چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۲۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی قوه قضائیه»

برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: هیچ خبر جدیدی در مورد حکم نهایی روح الله زم منتشر نشده است و اخباری که دراین مورد در برخی رسانه ها منعکس شده مربوط به اظهار نظر تیرماه سخنگوی قوه قضائیه در مورد حکم بدوی زم می باشد. حکم نهایی در مورد زم هنوز اعلام نشده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور از پایان رسیدگی به پرونده روح الله زم و اعلام جزئیات توسط سخنگوی دستگاه قضا خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بیش از یک سال از دستگیری روح الله زم در یکی از کشورهای همسایه می گذرد و دهم تیر ماه امسال بود که سخنگوی دستگاه قضا از صدور حکم اعدام برای وی خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرداد ماه امسال بود که سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری اش عنوان کرد، وضعیت فعلی کشور و وضعیت اقتصادی ما ایجاب می کند که یقه بدهکاران بزرگ بانکی و یقه بدهکاران عمده مالیاتی را بگیریم و حقوق متعلق به مردم و جامعه را استیفا کنیم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۹    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به انتقاد سخنگوی قوه قضائیه از معطلی 15 ماهه لایحه "صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت در دولت با بیان اینکه لایحه مذکور متوقف نیست، گفت: تلاش می کنیم هرچه زودتر این لایحه به تصویب هیئت وزیران رسیده و به مجلس ارسال شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به انتقاد سخنگوی قوه قضائیه از معطلی 15 ماهه لایحه "صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت در دولت با بیان اینکه لایحه مذکور متوقف نیست، گفت: تلاش می کنیم هرچه زودتر این لایحه به تصویب هیئت وزیران رسیده و به مجلس ارسال شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۶    
تسنیم : احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور در جمع خبرنگاران از صدور رأی نهایی پرونده روح الله زم در دیوان عالی کشور خبر داد. به گفته رئیس دیوان عالی کشور، سخنگوی قوه قضائیه جزئیات این رای را اعلام می کند.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۱    
طی روزهای گذشته سخنگوی قوه قضاییه در بخشی از نشست خبری خود با اشاره به نام شرکت های آرمان پرشین پارس و کارما، اعلام کرد که این دو شرکت فعال در حوزه خودرو به انحلال و انتشار محکومیت در رسانه های عمومی محکوم شده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : یک روز پس از آنکه سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد تا کنون شکایتی به دادسرای عمومی و انقلاب تهران درباره توهین به رئیس جمهوری ارائه نشده است، معاون پارلمانی رئیس جمهور از شکایت از چند نماینده مجلس خبر داد؛ شکایت هایی که به گفته حسینعلی امیری، معاون پارلمانی حسن روحانی ...
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: رأی نهایی پرونده روح الله زم در دیوان عالی کشور صادر شده و سخنگوی قوه قضاییه جزئیات آن را اعلام می کند.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
روز گذشته هم غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفته بود با حمایت و اقدامات ویژه قوه قضاییه، نه تنها از تعطیلی مجموعه جلوگیری شد، بلکه کِشت تداوم پیدا کرد و کارخانجات و مجموعه آسیب ندید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سخنگوی قوه قضائیه دیروز در نشست خبری خود با خبرنگاران از آزادی 157 محکوم امنیتی خبر داد. او با اشاره به موافقت رهبر انقلاب با پیشنهاد رئیس قوه قضائیه گفت ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: شرکت های آرمان پرشین پارس و کارما نیز به انحلال و انتشار محکومیت در رسانه های عمومی محکوم شدند. به گزارش ایسنا، اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در بخش دیگری از نشست خبری خود با اشاره به پرونده شرکت های آرمان پرشین پارس و کارما ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۶    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادستان ها در ماجرای ترخیص کالاهای گمرک ورود کردند و با حذف برخی عناصر ناباب و جایگزینی آن ها کمک های شایسته ای شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد در شرایط حاد کرونایی بیش از 500 هزار نفر از مراجعین به دادگستری، اقدامات خود را غیرحضوری انجام دادند.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - سخنگوی قوه قضائیه در سی و پنجمین نشست خبری خود با رسانه ها از آزادی 40 هزار زندانی در 18 ماه اخیر خبر داد و گفت درباره آخرین وضعیت برخی پرونده های قضایی از جمله آرمان پرشین پارس، کارما، گوهرناز قم، هفت تپه، ماجرای توهین به رئیس جمهور و ... پاسخ داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: حقوق معوقه کارگران هفت تپه پرداخت شده و در حال حاضر حقوق آن ها به روز است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۶    
سخنگوی قوه قضائیه از تعیین تکلیف پرونده های ارزی میلیارد دلاری خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیلی: با همکاری خوب بانک مرکزی و دادسرای تهران و قوه قضاییه بیش از 11 میلیارد یورو از ارز های ناشی از صادرات پتروشیمی رفع تعهد ارزی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۸    
سخنگوی قوه قضائیه درباره شکایت دولت از توهین کنندگان به رئیس جمهور گفت: شکایتی در رابطه با توهین به رئیس جمهور واصل نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه تأکید کرد: آن تعدادی که با ادعای نفوذ در تأیید صلاحیت های انتخاابت دستگیری و محاکمه شدند، در حقیقت کلاهبردار بودند که ادعای دروغین را مطرح کرده بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در دولت فعلی ما 150 مورد شکایت از شخصیت های حقیقی و حقوقی داشته ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۶    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادستان ها در ماجرای ترخیص کالاهای گمرک ورود کردند و با حذف برخی عناصر ناباب و جایگزینی آن ها کمک های شایسته ای شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: عدم بازداشت بدهکاران مهریه مربوط به کسانی است که تمکن پرداخت ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در پرونده گوهر ناز قم، با وعده سودهای 40 و 45 درصدی از 3 هزار نفر کلاهبرداری کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در ابتدای سی و پنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار کرد: در کشور ما آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در هفته های اخیر سیر صعودی داشته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در جریان عفو اخیر که از سوی رهبر انقلاب اعلام شد، 3780 زندانی آزاد شدند که 157 زندانی امنیتی از جمله چند نفر مرتبط با آشوب های سال های گذشته نیز بین آنها بودند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات 3780 نفر از محکومان قضایی خبر داد که از این تعداد 157 محکوم امنیتی ناآرامی های سال ها 96 تا 98 هستند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: با همکاری خوب بانک مرکزی و دادسرای تهران و قوه قضاییه بیش از 11 میلیارد یورو از ارز های ناشی از صادرات پتروشیمی رفع تعهد ارزی شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی قوه قضاییه گفت با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه، رهبر انقلاب با عفو 3780 نفر از محکومان موافقت کردند. غلامحسین اسماعیلی در سی وپنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با با ابراز تاسف از فوت تعدادی از هموطنان بر اثر بیماری کرونا اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰    
سی و پنجمین نشست سخنگوی قوه قضائیه با حضور اصحاب رسانه آغاز شد.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تازه ترین نشست مجازی اعضای مجمع روحانیون مبارز را می توان نشانه ورود نسبی جریان اصلاحات به عرصه انتخابات تعبیر کرد. هرچند هنوز مشخص نیست که آیا این تشکل می تواند اجماع مورد نیاز اصلاحات را برقرار ساخته و سردرگمی ها را سامان دهد یا نه؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه، جزئیات بازداشت 28 کارمند دستگاه قضا و 19 وکیل به دلیل ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
جزئیات بازداشت 28 کارمند دستگاه قضا و 19 وکیل به ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده را از زبان سخنگوی قوه قضائیه مشاهده می کنید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه خبر: اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه: 28 کارمند دستگاه قضایی و 19 وکیل به دلیل ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده و کلاهبرداری از آنها بازداشت و تحویل محاکم قضایی شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه، جزئیات بازداشت 28 کارمند دستگاه قضا و 19 وکیل به دلیل ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده را تشریح کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پاسخ سخنگوی قوه قضائیه به یک سوال: آیا پرونده ارز 4200 تومانی هم نوعی حیف و میل کردن بیت المال بوده است؟ این ویدئو را ببینید.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مدیرانی که الان سرکار هستند با تغییر دولت تصور نکنند که چه در دوره مسئولیت باشند و چه نباشند اقدامات آنها از حیث وظایف قانونی که انجام داده یا نداده اند بررسی نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره تشکیل پرونده برای وزیر اسبق راه و شهرسازی به دلیل ترک فعل در زمینه مسکن را مشاهده می کنید.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه به تشریح جزئیات مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران پرداخت و گفت: در ارتباط با سیل فروردین 98، به ترک فعل مدیران در دو استان گلستان و فارس رسیدگی شد، این مقامات محکوم شدند و حکم در حال اجراست.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۷    
گفت وگوی اختصاصی با غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه رو ببینید.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۱۰   + ۷۲ سایت دیگر  
ایسنا: غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در گفت وگوی ویژه خبری پیرامون بررسی جزئیات و چگونگی اجرای دستورالعمل های اخیر ریاست قوه قضاییه [امنیت قضایی و نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان] با بیان اینکه در قانون ترک فعل فراموش شده بود ...
سخنگوی قوه قضائیه درباره دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن گفت: این دستورالعمل، اقدام نوین در نظام حکمرانی قضائی کشورمان در مسیر احقاق حق و اجرای عدالت است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۷    
سرویس جامعه جوان آنلاین: سال گذشته بود که صحبت های سخنگوی قوه قضائیه در مورد جرم سیاسی در فضای مجازی و از سوی برخی چهره های سیاسی بحث برانگیز شد. از یک سو غلامحسین اسماعیلی اعلام می کند که اصلاً مجرم سیاسی نداریم و از سوی دیگر علی مطهری در گفت وگویی آن را ترفند قوه قضائیه می داند تا مجرمان سیاسی را ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۰    
“هتک حرمت مقامات رسمی کشور در زمره جرائم قابل گذشت قرار گرفته است” غلامحسین اسماعیلی گفت: سخنان سخنگوی دولت ناشی از بی اطلاعی از اصلاح قانون مجازات اسلامی است ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۹   + ۶۹ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از قوه قضاییه، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در مورد اظهارات امروز ربیعی که گفته بود لازم است قوه قضاییه در موضوع توهین برخی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری ورود کند، گفت: به نظر می رسد سخنان سخنگوی محترم دولت نشات گرفته از بی اطلاعی ایشان از اصلاحیه قانون مجازات اسلامی می باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رسانه های بیگانه مدعی شدند که نرگس محمدی در هنگام انتقال به زندان زنجان شکنجه شده است. اما سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد که این مسئله صحت ندارد.