دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۱۲:۴۵Nov 2018 19

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

اقتصادگردان 2 فروردین 1396 اقتصادگردان 31 فروردین 1397 اقتصادگردان 31 اردیبهشت 1397 اقتصادگردان 31 خرداد 1397 اقتصادگردان 1 تیر 1397 اقتصادگردان 31 مرداد 1397 اقتصادگردان 1 شهریور 1397 اقتصادگردان 30 مهر 1397 اقتصادگردان 1 آبان 1397 اقتصادگردان 2 آبان 1397 اقتصادگردان 3 آبان 1397 اقتصادگردان 4 آبان 1397 اقتصادگردان 5 آبان 1397 اقتصادگردان 6 آبان 1397 اقتصادگردان 7 آبان 1397 اقتصادگردان 8 آبان 1397 اقتصادگردان 9 آبان 1397 اقتصادگردان 10 آبان 1397 اقتصادگردان 11 آبان 1397 اقتصادگردان 12 آبان 1397 اقتصادگردان 13 آبان 1397 اقتصادگردان 14 آبان 1397 اقتصادگردان 15 آبان 1397 اقتصادگردان 16 آبان 1397 اقتصادگردان 17 آبان 1397 اقتصادگردان 18 آبان 1397 اقتصادگردان 19 آبان 1397 اقتصادگردان 20 آبان 1397 اقتصادگردان 21 آبان 1397 اقتصادگردان 22 آبان 1397 اقتصادگردان 23 آبان 1397 اقتصادگردان 24 آبان 1397 اقتصادگردان 25 آبان 1397 اقتصادگردان 26 آبان 1397 اقتصادگردان 27 آبان 1397 اقتصادگردان 28 آبان 1397 
  ۵۵ دقیقه پیش    
دیروز علی کاردر که حالا باید از او با عنوان مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت یاد کرد، از کارکنان این شرکت خداحافظی کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی از راه اندازی بازار معاملات آزاد نقدی و حواله ارزی در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران معتقد است که رشد نقدینگی همجون سایر نشانه های این روزها در اقتصاد، ریشه سیاسی دارد و نمی توان با راهکارهای اقتصادی آن را کنترل کرد ...
  ۱ ساعت پیش    
قیمت نفت اکنون 20 درصد نسبت به رکورد بالای اخیرش کاهش پیدا کرده و دونالد ترامپ در اظهارات عجیبی مدعی شده این موفقیت اقدامات وی بوده که باعث افت قیمت ها شده است.
  ۲ ساعت پیش    
به گزارش رویترز، در یک پالایشگاه نفت در مسکو آتش سوزی به راه افتاد و یک واحد از این پالایشگاه را بست که نیمی از بنزین پالایشگاه را تولید می کرد .
  ۲ ساعت پیش    
روز گذشته، وزیر نفت به بهارستان رفت تا به سوال علی ساری، نماینده اهواز در مجلس در خصوص علت عدم پاسخگویی مدیران نفتی، عدم توزیع مناسب خدمات اجتماعی و عدم اعطای مالیات شهرداری ها، پاسخ گوید.
  ۳ ساعت پیش    
رییس مجتمع ویژه قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: در 6 ماهه اول سال 2هزار و 340 پرونده در تعزیرات استان تهران تشکیل و میزان محکومیت آنها حدود 122 میلیارد تومان بود.
  ۳ ساعت پیش    
باحکم وزیر صنعت سرپرست سازمان توسعه تجارت، سرپرست ایدرو و سرپرست ایمیدرو منصوب شدند.
  ۳ ساعت پیش    
براساس آخرین آمارهای بانک مرکزی، نرخ تورم نقطه به نقطه کالاها و خدمات مصرفی در شهریورماه سال 1397 معادل31.4 درصد بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران این روزها زیر سایه معضلات ریز و درشت قرار دارد و شاید به همین دلیل باشد که نشست آبان ماه اتاق ایران، با محوریت بررسی مشکلات و چالش های روز اقتصاد ایران ، برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
رییس پلیس پایتخت از تعیین مهلت یک هفته ای برای دریافت معاینه فنی خودروها خبر داد و گفت: از سوم آذرماه اعمال قانون برای اجرای طرح کاهش توسط دوربین ها در سراسر شهر انجام خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
روز گذشته در جلسه فوق العاده شورای شهر تهران پیروز حناچی، معاون فنی و عمرانی شهردار با 17 رای از مجموع 20 رأی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب و معرفی شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری با اعلام اینکه پرداخت وام بازآفرینی شهری از دو هفته دیگر آغاز می شود، بر تسریع فرآیند صدور اسناد مالکیت در سکونتگاه های غیررسمی تأکید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
در جلسه روز گذشته شورای شهر تهران گزارش درآمد و هزینه شهرداری تهران و ارزیابی میزان انطباق آن با بودجه مصوب سال 1397 در شهریور ماه و شش ماهه اول سال قرائت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۶    
رییس دفتر رییس جمهوری، همکاری دولت و بخش خصوصی برای ایجاد شتاب در توسعه استان آذربایجان غربی را ضروری دانست و گفت: ارز صادراتی باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی بازنشستگان معادن استان کرمان در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۱    
معاون دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: با چالش بزرگ معیشت روستایی که اقتصاد روستا در آن تنیده شده است مواجه هستیم و باید زمینه ایجاد اقتصاد روستاها فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۱    
در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست رییس جمهوری ادامه بحث و بررسی پیرامون کلیات بودجه سال 1398 کل کشور برگزار شد و اعضای دولت درباره منابع و مصارف بودجه با یکدیگر تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۶    
8 مدیر جوان با حکم مشاور رییس جمهور در بخش های مختلف دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب و بکارگیری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۶    
فدریکا موگرینی رییس سیاست خارجه اتحادیه اروپا گفت: اتحادیه اروپا آماده حمایت از عراق در برابر پیامدهای تحریم آمریکا علیه ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۱    
رییس مجلس در جلسه علنی امروز توضیحاتی در خصوص جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۱    
شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت در مجمع امسال خود 4.7 هزار میلیارد تومان سود برای تقسیم میان مشمولان تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۶    
بانک حکمت ایرانیان توضیحات تکمیلی در خصوص سرفصل سایر درآمدها در اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 97 را در کدال منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۶    
رییس اتاق بازرگانی ایران، گفت:مشکلات را در سه سطح قواعد حاکم بر اقتصاد،قوانین حاکم بر اقتصاد کلان و قوانین حاکم بر اقتصاد خُرد تقسیم بندی کرد ونمی توانیم با اصلاح قوانین خرد یا کلان مشکلات را حل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۶    
اسبربانک روسیه اعلام کرد که رشد هوش مصن وعی تا سال 2030 میلادی 16 برابر می شود و 16 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۸    
چین در راستای تنش های جنگ تجاری با ایالات متحده 13.7 میلیارد دلار از اوراق قرضه آمریکایی خود را فروخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۸    
گمرک ایران شیوه پذیرش محموله های صادراتی از گمرکات داخلی و خروج از بازارچه های مرزی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۳    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس افزایش سرمایه بانک مسکن را راهکار افزایش سقف تسهیلات مسکن دانست و گفت: افراد با افزایش سقف سپرده گذاری نزد بانک، از رقم بیشتر تسهیلات برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۳    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس مزایای ایجاد بورس نفت را تشریح کرد و گفت: دریافت یورو در قبال فروش نفت بهترین گزینه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۸    
با حضور رییس کل بانک مرکزی مراسم تودیع و معارفه معاونان اداری - مالی و حقوقی و امور مجلس و تودیع معاون بین الملل این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۳    
محمدرضا مودودی با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، به سرپرستی سازمان توسعه تجارت ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کلیات طرح یک فوریتی اصلاح بند ح تبصره 11 قانون بودجه سال جاری که درباره طرح کاهش میزان عوارض خروج از کشور مرزنشینان است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۸    
چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی و ششمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی امروز با معرفی کارآفرینان برتر و محصولات نوآورانه و کارآفرینانه در حوزه های مختلف در ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۸    
حسن منتظر تربتی با حکم وزیر نفت به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۳    
پرداخت کرایه تاکسی، خرید بیمه، ⁣منوی معدل موجودی سپرده و ... از جمله قابلیت های جدید همراه بانک است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۳    
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری گفت: بانک مرکزی فضایی را ایجاد کرده تا صاحبان ایده بتوانند با بهره گیری از تسهیلات، ایده هایشان را عملیاتی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۳    
بانک دی از طریق مدیریت وجوه به معرفی شدگان سازمان ها و شرکت ها ، تسهیلات قرض الحسنه اعطاء می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۸    
به منظور خدمت رسانی مطلوب تر به مشتریان، ساعت جدید ارائه خدمت رسانی شعب اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۷    
موزه مجازی بانک کشاورزی شامل گنجینه آثار ارزشمند و فاخر هنرمندان معاصر متعلق به این بانک ، تاریخ مصور ، ویدئوها و تصاویر جالب از پیشینه 85 ساله این بانک در وب سایت بانک کشاورزی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۷    
رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با ارسال نامه ای مراتب قدردانی و تشکر رئیس جمهور را از بانک کشاورزی، برای انجام اقدامات ارزشمند در زمینه صرفه جویی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۲    
فرمول شتاب دهنده طرح ملی بازآفرینی شهری شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۲    
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن آمار پرداخت تعداد و میزان تسهیلات در این بخش طی 7 ماه اول امسال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۷    
کلاسهای آموزشی بانکداری اسلامی بانک قوامین با حضور کارکنان استانهای خوزستان ، لرستان ، کرمانشاه و ایلام در تاریخ 26 آبان ماه در استان خوزستان برگزارگردید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۷    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر لزوم کسب دانش روز توسط کارکنان این بانک تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۷    
مدیران بانک رفاه فردا پاسخگوی سوالات مشتریان بانک در استان های تهران، اصفهان و آذربایجان شرقی خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۲    
سامانه بام بانک ملّی ایران امکان انتقال وجه بین بانکی در قالب پایا و ساتنا را برای کاربران فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۲    
عملیات اجرایی ساخت مدرسه شهدای بانک ملّی ایران در بخش بیضای شهرستان سپیدان استان فارس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲    
حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در حکمی محمد حسن ترابی را به سمت مدیر امور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۷    
حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در حکمی حسین حسن نژاد را به سمت سرپرست حوزه مدیر عامل و امور مجامع و شرکت های این بانک منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۷    
حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در حکمی محمد حسن ترابی را به سمت مدیر امور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن منصوب کرد
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۲    
عضو هیأت مدیره بانک صادرات ایران روند تهاتر 85 هزار میلیارد ریال مطالبات بانک در قالب بودجه سال 97 کل کشور را در اغلب استان ها مطلوب ارزیابی کرد و از برنامه ریزی لازم برای افزایش سهمیه تهاتر مطالبات ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۲    
نماهنگ آوای ایران با هم آوازی اساتید بنام آواز ایران، حسین خواجه امیری (ایرج) و سالار عقیلی و مشارکت بانک صادرات ایران فردا دوشنبه 28 آبان رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۷    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با بیان این که استان ظرفیت زیادی در حوزه خدمات فنی و مهندسی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۷    
کارشناسان و پرسنل فنی ایران خودرو تولید سمند را در جمهوری آذربایجان با موفقیت به پایان رساندند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۷    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه ها و تکنو پالایشگاه ها با استفاده از سرمایه مردمی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۷    
نخستین خودرو پژو 301، محصول جدید ایکاپ با همکاری شرکت ساپکو و سازندگان و با بیش از 60 درصد داخلی سازی، تولید شده که این امر افتخاری برای صنعت و اقتصاد کشور است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۷    
امروز در بازار طلا قیمت ها تا حدودی روند افزایشی داشت. نرخ یورو مسافرتی هم هزار تومان بالا رفت و بانک ها نیز دلار را با افزایش 800 تومانی نسبت به دیروز تا 11 هزار و 818 تومان می خریدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۲    
وزیر نفت در حکمی، مسعود کرباسیان را برای مدت دو سال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۲    
قائم مقام رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درباره سانحه تصادف اخیر در استان گلستان که منجر به مرگ دو تن از معاونان وزارت کار شد و همچنین شایعات مطرح شده درباره ایمنی محور محل تصادف توضیحاتی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۲    
یک میلیون و 25 نفر امسال در تصادف های جاده ای جان خود را از دست دادند. 2.2 درصد از مرگ ومیرهای جهان در جاده ها اتفاق می افتد. حوادث جاده ای سالانه 518 میلیارد دلار در سطح جهان خسارت به جا می گذارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۲    
نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس از اصلاح ماده 19 قوانین راهنمایی و رانندگی و الزامی شدن داشتن صندلی کودک و کلاه ایمنی برای تمامی سرنشینان موتور در جلسه امروز کمیسیون عمران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷    
بر اساس اجرای پروژه بازنگری و دقیق سازی گسل های پنج کلانشهر بزرگ کشور، از سوی مرکز پژوهش های کاربردی کرج نقشه گسل اشتهارد دقیق سازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷    
انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور با ارسال نامه ای به رییس جمهوری خواستار حل مشکلات این صنعت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷    
طرح جامع دانش آموزی "داناب" که جامعه مخاطب آن 87 هزار دانش آموز دوره متوسط اول استان سیستان و بلوچستان هستند، مسائل و چالش های اصلی حوزه آب اعم از مسائل ارزشی پیرامون آب، مسائل کمی،کیفی، آب مجازی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷    
نخستین جشنواره کار صدف با حضور شرکت های دانش بنیان، شرکت های صنعتی، استارتاپ ها و شتابدهنده ها، با هدف شناسایی و ارائه فرصت های شغلی و کارآموزی در دانشگاه علم وصنعت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۲    
طرح ارتقاء آگاهی و فرهنگ بهره وری انرژی در صنایع انرژی بر ایران با حمایت سازمان توسعه صنعتی ملل متحد به صورت پایلوت در شرکت فولاد آلیاژی ایران در استان یزد اجرایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۲    
معاون وزیر راه ضمن اشاره به پرداخت وام بازآفرینی شهری افزود: کسی با اصل مسکن مهر مشکل ندارد بلکه انتخاب محل های احداثش چالش آن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۲    
رییس انجمن ژئوپلیتیک ایران با تاکید بر این که اهمیت اقتصادی و سیاسی آب برابر امنیت است، گفت: تاکنون مطالعات ملی در ساخت سدها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۷    
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: شهر ارومیه به عنوان سومین مرکز استانی است که در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی "مقام معظم رهبری " و در دولت تدبیر و امید به شبکه ریلی متصل می شود و به آرزوی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی از جلسه مشترک کمیسیون های انرژی و برنامه و بودجه با وزیر نفت در خصوص مدیریت مصرف سوخت در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷    
در حالی که قیمت مصوب فروش برنج هندی حداکثر 8000 تومان و برنج پاکستانی حداکثر 8200 تومان در نظر گرفته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷    
سیزدهمین نشست اتحادیه جهانی تعاون (ICA) در بخش آسیا و اقیانوسیه به میزبانی ایران پنجم تا نهم آذرماه در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷    
طبق درخواست وزارت صنعت، گمرک جمهوری اسلامی ایران لغو موافقت کلی برای ثبت سفارش و واردات کلیه کالاهای دست دوم مشمول استاندارد اجباری از قبیل دستگاه های کشاورزی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید در ایام تحریم امتحان خوبی پس ندادیم و بدون چشم برزخی می توان دید که دستمان در جیب یکدیگر است و این موضوع شایسته نظام و مردم ما نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷    
نرخ یورو مسافرتی امروز در بانک ها حدود 14 هزار تومان است که نسبت به روز گذشته 1000 تومان افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۲    
فعالان بازار سهام امروز نیز شاهد سیر نزولی قیمت ها بودند، گروه های خودرویی، پالایشی، پتروشیمی و حتی فلزی ها و کانه های فلزی همگی دست به دست دادند تا نماگر اصلی بازار در سراشیبی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۲    
رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی بابیان اینکه این صندوق نباید به سرنوشت حساب ذخیره ارزی دچار شود، گفت: اهداف این صندوق وارد کردن ارز از خارج است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۲    
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران اعلام کرد که هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 351 هزار تومان فروخته شده و قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز 394 هزار تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۲    
واحدهای تولیدی که از مراکز درمانی دولتی مطالبه دارند می توانند براساس ابلاغیه بانک مرکزی این مطالبات را با بدهی به بانک های دولتی یا شرکت های خدمات رسان دولت تهاتر کنند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۲    
رئیس امور پایش تعهدات دولت در سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه کمتر از 10 هزار میلیارد تومان از بدهی های مربوط به تبصره 5 قانون بودجه تسویه شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۲    
بیش از دو هفته از اتمام حجت رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر پایبندی شبکه بانکی به بخشنامه 10 ماه پیش این بانک برای رعایت سقف تراکنش ها می گذرد و اکنون ناظران می گویند در سایه همین اقدام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۷    
مدیر عامل بانک رفاه با اشاره به برنامه تهاتر 50 هزار میلیارد تومان از بدهی های سازمان تامین اجتماعی به بانک ها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۲    
وزیر نفت گفت:پیشنهاداتی مبنی بر اینکه نفت در بورس به صورت 100 درصد ریالی فروخته شود مطرح شده که این پیشنهاد به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه ارائه شده است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۲    
خیال بازار سرمایه از تحریم ها با مشخص شدن تاثیر اندک آنها راحت شده، اما بورس برای آغاز موج جدید صعودی، چشم انتظار شفاف سازی عملکرد شرکت ها و انتشار صورت های مالی جدید از جمله گزارش های 9 ماهه است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۷    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه برخی سامانه های پیامکی اعلام شده از جمله 5000499 هیچ ارتباطی به این طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد ندارد درخواست ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از پاسخ وزیر نفت در خصوص عدم توزیع مناسب خدمات اجتماعی و عدم اعطای مالیات شهرداری ها قانع شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲    
یک مقام آگاه در بانک مرکزی با اشاره به آغاز فرآیند اتصال بانک های خارجی به سامانه پیام رسان مالی ایرانی، گفت: بانک مرکزی در حال ایجاد و استقرار بسترهای دیگر ارتباطات مالی در جهان است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲    
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: متاسفانه مدیران نفتی نسبت به قوانین و کنوانسیون های موجود در این زمینه پایبند نیستند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲    
مدیر شبکه ملی شتاب نگاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از پوشش آنلاین گسل لرزه زای شمال تبریز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲    
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه در جلسه هیات دولت مطرح می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۷    
امروز یک روز پس از پایان مهلت قانونی تعیین شده برای خروج بازنشسته های شاغل از سازمان ها و دستگاه های مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته ها است و انتظار می رود که دیگر بازنشسته غیرمشمولی در سازمان ها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۷    
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: در جلسه سوال از رییس جمهور گفتم رکود تورمی آثار بلند مدت دارد و جز با اصلاحات پیاپی اقتصادی نمی توان آن را مدیریت کرد. چرا دولت نمی خواهد این تحولات شکل گیرد؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۷    
خوش بینی خریداران در بازار طلا با بسته شدن قیمت ها در محدوده مثبت، اوج گرفته است با این حال برخی از تحلیلگران هشدار دادند سرمایه گذاران نباید چندان هیجان زده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران گفت: بانکداری اسلامی در ایران جای خود را به بانکداری متعارف داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۷    
وزیر نفت با بیان این که وضعیت فعلی در خوزستان از نظر آلودگی هوا مناسب نیست، گفت : برنامه ای تدوین کردیم تا ظرف دو سال آینده گازی دیگر در اهواز سوخته نشود و آلودگی ناشی از آن بر طرف گردد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۲    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول دو طرح عادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۲    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو ناظر در شورای اقتصاد را تعیین کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۲    
تورم هفت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 20.3 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۷    
رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت می خواهیم هرچه سریع تر با سنجیدن همه جوانب نسبت به اعلام نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی نظیر گندم اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۷    
بسیاری از خودروسازان امیدوارند که دور جدید افزایش تعرفه های وارداتی از سوی دونالد ترامپ لغو شود.
مشاهده نتایج بیشتر...