سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۰۹Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقوع جرم»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: دستگاه های مسئول باید در بازه تعطیلات نوروز به مثابه سنوات قبل تشدید نظارت های میدانی را در حوزه ساخت و ساز داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی با پیشرفت فناوری و تکنولوژی ابزارها و روش های پیشگیری از وقوع جرم و تخلف نیز پیشرفت کرده و بروز شده است.یکی از این ابزارهای امنیتی ، دوربین های مداربسته یا همان چشمان آهنی و بیداری هستند که در دهه اخیر در گوشه کنار شهر ، خیابان ها، در داخل مغازه ها ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان ظرفیتی برای کاهش آسیب های اجتماعی و جرائم در جامعه است گفت: پیشگیری امری علمی است که باید قبل از وقوع جرم انجام شود که دربرگیرنده تمامی تدابیر پیشگیرانه غیر قهرآمیز است و این امر امنیت پایدار جامعه را درپی دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی مانع وقوع جرم و بزهکاری در سطح جامعه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه: تجلیل از خانواده شهدا مانند تجلیل از ارزش های اسلامی است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: همسایه بانی یکی از شیوه های رایج جلوگیری از وقوع جرم به ویژه سرقت است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، چهارمین نسخه کتابچه ارتباط بدون خشونت توسط کانون جهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان با همکاری معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان منتشر شد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شهردار کیاشهر در حاشیه ارائه کارت زیست یار به دانش آموزان، اهمیت صیانت از محیط زیست را جز اهداف اصلی مجموعه مدیریت شهری بندر کیاشهر برشمرد و گفت: طرح زیست یار به پیشنهاد معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان و با هدف اشاعه فرهنگ زیست محیطی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعات مندرج در گزارش مرکز آمار می گوید در سال 1400 موارد وقوع جرم افزایش داشته است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۴    
نشست توجیهی با مدیران شرکت های تعاونی مسکن شهرستان اردبیل در خصوص ساماندهی قراردادهای صادره برای زمین های زراعی با حضور معاون دادستان عمومی و انقلاب و مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: شرایط گروه سنی نوجوان و جوان ایجاب می کند تا متولیان و برنامه ریزان اجتماعی و فرهنگی از این قشر سرنوشت ساز غافل نشوند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تعمیر غیراصولی و تحمیل خسارات، دریافت وجوه خارج از تعرفه، ایجاد نارضایتی و درگیری و حتی وقوع جرایمی چون مزاحمت، سرقت و ... در پوشش اینگونه فعالیت های غیرمجاز، شاهد تشکیل پرونده های قضایی متعددی نیز می باشیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح با اشاره به اینکه در سال 1402، ربع قرن تلاش در زمینه پیشگیری از وقوع جرم در بین نیرو های مسلح کشور را گرامی می داریم، تاکید کرد: اقدامات پیشگیرانه در سازمان قضایی نیرو های مسلح کشور در طول 20 سال اخیر منجر به کاهش 70 درصدی جرایم در بین نیرو های مسلح شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین جلسه شورای پیشگیری وقوع جرم استان موضوع استقرار کشیک های قضایی در دادگستری ها و دادسرا ها مطرح شد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
آیین افتتاح فاز اول مرمت پل چوبی بندرکیاشهر و همچنین پارک محله ای شیلات با حضور احمد آقایی، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان، مرتضی عاطفی شهردار، امام جمعه، اعضاء شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهری برگزار شد.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر لزوم پیشگیری از رانندگی بدون گواهینامه تأکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۳    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام در راستای اجرای برنامه توسعه کمی و کیفی مراکز مشاوره در کنار دادگاه های خانواده، از مرکز مشاوره خانواده رهیاب و مرکز مشاوره همدلی بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان های سراسر کشور از برخورد با داروخانه و مراکز دارویی متخلف در دریافت هزینه های غیر قانونی خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نوعی رئیس دادگستری و رئیس ستاد پیشگیری از وقوع جرم شهرستان مشکین شهر در جلسه امروز ستاد پیشگیری از جرم ضمن دعوت از شهروندان محترم در برگزاری ایمن و عاری از حادثه مراسم چهارشنبه سوری ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: انتظار می رود دستگاه های عضو شورای حقوق بیت المال با همکاری خود آمادگی لازم برای برخورد قانونی با متجاوزین اراضی ملی، انفال و ساخت و سازهای غیر مجاز در هر نقطه از استان به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی را داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با اشاره به کاهش چشمگیر جرایم رایج در نیروهای مسلح گفت: افتخار ما این است که بتوانیم وقوع جرم در بین این نیروها را به حداقل برسانیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با اشاره به این مطلب که کم بودن جرم در بین نیروهای مسلح افتخار ماست، گفت: موضوع پیشگیری از وقوع جرم در سازمان قضایی نیروهای مسلح سبقه 25 ساله دارد و اقدامات این حوزه بسیار اثرگذار بوده و منجر به کاهش جرایم و پیشگیری از جرایم جدید در این حوزه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۱    
رییس سازمان قضایی نیرو های مسلح کشورگفت: پایین بودن جرم در بین نیرو های مسلح موجب افتخار است و در سال آینده ربع قرن پیشگیری از وقوع جرم را گرامی خواهیم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز خراسان رضوی از شرایط خوب مشهد در شب چهارشنبه سوری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز با بیان اینکه مجازات های قانونی برای اقدامات مجرمانه در چهارشنبه آخر سال تدبیر شده است، گفت: والدین فرزندان خود را با خطر تنها نگذارند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقع جرم دادگستری کل استان کردستان اظهار کرد: با توجه به اهمیت استفاده از نهادهای ارفاقی به ویژه جایگزین های حبس با هدف کاهش جمعیت کیفری و نیز ترغیب قضات محاکم کیفری، در سال جاری و به همت این معاونت برنامه ترویج استفاده از تاسیسات منتخب حبس زدا اجرا گردید.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان یزد با اشاره به خطرات ناشی از استفاده از مواد آتش زا در چهارشنبه آخر سال گفت: والدین آسیب زا بودن مواد آتش زا در چهارشنبه آخر سال را به فرزندان خود بیاموزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان کل کشور گفت : در صورت اثبات تصرفات غیرقانونی در جنگل های حرّا در قشم ، با متصرفان برخورد قاطع خواهد شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
اختتامیه اولین و بزرگ ترین جشنواره تقدیر از نقدهای برتر درباره قوه قضاییه همزمان با ولادت امام زمان(عج) در تهران و باحضور حجت الاسلام والمسلمین دکترمحمد مصدق معاون اول قوه قضاییه، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری ...
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ابوالفضل فرحبخش رئیس دادگستری شهرستان زرند در آخرین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان زرند که در فرمانداری برگزار شد دغدغه ی به حق مردم را چه بصورت حضوری چه از طریق شبکه های اجتماعی نسبت به لزوم ترمیم جاده های مواصلاتی شهرستان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۷:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان ، چهارمین نشست دبیرخانه رصد آسیب های اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با حضور نمایندگان ادارات عضو دبیرخانه ، معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری،معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ،استانداری ،دانشگاه سیستان ،دانشگاه علوم پزشکی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه پلیس هیچ گاه مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست گفت: تمام تلاش پلیس پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخر سال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان: با اخلاگران نظم عمومی در شب چهارشنبه آخر سال برابر قانون برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان گفت: کسانی که به بهانه مراسم چهارشنبه پایان سال قصد اخلال در نظم و آسایش و آرامش عمومی داشته باشند و یا مبادرت به تخریب اموال عمومی کنند، تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شیراز ازآزادی 103 زندانی واجد شرایط با کمک خیرین توسط این انجمن در سال 1401 خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
مرصاد نیوز: معاون قضائی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به جدیت ضابطین در برخورد با برهم زنندگان آرامش و امنیت مردم گفت: نقش خانواده ها در پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال مهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: با افزایش چشمگیر تصادفات در سال گذشته نقش عوامل انسانی نباید در این راستا نادیده گرفته شود.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روزنامه صمت، چندی پیش بود که معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامکی اعلام کرد: در صورت بروز حادثه با وسیله نقلیه موتوری فاقد بیمه نامه شخص ثالث، علاوه بر پرداخت خسارت، مالک به پرداخت جزای نقدی تا 20 درصد مجموع خسارت بدنی وارده ملزم خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: بنا داریم در سال آینده با برنامه هایی که پیش بینی شده، افزایش احساس امنیت شهروندان، کاهش جرائم و کاهش فاصله وقوع جرم و کشفیات را در دستور کار داشته باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سعید سرباز جان فدا با بیان اینکه تحصیل و آموزش یکی از اصلی ترین عوامل پیشگیری از وقوع جرم است، گفت: 9 نفر از زندانیان خراسان رضوی در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: علوم جدید روانشناسی، جامعه شناسی و منابع دینی با انجام پژوهش های میدانی در خصوص آسیب های اجتماعی به این واقعیت رسیده اند که ریشه ناملایمات فردی و اجتماعی و کج روی های جامعه ریشه در تربیت خانواده و انسجام خانواده دارد.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
سمینار پیشگیری از آسیب های فضای مجازی برای خانواده های کارکنان دولتی با همکاری پلیس فتا استان و سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد. کارشناس پلیس فتا خوزستان در جمع خانواده های سازمان آب و برق استان خوزستان با موضوع آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون دادستان یزد در امور فضای مجازی و پیشگیری از وقوع جرم به مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال هشدار داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در سال 1401 به منظور اتخاد تدابیر پیشگیرانه برای نوروز ایمن در محل ساختمان مرکزی دادگستری استان برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به منظور پیگیری، تهیه و تدوین برنامه جامع عملیاتی در راستای پیشگیری از وقوع جرم، جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان اردل، با حضور سیدمحمد موسوی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان سامان با دستور کار ارائه ی برنامه های اجرایی سال 1402، اتخاذ تصمیم در خصوص نظم چهارشنبه ی آخر سال، امنیت تعطیلات نوروزی و پیشگیری از تصرفات غیرمجاز اراضی با حضور سیدمحمد موسوی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس با هنجارشکنان و برهم زنندگان آرامش مردم در آستانه آخرین چهارشنبه سال بدون اغماض و مماشات برخورد می کند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شصت و چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان چهارمحال و بختیاری با دستورکار بررسی مصوبه شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم کشور در خصوص 10 اتهام اولویتی استان در محل سالن کنفرانس اداره کل دادگستری برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز ضمن تاکید بر اجرای مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم استان، از برخورد با مدیرانی خبر داد که در این زمینه ترک فعل دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۸    
اردبیل- معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: اتخاذ تدابیر و اقدامات پیشگیرانه با توجه به مناسبت های پیش رو از جمله نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ضرورت دارد.