پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۲۷May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات اقتصادی»

گیل خبر   ۱ ساعت پیش    
گیل خبر/ سیف اله مسرور، معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان ضمن اعلام این خبر گفت: کلیه گزارشات ارسالی مردم در سامانه سجام در حوزه های مختلف هچون مفاسد اقتصادی و اداری، آسیب های اجتماعی ...
سردار عباسقلی زاده گفت: امروز منکر مشکلات اقتصادی نیستیم مشکلاتی که از سال های گذشته انباشته و اکنون پیچیده شده است ولی آیت الله رئیسی شبانه روز برای رفع آن ها تلاش می کرد و بسیاری از آن ها را هم برطرف کرد که از آن جمله به احیای واحد های تولیدی و اتمام طرح های نیمه تمام می توان اشاره کرد.
خبر فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک صاحبنظر مسائل اقتصادی گفت: گرانی و مشکلاتی که زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد، هیچ وقت عادی نمی شود و به شکل های نامناسب و ضد اجتماعی بروز می دهد. یعنی اگر جنایت و خشونت زیاد شده، فقط به دلیل مشکلات اقتصادی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران آیت الله رئیسی را نمونه منحصر به فرد یک مسئول مجاهد و کارگزار خستگی ناپذیر، مخلص، با ارزش و مصلح خواند که دغدغه اصلی وی رفع مشکلات اقتصادی مردم بود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۱    
مراجع عظام تقلید به دنبال وقوع حادثه سقوط بالگرد و به شهادت رسیدن رئیس جمهور و همراهانش در پیام های جداگانه ای این سانحه ناگوار را تسلیت گفتند. مراجع عظام تقلید نیز در پیام های جداگانه ای ضمن تسلیت این ضایعه ناگوار ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ریچارد دالتون سفیر اسبق انگلیس در ایران در یک گفت وگوی اینترنتی به تمجید از رئیس جمهور شهید ایران، آیت الله رئیسی پرداخت و عملکرد امیدآفرین رئیس جمهور در برخورد با مشکلات اقتصادی را ستود.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - بر اساس اعلام معاونت تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، امسال محاسبه سهم بخش تعاون به انجام می رسد و سهم بخش تعاون توسط مرکز آمار ایران مشخص می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
در نشست روسای کمیسیون های اتاق ایران مقرر شد مرکز پژوهش ها و کمیسیون های تخصصی اتاق ایران، مشکلات حوزه های مختلف اقتصادی را جمع بندی و به همراه راه حل، با سیاست گذاران و دولت در میان بگذارند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور مردمی و همراهان آورده است: رئیس جمهور به شهادت همگان وقت خود را در دوران ریاست جمهوری وقف حل مشکلات اقتصادی و سیاسی کرد.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انا للّه وانا الیه راجعون ضایعه جانگداز شهادت رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران حجة الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی (قدس سره)، و هیأت همراه، دلهای بیدار را تکان داد و همگان را در غم و اندوه فرو برد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عدم اجماع نخبگانی و جناحی در مورد نقشه راه اقتصادی کشور نیز نوعی سردرگمی را در این حوزه ایجاد کرده است. رقابت های جناحی نیز نقشی محوری را ایفا می کنند. به عنوان مثال یک جناح سیاسی چندان مایل نیست که جناح مقابل با آن به عنوان حلال اصلی مشکلات اقتصادی معرفی شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه جوان تاکید دارد که عدم تمایل زوج ها برای فرزندآوری مسأله اقتصادی نیست!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست سران اتحادیه عرب در منامه با حضور رئیس جمهور سوریه در حالی برگزار شد که مردم این کشور امید چندانی به همراهی کشورهای عربی برای کمک به حل مشکلات اقتصادی و سیاسی این کشور در راستای ورود به دوران پساجنگ ندارند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: خط شکنی رمز نجات کشور از همه بحران ها به ویژه مشکلات اقتصادی و تولید است.
استانها / چهارمحال و بختیاری روح الله عباسی افزود: یکی از راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی و معرفی نخبگان ایجاد شهرک های دانش بنیان، توسعه زیرساخت ها و راه های روستایی و شهرستان فرخشهر است که نیازمند اختصاص اعتبار و اقدامات جدی دولتمردان است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۴۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: تعطیلی شنبه با استدال اینکه از نظر اقتصادی دچار مشکل هستیم اصلا قابل پذیرش نیست، اکثریت قاطع مردم در ایران ارتباط اقتصادی با خارج از کشور ندارند و در خصوص آن اقلیت می توان تدابیر خاص دیگری اندیشید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه دانشگاهیان باید برای حل مشکلات اقتصادی جامعه اهتمام جدی داشته باشند، گفت: دانشجویان و دانشگاهیان می توانند منویات مقام معظم رهبری را تحقق بخشند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، خانزادی مدیر کل امور عشایر ایلام و ولنتر مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه استان به مناسبت هفته بسیج عشایری با لباس محلی عشایر ایلام در برنامه زنده "شوکیانه" صدا و سیمای استان حاضر شدند. ...
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۰    
همانگونه که پیش بینی می شد، پس از ناکامی ضدانقلاب در اغتشاشات سال 1401 و جنگ شناختی و ترکیبی پیچیده ، تحریک مردم روی مشکلات اقتصادی و زیرساختی در دستور کار افراد خارج نشین و فیک نیوزهای آنها در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.
شادا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در زمان شروع به کار با انبوه مشکلات اقتصادی مواجه بود اما با تمامی این مشکلات، دولت سیزدهم اقدامات مؤثری در جهت کاهش نرخ رشد نقدینگی، کاهش نرخ تورم و کاهش بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی و رفع نسبی ناترازی های بانکی انجام داد.
استانها / فارس وی با تاکید بر اهمیت حمایت از بخش خصوصی در کشور گفت: حل مسائل و مشکلات تولید، رشد و بهبود وضعیت در همکاری، همراهی و تعامل دولت با بخش خصوصی و سرمایه گذاران است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
منتخب مردم بستان آباد در مجلس دوازدهم گفت: مراجعی که همواره ملاحظاتی داشتند، اما به دلیل وضعیت موجود مردم، به دنبال این هستند که مسایل مهم جامعه را به مسوولین منتقل کنند. بنابراین امیدواریم دولت برای حل این مشکلات تلاش مضاعفی را داشته باشد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رؤسای جمهور روسیه و چین در بیانیه ای مشترک هشدار دادند آمریکا و ناتو باید از تلاش مجدد برای ایجاد زیرساخت های نظامی در افغانستان خودداری کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ، میزان مشارکت مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، بهانه ای شد تا پدیده نابسامانی اقتصادی به عنوان عاملی برای ایجاد نارضایتی عمومی و البته کاهش مشارکت مردم در انتخابات مطرح شود ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۱    
سیل در مشهد، سفر رئیسی به مازندران، مشکلات اقتصادی و تحولات جهانی از عناوین مهم روزنامه های امروز هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس حوزه علوم، تحقیقات و فناوری وزارت دفاع حمایت از شرکت های دانش بنیان و مردمی کردن اقتصاد را راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور دانست.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران 19اردیبهشت آغاز به کار کرد و امروز 29 اردیبهشت به کار خود پایان می دهد؛ این نمایشگاه همانند سالهای گذشته مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ایلام گفت : دولت سیزدهم موضوع معیشت را به شکل فوری در اولویت قرار دهد و نظارت بر بازار باید دقیق انجام شود و امید داریم که مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم رفع شود.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام جمعه رشت گفت: از نمایندگان مجلس دوازدهم انتظار داریم به بودجه ریزی بپردازند و ساختار بودجه کشور را درست و اصولی و دقیق و متناسب برنامه ریزی و اصلاح کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام وعد مرادبیگی با تأکید بر اینکه دولت سیزدهم موضوع معیشت را به شکل فوری در اولویت قرار دهد، گفت: نظارت بر بازار باید دقیق انجام شود و امید داریم که مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم رفع شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سمنان با انتقاد از مصوبه جنجالی مجلس شورای اسلامی مبنی بر تعطیلی روز های شنبه از ایام هفته گفت: مشکلات اقتصادی کشور ارتباطی با تعطیل بودن روز شنبه ندارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه آستارا گفت: متأسفانه تغییر سبک زندگی و جایگزین کردن حیوان خانگی به جای فرزند یکی از معضلات بزرگی است که بسیاری از کشورهای دنیا به ویژه مردم کشور ما نیز با آن درگیر هستند که این امر عواقب سوء بسیاری دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه آوج گفت: امروز دولت و مجلس باید مثل فتح خرمشهر عمل کنند و در مسائل اقتصادی جهادی وارد شوند و مشکلات اقتصادی را حل کنند تا دشمنان از حیله خود مأیوس شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان- امام جمعه گلستان گفت: نمایندگان مجلس تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی را مدنظر قرار دهند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه جم گفت: مجلس جدید تلاش مجاهدانه برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بهارستان- امام جمعه بهارستان گفت: رفع مشکلات اقتصادی و تحقق شعار سال هدف نمایندگان مجلس باشد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
خطیب جمعه یاسوج گفت: تغذیه نامناسب، سبک نادرست زندگی، ترویج فرهنگ غرب مشکلات اقتصادی و افزایش سن ازدواج را از عوامل کاهش نرخ باروری و پیری جمعیت عنوان کرد و گفت: خجالت آور آن است که کارمند جمهوری اسلامی ایران مجرد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۱    
منتخب مجلس دوازدهم گفت :اولویت شماره یک مجلس و مردم حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۱    
آیا شما هم از جمله افرادی هستید که از زندگی با حقوق ناچیز و دست و پنجه نرم کردن با چند شغل خسته شده اید؟ به دنبال راهی برای کسب درآمد دلاری و رهایی از مشکلات اقتصادی هستید؟ آرزوی ثروتمند شدن را در سر دارید، اما تصور می کنید که این امر غیرممکن است؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۶    
از بین رفتن ارزش پول ملی، قوس نزولی صادرات، مشکلات بنادر، ظرفیت پایین راه های کشور برای حمل کالاهای وارداتی، وضع نامساعد نیروی انسانی، کمبود مصالح ساختمانی، بورس بازی زمین و... شمه ای از مشکلات اقتصادی ایران در سال 1356 است که گریبان تجار آن عصر را گرفته بود.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
علیرضا بیگی، نماینده مجلس می گوید: در موضوع سرقت اگر کسی در کلانتری نتواند اثبات کند مالی که از او به سرقت رفته ارزش بیش از 20 میلیون تومان دارد و این که صاحب آن مال است، اصلاً پرونده سرقت تشکیل نمی شود. چه تعداد افرادی که الان مال شان به سرقت رفته اما نمی توانند به حق شان برسند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن ورزش های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس از توزیع 100 بسته معیشتی در پویش مهر همگانی بین نیازمندان خبر داد و گفت: جامعه دارای مشکلات اقتصادی و معیشتی در بخش هایی است که نیازمند حرکت جمعی و کار خیر گروهی و جهادی است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تعطیلی شنبه ها، مشکلات اقتصادی و سیل در برخی مناطق کشور از عناوین مهم روزنامه های امروز هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تلاش گسترده ای برای رفع مشکلات اقتصادی کشور در حال انجام است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۲    
ویدیو/یحیی آل اسحاق؛ رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق: بانک مرکزی به دنبال حل ریشه ای مشکلات اقتصادی است و طبیعتا نتایج آن در بلندمدت ظاهر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهارکرود: درست است در داخل مشکلات اقتصادی و معیشتی داریم اما در سطح دنیا با اقتدار در برابر دشمنان ایستاده ایم و با عملیات وعده صادق قدرت ایران را به دنیا نشان دادیم.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز (چهارشنبه، 26 اردیبهشت) در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی که به همت سازمان بسیج سازندگی کشور برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در پی استفتائی از حضرت آیت الله جوادی آملی درباره تعطیلی روز شنبه، پاسخ ایشان تشبه به مخالفین را رد کرده است.
در متن پاسخ حضرت آیت الله جوادی آملی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم به نستعین از آنجا که تعطیلی روز شنبه هماهنگ شدن با بازار داد و ستدهای اقتصاد جهانی است و موثر در حل برخی مشکلات اقتصادی و مهار تورم است و قصد تشبه با مخالفین نیست، بلکه تعامل است،لذا تعطیلی روز شنبه علاوه بر روز جمعه مانعی ندارد ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرهایی که از جلسات ملاقات رئیس جمهور با چندتن از مراجع عظام تقلید منتشر شد، گویای آن بود که انتقادات تندی از عملکرد دولت سیزدهم بخصوص در تامین معیشت مردم صورت گرفته و از گرانی و مشکلات اقتصادی شدیداً گلایه شده است.