دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۳:۳۵Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی»

وزارت ورزش و جوانان   ۳ ساعت پیش    
در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور دریافت اعتبارات سالن سام و زال ورزشی قشم واستادیوم ده هزار نفری میناب مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۷    
مدیر منطقه ای شمال غرب شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امورحقوقی ، مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان، نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل ورزش و جوانان این استان با حضور در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بامهندس کریمی دیدار و در خصوص تکمیل پروژه های ورزشی استان گلستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، آخرین وضعیت پروژه های ورزشی این استان مورد بررسی قرار گرفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سالن زنده یاد محمد داودی که از 30 سال پیش محل فعالیت قهرمانان سنگنوردی کشور در مجموعه ورزشی شیرودی است طی روزهای اخیر به خاطر اقدام تخریبی برخی افراد که به بخشی از دیواره و تشک های آن هم آسیب جدی وارد کرده، غیر قابل استفاده شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مراسم رونمایی از تندیس قهرمانان و مدال آوران ورزش ایران امروز سه شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - ثبت ملی مجموعه سوارکاری گنبدکاووس و اجاره های کوتاه مدت یک ساله از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، به اعتقاد کارشناسان، مدیران، عوامل اجرایی برگزاری مسابقات اسبدوانی، مالکان، مربیان و چابکسواران از موانع اصلی توسعه کند و بازسازی طولانی این مجموعه ورزشی پرطرفدار است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنده یاد مهرداد میناوند در این فیلم بیان می کند که مردم سر کارند. خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس یک دروغه! آقای سلطانی فر، نظرشون چیه؟ راستی چه خبر از وضعیت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشوری کشور، نمایندگان مجلس، قصد تحقیق و تفحص ندارند؟ مردم حق دارند خیلی چیز ها را بدانند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۱    
باید خدمت نامزد انتخابات ریاست جمهوری عرض شود که کار بسیار پیچیده تر از فرمایشات شماست. در بررسی تخلفات احتمالی ، لطفا به دو حوزه انتخابات فدراسیون ها و بررسی وضعیت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ورود کنید. اگر اطلاعات خاصی نیاز بود، رسانه در خدمت شماست. بسم الله .
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۳:۳۶    
کارشناسان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از بخش های مختلف مجموعه آفتاب انقلاب بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح هفت طرح ورزشی این شرکت در دهه فجر امسال خبر داد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۱    
سنگنوردی پروژه انتقال سالن سنگ نوردی داوودی از مجموعه ورزشی شهید شیرودی به مجموعه ورزشی شهید کبکانیان آغاز شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با حضور در مجموعه ورزشی شهید شیرودی با جلائیان مدیرمجموعه دیدار و گفتگو کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با دکتر تقی زاده معاون امور مجلس،حقوقی وهماهنگی اموراستان ها وزارت ورزش و جوانان و مهندس کریمی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور آخرین وضعیت ورزشگاه 15000 نفری نیشابور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور جهت بازدید از پروژه های ورزشی به استان فارس سفر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صبح امروز سه شنبه 30 دی جهت بازدید از پروژه های ورزشی استان فارس عازم شیراز شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۹    
رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - معاون فنی مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: پروژه ورزشگاه 6 هزار نفره انقلاب کرج پروژه ای مهم و استراتژیک برای استان البرز محسوب می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۹    
رئیس فدراسیون گلف با مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه گفتگو کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، پس از تلاش و پیگیری های فراوان آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو و مسئولان ورزش سرانجام امروز (چهارشنبه) مراسم ساخت آکادمی جودوی ایران آغاز شد. ...
برترین خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۳:۰۴    
تقی زاده معاون امور حقوقی مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان مازندران از استادیوم 5 هزار نفری شهید ناطق نوری و سالن 3 هزار و 500 نفری شهدای رستمرود بازدید کردند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تعداد پروژه های ورزشی نیمه کاره در کشور را 336 طرح اعلام و اعتبار مورد نیاز برای تکمیل را چهار هزار و 500 میلیارد تومان ذکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور پیشرفت فیزیکی ورزشگاه پنج هزار نفری شهید چمران آمل را 70 درصد اعلام کرد و گفت که این ورزشگاه تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به دیدار با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، گفت: پیگیر توسعه و تجهیز زیرساخت های ورزش و جوانان استان همدان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اینکه بر اساس حکم دادگاه در ماجرای ضایعه نخاعی یک اسکی باز در پیست شمشک تا درصدی مشخص مقصر شناخته شده اما هنوز دیه پرداخت نکرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست هماهنگی کاندیداتوری ایران در جام ملت های آسیا 2027 با حضور دبیرکل فدراسیون ، روسای 8 هیات فوتبال ، شهرداران و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار خواهد شد
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۸:۴۵    
اقتصاد ایران: رئیس فدراسیون تنیس از پرداخت سه میلیارد تومان از بدهی این فدراسیون به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس فداسیون تنیس از پرداخت سه میلیارد تومان از بدهی فدراسیون تنیس به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با همراهی و حمایت وزیر ورزش و جوانان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز سه شنبه پس از دیدار با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این دیدار شروع عملیات احداث ورزشگاه پنج هزار نفری خوی و تکمیل ورزشگاه مهاباد مورد تایید قرار گرفت ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مراسم افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی برگزار شد مردم نیوز : در مراسم افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی جمعی از مسئولان از جمله دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، دکتر جمشید تقی زاده معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۲    
پیگیری آخرین وضعیت پروژه های ورزشی اصفهان در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان با مهندس کریمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صورت گرفت.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، صبح امروز یکشنبه بیست و سوم آذرماه با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، نمایندگان حقوقی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: با مساعدت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، بهره برداری از اماکن ورزشی به شهرداری ها واگذار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تیروکمان درباره وضعیت خوابگاه کمانداران و زمان اتمام این پروژه گفت: برای تکمیل و به بهره برداری رساندن این پروژه همچنان منتظر دریافت اعتبارات از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۶    
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از برگزاری بدون تماشاگر بازی پرسپولیس و صنعت نفت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از برگزاری دیدار پرسپولیس و صنعت نفت در ورزشگاه آزادی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم آمل و بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان با مهندس کریمی دیدار کردند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در نشست مدیریتی ویژه ساماندهی وضعیت هواداری در فوتبال کشور در خصوص چالشها و فرصتها و راهکارهای مناسب برای بهبود وضعیت فرهنگ هواداری بحث و تبادل نظر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۵    
در حالی که یکسال است بازسازی زمین چمن مصنوعی ناشنوایان در دستور کار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی قرار گرفته و این تیم در اسفند باید در انتخابی المپیک ناشنوایان شرکت کند، اما هنوز وضعیت بازسازی این زمین چمن در هاله ای از ابهام قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در بازید از ورزشگاه 5 هزار نفری انقلاب نیشابور از تامین اعتبار و تکمیل ساخت این ورزشگاه تا پایان سال جاری خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اختصاص 20 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه نیمه کاره سالن شش هزار نفری دهکده المپیک خبر داد. صابر رحیمی بااشاره به پیگیری های چند ماه اخیر مسئولین استانی برای تکمیل پروژه ملی سالن 6هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
با تصمیم هیئت وزیران، وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی می توانند به دلیل شرایط کرونا همه یا بخشی از اجاره بهای اماکن مورد اجاره به بخش خصوصی را دریافت نکنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در دیدار استاندار فارس ومدیر کل ورزش وجوانان از ایشان از افتتاح سالن شش هزار نفری شیراز در دهه فجر 1399خبر داد
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۴    
آیین افتتاح هتل ورزش گلستان با حضور دکتر استاندار گلستان و مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های وزارت وزرش و جوانان و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از روابط عمومی فدراسبون انجمن های ورزش های رزمی، این پروژه قرار است بخشی از ساختمان اداری، تمرینی و خوابگاهی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی را تشکیل دهد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۵    
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور درباره خبر منتشره در خبرگزاری دانا توضیحاتی ارائه کرد.
مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صبح امروز از فدراسیون بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مهندس کریمی مدیرعامل و دکتر حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه مهندس جلائیان مدیر مجموعه ورزشی ...
مهندس کریمی صبح امروز در فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین حضور یافت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مهندس کریمی مدیرعامل و دکتر حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه مهندس جلائیان مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۱    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس در دیدار با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بر لزوم تسریع در ساخت سالن ورزشی 6 هزار نفری گرگان تا پایان دولت دوازدهم تاکید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۵۶    
تصاویری از برگزاری مجمع سالیانه جاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز با مهندس کریمی دیدار و گفتگو کرد.