سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۳۵Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مفاسد اقتصادی»

کرمان فردا   ۲ ساعت پیش    
نماینده مخالف بررسی اولویت دار طرح شفافیت آراء نمایندگان بر اولویت های مهمتر کشور از جمله موضوع مسکن تأکید کرد و موافق این تقاضا گفت که شفافیت تنها به مفهوم رأی نمایندگان نیست و نخستین گام مبارزه با مفاسد اقتصادی خواهد بود.
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: سامانه مدیریت زمین ارتباط بیش از 20 دستگاه متولی صدور مجوز ها در حوزه زمین را بصورت شفاف ایجاد کرده و مفاسد مرتبط با زمین و زمین خواری را کاهش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کاظم پالیزدار با بیان اینکه ما 15 دستگاه در حوزه زمین داریم، گفت: عدم هماهنگی بین این دستگاه ها محل ایجاد زمین خواری و فساد بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: برخورد با مفاسد اقتصادی نباید منتهی به بیکار شدن حتی یک نفر از کارگران شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
این بار ده نمکی سراغ یک موضوع امنیتی، پلیسی و جاسوسی رفت و سریال دادستان را کارگردانی کرد که به مفاهیمی همچون عدالت خواهی، نفوذ و مفاسد اقتصادی پرداخت. نکته قابل تأمل این که ده نمکی در قصه های فرعی به موضوعات مهم سال های اخیر مثل حمله داعش به مجلس هم پرداخته بود.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
از نظر قرآن، کم فروشی و گران فروشی از مفاسد اقتصادی است که با سلب اعتماد اجتماعی، جامعه را تا مرز سقوط و تباهی پیش برده و زمینه خشم خدا را فراهم می کند.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان به پوشش 90 درصدی بیمه سلامت و تامین اجتماعی در لاهیجان خبر داد و ضمن انتقاد از عدم استفاده مدیران شهرستان از طرح جامع دولت الکترونیک گفت: از مهمترین مزایای طرح دولت الکترونیک کاهش هزینه ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
از نظر قرآن، کم فروشی و گران فروشی از مفاسد اقتصادی است که با سلب اعتماد اجتماعی، جامعه را تا مرز سقوط و تباهی پیش برده و زمینه خشم خدا را فراهم می کند.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران با تاکید بر مبارزه با فساد در تمامی سطوح بیان کرد: بسیج همانگونه که در دوران دفاع مقدس در جبهه مقدم مبارزه با کفار بود امروز نیز در جنگ اقتصادی در جبهه مقدم مبارزه با مفاسد اقتصادی است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رکنا : معاون اول قوه قضاییه در برنامه دستخط درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی بدون خط قرمز، کار آسانی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۰   + ۷۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در برنامه دستخط درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی بدون خط قرمز، کار آسانی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت یک سال از تأسیس مجتمع ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی کارنامه این مجتمع نمایان شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر لزوم تبیین شاخصه های عدالت ورزی در سیره و سبک حکومتداری امام علی(ع) تأکید کرد.
اقتصاد آنلاین / دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدتقی فاضل میبدی با اشاره به اینکه کارشناسان باید آزاداندیشانه مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی را مورد بازنگری و نقد قرار دهند، یادآور شد: نفی هر گونه فرهنگی در یک جامعه نابودی آن جامعه را در پی دارد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: آیت الله عبدالله جوادی آملی عصر امروز در دیدار سردار سرلشکر پاسدار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه مکتب اسلام ماندگار خواهد بود، اظهار داشت: باید با قدرت و استفاده از ظرفیت های داخلی، جدیدترین سلاح ها را بسازیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی از رویکردهای اساسی دستگاه قضا است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس در توئیتی به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در باره مفاسد اقتصادی اشاره کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود_فرمانده بسیج مساجد و محلات ولایت سپاه شاهرود از کشف 700 کیلوگرم روغن خوراکی در راستای بازرسی های قرارگاه 17 ربیع در این شهرستان خبر داد.
برترین ها / گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
برنا نوشت: یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: اینکه جوانفکر می گوید احمدی نژاد پاک دامن ترین است نشان می دهد یا او پاکدامن نمی شناسد یا احمدی نژاد را نشناخته است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ابلاغ قانون دائمی شدن قانون ارتقاء سلامت نظام اداری مقابله با فساد با داود گودرزی، دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : یک باند حرفه ای مفاسد اقتصادی در شهرداری شیراز شناسایی و دستگیر شدند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری خود اعلام کرد: توهین به رئیس جمهوری در اصفهان در دست پیگیری است. او همچنین نامزدی رئیس قوه قضائیه در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تکذیب کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر داوود گودرزی، دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در برنامه صبح و گفتگو درمورد تشکیل کارگروه ویژه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارکرد: برای مبارزه با فساد اقداماتی انجام شده است، اما با توجه به گستردگی و شیوعی که فساد پیدا کرده کافی نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت که اقدامات در این باره جهت دار، هدفمند، تجمع گرا و متمرکز نبوده است و باید برای استمرار این مبارزه، قرارگاه متمرکزی با کارگروه ویژه ای تعیین و همه دستگاه ها و مراکز مکلف به همکاری با آن شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت: مفاسد اقتصادی و بدپوشی در جامعه نتیجه کمرنگ شدن امر به معروف در بین مسئولان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: مفاسد اقتصادی و اجتماعی در رژیم گذشته پایه حرکت مردم در مسیر پیروی تام و تمام از مرجعی دینی و عالمی الهی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این که عنوان مانع برخورد با فساد نمی شود، گفت: نگاه به غرب و شرق دستاورد و فایده ای برای کشور ندارد.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسن یاوری و دیگر متهمان این پرونده برگزار شد. به نقل از قوه قضاییه، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسن یاوری و دیگر متهمان به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. در ابتدای این جلسه دادگاه، سحر اوجاقی، یکی دیگر از متهمان پرونده به دفاع از خود پرداخت. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از مشرق - در حالی که کارگران هفت تپه برای خریدن اقلام ساده در زندگی خود با مشکل روبرو شده و فجایعی چون خودسوزی چند کارگر قلب همه را جریحه دار کرده بود ...
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۰    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز نگاهها و اهداف امام بزرگوار ما؛ در بیانیه و اطلاعیه های قبل از پیروزی انقلاب و سخنرانیهای بعد از آن، کاملا مشهود بوده و هست؛ ضمن اینکه دراغلب پیامها و فرمایشات ایشان بطور مستمر اشاره شده است و بعضی بزرگان نیز بر آن صحه گذاشته اند از جمله: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه همدان گفت: امروز قوه قضائیه با فساد به صورت جدی برخورد کرده است کما اینکه ما نیز از این رویکرد قوه قضائیه حمایت می کنیم چرا که نظام اسلامی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی آمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دبیر ستاد احیای امربه معروف استان کرمان گفت: اولویت اول ما مبارزه با منکرات و فساد اقتصادی است و در این ارتباط با هیچ کس مماشات نداریم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به تازگی و در جدیدترین پرونده ای که وارد دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی شده و موسوم به پرونده فساد یاوری و مرتبطان به وی است، باز هم موضوع سوء استفاده از کارتن خواب ها و به کارگیری آن ها برای رسیدن به مقاصد اخلالگران در نظام اقتصادی دیده می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مخالف بررسی اولویت دار طرح شفافیت آراء نمایندگان بر اولویت های مهمتر کشور از جمله موضوع مسکن تأکید کرد و موافق این تقاضا گفت که شفافیت تنها به مفهوم رأی نمایندگان نیست و نخستین گام مبارزه با مفاسد اقتصادی خواهد بود.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
حسین زاده با اشاره به دادگاه های اخیر مفاسد اقتصادی نظیر بانک سرمایه، گروه عظام و صندوق ذخیره، عدم ورود دیوان محاسبات را از نقایص قانون فعلی حسابرسی دانست.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۹    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اعلام قطعی محکومیت مهدی جهانگیری (برادر معاون اول) و پوری حسینی (مدیر سابق خصوصی سازی) و محاکمه و زندانی شدن برادر رییس جمهور و تعدادی از نزدیکان و منصوبین آقای روحانی و مسئولین عالی دولتی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی محمودی در خصوص مسدود شدن کارتهای بانکی اتباع افغانستانی گفت: در چند روز گذشته کارت های بانکی شماری از صاحبان حساب فاقد کد شهاب (شناسه هویت الکترونیکی) به موجب بخشنامه بانک مرکزی و در اجرای قوانین و مقررات غیرفعال شد که بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هدف از این اقدام ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۲    
قوه قضائیه در چند سال اخیر به صورت جدی با مفاسد اقتصادی به شدت و با قاطعیت برخورد کرده است که درخور تقدیر و تشکر است از ریاست قوه قضائیه برای چندمین بار دعوت میکنیم با سفر به استان آذربایجان غربی از نزدیک برای حل مشکلات استان همت داشته باشند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مبارزه با فساد قطعاً موجب دلگرمی مردم و بازگرداندن اعتماد در بین جامعه خواهد شد به شرطی که مردم تداوم این مبارزه را بدون درنظر گرفتن ملاحظات سیاسی و حزبی و غیره ببینند و آن را در زندگی خود و در تغییر وضعیت اقتصادی جامعه لمس کنند که تا امروز قوه قضائیه این رویکرد را به خوبی پیگیری کرده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۲    
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با روی کار آمدن آیت الله رئیسی و رویکردهای تحولی ایشان در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی اقدامات خوبی انجام شده است
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ایمانی فعال رسانه ای درباره مبارزه دستگاه قضا با فساد اقتصادی در کانال تلگرامی خود نوشت: دیروز احکام محکومیت برادر معاون اول رئیس جمهور و رئیس سارمان خصوصی سازی به خاطر مفاسد اقتصادی صادر ...
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۷    
ریشه مفاسد اقتصادی قدرت خلق پول توسط بانک ها است؛ سوال این است که اگر به سرچشمه فساد بانکی پرداخته نشود آیا با برخورد ها ی موردی با مفسدان، مشکلات حل شده و دیگر هیچ فسادی رخ نمی دهد؟ ممکن است گفته شود تا زمانی که این موارد جرم انگاری نشود قوه قضاییه نمی تواند به موضوع خلق پول ورود پیدا کند اما ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه دیروز در نشست خبری اش، آخرین وضعیت مهم ترین پرونده های مفاسد اقتصادی را تشریح کرد. ماجرای فیلترینگ سیگنال، چرایی احضار وزیر ارتباطات به مراجع قضایی، دادگاه های سیف، مهدی جهانگیری و محمد امامی مهم ترین موضوعاتی بودند که اسماعیلی به آنها پاسخ داد. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طنز ماجرا اما اینجاست که محمدباقر قالیباف چندی پیش گفته بود این همه مفاسد اقتصادی در دولت صورت گرفته ولی در 12 سال دوران شهرداری من حتی یک مورد فساد هم اتفاق نیفتاد!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۵    
سخنگوی قوه قضاییه، محکومیت رحمت عادلیان به تحمل 20 سال حبس را به جرم مشارکت در اخلال نظام ارزی به صورت عمده اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: رسیدگی به تمام پرونده های مفاسد اقتصادی ادامه دارد و توقفی نداریم.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۶    
به گزارش صدای ایران، دکتر سید مهدی رفیعی راد معاونت طلاب و روحانیت قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در برنامه هزار در چهار صدای ایران، اظهار داشت: قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی یک قرارگاهی است که 20 سال سابقه کار دارد دوستان انقلابی در راستای صیانت از حوزه خدمات کشوری و مبارزه با فساد جمع ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی در خبر ویژه خود به یکی از ادعاهای محمدباقر قالیباف پاسخ داد. ▫️این روزنامه نوشت: بعد از آنکه اعلام شد عیسی شریفی، قائم مقام قالیباف در شهرداری تهران به جرم مفاسد اقتصادی به 20 سال حبس و رد مال به ارزش 480 میلیارد تومان محکوم شد ...