یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۴:۱۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۰ دقیقه پیش    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمان گفت: 674 پروژه اقتصاد مقاومتی سال گذشته استان پیشرفت 66 درصدی دارند و 475 پروژه نیمه تمام وجود دارد.
ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- ریس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 137 میلیارد و 210 میلیون ریال اعتبار پارسال در حوزه های مختلف مرتبط با بانوان استان هزینه شد که 83 میلیارد و 500 میلیون ریال آن در بخش بهزیستی بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۲۰ دقیقه پیش    
مهرداد نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان از پروژه های خانه هنرمندان و خانه فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بازدید کرد.
اقتصاد ایران: بجنورد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی از جذب 317 میلیارد تومان از اعتبارات سال 99 خبر داد و گفت: خراسان شمالی جزو 3 استان برتر کشور در میزان درصدی کسری بودجه است.
حسین فلاح فرماندار میبد صبح امروز در دیدار های جداگانه با معاون عمرانی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رئیس صنعت، معدن و تجارت استان یزد در خصوص تخصیص اعتبارات سال 1400 و اعتبارات معادن نسبت به آسفالت جاده ای رایزنی کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در پی رانش زمین در محور رویان به بلده و روستاهای گلند رود و اسپو و جلوگیری از خطرات مضاف با پیگیری و دستور استاندار مازندران، جلسه اضطراری ستاد فرماندهی، پیشگیری و پاسخ به بحران (شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ) با حضور معاونین هماهنگی امور عمرانی و سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ...
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری در بازدید از روند اجرای 6 کیلومتر باقی مانده محور شهرکرد -بروجن، با انتقاد از پیمانکار پروژه، تکمیل سریع این پروژه را ضروری خواند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: به موجب دستورالعمل همسان سازی حقوق و مزایای کارکنان قراردادی کار معین با کارکنان پیمانی از ابتدای امسال این همسان سازی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند آمایش توسعه ای استان اردبیل بزودی در دستگاه های اجرایی این استان اجرا و نظام برنامه ریزی و توسعه ای را در همه حوزه ها متحول خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۴    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: در سال گذشته بیش از دو هزار و 500 میلیارد تومان درآمدهای عمومی در استان وصول شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل خوستار همراهی و همکاری شهروندان ساکن این استان با سامانه 2121 طرح سرشماری برخط و غیرحضوری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: سهم استان از درآمدهای عمومی کشور 1.5 درصد است و بخش عمده فعالیت ها ازمالیات معاف هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان بر حساسیت خدمات امدادرسانی جمعیت هلال احمر در حوادث تاکید کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
پارسال حدود 900 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی به این استان تزریق شد
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۶    
بخش کشاورزی همواره به عنوان یکی از بخش های مهمی در رونق تولید است که با رفع موانع سد راه و پشتیبانی از آن می توان شاهد یک جهش بزرگ درتولید و اشتغالزایی جوانان این دیار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام پروژه پست 15 مگاواتی شهرک صنعتی با حضور دکتر فلاحی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ایوان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرعامل برق منطقه ای و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام کلنگ زنی شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۲۳    
ایلام _ ایرنا - مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: روند اجرای فاز دوم ساختمان امور مالیاتی و ساختمان اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام شتاب می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواست تا ظرفیت های قانونی بودجه را به دستگاه های استانی ابلاغ کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: دولت بازپرداخت منابع بانکی از محل ماده 56 را برای طرح های زیربنایی در استان اردبیل تضمین کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: در بخش جهش تولید برای سال 1400 پروژه های اقتصاد مقاومتی از 72 مورد پیشنهادی 51 پروژه برای استان نهایی شد که این مهم کار بزرگی بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۷    
مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام دربازدید ازطرح احداث ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بر تسریع اجرای این پروژه تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه از تحقق 73 درصدی بودجه سال گذشته استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از افزایش 25 درصدی دریافت مالیات 1400 در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: سه برابر وصول مالیات، منابع وارد استان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سمنان، گفت: از مجموع 52 طرح جهش تولید پیشنهادی در سطح استان، 24 پروژه مورد تصویب و تائید در پایتخت قرار گرفته است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل امروز به منظور تامین اعتبار لازم برای راه های اصلی استان با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون رییس جمهور و همچنین معاونین وی دیدار و گفتگو کرد. ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر| مسعود شفیعی در نخستین نشست خبری خود در سال 1400 با اشاره به میزان اشتغال زایی در استان تهران در سال گذشته اعلام کرد: میزان اشتغال تعهد شده برای استان تهران در ابتدای سال گذشته 96 هزار شغل بوده که در این حوزه به تحقق اشتغال برای 113 هزار نفر رسیدیم که تحقق 118 درصدی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۷    
نصف جهان: رییس گروه آمارهای ثبتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با بیان اینکه در فصل بهار 99 میانگین قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیر بنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر اصفهان، هفت میلیون و 200 هزار ریال بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از دو پروژه ساختمان اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و امور مالیاتی استان ایلام بازدید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی ما این است که نرخ سالانه بیکاری سال 99 نسبت به سال 98 حدود 0/8 درصد کاهش پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- جلسه ای با هدف حل مشکلات دو سایت صنعتی و سلامت منطقه ویژه اقتصادی شیراز در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس برگزار شد که به گفته نماینده مردم شیراز و زرقان، در این جلسه واگذاری زمین به فعالان سلامت در این منطقه تسهیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/ایلام معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: نظام اداری کنونی فربه تر از ساختاری است که باید در آن قرار گیرد و در نتیجه با خلاء عملکردی 30 تا 40 درصدی مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: با مجوزهای صادر شده و در راستای اجرای بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر در دستگاه های اجرایی برگزار می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تزریق اعتبار 150میلیارد تومانی به طرح راه آهن میانه - تبریز در اسفندماه سال گذشته خبر داد. داود بهبودی اظهار کرد: با توجه به پیگیری های مداوم طرح از سوی مسئولان استان و نمایندگان، ایستگاه خاوران در موعد مقرر به اتمام خواهد رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون فنی و عمرانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سالجاری با تلاش کارگروه های ذیل شورای فنی ارتقای کیفیت بتن و آسفالت و مصالح ساختمانی مورد تاکید و توجه جدی است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی بداب شهرستان شفت بازدید کرد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده،10 پروژه اقتصاد مقاومتی امسال در استان زنجان اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/ایلام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: نیروی انسانی بزرگترین دارایی هر سازمان است و روز ملی منابع انسانی بیانگر اهمیت سرمایه انسانی در برنامه ریزی ها بعنوان اصلی ترین عامل اجرایی شدن راهبردهاست.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: 3 هزار و 350 نفر، این آماری است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از تعداد نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی استان ارائه می دهد. نیروهایی که برخی از آن ها چندین سال هم سابقه کار دارند اما کابوس بیکاری آرامش و آسایش را از آن ها گرفته و انگیره کافی برای خدمات به ارباب رجوع ندارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۹    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در نشست خبری که به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد به تشریح عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران پرداخت و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۱    
شهرکرد- شهریار پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری طی فصل زمستان سال گذشته بهبود یافته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، در قانون بودجه سال 1399 موضوع وصول مالیات از خانه ها و خودروهای لوکس مطرح شده بود. این درحالی است که پیگیریها نشان میدهد در سال گذشته مالیاتی از این محل وصول نشده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه، گفت: پیش بینی ما این است که نرخ سالانه بیکاری سال 99 نسبت به سال 98 حدود هشت دهم درصد کاهش پیدا کند اما با این حال حدود 1.5 درصد از سند جامع اشتغال استان عقب هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه میزان درآمدهای عمومی استان در سال گذشته را 1099 میلیارد تومان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا-رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس نتایج طرح آمارگیری از نیروی کار، نرخ بیکاری استان در زمستان سال 1399 با کاهش 1.1 درصدی نسبت به فصل مشابه سال قبل به رقم 13.4 درصد رسید.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در سال گذشته 113 هزار و 131 مورد اشتغال در این استان ایجاد شد که این امر نشانگر عمل به تعهد 118 درصدی است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۰    
خاتمی، در اقدامی فراتر از پیام سیاسی و تشویق عارف به کناره گیری، ظرفیت های اصلاح طلبان را به حمایت از روحانی وارد میدان کرد. نیروهای اصلی ستادهای انتخاباتی و حامیان روحانی از اصلاح طلبان فعال در دورة خاتمی بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در سال گذشته با وجود حکم قانون بودجه سال 1399 درآمدی از محل مالیات خودرو و خانه های لوکس وصول نشد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مهرداد عرب، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اول از تخصیص 1450 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های جهش تولید خبر داد و گفت: سیستان و بلوچستان رتبه اول در کسب اعتبارات شعار سال 99 را به خود اختصاص داده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس گروه آمارهای ثبتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: نرخ تورم سالانه در بخش کالا و خدمات عمومی در سال گذشته 36.4 درصد بود که این شاخص در استان اصفهان 34.8 درصد بوده است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: سال گذشته حدود 60 درصد از واحد های صنعتی استان کرمان تعطیل یا نیمه تعطیل بودند.