پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۲۹Oct 2020 22

جدیدترین‌های «شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی»

وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در دیدار استاندار فارس ومدیر کل ورزش وجوانان از ایشان از افتتاح سالن شش هزار نفری شیراز در دهه فجر 1399خبر داد
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۴    
آیین افتتاح هتل ورزش گلستان با حضور دکتر استاندار گلستان و مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های وزارت وزرش و جوانان و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از روابط عمومی فدراسبون انجمن های ورزش های رزمی، این پروژه قرار است بخشی از ساختمان اداری، تمرینی و خوابگاهی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی را تشکیل دهد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۵    
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور درباره خبر منتشره در خبرگزاری دانا توضیحاتی ارائه کرد.
مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صبح امروز از فدراسیون بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مهندس کریمی مدیرعامل و دکتر حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه مهندس جلائیان مدیر مجموعه ورزشی ...
مهندس کریمی صبح امروز در فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین حضور یافت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مهندس کریمی مدیرعامل و دکتر حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه مهندس جلائیان مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۱    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس در دیدار با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بر لزوم تسریع در ساخت سالن ورزشی 6 هزار نفری گرگان تا پایان دولت دوازدهم تاکید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۵۶    
تصاویری از برگزاری مجمع سالیانه جاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز با مهندس کریمی دیدار و گفتگو کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۶    
آخرین وضعیت پروژه های ورزشی استان البرز در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان این استان با مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، مورد بررسی قرار گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۶    
آخرین وضعیت پروژه های ورزشی استان تهران در دیدار دو تن از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
برای چندمین بار طی یک سال گذشته موضوع جابه جایی مدیریتی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی مطرح شده و این بار به حدی جدی که از گزینه احتمالی برای جایگزینی هم نام برده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت پروژه های ورزشی استان زنجان در دیدار نماینده مردم این استان در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هتل ورزش گلستان امروز3 مهرماه 1399 از طریق ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور و با حضور حسن کریمی مدیرعامل ، رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مدیر کل امور اجرایی سفرهای ریاست جمهوری ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. آیین افتتاح هتل ورزش گلستان با حضور دکتر استاندار گلستان و مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری و همزمان با ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: 27 پروژه که پیشرفت بالای 70 درصدی دارد، در صورت مساعدت 400 میلیارد تومانی دولت به این شرکت تا قبل از اتمام دولت تدبیرو امید این پروژه ها نیز به پایان خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: برای تکمیل 27 پروژه ورزشی کشور به 400 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و وزارت ورزش و جوانان امروز، در چهارمین روز هفته دفاع مقدس و هشتمین سال فعالیت دولت تدبیر و امید هفت طرح عمرانی را افتتاح می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان: اگر پول از طرف شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به پیمانکار تزریق شود تا یک ماه دیگر خوابگاه کمانداران آماده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
عملیات اجرایی سالن 6 هزار نفری بندرعباس با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بزودی آغاز می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خصوص پروژه های ورزشی این استان با وی دیدار و گفتگو کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت پروژه های ورزشی ملی استان کرمانشاه با حضور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور پیگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۶    
با وجود دستور وزیر ورزش مبنی بر اختصاص زمینی در مجموعه ورزشی آزادی به فدراسیون هاکی، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هنوز این زمین را تحویل نداده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ایران به یک معضل جدی برای ورزش ایران تبدیل شده است. تاریخ انتشار: 07:45 - 12 شهریور 1399 - کد خبر: 652145
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۳:۵۸    
به مناسبت هفته دولت صورت گرقت نمایندگان سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی شرکت مادر تخصصی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از استادیوم علی دایی بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از افتتاح ورزشگاه 5000 نفری شهریار به مناسبت هفته دولت خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۸    
*حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مجموع 7 میلیارد بابت اجاره ورزشگاه آزادی به این شرکت بدهکار هستند. برای امسال هم هر بازی باید 150 میلیون تومان می دادند. پس از شیوع ویروس کرونا نیز نگاه حمایتی نسبت به دو باشگاه کرده ایم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری حسن کریمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به مناسبت هفته دولت برگزار شد .
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: بیش از هفت میلیارد تومان بدهی سرخابی ها در سال گذشته بود و امسال خیلی مشکل نداشتند و فقط طلب خود را برداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ورزشی گفت: ما قرار است شیرودی را به همین شکل حفظ کنین و فقط کمی تغییر کاربری بدهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: مسوولیت بلیت فروشی برای مسابقات لیگ برتر در فصل آینده برعهده 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس است و شرکت توسعه در این زمینه مسوولیتی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه های استقلال و پرسپولیس به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی مبلغ 14 میلیارد بدهی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: ما به دنبال ساخت پارکینگ طبقاتی در آزادی هستیم تا مشکلات حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعلام کرد بلیت فروشی سرخابی ها فقط برای یک نیم فصل بر عهده آنها بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۴    
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در نشست خبری به مناسب هفته دولت صحبت هایی را مطرح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با تاکید بر اینکه کرونا تا پایان سال 80 میلیارد تومان به این شرکت خسارت وارد خواهد کرد، گفت: دو تیم تهرانی 14 میلیارد تومان به ما بدهکارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با حضور در مجموعه ورزشی تنیس استقلال از اماکن ورزشی این مجموعه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۸    
تهران- ایرنا- وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در هفته دولت 175 طرح نیمه تمام ورزشی را افتتاح می کنند. این طرح ها شامل ورزشگاه ها، سالن های ورزشی و استخر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان متولیان زیرساخت های ورزش کشور طی هفت سال اخیر دولت تدبیر و امید با بهره گیری از توان و تخصص داخلی تاکنون 72 طرح نیمه تمام کلان و خُرد را در استان های مختلف کشور تکمیل و افتتاح کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی ظهر امروز از خوابگاه و ساختمان اداری در حال ساخت فدراسیون تیراندازی با کمان بازدید کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت حضرت سیدالشهداء (ع)، مجموعه های ورزشی تحت پوشش شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، سیاه پوش شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل، مدیرکل ورزش و جوانان این استان و رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با رییس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور دیدار کردند.
استاندار اردبیل، مدیرکل ورزش و جوانان این استان و رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با رییس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور دیدار کردند. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بعد از ماه ها پیگیری و موافقت وزارت ورزش، در جلسه مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با کریمی، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صورتجلسه واگذاری یک قطعه زمین هزار متری به نام فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به صورت قطعی امضا و تحویل سرپرست فدراسیون شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۱    
نشست بررسی پروژه های عمرانی مجموعه ورزشی شهید شیرودی در دفتر مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- انتقال یک هزار متر زمین برای ساخت، ساختمان اداری فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در مجموعه ورزشی آزادی تهران در امضای بین رییس فدراسیون و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی قطعی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: به دلیل عدم انجام تعهدات از سوی فدراسیون تنیس، این زمین را از فدراسیون گرفتیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۱    
معاون پشتیبانی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه سرپرست مجموعه شهید کشوری از سالن چند منظوره و سایر اماکن این مجموعه بازدید نمود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۴    
حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه حسین عباسی فرماندار با حضور در محل پروژه استادیوم 5 هزار نفری پیشوا از روند اجرایی این طرح بازدید کردند.