمک کرده تا از وضعیت موجود به سلامت عبور کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس مسائل غرب آسیا، مشکلات اقتصادی و مبارزه با فساد را مطالبات عمده مردم در انتخابات پارلمانی عراق را ارزیابی کرد و گفت: بخشی از پیشتازی جریان صدر در انتخابات عراق مربوط به پیگیری خواسته های معترضین و بخش دیگر هم به نرخ مشارکت 41 درصدی و پایین انتخابات بر می گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه کامفیروز با اشاره به افول صنعت کشاورزی و باغداری و افزایش مشکلات اقتصادی و اشتغال در استان فارس، خواستار توجه ویژه دولت به این حوزه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ائمه جمعه شهرستان های زنجان امروز در خطبه های نماز جمعه ضمن اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و لزوم حل سریع آن از سوی دولت و با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی یکی از ستون استوار تامین امنیت است، جنایات داعش در به خاک و خون کشیدن نماز جمعه خان آباد افغنستان را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: گره گشایی از مسایل معیشتی مردم و حل مشکلات اقتصادی جامعه باید در اولویت کار مسوولان قرار داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تداوم موفقیت ایران در مسابقات المپیک و جام جهانی نیازمند حمایت مالی و رفع مشکلات اقتصادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی : بیت المال امانت است و هر کس در حوزه خود باید نهایت دقت را برای نگهداری از آن داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و جمعیت شناس با اشاره به اینکه کشور ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پیرترین کشورهای منطقه است، گفت: نگرش فرهنگی و سبک زندگی در کنار مشکلات اقتصادی سبب عدم فرزندآوری شده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۵    
خاطرات آیت الله هاشمی: دکتر [حسن] روحانی، [دبیر شورای عالی امنیت ملی] آمد. درباره فعال کردن مرکز تحقیقات [مجمع تشخیص مصلحت نظام] و راه انداختن ساختمان جدید، تصمیم گیری شد و راجع به کم رونق بودن انتخابات خبرگان و مشکلات اقتصادی و سیاسی مذاکره کردیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت:تمرکز و تلاش دولت به خصوص شخص رئیس جمهوری برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۴    
سردار مرتضی قربانی گفت: کشور با مشکلات اقتصادی و مدیریت جهادی مواجه است در نتیجه با میثاق با رهبری و شهدا نباید اجازه دهیم دشمن شاد شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: خراسان رضوی ظرفیت بی نظیری در حوزه بخش خصوصی و سهم آنها در اقتصاد استان دارد لذا یاری جستن از این بخش و همیاری آنها در حل مشکلات اقتصادی استان ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۹    
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران اندیشکده ها و بخش خصوصی را مدیران میانی و کارآمد برای توسعه همه جانبه کشور دانست و گفت: اقتصاد دستوری آفت توسعه کشور است و به هیچ وجه چاره برون روفت از مشکلات اقتصادی نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تصادفات ساختگی برای دور زدن بیمه ها یکی از مشکلاتی است که همواره در کشور وجود داشته و مشکلات اقتصادی به آن دامن زده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه امروز کشور با مسائل و مشکلات بسیاری از جمله کمبود اعتبارات، اجرایی نشدن مصوبات، پروژه های نیمه تمام، مشکلات اقتصادی و ... مواجه است، گفت: مباحث بودجه ریزی در کشور مانع اصلی در تحقق عدالت در مناطق مختلف کشور است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۴:۵۵    
آقایان علی چشمی استاد دانشگاه فردوسی مشهد، حبیب انصاری سامانی استاد دانشگاه یزد، غلامرضا خدابخش سربندی کارشناس رسمی دادگستری در امور بانکی و سهراب دل انگیزان استاد دانشگاه کرمانشاه در برنامه چشم انداز به بررسی راهکارهای حل مشکلات بانکی و پولی کشور پرداختند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی ابعاد مختلف طرح جوانی جمعیت با دکتر یزدی خواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا (س) با هدف کمک به حل مشکلات اقتصادی به دانشجویان نیازمند وام 10 میلیون تومانی پرداخت می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰    
میهمان نوازی، بخشی از فرهنگ ایرانی است؛ شاید بتوان گفت یکی از بخش های مهم آن. هرچند امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و محدودیت فضای خانه ها و آپارتمان ها، کمتر پیش می آید مانند اجدادمان به فکر پذیرفتن میهمان و میزبانی از او باشیم، اما اگر فرصتی دست دهد، بدون تردید میزبانان خوبی خواهیم بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۲    
شهر قائم یکی از محلات حاشیه استان قم است که اگرچه اهالی آن با مشکلات اقتصادی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند، اما به گفته دو تن از ائمه جماعت مساجد این منطقه، حضور پرشور و گسترده مردم در مساجد نشان از فرهنگ غنی دینی در میان مردم دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۶:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
یکی از معضلات بزرگ اقتصاد کشور که زمینه ساز بروز فساد و ایجاد بستر رانت در اقتصاد شده، قیمت گذاری دستوری کالاها و خدمات است؛ به طوری که طی سالیان اخیر اتخاذ برخی تصمیم های اشتباه در این حوزه، با هدف حمایت از مصرف کننده ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
طالبان تعهدات خود را برای ضمانت حقوق زنان و دختران زیرپا گذاشتند و بدون بازگشت زنان به جامعه هیچ راهی برای رویارویی با مشکلات اقتصادی یک کشور وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۹    
استاندار لرستان با اشاره به وجود پتانسیل نخبگان گفت: با تمام توان و مشارکت همه نخبگان و مردم لرستان در فع مشکلات اقتصادی استان تلاش خواهم کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۹    
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی تهران گفت: تحریم ها و مشکلات اقتصادی ایجاد شده از سوی کشورهای خارجی از یک منظر باعث کاهش تولید و بروز مشکل برای زندگی مردم شده است اما از منظر دیگر برای سازمان هایی مشابه جهاد دانشگاهی وظیفه و مسئولیت بزرگی را ایجاد کرده تا بتواند خلاء ورود دانش و نیازمندی های صنعت را با ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دولت بایدن ترجیح می دهد به جای رویکرد تهاجمی علیه دولت اسد، تمرکز خود را بر موضوعات دیگری از جمله مبارزه با همه گیری ویروس کرونا، کاهش مشکلات اقتصادی در منطقه و محدود کردن نفوذ ایران قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بدون شک هر زمان که شرایط اقتصادی در کشوری دچار مشکل شود، همه افراد جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد، چه آنکه بسیاری از کارخانه های تولیدی به دلیل همین مشکلات اقتصادی یا تعطیل شده اند یا تعدیل نیرو کرده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم در حالی سکان هدایت کشور را در دست گرفت که وضعیت اقتصاد و معیشت مردم شرایط بسیار بدی داشته است. به همین دلیل هم تمام تلاش خود را می کند تا در وهله نخست به این مشکلات پایان دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۱    
متاسفانه مردم مناطق جنوب به دلیل نداشتن هزینه های پرداخت لوله کشی داخلی گاز طبیعی بیشتر از گاز مایع استقبال می کنند و به همین دلیل این امر اغلب اوقات برای آنها معضلاتی ایجاد کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۳    
دختر مددجوی 18 ساله کمیته امداد با وجود مشکلات اقتصادی خانواده تاکنون توانسته مدال های رنگارنگ ورزشی را در عرصه های بین المللی، کشوری و استانی در رشته کاراته کسب کند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سجاد صفاری گفت: سفرهای استانی رییس جمهور در راستای بازسازی امید، اعتماد و ارتباط کمرنگ شده مردم نسبت به مسئولان ارشد اجرایی است و بدون تردید استمرار آن امید را به مردم باز می گرداند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و اجتماعی بر مشکلات روانی تاثیرگذار است، گفت: بیشترین تماس ها با خط مشاوره 1480 درخصوص موضوعاتی مانند اضطراب، افسردگی، مشکلات مرتبط با خانواده و کودک و نوجوان است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
شفقنا-100 نماینده مجلس در نامه ای با رئیس مجلس از وی خواستند که پیگیر تصویب لایحه همسان سازی شود. به گزارش شفقنا، در نامه این نمایندگان به محمد باقر قالیباف آمده است: ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مالکین املاک گران قیمت و لاکچری که از سوی سازمان امور مالیاتی، مشمول شناخته شده و تا پایان آذرماه به آنها اطلاع داده شود موظف هستند تا پایان بهمن 1400 نسبت به پرداخت مالیات دارایی های گران قیمت خود اقدام کنند. تهران – اقتصادبرتر – 20 مهر 1400 ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: انتظار درستی نیست که از دولت جدید توقع داشته باشیم مشکلات اقتصادی کشور را به سرعت حل کند و معیشت مردم را ظرف مدت کوتاهی سروسامان بدهد. حرف هائی هم که در دوران انتخابات ریاست جمهوری 1400 زده می شد و وعده هائی که می دادند فقط مصرف تبلیغاتی داشت. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از خانواده ها خواست فشارهای روانی ناشی از مشکلات اقتصادی را به کودکان منتقل نکنند و افزود: فضای مجازی پر از روانشناسان زرد است که با مشاوره های غلط به مردم آسیب می رسانند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که با افزایش افسارگسیخته نرخ مسکن در ایران، خانه خریدن برای بسیاری از ایرانیان دشوار شده است، قیمت خانه در ترکیه از نرخ مسکن در بسیاری از کلانشهرهای ایران کمتر است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در اصلاح ساختار بودجه، ایجاد منابع مالی پایدار است چراکه اگر منابع مالی پایداری نداشته باشیم قطعاً در اجرا با کسری بودجه و مشکلات اقتصادی روز افزون مواجه می شویم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۰    
در ادامه دومینوی سقوط ارزش لیر ترکیه که از بحران مالی سال 2018 شتاب گرفت، حالا محرک های سیاسی هم مزید بر علت شده و احتمال فرورفتن همسایه شمال غربی در ورطه مشکلات اقتصادی دور از ذهن نیست.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴    
جی پلاس؛ ویکی تماس نوشت: اقتصاد ایران با یک بیماری بسیار خطرناک به نام عدم تناسب در ارزش دارایی مواجه است که اتفاقا کمتر به آن توجه شده است و اگر دولت جدید ایران به دنبال حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است باید به این خطر بزرگ توجه کند ...
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان با اشاره به این که سیاست این بانک، کمک به حل مشکلات اقتصادی عموم مردم در قالب پرداخت تسهیلات است، اظهار کرد: تسهیلات خرد با کمترین تشریفات ممکن و در عین حال با پایبندی کامل به ضوابط و مقررات نظام بانکی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
احسان کرمی مجری مشهور واکنش جنجالی را نسبت به انصراف سام درخشانی از حضور در تئاتری در کانادا نشان داد. به گزارش وقت صبح ، احسان کرمی سام درخشانی بازیگر مرد مشهور سینما را به دروغگویی به مردم متهم کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
عباس عبدی؛ اجتماعات اندکی وجود دارند که مساله و مشکل اقتصادی نداشته باشند، یا اقتصاد مساله اول آنان نباشد. البته مسائل و مشکلات اقتصادی به سرعت به موضوعات اجتماعی و سیاسی نیز تبدیل می شود. چرا که عموما راه حل های اقتصاد را باید در سیاست جست وجو کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- عاملی، استاندار اردبیل گفت: تولید و حمایت از سرمایه گذاران تنها راه نجات کشور و استان از چالش های اقتصادی و نارسایی های معیشتی است که باید اهتمامی جدی به این حوزه انجام شود.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: رفع مشکل کم آبی، ارتقای سطح رفاه مردم و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استان در اولویت کاری دولت و مسئولان استانی قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۷    
امروز هم، اشاره به تورم و مشکلات اقتصادی تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.