دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۳May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

خبرگزاری مهر   ۱۴ دقیقه پیش    
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وقوع رگبار شدید باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های فصلی در نواحی شمال، شرق و غرب اصفهان از امروز تا چهارشنبه خبر داد.
هواشناسی استان قزوین از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۶    
با وجود شرایط ناپایدار جوّی، همچنان احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: ناپایداری های جوی تا دوشنبه شب با تشدید فعالیت سامانه همرفتی در نیمه شمالی و ارتفاعات جنوب شرق استان ادامه دارد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری با اشاره تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان، افزود: با توجه به ماهیت بارش های رگباری طی امروز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها دور از انتظار نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه دمای هوا در چند روز آینده تغییر محسوسی ندارد، بیان کرد: با توجه به اینکه بارش ها محلی و رگباری شدید و در زمان کوتاه است، لذا احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در روزهای آینده دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب امروز چهارشنبه در خراسان رضوی ادامه دارد و از فردا تا روز جمعه از شدت آن کاسته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۱    
هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر ؛سیلابی شدن مسیل ها و احتمال تگرگ و وقوع متناوب رعد و برق هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: با توجه به اخطاریه جوی و پیش بینی بارشی و احتمال وقوع سیلاب و احتمال آبگرفتگی معابر و منازل، این سازمان به حالت آماده باش کامل درآمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی و سیلاب در استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار از امشب به استان گلستان دمای هوا بین 15 تا 18 درجه کاهش یافته و احتمال آبگرفتگی و احتمال سیلاب ناگهانی در نواحی مستعد و اختلال در تردد جاده های کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی گلستان از احتمال آبگرفتگی و سیلاب ناگهانی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی نسبت به احتمال آبگرفتگی و سیلاب بر اثر تقویت و وقوع بارشها همراه با وزش باد شدید خسارت زا هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۶    
هواشناسی استان قزوین با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و افزایش روان آب مسیل ها خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی شدید از امروز و ادامه آن تا بعد از ظهر دوشنبه هفته آینده از مردم عزیز درخواست می شود ضمن اجتناب از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی صابری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم محلی و کوهنوردان نیز باید از تردد در ارتفاعات به علت احتمال رعد و برق و وزش باد خودداری کنند. وی ادامه داد: از عصر جمعه وزش باد و بارش های رگباری مجدد در استان شروع می شود و احتمال آبگرفتگی معابر [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: سامانه بارشی از روز جمعه در استان فعال شده و تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت و در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: ناپایداری های جوی از بعدازظهر جمعه با تشدید فعالیت سامانه همرفتی در استان تشدید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
احتمال آبگرفتگی و سیلاب ناگهانی در نواحی کوهستانی و اختلال در تردد جاده های کوهستانی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۱    
تا روز جمعه باد شدید، رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلاب ها دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق، وزش تندباد های موقت، بارش احتمالی تگرگ تا یکشنبه آینده بیشتر مناطق کرمان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان از ادامه فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان غربی و احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه ها،خبر می دهند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی این مدت در همه نقاط استان بارشهایی گزارش شد و میزان این بارندگی در ارومیه هفت میلیمتر بود ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ مهری هاشمی دوین روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت:جو ناپایدار از عصر امروز بر استان حاکم خواهد شد که سبب افزایش ابر، وزش باد شدید لحظه ای و بارش باران می شود و با توجه به رگباری بودن بارندگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بررسی نقشه های پیش بینی و پیش یابی بیانگر احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و وزش باد شدید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۴۷    
هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر ؛سیلابی شدن مسیل ها و احتمال تگرگ هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی از بعد از ظهر امروز رگبار باران و رعد و برق ارتفاعات سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۹    
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان، با توجه به رگباری بودن بارش ها، امروز پنج شنبه احتمال جاری شدن موقتی رواناب، پرآب شدن موقتی مسیل ها و آبگرفتگی معابر در ارتفاعات شمال غربی، مناطق مرکزی و جنوبی این استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری در این استان تداوم دارد و در روزهای پنجشنبه و جمعه در نواحی شمالی، مرکزی و غربی خراسان رضوی همراه با احتمال آبگرفتگی افزایش می یابد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۶    
سارا حکمی، کارشناس هواشناسی مشهد در گفت وگو با مشهد فوری گفت:با توجه به تقویت و گسترش جریانات ناپایدار برای ساعات آینده افزایش شدت وزش باد و بارش های رگباری را در قالب نقاط استان داریم. بارش ها در برخی نقاط همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای از فعالیت سامانه ی بارشی در استان از روز سه شنبه خبر و نسبت به وقوع رگبار و وزش باد در نقاط مختلف استان و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها و اصابت صاعقه، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آماده باش کامل و استقرار نیرو های خدمات شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی بارش های بهاری خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
محمد امیدفر، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فعالیت این سامانه همچنین موجب غرش آذرخش، وزش باد گاهی تا نسبتا شدید و کاهش نسبی دما در سطح استان می شود. وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: در پی نفوذ این سامانه، احتمال آبگرفتگی معابر [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیریت بحران شهرداری تبریز نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های سطح شهر در اوایل هفته آتی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- هواشناسی خراسان رضوی نسبت به احتمال وزش بادهای شدید در مشهد و استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: طی امروز هوای غالبا گرم در منطقه حاکم است و در ارتفاعات و دامنه ها وزش باد جنوبی وجود دارد، اما از عصر و شب امروز با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار شرایط برای ابرناکی و کاهش دما فراهم است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۲:۱۲    
مدیرکل هواشناسی آذربایجان غربی با اعلام هشدار جدی نسبت به خطر بارندگی و احتمال تندبادهای شدید گفت: پنجشنبه مورخ لغایت شنبه احتمال آبگرفتگی معابر و آسیب به درختان و آسیب به سازه های موقت و درختان در اثر تندباد وجود دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی و بصورت نقطه ای احتمال آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق کوهستانی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی و بصورت نقطه ای احتمال آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به وزش شدید باد و بارش برف و باران از امشب در استان، گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ها به ویژه در مناطق کوهستانی تا روز دوشنبه در استان گلستان وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از آماده باش نیروها، تجهیزات و خودروهای خدمات شهری از بعد از ظهر امروز در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر بارش پراکنده باران و رعد و برق با احتمال آبگرفتگی معابر، کاهش محسوس دما و وزش شدید باد در سطح کلانشهر مشهد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۶    
دومین هفته بهار در گلستان با افرایش بارندگی و کاهش 10 تا 12 درجه ای دمای هوا همراه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان از نفوذ سامانه کم فشار و بارشی به استان گلستان خبر داد و گفت: دمای هوا از فردا 10 تا 12 درجه کاهش می یابد و احتمال آبگرفتگی برخی معابر، اختلال تردد در جاده های کوهستانی وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهردار شیراز اعلام کرد که مجموعه شهرداری در پی آغاز وزش باد شدید به حالت آماده باش در آمده است و گفت: به دلیل احتمال آبگرفتگی زیرگذرها و کنار گذرها از هم اکنون در دستور بسته شدن قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۶    
بارش باران در گلستان از ساعتی پیش شدت بیشتری گرفته و هواشناسی از احتمال آبگرفتگی معابر خبر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۳    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به احتمال آبگرفتگی برخی معابر و اختلال در تردد جاده ای در استان گفت: تا ظهر فردا به علت شدت بارش ها آبگرفتگی برخی معابر و اختلال در تردد جاده ای در استان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
هواشناسی از آغاز بارش های شدید باران از عصر امروز و احتمال آبگرفتگی معابر در استان گلستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد خودرو ها در استان هشدار داد.