یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۷:۲۴Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی در معابر عمومی کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اوایل روز پنجشنبه تا اوایل روز جمعه با فعال شدن سامانه بارشی در این استان احتمال آبگرفتگی موقت معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۴    
اکبری گفت: با فعالیت سامانه بارشی از فردا، احتمال آبگرفتگی معابر در استان وجود دارد که در این راستا هشدارهای لازم داده شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای نسبت به آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها بر اثر بارش های برف و باران در مناطق مختلف این استان هشدار داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از تقویت فعالیت سامانه بارشی در استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر در برخی نقاط استان بوشهر وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به این استان از اواخر وقت امروز تا بعد از ظهر یکشنبه احتمال آبگرفتگی معابر با هشدار سطح نارنجی (آمادگی) وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر : با شروع بارندگی ها از اواخر وقت امروز، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها در برخی مناطق شمالی و مرکزی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین نسبت به تغییرات جوی و احتمال آبگرفتگی معابر شهری و رودخانه ها که از بعدازظهر روز گذشته /جمعه/ منطقه را با بارش برف و باران تحت تاثیر خود قرار داده، هشدار داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به خوزستان از اواسط روز پنجشنبه هفته جاری احتمال آبگرفتگی برخی مناطق و لغزندگی سطح جاده ها در مناطق شمالی و شرق این استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۲:۰۱    
سازمان هواشناسی انگلیس هشدار داد توفان کریستف (Christoph) در 48 ساعت آینده، این کشور را در خواهد نوردید و احتمال آبگرفتگی و جاری شدن سیل، جدی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان از آغاز طرح زمستانی پلیس در جاده های استان خبر داد.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۴    
اصلاحات نیوز؛ احسان مرادی، کارشناس هواشناسی نوشت: طی 24 ساعت آینده (زمان آغاز از پنجشنبه شب 4 دی)، در استان های شمال غربی، حاشیه البرز و زاگرس، شمالی، شمال شرقی و شرقی، بارش و ناپایداری ادامه دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آسمان مازندران از بعد از ظهر امروز برفی و بارانی می شود./ احتمال آبگرفتگی معابر می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رییس اداره هواشناسی کاشان گفت: از امشب چهارشنبه تا اواخر روز جمعه سامانه بارشی وارد این منطقه می شود و احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر و مسدود شدن جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۹:۱۵    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به نفوذ نخستین سامانه سرد و بارشی زمستانی به استان گفت: با نفوذ امواج سرد سیبری آخر هفته ای سرد و برفی در راه استان است و احتمال آبگرفتگی معابر و لغزندگی جاده های کوهستانی وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف با احتمال آبگرفتگی و ایجاد رواناب امروز 29 آذر ماه در مناطق مختلف استان به ویژه در نیمه جنوبی خراسان رضوی شدت می گیرد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارندگی ها با احتمال آبگرفتگی و ایجاد رواناب تا عصر یکشنبه هفته آینده در خراسان رضوی ادامه دارد و پیش بینی می شود در مناطق کوهستانی این استان به صورت برف رخ دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۵    
کارشناس سازمان هواشناسی: در جنوب کشور بارش ها ادامه دارد و می تواند منجر به آبگرفتگی معابر شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف در استان خراسان رضوی طی روزهای ابتدایی هفته آینده همراه با احتمال آبگرفتگی شدت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۸    
کارشناس هواشناسی استان کردستان گفت: میزان بارش ها برای نواحی جنوبی و غربی استان (توابع شهرستان های بانه، مریوان، کامیاران، سنندج و قروه) بیشتر بوده و امکان آبگرفتگی های موقت برای امروز چهارشنبه وجود دارد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: براساس اعلام هواشناسی، از روز سه شنبه تا جمعه هفته جاری با ورود سامانه جدید، آسمان استان بارانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با توجه به بارش باران و احتمال آبگرفتگی در شهر های غربی استان به شهروندان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی جدیدی از صبح فردا در نیمه شمالی این استان آغاز می شود و تا ظهر سه شنبه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۲    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بر اساس یافته های نقشه پیش یابی هوا سامانه جدید بارشی از امروز (شنبه) در این استان فعال می شود که حجم و دامنه بارش ها سنگین پیش بینی شده و احتمال آبگرفتگی معابر و کندی در تردد وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۰    
براساس بررسی نقشه های هواشناسی، امروز بعد از ظهر با ورود سامانه بارشی افزایش ابرناکی و بتدریج در بیشتر نقاط خراسان رضوی، بارش باران و برف ( در نواحی کوهستانی کولاک برف) همراه با کاهش دمای روزانه، در نواحی مستعد به ویژه برخی نواحی جنوبی با احتمال آبگرفتگی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری باران همراه با احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها از عصر امروز در مناطق مختلف خراسان رضوی آغاز می شود و تا روز جمعه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی: امروز سامانه بارشی قدرتمندی وارد کشور خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار اهواز از احتمال آبگرفتگی همه محلات شهر در صورت وقوع بارندگی پیش رو در بازه زمانی کوتاه خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۰    
بازدید رحمانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری از رودخانه ابهر بود ، مسیل ها و دهانه زیرگذرها در پی شدت گرفتن بارندگی و احتمال آبگرفتگی در مسیل و دهانه زیرگذرهای سطح شهرستان حسین رحمانی معاون فرماندار تاکستان به همراه باقری مدیر منابع آب از رودخانه ابهر رود، زیرگذرها تاکستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها در نقاط مستعد استان خبر داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
براساس پیش بینی هواشناسی از امروز تا ابتدای هفته آینده سامانه بارشی در کشور فعال می شود که به دلیل شدت بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر و انسداد راه های روستایی وجود دارد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه با وجود آغار بارندگی ها اما طرح اضطراری جمع آوری آب های سطحی که توسط اعضای شورای شهر و با مشارکت کارشناسان شهرداری و آبفا تهیه شد، هنور تکمیل نشده است، گفت: قطعا اگر این طرح درست اجرا می شد حداقل بحران تا این حد و به این گستردگی رخ نمی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی از اواسط امروز احتمال آبگرفتگی شدیدتر در برخی مناطق خوزستان وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز نسبت به احتمال آبگرفتگی شدیدتر در بارش 2 روز آینده هشدار داد و گفت: طبق برآورد اولیه در بارندگی روز یکشنبه هفته جاری حدود 500 واحد مسکونی دچار آبگرفتگی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه ای گلستان نسبت به احتمال ریزش برف در نواحی کوهستانی، مه غلیظ و وزش نسبتاٌ شدید باد ، احتمال آبگرفتگی در برخی نقاط استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-بارش های پراکنده باران و برف که طی روزهای اخیر در خراسان رضوی جریان دارد روز دوشنبه هفته جاری در مناطق مختلف این استان شدت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قم- کارشناس هواشناسی استان قم گفت :آسمان قم تا صبح روز دوشنبه بارانی است که موجب کاهش دید، کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات و آبگرفتگی معابر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران تا اواخر هفته جاری و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در پی آن هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: بارش ها در ساعات آینده گسترده تر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تشدید بارش ها و احتمال آبگرفتگی معابر در استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تا روز دوشنبه سیستم ناپایدار جوی بر روی استان قرار دارد که با توجه به حجم بارش ها، احتمال آبگرفتگی معابر و لغزندگی جاده ها وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان نسبت به احتمال آبگرفتگی جاده بهبهان- رامهرمز در بارندگی های پیش رو هشدار داد و گفت: در این بارندگی ها نگرانی از احتمال فعال شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها در شهرستان های لالی، بهبهان، اندیمشک، شوشتر و گتوند وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز پیش بینی هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی در شمال کشور احتمال آبگرفتگی مزارع و باغات وجود دارد و به کشاورزان توصیه می شود که نسبت به پاکسازی راه آب اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل سازمان هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه بارشی از بامداد پنجشنبه وارد کرمانشاه شده و متاثر از این سامانه بارندگی، رعد و برق و رگبار تگرگ و آبگرفتگی معابر پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: از فردا پنج شنبه 6 آذر به تدریج ورود سامانه بارشی را به استان شاهد خواهیم بود؛ با توجه به شدت بارش ها برای پنج شنبه احتمال آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها، کاهش دید افقی و لغزندگی جاده ها وجود دارد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
داود گرشاسبی روز سه شنبه در یک گفت وگوی خبری اظهار کرد: با احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها و معابر در برخی نقاط شهرستان، دستگاه های مربوط ضمن بررسی سریع نقاط حادثه خیز، نسبت به لایروبی رودخانه ها و محل های مورد نظر اقدام کنند. وی اظهار کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نیز در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: سامانه بارشی شدیدی طی روزهای پایانی هفته وارد استان خواهد شد و احتمال آبگرفتگی در برخی از نقاط فارس وجود خواهد داشت.
برترین ها / عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی در کشور طی امروز (2 آذر) احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن روان آب در برخی مناطق وجود دارد اما برای تهران جاری شدن سیلاب پیش بینی نکرده ایم. ...