پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۲۸Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی قوه قضائیه»

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در بحث وکالت قضات اعتقاد من این است که ممنوع کردن به کارگیری قضات در امر وکالت، محروم کردن جامعه از افرادیست که سال های سال تجربه کسب کردند و می توانند خدمات شایانی ارائه دهند.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، ذبیح اله خداییان سخنگوی قوه قضائیه گفت: با ابلاغ رئیس دستگاه قضا اصغر جهانگیر عهده دار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: با ابلاغ رئیس دستگاه قضا اصغر جهانگیر عهده دار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضائیه از انتصاب معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی خبر داد و گفت: با حکم ریاست قوه قضائیه ...
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۸   + ۶۷ سایت دیگر  
با حکم رییس دستگاه قضایی، کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت قطعی ولی الله سیف، رئیس سابق بانک مرکزی به 10 سال و سید احمد عراقچی، معاون وقت ارزی بانک مرکزی به هشت سال حبس تعزیری خبر داد. به گفته خداییان احکام صادر شده برای این محکومین قطعی و لازم الاجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
خداییان، سخنگوی قوه قضائیه گفت: متهم ردیف اول، ولی الله سیف، رئیس وقت بانک مرکزی به تحمل 10 سال و متهم ردیف دوم،سید احمد عراقچی، معاون وقت ارزی بانک مرکزی به 8 سال زندان محکوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رأی پرونده سیف رئیس کل اسبق بانک مرکزی، احمد عراقچی و سالار آقاخانی در رابطه با برهم زدن نظم و آرامش بازار ارز و فضای اقتصادی کشور و هم چنین برخی سوءمدیریت ها صادر شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۱۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: ولی الله سیف به تحمل 10 سال، احمد عراقچی به 8 سال و سالار آقا خانی به 13 سال حبس محکوم شدند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۵۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی قوه قضاییه گفت: ولی الله سیف به تحمل 10 سال، احمد عراقچی به 8 سال (مدیران اسبق بانک مرکزی) و سالار آقا خانی به 13 سال حبس محکوم شدند. ذبیح اله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه: ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش ویژه باسخنگویان در خصوص اسناد رسمی با ذبیح الله خدائیان سخنگوی قوه قضائیه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ذبیح الله خدائیان با اشاره به اینکه طبق قانون دو نوع سند داریم، گفت: اسناد عادی و اسناد رسمی، سندهایی هستند که در کشور وجود دارند ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه می گوید علت فوت شاهین ناصری، مسمومیت دارویی بوده است. ذبیح الله خداییان در پاسخ به سوالی در مورد علت فوت شاهین ناصری گفت: در جلسه قبل اعلام کردم که نتیجه پزشکی قانونی اعلام نشده، اما اخیرا پزشکی قانونی نظر خود را اعلام کرده و علت مرگ وی را مسمومیت دارویی اعلام کرده است. ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۲    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: اسد بیگی در پرونده هفت تپه به 20 سال حبس محکوم شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ذبیح الله خدائیان سخنگوی قوه قضائیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آقای امید ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۵    
سخنگوی قوه قضائیه از موافقت رهبر انقلاب اسلامی با تمدید استجازه محاکم ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی تا زمان تصویب قانون آن خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت امید اسدبیگی مدیرعامل سابق شرکت هفت تپه و 23نفر دیگر از مرتبطان وی به حبس های سه تا 20 سال در اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام ارزی کشور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: آخرین وضعیت بقایی و مشایی از زبان سخنگوی قوه قضائیه / توییت کنایه آمیز عباس عبدی به مسئولان کشور / جزئیات دیدار عمران خان با سرلشکر باقری و ... را می خوانید.
باشگاه خبرنگاران جوان: از سال 92 یک گروه تبهکار به سرکردگی فردی با نام مستعار الکس ، به مدت 3 سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف، دختران ایرانی را به منظور بهره کشی جنسی از آنان به خارج از کشور قاچاق می کرد و به فروش می رساند. ...
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵    
سخنگوی قوه قضائیه در نشست هفتگی خود، به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد و در بخشی هایی از آن به بررسی دعاوی و شکایات علیه گروهک منافقین و همچنین صدور حکم دادگاه دعاوی حقوقی شهدای علمی هسته ای ایران در آینده ای نزدیک اشاره کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، سخنگوی قوه قضائیه جمهوری اسلامی روز چهارشنبه صدور حکم 20 سال حبس و رد مال برای امید اسدبیگی، مدیرعامل سابق شرکت نیشکر هفت تپه، را تأیید کرد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان در نشست خبری غیر علنی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره آخرین وضعیت حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی افزود: آقای بقایی، چون مریض هستند و بستری بودند، در مرخصی استعلاجی به سر می برند و مرخصی استعلاجی هم براساس قانون است برای تمام اشخاصی که در زندان هستند، داده می شود. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره شکایت تعدادی از شهروندان در اهواز از وزیر وقت ارتباطات گفت: این فرد احضار و تفهیم اتهام شده و با قرار تامین کیفری آزاد شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ذبیح الله خدائیان، سخنگوی قوه قضائیه گفت: در خصوص این فرد (آذری جهرمی)، با شکایت جمعی از مردم و چند دستگاه اجرایی به اتهام نشر اکاذیب با قصد تشویش اذهان عمومی، استنکاف از دستور قضائی و استنکاف از اجرای اوامر حکومتی مقامات قانونی، پرونده ای در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شده است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: خداییان سخنگوی قوه قضاییه:بقایی به دلیل اینکه مریض است و بستری بود، در مرخصی استعلاجی به سر می برد و این مرخصی بر اساس قانون است و در مورد تمام کسانی که در زندان هستند، اگر چنانچه لازم باشد مرخصی استعلاجی به آن ها داده می شود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد: امید اسدبیگی مدیرعامل سابق هفت تپه به اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام ارزی کشور از طریق قاچاق ارز و مباشرت به صورت مستقل در قاچاق عمده ارز به 20 سال حبس، رد اموال و جزای نقدی و انفصال از خدمات دولتی محکوم شده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی قوه قضائیه گفت: آذری جهرمی احضار و تفهیم اتهام شده و با قرار تأمین کیفری آزاد شده است، چون آخرین دفاعیات از او اخذ نشده، شکایت دیگری به دادسرا واصل شد و پرونده در جریان رسیدگی است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: شخصاً با رئیس دادگستری بوشهر صحبت کردم و ایشان اعلام کردند که در بررسی ها به این نتیجه رسیدند که اظهارات سپیده قلیان کذب است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- حکم پرونده فساد نیشکر هفت تپه اعلام شد. ذبیح الله خدائیان، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری هفتگی گفت: امید اسدبیگی فرزند احسان به اتهام مشارکت عمده در اخلال عمده در نظام ارزی شرکت از طریق قاچاق ارز به 20 سال حبس و رد اموال محکوم شد ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت امید اسدبیگی مدیرعامل کارخانه نیشکر هفت تپه به 20 سال حبس خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
اعضای جدید شورای عالی بورس در جلسه هیات دولت انتخاب و معرفی شدند. سخنگوی قوه قضائیه نیز در نشست خبری خود از تشکیل پرونده نصب ماینر در سازمان بورس خبر داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت امید اسدبیگی مدیرعامل کارخانه نیشکر هفت تپه به 20 سال حبس خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: امید اسدبیگی به اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام ارزی کشور و مباشرت در قاچاق ارز به 20 سال حبس، رد اموال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مرحله به مرحله روند رسیدگی به پرونده ها بررسی شده و ضمن آسیب شناسی آنها، راهکارهای لازم ارائه گشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مرحله به مرحله روند رسیدگی به پرونده ها بررسی شده و ضمن آسیب شناسی آنها، راهکارهای لازم ارائه گشته است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در حاشیه سومین روز از شصت و دومین سری نشست های سالانه مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی، خداییان معاون و سخنگوی قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با معاون مدیرکل وایپو در بخش توسعه ملی و منطقه ای دیدار و گفتگو کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
بنا بر اعلام سخنگوی قوه قضائیه بازپرس صادرکننده فیلترینگ تلگرام به 10 سال زندان محکوم شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۲    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: علت فوت متهم مفتاح خودرو رهنورد توسط پزشکی قانونی تاکنون اعلام نشده است. به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضائیه، ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه، در جریان نشست خبری خود ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با سلام و درود بر روح پر فتوح شهدای کشورمان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فشارهای مختلفی که از سوی افکار عمومی و نمایندگان مجلس بر موضوع مرخصی های طولانی مدت برخی زندانیان بر قوه قضائیه وارد آمد باعث شد تا دیروز سخنگوی قوه قضائیه د ر دومین نشست مطبوعاتی اش اعلام کند که کدام زندانی از مرخصی برنگشته یا چه کسانی در زندان به سر می برند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مسئله رمز ارزها موضوع بسیار مهمی در کشور ماست که تاکنون پرونده هایی در این خصوص در مراجع قضایی تشکیل شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در پرونده کریپتولند 8 بازداشتی داریم افراد زیادی در این پرونده متضرر شدند و این شبکه حدود 289 هزار نفر کاربر داشته است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از انتقال 110 زندانی ایرانی از خارج کشور به داخل طی 6 ماه اخیر خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خداییان، سخنگوی قوه قضائیه گفت: آقایان فریدون، رضوی، هاشمی و خانم نعمت زاده به مرخصی رفته بودند و اکنون به زندان بازگشته اند و در زندان هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه صبح امروز در دومین نشست خبری خود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: ظاهراً تخلفاتی در جریان برگزاری آزمون وکالت صورت گرفته بود. این پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب تهران ارجاع شده و در حال رسیدگی است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دومین نشست خبری ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه بصورت آنلاین برگزار شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه صبح امروز در دومین نشست خبری خود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس تجسم عینی تجسم کربلا است ...
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: علت فوت متهم مفتاح خودرو رهنورد توسط پزشکی قانونی تاکنون اعلام نشده است.