یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۰۱Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاله»

گلستان ما   ۲ ساعت پیش    
امام جمعه شهرستان کلاله گفت: رسانه های دیداری، شنیداری و فضای مجازی نقش مهمی در افزایش آگاهی فرهنگی مردم و کاهش مشکلات جامعه دارند.
گلستان ما   ۴ ساعت پیش    
موضوع میله گردهای مفقودی راهداری شهرستان کلاله که از یک آهن فروشی در آزادشهر سر در آورد؛ هنوز از سوی اداره کل راهداری بدون پاسخ مانده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اختری مشاور رییس مجلس شورای اسلامی به همراه نماینده شرق گلستان از فرودگاه کلاله و بیمارستان در حال احداث 91 تخت خوابی شهرستان گالیکش، بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان کلاله از وجود چهار پروژه نیمه تمام ورزشی در مناطق روستایی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت که برای تکمیل عملیات ساخت آنها به بیش از 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه راهی کلاله که استان های شمالی را به مشهد متصل کرده و همه ساله مسافران زیادی از آن عبور می کنند یکی از نقاط پرخطر در جاده های گلستان است و همواره سبب بروز سوانح رانندگی و مجروح و جان باختن مسافران می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت کلاله گفت که از سال 92 تاکنون 131 میلیارد و 900 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی درسه بخش مشاغل خانگی، روستایی و عشایر و رونق تولید در این شهرستان پرداخت شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان کلاله در جلسه ستاد انتخابات شهرستان گفت: همزمان با سراسر کشور؛ ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهرها، از 20 اسفندماه 99 در کلاله آغاز و تا 26 اسفندماه ادامه دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: برای رفع مشکل سه راهی کلاله در درازمدت باید طرح تقاطع غیرهمسطح اجرایی شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن نیکوکاری گفت: جشن نیکوکاری در شهرستان کلاله با شعار عیدی برای همه از 13 اسفندماه در سه پایگاه فعال خواهد شد تا کمک ها و هدایای مردم به نیازمندان را جمع آوری نمایند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۶    
حق شناس گفت: در دراز مدت با ایجاد تقاطع غیر همسطح در سه راهی کلاله این مسیر باید ایمن سازی شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: در شهرستان کلاله تعداد 534 دانش آموز بازمانده از تحصیل توسط کارشناسان آموزش و پرورش شناسایی و تعداد 344 نفر آنان در سال جاری جذب کلاس درس شدند.
برگزیدگان بخش ادبی مهرواره ستاره های بی نشان در حالی اعلام شد که نام اعضای نوجوان کانون گلستان در میان کودکان و نوجوانانی بود که با شعرها و داستان های خود از مدافعان سلامت و کادر درمان قدردانی کردند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۷    
نانوایی های آزادپز کلاله، از این پس پخت صبح زود ندارند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محور پرخطر و حاشیه دار دوراهی کلاله پس از کش و قوس های مختلف بصورت تقاطع همسطح و بصورت موقت به بهره برداری رسید.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
موضوع میل گردهای مرجوعی از یک آهن فروشی در آزادشهر به کلاله و ارتباط آن با موضوع ساخت پلهای محور کلاله به مراوه تپه نیازمند توضیح اداره راهداری شهرستان و استان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
پنج سال حبس برای پنج عضو شورای شهر، حواشی نامگذاری خیابانی در تبریز، تبعات محرومیت در دیشموک اظهارنظر محسن هاشمی درخصوص حقوق ماهانه اش، تخریب ویلای شهردار کلاله و معلق شدن یکی از اعضای شورای شهر کردکوی، مهم ترین حواشی پارلمان شهری در هفته ای است که گذشت.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱    
روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری داری شهرستان کلاله از دستگیری عامل قطع درختان هیرکانی در شهرستان کلاله، خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش در هشتمین جلسه شورای ترافیک شهرستان گالیکش گفت: پروژه اصلی محور سه راهی گالیکش-کلاله-خراسان که بصورت طرح تقاطع غیر همسطح می باشد؛ نیازمند تامین اعتبارات لازم از سوی دولت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - کلاله یکی از شهرستان های کمتر توسعه یافته گلستان به شمار می رود که با وجود تلاش فراوان برای ایجاد یا تقویت زیرساخت های گوناگون هنوز با برخی کمبودهای ساختاری مواجه بوده و نیازمند همت بیشتر برای گذر از این شرایط و رسیدن به توسعه پایدار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۲    
خانه باغ تفریحی شهردار کلاله که در دل طبیعت جنگلی روستای چقربش قارداش گالیکش چشم نوازی می کرد با سوت زنی فساد توسط خبرگزاری فارس در کمتر از 24 ساعت و با ضرب الاجل قانون تخریب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
با دستور دادستان گالیکش ویلای غیرمجاز یکی از مسئولان شهری کلاله تخریب شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: آتش در جنگل چیشت خوجه لر بخش پیشکمر مهار شد و با این اتفاق 4 هکتار از جنگل های این شهرستان طعمه حریق شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل امور مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهمراه مدیرکل دفتر بودجه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندار کلاله از سالن ورزشی در حال ساخت روستای قوجمز بازدید کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - آتش سوزی عرصه های جنگلی مینودشت، گالیکش، رامیان، کلاله و علی آبادکتول در شرق گلستان که از عصر امروز چهارشنبه آغاز شده، همچنان ادامه دارد و 80 نیروی منابع طبیعی در حال تلاش برای خاموش کردن آن هستند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: بعد از گذشت 18 سال اهالی شهرک انتظامی کلاله از نعمت گاز بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کلاله با اشاره به ساخت و ساز غیرقانونی و استفاده شخصی از اموال دولتی توسط وی، گفت: ویلای غیرقانونی شهردار کلاله باید تخریب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست منابع آب شهرستان های مینودشت و گالیکش پس از انتشار گزارش خبرگزاری فارس استان گلستان با عنوان طنز تلخ تداوم مسوولیت برای شهردار کلاله اقدام به صدور حکم اخطار برای خلیل سعدی شهردار کلاله کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با اشاره به رصد تخلفات شهردار کلاله گفت: برابر قانون به شخص خاطی اخطار می دهیم که باید اراضی که تغییر کاربری غیرمجاز داده است در مهلت قانونی سازه ها را جمع آوری و به حالت سابق برگرداند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور بهمراه فرماندار کلاله،مدیران کل صمت، اقتصادی، برنامه و بودجه و معاون مدیرکل میراث فرهنگی استان، معاونین فرماندار کلاله، بخشداران و مدیران جهاد کشاورزی، کار و رفاه اجتماعی، میراث فرهنگی و صمت شهرستان از بوم گردی کلبه شیبک بازدید کردند. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۶    
فرماندار مراوه تپه گفت: در پی وقوع وقوع واژگونی تانکر سوخت حامل بنزین در محدوده سه راهی چنارلی بلافاصه ضمن مسدود نمودن جاده هماهنگی های لازم جهت رفع خطر صورت گرفت . ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۰    
معاون امور اقتصادی وبرنامه ریزی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی بهمراه فرماندار کلاله و مدیران کل استانی از گلخانه سبزی و صیفی ابراهیمی در شهر کلاله بازدید بعمل آوردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در واکنش به خبر منتشر شده در خبرگزاری فارس استان گلستان در خصوص اتهام سوءاستفاده از موقعیت شغلی شهردار کلاله گفت: برای دفاع از حقوق مردم با هرگونه فساد در هر سطح برخورد قاطع خواهیم کرد، ذره ای از دفاع از حقوق مردم کوتاه نمی آییم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۲    
ساعتی پیش تریلی حامل سوخت در محور چنارلی شهرستان کلاله واژگون شد و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند و عملیات امداد و نجات در حال انجام است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان در راستای رویکردها و برنامه های دولت و در جهت رسیدگی به مشکلات مردم و ارائه خدمات؛امروز سه شنبه 28 بهمن ماه در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸    
فرماندار کلاله بهمراه امام جمعه، نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان، رییس منابع طبیعی و تبلیغات اسلامی شهرستان؛ از روند اجرای کاداستر اراضی ملی و صدور اسناد تکبرگی در اداره ثبت اسناد شهرستان بازدید بعمل آوردند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: با اضافه شدن 6 بیمار دیگر، تعداد بیماران کرونایی شهرستان کلاله به 19 نفر رسید.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۴    
فرماندار کلاله گفت: با اضافه شدن 6 بیمار دیگر، تعداد بیماران کرونایی شهرستان کلاله به 19 نفر رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۷    
آریان پور گفت: طرح ورودی در دو راهی کلاله اجرا شده که مورد اعتراض مردم قرار گرفته است و پیگیر اصلاح این طرح هستیم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک بهله عقاب برای تیمار و بازگشت به طبیعت توسط شهروند کلاله ای به محیط زیست تحویل داده شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شرق گلستان: طرحی که به نام ایمن سازی دوراهی کلاله در دست اجرا است مشکل این گذرگاه مهم و استراتژیک که برسر راه مسافران و زائران بارگاه حضرت امام رضا (ع) قرار دارد و از این عزیزان قربانی می گیرد، را حل نمی کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 26 بهمن ماه 1399به شرح ذیل می باشد: - علی رضا زاکانی نماینده قم - احد آزادی خواه نماینده ملایر - محمد صفری ملک میان نماینده رودسر و املش - رضا آریان پور نماینده مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش - محمود احمدی بیغش نماینده شازند
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش در مجلس از مشکل جاده دوراهی کلاله باوجود اصلاح آن توسط وزارت راه گلایه کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۵    
فرماندار گالیکش در هفتمین جلسه شورای ترافیک شهرستان گفت: با بهره برداری از فاز یک پروژه موقت ساماندهی تقاطع همسطح سه راهی گالیکش-کلاله-جنگل گلستان، طرح ایمن سازی این محور نیز ظرف چند روز آینده تکمیل خواهد شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۱    
فرماندار شهرستان کلاله بهمراه پلیس راه، رییس اداره راهداری شهرستان کلاله و گالیکش و مدیر حوزه های طرح های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل استان از روند اجرای پروژه سه راهی کلاله بازدید بعمل آورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۲    
در ادامه سفر وزیر ورزش و جوانان و معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های این وزارت خانه چندین طرح ورزشی، عمرانی و اقتصادی نیز در سایر شهرستان های استان افتتاح شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان کشور، نماینده حوزه شرق استان، معاون استاندار، فرماندار و امام جمعه شهرستان کلاله چمن مصنوعی استادیوم ورزشی شهید آسیابی کلاله افتتاح شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۷    
فرماندار کلاله با بیان اینکه مردم نگران نباشند؛ گفت: ورودی کلاله از سه راهی، طی 72 ساعت درست می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم راهپیمایی 22 بهمن و بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صبح امروز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور به صورت موتوری و خودرویی در شهرستان کلاله آغاز شد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۷    
فرماندار کلاله در پیامی از حضور پرشور مردم ولایی و انقلابی شهرستان در رژه خودرویی 22 بهمن ماه امسال، قدردانی کرد.