چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۵:۳۱Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: در سال جاری به دلیل شرایط اقتصادی در کشور و به ویژه درخراسان رضوی که ناشی از شیوع ویروس کرونا است، با کاهش نرخ مشارکت مواجه شده ایم. 65 درصد اقتصاد خراسان رضوی وابسته به بخش خدمات است و بخش خدمات استان مبتنی بر زیارت و گردشگر است ...
صدای بورس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از افزایش تخصیص اعتبارات هزینه عمومی برای پرداخت مانده مطالبات پاداش خدمت بازنشستگان تا پایان سال 99 خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از افزایش تخصیص اعتبارات هزینه عمومی برای پرداخت مانده مطالبات پاداش خدمت بازنشستگان تا پایان سال 99 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سازمان برای 455 روستا طرح اشتغال تهیه و تبیین کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۱    
اقتصادنیوز : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از افزایش تخصیص اعتبارات هزینه عمومی برای پرداخت مانده مطالبات پاداش خدمت بازنشستگان تا پایان سال 99 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پیشوا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تأمین اعتبار و تکمیل 3 پروژه اولویت دار پیشوا در سال 1400 خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از افزایش تخصیص اعتبارات هزینه عمومی برای پرداخت مانده مطالبات پاداش خدمت بازنشستگان تا پایان سال 99 خبر داد.
طبق بخشنامه سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ 421,326 میلیون ریال صرفاً بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال 1399 به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اختصاص یافته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نزدیک به 1460 پروژه ریز و درشت در استان داریم، کل بودجه سال 99 استان، تا مردادماه 947 میلیارد تومان ابلاغ شده است. در سال 1400 تا الان 2389 میلیارد تومان به استان ابلاغ شده است که رشدی معادل 152 درصد دارد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از سهم 450 میلیارد تومانی استان تهران از اعتبارات محرومیت زدایی در قانون بودجه 1400 خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۱    
معاون عمرانی و فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در جلسه شورای فنی استان مصوب شد تا از ماه آینده اجرای پروژه های مسکونی با استفاده از پمپ بتن انجام شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ری به ریاست حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و با حضور مهام نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و دبیرکمیته برنامه ریزی شهرستان ری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: احداث مجتمع های اداری در شهرستان های استان تهران در اولویت قرار دارد و این مهم در قالب اجرای طرحی متمرکز توسط اداره کل راه و شهرسازی صورت خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از اختصاص مبلغ یک هزار و 376 میلیارد تومان برای طرح های نیمه تمام این استان از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه علمی و فناورانه سازمان های توانمند مانند جهاددانشگاهی می تواند منجر به اجرای پروژه های بزرگ، ایجاد اشتغال و بهبود ارائه خدمات به مردم شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: تحقیق و تفحص حق دستگاه های بالادستی و مجلس است و از آن استقبال می کنیم چرا که عملکرد سازمان را بهتر مشخص می کند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، امیر خانی نژاد سرپرست حوزه برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی نیز در این نشست، بیان کرد: حوزه برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، راهبر اسناد و فعالیت های اثربخش برای توسعه استان خراسان جنوبی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی از رشد 48.5 درصدی اعتبارات تملک و دارایی های استان در سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر شورای فنی خراسان جنوبی گفت: پروژه های عمرانی مقرر شده پروژه هایی که 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند را در اولویت قرارداده تا با تخصیص اعتبار شاهد بهره برداری از آن ها باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: تولید ناخالص داخلی استان از 6 هزار و 870 میلیارد تومان در سال 92 به 21 هزار و 273 میلیارد تومان در سال 98 افزایش یافت که نشان دهنده رشد 20.71 درصدی است.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: اولویت اول استان خراسان جنوبی در حال حاضر آب، آبخیزداری، راه، آموزش و گردشگری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه در حوزه راه 2 هزار و 400 میلیارد تومان قرارداد داریم گفت: پس از عملیاتی شدن تا چهار سال آینده عمده جاده های استان دو بانده خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار درمیان گفت: مردم شهرستان درمیان در انتخابات مشارکت صددرصدی داشتند در حالی که بر اساس آمار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مشارکت 87 درصدی پیش بینی شده بود ...
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: با پیگیری های صورت گرفته و حمایت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، سی و پنج میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه هنرستان هنرهای زیبا خرم آباد مصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: این سازمان بر اساس مصوبه شورای عالی آمایش سرزمین، مکلف به بررسی و تطبیق همه طرح ها با سند آمایش سرزمین استان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چهار طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی عصر یکشنبه با حضور استاندار کردستان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی دیگر از مدیران در سنندج به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: اصلی ترین چالش تولید و مقدم بر آن سرمایه گذاری را در کل کشور فضای نامناسب کسب و کار می دانم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
چهار طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی با حضور استاندار کردستان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی دیگر از مدیران در سنندج به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - چهار طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی عصر یکشنبه با حضور استاندار کردستان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی دیگر از مدیران در سنندج به بهره برداری رسید.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران با بیان اینکه اطلاعات به دست آمده از اشتغال ایجاد شده در فضای مجازی کامل نیست، گفت: نقص اطلاعات سبب فقدان راهبرد برای این حوزه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، گفت: سازگاری و تطبیق اسناد آمایش استانی، ملی و منطقه ای وقت و انرژی زیادی می طلبد و لازم است یک مشاور مادر، واحد ملی راهبری یکپارچه این پروژه را در کل کشور به عهده گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 285 میلیارد تومان اعتبار برای شهر زلزله زلزله زده سی سخت به استان ابلاغ شده که در جلسه امروز (یکشنبه) این اعتبار توزیع و پروژه های آن مشخص شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل انتقال خون مازندران به اتفاق هیات همراه طی دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از همکاری این مجموعه با اداره کل انتقال خون تشکر و قدردانی کرد. ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل انتقال خون استان کرمان در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به بیان مشکلات و مطالبات پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل انتقال خون استان البرز با هدف بررسی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و تکمیل پروژه نیمه ساخته مرکز جامع اهدای خون، با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۹    
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: 643 پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی استان کرمان به تصویب رسیده که پیش بینی شده در این حوزه 11 هزار و 350 میلیارد تومان طی سال جاری سرمایه گذاری داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: ساخت موزه برای شهر تاریخی سقز ضروری است و این سازمان از ساخت موزه در این شهر حمایت می کند لذا برای تحقق این مهم همت مسوولان شهرستانی را لازم دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر شراره کاوسی به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان منصوب شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در بازدید از مجموعه پردیس سینمایی بهمن سنندج حوزه هنری را پیشگام در ارتقاء زیر ساخت های فرهنگی استان عنوان کرد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: با بهره برداری از راه آهن یزد- اقلید، خطوط آهن اصفهان_ شیراز و یزد به یکدیگر متصل می شوند وبا اتصال محور ترانزیت ریلی شرق و غرب کشور، مسافت آن به طول بیش از 300 کیلومتر کاهش می یابد. ...
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۰    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، قدرت الله ویسی مدیری است که خیلی ها او را با روحیه سماجت و پیگیری می شناسند؛ او اکنون مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد است و با کمک همین رویکرد مدیریتی توانسته است جایگاه اداره تحت مدیریتش را بالا ببرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۱    
رکنا:طی حکمی از سوی دکتر نوبخت دکتر شراره کاوسی به سمت سرپرست معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان منصوب شد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛آئین کلنگ زنی ساختمان شهرداری سی سخت با حضور کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس،فرماندار دنا، امام جمعه سی سخت، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،مدیرکل امور روستایی استانداری ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛آئین کلنگ زنی ساختمان شهرداری سی سخت با حضور کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس، امام جمعه سی سخت، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: ساخت سه پلاتوی تئاتر در دست اجرا است که در شهرهای سقز، مریوان و قروه احداث خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: بدلیل برداشت هشت میلیارد مترمکعبی از آبخوان های زیرزمینی استان، اگر زلزله ای به قدرت 2 ریشتر در منطقه رُخ دهد، عوارض ناشی از آن معادل زمین لرزه 6 ریشتری خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان میزان پیشرفت فیزیکی کل پروژه های اقتصاد مقاومتی استان در حال حاضر را 54 درصد اعلام کرد و افزود: امیدواریم تا پایان سال درصد پیشرفت فیزیکی پروژه ها به 91 برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یزد- سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از رشد 107درصدی اعتبارات عمرانی یزد در سال 1400 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه استان در تیرماه امسال 44.2 درصد بود که این رقم در مقایسه با ماه پیش از آن 4.6 درصد کاهش یافته است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بمناسبت عید سعید غدیر خم، در مراسمی با حضور استاندار قزوین، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین طرح های صدا و سیمای مرکز قزوین افتتاح شد.