جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۶:۱۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی قوه قضائیه»

جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به برخورد با تخلفات در قوه قضائیه گفت: همکاران ما در واحدهای حفاظت اطلاعات قوه قضائیه ، 237 نفر از کارچاق کن و دلالان را شناسایی کردند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرهیختگان: روز گذشته غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه در بخشی از نشست خبری صبح خود در پاسخ به سوالی درباره محکومیت فدراسیون فوتبال برای پرداخت رقمی به دستیار مارک ویلموتس ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در این روزها آیا تبادل زندانی با آمریکا انجام شده یا قرار است انجام بشود، از جمله تبادل نازنین زاغری گفت: ما باید اشاره کنیم که تا الان درخصوص تبادل ایران و آمریکا هیچ موضوعی منعکس نشده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۰    
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و سومین نشست خبری خود از پاکسازی این قوه از وکلا، کارشناسان رسمی دادگستری، سردفترداران و کارمندانی خبر داد که مشغول کارچاق کنی بودند. این دستگیری ها در سال گذشته اتفاق افتاده و نشانگر جدیت برخورد با فساد داخلی و عملکرد قابل توجه حفاظت اطلاعات قوه قضائیه است ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در سال 1399 بیش از 120 هزار گزارش مردمی توسط سازمان بازرسی کل کشور دریافت و 96 درصد این گزارش ها مورد رسیدگی قرار گرفته است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از ادامه رسیدگی به پرونده سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران خبر داد و گفت: رسیدگی ما برای مقابله با اشخاص است و هیچ کاری به فعالیت های فدراسیون فوتبال نداریم. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- سخنگوی قوه قضائیه از همکاری وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در پرونده افشای فایل صوتی محمد جواد ظریف وزیر خارجه خبر داد. غلامحسین اسماعیلی درباره تحولات رخ داده در این پرونده گفت: در این ارتباط پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب تهران تشکیل شده است و تیم تخصصی از مرجع قضائی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۲    
اقتصاد ایران: سخنگوی قوه قضائیه از احضار 20 نفر و ممنوع الخورجی تعدادی از نقش آفرینان مصاحبه صوتی وزیر امور خارجه و انتشار عمومی آن خبر داد؛ به گفته اسماعیلی وزیر مسکن دولت یازدهم هم در دستگاه قضائی 2 پرونده دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از احضار 20 نفر و ممنوع الخورجی تعدادی از نقش آفرینان مصاحبه صوتی وزیر امور خارجه و انتشار عمومی آن خبر داد؛ به گفته اسماعیلی وزیر مسکن دولت یازدهم هم در دستگاه قضائی 2 پرونده دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۶    
تهران- ایران پرس: سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به ادعاهای وزیر خارجه بریتانیا گفت، نازنین زاغری اصلا در بازداشت نیست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عصر ایران: سخنگوی قوه قضائیه گفت: نازنین زاغری با قرار تامین آزاد است. سوال خبرنگار: وزیر خارجه انگلیس مدعی شده رفتارهای ایران با نازنین زاغری مصداق شکنجه است پاسخ شما به این ادعا چیست؟ سخنگوی قوه قضائیه: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده خودرویی مفتاح رهنورد در مسیر صدور رأی قرار دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۷    
سخنگوی قوه قضائیه از ورود دستگاه های امنیتی به پرونده فایل افشا شده ظریف خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از ادامه رسیدگی به پرونده سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران خبر داد و گفت: رسیدگی ما برای مقابله با اشخاص است و هیچ کاری به فعالیت های فدراسیون فوتبال نداریم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از دستگیری 161 وکیل و 200 پرسنل بخش های متخلف قوه قضاییه و تعدادی از شهود دروغین و سردفتران رسمی در پی راه اندازی سامانه نظارت های برخط مردمی و قوه قضاییه و پیگیری حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و سومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: نازنین زاغری الآن آزاد است و ارتباطات خودش در داخل و خارج از کشور را برقرار می کند؛ او پرونده دیگری دارد که دادگاه بدوی آن انجام شده است و منتظر رأی دادگاه تجدیدنظر هستیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۱    
سخنگوی قوه قضائیه از ورود دستگاه های امنیتی به پرونده فایل صوتی ظریف خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: زنان زندانی برای برخورداری از مجازات های جایگزین حبس و استفاده از نظارت الکترونیک و پابند الکترونیک، نسبت به مردان در اولویت قرار دارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در مورد پیگیری پرونده شهید سلیمانی، ستاد حقوق بشر و معاونت بین اللمل قوه قضائیه با همکاری وزارت امور خارجه پیگیری این موضوع در عراق و سوریه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۵    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: موضوع پرونده شرکت هفت تپه در قالب سه پرونده در حال پیگیری است که در یک پرونده رای صادر شد و یک پرونده در دادسراست و پرونده دیگر هم در دادگاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۵    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: تعداد معدودی از دستگاه های دولتی آزادسازی سواحل را در موضوع مکان های تفریحی شان انجام نداده اند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از شناسایی و دستگیری 237 دلال و کارچاقکن در سال 1399 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵    
سخنگوی قوه قضائیه از ثبت بیش از هزار و 200 گزارش هشداری به دستگاه های اجرایی کشور توسط سازمان بازرسی کل کشور خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۷۴ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی قوه قضائیه از دستگیری بیش از 598 نفر از پرسنل قوه قضاییه، وکیل و کار چاق کن خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در چهل و سومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در حوزه تولید و اشتغال و با احیا و نجات حدود 2 هزار واحد تولیدی، قوه قضائیه گام هایی را در جهت تحقق منویات رهبر انقلاب و ارائه خدمت به مردم و امیدآفرینی در جامعه برداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و سومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۰    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده ارزی که مربوط به مدیران بانکی است در دادسرا رسیدگی و به دادگاه ارسال شد. در این جریان از برخی از افراد ...
برترین ها / پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: پرونده ای که حدود یک سال و نیم پیش برای اتهامات اقتصادی محمدمهدی آخوندی تشکیل شده بود حالا با لیست 25 متهم دیگر از جمله وزیر سابق شهرسازی به دادگاه ارسال شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: عملکردمان در دوره تحول قضائی به میزان قابل توجهی تغییر پیدا کرده و البته دستگاه قضائی به هیچ عنوان ادعایی ندارد که در مبارزه با فساد به نقطه مطلوب رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته در یک نشست خبری در پاسخ به این سوال که آیا نظر آقای رئیسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری تغییر نکرده و ایشان قصد شرکت در انتخابات را ندارند، گفت: قبلا اعلام شده و همان پاسخ قبلی است و فعلا اتفاق جدیدی رخ نداده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۷    
سخنگوی قوه قضائیه گفته ادعای خروج بابک زنجانی از کشور مطلقاً صحت ندارد. خب دیگه با اطمینان میشه گفت رفته. یا یک آپارتمان در الهیه. 4 خانه در پونک، پاسداران و چهارراه لشکر. یک مرسدس بنز. یک فروشگاه فرش. ویلا و رولزرویس در اسپانیا. سه BMW و یک رولزرویس در مالزی ...
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۴    
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و دومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
توضیحات مهم سخنگوی دستگاه قضا درباره هواپیمای اوکراینی جالب است. سخنگوی دستگاه قضا درباره هواپیمای اوکراینی چه گفت؟ سخنگوی قوه قضائیه در چهل و دومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۰    
سخنگوی قوه قضائیه از اعطای مرخصی 20 روزه به زندانیان در ایام لیالی قدر خبر داد و گفت: تاکنون 40 هزار نفر از این مرخصی قوه قضاییه امکان استفاده دارد و ما در بین تمام زندان های دنیا، بهترین عملکرد را در حوزه مقابله با کرونا را داشته ایم.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و دومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
رکنا : غلامحسین اسماعیلی ، سخنگوی قوه قضائیه امروز ( سه شنبه ) در چهل ودومین نشست خبری خود به صورت آنلاین با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره حضور رئیسی در انتخابات گفت: فعلا در خصوص حضور آقای رئیسی در انتخابات اتفاق جدیدی رخ نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال گذشته بیش از 26 هزار میلیارد تومان از معوقات بانکی را وصول کرده و در اختیار بانک ها قرار داده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و دومین نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد: درباره کاندیداتوری آیت الله رییسی "فعلا" اتفاق جدیدی رخ نداده است.
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و دومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی قوه قضائیه گفت: در سال 1399 بیش از 26 هزار میلیارد تومان از معوقات بانکی را وصول کردیم و در اختیار بانک ها قرار دادیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به شدت موج چهارم کرونا و نقش مردم و تصمیمات ستاد ملی مقابله با این بیماری گفت: به طور قطع با بیمارانی که پروتکل های قرنطینه را نادیده گرفته و اقدام به سفر و تردد در سطح جامعه کرده اند برخورد خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : غلامحسین اسماعیلی ، سخنگوی قوه قضائیه امروز ( سه شنبه ) در چهل ودومین نشست خبری خود به صورت آنلاین با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی قوه قضائیه درباره احتمال کاندیداتوری رئیس قوه قضاییه در انتخابات ریاست جمهوری توضیحاتی ارائه کرد. غلامحسین اسماعیلی: قبلاً در این رابطه پاسخ خود را اعلام کرده ایم و فعلا در این خصوص اتفاق جدیدی رخ نداده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
میزان: سخنگوی قوه قضائیه در ارتباط با پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی توضیح داد. او گفت: این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است. در مسیر انجام تحقیقات دادسرای نظامی با بکارگیری تیم های تخصصی در حوزه های مختلف و با بهره گیری از کارشناسان ذیربط و با استفاده از اطلاعات جعبه سیاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: اعلام گذشت صد درصدی از سوی دولت هنوز نشده است و نمونه هایی از پرونده های اصحاب رسانه و پرونده هایی که هنوز اعلام گذشت نشده است در دستگاه قضائی همچنان موجود است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره ادعای خروج بابک زنجانی از کشور اعلام کرد: خروج بابک زنجانی از کشور صحت ندارد. تعجب می کنم کسانی که خود مدعی رسیدن به مقامات بالا هستند، اطلاعات کذب را منتشر می کنند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا نظر آقای رییسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری تغییر نکرده و ایشان قصد شرکت در انتخابات را ندارند؟ گفت: قبلا اعلام شده و همان پاسخ قبلی است و فعلا اتفاق جدیدی رخ نداده است.