دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۲۷Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به استان خبرداد و گفت: با توجه به نوع فعالیت این سامانه احتمال آبگرفتگی برخی معابر و طغیان رودخانه ها وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های پیش یابی با فعال شدن سامانه بارشی در این استان از روز جمعه، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این سامانه ، بارش باران، رگبار و رعد و برق ، وزش باد و در ارتفاعات نیز بارش برف پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این سامانه ، بارش باران، رگبار و رعد و برق ، وزش باد و در ارتفاعات نیز بارش برف پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بارش ها از عصر امروز تا بعدازظهر فردا، به ویژه در نیمه غربی استان از نمود بیشتری برخوردار است و در پاره ای نقاط با آبگرفتگی معابر عمومی نیز همراه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اعلام وضعیت زرد هواشناسی در سطح استان به ویژه ارتفاعات از احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان در خصوص جزئیات فعالیت سامانه بارشی جدید در استان توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به صدور هشدار زرد برای سامانه بارشی که جو استان را طی روزهای آتی تحت تاثیر قرار می دهد، درباره احتمال آبگرفتگی معابر در برخی نقاط استان هشدار داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۹    
اداره کل هواشناسی استان مرکزی نسبت به وقوع بارش های رگباری باران، تگرگ و احتمال آبگرفتگی معابر در سطح استان طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هشدار زرد صادر کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۱    
مرادپور با بیان اینکه بارش های لرستان از عصر چهارشنبه آغاز می شود گفت: احتمال آبگرفتگی معابر، بالا آمدن سطح رودخانه ها، ایجاد رواناب، سیلابی شدن مسیل ها و ریزش کوه در مناطق کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۸    
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی 24 ساعت آینده با فعالیت سامانه ناپایدار جوی احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ حسین عرفانی با اشاره به آماده باش جمعیت هلال احمر برای مقابله با سیل و آبگرفتگی در پنج استان کشور اظهارکرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و احتمال آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب در استان های ایلام، اصفهان، خوزستان ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از وزش باد شدید در استان خبر داد و گفت: با ورود موج جدید بارشی از امروز به استان بوشهر احتمال آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از صبح فردا پنجشنبه تا اواخر روز شنبه آینده نسبت به تشدید ناپایداری جوی در این استان هشدار سطح زرد (آگاهی و اقدام در صورت نیاز) اعلام می شود. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۵    
اداره کل هواشناسی استان مرکزی نسبت به وقوع بارش های رگباری باران و احتمال آبگرفتگی معابر در سطح استان هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز در بوشهر آغاز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۰:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
احتمال لغزندگی جاده ها، احتمال آبگرفتگی محدود و محلی، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و احتمال خسارت به صنعت کشاورزی وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۸    
داداشی با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان گلستان از کاهش 8 تا 10 درجه ای دمای هوا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر در استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سامانه بارشی از اواخر امشب و طی فردا جمعه سبب رگبار باران و رعدوبرق در نیمه غربی استان و جزایر غربی خلیج فارس می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود فعالیت سامانه بارشی از امروز به استان خبر داد و گفت: با وقوع سیل احتمال آبگرفتگی در برخی مناطق استان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۹    
معاون هواشناسی استان لرستان گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی آسمان لرستان از امروز تا پنجشنبه بارانی و با توجه به رگباری بودن بارش ها، احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای پیش بینی شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ورود سامانه جدید به پایتخت ، تهران را تحت تاثیر قرار داده این سامانه با وزش باد نسبتا شدید و کاهش محسوس دما همراه بوده است. به نقل از همشهری آنلاین؛ مدیر کل مدیریت بحران استان تهران عصر دیروز از صدور هشدار زرد هواشناسی در استان خبر داده و با ورود این سامانه، لغزندگی جاده ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب محلی در استان هشدار داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۰    
اقتصاد ایران: مدیرکل مدیریت بحران تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی خبر داد و گفت: در تهران لغزندگی جاده ها، احتمال ریزش کوه و احتمال آبگرفتگی معابر در فردا و پس فردا پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به شکل گیری جریانات مرطوب شمالی همراه با عبور موج از تراز میانی جو و ورود سامانه جدید بارشی به این استان با اعلام اخطار سطح زرد ، نسبت به کاهش دما و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن روان آب در مناطق مختلف هشدار داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی در استان خبر داد و گفت: با توجه به این سامانه لغزندگی جاده ها، احتمال ریزش کوه و احتمال آبگرفتگی معابر پیش بینی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۸    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به پیش بینی بارش باران و احتمال آبگرفتگی موقت معابر عمومی در روز سه شنبه هشدار سطح زرد هواشناسی صادر شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اکبری گفت: طی روز سه شنبه و چهارشنبه برای نقاط مختلف استان لرستان رگبار باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رشت - مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی و کاهش 10 درجه ای دمای هوای استان گفت: احتمال آبگرفتگی در معابر وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از ورود سامانه بارشی از عصر امروز به استان و صدور هشدار جوی سطح زرد هواشناسی خبر داد و گفت: وزش باد نسبتاً شدید، آبگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن روان آب از پیامدهای این سامانه بارشی است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران نسبت به احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب های محلی در استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری- هواشناسی مازندران نسبت به احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب های محلی در استان هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی، جاری شدن روان آب محلی و کاهش دید در محور های کوهستانی استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب محلی در استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به کاهش 12 تا 14 درجه ای دمای هوا در استان از امشب، گفت: با ورود سامانه سرد و بارشی از امشب احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در استان گلستان وجود دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۹    
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روانآب محلی از جمعه تا یکشنبه در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی تا روز یکشنبه هفته آینده، خاطرنشان کرد: کاهش هشت تا 12 درجه ای متوسط دمای هوای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا در خراسان رضوی تا صبح پنجشنبه کاهش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از کاهش دمای هوا به واسطه ورود سامانه ناپایدار جوی از امروز در سطح استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵    
داداشی از ورود سامانه ناپایدار و بارشی به استان گلستان در اوایل روز سه شنبه خبر داد که پیامد آن کاهش دما، بارش های رگباری و آبگرفتگی احتمالی معابر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با ورود سامانه سرد و بارشی احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در دو روز آینده در استان گلستان وجود دارد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۳    
احتمال جاری شدن روان آب و آبگرفتگی معابر فردا در مازندران وجود دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اثر این مخاطره احتمال صاعقه، احتمال آبگرفتگی به شکل محدود و محلی، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۰    
گرگان - ایرنا - هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که با آغاز فعالیت سامانه بارشی، گلستان از فردا جمعه تا یکشنبه بارشی می شود و در این مدت آبگرفتگی معابر شهری دور از انتظار نیست.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۱    
داداشی از ورود سامانه ناپایدار و بارشی به استان گلستان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با فعالیت این سامانه احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از احتمال آبگرفتگی معابر و بروز طوفان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش هشت تا 14 درجه ای متوسط دمای هوای استان به دنبال صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد و گفت: این سامانه بارشی تا صبح دوشنبه فعال است.
طلا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
در مخاطره جوی پیش بینی شده احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، احتمال صاعقه، احتمال آبگرفتگی معابر بطور محلی، احتمال آسیب به سازه های موقت وجود دارد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در مخاطره جوی پیش بینی شده احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، احتمال صاعقه، احتمال آبگرفتگی معابر بطور محلی، احتمال آسیب به سازه های موقت وجود دارد.