یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۳۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: تا اواخر خرداد ماه سال آینده، خط تولید کامل واکسن کرونا با حجم ساخت 100 تا 150 میلیون دوز در سال در کشور راه اندازی شده و شروع به کار خواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: بنابراهمیت آمار تجارت خارجی و لزوم تولید محتوای آماری و تحلیلی مرتبط برای دانشگاهیان، تجار و دستگاه های مسوول در تجارت، دفتر آمار و پردازش اطلاعات گمرکی از اول بهمن ماه، فعال شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی بازار سرمایه در اطلاعیه ای اعلام کرد: زیرساخت انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث قانونی درحال آماده سازی است و به محض عملیاتی شدن سامانه ها، جزییات روند اجرایی اعلام خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عملیات اجرایی احداث دپارتمان ملی صنعت تایر (مرکز آموزش) روز شنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان استان در بیرجند آغاز شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: مصوبات ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجر و به گونه ای باید باشد که واحد تولیدی تعطیل نشود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ناشران تا روز چهارم نمایشگاه مجازی کتاب تهران بیش از 240 هزار نسخه کتاب، فروخته اند و بیش از 55 هزار بسته پستی به شرکت پست تحویل شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان ایران و ژاپن درباره اجرای پروژه ایجاد بیمارستان به سبک ژاپنی، خرید تجهیزات سنجش آلودگی هوا و دریافت وام ساخت نیروگاه مذاکره کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید با استفاده از فرصت همکاری نزدیک بین دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان، اقتصاد مردمی و بخش خصوصی نفت را توسعه دهیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
قرارداد طراحی و ساخت 5 فروند شناور راهنمابر فولادی در بنادر شمالی کشور به ارزش 140 میلیارد تومان به امضای سازمان بنادر و دریانوردی و یک شرکت صنعتی دریایی رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: به طورکلی 80 درصد برق از نیروگاه های حرارتی از طریق مصرف گاز، 14 درصد گازوئیل و تنها 6 درصد از طریق مازوت تولید می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوری با بیان اینکه هیچ گونه کمبودی برای ساخت انواع شناور در داخل کشور نداریم ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نباید به دلیل وجود تحریم به توسعه صنعت دریایی بی توجه بمانیم، گفت: با اعتقاد راسخ به تخصص نیروهای داخلی امیدواریم که بتوانیم صنعت دریایی کشور را تقویت کنیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری تأکید کرد: باید با پرهیز از کلی گویی در مورد راهکارهای افزایش بهره وری، شاخص هایی قابل رصد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از امضای تفاهم نامه و افزایش مبادلات تجاری بین ایران و ارمنستان خبرداد و گفت: امضای تفاهمنامه با کشور ارمنستان سبب افزایش مبادلات تجاری بین دو کشور می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن پدرام رییس هیات مدیره به همراه نجدی مدیر امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان هرمزگان از شعب بانک بازدید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشخصات ظاهری و الزامات قانونی چک های جدید را اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
پرونده این نشریه به بررسی روش تحقق انتقال دیجیتالی در بانک ایران زمین می پردازد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با نکوداشت یاد سردار قاسم سلیمانی و تأثیر حضور و شهادت او در ژئوپلتیک بین المللی ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، شرکت اکسیر الماس سبز ایساتیس با سطح زیرکشت 44 هزار مترمربع در شاهدیه استان یزد احداث شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
باحضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران بانک کشاورزی، عملیات به روز رسانی پایگاه داده سامانه مهر گستر این بانک به اتمام رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هم زمان با پانزدهمین سالگرد تأسیس بانک سرمایه و اجرای طرح کمک به دانش آموزان مناطق محروم، هدایای بهداشتی آموزشی این بانک به دانش آموزان یک مدرسه ابتدایی در زاهدان اهدا شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه قبلی بانک سرمایه در خصوص اصلاح قانون صدور چک، آخرین اصلاحات قانون جدید چک مربوط به سال 1399 ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
در راستای پیشبرد طرح اقدام ملی مسکن، تفاهم نامه همکاری میان بانک مسکن و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منعقد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
گفتگوی پایگاه خبری آموزشی عصر بانک با عشرت عدالت، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات ایران و حمیدرضا توسلی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در نه ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، 300 بسته لوازم التحریر اهدائی بانک رفاه کارگران در اختیارکانون بیماران هموفیلی ایران قرار گرفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در راستای ارتقا سامانه های خدمات غیرحضوری بانک تجارت ، استفاده ازاین خدمات در ساعاتی از روز شنبه چهارم بهمن ماه ممکن است با اختلال همراه باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
نسخه اندروید اپلیکیشن همراه بام بانک ملی ایران به روزرسانی شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی ایران به همراه کارشناسان اعتباری، به صورت حضوری پاسخگوی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی خواهند بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در سال جهش تولید با تامین مالی شرکت های فعال در زنجیره تولید لوله، نقش به سزایی در اجرای پروژه ملی و راهبردی کشور با عنوان خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک ایفا کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: برای کمک به بانک سپه در ادغام قانون تصویب می کنیم، کنار بانک سپه برای جبران ناترازی ناشی از ادغام هستیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس که بزرگترین پالایشگاه گاز خاورمیانه است، روز پنج شنبه 2 بهمن از طریق ارتباط زنده تصویری رئیس جمهور و با حضور وزیر نفت، استاندار خوزستان ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران (صاپ) با 8 قابلیت جدید، دسترسی به سامانه شمس و امکان دریافت کد تخفیف نمایشگاه کتاب برای دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساخت 100 هزار واحد در مناطق کم برخوردار عمدتا برای اقشار پایین برنامه ریزی شده که بر عهده ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قرار دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در دیدار با وزیر اقتصاد ارمنستان ضمن ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط تجاری و اقتصادی ایران، بر استفاده از فرصت فراهم شده برای توسعه ظرفیت های همکاری میان دو کشور تاکید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: باید سطح و سبک فعالیت بازارهای مختلف از جمله ⁧‫بورس‬⁩ و بازارهای موازی مانند ارز، زمین، مسکن، خودرو، سکه و.. ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین تفاهم نامه طراحی و ساخت یک دستگاه دکل حفاری پایه دار برای توسعه میادین نفت و گاز آب های کم عمق خلیج فارس بین شرکت های ایرانی امضا شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس باغ گیاه شناسی با اشاره به وجود چالش برای تامین آب باغ گیاه شناسی از تلاش برای اخذ حق آبه باغ گیاه شناسی از سد کرج در خلال مذاکره با وزارت نیرو خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نفت مهم ترین اقدام های انجام شده برای توسعه ساخت داخل در صنعت نفت را تشریح کرد و گفت: هم اکنون قادر به ساخت و تأمین دست کم 80 درصد تجهیزات ثابت صنعت نفت در داخل کشور هستیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
حدود دو هفته ای می شود که سبزی های برگی و برخی از صیفی جات مانند خیار رسمی و لوبیا سبز در بازار با افزایش قیمت مواجه شده است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سفارت ارمنستان در تهران در پیامی گزارشی از سفر وزیر اقتصاد ارمنستان به تهران ارائه داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران اعلام کرد: 12 هزار و 530 تن ماهی کیلکا در 9 ماهه امسال در دریای خزر صید شده که 63 درصد سهم استان مازندران است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که برگزاری نمایشگاه های عمومی عرضه یا همراه با فروش، ممنوع است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
پیروزحناچی شهردار تهران از آغاز طرح ممیزی یک میلیون قطعه(پارسل) ساختمانی پایتخت خبر داد و گفت: در مرحله نخست این طرح، 60 درصد املاک موجود در مناطق متراکم مورد توجه قرار می گیرند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر کیفیت آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بخشنامه مشترکی بین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت بهداشت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: دومین اسکله فلزی در حوضچه جزیره هنگام با هدف تفکیک مسیر ورودی و خروجی و جلوگیری از مدت زمان انتظار شناور و مسافرب ه ویژه در روزهای اوج حضور گردشگر و مسافر ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: اطلاعات مربوط به فعالیت اکتشافی این سازمان تا زمانی که به نتیجه نهایی نرسد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
بزرگترین مرکز نوآوری صنعت قطعه سازی خودرو با حضور ستاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در محدوده جاده تهران-کرج راه اندازی شد تا چرخ های این صنعت با فناوری بومی ...
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان بوشهر گفت: با توجه به وضعیت نامساعد بازار فروش، انتظار است زمینه برای عرضه مستقیم گوجه فرنگی این استان در میدان های میوه و تره بار استان های دیگر فراهم شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: سرمازدگی در سطح 38 هزار هکتار از باغ ها و مزارع 12 شهرستان این استان، 9 هزار و 88 میلیارد ریال خسارت وارد کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ناظر گمرک های استان بوشهر گفت: 580 کانتیتر محتوی کالاهای متروکه در این استان وجود دارد که پیگیری لازم از طریق معاون فنی گمرک ایران برای تعیین تکلیف آنها انجام شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
در مراسم آغاز بهره برداری از طرح عظیم پالایشگاه گاز بیدبلند رئیس جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از تلاش بانک ها و بانک پارسیان در تامین مالی این پروژه ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران به توسعه کشاورزی و تولیدات صنعتی استان و لزوم صادرات این محصولات به کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به اعتقاد برخی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت، عضویت در FATF در شرایط تحریم های آمریکا تاثیر مثبتی بر اقتصاد نخواهد داشت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر گفت : با وجود این که در سال های اخیر زیرساخت های متنوعی برای صادرات محصولات مازندران در بندر امیرآباد فراهم شده ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مسئولیتهای اجتماعی جزوی از ارزش های فرهنگی یک سازمان به شمار می رود، و در حقیقت یک ارزش محسوب می شود که با تغییر مدیریت دچار نوسانات اجرایی نخواهد شد و تبدیل به ثروت ملی در کشور می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: چهار گروه کالایی مهم شامل آشامیدنی و غذایی، نساجی، پوشاک و کیف و کفش ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: گاز همراه تولیدی حاصل از اجرای 12 قرارداد از طرح های بزرگ افزایش و نگهداشت تولید نفت در 10 میدان نفتی از میادین بالادست پالایشگاه بزرگ بیدبلند خلیج فارس ...
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گفته مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی تولید میعانات گازی فازهای 6 و 7 و 8 افزایش یافته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
در شرایط کنونی فولاد مبارکه 20 درصد از سهم بازار ورق های فولادی تخت در منطقه را در اختیار دارد و با ظرفیت تولید حدود 11 ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن متخصصان صنایع نساجی ایران گفت: مشکل صنعت نساجی واردات سالیانه حدود 100 هزار تنی پنبه و صرف هزینه بیش از یکصد میلیون دلاری نیست ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مازندران سردترین شب زمستانی خود را با قندیل های آویزان در مناطق کوهستانی و یخ زدگی جوی های آب و سطح خیابان ها در مناطق جلگه ای به صبح رساند و دما هوا در بعضی مناطق از 20 درجه زیرصفر هم پایین تر آمد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: هفت هزار هکتار از مراتع شهرستان دامغان و 300 هکتار در شهرستان مهدیشهر، به عرصه های ملی و طبیعی استان بازگردانده شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هوای سرد همراه با جوی نسبتا آرام در اغلب نقاط کشور تا روز چهارشنبه ادامه دارد که باعث بازگشت آلودگی هوا به شهرهای صنعتی و پر جمعیت خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: امسال تاکنون 251 هزارو 779 تن کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار به خارج از کشور صادر شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان تاکید کرد: کمیسیون کشاورزی مجلس در سال آینده ردیف بودجه ویژه برای حمایت از طرح های پرورش ماهی و میگو اختصاص دهند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس پژوهشکده زعفران دانشگاه تربت حیدریه گفت: از مجموع تولید سالانه 405 تن زعفران در ایران در بهترین حالت فقط توان فراوری 30 درصد این محصول را داریم لذا در شریط کنونی چاره ای جز خام فروشی زعفران وجود ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران اعلام کرد: از سال 94 تا پایان 9 ماهه سال جاری، برای اجرای 192 طرح، 6 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی وارد استان شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: روند فزاینده صادرات نفت و فرآورده و صادرات غیرنفتی در ماه های اخیر مؤید رشد تولید ملی است، هرچند شک ندارم تحریم های آمریکا نیز نمی تواند روند قبل را طی کند
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی کازرون فارس در جلسه 29 دی ماه 99 شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی ...
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در بازار طلا نیز با اعلام اونس جهانی طلا به قیمت 1856 دلار و اعلام دلار آزاد به قیمت 22670 تومان، قیمت طلا و سکه کاهش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید روز (شنبه) با کاهش177 هزار تومانی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
لزوم صرفه جویی در مصرف گاز خانگی به منظور پیشگیری از اختلال در تامین سوخت گاز برای تداوم فعالیت نیروگاهها و قطع برق، ضرورتی موکد است که این روزها به ویژه در سرمای زمستان بیش از پیش احساس می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
70 درصد روغن مصرفی خراسان جنوبی از نوع جامد است و کمبود روغن خوراکی به ویژه جامد از حدود پنج ماه قبل با وجود توزیع این کالای پرمصرف در خراسان جنوبی ادامه دارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال و نوسان قیمت، از آغاز طرح تشدید نظارتی و کارگروه نظارت بر کالاهای بسته بندی شده در فروشگاههای زنجیره ای خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از وضعیت مطلوب حمل و نقل آرد استان تهران در 10 روز اخیر خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی جریان واردات کاغذ در سال جاری نشان می دهد که در اغلب موارد با کاهش همراه بوده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
الکام استارز ششم در حالی به کار خود پایان داد که در طول مدت برگزاری این نمایشگاه، بیش از 60 تیم استارت آپی به ارایه ایده های خود در برابر داوران پرداختند و تیم های اول تا سوم، جوایز نقدی 20 ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان (صمت) تهران از طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید از دهم بهمن ماه خبر داد و گفت که با قطع نهاده مرغداران متخلف ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فواید حذف ارز 4200 تومانی از لایحه بودجه 1400 تاکید کرد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایران در طول سال های گذشته بارها اعلام کرده که بخش مهمی از ظرفیت تجارت خود را در منطقه و میان کشورهای همسایه فعال خواهد کرد و تحولات اخیر می تواند به سود این رویکرد باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار ایران گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار قرار بود وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام تخم مرغ با قیمت مصوب هرکیلو 14 هزارتومان در اختیار شرکت های ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
با وجود آنکه 138 هزار واحد مسکن ملی قرار است در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد مسکن ساخته شود تنها 11 هزار و 800 واحد به مرحله آماده سازی زمین و تعریف پروژه رسیده که 5800 واحد در مرحله آماده سازی زمین و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران به گمانه زنی هایی که در روزهای گذشته در رابطه با احتمال تک نرخی شدن ارز مطرح شده، پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه هفتم پارس جنوبی گفت: میزان تولید اتان فازهای 17 و 18 در هفت ماه سال جاری بیش از 481 هزار تن بوده است که این میزان در مقایسه با سال گذشته رشد 18 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
طی برگزاری مراسمی امروز مرکز نوآوری صنعت قطعه سازی خودرو به عنوان بزرگترین مجموعه فناور قطعه ساز در کیلومتر11 جاده مخصوص کرج افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت نفت تحت تاثیر رشد ذخایر نفت آمریکا و نگرانیها نسبت به تاثیر محدودیتهای کرونایی جدید چین روی تقاضا برای سوخت، در معاملات روز جمعه کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان داروی بیماری عفونی واگیردار جمعیت گاو و گوسفند و پنی سیلین با کاربرد برای بیماری ها و عفونت های با منشا باکتریایی را به بازار عرضه کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که نگاه مردم به بورس بلند مدت باشد، گفت: مردم آرامش خود را حفظ کنند، شرایط بازار سرمایه در بلندمدت به نفع کشور و مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مجلس نسبت به وضعیت بورس دغدغه مند است، تاکید کرد: هرچه سریع تر با تشکیل یک کارگروه متخصص باید جلوی بحران بازار سرمایه گرفته شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون اکتشاف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از ارائه شفاف اطلاعات مربوط به اکتشاف از سوی این سازمان برای مزایده معادن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مهمترین تبعات ریزش بورس را اعتمادسوزی عنوان کرد و گفت: دولت تبعات نقش مخرب خود را در بورس ببیند و در این زمینه تغییر رویه دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت برخی از مصالح ساختمانی، از احضار وزیر صمت به کمیسیون عمران مجلس در این باره خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک آمریکایی گلدمن ساکس اعلام کرد برنامه های دولت جدید آمریکا برای هزینه مالی گسترده و فوریت اندک برای لغو تحریم های ایران از قیمتهای نفت و گاز پشتیبانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت خطوط هوایی عراق اعلام کرد که این کشور از امروز پروازهای خود با ایران را از سرمی گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای اعلام کرد: طی بارش برف و کولاک در 72 ساعت گذشته راه حدود 324 روستا و برخی محورهای شریانی بسته شده بود که تا ساعات آتی همه آن ها باز خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به وضعیت بازار سرمایه عنوان کرد: دولت همانگونه که نسبت به موضوع کرونا حساس است باید نسبت مسائل اقتصادی حساسیت به خرج دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: امسال و در شرایط فعلی، کشوری نیست که بتوانیم از آن گاز وارد کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
یک تولیدکننده فراورده های پروتئینی از کمیسیون کشاورزی مجلس خواست که موضوع واردات نهاده ها در اولویت برنامه ریزی این کمیسیون قرار گیرد تا دامداران کمتر با مشکلات تولید دست و پنجه نرم کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا 15 اسفندماه امسال تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بازار سرمایه، بازاری کارآمد و راه حل مشکلات اقتصادی است، بنابراین باید از این بازار حمایت شود.
مشاهده نتایج بیشتر...