جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۱:۰۹Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات اقتصادی»

سبلان ما   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، آیت الله علی فروغی در خطبه های نمازجمعه این هفته اردبیل با اشاره به اقامه اولین نمازجمعه توسط آیت الله طالقانی اظهار کرد: اقامه نماز جمعه نعمت معنوی جمهوری اسلامی است. وی افزود: نماز عالی ترین قدرت برای مومنان به صورت هدفمند و اصلاح رابطه انسان با پروردگار متعال است. ...
صدا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
لغو تحریم ها بسیاری از مشکلات اقتصادی ریشه دار ایران مانند دخالت بیش از حد دولت در اقتصاد ، ناکارآمدی سیستم مالی قدیمی، توسعه نیافتگی نهادهای بازار و بخش خصوصی، و وجود بازار سیاه و خاکستری گسترده را حل نخواهد کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها-پدیده کودکان کار زخم کهنه ای است که دوباره سرباز کرده و با افزایش مشکلات اقتصادی خانواده ها فرزندان خود را برای تامین مایحتاج خانواده به کار کردن در خیابان ها مجبور می کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای رفع مشکلات اقتصادی از سوی دولت سیزدهم، گفت: برای بهبود وضعیت کشور همه وظیفه داریم که به دولت بعد کمک کنیم و بدون نگاه سیاسی، توسعه اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار دهیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از صاحب نیوز ؛ نوروز 98 به خودی خود به خاطر گرانی و مشکلات اقتصادی به کاممان تلخ شده بود که بارش های شدید در استان های گلستان، لرستان و خوزستان سبب وقوع سیلاب های شدید و خسارت به مردم این استان ها شد و این ایام را برای ما تلخ تر کرد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
علیرغم اینکه زندگی غیر خانوادگی راحتی زیادی برای جوانان دارد اما همچنان جوانان تمایل زیادی به ازدواج و تشکیل خانواده دارند و این حالت سردی که اکنون نسبت به ازدواج شاهد آن هستیم اغلب به مباحث و مشکلات اقتصادی باز می گردد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا و به دنبال آن افزایش مشکلات اقتصادی و اجتماعی افزایش آسیب های اجتماعی را به همراه خود داشته است؛ معضلاتی که ناشی از فقدان مهارت های فردی و اجتماعی در برخورد با بحران هاست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
"در این دوره همه اعضای شورا تلاش کردند بتوانند مدیریت درست و شایسته ای در شهر خرم آباد داشته باشند و کارهای بزرگی انجام دهند اما به واسطه وجود مشکلات عدیده جهانی و ملی از جمله شیوع کرونا و بروز مشکلات اقتصادی نتوانستیم آنچنان که شایسته شهر خرم آباد باشد کار کنیم ولی تلاش کردیم."
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مهمترین چالش رئیسی حفظ تعادل بین عمل به شعارها و حفظ ایدئولوژی های سیاسی است، زیرا قطعاً رئیس دولت سیزدهم برای حل مشکلات اقتصادی و کرونا نیازمند ارتباط بین المللی و عدول از دیدگاه های سیاسی جریان انقلابی است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۱۵    
رامین امینی زارع؛ طبق تعریف، سیاست اقتصادی (Economic policy) یکی از اصطلاحات علم اقتصاد است که به معنای مجموعه دخل و تصرف آگاهانه دولت در بعضی امور اقتصادی به منظور دستیابی به هدف اقتصادی مشخص است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۴۲    
این فعال سیاسی تصریح کرد: بودجه سال 1400 به شدت انبساطی بوده و دولت سیزدهم ناگزیر است، این بودجه را به هر نحوی تامین کند، ولی اگر بخواهد طبق معمول از منابع بانک مرکزی استفاده کند، تورم افزایش می یابد و احتمال اینکه به سمت تورم های شدید برود زیاد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران شهردار تنکابن در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح عملکرد شهرداری در یکسال گذشته پرداخت و با اشاره به رشد و پیشرفت این نهاد با توجه به مشکلات اقتصادی کشور از حل و فصل مشکلات بزرگ حقوقی و تداوم فعالیت های عمرانی شهرداری خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان بهزیستی با تاکید بر افزایش مشکلات اقتصادی و وجود هفت میلیون شاغل بدون امنیت شغلی و بیکار ، گفت: آستانه تحمل ها پایین آمده و افراد بیشتر دست به خشونت می زنند، حتی آن طور که شهرداری می گوید میزان زباله مردم هم کم شده است، به خاطر وضعیت بد اقتصادی. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه چشم امید مردم برای رفع مشکلات به دولت سیزدهم است، گفت: از مدیران و مسئولان می خواهیم با رعایت تقوا به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشند و تصمیمات مناسبی را برای رفاه حال مردم اتخاذ کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۲    
حجت الاسلام حسینی، بر ضرورت برطرف سازی مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه تأکید کرد و گفت: اقدام جهادی لازمه رفع مشکلات کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که خشکسالی، قطعی برق، قطعی آب، تشکیل صف های طولانی برای گرفتن چند قرص نان، گرانی موادغذایی و آذوقه دام ها با مشکلات اقتصادی امان بسیاری از مردم را بریده اما سهمیه بندی آب در روستاهای خوشاب حکایت تلخی است که مردم قطعی 2 ساعته برق را در مقابل قطعی 16 ساعته آب در برخی از روستاهای شهرستان خوشاب ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرید بارها در این گفتگو پای مشکلات اقتصادی را میان کشید و گفت هنگامی که هفت میلیون شاغل بدون امنیت شغلی و بیکار داریم، آستانه تحمل ها پایین آمده و افراد بیشتر دست به خشونت می زنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۳    
تهران- ایرنا- کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: دولت سیزدهم باید سیاست خارجی عملگرایانه معطوف به حل مشکلات داخلی خصوصا مشکلات اقتصادی داشته باشد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: در سال اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و اجرای برخی سیاست ها شاهد افزایش جامعه هدف بهزیستی بودیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 در نشست با ائمه جماعات شهرستان ری گفت: مسجد باید منشاء و منبع همه کارهای خوب باشد و ائمه جماعات با تعامل سازنده با مردم محلات می توانند نقش موثری در حل و فصل مشکلات اقتصادی آنها داشته باشند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۹    
عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران ضمن اشاره به دوچندان شدن مشکلات اقتصادی کسبه در ایام کرونا خاطر نشان کرد: متاسفانه علیرغم بی توجهی به مطالبات اقتصادی اصناف، در این چند ماهه گذشته از شروع واکسیناسیون ها دولت هیچ سهمیه واکسنی برای اصناف وکسبه تعین نکرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امامی گفت: نبود مسئولیت پذیری، وجود گره های ذهنی، تهاجم فرهنگی و ترویج سبک زندگی غربی به جای ایرانی، اسلامی و مشکلات اقتصادی از علت های اصلی عدم ازدواج جوانان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۶    
احسان حاجی پور نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر از نداشتن تکلیف مشخص برای آینده و حال تئاتر گفت.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، خلیل محمدی، مدیرعامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت: تامین قطعات مورد نیاز واحدهای نیروگاه رامین از بازارهای داخلی و خارجی با توجه به تحریم های سال های اخیر و مشکلات اقتصادی یکی از مهمترین چالش ها و دغدغه ما بوده و با توجه به ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۹    
اعتماد به تولید ملی می تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند ودراین رابطه کارخانه ها نقش موثری در توسعه اقتصادی کشور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار این که مردم با همه مشکلات اقتصادی و در شرایط تبلیغات سوء دشمنان علیه انقلاب اسلامی مشارکت قابل قبولی در انتخابات 28 خرداد امسال داشتند، گفت : دولت انقلابی و جهادی آینده باید به همه خواسته های بحق مردم پاسخ بدهد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۷    
وقتی از هفته گذشته صدها کوبایی در اعتراض به سیاست دولت در وضع محدودیت های کووید-19 و مشکلات اقتصادی به خیابان ها آمدند بسیاری دیگر از مردم همین کشور با حضور درصحنه، ریشه این مشکلات را تحریم های امپریالیسم آمریکا برای بی ثبات ساختن کشوری مستقل اعلام کردند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، یوسف آردمولی با بیان اینکه تاکنون در صنعت تجدید پذیرها اقدامات خوبی انجام شده است، اظهار کرد: نباید این مساله را منکر شد که همه چیز تحت تاثیر تحریم و مشکلات اقتصادی است و همین مساله نیز موجب شده سرعت قطار توسعه تجدیدپذیرها آنطور که باید پیش نرود اما در مجموع باید گفت که ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد یک تازه داماد اردکانی که یک هفته از ازدواجش می گذرد، می گوید: مسئولان به جای این که به فکر پیر شدن جمعیت باشند، بهتر است که فکری به حال جوانانی کنند که غرق در مشکلات هستند و ممکن است بسیاری از آنان حتی میان سالی را تجربه نکنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اینکه اکنون شنیده می شود مخالفان اصلی برجام تغییر عقیده داده اند و می گویند دولت سیزدهم برای احیاء برجام اقدام خواهد کرد، هرچند بازی سیاسی آن ها را افشا می کند، ولی از این نظر که مشکلی از مشکلات مردم را حل خواهد کرد خوشحال کننده است ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه رئیس جمهور سعی دارد مشکلات اقتصادی را به پای قانون لغو تحریم ها بنویسد، گفت: روحانی در ایام باقی مانده از عمر دولت، ناکارآمدی هایش را به پای مجلس ننویسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ضمن انتقاد از مواضع رئیس جمهور درباره برجام ، گفت: فهمیدند که برجام کاری نکرد و مشکلی با آن حل نشد؛ حالا می خواهند مجلس و دیگران را مقصر معرفی کنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۱    
نشست خبری مدیر مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با خبرنگاران امروز (27 تیرماه) به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد. فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در ابتدای این مراسم با اشاره به شعار امسال، بهزیستی در گام دوم، هوشمندسازی ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید دولت آینده باید تلاش کند با اصلاح ساختارها، تکلیف رابطه سیاست و اقتصاد را روشن کند. این ساده اندیشی است که همه اتفاقات و مشکلات اقتصادی کشور را فقط و فقط به عملکرد رئیس جمهوری منتسب کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارگردان تئاتر معتقد است که حتی بعد از عادی شدن اوضاع،تئاتر تا دو سال مخاطب زیادی ندارد چرا که مردم به خاطر مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا به دنبال سرگرمی های رایگان می روند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۸۲ سایت دیگر  
شفقنا – رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش و تدابیر دولت برای گذر از مشکلات و ساماندهی اقتصاد کشور باید با دقت ارائه و ثبت شود، گفت: مردم حق دارند بدانند که چه گردنه ها و چه تکانه هایی موجب بروز چه نوع مشکلاتی شده است و دولت چه راه هایی برای خنثی سازی تحریم و گذر از محدودیت های کرونایی در نظر گرفته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با تأکید بر ضرورت حمایت همگانی از دولت جدید، گفت: یکی از عوامل مشکلات اقتصادی و تورم چاپ پول بی پشتوانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
یک پژوهشگر اقتصادی گفت: راهکارهایی برای خاموش کردن موتورهای نقدینگی و کاهش کسری بودجه در کشور وجود دارد که دولت سیزدهم باید در راستای رفع مشکلات اقتصادی آن ها را در دستور کار قرار دهد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۹    
سه تن از اساتید دانشگاه های مختلف کشور با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی دستگاه های اقتصادی و دولت آینده پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۰    
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برخی فعالیت های قرآنی که ضرورت اجرای آنها در آینده بیش از پیش احساس می شود، گفت: کاهش شدید اعتبارات قرآنی یکی از مسائلی بود که در سال های اخیر شاهد آن بودیم که بیشتر تحت تأثیر مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها قرار گرفت و باید در دولت آینده بر ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی گل محمدی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون وضعیت استقبال مردم از پردیس سینمایی اطلس گفت: خوشبختانه در چند روز گذشته با توجه به اکران فیلم سینمایی جدید کمدی میزان استقبال مردم از سینما ها افزایش پیدا کرده و این موضوع در مورد این سینما نیز صدق می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار میبد گفت: فعالان حوزه بهزیستی به رغم وجود مشکلات اقتصادی با نیت انجام کار برای خدا با گرفتن کمترین مزایای شغلی، پای کار هستند و در رفع مشکلات مردم تلاش می کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : عثمان دمبله از 4 سال پیش برای بارسا بازی می کند و پس از سه سال که درگیر مصدومیت ها بود، فصل گذشته توانست 44 بازی انجام دهد و 11 گل نیز به ثمر برساند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رضا شیرالی، دبیر کمیته روانپزشکی اجتماعی انجمن روانپزشکان در گفت وگو با همشهری: عوامل اجتماعی و اقتصادی نقش موثری در ایجاد بیماری های روان پزشکی دارند. تورم های بی سابقه، افزایش فقر و عوامل اقتصادی فردی، نقش بسیار مهمی در ایجاد یا تداوم بیماری های روان پزشکی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه روداب کرمان با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در سال های اخیر اولویت دهی به این موضوع را از مهم ترین برنامه های دولت جدید دانست و از رئیس جمهور منتخب خواست در این زمینه حتما ورود جدی داشته باشد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: از آن جایی که مشکلات اقتصادی یکی از موانع جدی بر سر راه جوانان برای تشکیل و تثبیت خانواده است، مجلس یازدهم در یکسال گذشته مصوبات مهمی برای تسهیل ازدواج و حمایت از خانواده داشته است. م
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین احمدعلی یوسفی عضو هیات علمی گروه اقتصاد اسلامی پژوهشگاه یادداشتی را خطاب به آیت الله رئیسی نوشت.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات اقتصادی ایران از طریق تعامل با غرب و برجام محقق نمی شود و دولت آینده به دنبال خنثی سازی تحریم ها باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
آمریکایی ها منتظر دولت بعدی ایران مانده اند تا پس از روی کار آمدن دولت رئیسی، دور هفتم مذاکرات برگزار شود. اما روحانی که خیال به نتیجه رسیدن مذاکرات را در سر داشت برهمین اساس وعده 100 روزه برای رفع تحریم ها و مشکلات اقتصادی به مردم داده بود و حال به دلیل اینکه این وعده خود را همچون وعده 100 روز ...