دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۳:۲۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان برنامه و بودجه»

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان را جایگزین رئیس فعلی سازمان هدفمند سازی یارانه ها کرد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
با تصویب نمایندگان مجلس، سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی در تعیین و بازنگری نرخ حقوق دولتی معادن به ترکیب اعضای شورای عالی معادن اضافه می شوند.
شفا آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جدید سازمان هدفمندی پیش از این رئیس سازمان برنامه و بودجه اهواز بوده است و با حکم محمدباقر نوبخت به این سمت منصوب شد.
پانا   ۳ ساعت پیش    
تهران (پانا) - محمدحسین صابر با حکم محمدباقرنوبخت مشاور و نماینده ویژه سازمان برنامه و بودجه در امور انرژی و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی منصوب شد. وی از مدیران جوان و موفق کشور بوده که پیش از این رئیس سازمان هدفمندی یارانه های کشور بوده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : اظهارات ارزی منتسب به محمود واعظی که روز جمعه منتشر و البته ساعاتی بعد از سوی خود او تکذیب شد همچنان واکنش هایی را به دنبال دارد. روز گذشته تذکر برخی نمایندگان در این باره، سبب شد محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه که به عنوان نماینده دولت در جلسه علنی دیروز حاضر بود ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: طی حکمی از سوی محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امید حاجتی رئیس اسبق سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان به عنوان رئیس سازمان هدفمندی یارانه های کشور منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: دومین پروژه ای که حداکثر در فروردین به بهره برداری می رسانیم، قطار اصفهان -بهارستان است که 195 میلیارد در سفری که رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اصفهان داشت، تامین اعتبار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان با بیان اینکه از 75 هزار طرح نیمه تمام موجود در کشور 3500 پروژه مربوط به استان اصفهان است، گفت: تا پایان فروردین 1400 مترو بهارستان- اصفهان به بهره برداری نهایی خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان برنامه و بودجه استان فارس از امضای 715 میلیارد تومان قرارداد میان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در راستای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: مجوزهای خاص که منجر به برداشت از صندوق توسعه ملی شد سهم مصوب این صندوق از منابع ورودی را کاهش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه ضمن تایید مخالفت خود با اعطای تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها، بی توجهی وزارت نفت به تنظیم یک جدول دقیق برای زمان بندی تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها را به عنوان دلیل مخالفت خود ذکر کرده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: رییس سازمان برنامه و بودجه از مجلس خواست لایحه دولت برای افزایش حقوق بازنشستگان را اعلام وصول کرده و در دستور کار قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه با انتشار جوابیه ای در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس با عنوان قول نوبخت برای پیگیری اعطای تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها/ شاهد کم کاری دولت در اجرای قانون هستیم توضیحاتی را ارائه کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس همواره به دنبال حل مشکلات مردم هستند و به هیچ وجه قصد ما این نیست که سقف حقوق بازنشستگان را کاهش دهیم. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمدباقر قالیباف در نشست علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی اصلاحات بخش درآمدی لایحه بودجه 1400، در پاسخ به سخنان محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر تصمیم مجلس برای کم کردن سقف حقوق بازنشستگان ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان برنامه و بودجه از مجلس خواست لایحه دولت برای افزایش حقوق بازنشستگان را اعلام وصول کرده و در دستور کار قرار دهد. دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه 1400 روز یکشنبه در بخش درآمدی و رسیدگی به اصلاحات اعمال شده موارد ارجاعی از صحن مجلس به کمیسیون تلفیق در حال برگزاری است و محمد باقر ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را فقط 18 درصد افزایش داد و مجلس بی عدالتی دولت در صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی را به نفع کارگران حل می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که در سال آینده 32 هزار میلیارد تومان برای افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و 18 هزار میلیارد تومان برای افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری اختصاص پیدا می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر تلاش مجلس برای کم کردن سقف منابع اعتباری بازنشستگان گفت: رفع مشکلات تأمین اجتماعی کارگران و صندوق بازنشستگی جزو دغدغه های همیشگی مجلس بوده است.
مدیرکل راه و شهرسازی به همراه مدیران ارشد استان به منظور بررسی روند توسعه و پیگیری مصوبات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان با دکتر نوبخت دیدار کردند.
اقتصاد آنلاین / ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف به واگذاری معادن شناسایی شده در سال 99 کردند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده تهران با انتقاد از سیاست های ارزی دولت به صحبت های منتشر شده از رئیس دفتر رئیس جمهور درباره گران کردن نرخ ارز اشاره کرد و آن را اعترافی از جانب دولتمردان دانست. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمد حسن علمداری، عضو هیأت مدیره بانک مسکن با اعلام این خبر گفت: در قالب ماده 56 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، تسهیلاتی بالغ بر 50 میلیارد تومان برای اتمام پروژه بزرگراه بیرجند -قائن از سوی بانک مسکن به این پروژه تزریق شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نوبخت در صحن علی مجلس از وجود مشکل در پرداخت یارانه ها در دولت بعدی سخن گفت. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت تا روز آخر یارانه ها را سر وقت پرداخت خواهد کرد اما دولت بعدی بداند در این زمینه مشکل خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مخالفت مدیران ارشد سازمان برنامه و بودجه با اجرای قانون پتروپالایشگاه ها در حالی است که رهبرانقلاب تاکنون دو بار ضمن حمایت از این قانون بر تسریع در اجرای آن تاکید کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه نمی توان برای یک روز هم پرداخت یارانه نقدی را به تأخیر انداخت، گفت: بدون تنخواه دولت های بعدی امکان پرداخت یارانه را نخواهند داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با مخالفت با انتشار اوراق برای جبران کسری منابع هدفمندی یارانه ها، عملا با آینده فروشی دولت مخالفت کردند، چون بنا به گفته رییس سازمان برنامه و بودجه، بازپرداخت این اوراق برای سال های بعد خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هشتمین جلسه علنی بررسی جزئیات لایحه بودجه 1400 صبح امروز شنبه 9 اسفندماه با حضور دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه وبودجه کشور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه تأکید کرد که حتی برای یک روز نمی توان پرداخت یارانه نقدی را به تأخیر انداخت.
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (شنبه) و بررسی جزییات لایحه بودجه 1400 در بخش درآمدی بند الف و د تبصره 14 را تصویب کردند. طبق این مصوبه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور در جلسه علنی امروز (شنبه) مجلس اعلام کرد که معاونش دچار کسالت شده و قرار است از این به بعد به عنوان نماینده دولت توضیحات لازم را به نمایندگان درباره لایحه بودجه 1400 بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۶:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه در راستای پنهان کردن بودجه بالای طرح تحول سلامت و تبعات سنگین اجرای این طرح پرهزینه و کم فایده، آمارهای قبلی خود درباره بودجه 35 هزار میلیارد تومانی طرح تحول سلامت در لایحه بودجه 98 را تکذیب کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
یک هزار و 860 واحد مسکن محرومان طی مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در لرستان تحویل داده شد. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: تفاهمنامه ای خرداد ماه پارسال بین استانداری لرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه باید مسیر اجرای قانون پتروپالایشگاه رو تسهیل کند، گفت: تشکیل نشدن جلسه صندوق توسعه ملی برای تعیین تکلیف تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها انشاءالله عامدانه نبوده است.
شیوا بیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۴    
اردبیل- دهیار روستای تپراقلو از برطرف شدن مشکل چندین ساله آب شرب این روستا خبر داد و گفت: پروژه آب شرب روستا با اعتبار 30 میلیارد ریالی با همکاری رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین مسئولین استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
جلسه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و رئیس صندوق بازنشستگی هما به محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با هدف پیگیری مسائل هما برگزار شد.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مخالفت رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون اقتصادی این سازمان با تعیین تکلیف اعطای تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها در حالی است که مقام معظم رهبری تاکنون دو بار ضمن حمایت از این قانون بر تسریع اجرای آن تاکید کرده اند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز با تقدیر از خیرین مدرسه ساز از جمله بانک اقتصادنوین برگزار شد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که سه شنبه 5 اسفندماه 99، با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر آموزش وپرورش ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه از سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست داریم آنچه که باید را اجرایی کند، گفت: مردم به دنبال عمل هستند و من تا زمانی که پشتوانه مالی نداشته باشم، نمی توانم به مردم قول بدهم.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۰    
استاندار و جمعی از مدیران آذربایجان غربی به منظور بررسی روند توسعه و پیگیری مصوبات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان با معاونان این سازمان دیدار کردند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال 20 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان پرداخت شد، گفت: برای افزایش قدرت خرید کارمندان دولت در سال گذشته، 50 درصد به حقوقشان اضافه شد و این باعث شکاف و تبعیض میان دریافتی شاغلین و بازنشستگان شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - معاون امور مجلس و توسعه منطقه ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: تا آنجا که برای ما مقدور بوده در حل مشکلات خوزستان کوتاهی نکرده ایم اما مسئولان ...
بدر پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای 99 و 1400 حدود 75 درصد خواهد بود. ...
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس امور استان ها و مناطق سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در روزهای آینده تخصیص اعتبارات 3 درصد نفت به استان ها و به ویژه استان خوزستان ابلاغ خواهد شد؛ در بحث اعتبارات ارزش افزوده که تاکنون 30 درصد محقق شده است نیز به زودی تخصیص جدیدی محقق خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
امید حاجتی رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان تکریم و مهرداد نیکو معارفه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نام همکاری شهرداری تهران و امور نظام فنی اجرایی، مشاوران و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف همکاری بین امور نظام فنی و شهرداری جهت تدوین اسناد و ضوابط، در راستای ایجاد وحدت رویه و همسان سازی امور فنی و اجرایی در مدیریت شهری امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امور مجلس و توسعه منطقه ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سهم خوزستان از اعتبارات مربوط به فروش نفت در لایحه بودجه سال 1400 افزایش یافته است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت با حضور در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور: ▫️ از خیرین مدرسه ساز باید قدردان باشم زیرا سازمان برنامه و بودجه و دولت را برای تحرک و پیشرفت در راستای مدرسه سازی به یک موتور جت وصل کردند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دکترعلیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران امروز با تاکید بر اینکه سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره کارکنان بهشت زهرا (س) بی احترامی به این عزیزان نبود ...