شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۰:۴۶May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع غذایی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲    
انجمن علمی علوم دامی دانشگاه گیلان با همکاری اتحادیه علوم دامی و صنایع غذایی کشور و مرکز تحقیقات کشاورزی استان گیلان همایش دو روزه اسب کاسپین؛ در سراشیبی انقراض برگزار می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴    
مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ 1400/02/22 برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران صنایع غذایی با استفاده از صمغ گیاهان بومی در ایران، مواد غذایی انرژی زا تهیه کردند.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۰    
فدراسیون صنایع غذایی کشور تاکید کرد تا شهرک صنایع غذایی و نمایشگاه دائمی صنایع غذایی در مناطق پیشنهادی ایجاد شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - محققان پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی برای نخستین بار در کشور موفق به تدوین پروتکل ریزازدیادی زغال اخته (Cornus mas L.) بومی در استان آذربایجان شرقی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۰    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم، ماشین های صنایع غذایی و مکانیزاسیون دانشگاه شهرکرد با همکاری انجمن علمی دانشجویی زبان انگلیسی این دانشگاه جلسه دوره آشنایی با روش های مکاتبه رسمی و مکاتبه آکادمیک به زبان انگلیسی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی مستقر در تبریز موفق به تدوین پروتکل ریزازدیادی زغال اخته (Cornus mas L.) بومی آذربایجان شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گیاه وانیل یکی از اعضای خانواده گل ارکیده با نام Vanilla Planifolia است. ادویه وانیل که از این گیاه به دست می آید، میوه این گیاه است که عطری دلپذیر و مطبوع دارد و به دلیل طعم فوق العاده و خواص درمانی بیشمار، امروزه کاربرد زیادی در صنایع غذایی و دارویی دارد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اعضای انجمن صنایع غذایی ایران امروز در دیدار با رییس و معاونان سازمان ملی استاندارد ایران ، به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود برای تقویت صنایع غذایی کشور پرداختند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۴    
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مشکلات کارخانه کیوان در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد،گفت: یکی از واحدهای تولیدی استان همدان شرکت صنایع غذایی کیوان است که به دنبال واگذاری در سالهای گذشته بیشتر خط تولید آن تعطیل شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۹    
علیرضا مروّت پور دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان صنعتی ایران با بیان اینکه به احتمال زیاد قیمت جدید نان طی هفته آینده اعلام خواهد شد، تاکید کرد: افزایش 100 درصدی قیمت نان به هیچ عنوان صحت ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دکتر مهدی کریمی تفرشی رئیس هیات مدیره مجتمع صنایع غذایی گلها در خصوص سوابق و فعالیت های این شرکت گفت:صنایع غذایی گلها با بیش از 50 سال حضور پرافتخار در صنعت غذای ایران و کسب انواع افتخارات ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۰    
نماد های معاملاتی شرکت صنایع غذایی مینو شرق غمینو و شرکت شوکو پارس غشوکو متوقف می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه خواستار رفع مشکلات مدیریتی صنایع غذایی کیوان همدان و بازگشت این کارخانه به مسیر تولید ظرف یک ماه آینده شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان- رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه اندازی مجدد تولید در این کارخانه ضرب الاجل یک ماهه تعیین کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه در بیست و ششمین سفر استانی خود، روز یکشنبه 19 اردیبهشت به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی به منظور بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان همدان به این استان سفر کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۱    
رئیس قوه قضاییه در سفر به همدان از صنایع غذایی کیوان بازدید و اعلام کرد باید طی یک ماه آینده، خط تولید این کارخانه راه اندازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۵    
رئیس قوه قضائیه در بیست و ششمین سفر خود ضمن بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان و تأکید بر احقاق حق مردم، از کارخانه صنایع غذایی کیوان بازدید کرد و با اعلام ضرب الاجل یک ماهه برای راه اندازی مجدد آن تأکید کرد: به هیچ عنوان نباید چراغ تولید در استان خاموش شود.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه اندازی مجدد آن ضرب الاجل یک ماهه تعیین کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان -آیت الله سید ابراهیم رئیسی در اولین برنامه از سفر خود به استان همدان از کارخانه صنایع غذایی کیوان که روند تولید در آن متوقف شده است، بازدید کرد. رئیس دستگاه قضا در این دیدار ضرب الاجل یک ماهه ای را برای احیای تولید در کارخانه صنایع غذایی کیوان تعیین کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- رئیس قوه قضائیه در جریان سفر به همدان، ضمن بازدید از صنایع غذایی کیوان بر راه اندازی و احیای کامل این واحد تولیدی تاکید کرد و گفت که اگر مالک به اجرای قانون تن ندهد باید از طریق قانونی خلع ید شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه اندازی مجدد تولید در این کارخانه ضرب الاجل یک ماهه تعیین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس قوه قضاییه در بازدید از صنایع غذایی کیوان شهر همدان، برای راه اندازی مجدد این واحد تولیدی یک ماه مهلت تعیین کرد و گفت که اگر مالک به اجرای قانون تن ندهد باید از طریق قانونی خلع ید شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه اندازی مجدد تولید در این کارخانه ضرب الاجل یک ماهه تعیین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر حوزه های علمیه کشور گفت:مسوولان تمامی نهادهای تولیدی با سازمان استاندارد همکاری کنند تا نیروهای این مجموعه حساس بتوانند برای حفظ سلامتی و ایمنی مردم به ویژه در حوزه صنایع غذایی وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی روز یک شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از واحدهای تولیدی استان همدان شرکت صنایع غذایی کیوان است که به دنبال واگذاری در سالهای گذشته بیشتر سالنها و خط تولید آن تعطیل شده و کارگران بسیاری بیکار شده اند. وی اضافه کرد: 700 نفر در این کارخانه که [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیات علمی گروه صنایع غذایی دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص رژیم غذایی افراد روزه دار از افطار تا سحر توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۳    
انجمن های علمی دانشجویی صنایع غذایی دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شیراز ششمین برنامه گفتمان برتر را برگزار می کنند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزیر صنعت از تشکیل کنسرسیوم صادراتی صنایع غذایی با حضور پیشکسوتان این صنعت خبر داد. *** تشکیل کنسرسیوم صادراتی صنایع غذایی به گزارش خبرگزاری صنایع ، مهدی صادقی نیارکی در نشست هم اندیشی با اعضای کانون صنایع غذایی ایران، اظهار داشت: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رزم حسینی، وزیر صمت بیان کرد: صنایع بسته بندی به خصوص در حوزه صنایع غذایی روز به روز در حال توسعه می باشد و تولیدکنندگان با تاکید بر برندسازی به دنبال تنوع و افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین تهران فعالیت خود را در سال 1381 در زمینه تامین، تولید، بسته بندی و توزیع مواد پروتئینی آغاز کرد و در سال 1399 با تکمیل و راه اندازی بزرگترین و پیشرفته ترین مجتمع تولید مواد پروتئینی و غذایی کشور (شهر پروتئین مهیا) گامی جدید در توسعه این صنعت برداشت.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت مهیا پروتئین (شهرک صنعتی خوارزمی) در جمع خبرنگاران، بیان کرد: صنایع بسته بندی به خصوص در حوزه صنایع غذایی روز به روز در حال توسعه می باشد و تولیدکنندگان این حوزه با تاکید بر برندسازی به دنبال تنوع و افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود هستند. ...
معاون امور صنایع وزارت صمت از تشکیل کنسرسیوم صادراتی صنایع غذایی با حضور پیشکسوتان این صنعت خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه گفت: باید برای اشتغال جوانان مراغه تلاش کنیم و این اتفاق از طریق صنعتی شدن این شهر صورت می گیرد. همت خود را بر این گمارده ایم که شهرک صنعتی شماره 2 و شهرک صنایع غذایی راه اندازی شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، این حجم از لحاظ وزنی دو صدم وزن و 38 صدم درصد ارزش صادرات کشور است. بررسی آمار نشان می دهد که ارزش صادرات صنایع دستی نسبت به سایر کالاها 19 برابر ارزشمندتر است. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۰۵    
به گزارش سبلان ما ، صدیف بدری رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بعد از ظهر امروز در بازدید از مجتمع صنایع غذایی لمان؛ تولید کننده سیب زمینی "فرنچ فرایز" واقع در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل بر ضرورت رفع مشکلات زیرساختی و خدماتی موجود در شهرک های صنعتی استان تاکید کرد و گفت ...
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۹    
دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران گفت: برای نجات تولید صنایع غذایی کشاورزی و امنیت غذا تمام تلاشمان را بکار میبریم
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، بر ضرورت نوشیدن 8لیوان مایعات از افطار تا سحر تاکید کرد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۰    
حلال به عنوان یک استاندارد جهانی معیاری از کیفیت غذای سالم و بهداشتی در جهان و عاملی برای توسعه مبادلات محصولات در بین کشور های اسلامی و غیر اسلامی می باشد. در سال 1997 برای اولین بار در سطح بین الملل استاندارد غذای حلال
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۶    
انجمن های علمی دانشجویی صنایع غذایی دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شیراز پنجمین برنامه از برنامه های گفتمان برتر را برگزار می کنند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مجید احمدی روز چهارشنبه به راهبردنیوز گفت: گلرنگ یکی از گیاهان صنعتی است که از دانه آن روغن خوراکی تهیه می شود، ضمن اینکه گل های این گیاه در صنایع رنگرزی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و علوفه این گیاه نیز دارای خاصیت غذایی بالا بوده و برای دام استفاده می شود. [...]
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشیار دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی و انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور روزه داری را باعث تقویت سیستم ایمنی بدن عنوان کرد و به تبیین تغذیه صحیح در وعده های غذایی ماه رمضان پرداخت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
افزایش چند شرکت بورسی از جمله نیرو ترانس، شرکت تولیدی و صنعتی ثابت خراسان، صنایع غذایی مینو شرق و چند شرکت دیگر تایید شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۵    
خالقی تبار، معاون سازمان توسعه تجارت در خصوص سهم بخش های عمده صادراتی در 12 ماهه سال 99 گفت: بالاترین میزان صادرات مربوط به بخش پتروشیمی و میعانات گازی با ارزش 17 میلیارد و 504 میلیون دلار بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع غذایی بهروز نیک جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲    
عملکرد سال مالی 1399 صنایع غذایی مینو شرق، این شرکت موفق به ثبت فروش 2٫242 میلیارد ریالی گردیده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی گفت: بانکداری در کشور برای حمایت از بخش تولید باید علمی و اعتبار محور باشد و در این راستا خطوط اعتباری برای ارایه تسهیلات فعال شود.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دبیر ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای قزوین گفت: 2 تاجر هندی مبتلا به کرونا از 10 روز قبل برای تجارت با یکی از شرکت های غذایی بیرون استان وارد یکی از هتل های شهر قزوین شدند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۱    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ هفتمین کنفرانس بین المللی علوم صنایع غذایی،کشاورزی ارگانیک و امنیت غذایی در خرداد ماه 1400 در دانشگاه جورجیا برگزار می شود. محورهای همایش: علوم صنایع غذایی صنایع روغن غنی سازی مواد غذایی صنایع فراورده های لبنی فرمولاسین مواد غذایی ...