یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۲۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس گفت: سهم فارس از ظرفیت تهاتر بدهی مالیاتی و بانکی پیمانکاران 334 میلیارد تومان است که هنوز اوراق خزانه برای 225 میلیارد تومان از آن صادر نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: 39 میلیارد ریال قیر رایگان صرف راه های روستایی شهرستان های استان می شود.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: تاکنون زمان جذب اسناد خزانه تمدید نشده و اگر تمدید نشود خطر جدی وجود دارد و نگران هستیم اعتبار برگشت بخورد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری در خصوص توزیع اعتبارات قیر رایگان در استان، گفت: برای آسفالت راه های روستایی در استان 3 میلیارد و 900 میلیون تومان و برای آسفالت معابر مسکن مهر حدود دو میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه این استان در دی ماه سال جاری 48.4 درصد بوده که این رقم در مقایسه با ماه قبل از آن 1.8 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت:یکی از اولویت های این سازمان در سالهای اخیر توجه و اهمیت به احداث و تکمیل طرح های دارای تاثیرات اجتماعی در حاشیه شهرها است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت: درون نگری باید سرلوحه فعالیت های آبفای استان قم باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با اشاره به اجرای سامانه راهبری میز خدمت در استان در سطح 25 دستگاه اجرایی، گفت: براساس ماده 21 قانون جامع ایثارگران، دستگاه های اجرایی مکلفند 25 درصد سهمیه های استخدامی و تأمین نیروی انسانی خود را به ایثارگران اختصاص دهند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۰    
مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران صبح روز پنجشنبه با همراهی رضاپور مدیر عامل شرکت منابع آب تهران به منظور بررسی مشکلات برخی از پروژه های عمرانی، بهداشتی و اقتصادی فیروزکوه به این شهرستان سفر کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران صبح روز پنجشنبه با هدف بررسی مشکلات برخی از پروژه های عمرانی، بهداشتی و اقتصادی فیروزکوه به این شهرستان سفر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین از راه اندازی کارخانه نوآورانه در قزوین خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: پس از بررسی های صورت گرفته و اولویت بندی توسط دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، 30 پروژه جهت معرفی و ارسال به دبیرخانه ملی ستاد اقتصادمقاومتی انتخاب شد، اجرای این پروژه ها نیازمند 4200 میلیارد تومان اعتبار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۵    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت:از بین 53 پروژه استانی ارسال شده به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، 30 پروژه انتخاب و برای ارسال به دبیرخانه ستاد ملی اقتصاد مقاومتی تصویب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: با بررسی 53 طرح ارسالی از سوی 15 دستگاه اجرایی استان در نهایت 30 طرح اولویت دار برای قرارگیری در طرح های اقتصاد مقاومتی سال 1400 مشخص شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: مجموع اعتبارات جاری و اعتباری این استان در لایحه بودجه 1400 به سه هزار و 453 میلیارد تومان رسیده که نسبت به بودجه امسال حدود 69 درصد افزایش دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۸    
ایسنا/کردستان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی باتوجه به رسالتی که دارد در طول دوران توانسته است خدمات ارزنده و موثری به دولت و کشور ارائه بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری از کاهش 4.2 درصدی نرخ بیکاری استان در سه ماهه پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اولین نشست از سلسله نشست های هم افزایی و تعامل بین بخشی ورزش و جوانان با حضور دکتر نادر مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاونین ایشان در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: برای جلوگیری از نابودی روستاها در این استان، اجرا و شکل گیری پدیده جدیدی در کنار مادرشهر تهران، به نام نوزایی روستایی در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان- معاون هماهنگی و برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان از رشد 30 درصدی اعتبار پروژه های ملی استان همدان در لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، مهارت های اطلاعاتی و تعهد سازمانی را از مولفه های مهمی عنوان کرد که در اعطای گواهینامه شایستگی به مدیران درنظر گرفته می شود.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۳    
اداره کل انتقال خون استان زنجان در ممیزی نظام آراستگی سال 1399 در میان دستگاههای اجرایی استان زنجان رتبه عالی را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان زنجان؛ طی ممیزی انجام گرفته در خصوص ارزیابی استقرار نظام آراستگی در سال 1399 توسط کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۳    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: برای تکمیل بیمارستان 700 تختخوابی قزوین 200 میلیارد تومان تسهیلات از سوی یکی از بانک های کشور اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: با تأمین به موقع اعتبارات و منابع پیش بینی شده طرح راه آهن اردبیل - میانه در موعد مقرر به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: طرح راه آهن اردبیل- میانه با توجه به تامین کامل اعتبارها در سال جاری و منابع پیش بینی شده برای سال آینده در زمان مقرر آماده بهره برداری خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز سه شنبه در حاشیه شورای برنامه ریزی استان تهران در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان، بر اساس ماده 27 قانون برنامه توسعه ششم اقدام به تدوین و تنظیم اسناد توسعه ای روستاهای تهران کرده است. [...]
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۰    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران به ریاست انوشیروان محسنی بندپی و دبیری مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و اعضای شورا در طبقه 16 ساختمان عباس آباد برگزار شد. ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۰    
به گزارش خبرنگار جامعه خبر، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران به ریاست انوشیروان محسنی بندپی و دبیری مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و اعضای شورا در طبقه 16 ساختمان عباس آباد برگزار شد. ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۰    
به گزارش خبرنگار جامعه خبر، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران به ریاست انوشیروان محسنی بندپی و دبیری مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و اعضای شورا در طبقه 16 ساختمان عباس آباد برگزار شد. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
سرپرست معاونت برنامه، بودجه و مدیریت آموزش و پژوهش و مدیریت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۰    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: با استفاده از ظرفیت پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استان قزوین کارخانه نوآوری ایران در قزوین ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۹    
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: از محل فروش اموال مازاد و از محل اعتبارات قانون الحاق برخی مواد به تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، حدود 75 درصد اعتبارات برای پرداخت کسری قراردادها و امور رفاهی تامین شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: زحمات سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران برای تامین پاداش و رفاهی کارکنان قابل تقدیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل آموزش و پرورش استان مقرر شد 720 کلاس درس در شهر زنجان طی مدت سه سال احداث شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۵    
جلسه کارگروه توسعه مدیریت سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، معاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان جهادکشاورزی استان و رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۴    
طی احکامی از سوی علی شهابی ؛ معاون بودجه و مدیر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند
دکتر اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان به عنوان اولین سخنران جشنواره، اظهار داشت: هرساله این جشنواره در هفته دولت و روز کارمند برگزار می شد اما امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی این جشنواره با تأخیر برگزار می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: بودجه پیشنهادی دولت برای سال آتی مردم محور است و نگاه ویژه ای به قشرهای مختلف از جمله افراد کم درآمد دارد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۴    
مدیر ضوابط فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: با تدوین طرح آراستگی مدیریت اداری قرار است با همکاری دستگاه های اجرایی این طرح شکل عملیاتی و اجرایی به خود بگیرد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: 120 طرح تحقیقاتی و پژوهشی با همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۴    
زنجان- میرزایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده باید تعداد پروژه های نیمه تمام احداثی استان زنجان را تا پایان امسال به 300 مورد کاهش دهیم.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : حسین زادگان، گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای ایجاد انگیزش بیشتر طرح ارائه دهد که در آن مشوق های لازم برای خدمات رسانی مطلوب دیده شود تا دستگاه های فعال و غیر فعال در این حوزه در افکار عمومی شناسایی شود ....
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، حمید مرادی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، گفت: کنگره دوسالانه فرهنگی، هنری و ادبی ابن حسام خوسفی به همت جهاددانشگاهی خراسان جنوبی و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی برگزار می شود. ...
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
کاشف اسرار- مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از برگزاری اولین دوره ارزیابی و توسعه شایستگی های عمومی مدیران در استان با حضور 48 شرکت کننده از دستگاه های اجرایی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از انعقاد تفاهمنامه ای برای توسعه و بازسازی برق مناطق روستایی در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۲    
زنجان- میرزایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی زنجان گفت:منابع درآمدی استان زنجان دو هزار و 966 میلیارد تومان و مصارف هم پنج هزار و 481 میلیارد تومان است، بنابراین زمانی که مصارف را به منابع تقسیم کنیم عدد 1.83 به دست می آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با تاکید بر ضرورت تسهیل دستگاه های اجرایی در فضای کسب و کار استان گفت: وصول پایدار درآمدهای دولت در استان به ویژه در حوزه مالیات منوط به ایجاد شرایط مناسب اقتصادی برای فعالان بخش خصوصی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، جمشید خیرآبادی روز شنبه در نشست خبری با اشاره به دستاوردهای سفر رئیس فدراسیون کشتی به کردستان اظهار کرد: در جریان سفر رئیس فدراسیون کشتی به استان از سوی نماینده ولی فقیه، استاندار کردستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی به صورت ویژه به امر تسهیل گری فضای کسب و کار استان خوزستان توجه داشته باشند تا فعالان اقتصادی در بخش خصوصی بتوانند به خوبی فعالیت کنند.