یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۰۵Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت معیشتی»

مدیرعامل کانون پرورش فکری توجه به وضعیت معیشتی نیروهای این مرکز را از اولویت های اصلی دوران مدیریت خود خواند و از انجام اقدامات جدید در این باره خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد جمعی از آتش نشانان مشهد در اعتراض به وضعیت معیشتی و ترمیم حقوق با توجه به سختی و خطرات شغلشان، مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: فریده دریامج بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش مغفول مانده سازمان سینمایی در رونق کسب و کار سینماگران گفت: همه ما را از یاد برده اند! گویا ما اهالی سینما برای کسی مهم نیستیم و جزو فراموش شدگانیم! نه از وزارت ارشاد و نه از سازمان سینمایی هیچ کسی احوال پرس ما نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۵    
تهران- ایرنا- معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه، گردش نخبگان اصطلاح صحیحی است که باید به جای مهاجرت نخبگان به کار برده شود و در تمام کشورهای دنیا یک پدیده عادی و در جریان است، برخی مسائل مانند وضعیت معیشتی و غفلت از آمایش آموزش عالی را مهمترین دلایل این پدیده عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در پی بالا رفتن قیمت مواد غذایی در ایالت تگزاس، این روزها تعداد مراجعان به بانک های مواد غذایی به شدت افزایش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
آرمان ملی نوشت : حال در این شرایط که وضعیت معیشتی و سفره مردم به مراتب از سال گذشته کوچک تر شده چرا نباید به برخی ناکارآمدی ها و عملکردهای دولت در حوزه اقتصادی اشاره کرد. آنچه مسلم است بخشی از نارضایتی ها و اعتراضات اخیر نیز سویه های اقتصادی دارد ...
یزد آوا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رفیعی مدیر کل کتابخانه های عمومی یزد خواستار توجه به وضعیت معیشتی کتابداران استان شد و پیشنهاد داد منابع صندوق وام قرض الحسنه کتابداران استان با حمایت استانداری و صنایع استان تقویت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۷    
معاون اول رئیس جمهور در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی گفت: دولت برای ارتقاء وضعیت معیشتی مردم اهتمام جدی دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بعد از افزایش دوباره حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 حداقل حقوق کارمندان به 6 میلیون و 600 هزار تومان رسید و حالا کارگران نیز دنبال افزایش حداقل 20 درصدی حقوق هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۲    
گرگان - ایرنا - طرح جهش تولید در دیمزارها، گام شتاب بخش دولت برای دستیابی به خودکفایی غذایی و بهبود وضعیت معیشتی کشاورزان به ویژه روستانشینان ساکن دشت های کم بازده است که اجرای آن در مناطق مرزی گلستان می تواند از بروز برخی چالش های اجتماعی مانند مهاجرت و خالی شدن نوار مرزی جلوگیری کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری که به قم سفر کرده است ، در دیدار با آیت الله العظمی نوری همدانی گزارشی از وضعیت کشور و عملکرد دولت ارائه کرد. به گزارش ایسنا، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور با تشریح وضعیت کشور در مقطع آغاز به کار دولت سیزدهم به تبیین اقدامات صورت گرفته برای اصلاح یارانه ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در سفر به استان قم و در دیدار با مراجع عظام تقلید در قم ، گزارشی از اقدامات و برنامه های دولت و تلاش برای خدمت رسانی به مردم ارائه کرد.
معاون اول رییس جمهور در ادامه سفر خود به قم با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار و گزارشی از اقدامات انجام شده دولت و برنامه های آتی ارائه کرد و گفت: دولت برای توسعه کشور و ارتقاء وضعیت معیشتی مردم بخصوص اقشار کم درآمد اهتمام جدی دارد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ادمین صفحه رسمی شرکت میهن پس از تحریم توسط مشتریان داخلی اقدام به انتشار استوری عجیب در اینستاگرام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه کرج با بیان اینکه مردم همواره همراه و همسو با کشور و انقلاب بوده اند، گفت: برای قدردانی از مردم باید به ثبات اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی دست پیدا کنیم. مادام که بانیان وضع موجود سر کار هستند این امر تسهیل نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۴    
امام جمعه سنندج با تأکید بر اینکه مردم از وضعیت معیشتی و افزایش قیمت اجناس و اقلام اساسی گله مندند، گفت: مردم تنها منتظر تصمیمات دولت نباشند بلکه همه با هم باید به یکدیگر رحم کنیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۹    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: کسی منکر وضعیت اقتصادی نامساعد نیست و خواسته امروز مردم از مسئولان سامان دادن به این وضعیت است، بنابراین انتظار همه ما از دولت این است که به وضعیت معیشتی جامعه رسیدگی فوری کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اقدامات و برنامه های هفته های اخیر نمایندگان در مجلس، تصویب و ابلاغ قانون ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان، بررسی طرح ساماندهی کارکنان دستگاه های اجرای ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۷:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی، با اشاره به اینکه در شرایط کنونی وضعیت معیشتی مردم نیازمند رسیدگی است، گفت: مسئولان باید به این موضوع عنایت ویژه ای داشته باشند تا شرایط اقتصادی مردم سر و سامان پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم در پایتخت اتریش برای وضعیت معیشتی به خیابان ها آمدند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۰:۲۶    
رئیس سازمان نظام پرستاری: ارتقای وضعیت معیشتی پرستاران از اهداف اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری است چند روز قبل، عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت از پرداخت کارانه در قالب تعرفه گذاری خدمات پرستاری در روزهای آتی خبر داد و اعلام کرد که 1 ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالیکه وضعیت معیشتی مردم به سخت ترین روزهای خود رسیده، ابراهیم رئیسی روز گذشته گفته پیشرفت های بسیاری به دست آمده که عموم مردم و حتی عده زیادی از نخبگان اطلاعات دقیق و کاملی از آن ها ندارند!
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آنقدر اصلاح طلب ها و اصول گراها درگیر خود شده اند که دیگر مرجع فکری جوانان و دهه هشتادی ها نیستند!/ مسئولان باید به مردم اعتماد کنند، گاهی شنیدن انتقادات می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند/ منکر مشکلات در کشور نیستیم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تازه ترین نظرسنجی های به عمل آمده حاکی است که حدود نزدیک به نیمی از آمریکایی ها می گویند که وضعیت اقتصادی، مالی و معیشتی آنان نسبت به دو سال قبل وخیم تر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حمایت های دولت سیزدهم از معلمان و فرهنگیان گفت: نگاه رئیس جمهور و نگاه دولت به وضعیت معیشتی معلمان جدی است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: با وجود این که اولیا علی بیگی، رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار در گفت و گو با رکنا معتقد است که مهار تورم، ثبات قیمت ها و حمایت های مالی غیرمستقیم، بیشتر از ترمیم مزد کارگران می تواند در بهبود وضعیت معیشتی آنان تاثیر بگذارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: اعضای هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی وضعیت نامناسب معیشتی داشته و انتظار بهبود وضعیت را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر لزوم توجه به وضعیت معیشتی نیروهای خدماتی و سرایداران مدارس آموزش و پرورش تاکید کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۴۸ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز خود از کسانی که معترضان را اغتشاشگر می خوانند انتقاد کرد و به کنایه به آنان گفت لابد شکمتان سیر است که وضعیت خراب معیشتی مردم خبر ندارید و می گویید مردم از سرشکم سیری اعتراض می کنند!
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روز گذشته ادامه بررسی لایحه دوفوریتی متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. بر این اساس نمایندگان با افزایش 20 درصدی حقوق نیروهای مسلح و افزایش 900 هزارتومانی حقوق بازنشستگان موافقت کردند. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک سینا در راستای تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها و بهبود وضعیت معیشتی آن ها، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، تعداد هشت هزار و 259 فقره وام قرض الحسنه معیشتی، اشتغالزایی و رفع احتیاجات ضروری به متقاضیان پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برنامه های قابل قبولی برای بهبود وضعیت معیشتی مردم دارد، علاوه بر این در مجلس نیز مصوبات خوبی در راستای حمایت از محرومین به تصویب رسیده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۴    
بیش از 200 نفر از آتش نشانان مشهد صبح سه شنبه 3 آبان ماه در اعتراض به وضعیت معیشتی و ترمیم حقوق با توجه به سختی و خطرات شغلشان، مقابل شهرداری مشهد تجمع کردند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وحید شقاقی شهری در شرایطی که نقدینگی کشور به بالای 4 هزار و 400 تریلیون تومان رسیده است، بسیاری از تحلیلگران به دنبال پاسخ این پرسش هستند که آیا افزایش حقوق های یک میلیونی اخیر (کمی بیشتر یا کمتر) ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مساله بیماران خاص، نبود دارو، هزینه های درمان، بی توجهی به وضعیت معیشتی و مالی این افراد، همیشه در بین فعالان این حوزه مطرح بوده و هست.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۴    
در روز سه شنبه مورخ 26 مهر 1401 در سرمقاله روزنامه ابتکار در یادداشتی تحت عنوان: “مخالفت با لیز تراس و انتخابات آینده” به وضعیت داخلی انگلستان پرداخته شد و در آن یادداشت خاطرنشان شد که سیاست های اقتصادی که خانم تراس نخست وزیر انگلیس در پیش گرفته تماما به ضرر این کشور است و علاوه بر اینکه نمی تواند ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۵    
به گزارش سبلان ما ، قاسم محمدی، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در جلسه هم اندیشی کارگروه مدیریت بحران آب این شرکت گفت: بحران آب جدی و نگران کننده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲    
اصفهان - با وجود حذف ارز ترجیحی و گران شدن نان اما دستمزد کارگران خباز در اصفهان تغییری نکرده و این قشر از جامعه از وضعیت معیشتی خوبی برخوردار نیستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان سمنان با اشاره به وضعیت معیشتی نامناسب کارگران استان گفت: مشکلات معیشتی، شکاف عمیق ناشی از تورم و دستمزد و تأمین مسکن از عمده ترین مشکلات جامعه کارگری ما است.
مدیر اینفو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: نگرانی و مشکلات اصلی مردم گرانی، بیکاری و وضعیت معیشتی و اقتصادی است و به نظر می رسد محدودیتی که در پلتفرم های اینستاگرام و واتساپ ایجاد شده، موقتی باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: نگرانی و مشکلات اصلی مردم گرانی، بیکاری و وضعیت معیشتی و اقتصادی است و به نظر می رسد محدودیتی که در پلتفرم های اینستاگرام و واتساپ ایجاد شده، موقتی باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۲    
عزتی تحلیلگر اقتصادی گفت: اینکه بخواهیم رفاه اقتصادی برای مردم ایجاد کنیم و وضعیت معیشتی را بهبود دهیم با رشد اقتصادی تحقق می یابد و با افزایش حقوق گروهی از مردم به تنهایی هیچ مسئله ای حل نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۲    
نهاد مقدس کمیته امداد از همان روز های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی نهضت خدمت رسانی به نیازمندان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده وامروز در فصل جدید خدمت رسانی علاوه بر دغدغه مندی رسیدگی به وضعیت معیشتی مددجویان تحت حمایت وسایر اقشار نیازمند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مناطق مختلف تونس شاهد اعتراضات و درگیری معترضان با نیروهای امنیتی علیه وضعیت معیشتی و اقتصادی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۱    
ایسنا/گلستان امام جمعه موقت گنبدکاووس با اشاره به ضرورت توجه مردم به وضعیت معیشتی هم نوغان خود، گفت: مردم باید در قبال نیازمندان دغدغه مند باشند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۴    
وزیر جهادکشاورزی در آیین روز ملی دامپزشکی از رویکرد مثبت دولت به ارتقای وضعیت معیشتی پرسنل دامپزشکی و جهادکشاورزی و رسیدگی به دغدغه آنها خبر داد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
لایحه ترمیم حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان پس از چند هفته انتظار در حالی به صحن مجلس رسید که جمعیت تحت پوشش این لایحه، قشر متوسط درآمدی جامعه هستند و هرگونه بهبود وضعیت معیشتی این قشر می تواند آثاری ملموس در سطح رفاه جامعه و از سوی دیگر رضایتمندی شهروندان داشته باشد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۱    
دانشجو و مطالبه گری دو حلقه ای هستند که هیچ گاه نمی توان آن ها را از هم جدا کرد. دانشجویان از آغاز فعالیت دانشگاه ها در جهان و ایران با مطالباتی که از دولت ها داشته اند در راستای بهبود وضعیت معیشتی و وضعیت سیاسی و اجتماعی تحرکاتی مؤثر به راه انداخته ودر برابر سیاست های دولت ها دربرابر کشور های دیگر ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
آنچه امروز در سطح جامعه قابل مشاهده است این است که وضعیت زندگی مردم رضایت بخش نیست و مردم از این وضعیت معیشتی خود رضایت ندارند. این نکته مهم ترین چیزی است که امروز در جامعه وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۰۶:۰۱    
امسال روز آتش نشان در حالی پشت سر گذاشته شد که آتش نشانان کرج، همچنان در انتظار تصویب تمام بندهای لایحه بهبود اوضاع معیشتی و شغلی خود هستند؛ آن ها تاکید دارند که از سال گذشته تاکنون، مدیریت شهری کرج به وعده های خود پایبند نبوده و هیچ گام مثبتی برای بهبود وضعیت معیشتی آن ها برنداشته است.