چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۶:۲۱Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مفاسد اقتصادی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۰    
معاون فناوری های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: به جای اینکه ساختارسازی های خسته کننده امنیتی و قضایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی را ایجاد کنیم، باید بیشتر بر روی نظام مالیاتی سرمایه گذاری می کردیم، واقعیت این است که نظام مالیاتی، باید هاب مدیریت داده های اقتصادی و شفافیت اطلاعات باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نماینده مجلس و نامزد انتخابات اگرچه سابقه رسانه ای موثری در یک دهه قبل دارد اما در سال های اخیر متمرکز در حوزه اقتصاد و بعضا افشای مفاسد اقتصادی بوده است و کنشی در فرهنگ ندارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۷۴ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه گفت: تا زمانی که مفاسد باشد حتما امر رسیدگی را ادامه می دهیم هیچ تغییری در روند رسیدگی ها انجام نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین جزئیات پرونده انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه گفت: برخی که در مظان اتهام بودند ممنوع الخروج شدند و برخی افراد هم که در مظان اتهام بودند تفهیم اتهام شدند و قرار تامین برای آنها صادر شده و با قرار تامین آزادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره برخی پرونده های مفاسد اقتصادی گفت: رسیدگی های قضایی در پرونده موسسه اعتباری ولیعصر و توسعه البرز انجام و حکم نهایی صادر شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۴    
اسفندیار طلایی قائم مقام جنبش عدالت طلبان مبارزه با مفاسد اقتصادی در جنوب کشور ضمن اعلام حمایت از سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: حضرت آیت اله سید ابراهیم رئیسی در میان تمام کاندیداهای ریاست جمهوری اصلح ترین متعهدترین و متخصص ترین فرد می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه باید به توانمندی های داخلی تکیه کرد و با ظرفیت های آن پُلی برای پیشرفت و بهبود شرایط کشور و رفع مشکلات ایجاد کرد، گفت: روش اداره کشور زیبنده مردم ایران نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت آینده باید متضمن استقلال کشور در عرصه های مختلف، مروج فرهنگ سلامتی، پایه گذار اقتصادی پویا و مبارزه با مفاسد اقتصادی و موجب شور و نشاط بیشتر در عرصه های اجتماعی باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۱۹    
گروه استان ها- کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به مقابله با مفاسد اقتصادی و اداری اشاره کرد و گفت: ضعیف کشی فایده ای ندارد و باید ریشه فساد را از خاک بیرون کشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به انتشار لیست بدهکاران بانکی که دیروز از سوی یکی از نامزد های انتخابات منتشر شد، واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در بخش اقتصاد و مدیریت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری برنامه خواهم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مبازره با مفاسد اقتصادی و تمرکززدایی از اولویت های اصلی و مهم دولت اقدام و اصلاح خواهد بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۲    
آلبرت بغزیان گفت: این موضوع خوبی برای دولت جمهوری اسلامی ایران نیست که مردم احساس کنند نامزدهای ریاست جمهوری از توزیع رانت و مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت جدی صحبتی نمی کنند و کسی به نقش امضاهای طلایی درنابودی اقتصاد ایران نمی پردازد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: طرح ممنوعیت خروج مسئولان پس از اتمام مسئولیت راهکار نسبتاً مناسبی جهت جلوگیری از وقوع و تکرار جرم و اجرای عدالت است. رسول کوهپایه زاده در گفت وگو با ایسنا در ارتباط با طرح ممنوعیت خروج مسئولان پس از اتمام مسئولیت که در دستور کار کمیسیون قضایی مجلس قرار دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من در بخش مبارزه با مفاسد اقتصادی یک ایده دارم و ندیده ام که تاکنون کسی چنین ایده ای داشته باشد، من معتقدم این مبارزه باید از گردن کلفت ها و قوی ترین آدم ها شروع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری: من در بخش مبارزه با مفاسد اقتصادی یک ایده دارم و ندیده ام که تاکنون کسی چنین ایده ای داشته باشد، من معتقدم این مبارزه باید از گردن کلفت ها و قوی ترین آدم ها شروع شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مبارزه جدی و قاطع با مفاسد اقتصادی را از اولویت های مهم دولت آینده دانست.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه کسی قانون اساسی را قبول ندارد نباید وارد عرصه انتخابات شود، گفت: جوانان می توانند از شورای نگهبان بخواهند که در تایید صلاحیت این افراد با حساسیت بیشتری عمل کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۲۵    
جمیری گفت: باید انقلابی دوباره درون انقلاب برای اصلاح مفاسد اقتصادی و اداری و بازگشت به ریل انقلاب شکل بگیرد و مردم طعم شیرین خدمات نظام اسلامی را بیشتر از پیش بچشند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اکبر امراهی صبح یک شنبه در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد شهرداری آذرشهر گفت: پرونده فساد شبکه ای شهرداری و شورای شهر آذرشهر یکی از بزرگترین پرونده های فساد اقتصادی در استان است و به لحاظ پیچیدگی و حجم بالای پرونده آمار بالای متهمان با ظرافت و حساسیت ویژه ای ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۰    
طی حکمی از سوی معاونت سیاسی احزاب و تشکلهای مردمی ستاد مرکزی انتخابات حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، شمس الدین قربان فر به عنوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دو دهه است که در مقابل مفاسد اقتصادی ایستاده ام و سراغ وزیراطلاعات، معاون اول رئیس جمهور، برادر رئیس جمهور، دادستان تهران و ... رفته ام و حرفم این بوده که تا وقتی این دزدان سر گردنه هستند، مردم آرامش نخواهند داشت.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۲:۲۲   + ۷۸ سایت دیگر  
نگاه من همواره به شاخص های مورد نظر امام و مقام معظم رهبری بوده و همواره در همین مدار حرکت کردم و به همین دلیل وقتی در سازمان بازرسی حضور داشتم ( سال های 73 تا 83) نمایشگاه هایی را درباره مفاسد اقتصادی برگزار کردیم همه افراد و جریانات از آن تقدیر کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه حق اعتراض باید در جامعه ما پذیرفته شود گفت که برنامه ام این است که دوشنبه و چهارشنبه در محل های نماز جمعه و یا هر منطقه دیگری مردم در صورت اعتراض حضور پیدا کرده و صحبت هایشان را مستقیم به مسئولان بیان کنند. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
به گزارش هشدارنیوز به نقل از جهان نیوز ؛ کارگزارن از احزاب اصلاح طلبی است که همواره بیش از سید محمد خاتمی، منویات هاشمی رفسنجانی را در عالم سیاست پیگیری کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه عملکرد آیت الله رئیسی در قوه قضائیه نشان از عزم جدی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی است، گفت: وعده ای نیست تا آیت الله رئیسی به آن عمل نکرده باشد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۹    
ریحانه سادات رییسی به عنوان نماینده پدرش ابراهیم رییسی در برنامه انتخاباتی صدا و سیما شرکت کرد. به گزارش وقت صبح ، ریحانه سادات رییسی دختر ابراهیم رییسی نامزد ریاست جمهوری و رییس قوه قضاییه، بزرگترین مسئله ای که پدرش بر آن فائق آمده را مبارزه با مفاسد اقتصادی دانست. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: پرونده های مهم ملی همچون مفاسد اقتصادی به محض ورود به دیوان عالی کشور، خارج از نوبت رسیدگی و اتخاذ تصمیم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با یک سئوال مشخص به سراغ نامزدهای ریاست جمهوری رفتیم و پرسیدیم برنامه شما برای مقابله با فساد چیست و راهکار های مقابله با آن را درچه می بیند؟
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۶    
زاکانی : مبارزه با فساد در بالاترین سطح کشور؛ 2 دهه است دارم با مفاسد اقتصادی مبارزه می کنم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص اولویت های اصلی کشور در دولت سیزدهم با دکتر داوود گودرزی، دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ایفای نقش مدیران عامل برخی بانک ها و جا به جایی تصدی آنان از بانک مرکزی به بانک ها درب های گردان را از سرچشمه های مفاسد اقتصادی در کشور دانست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، طی سال های گذشته شیوع استفاده از کارت های بازرگانی موسوم به یکسال مصرف توسط افراد سودجو، به بستری برای وقوع مفاسد اقتصادی نظیر قاچاق کالا و فرار مالیاتی تبدیل شده بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: آیت الله رئیسی در قوه قضائیه به سراغ پرونده های مفاسد اقتصادی رفتند و همین هم باعث خیلی از مفسدین قدری در روندکارهای خود تجدیدنظر کنند چراکه دیدند نظام با هیچکس تعارف ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد گفت: فساد اقتصادی عموماً در فضای غیر رسمی اقتصاد شکل می گیرد و تقویت اقتصاد غیررسمی به معنی تضعیف اقتصاد رسمی است، بنابراین فعالیت های شناسنامه دار جریمه می شوند و فعالیت های فاقد شناسنامه و بخش دلالی از این فضا سود های کلان به جیب می زنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۰    
با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران عضویت در کنوانسیون مریدا (Merida) که مربوط به مبارزه با مفاسد اقتصادی است را پذیرفته و نظر به اینکه عضویت در این کنوانسیون نیز نهایتا در در تاریخ 31/ 03/ 1385 به تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام رسیده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قدس آنلاین : تعجب ندارد که مفسدان اصلی اقتصادی در چند دهه اخیر اغلب از مدعیان بنام کارآفرینی بوده اند. وجه مشترک ماجرای مفاسد اقتصادی و کارآفرینی مفسدان نیز اعتبارات کلان بانکی و نیز خرید و فروش املاک بوده است . فرمول ساده ای این ها را بهم مرتبط می کند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان - دستگاه قضایی در دوره تحول، رسیدگی به پرونده مفاسد اقتصادی را در زمره اولویت های خود قرار داده است و مسئولان قضایی بارها با صراحت اعلام کرده اند که در زمینه پیگیری پرونده های فساد اقتصادی کوتاه نخواهند آمد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۴    
خبرگزاری فارس- گروه رادیو و تلویزیون: میزگرد موج وارونه با موضوع بررسی تاثیر اقدامات شخصیت های رسمی در استفاده از شبکه های ارتباطی و اجتماعی در ایجاد انحراف درخواست های اصلی جامعه با مشارکت خبرگزاری فارس و رادیو گفت و گو برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۷    
دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: دولت جوان حزب اللهی می آید تا به شما مردم خدمت بیشتری کند. این دولت می آید که ساختار و رویه غلط گذشته را اصلاح کند.
در جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی به اضافه مستند ، مستند روزگار یک چهل ساله با روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد اقتصادی روی آنتن می رود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۵    
این تنها سوال جلیلی نیست و ما نیز دوست داریم که به جای نیش و کنایه شنیدن و فرار کردن از پاسخگویی و درآوردن ژست های نچسب، کارنامه ای مثبت و به درد بخور و مصداقی در موارد مختلف از سوی فردی با ادعای بهتر و برتر بودن از دیگران، به ملت ارائه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۰    
بازپرس دادسرای رسیدگی به جرائم اقتصادی: رسیدگی به پرونده مفاسد اقتصادی نقش موثری در کاهش برخی خلاء ها و نقص ها در حوزه اقتصادی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برخلاف تصور رایج در جامعه، نقش دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی به مراتب مهم تر از نقش قوه قضائیه است زیرا دولت در جایگاهی قرار دارد که می تواند موتور ایجاد فساد را خاموش کند.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در انتخابات سال 1396 اسحاق جهانگیری به عنوان یار کمکی حسن روحانی به میدان آمده بود. وی با جملات و ادعاهای رویایی و بعضا با توهین و تحقیری که در مناظره ها علیه دیگر رقبا مطرح می کرد، موجب شد فضای عمومی را به نفع حسن روحانی تغییر دهد. ؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم از مدیریت های ضعیف، بی عدالتی و مفاسد اقتصادی در سال های اخیر گلایه و انتظار دارند که حرف آن ها شنیده شود.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
از دوستان مسئول انتظار نداریم پس از ترک مدیریت شهرداری زباله جمع کنند ولی حداقل سر از زندان و دادگاه مفاسد اقتصادی در نیاورند، برایمان کافیست.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جدایی مردم از حاکمیت هستند.