سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۲۳:۴۸Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقوع جرم»

اهر خبر   ۶ ساعت پیش    
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر تسریع در رفع مشکلات معدن اندریان در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با بیان اینکه نیروهای بسیجی بهترین ظرفیت در پیشگیری از وقوع جرم هستند گفت: نیروهای متعهد بسیجی برخواسته از مردم، با همدلی در موضوعات مختلف نسبت به امنیت و پایداری اجتماعی تلاش می کنند.
پارسینه   ۸ ساعت پیش    
جعفر داراب خانی معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز در گفتگو با خبرنگار این معاونت اظهار کرد: تحقیقات و بررسی ها در هزینه های مادی و معنوی وقوع جرم مؤید این مطلب است که هزینه ی برنامه های اثربخش پیشگیرانه ...
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان این که باید از ظرفیت ها و توانایی های مراکز علمی و دانشگاهی استفاده کرد، گفت: بسیاری از برنامه های فرهنگی و موضوعات پیشگیری از وقوع جرم نیازمند کار علمی و پژوهشی است.
گروه استان ها فرمانده سپاه مالک اشتر بوشهر از اجرای گشت های محله محور "رضویون" در این شهرستان خبر داد و گفت: گشت های محله محور رضویون با همکاری نیروهای بسیجی در راستای پیشگیری از وقوع جرم با همکاری دستگاه قضا در بوشهر اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی، گفت: چاپخانه داران حق تکثیر مبایعه نامه یا اجاره نامه را ندارند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۲    
با داشتن صورتجلسه نیروی انتظامی و نامه پزشکی قانونی از تاریخ وقوع درگیری یا جرم تا چه مدت می توانیم براس شکایت به مراجع قضایی مراجعه کنیم؟ مطابق با ماده 106 قانون مجازات مصوب 1392 د ر جرایم تعزیری قابل گذشت هر گاه متضرر از جرم در مدت یک سال از تاریخ اطلاع از وقوع جرم شکایت نکند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مطالب عنوان شده در بخشنامه اخیر معاونت محترم اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه جدید نیست و آنچه در این بخشنامه تاکید شده از زمان تصویب قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و آیین نامه اجرای اسناد رسمی وجود داشته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- احمد موقری در نشست بررسی مشکلات و معضلات موتورسواران با بیان اینکه علیرغم اقدامات پیشگیرانه در مقابل موتورسیکلت سواران متخلف، آمار تصادفات جرحی و فوتی افزایش داشته است ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اکوفارس: توانمندی نیروی انتظامی در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش سرقت علائم ایمنی در محورهای مواصلاتی استان در کنار استفاده از ظرفیت های مردمی و توان سایر دستگاه های اجرایی مرتبط بسیار تاثیرگذار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس از تشکیل صندوق سرمایه گذاری خرد برای حمایت و مشارکت با افراد آسیب دیده جامعه در زمینه ایجاد کسب و کار و درآمد پایدار خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم و احقاق حقوق عامه دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: از جمله حقوق بنیادین در اسناد بالادستی و بین المللی مربوط به بشر حقی بر سلامتی است که چه در اعلامیه جهانی حقوق بشر و چه در اسناد مرتبط منطقه ای و فرا منطقه ای این موضوع بارها مورد تاکید قرار گرفته است از این رو دادستانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان بر لزوم تقویت استفاده از مراکز مشاوره در کاهش پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۸    
سرهنگ علیمحمدی گفت: پیشگیری از وقوع جرم از مهمترین برنامه های پلیس پیشگیری در برخورد با جرائم است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی گفت: با توجه به اینکه روزانه شاهد جرم های مختلفی در جامعه هستیم، بهترین اقدام برای پیشگیری وقوع جرم ارتقاع آگاهی عمومی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، گفت: به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم تنها به شرط رعایت شاخص های احداث آزادراه و مسائل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده خواهد شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، چند روز پیش با بخش نامه اخیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه درباره نحوه رسیدگی به دادخواست های مطالبه مهریه روسای دادگستری سراسر کشور نظرخواهی در خبرآنلاین برگزار شد و از کاربران خواسته شد تا نظر خود را درباره نحوه کاهش دعاوی مهریه اعلام کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر گفت: طرح "مصلحین قرآنی" در استان بوشهر برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه خانواده اجرا می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان – جعفر داراب خانی، معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از راه اندازی مرکز غربالگری و ساماندهی کودکان کار و خیابان به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز و با همکاری دستگاه های مرتبط خبر داد و اظهار کرد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در نشستی با حضور سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم و مدیر مؤسسه علمی تربیتی آوای توحید تفاهم نامه برگزاری دوره های تربیتی برای مخاطبان دادگستری امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان انفال الهی را یک منبع غنی اقتصادی برای ساکنین منطقه دانست و گفت: از دادستان عمومی و انقلاب که رئیس کمیته صیانت از انفال الهی است انتظار دارم در راستای حفاظت از انفال الهی و منابع طبیعی تمام تلاش خود را به کار ببندد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه برنامه ریزی برای پیشگیری از وقوع جرم دارای اولویت های مهمی است بر لزوم مردمی کردن و مسئول سازی برای پیشگیری از وقوع جرم با اتخاذ سه رویکرد تعامل، تفاهم و تعاون اجتماعی تأکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در جمع کارآفرینان برتر کشور گفت: اجازه ندهیم افراد خطاکار شوند و از بزهکار شدن آنها پیشگیری کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان گفت: طبیعت استان گیلان با خرده فرهنگ های وارداتی برخی افراد خارج از استان، تغییر کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۵    
وقوع جرم مزاحمت تلفنی به وسیله تلفن همراه یا هر وسیله ارتباطی دیگر از سوی زوج برای زوجه امکان پذیر و متصور است در این خصوص نیز محاکم اقدام به انشای رای مبنی بر محکومیت زوج نموده اند، از جمله این آراء می توان به دادنامه اصداری از سوی شعبه 1173 دادگاه کیفری دو تهران اشاره نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یزد معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: زمینه و بستر نیمی از دعاوی خانواده مرتبط با فضای مجازی و غیر رسمی است که نیازمند برنامه ریزی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۳۱    
عضو شورای نظام روانشناسی استان اصفهان، گفت: تبعات روانشناختی کنترل نکردن خشم عبارتند از ایجاد مشکلات روانی و رفتاری، که پژوهش ها در دنیا نشان داده خشم کنترل نشده در نوجوانان سهم بسیاری در ایجاد و وقوع جرم و جنایت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۴:۰۵    
گروه استان ها-معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی از ورود پیشگیرانه این دستگاه به پرونده هایی نظیر پروژه رز، مسیر دوچرخه سواری بجنورد و پروژه 95 واحدی در شهرک گلستان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تفاهم نامه مشترک همکاری میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان به امضاء رسید. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ایلام گفت: پیشگیری از وقوع جرم در سطح نیروهای مسلح استان اولویت این دستگاه است و به صورت جدی انجام میشود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره چرایی عدم رسیدگی به برخی جرائم در کلانتری های خارج از محل وقوع جرم توضیحاتی را ارائه کرد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: فروش کالاهای موجود خارج از قیمت مصوب و مندرج در روی کالا، ممنوع و منطبق با رفتار گرانفروشی بوده و در صورت احتکار و عدم عرضه، پروانه فعالیت صنف متخلف نیز ابطال خواهد شد.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: حقوقدان و وکیل دادگستری گفت: مهریه یک سند حقوقی لازم الاجرا است و اینکه بگوییم زوجه تحت حمایت قانون قرار دارد و زوج به دلیل عدم تمکن مالی زندانی نمی شود در تناقض با اصول حقوقی حاکم بر اسناد لازم الاجرا است در حالیکه قانون باید فصل الخطاب باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۱    
مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان، گفت: جلوگیری از قاچاق کالاهای سلامت محور از مهمترین برنامه های دادگستری استان تا پایان سال جاری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان با موضوع بررسی علل افزایش قیمت مسکن و با هدف بررسی راهکارهای کنترل قیمت مسکن امروز در دادگستری کل استان تشکیل شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۴    
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس ، سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا اظهار داشت: در تلاشیم ضمن کاهش زمان فاصله بین وقوع جرم تا کشف، کشف علمی جرایم را نیز افزایش دهیم. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری با اشاره به هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا اظهار داشت: در تلاشیم ضمن کاهش زمان فاصله بین وقوع جرم تا کشف، کشف علمی جرایم را نیز افزایش دهیم. وی با بیان اینکه تحقق هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا منجر [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: شهروندان با اقدامات وضعی مناسب و اثرگذار از وقوع جرم سرقت پیشگیری کنند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : نگاه کیفرگرایانه به وقوع جرم در حوزه کودکان و اعتیاد آن نگاهی نیست که بتواند از این کودکان حمایت کند، دردهای آنها را بشناسد و بتواند این کودکان را که به دلیل اشتباه والدین به دام اعتیاد افتاده اند، دوباره به آغوش جامعه بازگرداند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
محمود زاهدپور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری ایرنا درباره بخشنامه اخیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در ارتباط با پرونده های مطالبه مهریه اظهار کرد: بی گمان با توجه به کثرت ورودی محاکم، درصد قابل توجهی از پروندها را دادخوست های مطالبه مهریه تشکیل می دهد ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عبدالمجید شیخی کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه علامه رابطه بین فقر و افزایش سرقت های اخیر را سه جانبه می داند و در این باره می گوید: فقر ناشی از بیکاری بزرگ ترین علت وقوع جرم در کشور است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۵    
بر اساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به رؤسای دادگستری سراسر کشور درباره نحوه رسیدگی به دادخواست های مطالبه مهریه بازداشت و زندانی شدن مردان بدهکار مهریه تغییراتی داشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: پیشگیری از زمین خواری، صیانت از بیت المال، مبارزه با مصادیق جعل اسناد رسمی و کاهش منازعات حول محور مالکیت اراضی تنها بخشی از دستاوردهای قانون کاداستر است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدمهدی قویدل، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان کرمان، اظهار کرد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۴    
جانشین معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز خراسان رضوی درخصوص تخلفاتی که در تغییر کاربری اراضی حاشیه شهر مشهد صورت می گیرد، گفت: مسئولیت اصلی برخورد با متخلفین با جهاد کشاورزی است و عذر کمبود نیرو و امکانات از این سازمان پذیرفتنی نیست.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان(پانا) - پس از بازدیدهای رییس کل و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان از منطقه حاشیه ای شهرک صنعتی کرمان، ضرورت ساخت مرکز آموزشی و مدرسه در این منطقه احساس شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹    
کرمان(پانا) - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان تاکید کرد اهمیت پرداختن به سواد رسانه ای دانش آموزان ضروری است و نباید از آموزش مهارت های آن غافل شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - "سید مهدی قویدل" معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در نشست هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون مراکز ترک اعتیاد، مراقبت های پس از خروج و بازتوانی معتادین متجاهر افزود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : فرمانده انتظامی دزفول گفت: میزان وقوع جرم در شهرستان دزفول با تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی، راه اندازی گشت نامحسوس و حمایت دادستان از ابتدای امسال تاکنون هفت درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
کارگزین خبر : معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در بخشنامه ای به روسای دادگستری سراسر کشور نحوه رسیدگی به دادخواست های مطالبه مهریه را ابلاغ کرد. ...