یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۳۸Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از پیش بینی سرمایه گذاری 127 میلیارد تومانی برای مازندران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران پیش بینی میزان سرمایه گذاری برای رشد اقتصادی طی سال جاری را در استان 127 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: با مشارکت قوی و پرشور در انتخابات افراد اصلح را انتخاب می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۹    
اردبیل- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بخش عظیمی از مشکلات و نارسایی های کشور با انتخاب افراد اصلح و متخصص برطرف شده و قدرتمندی نظام اسلامی را شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از افزایش 168 درصدی درآمد های غیر مالیاتی مصوب 11 ماهه سال 1402 استان خبرداد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ در این نشست که به همت پایگاه مقاومت ولایت بسیج سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد، سید محمدعلی فروتن کارشناس ارشد مسائل اقتصادی و سیاسی روز کشور به تبیین اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران رتبه استان را در جذب درآمدها در کشور رده 15 اعلام کرد.
دومین جلسه ی کارگروه توسعه ی مدیریت کانون البرز با حضور نماینده ی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور بررسی شاخص هاای ارزیابی عملکرد در سال گذشته و نقاط قوت و ضعف برای ارتقا در این حوزه در عملکرد سال جدید، برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۰    
جلسه بررسی و ارزیابی شاخص های جشنواره شهید رجائی سال 1402 با هدف حفظ رتبه برتر دستگاه با حضور "وجیهه محمدی فلاح" مدیرکل بهزیستی البرز، مهندس "نعیمه یوسفی" نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از تحقق 102 درصدی درآمدهای مالیاتی استان در 11 ماهه سال 1402 خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۳    
با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، جلسه بررسی رفع ابهامات ارزیابی شاخص های عملکردی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، برگزار گردید.
پایگاه خبری چکاوک البرز نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
سید مهدی نیازی معاون تولیدی، فنی و زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور، از اقدامات انجام شده دستگاه های اجرایی استان در پیشبرد پروژه های مهم و کلان عمرانی در حوزه توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی و تامین پایدار منابع آب شرب استان بازدید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد: هرگونه تعرفه گذاری جدید و افزایش تعرفه کالا و خدمات در استان با مجوز رصدخانه تورم استان امکانپذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: مشارکت گسترده و پرشور مردم در انتخابات زمینه ساز تقویت امنیت کشور است.
میز خدمت کارشناسان نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برای پاسخگویی سریع و پیگیری درخواست متقاضیان برپا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به نامه سازمان اداری استخدامی کشور در نامه ای خطاب به دستگاه های اجرایی استان از فراخوان عمومی برای دریافت نظر صاحبنظران علمی و اجرایی کشور برای بازنگری فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از اردوگاه مراقبتی اتباع بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های گروهی از تحولات چشمگیر در شاخص های اقتصادی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز، دوازدهمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان در روز پنج شنبه 3 اسفند 1402 در سالن شهدای دولت استانداری با حضور دکتر نیازی معاون تولیدی، فنی و زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: در سال جاری 82 واحد صنعتی راکد در استان احیا شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی مدیریت بحران (ویژه مدیران)، با هدف شناخت مشخصات و خصوصیات بحران و چرخه آن و... به صورت حضوری با تدریس جناب آقای دکتر علی جاوید پور و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در بهمن ماه سال جاری در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان سمنان برگزار گردید .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران گفت: در 2 سال گذشته تخصیص اعتبارات استان 59 درصد و تحقق آن هم 70 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: تاکنون 93.9 درصد از اعتبارات هزینه ای استان تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: 224 طرح اقتصادی در استان در دولت سیزدهم با 139 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۳    
به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی، رشد اقتصادی استان در سال گذشته به 3/8 درصد رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، گفت: تمام تلاش و تاکید ما این است که پروژه ها در حداقل زمان ممکن با بالاترین کیفیت به اتمام برسند.
جشن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با تاکید بر لزوم همکاری بین دستگاهی در راستای برنامه ریزی و افزایش ارتقای ظرفیت های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی استان یزد گفت: به بخش گردشگری به عنوان موتور محرکه رشد اقتصادی استان یزد باید توجه شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: تخصیص اعتبارات هزینه ای استان 2برابر افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با بیان اینکه طی سال گذشته به منظور محرومیت زدایی 480 میلیارد تومان اعتبار به این استان اختصاص پیدا کرد، گفت: سال جاری نیز تاکنون 500 میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است و طرح های مختلفی نیز در مناطق حاشیه نشین تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گفت : به دنبال اجرایی شدن تدابیر موثر از قبیل تصمیمهای اتخاذ شده در کمیته تنظیم بازار استان، نرخ تورم استان تحت تاثیر قرار گرفت
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد، سهم شهرستان های استان از عوارض آلایندگی را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 130 میلیارد ریال برای سکونتگاههای غیر رسمی پیرامون شهرهای یاسوج ،دوگنبدان و دهدشت در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سال مالی جاری بالغ بر 16 هزار میلیارد ریال اعتبار برای طرح های مهم و پیشران این استان اختصاص یافته است.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳    
بویرنیوز – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی اعتبارات سفر دور دوم دولت به استان ابلاغ شد. جهانگیر شاهینی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه از ابلاغ همه اعتبارات سفر دور دوم رئیس جمهور به استان خبر داد و گفت: این اعتبارات 13 هزار میلیارد تومان بود. ...
صبح خرد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
دهمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست" دکتر احمدزاده " استاندار و دبیری "شاهینی "رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضا در سالن جلسات شماره یک استانداری برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه اعتبارات سفر دوم رئیس جمهور به استان ابلاغ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه اعتبارات سفر دوم رئیس جمهور به استان ابلاغ شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۰    
به گزارش یکشنبه ایرنا، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در این نشست اظهار کرد: پیشنهاد کردیم اختیار توزیع اعتبارات محرومیت زدایی را به استان ها واگذار کنند که به تازگی در همین راستا به دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، شیوه نامه جدیدی ابلاغ شد و روند کار تغییر کرد. محمد [...]
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در بازدید مدیرکل دامپزشکی مازندران روسای گروه های محتلف سازمان مدیریت و برنامه ریزی از کشتارگاه صنعتی طیور با جایگاه و وظایف حساس کارکنان دامپزشکی مازندران در تحقق سلامت و امنیت غذایی آشنا شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه خواستار پیگیری اعتبار هزار میلیارد ریالی مصوب کتابخانه مرکزی شهر کرمانشاه از وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی و نفت و همچنین نهاد کتابخانه عمومی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی شد و گفت: اینکه همه استان ها کتابخانه مرکزی دارند و کرمانشاه نداشته باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: بر اساس گزارش مرکز آمار در پایان بهمن ماه 1402، تورم قم نسبت به دی ماه، یک و نیم درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا - سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم با بیان این که نرخ تورم کل کشور در بهمن ماه سال جاری 42.5 درصد بوده است گفت: استان قم از نظر این شاخص در جایگاه 19 بین استان ها قرار دارد و این در حالیست که کاهش چهار پله ای تورم استان قم نسبت به ماه قبل حائز اهمیت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ همایش تجلیل از فعالان سواد آموزی آموزش و پرورش استان البرز با حضور نامجو منش مدیر کل دفتر نظارت، سنجش و ارزشیابی سازمان نهضت سوادآموزی کشور، رمضانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: 91 طرح مهم و اولویت دار این استان از محل منابع استانی و ملی در دست اجرا است که تا 2 سال آینده به بهره برداری می رسد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته ایستگاه شبکه دائمی ژیودینامیک GNSS بجنورد با حضور مرتضی صدیقی معاون فنی و تولید اطلاعات مکانی سازمان نقشه برداری کشور، مرتضی بهزادفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی و مدیران ارشد سازمان نقشه برداری کشور افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان گفت: سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارکنان دولت در حوزه های امور اداری، امور مالی، امور اقتصاد و بازرگانی، خدمات اداری و عمومی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۴    
ایرنا -یزد – علیرضا نعمتی رییس امور استان ها و توسعه منطقه ای سازمان برنامه و بودجه روزیکشنبه در مراسمی با قدردانی از خدمات سیدمجتی حسینی پور، مجید دهقانی زاده را به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد معرفی کرد ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از تصویب 52 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات تبصره 18 برای 13 طرح گردشگری و صنایع دستی در جلسه ستادی استان خبر داد. ...