چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۰۴Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

اقتصادگردان 2 فروردین 1396 اقتصادگردان 29 اسفند 1397 اقتصادگردان 29 اسفند 1398 اقتصادگردان 7 فروردین 1399 اقتصادگردان 29 اسفند 1400 اقتصادگردان 31 فروردین 1401 اقتصادگردان 31 اردیبهشت 1401 اقتصادگردان 31 خرداد 1401 اقتصادگردان 31 تیر 1401 اقتصادگردان 1 مرداد 1401 اقتصادگردان 2 مرداد 1401 اقتصادگردان 3 مرداد 1401 اقتصادگردان 4 مرداد 1401 اقتصادگردان 5 مرداد 1401 اقتصادگردان 6 مرداد 1401 اقتصادگردان 7 مرداد 1401 اقتصادگردان 8 مرداد 1401 اقتصادگردان 9 مرداد 1401 اقتصادگردان 10 مرداد 1401 اقتصادگردان 11 مرداد 1401 اقتصادگردان 12 مرداد 1401 اقتصادگردان 13 مرداد 1401 اقتصادگردان 15 مرداد 1401 اقتصادگردان 18 مرداد 1401 اقتصادگردان 19 مرداد 1401 
  ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
طبیعی نژاد مدیر کل بیمه ایران استان البرز اعلام کرد، در راستای خدمت رسانی به سیل زدگان روستاهای ناریان و دیزان در شهرستان طالقان استان البرز، طی سه روز متوالی با حضور در محل حادثه ...
  ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت یاد و خاطر همکاران شاغل، بازنشسته و نمایندگان بیمه ایران که در طول سال گذشته به دیدار حق تعالی شتافتند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی از سال گذشته دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات احداث و نوسازی مسکن را به شبکه بانکی ابلاغ کرده، با این حال افزایش اقتدار بانک مرکزی به تحقق همه اهداف قانون جهش تولید مسکن کمک می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
یک مقام وزارت اقتصاد از افزایش 37.8 درصد تجارت خارجی ایران در سال گذشته نسبت به سال 99 خبر داد و گفت: رشد پایه پولی در ابتدای دولت سیزدهم 42.1 درصد بود که در خردادماه امسال به 27.8 درصد کاهش یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای فراجا از کشف کلاهبرداری 9هزار و 230 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: در این خصوص 6 نفر که به متهم اصلی در امر خرید و فروش املاک کمک می کردند، دستگیر و روانه زندان شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
درحالیکه صحبت هایی مبنی بر افزایش چراغ خاموش سود سپرده در برخی بانک ها مطرح می شود، رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که شورای پول و اعتبار در این زمینه، هنوز تصمیمی نگرفته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
آخرین آمارهای دریافتی حاکی از این است که از بهمن سال گذشته تا نیمه تیرماه امسال 12 بانک در مجموع 475 هزار فقره تسهیلات خرد بدون ضامن به مبلغ نزدیک به 16 هزار میلیارد تومان پرداخت کرده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در طرح اصلاح قانون بانک مرکزی ساختار جدید و تخصصی تری تحت عنوان هیات عالی بانک مرکزی جایگزین شورای پول و اعتبار شده است.این طرح در نوبت رسیدگی در صحن و به عنوان دستور چاپی و آماده بررسی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
انتظار عمومی درباره تاثیر نرخ سود بین بانکی بر بورس صحیح نیست و نیاز به اصلاح دارد. افت شاخص بورس دلایل مختلفی دارد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: آرامش خوبی در بازار ارز حاکم است و در چهار ماه اول امسال حدود 14میلیارد دلار تأمین ارز داشتیم که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته حدود 80درصد رشد داشتیم ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور در بانک اقتصادنوین 404 درصد رشد کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی ، بانک سپه با کسب سهم از کل 33.7 درصد از پرداخت تسهیلات بدون ضامن در کشور، رتبه نخست نظام بانکی را کسب کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران در جریان بازدید از برخی شعب استان قم بر استفاده از ظرفیت های بانک برای بهبود ترکیب منابع و مصارف، اصلاح ساختارهای مالی، توسعه بانکداری الکترونیک و وصول مطالبات تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک رفاه کارگران از آمادگی این بانک برای توسعه همکاری با شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در بازار ارز آرامش خوبی برقرار است، گفت: در چهار ماهه امسال حدود 80 درصد رشد تأمین ارز در سامانه نیما داشتیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
طی یک ماه و نیم گذشته به میزان 13 هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز نیز 96 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج توسط شبکه ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تازه ترین شماره نشریه بانک ملی ایران این بار به سراغ دانش بنیان ها رفت و به رویکرد استراتژیک این بانک در حمایت از شرکت های دانش بنیان پرداخت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک سامان در طول تیرماه سال 1401 نزدیک به 609 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل بانک ملت، حمید یادروج سکان هدایت اداره کل روابط عمومی این بانک را در دست گرفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سوالات متداول در زمینه نحوه وصول چک براساس قانون جدید، برگشت چک و محرومیت های ناشی از آن از جمله مسدودسازی حساب صادرکنندگان چک برگشتی منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از آغاز اجرای گشت مشترک بازرسی و نظارت بر عرضه 55 قلم لوازم یدکی خودرو با شناسه و کدرهگیری از امروز خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت به گمرک ایران، دریافت اسقاط بعد از ترخیص کشنده های وارداتی لغو شده است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: در حال حاضر حدود 220 خدمت اصلی در مجموعه وزارت صمت و نهادها و شرکت های تابعه توسط بیش از 20 سامانه ارائه می شود که همه خدمات به زودی از طریق درگاه یکپارچه خدمت ارائه می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساپکو ضمن اشاره به تولید عبور مستقیم محصولات این گروه صنعتی، تاکید کرد تعداد خودروهای ناقص تا پایان هفته جاری به زیر 10 هزار دستگاه خواهد رسید ...
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در شبانه روز گذشته شمار جانباختگان ناشی از کرونا در کشور مجددا افزایش داشته و در این بازه زمانی 90 بیمار جان خود را از دست دادند.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می گوید در صورتی که دولت مقدمات اجرایی لازم را برای ورود رمزارزها به عرصه تجارت فراهم کند، می توان انتظار تحولاتی گسترده را در این بخش داشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
آخرین خبر از تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی حاکی از آن است که سازمان برنامه و بودجه هنوز ضمانت نامه مابه التفاوت نرخ سود را ارایه نکرده اما به نظر نمی رسد مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی از ارسال فهرست اسامی خبرنگاران به وزارت ارتباطات، برای فعال شدن اینترنت خبرنگاران خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران می گوید: نه تنها به دلیل تحریم، نمی توانیم از مزیت های بیمه بهره ببریم، سطح پوشش ها به ویژه در صادرات محصولات فسادپذیر نامطلوب است و باید مورد بازنگری قرار بگیرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد در پاسخ به سوالی درباره دلایل سهم پایین واحدهای تولیدی در مناطق آزاد نسبت به کل کشور ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور با بیان اینکه 80 درصد نیاز غذایی در داخل کشور تولید می شود ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
روند حرکت بازار سرمایه امروز برخلاف روز گذشته نزولی بودبه طوری که شاخص کل بورس بیش از 3000 واحد کاهش یافت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که بازار میوه و صیفی نسبت به ماه گذشته تغییر چندانی نداشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: تا آخر تابستان یا در پاییز 51 درصد سهام استقلال و پرسپولیس واگذار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرنگاران برای دریافت بسته اینترنت 200 گیگابایتی می توانند به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: کسانی که مجوز قانونی استخراج رمز ارز دارند، می توانند رمز ارز استخراجی خود را برای واردات ارایه کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه مبلغ حق مسکن کارگران کفاف هزینه های مسکن و اجاره بهای طبقات ضعیف کارگری را نمی دهد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد با احتساب مناطق آزاد تا سال 1400 تعداد 56 مرکز استخراج رمزارز در کشور مجوز فعالیت دریافت کرده اند که توان مورد نیاز آنها 400 مگاوات است و در عین حال براساس آخرین مصوبه وزارت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فردا مراسم تحویل زمین به یکی از کارگزاری های نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت؛ همچنین به زودی تصمیم داریم علاوه بر شهرهای قبلی در پیشوا و قرچک نیز به صورت خودمالک ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از شروع واگذاری واحدهای ساخته شده در طرح جهش تولید مسکن خبر داد و تاکید کرد که بلیط هواپیما در اربعین هرگز گران نمی شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از رشد قابل توجه وصولی مالیات نقل و انتقال خودرو پس از راه اندازی سامانه هوشمند مالیات نقل و انتقال خودرو خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت توضیحاتی را در خصوص شرایط احداث پتروپالایشگاه ها ارائه کرد و گفت: در فروش محصولات پتروشیمی و فراورده های نفتی مشکلی نداریم.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن قطعه سازان لوازم خانگی گفت که برآورد می شود در حال حاضر 90 تا 95 درصد از آغاز فرآیند مواد اولیه تا تبدیل به قطعات نهایی لوازم خانگی داخلی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با تشریح دلیل گرایش افراد به کسب و کارهای خدماتی، تاکید کرد: با توجه به آنکه مشاغل خدماتی، ناپایدار و غیرمولد هستند باید به سمت اقتصاد تولید محور و دانش بنیان حرکت کنیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که حدود 40 روز تا اربعین امسال باقی مانده هنوز قیمت های قطعی برای انجام سفرهای اربعین اعلام نشده اما وزیر راه وشهرسازی اعلام کرد که حتی اگر شخصا در فرودگاه مستفر شوم اجازه افزایش قیمت بلیت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با انتقاد از رسانه هایی که ارقام غیرمستند درباره وضعیت اقتصادی کشور در این روزها منتشر می کنند گفت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت فروش محصولات نیروگاه ها در بهار امسال نسبت به سال گذشته با افزایش 8.4 درصدی همراه شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار صندوق بین المللی پول IMF ، دولت دوازدهم رکورد بدهی در میان دولت های ایران از سال 1996 به این سو را شکسته و در رتبه بندی بدهکارترین دولت های جهان 30 پله بالا آمده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی، در پی انتشار آماری که رشد غیرمنتظره ذخایر نفت آمریکا را نشان داد و بر شواهد از ضعیف شدن تقاضا افزود، کاهش پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس گفت: بهتر است وزیر صنعت، معدن و تجارت در راستای ارتقای کیفیت صنعت خودرو، سهام ایران خودرو و سایپا را به بخش خصوصی واگذار کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اصلاح سیستم پولی و بانکداری را از مسائل بسیار مهم در حمایت از تولید دانست و گفت: اگر توجه سریع و جدی به این موضوع نشود ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بر اساس قانون جهش تولید مسکن بانک ها باید 20 درصد منابع خود را در قالب تسهیلات برای ساخت مسکن ارائه می کردند اما متاسفانه تاکنون گامی در این حوزه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی می گوید این وزارتخانه مشکلی با تمدید و ویرایش ثبت سفارش ها ندارد ولی اخیرا سازمان توسعه تجارت بحث سابقه واردکنندگان را مطرح کرده است که بایستی این موضوع ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه ضمن تشریح آخرین وضعیت تزریق منابع از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه بر این موضوع تاکید کرد که یک ریال از منابع صندوق تثبیت از بازار سهام خارج نشده ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بارش باران از امروز در محورهای شمالی آغاز شده و بر این اساس رانندگان و مسافران جاده ای باید در این محورها بیشتر احتیاط ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم طی حکمی دکتر روح الله قاسمیان را به عنوان عضو جدید کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه در نظام آموزش عالی منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا دو بخش تعاونی و سهامی می توانند کمک شایان توجهی به ورود سرمایه های خرد به چرخه تولید داشته باشند به این خاطر حمایت دولت از بانک توسعه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر سید سعید شمسی نژاد گفت: تلاش ما بر این است در نیمه دوم سال وام های 10 و 20 میلیون تومانی را بدون کارمزد ارائه کرده و بیش از پیش بانکداری اسلامی را رعایت کنیم که این موجب رونق و کاهش هزینه های ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بانک کارآفرین و دانشگاه تهران با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و با محوریت شرکت عصر امین کارآفرین و دانشکده تجارت و مالیه منعقد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک سامان با تخصیص اعتبار از محل فعالیت های خیریه خود در ساخت و تکمیل منازل زلزله زدگان سی سخت مشارکت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک شهر، طی پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز خبرنگار، ازخبرنگاران به عنوان بازوان کارآمد و توانای میهن اسلامی در عرصه خبر و اطلاع رسانی یاد کرد و این روز را به اهالی عرصه رسانه و خبر تبریک ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۰    
با توجه به پیش بینی بانک مرکزی از وضعیت نقدینگی در بازار بین بانکی، موضع عملیاتی بانک مرکزی در این هفته توافق بازخرید بود ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
در همکاری مشترک بانک ملی ایران و آستان قدس رضوی، به زودی کیوسک های جدیدی با هدف تسهیل در پرداخت نذورات زائران راه اندازی خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای ایشان ، به همت هیات محبین کریم مدینه (ع) کارکنان اداره امور شعب استان خراسان رضوی و جمعی از همکاران ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، دکتر صالح آبادی، رییس کل بانک مرکزی در پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار ، از تلاش های فعالان این عرصه قدردانی کرد. متن این پیام به شرح زیر است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی بر لزوم اخذ گواهینامه های حرفه ای برای رسیدگی به درخواست های بررسی صلاحیت حرفه ای داوطلبان پیشنهادی برای تصدی سمت مدیریتی در بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
از ابتدای راه اندازی اوراق گام (بهمن ماه سال 1399) تا این تاریخ، در مجموع 164 هزار میلیارد ریال اوراق گام توسط بانک های عامل صادر شده است که از کل اوراق صادر شده، حدود 88 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۹    
هر دلار امروز (سه شنبه 18 مردادماه) در صرافی های بانکی با 26 تومان افزایش نسبت به روز شنبه گذشته (15 مردادماه)، با قیمت 27 هزار و 973 تومان به فروش رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از انجام نخستین ثبت سفارش واردات با رمزارز در هفته جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی درباره نرخ بلیت ایام اربعین، گفت: نرخ مصوب برای پروازهای عتبات عالیات 6 میلیون تومان است و برای قیمت گذاری نرخ بلیت اتوبوس نیز جلسات با اصناف ادامه دارد و نتیجه آن به زودی اعلام می ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید امروز (سه شنبه، 18 مردادماه) بدون کاهش نسبت به روز کاری گذشته (شنبه، 15 مردادماه)، 14 میلیون و 800 هزار تومان معامله شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی روند قیمت انواع خودروهای پرتیراژ در طول حدود یک ماه اخیر نشان می دهد، گر چه قیمت برخی خودروها کمی ارزان تر شده اند اما قیمت اکثریت خودروها مشمول افزایش شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: با تداوم گرمای هوا، امروز (سه شنبه 18 مردادماه) برق 20 اداره پرمصرف شهر تهران قطع شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مهم ترین اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال گذشته افزایش 100 درصدی سرمایه و پرداخت 59 هزار و 851 میلیارد تومان تسهیلات به 2 میلیون و 592 هزار و 960 نفر است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تورم سالانه مصرف کننده ایالات متحده در ماه ژوئن 9.1 درصد افزایش یافت که بزرگترین افزایش 12 ماهه از نوامبر 1981 تاکنون است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بزرگترین ارز دیجیتال جهان، بیت کوین (BTC) با از دست دادن تقریبا 70 درصد از ارزش خود در هشت ماه گذشته، در حال حاضر در مسیر بهبودی قابل توجهی قرار دارد و در میان آخرین بهبود بازار ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای سهمیه و توزیع بانکی اعطای تسهیلات مسکن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را به شش بانک اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
درشرایطی که سه شنبه هفته گذشته نرخ عوارض آزادراه های کشور با متوسط 28 تا 30 درصدی افزایش پیدا کرده بود چند روز بعد این نرخ از سوی وزارت راه و شهرسازی تعلیق شد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس سندیکای کنسرو ایران از تعطیلی تولیدکنندگان رب و تن ماهی به دلیل بلاتکلیفی و ابلاغ نشدن قیمت های جدید در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر برخی از واحدها ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شرکت های بزرگ اقتصادی در سطح کشور باید نسبت به جلب اطمینان مردم برای جذب سرمایه های سرگردان آنان از بخش های غیرمولد اقتصادی کشور گام بردارند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی شرکت الیپتیک نشان می دهد هکرها از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون، رمزارز به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون دلار از پل های بلاک چین به سرقت برده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت کیفیت و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پست تاکید کرد برای دریافت گذرنامه به واحدهای پستی مراجعه نکنید، بلکه به سامانه رهگیری پست مراجعه کرده یا با درگاه 193 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
شهرداری تهران با همکاری بنیاد مسکن، سرمایه گذاران و حرفه مندان احداث 50 هزار واحد مسکونی را در دستور کار قرار داده که بنیاد مسکن 10 هزار خانه را می سازد و در روزهای گذشته نیز تفاهم نامه تولید 9000 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال صنعتی گفت که در حال حاضر عراق رب رایگان در اختیار مردم قرار می دهد که باعث کاهش قیمت این محصول شده و صادرات رب گوجه به این کشور صرفه اقتصادی ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران گزارش شامخ (شاخص مدیران خرید) تیر ماه 1401 را منتشر کرد که از رسیدن اقتصاد ایران به منطقه خنثی حکایت دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خرید و فروش مسکن در شهر تهران طی نیمه اول مردادماه همزمان با ایام محرم تقریبا نصف شده اما بررسی ها نشان می دهد نرخ های پیشنهادی نه تنها کاهش نیافته بلکه با مقدار اندکی تغییر مواجه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران می گوید با تصمیماتی که در زمینه نرخ ارز گندم صنعتی گرفته شده، محصولات کشاورزی و غذایی ایران توان رقابت خود را در بازارهای جهانی از دست داده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۷۰ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان امور مالیاتی، نرخ مالیات درآمد بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا پنج سال از زمان صدور پروانه بر اساس قانون مالیات های مستقیم صفر درصد خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به افزایش 5 درصدی تقاضای مصرف برق نسبت به سال گذشته، گفت: محور برنامه های مختلف وزارت نیرو برای عبور موفق از تابستان ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیر عامل سازمان اموال تملیکی، 30 کانتینر از حدود 13 سال پیش وارد بنادر شده ولی بدون اظهار به گمرک و ورود به فرایند ترخیص ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه طرح های شرکت برق حرارتی با اشاره به اتصال سومین واحد گازی نیروگاه سمنان به شبکه برق کشور، گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور با اتصال این واحد به شبکه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
طی معاملات امروز بازار سرمایه شاخص های این بازار صعودی شدند و شاخص کل بیش از 3000 واحد افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی های آماری اولین دوره پایش سند توسعه بخش تعاون تا پایان سال 1400حاکی از آن است که تنها 21 درصد از اهداف این سند اجرایی آن هم پس از گذشت 10 سال محقق شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۱۱۹ سایت دیگر  
ساماندهی کارتخوان ها از سال گذشته آغاز و در آن زمان بیش از هفت میلیون و 200 هزار کارتخوان به پرونده مالیاتی متصل شد اما وضعیت حدود 280 هزار از این دستگاه ها بلاتکلیف است که طبق اعلام بانک مرکزی طی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر گفت: قبض 12 درصد مشترکان خانگی صنعت برق رایگان شده است و این میزان تنها شامل مشترکان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیست و کل مشترکان را دربرمی گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاددان ارشد دولت سوئیس اعلام کرد که علیرغم تهدید کاهش عرضه انرژی، سوئیس انتظار ندارد در سال جاری وارد رکود شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پست خوزستان گفت: شهروندان برای دریافت گذرنامه به دفاتر پست مراجعه نکنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در فصل بهار 1401 تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش گاوداری های صنعتی نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) به 97,2 درصد رسید که در مقایسه با همین اطلاع در فصل قبل (39.7 درصد)، 57 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در چهارماه نخست امسال بیش از 550 هزار نفر از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه تردد داشتند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف با اشاره به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه صنعت فرش در 31 مرداد ماه ...
مشاهده نتایج بیشتر...