جمعه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۳۲Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی»

فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به استان آذربایجان غربی، موجب بارش برف در شهرستان نقده شده است. مه گرفتگی در اغلب مناطق با تاکید بر جنوب و مرکز استان تا اواخر وقت جمعه پیش بینی می شود و لازم است تا در خصوص آبگرفتگی معابر شهری و سیلاب اقدام لارم به کار گرفته شود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر امور آب منطقه شرق خوزستان نسبت به احتمال وقوع سیلاب در شهرستان بهبهان هشدار داد و گفت: با توجه به سابقه آبگرفتگی جاده رامهرمز- بهبهان، مقرر شده است راهداری در این جاده کشیک شبانه روزی مستقر و درصورت لزوم جاده را مسدود کند.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از روابط عمومی شهرداری رشت، واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت صبح امروز (پنج شنبه، 6 آذر) در پی بارش شدید باران در رشت از نقاط آبگیر سطح شهر بازدید کرد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به پیش بینی هواشناسی استان، با ورود سامانه بارشی از امروز به مناطق غربی و جنوب استان اصفهان، برای دو روز آینده بارندگی شدیدی در این مناطق باعث آبگرفتگی معابر خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶    
معاون شهردار صفادشت از هدایت آب های سطحی و رفع آبگرفتگی معابرتوسط نیروی های خدماتی این شهرداری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان نسبت به احتمال آبگرفتگی جاده بهبهان- رامهرمز در بارندگی های پیش رو هشدار داد و گفت: در این بارندگی ها نگرانی از احتمال فعال شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها در شهرستان های لالی، بهبهان، اندیمشک، شوشتر و گتوند وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیریت بحران استانداری لرستان نسبت به فعالیت سامانه بارشی قوی و سرد در جو این استان هشدار داد و سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر را از مخاطرات این سامانه بارشی اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا – مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که امروز و فردا جمعه بارش شدید برف در مناطق کوهستانی و رگبار باران و رعد و برق و آبگرفتگی معابر شهری در این استان پیش بینی می شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری گفت: با تقویت سامانه بارشی از اواسط وقت فردا تا اواسط روز دوشنبه هفته آینده رگبار شدید باران به همراه رعد و برق و احتمال تگرگ و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود که آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و خطر صاعقه را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل بحران استان ایلام گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان ایلام، احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی در استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه وپیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از هشدار سطح زرد و وقوع سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: آبگرفتگی معابر در غرب استان مورد انتظار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران نسبت به آبگرفتگی معابر به ویژه در غرب استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۹    
با ورود سامانه جدید بارشی از بعد از ظهر امروز در مازندران شاهد بارش باران و وزش باد خواهیم بود.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به پیش بینی وقوع بارندگی شدید از روز پنجشنبه 6 آذر در استان، نسبت به سیلابی شدن رودخانه های کارون، دز و مارون در پایین دست سدها هشدار داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار به استان گفت: آبگرفتگی منطقه ای، سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن آب رودخانه ها و لغزندگی جاده ها دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز پیش بینی هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی در شمال کشور احتمال آبگرفتگی مزارع و باغات وجود دارد و به کشاورزان توصیه می شود که نسبت به پاکسازی راه آب اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به جو استان کرمانشاه از بامداد فردا، بارش باران و آبگرفتگی معابر در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل سازمان هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه بارشی از بامداد پنجشنبه وارد کرمانشاه شده و متاثر از این سامانه بارندگی، رعد و برق و رگبار تگرگ و آبگرفتگی معابر پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۷    
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: گزارش های شهروندان از آبگرفتگی معابر به معنی مختل شدن مسیر رفت و آمدی شان نیست.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به بارندگی، رعد و برق و وقوع سیلاب در استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی، کاهش دید و لغزندگی جاده ای و کولاک برف به خصوص در گردنه ها و جاده های کوهستانی و احتمال مسدود شدن برخی راه های روستاها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر پیش بینی کرد با ورود سامانه بارشی از امروز، وقوع ناپایداری های جوی در قالب بارش باران، رگبار، رعد و برق، آبگرفتگی معابر عمومی و وزش باد شدید و تلاطم دریا پیش بینی می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه5 در بازدید از نقاط آبگیر سطح منطقه گفت: به دلیل اهمیت موضوع آبگرفتگی در فصل بارش، بازدیدهای مستمر و دقیق از نقاط آبگیر سطح منطقه انجام می شود. این موضوع از اولویت های کاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با اشاره به آغاز بارش ها از فردا درباره احتمال بروز سیلاب و آبگرفتگی و بسته شدن راه های کوهستانی و صعب العبور در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین از شدت بارش ها در روز چهارشنبه و آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷    
در پی بارش نزولات آسمانی، طرح رفع آبگرفتگی معابر در شهر پردیس اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: از فردا پنج شنبه 6 آذر به تدریج ورود سامانه بارشی را به استان شاهد خواهیم بود؛ با توجه به شدت بارش ها برای پنج شنبه احتمال آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها، کاهش دید افقی و لغزندگی جاده ها وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از بامداد فردا، پنجشنبه تا اوایل وقت روز دوشنبه هفته آینده یک سامانه فعال بارشی جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۱    
با ورود سامانه بارشی از فردا، هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خصوص آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وقوع رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سامانه بارشی جدید از پنج شنبه 6 آذرماه تا دوشنبه 10 آذرماه جو استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، مهدی ولی پور، با اشاره به عملیات سیل و آبگرفتگی در 72 ساعت گذشته، افزود: 9 استان بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، قزوین، کرمانشاه، گلستان، لرستان و همدان متأثر از حوادث جوی بوده است. ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از تشدید فعالیت سامانه بارشی توام با کاهش دما به استان خبرداد و گفت: کاهش دید و اخلال تردد در جاده های آذربایجان غربی نیز پیش بینی می شود.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری فردیس اعلام کرد: بارش باران روزهای اخیر سبب 20 مورد آبگرفتگی در معابر شهری فردیس شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه گفت: جاده ساحلی گناوه - بوشهر که به دلیل آبگرفتگی ناشی از بارندگی شدید و طغیان رودخانه های فصلی بالادست حدود 30 ساعت بصورت رفت و برگشت مسدود شده بود، لحظاتی پیش بازگشایی شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، بررسی آب خروجی از قنات ها و چاه آب شاهد نشان از افزایش سطح آب های زیرزمینی در روستای فولاد محله دارد و افزایش سطح آب موجب نگرانی اهالی منطقه از وقوع رانش زمین و آبگرفتگی خانه ها شده است. به گفته کارشناسان، رانش زمین همزمان با بارندگی در مناطقی که [...]
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
داود گرشاسبی روز سه شنبه در یک گفت وگوی خبری اظهار کرد: با احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها و معابر در برخی نقاط شهرستان، دستگاه های مربوط ضمن بررسی سریع نقاط حادثه خیز، نسبت به لایروبی رودخانه ها و محل های مورد نظر اقدام کنند. وی اظهار کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نیز در [...]
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فرون آباد از اجرای رفع و مهار آبگرفتگی معابر در کمترین زمان ممکن توسط تلاشگران حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۰    
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: رفع آبگرفتگی چهار نقطه با اجرای عملیات لوله گذاری عرضی در محدوده منطقه چهار انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرمانشاه گفت : حل مشکل آبگرفتگی کرمانشاه نیازمند احداث کانال جنوب به شمال است .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۴    
نماینده البرز در شورای عالی استان ها گفت: ایجاد شبکه جمع آوری آب های سطحی می تواند بخشی از مشکل آبگرفتگی معابر را حل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها از اواخر هفته جاری در خوزستان هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
از روز جمعه 30 آبان تا روز یکشنبه دوم آذرماه، 1481 درخواست شهروندان با موضوع آبگرفتگی در سامانه مدیریت شهری 137 ثبت شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گناوه - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه گفت: جاده ساحلی گناوه – بوشهر مسیر رفت و برگشت به دلیل آب گرفتگی تا اطلاع ثانوی مسدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر از ورود سامانه بارشی از پنجشنبه به استان خبر داد که همراه با بارش باران، آبگرفتگی معابر، رعدوبرق، تندباد و مواج شدن خلیج فارس خواهد بود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه شهرِ امام دزفول پس از بارش باران در حال برطرف کردن آبگرفتگی یکی از مسیرهای این شهر می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- هر ساله با شروع فصل پاییز مردم کرمانشاه به جای انتظار چشیدن طعم شیرین نزول رحمت الهی، انتظار طعم تلخ آبگرفتگی را می کشند و امید بسته اند که شاید روزی کسی مشکل دیرینه شان را حل کند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نیروهای عملیاتی خدمات شهری شهرداری منطقه یک در آماده باش 72 ساعته با شناسایی نقاط حساس آبگیر از آبگرفتگی معابر جلوگیری کردند.