سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۱:۲۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

اقتصادگردان 2 فروردین 1396 اقتصادگردان 29 اسفند 1397 اقتصادگردان 29 اسفند 1398 اقتصادگردان 7 فروردین 1399 اقتصادگردان 1 فروردین 1400 اقتصادگردان 31 اردیبهشت 1400 اقتصادگردان 31 خرداد 1400 اقتصادگردان 31 تیر 1400 اقتصادگردان 31 مرداد 1400 اقتصادگردان 31 شهریور 1400 اقتصادگردان 1 مهر 1400 اقتصادگردان 2 مهر 1400 اقتصادگردان 3 مهر 1400 اقتصادگردان 4 مهر 1400 اقتصادگردان 5 مهر 1400 اقتصادگردان 6 مهر 1400 اقتصادگردان 7 مهر 1400 اقتصادگردان 8 مهر 1400 اقتصادگردان 9 مهر 1400 اقتصادگردان 10 مهر 1400 اقتصادگردان 11 مهر 1400 اقتصادگردان 12 مهر 1400 اقتصادگردان 13 مهر 1400 اقتصادگردان 14 مهر 1400 اقتصادگردان 15 مهر 1400 اقتصادگردان 16 مهر 1400 اقتصادگردان 17 مهر 1400 اقتصادگردان 18 مهر 1400 اقتصادگردان 19 مهر 1400 اقتصادگردان 20 مهر 1400 اقتصادگردان 21 مهر 1400 اقتصادگردان 22 مهر 1400 اقتصادگردان 23 مهر 1400 اقتصادگردان 24 مهر 1400 اقتصادگردان 25 مهر 1400 اقتصادگردان 26 مهر 1400 اقتصادگردان 27 مهر 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
دولت سیزدهم با تاکید بر ساخت چهار میلیون واحد مسکن تا پایان دوره چهارساله خود، ماموریت و مسئولت بزرگی را برای اجرا انتخاب کرده است، ماموریتی که برای محقق شدن ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که در ماه های گذشته قیمت بلیت هواپیما دستخوش تغییرات و افزایش خودسرانه از سوی ایرلاین ها شد و تا کنون بلاتکلیف مانده است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام از متقاضیان واحدهای طرح جهش تولید و تامین مسکن از روز چهارشنبه در سامانه ملی نهضت مسکن آغاز می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد بی میلی بانکها در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در سال جاری نیز دیده می شود؛ تا جایی که صدای نمایندگان مجلس درآمد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
همانطور که از جلسات و اظهارات مسئولان بر می آمد به نظر می رسد که قوانین سفرهای داخلی و خارجی در پی تسریع واکسیناسیون در کشور در حال تغییر است و روز گذشته واکسینه شدن مسافران شرط سفر آن ها به ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: حدود 50 درصد از مساحت استان از سوی ایمیدرو و سازمان زمین شناسی تحت عملیات ژئوفیزیک هوایی قرار گرفته و آنومالی های خوبی نیز شناسایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دادستان دیوان محاسبات کشور گفت: ریسک پذیری در میان مدیران دستگاه های اجرایی باید تقویت شود و این مهم تنها با شعار محقق نمی شود و باید خود دیوان محاسبات هم در این امر پیشقدم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس نشست این کمیسیون با حضور وزیر صمت و معاونان وی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برنامه های پیش روی بازار خودرو گفت: امسال با صد هزار دستگاه افزایش، تولید خودرو به میزان یک میلیون دستگاه خودرو خواهد رسید ضمن اینکه سال آینده یک میلیون و 600 هزار ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: در گذشته عنوان می شد حدود 68 ماده معدنی در ایران وجود دارد که این عدد در حال حاضر به 81 افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۸    
مدیرکل دفتر صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: عرضه برندهای خارجی ثبت نشده و مدعی تولید در ایران قاچاق محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایپکو از اجرای پروژه تطبیق موتور سه استوانه با پلتفرم محصول کراس اوور ایران خودرو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان شمالی نیز در خصوص رفع مشکلات تعهد ارزی گفت: دولت جدید حل مشکل تعهد ارزی را در دستور کار قرار داده است که احتمال دارد دستورالعمل به تعهد ارزی از ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۸    
دبیر کارگروه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از کنترل هوشمند و سیستمی امضای الکترونیکی صاحبان حق امضای مجاز و مهر الکترونیکی شرکت خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: در 6 ماهه نخست سال جاری 24 فقره پروانه بهره برداری برای معادن صادر شد که با وارد شدن این معادن به چرخه تولید و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: هوشمندسازی نظام مالیاتی، رعایت عدالت و انصاف، رضایت مودیان و تحقق کامل درآمدهای مالیاتی، برنامه های اولویت دار نظام مالیاتی محسوب می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل خانه اقتصاد ایران با استقبال از بازگشت شفافیت به صحنه اقتصادی کشور، واکنش های ایجاد شده به این موضوع را طبیعی خواند و تأکید کرد: این تصمیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی موفق به کسب تندیس بلورین "(از جوایز اصلی) چهارمین جایزه کنفرانس بین المللی مدیریت دانش (K M D) در سطح دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی از سوی انجمن مدیریت ایران شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان با تاکید بر لزوم توجه به مدیریت مصرف بهینه آب و بهره برداری از پساب در استان گفت: کارگروه ویژه ای به منظور بررسی و پیگیری امور مرتبط با آب، با حضور مدیران مرتبط تشکیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه مشترک مشاور وزیر و مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو با روسای 9 گانه حوضه های آبریز به منظور هماهنگی و هم افزایی، با محوریت اطلاع رسانی در مورد وضعیت منابع آب ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بروکراسی های اداری حاکم بر فضای کسب و کار فعالان اقتصادی در سطوح ملی و استانی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از دریافت مجوز بهره مندی این شرکت از تسهیلات ماده 56 برای آبرسانی به تک روستاها و تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی اولویت دار این استان به مبلغ 2700 میلیارد ریال ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر برق خلخال گفت: برق موردنیاز طرح در حال احداث در منطقه نمونه گردشگری "ازناو" تامین شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: رودخانه زاینده رود باید در رده رودخانه های حفاظت شده قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید با وجود آنکه در شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت تصمیمات مهم و مفیدی گرفته می شود اما بارها مشاهده شده در عملیاتی شدن آن مشکلاتی به وجود می آید که باید برطرف شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی می گوید شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی باید به شورایی برای گره گشایی از مشکلات بخش خصوصی تبدیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فعال حوزه چرم گفت: با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، فروش محصولات چرم نیز کاهش یافته است چرا که قیمت های محصولات چرم کمی بالا است و مشتری های خاص بیشتر به این سمت سوق پیدا می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از کشف 16 دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز دیجیتال با همکاری مراجع قضایی، انتظامی و اطلاعاتی در شهرستان ملایر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 60 هزار و 541 تن کالا در 6 ماه سپری شده از سال جاری از طریق پایانه مرزی پرویزخان در شهرستان قصرشیرین در غرب کرمانشاه به عراق صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: حلقه کریدور ریلی کشور نیمه تمام مانده است که آن این است که همه بار مالی پروژه ها بر دوش دولت بوده و برای سرمایه گذاری بخش خصوصی جاذبه ایجاد نکرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار تهران گفت: بانک ها از ابتدای شیوع ویروس کرنا تا امروز سه هزار و 100 میلیارد تومان در شهر تهران به کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از کرونا تسهیلات کم بهره پرداخت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
2 درصد از مشترکان صنعت برق همچنان لزوم رعایت مدیریت مصرف را جدی نگرفته اند و براین اساس و طبق قانون باید هزینه مصرف مازاد خود را پرداخت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه باید مردم را در تامین مالی پروژه های بسیار سودده شریک کرد، گفت: بسیاری از مگاپروژه ها با اعتبار جاری کشور قابل انجام نیست و این مساله باید با تکیه بر مدل های نوین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: همزمان با آغاز گفت و گوهای بین المللی که در دستور کار دولت است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت حقیقی ایران در تولید انرژی های تجدیدپذیر، برای پذیرش سرمایه گذاری و توسعه انرژی های تجدیدپذیر برای تحقق آینده سبز و فراگیر انرژی در کشور اعلام آمادگی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم گفت: انتظار داریم با اجرای طرح پنج ساله جهش تولید در دیمزارهای کشور ،تولید محصولات زراعی در دیمزارها 10 میلیون تن افزایش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حوزه آموزش نیازمند بازنگری اساسی است و باید در این مورد ساختارها اصلاح شود تا اثربخشی آن در دیگر حوزه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دیده شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز ارتباط ضعیف بین صنعت و دانشگاه به معضلی اساسی فراروی صنعتی شدن کشور و دست یابی به توسعه تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در شهریور ماه 1400، چهار خودرو شامل 2 خودروی سبک و 2 خودروی سنگین موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان فنی و حرفه ای گفت: مهارت راه توسعه و پیشرفت کشور و نقطه اوج و تبلور مسابقات است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان قم گفت: در استان قم، حدود 400 واحد صنعتی زیر پوشش این اداره کل قرار دارند که یک هزار و 300 فرآورده تولید می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) از کنترل سیستمی و هوشمند امضا و مهر الکترونیکی شرکت ها در سامانه تدارکات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: در برخی مناطق شمال و شمال شرق کشور تحت تاثیر بارش ها، احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در صورت حذف سود مرکب بانک ها و اجرای آن که بانک مرکزی هم پیگیر آن است، هم منابع مورد نیاز بانک ها در قالب مطالبات تبدیل به وجه نقد شده و هم طرح های جدید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: پروژه راه آهن یکی از مطالبات مردم این استان است که در ششمین سفر استانی دولت به بوشهر تامین اعتبار تکمیل آن در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
با احکام جداگانه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی اصغر انصاری به عنوان معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حفظ سمت به عنوان مجری و دبیر شورای راهبری توسعه شبکه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار ایفای نقش فعال تر سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در توسعه و تحکیم روابط و مناسبات اقتصادی با کشورهای همسایه و همچنین کشورهای همسو با سیاست های ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: 30 هزار میلیارد تومان اعتبار از محل سرمایه گذاری و اجرای طرح های عمرانی و واحدهای تولیدی در سال جاری برای رشد و توسعه استان جذب شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرآفتاب به عنوان یک سایت فوق العاده باید در آن هر روز نمایشگاه برگزار شود و اگر در این زمینه مشکلی وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز نقش آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازار کار و ارتقای توان کارآفرینی در بهره وری بنگاه های اقتصادی و ایجاد خوداشتغالی غیرقابل انکار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به مردم توصیه کرد به جای سرمایه گذاری مستقیم در بازارسرمایه از طریق صندوق های سرمایه گذاری اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۵۲ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری بر رعایت مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، از جمله رعایت 60 درصدی ظرفیت هواپیما تاکید و اعلام کرد که هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار خود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۵۷ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران پیرو مصوبات بیست و سومین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا در تاریخ 20 مهر طی اطلاعیه ای اعلام کرد که کلیه صنوف و تمامی افراد شاغل در اصناف موظف هستند تا پایان مهر ماه حداقل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ بیست و چهارم مهرماه 1400، انتصاب ابوالفضل آقادادی را به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه کوثر بلامانع اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کل وصول مطالبات و اجرای بانک کشاورزی گفت: در اجرای بند ز تبصره2 قانون بودجه سال1400 کل کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه یکی از تعهدات و برنامه های وی در دولت سیزدهم هدف گذاری در خصوص افزایش 50 درصدی نسبت مالیات به تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در جلسه معارفه رئیس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن تأکید بر تولید محتوا در اتاق های فکر، خواستار ترویج فرهنگ سهام داری و ارتقاء آموزش مردم درباره بازار سرمایه شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۷۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با مدیران صنعت بیمه کشور ضمن تشریح انتظارات این وزارتخانه از این صنعت گفت: برای نوآوری در محصولات و خدمات بیمه ای؛ حتمأ باید مسیر فعلی را تغییر دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان سفر به استان فارس، از شعب دبیران زرین دشت و داراب بازدید و با کارکنان بانک کشاورزی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اولین واحد ارزی جنوب کرمان توسط بانک کشاورزی در شعبه مرکزی جیرفت افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در راستای حمایت از بخش کشاورزی ، حفظ منابع آبی کشور و افزایش تولید با پرداخت 110 میلیارد ریال تسهیلات ،از احداث و راه اندازی گلخانه هیدروپونیک سبزی و صیفی در شهرستان رفسنجان حمایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در سواحل بندر خورشهاب شهرستان تنگستان و در آب های نیلگون خلیج فارس ، طرح پرورش ماهی در قفس الیاس احمدی قرار گرفته که با ظرفیت تولید 500 تن در یک دوره 6 ماهه و با حمایت بانک کشاورزی به بهره برداری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک مهر ایران در 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 12هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقضیان پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای همکاری دو جانبه بانک ایران زمین و سازمان حمل و از شهرداری شهرستان رشت معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، با مسئولین سازمان حمل و نقل شهرداری رشت دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه نشست های هم اندیشی با اساتید اقتصاد دانشگاه های کشور در جمع اساتید دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی تأکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
هدف مدیریت رعایت قوانین و مقررات تطبیق، حفظ ثبات در عملیات بانکی و پیشگیری از مواجهه با مخاطرات ناشی از عدم رعایت قوانین، مقررات و استانداردهایی است که به موجب آنها ممکن است بانک مشمول جریمه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز شنبه 24 مهرماه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک سرمایه به 9 مدرسه کم برخوردار در شهرستان پلدختر، 18 دستگاه کولر گازی اهدا نمود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در سفر به استان یزد ضمن بازدید از طرح های در دست ساخت و در حال بهره برداری در استان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
ظهیر امامی با اشاره به این که انواع خدماتی که بانک ملی ایران به مجموعه ما ارائه می کند موجب شده شاهد جهش تولید در عرصه کار و تولید در کارخانه باشیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اعضای کانال بله بانک ملی ایران در هفته وحدت، هدایای نقدی دریافت خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نسخه جدید اپلیکیشن رمزبان بانک ملی ایران برای استفاده همه کاربران Ios بارگذاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
مراسم چهل و دومین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک سپه و بانکهای ادغامی با شعار ثبت مهربانی در روز چهارشنبه بیست و هشتم مهرماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، کیومرث اعلایی به عنوان مدیرشعب استان فارس منصوب و طی مراسمی معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در راستای افزایش تنوع سبد محصولات خود، مرحله دوم طرح سپرده سرمایه گذاری ارزی با نام "سپرده ارزش" را اجرا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر امور مالی و خزانه داری بانک شهر با اشاره به اقدامات گسترده این بانک در راستای افزایش شفافیت مالی طی سال های اخیر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی جوایز نهمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک اقتصادنوین روز دوشنبه بیست و ششم مهرماه 1400 در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت قند پانیذفام با امضای تفاهم نامه توسط نادر خواجه حقوردی معاون امور شعب و بازاریابی بانک و محمدرضا مهدی مدیرعامل شرکت، آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۵۹ سایت دیگر  
بانک مسکن به شعب خود در سراسر کشور، سقف های جدید تسهیلات مسکن ایثارگران و خانواده شهدا را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی غدیر کوشک افتتاح شده و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قیر امروز در بورس به فروش می رود و وضعیت افزایش قیمت آن در چند روز اخیر نشان می دهد که در بورس ساز و کار مناسبی برای نظارت در نظر گرفته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به روند افزایش قیمت ها و گرانی در بازار گفت: بار تورم و افزایش قیمت ها بر دوش اصناف است و این مساله باعث رکود کسب وکارها در بازار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با وزیر امور خارجه ونزوئلا و هیئت همراهش در طبقه پانزدهم ساختمان مرکزی وزارت نفت دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از افزایش پایداری و بهبود کیفیت آب شرب اهواز تا 2 ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که افزایش قیمت لوازم خانگی، بدون مجوز وزارتخانه بوده و غیرقانونی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از سفر وزیر صنعت، معدن به جنوب استان مرکزی منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور مجوز تاسیس 100 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای خبر داد و ضمن دعوت از خیرین برای حمایت مالی و ورود به حوزه آموزش های مهارتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته متاسفانه 181 بیمار کووید-19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: دوماه حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی درباره مسائل مختلفی از جمله قیمت بلیت هواپیما، چگونگی و جزئیات ساخت چهار میلیون واحد مسکن، ایجاد بانک زمین، ورود شرکت های خارجی به ساخت مسکن و ... صحبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت حقیقی ایران در تولید انرژی تجدیدپذیر، برای پذیرش سرمایه گذاری و توسعه انرژی های تجدیدپذیر در راستای آینده سبز و فراگیر انرژی در کشور اعلام آمادگی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت؛ به طوری که شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات روندی کاهشی داشت و تا یک میلیون و 430 هزار واحد هم کاهش یافت اما در ساعات پایانی معاملات روندی صعودی به خود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
درحالیکه دولت رئیسی خط قرمز خود را کنترل تورم اعلام کرده و به زعم کارشناسان، انتشار اوراق بهترین گزینه برای تامین مالی دولت بدون ایجاد تورم است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی طرح صیانت، با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی درباره این طرح، تاکید کردند که قرار نیست پلتفرم هایی مانند اینستاگرام بسته شود و مجلس تنها به دنبال رفع خلاء قانون ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حدود پنج ماه قبل بود که سازمان بورس و اوراق بهادار برای احیای بازار سرمایه 10 مصوبه را در نظر گرفت، اما درحالی رئیس این سازمان تغییر کرد که هیچکدام از این مصوبات رنگ اجرا به خود ندیدند!
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از رشد 72 درصدی صدور کارت های بازرگانی در استان تهران خبر داد و گفت: 55 تا 60 درصد از کارت های بازرگانی کشور در استان تهران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در لیست پر تقاضاترین اقلام میوه و صیفی در شش ماهه نخست امسال در میادین میوه و تره بار سیب درختی، خیار، سیب زمینی، هندوانه، گوجه فرنگی، انگور، خربزه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
بعد از هشدارهایی که در رابطه با دپو و عدم ترخیص نهاده های دامی در گمرکات شمال کشور اعلام شده بود تازه ترین خبرها از فاسد بودن حدود 5000 تن ذرت دامی و آلودگی آن به آفلاتوکسین حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سازمان بورس باید قیمت پایه ای در بورس برای قیر مشخص کرده و کمیته نظارتی بر این موضوع نظارت کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دو قابلیت مهم استان مرز و دریاست و اگر اعتقاد داریم که برای توسعه استان باید از این قابلیت ها استفاده شود باید شاهراه ارتباطی مناسب بین مرز و دریا ایجاد شود و این ...
مشاهده نتایج بیشتر...