سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۲:۳۹Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی»

تیتر برتر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
داره کل مدیریت بحران استانداری مازندران امروز سه شنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به بارندگی سیل آسا و برف، وزش تندباد، آذرخش، کاهش دمای هوا و طوفانی شدن دریا از روزهای پایانی این هفته تا اوایل هفته آینده هشدار داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد: با نفوذ سامانه بارشی از عصر امروز در استان ،بارندگی و آبگرفتگی برخی معابر و احتمال وقوع سیلاب در مناطق مستعد مورد انتظار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد آبگرفتگی و فرسودگی آسفالت و معابر گل آلود سوسنگرد، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی از امروز وارد استان بوشهر شده و احتمال آب گرفتگی موقت معابر عمومی و جاری شدن روان آب وجود دارد.
سازمان هواشناسی کشور نسبت به انسداد راه های روستایی و جاده ها و آبگرفتگی معابر به دنبال تقویت سامانه بارشی طی دو روز آینده هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۰۱    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد آبگرفتگی و جاری شدن آب فاضلاب در معابر اهواز، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 27 هزار نفر درپی بارش برف و باران و آبگرفتگی و طوفان در 27 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی از آبگرفتگی و مشکلات پس از بارش درکوچه آرامش واقع در خیابان ولیعصر پایتخت گلایه کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- در استان ادلب در شمال غرب سوریه، برخی از اردوگاه هایی که غیرنظامیان در آن ها سکونت دارند به دلیل باران شدید دچار آبگرفتگی شدند. به گزارش فرارو، محمد حلاج، مدیر هماهنگ کننده واکنش اضطراری سوریه گفت که 63 اردوگاه زیر آب رفت و چادر هایی که هزاران غیرنظامی در آن زندگی می کردند آسیب دید. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر طی سه روز گذشته به گرفتارشدگان در برف، آبگرفتگی و طوفان در 26 استان کشور امداد رسانی کرده و تاکنون اسکان اضطراری برای بیش از 2 هزار نفر را فراهم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
برای دومین روز متوالی هوای برخی مناطق استان هرمزگان از جمله شهر بندرعباس ابری و بارانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۶:۰۳    
کارشناسان مختلفی معتقدند که کانال های جمع آوری آب های سطحی نیاز جدی خیابان های اهواز برای رهایی از آبگرفتگی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری اصفهان از آماده باش تمام امکانات و تجهیزات شهرداری برای مقابله با آبگرفتگی در زمان بارش ها خبر داد و گفت: طی این مدت گزارشی از آب گرفتگی زیاد و مشکل برای عبور و مرور شهروندان در سطح شهر نداشتیم.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عملیات امدادرسانی به گرفتارشدگان در برف و کولاک در 3 شهر، 8 روستا، یک منطقه عشایری و 69جاده در حال انجام است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از بارش های شدید باران در قم معابر این شهر دچار آبگرفتگی شدید شد.
598   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از بارش های شدید باران در قم معابر این شهر دچار آبگرفتگی شدید شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
پس از بارش های شدید باران در قم معابر این شهر دچار آبگرفتگی شدید شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با بارش های سیل آسا باران در مناطق مختلف ترکیه، معابر شهرهای مختلف این کشور دچار آبگرفتگی های شدید شده است.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات با اشاره به آبگرفتگی، کولاک و برف در 28 استان کشور، از رهاسازی 679 خودروی گرفتار در برف، طی دو روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کولاک برف در محور های مواصلاتی، لغزندگی سطج جاده ها و آبگرفتگی معابر از مخاطرات احتمالی این روزها است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
باران شدید و برف در برخی از نقاط که از آغازین ساعات سه شنبه ( 11 بهمن 1401) در شهر تهران آغاز شده بود باعث خوشحالی مردم از بارش نعمت الهی و غافلگیری مدیریت شهری تهران شد. آبگرفتگی خیابان ها، ترافیک شدید و کمبود وسایل حمل و نقل عمومی از اتفاقات مهم امروزشهر تهران بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۴    
یکی از اساسی ترین موضوعاتی که سالها مردم اهواز را آزار می دهد، مشکلات آبگرفتگی و فاضلاب ها و به دنبال آن ایجاد معضلات فراوان برای مردم و ضررو زیان به وسایل نقلیه می باشد.
سلامت نیوز / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز: باز هم خطر سیل 23 استان کشور را فرا گرفت و سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع سیل هشدار داد؛ آنهم درست در روزهایی که دستگاه های دولتی و برخی شهروندان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۲    
گزارش میدانی یک شهروند خبرنگار اهوازی از وضعیت آبگرفتگی معابر حوزه منطقه 3 شهرداری را ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۴    
کرمانشاه- در پی بارش سنگین باران آبگرفتگی در معابر شهری سرپل ذهاب رخ داد و تردد شهروندان را کند کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از هزار نفر در 24 ساعت گذشته و تا ساعت 14 امروز خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران همچنین احتمال سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابردر 25 استان هشدار داد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: تا پایان هفته جاری وضعیت جوی خراسان رضوی با وقوع بارش های رگباری با احتمال رعدو برق و ایجاد رواناب و آبگرفتگی پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۰    
شهروند خبرنگار ما از آبگرفتگی معابر شهرستان ورامین در پی بارش شدید باران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 8 با هدف پیشگیری از آبگرفتگی معابر،160هزار متر طول از انهار روباز و روبسته و 13 کیلومتر از مسیل های منطقه هشت لایروبی شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از جمعیت هلال احمر، مرتضی مرادی پور روز سه شنبه با اشاره به وقوع آبگرفتگی و کولاک برف از 10 تا 11 بهمن، افزود: تا ساعت 14 امروز 11 بهمن 22 استان کشور، متاثر از کولاک و آبگرفتگی بودند که 18 استان، 44 شهرستان و 59 منطقه، شامل 49 محور، یک شهر، 8 روستا و یک منطقه عشایری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران همچنین احتمال سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابردر 25 استان هشدار داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شهردار منطقه 4 از آماده باش کامل نیروهای این منطقه برای مقابله با آبگرفتگی ها و خطرات احتمالی ریزش برف و باران خبر داد و گفت: تمام تلاش خود را کرده ایم که شهروندان در سلامت و آرامش کامل باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران همچنین احتمال سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابردر 25 استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۶    
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در گفتگو با رادیو فرهنگ با اشاره به وضع ترافیک معابر تهران از شهروندان خواست از تردد غیر ضروری خودداری کنند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در غالب نقاط کشور و در نقاط مستعد و بی بارش وزش باد و خیزش گرد و خاک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 554 نفر در پی وقوع آبگرفتگی و بارش برف و کولاک در 13 استان کشور خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به شرایط ناپایدار جوی کشور، از امدادرسانی به 13 استان کشور در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به گفته صادق ضیاییان - رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا - امروز سامانه بارشی در غالب مناطق کشور به جز جنوب و جنوب شرق فعال بود و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف و در مناطق گرمسیر باران گاهی رعدوبرق رخ داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی در پی بارندگی های پیش رو خبر داد.
وانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل هواشناسی استان تهران از بارش برف و باران در شهرستا های استان تهران خبر داد و گفت: در برخی شهرها بارش ها منجر به بالا آمدن آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه هشدار نارنجی اعلام کرد: نقشه های پیش یابی بیانگر تقویت سامانه بارش زای در حال گسترش به سمت نواحی شرقی کشور از جمله خراسان رضوی همراه با آبگرفتگی و ایجاد رواناب است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری و اقدامات هوشمندانه این منطقه در پیشگیری از آبگرفتگی های احتمالی در بارش های فصل زمستان خبر داد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۸۷ سایت دیگر  
احتمال بارش باد، وزش باد شدید، کولاک، آبگرفتگی معابر، افت فشار گاز و قطعی برق در روز دوشنبه (10 بهمن) در این استان ها وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۲    
به گزارش مشرق ، یک فعال فضای مجازی در توییتر نوشت: اینجا اوکلند بزرگترین شهر نیوزیلند ِ،مترو، معابر،ترمینال و فروشگاهها دچار آبگرفتگی شدید شده؛ واکنش رسانه ها چیه به این خبر؟ هیچ مثل یه خبر عادی بازخوانی میشه؛اما کافی بود این خبرمربوط به تهران بود،میشد سرتیتر تمام رسانه های دنیا ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۲    
شهردار منطقه 2 کرج گفت: با احداث چاه های جذبی امسال شاهد آبگرفتگی در معابر منطقه 2 کرج نبودیم.