چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۱۴Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقوع جرم»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل رئیس کل دادگستری استان اردبیل مهمترین اقدام دادگستری در یک سال گذشته را توجه و تمرکز در بحث پیشگیری از وقوع جرم اعلام کرد و گفت: در سند تحول قضایی نیز بر این موضوع توجه شده تا کاهش وقوع جرایم در جامعه را شاهد باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مسئولان دادگستری گیلان و ائمه جمعه و جماعات استان امروز گردهم آمدند تا برای پیشگیری از وقوع جرم هم اندیشی کنند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان رئیس دادگستری خرم دره گفت: مهم ترین موضوع برای پیشگیری از وقوع جرم در جامعه در کنار اقدامات قضایی، فرهنگ سازی و افزایش اطلاعات حقوقی مردم است.
میزان   ۳ ساعت پیش    
معاون اول قوه قضاییه و معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در نشست خبری هفته قوه قضاییه گزارشی از اقدامات دستگاه قضایی در یک سال گذشته را ارائه دادند.
میزان   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضاییه در چهاردهمین جشنواره مالک اشتر سازمان حفاظت اطلاعات سپاه گفت: یکی از وظایف شما پیشگیری از هر نوع خطری است که ممکن است برای فرد یا نهاد مجموعه شما پیش بیاید.
بازتاب ایلام   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس کل دادگستری ایلام گفت: تعداد گشت های انتظامی جهت امنیت و پیشگیری از وقوع جرم در سطح شهر بصورت هدفمند و با کیفیت افزایش یابد.
استانداری گلستان   ۵ ساعت پیش    
فرماندار بندرترکمن گفت: در تمامی مراحل انتخابات باید قانون رعایت شود. نورمحمد جعفری در جلسه پیشگیری از وقوع جرم شهرستان ترکمن با دستور کار انتخابات افزود: با توجه به اهمیت موضوع، رعایت قوانین تبلیغات از سوی نامزدها و نمایندگان و طرفداران آنها در انتخابات و اجرای مفاد دستورالعمل ابلاغی ضروری است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۰:۵۰    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: تخلف انتخاباتی قبل، حین و بعد از انتخابات با تعیین 19 شعبه ویژه رصد می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۳:۴۲    
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جعفرآباد با حضور سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم، رئیس دادگستری و فرماندار شهرستان جعفرآباد در این شهرستان برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۱۳    
به گزارش زیرنویس ،معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه استان تهران با انتشار پیامک سراسری نسبت به بازی همستر کامبت هشدار داد و اعلام کرد: معاملات رمز ارزها مورد حمایت قانون نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گفت: تخلفات انتخاباتی قبل، حین و بعد از انتخابات رصد می شود و بدین منظور 19 شعبه ویژه در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران اعلام کرد: معاملات رمز ارزها مورد حمایت قانون نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: اهمیت دادن به سبک زندگی اسلامی و از سویی ساماندهی و کنترل فضای مجازی در دستور کار رییس جمهور آینده باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۹    
مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، گفت: وضعیت خراسان شمالی در حوزه پیشگیری از جرم ممتاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال افزایش نارضایتی شهروندان از وجود سگهای ولگرد در نقاط مختلف همدان و نگرانی های ایجادشده، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان به شهرداری همدان جهت جمع آوری و ساماندهی این وضعیت دستور قضایی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در بخشنامه ای به مردم هشدار داده است که برای حراج طلا به افراد ناشناس اطمینان نداشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با انتشار پیامک سراسری نسبت به نحوه عرضه سکه طلا در بستر مرکز مبادله ارز و طلای ایران هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه هشدار داد که حراج سکه طلا فقط از طریق مرکز مبادله ارز و طلا مجاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۸    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: یک سوم جمعیت خراسان رضوی یعنی یک میلیون و 300 هزار نفر حاشیه نشین هستند که در همایش پیشگیری از حاشیه نشینی 38 سازمان اثرگذار پای کار آمدند و 563 مسئله شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: با همکاری فراجا از ابتدای سال جاری تا 25 اردیبهشت، 66 نفر از محکومان متواری دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۱    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی در جلسه ی کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه در خصوص مدیریت مصارف انرژی، گفت: در بحث مصرف بهینه برق باید به سمتی برویم که همکاری همه اقشار و همچنین مشترکین خانگی را داشته باشیم و مصرف باید کاملاً رصد و مدیریت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مرتضوی گفت: دو نفر از معاونان دادستان به همراه اداره کل بازرسی وظیفه رسیدگی به موضوع سیل اخیر مشهد را داشتند و ورود پیدا کردند تا مقصر را شناسایی کنند که این کار در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: تخریب، توهین و بداخلاقی های انتخاباتی در جریان تبلیغات، برخورد دستگاه قضا را به همراه دارد و جلسات توجیهی با نمایندگان نامزدها در این استان در حال برگزاری است.
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران با ارسال پیامکی به مردم تأکید کرد: برطبق مصوبه هیات دولت جمهوری اسلامی ایران رمز ارزها مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی نبوده و استفاده از آن در مبادلات داخل کشور مجاز نیست.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان سیستان و بلوچستان هرگونه سوءاستفاده احتمالی دستگاه های دولتی و عمومی وابسته به دولت از اموال و امکانات خود به نفع نامزد های معین را جرم دانست و گفت ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سعید کاویانی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم، مراتب قدرشناسی دستگاه قضایی از مجموعه صداوسیمای قم در حوزه پیشگیری از وقوع جرم را با اهدای سپاسنامه اعلام و همکاری ها و تلاش های رسانه استانی قم را در طی سال های اخیر کم نظیر دانست ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
اولین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخابات ریاست جمهوری در دادگستری شهرستان رامیان برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رامیان؛این جلسه پنج شنبه 24 خرداد با حضور رئیس دادگستری شهرستان رامیان و کلیه اعضای ستاد پیشگیری از وقوع جرم انتخابات در دادگستری شهرستان برگزار شد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان ،رحمان مقبلی رئیس اداره دامپزشکی جیرفت: پیرو مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان گشت های مشترک جمع آوری و مقابله با عرضه کنندگان غیر مجاز دام ، مرغ زنده و .. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:رسانه ها و فعالان فضای مجازی در ایجاد شور انتخاباتی نقش آفرین هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- معاون قضائی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: سازماندهی و معرفی متهمین دارای رای جایگزین به ادارات کل حفاظت محیط زیست استان کرمان پیگیری خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس کل دادگستری لرستان گفت: بانک اطلاعاتی مراکز سقط جنین و جراحی های غیرمجاز باید توسط دانشگاه علوم پزشکی در اختیار شورای پیشگیری از وقوع جرم و دادستان ها قرار گیرد تا نسبت به برخورد قاطع و قانونی و اطلاع رسانی اقدام شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران اعلام کرد که نات کوین و همستر کامبت، تحت نظارت هیچ مرجع رسمی داخلی و بین المللی نیست.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۳    
به گزارش روابط عمومی دادگستری لرستان؛ جلسه استانی شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان لرستان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین شهواری رئیس کل دادگستری استان و رئیس شورای استانی پیشگیری از وقوع جرم با دبیری معاون قضایی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش که روز قوه قضاییه و هفته نخست تیرماه بنام هفته قوه قضاییه نام گرفته است نشست مشترکی با حضور معاون قضایی ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۳    
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران درباره عرضه و قیمت گذاری رمز ارز ها اعلام کرد. به گزارش میزان، ساخت، عرضه و قیمت گذاری رمز ارز ها از جمله نات کوین و همستر کامبت ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران طی ارسال پیامک هایی به شهروندان درباره عرضه و قیمت گذاری رمز ارزها از جمله نات کوین و همستر کامبت هشدار داد. معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران طی ارسال پیامک هایی به شهروندان درباره عرضه و قیمت گذاری رمز ارزها [...]
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال فراگیر شدن بازی همستر کامبت در میان مردم، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران در پیامکی در این رابطه به مردم هشدار داد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۸    
معاون دادگستری تهران: مردم فقط برای سرگرمی همستر کامبت بازی کنند منبع: ایسنا ابوالفضل نیکوکار، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران اظهار داشت که مردم باید فقط به عنوان یک سرگرمی به بازی همستر کامبت نگاه کنند. ...
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاونت پیشگیری از وقوع جرم و اتحادیه مشاوران املاک کهگیلویه وبویراحمد در اطلاعیه ای از راه اندازی پویش مهربانی برای تمدید قرارداد های رهن و اجاره خبر دادند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۲    
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه: همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه دار در آزمون سراسری تخلف محسوب و باعث محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال می گردد. همچنین تلاش برای دستیابی به سوالات و افشای آن مجازات زندان را در پی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان وبلوچستان گفت: در ماده 21 قانون جرایم رایانه ای به مصادیق مجرمانه رسانه های متخلف اشاره شده و رسانه ها باید بر مدار قانون عمل کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان کردستان نسبت به کلاهبرداری های استخدام و کاریابی های فضای مجازی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۳    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی به دنبال آن است که برای پیشبرد اهداف و برنامه های خود از ظرفیت های مردمی در حوزه های مختلف استفاده کند.
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم با اهدای لوح سپاس به مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از اقدامات این اداره کل درراستای ارتقا ایمنی و کاهش حوادث جاده ای تقدیر به عمل آورد
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: مردم فقط به عنوان یک سرگرمی به بازی "همستر کامبت" نگاه کنند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرج خواستار ایجاد قرارگاه جلب در مراجع انتظامی و پیگیری وضعیت جلب متهمین تا پایان خردادماه سال جاری شد. اولین نشست نظارت بر ضابطین دادگستری به ریاست دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و تعدادی از معاونان دادستان کرج و تعدادی از ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
ساخت و عرضه و قیمت گذاری رمزارزها تحت نظارت هیچ مرجع رسمی داخلی و بین المللی نیست و به راحتی امکان از دست رفتن کامل سرمایه وجود دارد و هیئت دولت جمهوری اسلامی ایران طی مصوبه ای، رمزارزها را مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی نمی داند و استفاده از آن را در مبادلات داخل کشور مجاز نمی شمارد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۶    
جلسه ی شورای حفاظت از اراضی ملی و پیشگیری از وقوع جرم دیواندره با موضوع پیشگیری از ساخت و سازو تغییر کاربری غیر مجاز و ساماندهی و رفع آلودگی رودخانه بالادست سد سیازاخ در دادگستری شهرستان دیواندره به ریاست رئیس دادگستری شهرستان دیواندره برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی از ظرفیت توجیه و ارشاد و انذار اشخاص حقیقی و حقوقی استفاده شد که اکثر آنان پذیرفتند و در موارد نادری افراد اصرار بر رفتار خلاف قانون خود داشتند که منجر به محکومیت آنها شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان: اولین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در سال 1403 به منظور بررسی موانع و چالش ها در صدور اسناد مالکیت برای اراضی داخل در محدوده شهری برگزار شد. ...