یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۴:۱۶Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

استاندار فارس گفت: در سازمان مدیریت و برنامه ریزی به مدیریت اهمیت داده نمی شود نه مدیران توانمندی پرورش پیدا می کنند نه برنامه جامع و مشخص برای پرورش مدیران وجود دارد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام با تشریح سهم دستگاه های اجرایی ایلام از مصوبات سفر ریس جمهوری گفت: پیگیری تحقق تخصیص اعتبارات فرصتی مناسب برای تکمیل طرح های نیمه تمام و تلاش برای افزایش اشتغال زایی در استان است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان گفت: درآمد پیش بینی شده برای یک سال هرمزگان 76 هزار میلیارد ریال است که در حال حاضر 138 درصد از میزان تعیین شده برای 6 ماه تامین شده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ بخشنامه برنامه و بودجه 1401 کل کشور از سوی رئیس جمهور تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد را از جمله جهت گیری های اساسی دولت در تدوین بودجه سال آینده اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- طی حکمی از سوی سید مسعود میرکاظمی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، احمدعلی افکاری به عنوان رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه اخیرا بخشنامه بودجه سال 1401 توسط رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است گفت:باید رشد اقتصادی طی سال آینده در سطح استان به 8 درصد برسد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۲    
با حکم معاون رئیس جمهور، احمدعلی افکاری به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس منصوب و جایگزین حسن نوروزی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی این استان تسریع یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با حکم معاون رئیس جمهور منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور احمد علی افکاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اینکه با اجرایی شدن سند توسعه روستایی می توان به اهداف برنامه ریزی شده برای تحقق رشد 7.6 درصدی استان دست پیدا کرد، گفت: تدوین سند توسعه روستایی گام موثر در حوزه توسعه پایدار روستاهای استان تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان در تأیید تلویحی خواسته های نماینده مردم دامغان در مجلس در حوزه بهداشت و درمان، خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان تأکید کرد: اخذ مجوزهای درمانی دامغان تسهیل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان خبر داد: سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در استان همدان و چهار استان خوزستان، اصفهان، خراسان شمالی و آذربایجان غربی به صورت همزمان از اول آبان ماه آغاز و تا بیستم همین ماه ادامه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۶    
قم - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم، گفت: این استان با تخصیص دادن 100 درصد اعتبار به سه طرح جهش تولید، موفق شد به عنوان یکی از پنج استان کشور، از سطح ملی اعتبارهای نقدی دریافت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به اجرای تهیه 21 پروژه اقتصاد مقاومتی در استان گفت: پروژه تکمیل اسکله رو- رو با تاخیر مواجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان همدان گفت: طرح ثبتی مبنایی سرشماری نفوس و مسکن سال 1400 از یک آبان ماه در شهرستان همدان اجرایی می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامیان، اولین جلسه کارگروه نظارت شهرستانی پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان به ریاست صادقلو فرماندار و با حضور اعضای کارگروه و کلانتری مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و هیأت همراه برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰    
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به جاری بودن رودخانه های متعدد در استان گفت: نقشه راه گردشگری آبی در استان باید تهیه شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۴    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان از تلاش مدیرکل و مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان در کسب امتیاز 100 در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: متاسفانه فرار سرمایه از این استان کرمان به شدت وجود دارد که بهبود فضای کسب و کار راهکار و چاره این مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان تاکید کرد: فرار سرمایه از استان را به شدت داریم و یکی از راهکارهای جلوگیری از این مهم بهبود فضای کسب کار است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی طرح گردشگری چند منظوره تفریحی توریستی در حاشیه رودخانه ها و تاسیسات آبی استان با حضور دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مشاور طرح برگزار گردید .
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رادیو فرهنگ در برنامه بازتاب امروز با دعوت از جواد محمدی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس مسائل علمی، بازتاب سخنان آیت الله رئیسی؛ در پی بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در ایران مورد بحث و بررسی قرار می گیرد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۱۳    
بنا بر اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان، شرکت برق منطقه ای خوزستان در موضوع" فرایندهای آموزشی"در بین 67 دستگاه اجرایی استان در بخش شرکت های دولتی، رتبه دوم را کسب کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: رویکرد اصلی مصوبه های ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و دولت سیزدهم به استان بوشهر توجه و زمینه سازی برای مشارکت و حضور بخش خصوصی در شکوفایی شهرستانی هایی است که ظرفیت های مختلف اقتصادی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: آن دسته از شرکت های خارجی که در شرایط سخت تحریمی پشت ایران را خالی کرده و کشور را ترک کردند، به راحتی نمی توانند بازگردند!
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱    
جلسه کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان علی آبادکتول باحضور جمالی فرماندار علی آباد کتول، میرعرب معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، کلانتری معاونت امور فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان و روسای دستگاههای اجرایی عضو در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: 335مصوبه از این سفر باقی مانده که برای تکمیل آنها 700میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: مصوبات سفر دولت به استان بوشهر به زودی ابلاغ می شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۵    
در راستای تبیین سیاست های عالیه سازمان و اقدامات الکترونیکی ارایه شده، کارگروه توسعه مدیریت با حضور مدیریت استان، معاونت منابع بیمه ای و روسای ادارات تخصصی و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در اتاق جلسات اداره کل قزوین برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه حافظان امنیت تبریک گفت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۷    
رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی فرموده است برای تامین کسری بودجه سال آینده نه از بانک استقراض می کنیم و نه اوراق خواهیم فروخت! بنابراین قاعدتا یا باید هزینه های دولت کاهش یابد یا مال و اموال دولت به نرخ های قابل توجه فروش رود و یا مالیات های آنچنانی جور همه را بکشد، راه چهارمی وجود ندارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: تکمیل اجرای طرحهای مصوب سفر رهبر معظم انقلاب به استان که در سال 91 انجام شد هفت هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که تامین آن در دست پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با تاکید بر تهیه و نهایی شدن سند آمایش زیست بوم و اکوسیستم نوآوری و فناوری در استان گفت: برنامه هفتم توسعه آمایش محور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: بررسی روند تغییرات نرخ بیکاری حاکی از آن است که این شاخص در استان نسبت به فصل مشابه سال قبل (تابستان 1399)، 3.9 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی و فرمانداران متناسب با سند آمایش لیست پروژه های پیشران توسعه استان را مشخص کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با تاکید بر اینکه برای اشتغال در فضای مجازی آمار مستندی وجود ندارد، گفت: تلاش خواهیم کرد در استان تهران برای آبادانی از اموال مازاد شناسایی شده بهره بگیریم.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی، تا به کنون هزار و 300 پروژه عمرانی در استان اجرا، تکمیل و بهره برداری شده اند.
نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در طراحی برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور: برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور از مهمترین الزامات بودجه بندی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی و کارگروه های برنامه ریزی و توسعه در استانهاست.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۴۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از هزار و 300 پروژه مصوب سفر رهبر معظم انقلاب به استان بهره برداری شده و اجرای مابقی پروژه ها در دست پیگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 40 هزار میلیارد ریال بودجه عمرانی در سال جاری برای طرح های ملی، ملیِ استانی شده، استانی و محرومیت زدایی اختصاص یافته است که گام های مهمی با استفاده از آن در توسعه استان برداشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان تامین زیرساخت ها را در آهنگ توسعه استان قابل تقدیر خواند و گفت: تنها در 20 ماه اخیر 1700 میلیارد تومان اعتبار به راه اهن سنندج همدان تزریق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت:هزار میلیارد تومان برای پروژه های ملی اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از هزار و 300 پروژه مصوب سفر رهبر معظم انقلاب به استان بهره برداری شده و اجرای مابقی پروژه ها در دست پیگیری است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بخشنامه بودجه سال 1401 نهایی شد. رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سناریوی های گذشته روش کار ما نیست چراکه آثار و تبعات مخرب آن در کشور مشهود است و چنین سناریویی جزء ایجاد فاصله طبقاتی و هدایت بخش بزرگی از افراد جامعه به زیر خط فقر نبوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بر لزوم تخصیص اعتبار برای مقابله با پدیده گرد و غبار در استان تهران تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۰    
بجنورد -ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: تپه تاریخی ریوی ظرفیت تبدیل شدن به یک مجموعه گردشگری را دارد اما برای دریافت بودجه باید ابتدا طرح سایت موزه گردشگری ریوی در شورای برنامه ریزی استان مطرح و مصوب شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۲    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: 48 طرح ملی و ملی استانی شده در استان اردبیل در حوزه های مختلف در حال اجراست.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
احتساب - در پانزدهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب وکار که با حضور رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان برگزارشد، شرایط فعلی اقتصاد کشور و الزامات و راهبردهای توسعه ای مورد نیاز اقتصاد ایران بررسی شد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 487 میلیارد تومان اعتبار محرومیت زدایی به استان ابلاغ شده که در بخش های مختلف نوسازی مدارس، راهسازی در محور روستایی، بهداشت و درمان، آبرسانی و آبخیزداری هزینه می شود.