یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۵۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «اصلاح الگوی مصرف»

بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱    
تحقق هدف مهم جهش تولید به پیش زمینه هایی گره خورده که شاید یکی از مهم ترین آنها، توجه به زیرساخت های اساسی تحقق این پیام نظیر توسعه صنعت برق باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/اصفهان فرماندار خمینی شهر گفت: کمک به حفظ سلامتی خانواده، سلامتی جامعه را در پی دارد و بانوان می توانند با فرهنگ سازی صحیح و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی تا حد زیادی به این مهم دست یابند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تحقق هدف مهم جهش تولید به پیش زمینه هایی گره خورده که شاید یکی از مهم ترین آنها، توجه به زیرساخت های اساسی تحقق این پیام نظیر توسعه صنعت برق باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف با طرح سراسری برق امید دنبال می شود گفت: برق امید سبب بهینه سازی و اصلاح مصرف برق می شود.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل و رییس هیأت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، طی نشست خبری در خصوص نحوه اجرایی شدن طرح برق امید ، این طرح را باعث اصلاح مصرف مشترکان و حفظ سهم نسل های آینده از پاک ترین انرژی دانست. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با هدف اصلاح الگوی مصرف و احیاء باغچه های خانگی به منظور تولید بخشی از غذای خانوار، کلاس مهارتی ایجاد باغچه سالم و کشت سبزی در شهرستان پردیس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: برق امید، طرحی برای اصلاح مصرف و حمایت از مشترکان خانگی کم مصرف طراحی و پیاده سازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: از ابتدای آبان امسال، طرح برق امید برای اصلاح الگوی مصرف برق، همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از آغاز اجرای طرح برق امید برای اصلاح الگوی مصرف برق همزمان با سراسر کشور از ابتدای آبان ماه سال جاری در این استان خبر داد و گفت: 54 هزار مشترک برق در این استان شامل طرح برق اُمید می شوند.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۳    
معرفی مصوبه شناسنامه مصوبه نام مصوبه: طرح اصلاح الگوی مصرف در خانواده شماره جلسه تصویب: 653 تاریخ تصویب: 03/09/1388 شماره ابلاغ: 0000/دش تاریخ ابلاغ: 04/11/1388 شرح: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح برق امید برای اصلاح الگوی مصرف برق، همزمان با سراسر کشور از ابتدای آبان امسال در خراسان جنوبی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سازمان در حوزه طلاب جوان با بهره گیری از امکانات خود می توانند با محتوایی که ستاد در حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق در اختیار آن ها قرار می دهند، بتوانند در اصلاح الگوی مصرف نقش به سزایی ایفا کنند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، طرح برق امید یا همان برق رایگان در تابستان امسال مطرح و در نهایت در شهریور ماه به تصویب هیأت دولت رسید. در واقع هدف از انجام این طرح در نگاه نخست، تخصیص برق رایگان برای کم مصرف ها و تشویق مشترکان به اصلاح الگوی مصرف است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - اجرای طرح ملی برق امید، این صنعت کشور را در آستانه آزمونی بزرگ در حوزه مدیریت و مصرف انرژی قرار داده و فرصت طلایی را نیز جهت اصلاح الگوی مصرف مشترکان جهت رایگان کردن بهای آن فراهم ساخته است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
براساس الزام های قانونی در حوزه مهندسی و برنامه ریزی انرژی از جمله قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی، استقرار سامانه مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد ISO 50001 در سه بخش صنعت، ساختمان و حمل ونقل در پایلوت منطقه سیری شرکت نفت فلات قاره با موفقیت طراحی و پیاده سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیر برق گناوه گفت: اصلاح الگوی مصرف خانگی با بهره گیری از سازوکارهای تشویقی و بازدارنده از اهداف اصلی طرح برق امید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: طرح "برق امید" از نخستین روز آبان ماه امسال با هدف اصلاح الگوی مصرف مشترکان خانگی در این استان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر نیرو گفت: هدف اصلی طرح برق امید، اصلاح روش مصرف است که این اصلاح بر سایر بخش ها اثر مستقیم خواهد داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹    
برای سالیان متمادی، افزایش مداوم تقاضا و هزینه های تامین آب مصرفی از یک سو و کاهش منابع آبی از سوی دیگر گریبانگیر بشر بوده اند، و به نظر می رسد راه بازگشتی از آن نخواهد بود مگر نجات آینده ذخایر محدود آبی به مدد تکنولوژی های مدرن تمام خودکار و هوشمند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
احسان ذبیح زاده/ مجری طرح تولیدپراکنده توانیر قانون اصلاح الگوی مصرف در 75 ماده و 20 تبصره در اسفند 1389 به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسید تا با مدیریت و بهینه سازی تولید و مصرف انواع حامل های انرژی، به گونه ای که بدون کاستن از سطح تولید ملی و رفاه اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: در زمینه اصلاح مصرف برق، باید جلساتی با دستور کار ویژه بگذاریم و شرکت برق با همراهی شورای فرهنگ عمومی، در زمینه اصلاح الگوی مصرف، کارگروه تخصصی تشکیل دهد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۱    
دکتر محمدجواد نوفرستی کارشناس ارشد حوزه انرژی و مدیرعامل انجمن جامعه ایمن، با انتقاد از اینکه دولت ها تا به حال برنامه جامعی برای ساماندهی به وضعیت مصرف انرژی در داخل و تلاش برای صادرات مازاد تولید نداشته اند، گفت: قیمت گذاری اصولی لازمه اصلاح الگوی مصرف انرژی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور زنان و خانواده رییس جمهوری با اشاره به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: بند هشت این سیاست ها به اصلاح الگوی مصرف و ترویج مصرف کالاهای داخلی اشاره شده است و نظر به اینکه زنان به عنوان محور اصلی خانواده تعیین کننده نوع و شیوه مصرف در خانواده شناخته شده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 52 حلقه چاه غیرمجاز در قزوین با هدف اصلاح الگوی مصرف آب و صرفه جویی نیمه نخست امسال پلمب شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش معضلات محیط زیستی و آلودگی ها، اصلاح الگوی مصرف و جایگزینی انرژهای تجدید پذیر از دیگر اهداف استفاده از پنل های خورشیدی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در استان مازندران بر ضرورت اصلاح الگوی مصرف حامل های انرژی تاکید کرد.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
این طرح با هدف مدیریت مصرف و کاهش 10 درصدی برق در بخش خانگی در کشور اجرایی می شود | در این طرح مشترکین به سه گروه کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف تقسیم بندی می شوند که برای هر کدام از گروه ها برنامه ها و راهکارهایی در راستای تثبیت وضعیت و همچنین اصلاح الگوی مصرف ارائه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به تداوم روند قطع اشتراک آب، برق و گاز مدارس در این استان بخاطر انباشت بدهی اشاره و بیان کرد: پایان دادن به این وضعیت نیازمند اصلاح الگوی مصرف و همکاری شرکت های ارائه حاملهای انرژی است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۸۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی صنعت برق گفت: نخستین قبض رایگان طرح برق امید، از ابتدای آبان ماه صادر می شود. مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به اینکه شرایط مصرف در کنتور های هوشمند و مکانیکی قابل رصد است افزود: اطلاعات کم مصرف ...
بامنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آب در حیات و ثبات اجتماعی اقتصادی و سیاسی جوامع بشری اهمیت و نقش اساسی دارد. شناخت منابع آب و خاک و حفظ وبهره برداری اصولی از آن و مدیریت درست درباره آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این مطلب از گذشته های دور نیز مورد بررسی قرار گرفته بوده ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان خاتم گفت: کمبود آب، نیازمند فرهنگ سازی و تبلیغات جهت تغییر و اصلاح الگوی مصرف آب است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد،گفت:یکی از رسالت های مهم بسیج خدمت رسانی به مردم در تمام حوزه ها ونقش آفرینی اثر بخش در عرصه های مهم انقلاب است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حاتمی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: سال 57 در زمان پیروزی انقلاب ، سه شعار اصلی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی محور حرکت مردم بود. لیکن شاه بیت حرکت و خواسته اصلی مردم رنجیده از استکبار در طول تاریخ استقلال بود ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۲    
جلسه مدیریت سبز به ریاست خانم دکتر ولوی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۱:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا : مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، جزئیات نهمین جلسه شورای هماهنگی هیات رئیسه و رؤسای کمیسیون ها درباره حکمرانی نفت و گاز را که روز گذشته برگزار شد، تشریح کرد ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: در سال های اخیر با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوبی که در استان مازندران شاهد افزایش تولید برنج بودیم و با این میزان تولید تنها به 450 تا 500 هزار تن واردات برنج نیاز است و اگر اصلاح اصول تغذیه ای را داشته باشیم می توان این میزان نیاز وارداتی را هم کم کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سه عضو کمیته برق کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی طی نشست تخصصی با مدیرعامل و معاونان شرکت توانیر، کلیات طرح برق امید را همسو با سیاست های کلان کشور در اصلاح الگوی مصرف و تحقق عدالت اجتماعی عنوان و همکاری طرفین برای نهایی شدن دستورالعمل ها و اجرای این طرح ملی را مورد تاکید قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح مدیریت مصرف خانگی برق امید،برای اصلاح الگوی مصرف در استان کرمان اجرا می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سه عضو کمیته برق کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی طی نشست تخصصی با مدیرعامل و معاونان شرکت توانیر، کلیات طرح "برق امید" را همسو با سیاست های کلان کشور در اصلاح الگوی مصرف و تحقق عدالت اجتماعی عنوان و همکاری طرفین برای نهایی شدن دستورالعمل ها و اجرای این طرح ملی را مورد تاکید قرار دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بورس انرژی ما تاکنون رونق نگرفته که باید تغییراتی در این زمینه حاصل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی بیان کرد: در حوزه اصلاح الگوی مصرف کار جدی اتفاق نیفتاده است و در حوزه گاز فلر 2.5 درصد پیشرفت فیزیکی بیشتر نداشته ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت نفت در میادین مشترک و پارس جنوبی گفت: وزارت نفت در بهینه سازی و اصلاح الگوی مصرف کار جدی انجام نداده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از انتخاب مشاوران کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: کاهش خام فروشی توسعه و تکمیل زنجیره ارزش، اصلاح الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف انرژی و... به عنوان اولویت هایی کمیسیون انرژی مصوب شدند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب هفت اولویت مهم این کمیسیون در نشست این کمیسیون خبر داد. به گزارش روزانه نیوز ، مالک شریعتی نیاسر درخصوص نشست کمیسیون انرژی اظهار داشت: جلسه کمیسیون دو مصوبه داشت که در مصوبه نخست پیش نویس هفت اولویت مهم کمیسیون تصویب شد. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرامرز سپری در تشریح جزئیات طرح برق امید در مازندران با اشاره به اینکه برق در مازندران پوشش صد در صدی دارد و همه خانوار های استان مشترک برق هستند، گفت: مشترکان خانگی در استان می توانند در این طرح مشارکت و از تخفیف صد درصدی بهای برق بهره مند شوند. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر برق گناوه گفت: تعرفه طرح امید که در اجرای سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف توسط دولت طراحی و تدوین شده ، فقط ویژه مشترکین برق خانگی است و تاثیری بر سایر تعرفه ها ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
انرژی معادل مصرف شده برای هر واحد تولید ناخالص ملی در کشور بر خلاف سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف توسط رهبر انقلاب سیر افزایشی دارد و بهر ه وری نامطلوب در این حوزه را به وضوح مشخص می کند.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر بیان کرد: طرح برق امید با هدف اصلاح الگوی مصرف خانگی طراحی شده و همه مشترکان را تحت پوشش قرار می دهد؛ مشترکان در این طرح به سه دسته خوش مصرف، کم مصرف و پر مصرف تقسیم شده اند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
طرح برق امید که در هفته های اخیر به تصویب هیأت دولت رسید، در نگاه نخست، تخصیص برق رایگان برای کم مصرف ها و تشویق مشترکان به اصلاح الگوی مصرف است اما در عمل یک همکاری بزرگ در جهت پیک سایی (کاهش قله بار مصرف برق در اوج تابستان) ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح برق امید با صدور حکمی از سوی محمدحسن متولی زاده مدیرعامل توانیر منصوب شد.