پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۲۰Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی قوه قضائیه»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با حضور در بیمارستان ولی عصر(عج) فراجا، از نیروهای فراجا که در ناآرامی های اخیر آسیب دیده بودند، عیادت کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۷    
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه از صدور سند رسمی برای جزایر سه گانه خبر داد و گفت: دستگاه قضایی اقدامات مؤثر و قاطعی در جهت تثبیت مالکیت رسمی جزایر تنب کوچک و بزرگ و ابوموسی انجام داده است ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
قوه قضائیه در اطلاعیه ای به ارائه توضیحاتی درباره صدور اسناد مالکیت برای اراضی ملی پرداخت. روز سه شنبه 22 شهریور، در جریان نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه، موضوع صدور اسناد مالکیت جزایر تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران مطرح شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
چرایی صدور اسناد مالکیت برای جزایر سه گانه: به دنبال اعلام خبر صدور سند مالکیت برای جزایر سه گانه از سوی سخنگوی قوه قضائیه و واکنش ها به این تصمیم، روز گذشته مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: سند مالکیت این سه جزیره به نام دولت جمهوری اسلامی صادر و مالکیت آنها مطابق قانون تثبیت شده است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: اقدامات مؤثر و قاطعی که سازمان ثبت اسناد در جهت تثبیت مالکیت رسمی جزایر صورت داده است و در راستای صیانت از منابع ملی، اسناد مالکیت جزیره تنب بزرگ، تنب کوچک و ابو موسی به نام جمهوری اسلامی صادر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۹    
سند مالکیت سه جزیره جنوبی صادر شد: سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته در یک نشست خبری از دستگیری چند نفر در رابطه با پرونده ترور شهید صیاد خدایی خبر داد و گفت که برای آنها قرار قانونی صادر شده است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۲    
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری با خبرنگاران آخرین وضعیت پرونده های شرکت کروز و طبری را تشریح کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده ترور شهید صیاد خدایی در مرحله تحقیقات مقدماتی است. تحقیقات این پرونده واجد طبقه بندی است. چند نفر هم در این رابطه بازداشت شده اند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره حق مالکیت ایران بر جزایر سه گانه، گفت: سازمان ثبت اسناد در جهت تثبیت مالکیت رسمی جزایر اقدامات موثری را انجام داده است و در راستای صیانت از منافع ملی این اقدام صورت گرفته است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه گفت: توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سند مالکیتی برای تحکیم حق مالکیت جزیره های تنب بزرگ و تنب کوچک و ابوموسی به نام ایران صادر شده است.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مجرمان مواد مخدر و جرایم خشن از سایر زندانیان جدا هستند و ارفاقات قانونی برای این گروه از مجرمان که مخلان امنیت و آرامش مردم هستند، اجرا نمی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه گفت: در جریان پرونده ترور شهید خدایی چند نفر بازداشت شدند. پرونده ترور شهید صیاد خدایی در مرحله تحقیقات مقدماتی است. تحقیقات این پرونده واجد طبقه بندی است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری درباره آخرین وضعیت حاجی ایرانی بازداشت شده در عربستان گفت: ️تلاش ها در خصوص حاجی ایرانی بازداشت شده در عربستان منتج به نتیجه نشده ولی تلاش ها همچنان ادامه دارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه یکی از منصوبین وزرا در یک وزارتخانه ها به اتهام دریافت رشوه بازداشت شده است، گفت: حسب گزارشات، برای این فرد به اتهام ارتشا به همراه فرد دیگری قرار بازداشت موقت صادر شده و فعلاً در زندان به سر می برد.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویر هولناک و دلهره آور از لحظه آب شدن یخچال طبیعی در پارک ملی کوئلات در منطقه آیسن در جنوب شیلی خواهید بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سخنگوی قوه قضائیه در خصوص دستگیری و پیگیری برای آزادی خلیل دردمند زائر ایرانی دستگیر شده در عربستان توضیح داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: حمایت آمریکا از اتهام زنی آلبانی علیه ایران کمک به گروهک تروریستی منافقین است که باز هم ناکام خواهد ماند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه امروز در نشست خبری اعلام کرد: دستگاه قضایی اقدامات موثر و قاطعی در جهت تثبیت مالکیت رسمی این جزایر انجام داد و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای این سه جزیره به نام دولت جمهوری اسلامی ایران سند رسمی مالکیت صادر کرده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه 22 شهریور، نهمین نشست خود با خبرنگاران را برگزار کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه 22 شهریور، نهمین نشست خود با خبرنگاران را برگزار کرد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی قوه قضائیه در خصوص پرونده مهدی تاج گفت: تاکید ما این است که در مرحله دادسرا چون تحقیقات محرمانه است و تفتیش است به آن نپردازیم تا در دادگاه به نتیجه برسد و قطعی شود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه، در واکنش به انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پرونده تاج فعلا محرمانه است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در مورد بازداشت یکی از منصوبان یکی از وزرای دولت گفت: متاسفانه برای فرد مورد نظر به اتهام ارتشاء به همراه فرد دیگری قرار بازداشت موقت صادر شده است و در زندان هستند و مجموعا 3 نفر در این پرونده بازداشت شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه 22 شهریور، نهمین نشست خود با خبرنگاران را برگزار کرد
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه 22 شهریور نهمین نشست خود با خبرنگاران را برگزار کرد
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه می گوید پرونده های مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در مرحله دادسرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: حمایت آمریکا از اتهام زنی آلبانی علیه ایران کمک به گروهک تروریستی منافقین است که باز هم ناکام خواهد ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از شناسایی چند نفر در ارتباط باپرونده ترور شهید صیاد خدایی خبرداد.
دستگاه قضایی اقدامات موثر و قاطعی در جهت تثبیت مالکیت رسمی جزایر تنب کوچک و بزرگ و ابوموسی انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از صدور اسناد مالکیت 3 جزیره بوموسی، تنب بزرگ و کوچک به نام دولت جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: تحریم های جدید برگ افتخاری برای وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) است. این اقدام تنفس مصنوعی آمریکایی ها به گروهک های تروریستی است که بتوانند توانشان را بازیابی کنند که البته ناکام خواهد بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه با خبرنگاران رسانه های داخلی برگزار شد که در آن به موضوعات گوناگونی از قبیل آخرین وضعیت پرونده اکبر طبری، مالکیت جزایر سه گانه، پرونده مهدی تاج و... پرداخته شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خطیب، وزیر اطلاعات گفت: درباره آقای مکارم (مشاور بازداشت شده رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی) اقدام صورت گرفته و در دستگاه قضایی در حال پیگیری است. دولت مدعی مبارزه با فساد است و نسبت به آن هیچ کوتاهی نخواهد کرد. در مورد تبعه سوئدی منتظر اطلاع رسانی سخنگوی قوه قضائیه باشید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
خطیب، وزیر اطلاعات گفت: درباره آقای مکارم (مشاور بازداشت شده رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی) اقدام صورت گرفته و در دستگاه قضایی در حال پیگیری است. دولت مدعی مبارزه با فساد است و نسبت به آن هیچ کوتاهی نخواهد کرد. در مورد تبعه سوئدی منتظر اطلاع رسانی سخنگوی قوه قضائیه باشید.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
روز سه شنبه هشتم شهریور مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه به بخشی از احکام صادره برای متهمان این پرونده اشاره کرد. بر اساس حکم صادره از سوی شعبه 101 دادگاه کیفری دو اهواز ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
شرق: سه ماه پس از حادثه متروپل سرانجام احکام متهمان این پرونده منتشر شد. طبق گزارشی که در مرداد 1401 از سوی قوه قضائیه منتشر شده بود، حسین عبدالباقی، مالک ساختمان متروپل با نزدیک به 75 درصد تخلف متهم اصلی این پرونده بود ...
سلامت نیوز / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: رأی پرونده صادر و متهمان به نسبت میزان تقصیر به پرداخت دیه و موارد دیگر محکوم شدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری دیروز ضمن تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت فرصتی برای عرض تبریک و خداقوت به دولتمردان خدوم است. مردم انتظارات به حقی دارند که دولت با صبر و حوصله در صدد شنیدن و توجه ویژه به این انتظارات و اقدام موثر در راستای رفع آنهاست. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه جزئیات صدور حکم پرونده حادثه ریزش ساختمان متروپل را تشریح کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه گفت: بازداشت این دو فرد در حوزه مواد مخدر بوده است و با سوئدی هایی که جاسوس هستند خلط مبحث نشود. روند رسیدگی به پرونده آنها انجام شده است. در مرحله دادگاه محکومیت حاصل کردند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بخشی از صحبت های سخنگوی قوه قضائیه درباره فیلم زورگیری در اتوبان نیایش و اقرار متهم به 100 فقره سرقت را می بینید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی قوه قضائیه در خصوص آخرین جزئیات راه اندازی شوراهای حل اختلاف ویژه رسانه ها در سراسر کشور موضوعاتی را مطرح کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه گفت: نظر قوه قضاییه در رابطه با پرونده زورگیری بزرگراه نیایش اشد مجازات است و حکم آن در روزهای آینده اجرا می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص آخرین وضعیت پرونده متروپل گفت:، بررسی ها به سرعت صورت گرفت و با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه ارسال شد و رأی پرونده صادر شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه گفت: نظر قوه قضاییه در رابطه با پرونده زورگیری بزرگراه نیایش اشد مجازات است و حکم آن در روزهای آینده اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به تسنیم درباره اینکه قانون تصریح دارد که با متهمان جرائم خشن که منجر به وحشت عمومی می شوند باید با عنوان "محارب" برخورد شود، گفت: دستگاه قضایی بر مبنای موازین حقوقی و شرعی برخورد با مجرمان جرایم خشن را انجام خواهد داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم متهمان پرونده متروپل آبادان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: رای شرعی و قانونی نسبت به پرونده متروپل صادر شده و به میزان تقصیر هر کدام از متهمین به پرداخت دیه کامل قربانیان این حادثه و پرداخت دیه مصدومین محکوم شدند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ستایشی گفت: متهم اصلی پرونده متروپل، متوفی حسین عبدالباقی به میزان 75 درصد مقصر بوده که دیه از اموال وی پرداخت خواهد شد. مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه آخرین وضعیت پرونده های مهم قضایی و دستاوردهای اخیر دستگاه قضا را تشریح کرد. ...