یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۱۳Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کردستان از احتمال آبگرفتگی رودخانه ها و مسیل ها و افزایش رواناب ورودی به مخزن سد چراغ ویس و بالا آمدن تراز نرمال خبر داد.
سازمان هواشناسی برای برخی نقاط کشور براش باران و در نقاط شمالی کشور هشدار وقوع سیل صادر کرده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی استان تهران در خصوص فعالیت سامانه بارشی در استان های تهران و البرز هشدار داد. به گزارش تسنیم، براساس هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی، در روز سه شنبه (7 آذرماه) برای شمال و ارتفاعات استان های تهران و البرز، رگبار باران گاهی با رعد و برق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۲    
هواشناسی مازندران درباره نفوذ سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن روانآب از اواخر امشب در استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روانآب از بامداد روز سه شنبه در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی امروز بعد از ظهر در مازندران شدت می گیرد و در مناطق مرکزی و شرقی احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها وجود دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا جعفری درباره بارندگی امروز بیست و نهم، آبان ماه 1402 و احتمال آبگرفتگی معابر در تهران گفت: تا به این لحظه چند نقطه در معابر سطح شهر آبگرفتگی گزارش شده است که همکاران ما در مناطق در حال رفع آن ها هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۳    
ایسنا/بوشهر مدیر کل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: به دلیل بارندگی و رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر، تمام مدارس و دانشگاه های استان بوشهر روز دوشنبه 29 آبان غیر حضوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به آماده باش شهرداری کرمانشاه برای احتمال آبگرفتگی، گفت : 700 نیروی خدماتی شهری بکارگیری می شوند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بوشهر(پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت به دلیل احتمال بارش های رگباری، رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر تمامی مدارس استان بوشهر در همه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر امروز دوشنبه 29 آبان ماه 1402 به صورت غیرحضوری دایر هستند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۶    
روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل احتمال بارش های رگباری، رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر، تمامی مدارس استان بوشهر در همه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر روز دوشنبه 29 آبان ماه به صورت غیر حضوری دایر می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: به علت پیش بینی بارش های شدید و احتمال آبگرفتگی معابر کلاس های مدارس و دانشگاه های استان فردا غیر حضوری برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: به علت پیش بینی بارش های شدید و احتمال آبگرفتگی معابر کلاس های مدارس و دانشگاه های استان فردا غیر حضوری برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روانآب از دوشنبه شب 29 آبان در استان هشدار داد.
اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی ورود سامانه بارشی فعال و فراگیر به استان، هشدار هواشناسی سطح نارنجی صادر کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور در هفته پیش رو گفت: امروز شنبه پدیده جوی خاصی را در کشور شاهد نیستیم. البته احتمال اینکه بارش های پراکنده ای را در شرق خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی و شمال استان سیستان و بلوچستان شاهد باشیم وجود دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز و فردا احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن رواناب و طغیان رودخانه ها در نیمه جنوبی استان وجود دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۶    
اصغری، کارشناس هواشناسی: تا 36 ساعت آتی پیک بارندگی ها در خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و هرمزگان خواهد بود. احتمال آبگرفتگی معابر در این مناطق وجود دارد. در اصفهان، یزد، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی هم بارندگی پیش بینی می شود. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی: شدت بارندگی ها امروز در ایلام، خوزستان، شمال خلیج فارس، بوشهر، شمال استان فارس، لرستان و کردستان خواهد بود و احتمال آبگرفتگی و طغیان رودخانه ها وجود دارد. کمترین دما در تهران 12 درجه بوده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی ورود سامانه بارشی به استان خوزستان و احتمال آب گرفتگی معابر و طغیان مسیل ها، اداره کل هواشناسی خوزستان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با فعالیت سامانه بارشی از فردا تا شنبه آینده، از بارش باران در 17 استان خبر داد و اعلام کرد: احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب ها وجود دارد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با فعالیت سامانه بارشی از فردا تا شنبه آینده، از بارش باران در 17 استان خبر داد و اعلام کرد: احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب ها وجود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با فعالیت سامانه بارشی از فردا تا شنبه آینده، از بارش باران در 17 استان خبر داد و اعلام کرد: احتمال آبگرفتگی و جاری شدن روان آب ها وجود دارد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۶:۲۵    
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در 27 استان، وزش باد و گرد و خاک در هفت استان و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۱:۵۴    
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در 27 استان، وزش باد و گرد و خاک در 7 استان و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد موقتی و در ارتفاعات البرز بارش برف [...]
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش های شدید در استان های ساحلی دریای خزر از افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت طی هفته آینده خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در 27 استان، وزش باد و گرد و خاک در 7 استان و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در 27 استان، وزش باد و گرد و خاک در 7 استان و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان صبح امروز در گفت وگو با رادیو گلستان امدادرسانی به آبگرفتگی در شرق استان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان از احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۸    
مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد محور های مواصلاتی از عصر امروز در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۲۱    
هواشناسی گلستان از وقوع بارندگی های موثر فردا در تمام نقاط استان خبر داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روانآب و ریزش سنگ در جاده های کوهستانی استان هشدار داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۹    
اداره کل هواشناسی اصفهان در باره تشدید فعالیت سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در ترددها از بعدازظهر امروز شنبه در برخی از نقاط استان، "هشدار نارنجی" صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: امروز این سامانه بارشی در اکثر مناطق استان کرمان فعال است و آبگرفتگی معابر و جاری شدن رواناب ها در برخی از مناطق دور از انتظار نیست و فردا از شدت ناپایداری ها کاسته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از تداوم سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: تمرکز فعالیت سامانه بارشی به ویژه برای عصر و شب امروز در نیمه شرقی و مناطق مرکزی و وقوع رواناب و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی هم قابل پیش بینی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - اداره کل هواشناسی اصفهان در باره تشدید فعالیت سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در ترددها از بعدازظهر امروز شنبه در برخی از نقاط استان، "هشدار نارنجی" صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان با صدور هشدار سطح زرد اعلام کرد: الگو های پیش یابی حاکی از تقویت سامانه بارشی در منطقه البرز مرکزی از امروز شنبه 13 آبان تا فردا یکشنبه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۰۴    
زنجان- مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: آبگرفتگی معابر طی روزهای آینده دور از ذهن نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درخصوص احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب فردا در استان هشدار داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۲۳:۲۴    
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق و طغیان رودخانه ها در 9 استان و تشدید بارندگی ها و احتمال آبگرفتگی محدود معابر در اغلب استان ها هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
احتمال آبگرفتگی محدود معابر، احتمال جاری شدن روان آب ، وزش باد شدید موقتی، احتمال خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی و احتمال شکستن درختان کهن سال، احتمال تاخیر در پرواز و احتمال خسارت به محصولات و ماشین آلات کشاورزی دور از انتظار نیست.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق و طغیان رودخانه ها در 9 استان و تشدید بارندگی ها و احتمال آبگرفتگی محدود معابر در اغلب استان ها هشدار داد.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران، رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر در 25 استان هشدار داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران، رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر در 25 استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه بارشی از اواخر وقت سه شنبه، فعالیت این سامانه امروز نیز در استان ادامه خواهد داشت که به دلیل ماهیت بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و رعد و برق در ارتفاعات وجود دارد.