چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۰۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
داود گرشاسبی روز سه شنبه در یک گفت وگوی خبری اظهار کرد: با احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها و معابر در برخی نقاط شهرستان، دستگاه های مربوط ضمن بررسی سریع نقاط حادثه خیز، نسبت به لایروبی رودخانه ها و محل های مورد نظر اقدام کنند. وی اظهار کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نیز در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: سامانه بارشی شدیدی طی روزهای پایانی هفته وارد استان خواهد شد و احتمال آبگرفتگی در برخی از نقاط فارس وجود خواهد داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی در کشور طی امروز (2 آذر) احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن روان آب در برخی مناطق وجود دارد اما برای تهران جاری شدن سیلاب پیش بینی نکرده ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ایذه گفت: باتوجه به حجم زیاد بارش ها و احتمال آبگرفتگی در محله های پایین دست این شهر هشدار هایی داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی تداوم بارش ها، لغزندگی و مه آلودگی جاده ها را برای استان پیش بینی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه تا چند ساعت آینده بارش های گسترده ای اکثر نقاط استان را پوشش می دهند، گفت: به نظر می رسد شدت این بارش ها که تا فردا شب ادامه دارد، در نواحی جنوبی بیشتر باشد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پازوکی، مدیرکل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه لایروبی رودخانه های استان نیازمند تامین اعتبار است گفت: بارندگی ها تاکنون مشکلی در استان ایجاد نکرده و احتمال آبگرفتگی در عصر امروز وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از اوایل وقت فردا اول آذر ماه نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی به لرستان و احتمال آبگرفتگی معابر تمهیدات لازم توسط فرمانداران در دستور کار قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به احتمال آبگرفتگی معابر در منطقه زاگرس به کشاورزان توصیه می شود که نسبت به پاکسازی راه آب های مزارع و باغات خود اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی لرستان با بیان اینکه سامانه بارشی نسبتا قوی وارد آسمان استان می شود گفت: احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، ایجاد رواناب های سطحی و اختلال در تردد جاده ای وجود دارد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از شناسایی نقاطی که احتمال آبگرفتگی آنها زیاد است، خبر داد و گفت: زباله های ریخته شده در انهار یکی از عوامل اصلی آب گرفتگی است که طی عملیات لایروبی، مسیل ها و نهرها پاکسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی از امروز تا اوایل فردا برای بیشتر نقاط استان آسمانی ابری همراه با بارش پیش بینی می شود که در نیمه جنوبی خراسان رضوی شدت بارش ها بیشتر بوده و احتمال آبگرفتگی در معابر و سیل در مسیل های این نواحی وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- هواشناسی اصفهان با اشاره به فعالیت یک سامانه بارشی شدید از احتمال آبگرفتگی معابر در مناطق شرقی و جنوبی این استان در روز جمعه هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگباری و احتمال بارش تگرگ برای مناطق مرتفع پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی اصفهان گفت: بارش باران از بعد از ظهر امروز پنجشنبه تا ظهر جمعه بسیاری از مناطق استان را فرا می گیرد و در مناطق شرقی و جنوبی اصفهان احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
از روز پنجشنبه شاهد کاهش قابل توجه دما و افزایش شدت وزش باد در سطح خراسان رضوی هستیم و در روز جمعه برای نواحی جنوبی استان بارش پیش بینی می شود، بنابراین در روزهای پنجشنبه و جمعه احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
با تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان از امروز علاوه بر کاهش دمای هوا، در ارتفاعات آذربایجان غربی شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه احتمال بالا آمدن آب رودخانه و آبگرفتگی معابر وجود دارد از شهروندان خواست برای جلوگیری از بروز حوادث مخاطره آمیز از مستقر شدن کنار رودخانه خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی و بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها در مناطق غربی استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش چهار تا 10 درجه ای دمای هوای استان خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی و بارش برف در ارتفاعات وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۰:۵۱    
مدیرکل هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی و بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها در مناطق مرکزی و غربی استان هشدار داد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه سامانه بارشی تا پایان هفته در استان زنجان فعال خواهد بود گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در برخی از مناطق استان زنجان در طول هفته پیش بینی شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
هوای مازندران از بعد از ظهر امروز با بارش برف و باران و کاهش دما همراه است و مدیریت بحران استان مازندران در اطلاعیه ای درباره احتمال آبگرفتگی معابر و خیابان ها هشدار داد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: جاده های استان ایلام از بعدازظهر امروز میهمان بارش های پاییزی می شوند و رانندگان باید در این شرایط جوی مراقب لیز خوردن خودرو باشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۰    
آسمان مازندران از بعدازظهر امروز تا اواخر روز یکشنبه ابری همراه با بارندگی متناوب، کاهش دما و وزش باد خواهد بود. مدیریت بحران استان مازندران در اطلاعیه ای درباره احتمال آبگرفتگی معابر و خیابان ها در نیمه غربی استان، مه آلود شدن و کاهش دید در جاده های کوهستانی هشدار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی در خصوص احتمال آبگرفتگی معابر و لغزندگی جاده ها در روز های آتی هشدارسطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان مازندران در اطلاعیه ای درباره احتمال آبگرفتگی معابر و خیابان ها هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش پنج تا 12 درجه ای دمای هوای از فردا خبر داد و گفت: از فردا به تدریج شاهد تقویت سامانه بارشی و سرد در استان خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس واحد پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: سامانه بارشی تاپایان هفته در استان فعال خواهدبود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مهدی صابری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه بارش های پراکنده در آذربایجان غربی مورد انتظار است و احتمال آبگرفتگی معابر و عمومی و کاهش دید نیز وجود دارد. وی با اشاره به کاهش 2 تا چهار درجه ای دما در روزهای آتی بیان کرد: بارندگی ها از روز [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با هشدار نسبت به آبگرفتگی در معابر شهری گفت: سامانه ناپایدار جوی منجر به کاهش پنج تا 10 درجه ای دما می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هواشناسی و مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی، مه آلود شدن و کاهش دید در جاده های کوهستانی استان از فردا هشدار دادند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدارزردرنگ آورده است: بارش باران همراه با کاهش دما و وزش باد ازبعدازظهر فردا (29 مهرماه) تا اواخر وقت چهارشنبه (30 مهرماه) برای استان های گیلان، مازندران و اردبیل پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش پنج تا 9 درجه ای میانگین دمای هوا طی این مدت خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی و بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد. همچنین مردم مراقب اصابت صاعقه باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۴    
گروه استان ها- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان لرستان با بیان اینکه هوای لرستان بارانی می شود گفت: در پی این بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست گروه مطالعات آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان گلستان، از عصر یکشنبه 13 مهر 99 تا چهار شنبه 16 مهر99، سامانه بارشی، رگبار و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۲    
هواشناسی و مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر از دوشنبه تا پایان هفته در شهر های ساحلی و جلگه ای استان هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رگبار متناوب باران همراه با بارش تگرگ و رعد و برق و وزش باد شدید از امروز در استان آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. وی اضافه کرد: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها، احتمال سقوط اشیا در اثر وزش باد [...]
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، نسبت به بارش های رگباری همراه با رعد و برق، تندباد لحظه ای و کاهش دما در 17 استان کشور طی سه روز آینده هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری باران با احتمال آبگرفتگی امروز نیمه شمالی استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی مازندران درباره افزایش شدت باران، احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب تا اواخر امشب هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان، از کاهش نسبی چهار تا هشت درجه سلسیوس دمای استان به صورت میانگین خبر داد و خاطرنشان کرد: احتمال آبگرفتگی منطقه ای، بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها نیز وجود دارد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست گروه مطالعات آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به هشدار سطح نارنجی شماره 9 اداره کل هواشناسی استان گلستان، از یکشنبه 6 مهر99 تا اواخر وقت دوشنبه 7 مهر99، سامانه بارشی، رگبار، احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان ناگهانی برخی رودخانه های مناطق شیب دار، پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶    
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر و مسیل ها در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره افزایش شدت بارندگی امروز و فردا در استان و احتمال آبگرفتگی معابر، بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۲    
مدیرکل مدیریت بحران مازندران درباره وقوع بارش های رگباری، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های استان هشدار داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
بارش های باران و برف همراه با افت دما و احتمال آبگرفتگی از فردا یکشنبه، 6 مهر در خراسان رضوی آغاز می شود و تا صبح روز سه شنبه این هفته ادامه دارد.