دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۲۴Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان برنامه و بودجه»

دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به یک مقاله دنیای اقتصاد اعلام کرد؛ بیش از یک سال کار تحقیقاتی از سوی دو مرکز پژوهشی سازمان برنامه و بودجه، تدوین بیش از 30 مجلد اسناد پشتیبان، بیش از هزار ساعت کار پژوهشی غیررسمی ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
حقوق ها 20درصد افزایش می یابد علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی روز گذشته مجلس و دولت گفت: در این جلسه سیدمسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد که پیش بینی شده حقوق ها در سال آینده 20 درصد افزایش پیدا کند. / فارس
برترین ها / کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان با کلیات طرح اصلاح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در راستای رفع موانع دریافت تسهیلات بانکی موافقت کردند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: تراز پرداختی های کارکنان استاندارد در استان مرکزی مناسب نیست و نیاز است سازمان برنامه و بودجه به این مسئله به صورت ویژه ورود کند چراکه حق آنها بیش از این است.
اقتصاد نیوز   ۶ ساعت پیش    
اقتصادنیوز: رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که در سال آینده حقوق ها 20 درصد افزایش پیدا می کند.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
فارس : رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که پیش بینی شده است در سال 1402 حقوق ها 20 درصد افزایش پیدا کند.
آنا / شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از جلسه مشترک غیرعلنی مجلس و دولت را تشریح کرد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه از امروز رسیدگی به بودجه سال 1402 در دولت شروع می شود، گفت: برنامه هفتم مسئله محور است و اقتصاد و معیشت مردم محور آن است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی از عملکرد سازمان برنامه و بودجه درباره اجرای پروژه های استانی انتقاد کرد.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم طوالش در مجلس گفت: علیرغم مراجعات زیادی که به سازمان برنامه و بودجه در مورد اختصاص بودجه به پروژه های حوزه انتخابیه داشتیم اما همچنان در بلاتکلیفی به سر می بریم.
سالم خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سالم خبر: معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی خبر داد: تعرفه خدمات دارویی در سازمان برنامه و بودجه تصویب و به زودی اجرایی خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از همراهی سازمان برنامه و بودجه در تخصیص اعتبارات رتبه بندی و پاداش پایان خدمت فرهنگیان قدردانی کرد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اواخر سال گذشته بود که طرح ساماندهی دستگاه های کارتخوان به عنوان یکی از پیش نیازهای اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان اجرایی شد. پیش از اجرای این طرح که با همکاری بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه اجرایی شد، حدود 18 میلیون و 800 هزار ابزار پرداخت در کشور وجود داشت. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی محسنی با بیان اینکه در اردیبهشت ماه امسال استخدام 20 هزار نفر پرستار اعلام شد، گفت: با توجه به اینکه در کشور 15 هزار پرستار بازنشسته می شوند سازمان برنامه و بودجه و استخدامی کشور مجوز جذب را صادر کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/لرستان معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مواردی مانند کمک، استمهال وام ها و تسهیلات جدید به خسارت دیدگان ناشی از سیل را به دوستان خود در سازمان برنامه وبودجه انتقال می دهیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اردیبهشت ماه امسال استخدام 20 هزار نفر پرستار اعلام شد، گفت: با توجه به اینکه در کشور 15 هزار پرستار بازنشسته می شوند سازمان برنامه و بودجه و استخدامی کشور مجوز جذب را صادر کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۱    
اقتصاد ایران: عضو هیات رئیسه مجلس از وعده رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان در سال آینده خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
براساس قانون ابتدا باید برنامه هفتم توسعه به مجلس ارائه گردد اما به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت در حال تکمیل لایحه بودجه است، اگر بنا باشد ابتدا لایحه بودجه به مجلس ارائه گردد باید مجوز لازم برای تمدید برنامه اخذ شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس از جزئیات جلسه غیرعلنی قوای مجریه و مقننه در بهارستان خبر داد و گفت: وزرای اطلاعات، صمت، بهداشت و رئیس سازمان برنامه و بودجه مطالبی را مطرح کرده و گزارش هایی را پیرامون حوزه های تخصصی خود به ویژه در حوزه اقتصاد و کمبودهایی که در حوزه دارو وجود داشت، ارائه کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۵    
براساس قانون ابتدا باید برنامه هفتم توسعه به مجلس ارائه گردد اما به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت در حال تکمیل لایحه بودجه است، اگر بنا باشد ابتدا لایحه بودجه به مجلس ارائه گردد باید مجوز لازم برای تمدید برنامه اخذ شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در این نشست عنوان کرد که در سال آینده حقوق ها 20 درصد افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در این نشست عنوان کرد که در سال آینده حقوق ها 20 درصد افزایش پیدا می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رییس جمهور از انعکاس گزارش کامل خسارات ناشی از سیل و سایر مشکلات مردم الیگودرز به سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۵    
دستورالعمل اجرایی قانون ترمیم حقوق کارمندان ابلاغ شد. رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت ترمیم حقوق کارمندان توضیحاتی ارائه کرد. حداقل افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان 900 و حداکثر افزایش حقوق کارمندان 2 میلیون تومان است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرایی قانون ترمیم حقوق کارمندان ابلاغ شد. رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت ترمیم حقوق کارمندان توضیحاتی ارائه کرد. حداقل افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان 900 و حداکثر افزایش حقوق کارمندان 2 میلیون تومان است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۰    
تعرفه خدمات دارویی در سازمان برنامه و بودجه تصویب و به زودی اجرایی خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد تدوین لایحه بودجه 1402 مساله محور و بر اساس الزامات قوانین بالادستی و در چارچوب سیاست های کلی و بخشنامه برنامه هفتم تهیه شده که بر موضوعات کلیدی پیشران ها، بسترسازها و بحران زداها متمرکز است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اقتصاد سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه نظام برنامه ریزی برنامه هفتم مسئله محور است و متفاوت از دوره های قبل خواهد بود، گفت: آسیب شناسی برنامه ششم در حوزه بهبود محیط کسب و کار نشان می دهد که ضمانت اجرایی خوبی دیده نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
لایحه برنامه هفتم توسعه تا پایان هفته از سوی سازمان برنامه و بودجه به دولت ارائه می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که کارشناسان معتقدند حل کامل مساله معیشت مردم حداقل سه سال طول می کشد اما باید به این نکته توجه کرد که تاکید صرف روی مدل قیمت های نسبی باعث اختلال در بازار کالاهای اساسی و دارو شد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: کنترل مصرف انرژی از الزامات دستیابی به رشد 8 درصدی است و اگر مصرف گاز کنترل نشود، احتمال تبدیل شدن کشور به وارد کننده گاز وجود دارد.
سلام نو / کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
محمد جعفری رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: نمی خواهیم قیمت انرژی را گران کنیم اما از طرف دیگر روند کنونی مصرف انرژی برای کشور آسیب زاست و باید برای آن فکری اساسی شود.
سلام نو / روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
زهرا حسینی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1400 استان طی چند روز آینده خبر داد.
سلام نو / روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
پرداخت خدمت بازنشستگان از چهارشنبه 9 آذر شروع شده و پرداخت منوط به اعلام اسامی از سمت دستگاه هاست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اگر مصرف گاز در کشور کنترل نشود، احتمال تبدیل شدن کشور به واردکننده گاز وجود دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۸    
میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت پاداش خدمت بازنشستگان گفت: پرداخت پاداش بازنشستگان از روز چهارشنبه 9 آذرماه آغاز شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۵    
رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: نمی خواهیم قیمت انرژی را گران کنیم اما از طرف دیگر روند کنونی مصرف انرژی برای کشور آسیب زاست و باید برای آن فکری اساسی شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- با وجود اینکه طی مدت فعالیت دولت سیزدهم، رابطه میان پاستور و بهارستان بسیار مطلوب بود و حتی وزرا با رای اعتماد بالا، مجوز حضور در دولت را گرفتند، اما حالا به نظر می رسد رابطه دولت و مجلس شکرآب شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: نمی خواهیم قیمت انرژی را گران کنیم، اما از طرف دیگر روند کنونی مصرف انرژی برای کشور آسیب زاست و باید برای آن فکری اساسی شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرهای ما از ایران و جهان را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید... اینستاگرام تلگرام توییتر مرگ سالانه 27 هزار ایرانی بر اثر آلودگی هوا 11 آذر 1401 16:51 ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
مسعود میرکاظمی،رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش خدمت بازنشستگان از 9 آذرماه خبر داد.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸   + ۶۱ سایت دیگر  
رییس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: کنترل مصرف انرژی از الزامات دستیابی به رشد 8 درصدی است و اگر مصرف گاز کنترل نشود، احتمال تبدیل شدن کشور به وارد کننده گاز وجود دارد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری وابسته به برخی مدیران دولت سابق، ضمن کنایه زدن به دولت رئیسی می نویسد: کسری بودجه فعلی، قابل پیش بینی بود مقام های سیاسی و افراد بانفوذ هزینه های زیادی به بودجه تحمیل کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۱    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی گفت: برنامه ها در استان مرکزی براساس موضوع محوری و مسئله محوری دنبال می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: دولت بارها هرگونه افزایش قیمت بنزین را تکذیب کرده است و برنامه ای برای اصلاح قیمت بنزین ندارد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵    
شرکت پتروشیمی خارک در نظر دارد تهیه مصالح و اجرای ساختمان یک باب مدرسه 9 کلاسه واقع دراستان بوشهر جزیره خارک به شرح ذیل را از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط دارای رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه واگذار نماید.
معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان های سازمان برنامه وبودجه کشور گفت: تمام تلاش ها معطوف به اینکه برنامه پنجساله هفتم توسعه بسیارگویا، مجمل، دارای اهداف و اولویت های مشخص و همینطور بنا به تاکیدات ریاست جمهوری مسئله محور تدوین شود.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نقدینه - خزانه دار کل کشور به همه دستگاه ها اعلام کرد که به منظور تامین پاداش خدمت کارکنان لیست پرداخت را مطابق فرمت بانک مرکزی به منظور پرداخت مستقیم به ذینفع ارسال کنند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق سربازان باید 60 تا 90 درصد حقوق پایور باشد، اما سازمان برنامه و بودجه نسبت به افزایش حقوق سربازان اقدامی نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: سازمان برنامه و بودجه کشور مسئولیت جمع آوری نظرات در خصوص محیط کسب و کار برای تدوین برنامه هفتم توسعه را برعهده خراسان شمالی و تهران گذاشته است.