یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۵۵Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش دما»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
سدیدی کارشناس هواشناسی امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت : وزش باد گرم و افزایش دما تا صبح سه شنبه ادامه دارد.
همزمان با وزش باد گرم شدید در گیلان، آتش سوزی های پراکنده ای به جان سبز جنگل های استان افتاده و گرچه با تلاش مردم و نیروهای عملیاتی خاموش شده اما با تداوم و شدت باد گرم و روند قابل توجه افزایش دما امکان دارد دوباره در جای دیگری شعله ور شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۱    
تخریب زیست محیطی زمین و افزایش آلایندگی ها ، موجب افزایش دما و زمستانهای کم بارش حتی در مناطق سردسیر کره خاکی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی محققان دریافتند که افزایش دما منجر به سوءتغذیه کودکان و کاهش کیفیت رژیم غذایی آنان خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
فارس: اتفاقات روزهای اخیر مبنی قطعی برق در بخش خانگی و اداری به یکی از سوژه های داغ این روزهای فضای رسانه ای کشور تبدیل شده است. طبق روال سال های گذشته، همواره قطعی برق و خاموشی های گسترده در فصل تابستان و اوج مصرف برق به دلیل افزایش دما رخ می داد، زیرا مردم در روزهای گرم سال ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پس از آنکه هواشناسی مازندران ضمن هشدار درباره افزایش دما و وزش باد گرم، از احتمال آتش سوزی جنگل ها خبرداده بود، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران گفته که، بین 10 تا 15 هکتار از اراضی جنگلی مازندران دچار حریق شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته، حدود 35 هکتار از جنگل ها و مراتع استان گیلان بر اثر وزش شدید باد گرم، افزایش دما و کاهش رطوبت محیط، آتش گرفت.
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: آتش سوزی بخشی از عرصه های جنگلی مازندران که به دلیل افزایش دما و وزش باد گرم احتمال وقوع آن میرفت از روز پنجشنبه گذشته آغاز شد و در یک بازه زمانی، این حریق کنترل شد اما همچنان ادامه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: با افزایش دما در استان گلستان از ابتدای هفته تاکنون، 35 هکتار از عرصه های جنگلی مناطق مختلف استان سوخته است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آتش سوزی بخشی از عرصه های جنگلی مازندران که از روز پنج شنبه آغاز شده بود و در یک بازه زمانی، این حریق کنترل شد، همچنان ادامه دارد و هنوز خبری از مهار کامل آن نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۶    
30 نقطه از عرصه های جنگلی گلستان روزهای گذشته دچار آتش سوزی شد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۵    
امروزه افزایش دما باعث شده است تا استفاده از سیستم های سرمایشی رونق بسیار داشته باشد. مثلا در گذشته برای نگهداری برخی از مواد و یا حتی حنک کردن محیط از بخ استفاده میکرند اما با پیشرفت تکنولوژی و رونق برخی از تجهیزات باعث شده است تا تجهیزات سزمایشی بهترین انتخاب باشند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۴    
لاهیجان – ایرنا - فرماندار لاهیجان با اشاره به اطلاع رسانی هواشناسی استان در خصوص افزایش دما به طور متوسط بین 9 تا 15 درجه و وزش باد گرم گفت: خطر وقوع حریق در جنگلها در این شرایط تشدید می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از فردا سامانه بارشی ضعیف وارد استان و طی روزهایی که این سامانه بارشی در استان فعال است افزایش دما پیش بینی می شود.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از افزایش دما تا پایان هفته تا 6 درجه و عبور یک سامانه بارشی از آسمان در امروز که شرایط را برای خروج آلاینده ها از استان فراهم می کند، خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز همراه با افزایش نسبی دما و وزش باد گرم جنوبی پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۹    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به افزایش دما در آخر هفته و وزش بادهای تند و خیلی گرم در روزها پنجشنبه و جمعه احتمال ایجاد آتش سوزی در جنگل ها و مراتع مناطق شمالی قزوین بسیار بالا است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: در دو روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و پایدار همراه با تداوم انباشت آلاینده های جوی و پایین بودن کیفیت هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۱    
رئیس پلیس راه مازندران : با توجه به افزایش دما و احتمال ریزش کوه و بهمن، رانندگان از سفرهای غیرضروری در جاده های کوهستانی استان خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از اواخر وقت جمعه و شنبه به سبب وزش باد شاهد کاهش آلاینده های جوی در کلانشهر ها خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۶    
افزایش دما در شمال آذربایجان غربی محسوس است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۴    
با افزایش دما در فصول گرم سال استفاده از سیستم های سرمایشی رونق یافته و افراد به دنبال سرویس کردن سیستم های سرمایشی خود و یا خرید دستگاهی بهتر می باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از افزایش دما و وزش باد خیلی شدید در برخی مناطق کشور خبر داد و به کشاورزان،باغداران و عشایر توصیه های را ارایه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۱    
لاهیجان – ایرنا - فرماندار لاهیجان با اشاره به شکل گیری جریانهای جنوبی باد گرم و افزایش دما به طور متوسط بین 9 تا 15 درجه خواستار آمادگی نیروهای امدادی و بسیج برای حوادث احتمالی آتش سوزی در مناطق جنگلی شد
برترین ها / فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد و گفت: طی روزهای پایانی هفته از شدت آلودگی هوا در استان های صنعتی و پرجمعیت کشور کاسته می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵    
کارشناس هواشناسی مازندران: افزایش دما و وزش باد گرم از امروز تا پایان هفته در استان تداوم دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با اشاره به آغاز روند افزایشی دما در استان از دیروز، دوشنبه گفت: این افزایش دما تا پنج درجه خواهد بود و شمال استان را بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۱    
کارشناس هواشناسی مازندران: افزایش دما و وزش باد گرم از امروز تا پایان هفته در استان تداوم دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان گفت: با حاکم شدن جریانات جنوبی درگلستان روند افزایش دما آغاز شده و امکان شکسته شدن رکورد گرمای هوا در روزهای پایانی هفته وجود دارد.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: دمای هوای گیلان در آخرین روزهای نخستین ماه زمستان، 9 تا 15 درجه افزایش می یابد و ذوب برف و احتمال وقوع بهمن و ریزش سنگ در مناطق کوهستانی و افزایش سطح آب رودخانه ها دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۶    
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- منطقه ساری در پی افزایش دما و خطر آتش سوزی جنگل ها هشدار داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدار نارنجی رنگ خود از شکل گیری جریانات جنوبی گرم، کاهش رطوبت نسبی و افزایش دما در برخی مناطق کشور خبر داده است. بر اساس این هشدار از روز چهارشنبه (24 دی) تا روز جمعه (26 دی) افزایش قابل ملاحظه دما حدود 8 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های گیلان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوا از امروز تا پایان هفته به تدریج افزایش پیدا می کند و آسمان استان همچنان صاف تا قسمتی ابری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۵    
رشت - ایرنا- معاون توسعه و سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از روز چهارشنبه با شکل گیری مجدد جریانهای جنوبی باد گرم و در برخی نقاط شدید یا خیلی شدید و افزایش دما به طور متوسط بین 9 تا 15 درجه را شاهد خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به غلظت آلاینده های هوا، پیش بینی می شود تا پایان هفته شاهد ثبات آلودگی در استان باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۱    
برای روزهای پنجشنبه و جمعه روند افزایش دما در مازندران همراه با وزش باد گرم جنوبی ادامه خواهد داشت.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: روز گذشته چندین فقره آتش سوزی در جنگل های استان به وقوع پیوست که همه آنها در همان زمان های اولیه مهار شدند ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی گیلان تاکید کرد که با توجه به افزایش دما و احتمال وزش باد گرم در سطح استان، هشیاری حافظان انفال و همیاران طبیعت برای پیشگیری از حریق احتمالی در جنگل های گیلان مضاعف می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران ضمن هشدار درباره افزایش دما و وزش باد گرم در روز های آینده از احتمال آتش سوزی جنگل ها خبرداد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به سکون جو در استان، غلظت آلاینده های زیست محیطی در شهرهای صنعتی و پرتردد استان مانند قزوین و آبیک افزایش خواهد یافت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۵    
رییس پلیس راه البرز گفت که باتوجه به افزایش دما و احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس ، رانندگان توقف نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز گفت که باتوجه به افزایش دما و احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس ، رانندگان توقف نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز، کاهش دما و از فردا روند تدریجی افزایش دما در استان کرمان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۵    
روند افزایش دما تا روز سه شنبه در خراسان رضوی ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از افزایش دما تا پایان هفته در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۶    
آسمان مازندران از امروز تا پایان هفته پایدار و همراه با افزایش دما و وزش باد گرم پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : صادق ضیاییان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش 8 تا 12 درجه ای دمای هوا در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: آلودگی هوا کماکان در شهرهای صنعتی و پرجمعیت ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز با افزایش نسبی دما و وزش باد گرم پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۲    
سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان از پایداری جوی در استان خبر داد و گفت: افزایش دما و کاهش کیفیت هوا به دلیل وارونگی از دیگر پدیده های جوی استان در این هفته خواهد بود.