چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۷:۱۸Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه سه هزار پروژه در سطح استان فعال است، گفت: 410 پروژه با دو هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار در آستانه افتتاح هستند.
اقتصاد 24   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اجاره بهای گزاف و کاهش قدرت خرید ایرانی ها در بازار مسکن بارها خبرساز بوده است. حالا بر اساس اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران چیزی حدود یک سوم تهرانی ها در بافت فرسوده و ناکارآمد و مسکن نامناسب زندگی می کنند و بنا بر گزارش مرکز آمار ایران حدود نیمی از تهرانی ها مستأجر هستند ...
در جلسه مولدسازی اموال و دارایی های دولت به ریاست استاندار که با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضاء در محل دفتر استاندار خراسان رضوی برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز آموزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت:سرانه فضای آموزشی و کمک آموزشی در استان مناسب نیست و پایین تر از شاخصهای استاندارد است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان گفت: 55 پروژه شاخص و تحول آفرین در این استان تعریف شده که در بودجه سال آینده رقمی افزون بر یک هزار و 916 میلیارد تومان برای شتاب بخشی در اجرای این طرح ها پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۳    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: باید تمامی شرکت های معدنی و صنعتی استان حساب های بانکی خود را در کردستان متمرکز کنند و این مسئله یک تکلیف قانونی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان با بیان اینکه بودجه 1402 در حال بررسی است گفت: از محل اعتبارات عمرانی ملی بودجه سال 1402، استان 55 پروژه دارد که رقمی بالغ بر یک هزار و 916 میلیارد تومان پیش بینی اعتبار شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۷    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این نشست با ذکر اینکه لایحه بودجه شخصیت مالی برنامه دولت است بیان کرد: دولت در شرایط بسیار حساسی قرار دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: هم اکنون 67 درصد تولیدات استان ایلام در حوزه اقتصاد نفتی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸    
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از اجرای سرشماری ثبت مبنا در سه شهر استان تهران خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی با اشاره به سهم اندک استان از اعتبارات ملی، گفت: درخواست ما از سازمان مدیریت و برنامه ریزی تسریع تصویب پروژه های ملی استان است.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با ارسال یک پیام درگذشت پدر احمد علی افکاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از افزایش تخصیص اعتبارات تملک دارائی های استان خبر داد و گفت: تخصیص اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای استانی با افزایش تخصیص نقدی به مبلغ 163 میلیارد تومان به 34 درصد افزایش یافته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال وبختیاری گفت: امسال از محل منابع استانی، مبلغ پنج میلیارد و 400 میلیون تومان برای مساجد به تصویب رسیده که تا این لحظه یک میلیارد و 700 میلیون تومان آن تخصیص یافته است.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲    
✅ جلسه شورای فنی استان به ریاست مهندس اسدی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها، مدیر کل راه و شهرسازی و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۸    
کرمان- وحیدی، سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از پیشرفت 67 درصدی در اقدامات بهره ورانه اقتصادی دستگاه های اجرایی کرمان طی 9 ماه امسال خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران با همراهی حجت الاسلام محمد نسب، امام جمعه، ذکریایی، فرماندار شهرستان سیمرغ، فتح الله پور، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیوسالار، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از سایت اداری شهرستان سیمرغ بازدید کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۷    
با حضور سرتیپ دوم تیپ 230 شهید متاجی گرگان، حمزه کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای، محب حسینی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، شکری نیا مدیرکل صدا و سیما، خواجه مظفری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با اشاره به قسمت استانی لایحه بودجه سال آینده گفت: در لایحه سال 1402، رشد درآمدها برای استان های کشور حدود 44 درصد و برای خراسان رضوی 32.4 درصد پیش بینی شده است؛ همچنین رشد در حوزه مالیاتی برای خراسان رضوی 36 درصد نسبت به سال 1401 است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: با پیگیری استاندار خراسان رضوی و جمعی از نماینگان مجلس برای سال آینده و در بودجه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی، ردیف مستقلی برای موضوع زیارت در نظر گرفته شده است که باید این اقدام را به فال نیک گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به ضرورت کاربردی شدن پژوهش ها، گفت: ضرورت دارد که دستگاه های اجرایی در امر کاربردی کردن و اثربخش بودن پروژه ها کار کنند.
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: لازم است راه اندازی مرکز حکمرانی عالمانه را با پشتیبانی معاونت توسعه استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همکاری بنیاد نخبگان به عنوان مصوبه شورای استان قلمداد و اجرایی کنیم.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: 71 دستگاه اجرایی استان مشمول برنامه جامع بهره وری هستند که برای 31 دستگاه ابلاغ صورت گرفته است و برای 13 دستگاه هم به صورت سراسری از تهران ارسال می شود و تاکنون سه دستگاه برنامه جامع بهره وری را تهیه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری، لایحه بودجه سال 1402 را در راستای سیاست های کلی برنامه هفتم دانست و گفت: رشد اقتصادی توام با عدالت، بهبود معشیت مردم، اصلاح ساختار بودجه با هدف شفافیت در درآمدها و هزینه ها، توجه ویژه به طرح های پیشران و اثرگذار اقتصادی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: برای دستیابی به رشد اقتصادی 8.7 درصدی استان بایستی حداقل 2.8 درصد آن از محل افزایش بهره وری دستگاههای اجرایی محقق شود
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: امسال در استان کرمان 192 اقدام اجرایی در راستای ارتقای بهره وری در بخش های اقتصادی صورت گرفته که 63.4 درصد پیشرفت داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی بر ضرورت توجه به مدل سازی اطلاعات ساختمان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: ساخت سد دالکی و اجرای عملیات بزرگراه کنارتخته – دالکی شتاب می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی مدل سازی اطلاعات ساختمان را از جمله اقداماتی دانست که باید در سطح استان مرکزی اجرا شود و گفت: به نظر می رسد این مهم مغفول مانده است.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت پروژه ملی دهدشت-پاتاوه را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد خبرهای خوشی به مردم بویراحمد گرمسیر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ بیکاری استان در پاییز امسال نسبت به تابستانی که گذشت کاهش چشمگیری داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهرگفت: 2103 میلیارد از اعتبارات دور اول سفر رئیس جمهور به استان بوشهر جذب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی از تخصیص 20 درصدی اعتبارات تملک دارایی های استان در سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: از 406 میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال جاری، تاکنون 20 درصد آن تخصیص یافته است.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست خبریِ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و شهابی نسب گفت: اعتبارات تملک و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد، در سال 1401، مبلغ هزار و 550 میلیارد تومان ابلاغ شد و در سال 1402، دو هزار و 35 میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: پدیده فرونشست به حرم رضوی نرسیده و هیچ شواهدی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: ارتقای بهره وری از طریق دانش بنیان منجر به افزایش تولید و صادرات می شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فاش نیوز - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام به همراه کارکنان این سازمان با خانواده شهدای دیدار و از آنان تجلیل کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد بر لزوم بازنگری و نوسازی نظام برنامه ریزی ارتقای بهره وری در کشور تاکید کرد و گفت: با همین نگاه برنامه ارتقای بهره وری استان با عنوان یزد بهره ور در حال تدوین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: در تمام استان از حدود 70 دستگاه، حدود 63 دستگاه در فرایند ارزیابی و جشنواره شهید رجایی شرکت کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت: احیای اماکن و بناهای تاریخی در قم، گام موثری در راستای رونق صنعت گردشگری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه استان در دی ماه سال جاری 56.2 درصد است که این رقم در مقایسه با ماه قبل از آن 4.5 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از بهره برداری بیمارستان 160 تختخوابی انصار الغدیر شهر بومهن پس از 12 سال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: برای تسریع در خط ریلی بوشهر به شیراز 1.2 میلیارد دلار اعتبار از محل تهاتر نفت مصوب شد و هر سال 400 میلیون دلار به این پروژه اختصاص می یابد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: جهاد دانشگاهی یکی از مراکز مهم مورد توجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای توسعه استان در عرصه اقتصاد دانش بنیان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سند دخل و خرج کشور باید برای مردم تشریح شود یعنی مردم استان بدانند سند دخل و خرج در سال 1402 به چه شکل است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: تکمیل و بهره برداری از مجتمع آبرسانی آج ائشمه جامعه عشایری شمال استان اردبیل را از گرفتاری کمبود آب شرب نجات می دهد.
جلسه کارگروه توسعه مدیریت کانون استان با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مسئولان کمیته های تخصصی این کارگروه برگزار شد.