جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۵۲Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات اقتصادی»

حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ امام جمعه خوی گفت: دشمن با طرح مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی و اشارات مکرر به وجود برخی افراد بدون پایبندی به دین و انقلاب در لایه های اجتماعی، تلاش دارد امید را در دل ها بمیراند و لذا مسئولین با حل مشکلات اقتصادی و معیشتی امید را در دل ها تقویت کنند.
خطیب نماز جمعه گرگان: دست آورد های نظام برای بسیاری از ابرقدرت ها غیرقابل باور است / مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه وجود دارد، اما بدون شک با داشتن دو سلاح ایمان و امید، می توانیم این مشکلات را برطرف کنیم.
نامه نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: در روزهای اخیر، نرخ مسکن 25 درصد کاهش پیدا کرد و باور داریم بقیه قیمت ها نیز کاهش پیدا می کنند و بر پایه ایمان و اراده ای که جوانان ما دارند، همه این مشکلات حل خواهد شد.
امام جمعه سنندج با تاکید براین نکته که رفع مشکلات اقتصادی اولویت مسئولان باشد، گفت: کشورمان ایران اسلامی دارای منابع خدادادی فراوانی است، دولتمردان باید از همه ظرفیت ها برای داشتن اقتصادی قوی استفاده کنند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت وجود امیدواری در جامعه، گفت: وجود برخی مشکلات نباید منجر به گسترش یاس در جامعه شود ...
طلاب و روحانیون چهارمحال و بختیاری در دیدار با عضو شورای هماهنگی ارتباطات ریاست جمهوری با حوزه و روحانیت بر ضروت حل مشکلات معیشتی مردم تاکید کردند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سید محمد صدر دیپلمات پیشین و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اظهارات محمد جواد ظریف بسیار خوب و مفید بود. ایشان توضیح های مفصلی را به ویژه درخصوص برجام داد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: من قبلا هم گفته ام که یکی از بزرگ ترین مشکلات کشور، مسائل اقتصادی است. گرانی، تورم، بیکاری، فساد و مسائل دیگر اقتصادی دارد کمر مردم را می شکند ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اما بازار کالاها تا زمانی که اطمینان کافی از جریان ورود ارز وجود نداشته باشد و تا زمانی که تحریم ها به صورت کامل رفع نشود و فروش نفت به شرایط عادی برنگردد به همین شکل باقی می ماند و واکنش خاصی وجود نخواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۱    
گرانی بی رویه بازار مرغ این روزها در بسیاری از استان ها از جمله در استان کهگیلویه و بویراحمد از یاسوج تا چُرام، از لیکک تا سی سخت، از دوگنبدان تا دهدشت، از لنده تا باشت، از سوق تا سپیدار و ... باعث شده تا شهروندان دل پری از بی توجهی به مشکلات اقتصادی کشور از سوی مسئولان مربوط داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
اعتماد : روحیات آقای ظریف این گونه نیست که دنبال انتخابات اینها باشد. این ادعاها از سوی کسانی مطرح می شود که سیاست خارجی نمی دانند و سعی می کنند با مطرح کردن ادعاهای سطح پایین به دنبال تخریب ظریف باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اهواز گفت: ایران امروز، ایران ابرقدرت است و گرانی، بیکاری و مشکلات اقتصادی هم حل شدنی است چرا که کشور در مسیر خدمت رسانی و اراده جمعی به سمت و سوی خدمت است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۱۱    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تلاش دشمن برای بهره برداری از غفلت ها و کوتاهی های داخلی در جهت تضعیف امید در جامعه گفت: از این منظر تحقق وعده های داده شده از سوی مسئولان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : دولتی را که در مضیقه ارزی قرار دارد و هدف آن رشد 6 تا 8 درصدی اقتصاد در سال است، تصور کنید. همان طور که به تصور عموم می آید این دولت، دولت علی امینی در سال 1340 است. در یادداشت پیشین به بخشی از اظهارات علی امینی درباره بازرگانی اشاره شد ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۷    
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ در ایام سی و چهارمین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی رضوان الله علیه، بیش از هر چیز به بازخوانی قیام و اندیشه های آن امام راحل نیازمندیم. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران گفت: اگر مسائل و مشکلاتی در حوزه اقتصادی داریم باعث نشود پیروزی های راهبردی ما دیده نشود یا دستاوردهای حاصل از مقاومت ما دیده نشود.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان می گوید، ایران و عربستان سعودی اگر بخواهند توسعه و امنیت داشته باشند باید در منطقه ثبات باشد. ثبات از درگیری و اختلاف به وجود نمی آید؛ عربستان به دنبال توسعه اقتصادی است. ایران هم به دنبال رفع تحریم و حل مشکلات اقتصادی و در نهایت توسعه کشور است .
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی عملکرد دوسال اخیر دولتمردان نشان می دهد دولت سیزدهم در پایدار ماندن مشکلات اقتصادی به ویژه تورم بی تقصیر نبوده است. گذشته از برخی خطاهای سیاستی دولت در حل مسائل اقتصادی، بزرگترین نقد وارد به دولت در حل مسائل این حوزه، ناهماهنگی تیم اقتصادی و تشتت گفتمان در بدنه اقتصادی دولت است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۴    
در زبان فارسی کسی که جیبش خالی است را گدا می گویند؛ کلمه (گدا) بار علمی ندارد. قرآن کریم از چنین شخصی به نام فقیر یاد می کند؛ فقیر یعنی کسی که ستون فقراتش شکسته است و قدرت قیام ندارد. ملّتی که جیبش خالی باشد قدرت قیام نخواهد داشت، لذا مسئولان باید برای حل مشکلات اقتصادی ملت تلاش کنند ...
دختران قهرمان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۵۱    
مشکلات اقتصادی فزاینده کشور بر سر فوتسال زنان هم سایه افکنده. باشگاه ها و حامیان مالی، اکنون درباره توان تیمداری خود اطمینانی ندارند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور ضمن ابراز امیدواری نسبت به بهبود وضعیت اقتصادی گفت: نباید افرادی که به راه امام اعتقادی ندارند در اداره اساسی کشور نقش داشته باشند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۰۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائلی مرتبط با نقدینگی و تورم باعث شده که امروزه باعث ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور شود و برای رفع این مشکل باید کارشناسان اقتصادی به دولت کمک کنند تا بتوانند این موضوع را به خوبی مدیریت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۸    
مشکلات اقتصادی باعث شده است که جوانان انگلیسی در دوره تعطیلات تابستانی مدارس در معرض خطر سو استفاده جنسی و جنایت قرار گیرند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در طول نزدیک به 20 سال گذشته تحریم ها تاثیر غیرقابل انکاری بر اقتصاد کشور داشته اند. یکی از مهم ترین بخش هایی که از تحریم ها بیشترین آسیب را دیده، صنعت بانکداری کشور است ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۱    
وزیر کشور نوشت: دشمنان انقلاب اسلامی به بن بست رسیده اند و مشکلات اقتصادی به زودی حل خواهد شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ورامین- سخنگو و دبیر هیات دولت گفت: دولت برای رفع مشکلات اقتصادی معطل چند کشور غربی نخواهد ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دشمن فهمیده نقطه قدرت جمهوری اسلامی ولایت فقیه است و در این جریان و اغتشاشات اخیر بیشترین حملات علیه رهبری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مرکز تحقیقات خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز دشمن با مشکلات اقتصادی به جنگ تفکر اسلامی آمده است، گفت: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس و غائله های دیگر ایستادگی کردیم، امروز هم به زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، استقامت مردم شهید پرور و زحمات فقها در این جنگ اقتصادی برنده خواهیم شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب حرم رضوی گفت: متأسفانه منبر و رسانه ها که وظیفه داشتند امام خمینی(ره) و آرمان های انقلاب اسلامی به مردم معرفی کنند، وظیفه خود را به درستی و به طوری که حق مطلب ادا شود انجام نداده اند. اما در طرف مقابل دشمن در زمینه اهداف خود بسیار فعال بوده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می گوید که حدود 4.5 میلیون زوج نابارور در کشور داریم، اما سایر دستگاه ها نمی توانند آمار دقیق یا تقریبی از زوجینی بدهند که با وجود گذشت چند سال از ازدواج، به واسطه مشکلات اقتصادی و اجتماعی، حتی به فرزندآوری فکر هم نکرده اند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
منصور علی زارعی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود با بیان اینکه مازندران در تولید محصولات کشاورزی رتبه اول کشوری دارد، اما مردم دچار مشکلات اقتصادی هستند، گفت:دانش بنیان شدن کشاورزی باعث بهره وری بیشتر محصولات و هزینه تولید کاهش پیدا میکند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۳    
حجت الاسلام والمسلمین نظری شاهرودی مشکلات اقتصادی زمان امام خمینی و رهبر معظم انقلاب را یکسان توصیف کرد و گفت: آثار جنگ تحمیلی و تحریم های کنونی یکسان بود که با درایت امامین انقلاب مرتفع شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۳    
مشکلات اقتصادی ایران از یک طرف و مشکلات اقتصادی ترکیه از طرف دیگر توازن قدرت در منطقه را به نفع اعراب رقم می زند. حالا که ترکیه هم دیگر نمی تواند یاری گر ایران در دور زدن تحریم ها باشد؛ وزنه ی قدرت اعراب خیلی سنگین خواهد شد و این به نفع ما نخواهد بود خصوصا با دوستی جدید عربستان با چین.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت رفع مسائل اقتصادی کشور افزود: یکی از غفلت های تاریخی که پس از پایان جنگ صورت گرفت، بی توجهی به ظرفیت مدیران و جوانان توانمندی بود که در طول سال های دفاع مقدس توان مدیریتی خود را اثبات کرده بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محسن رضایی معاون امور اقتصادی رئیس جمهور برای بررسی برخی طرح ها و مشکلات اقتصادی استان وارد سمنان شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مشکلات اقتصادی ایران از یک طرف و مشکلات اقتصادی ترکیه از طرف دیگر توازن قدرت در منطقه را به نفع اعراب رقم می زند. حالا که ترکیه هم دیگر نمی تواند یاری گر ایران در دور زدن تحریم ها باشد؛ وزنه ی قدرت اعراب خیلی سنگین خواهد شد و این به نفع ما نخواهد بود خصوصا با دوستی جدید عربستان با چین.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه اسفرورین گفت: در حالی که انتظار همه این است که موانع اقتصادی رفع و مشکلات کاهش پیدا کند اما برخی در داخل دولت با کارشکنی به این مشکلات دامن می زنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان گفت: تورم، گرانی و اشتغال موجب نگرانی مردم شده و نیازمند عزم جدی مسؤولان برای رسیدگی به این مشکلات است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۲    
به گزارش آسیانیوز، شیدا آریایی پور، حقوقدان: موج مهاجرت متخصصان حوزه نفت و گاز ایران فزونی گرفته و مشکلاتی که در حوزه های مختلف مبتلابه آنهاست سبب شده، عطای ماندن را به لقای رفتن ببخشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- امام جمعه همدان گفت: مشکلات اقتصادی، اشتغال و مسکن تأثیر مستقیمی در فرزند آوری و مسئله جمعیت دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای با بیان اینکه امروز مسئله اصلی کشور، اقتصاد و معیشت مردم است، گفت: رئیس جمهور تمام توان خود را در داخل و خارج به کار بسته تا مسائل و مشکلات اقتصادی را علاج کند؛ قوه قضاییه نیز در این مسیر نهایت تلاش و مساعدت خود را انجام خواهد داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
راوی دفاع مقدس گفت: بازگشت به مدیریت جهادی راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه بر کاهش مشکلات اقتصادی متمرکزیم، گفت: با اقدامات دولت تا پایان سال به رشد 8 درصدی می رسیم.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۶:۲۲    
ترکیه با بحران اقتصادی و زمین لرزه شدید و مشکلات اقتصادی برجا مانده از شیوع کرونا مواجه است و به طور کلی اقتصاد این کشور حال و روز خوبی ندارد ولی مردم ترکیه نتوانستند به ائتلاف شش حزب مخالف اردوغان اعتماد کنند
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات اقتصادی و روابط با غرب به عنوان مهم ترین دغدغه های ترکیه در رأس دستور کار اردوغان پس از پیروزی در دور دوم ریاست جمهوری قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه بخش مهم مشکلات فعلی کشور ما مشکلات اقتصادی است، گفت: رونق تولید و اشتغال، رفع موانع کسب و کار، کاهش نرخ ارز و قیمت خودرو از جمله مسائل قابل حل است و گشایش هایی در حوزه های مختلف اتفاق افتاده است.