سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۰:۴۲Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق پژوهش و فناوری»

ایسنا   ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: توسعه پارک علم و فناوری، مرکز نوآوری، شکل گیری آزمایشگاه ها، کانون های توسعه، صندوق پژوهش و فناوری و خانه خلاق و سایر اتفاقاتی که در سیستان و بلوچستان انجام شده باید مورد توجه باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جلسه هیأت مدیره صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری با حضور اعضا در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری نفت با بیان اینکه 2هزار میلیارد تومان به شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه نفت از سوی صندوق نوآوری اختصاص یافته گفت: این باعث صرفه جویی ارزی یک میلیاردی می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بهره برداری از سه طرح پتروشیمی، افتتاح صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت، افزایش تولید نفت ایران و قیمت تازه برای نفت را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۳    
وزیر نفت در آیین گشایش صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت و امضای 4 قرارداد در زمینه خرید تضمینی و سرمایه گذاری خطرپذیر گفت: با توجه به ظرفیت فناور مطمئنم ایران می تواند حرف های بااهمیتی بیش از خود نفت و منابع طبیعی برای گفتن در منطقه داشته باشد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت ضمن تاکید بر ضرورت همکاری با جهان برای تقویت توان ملی گفت: با توجه به ظرفیت فناور مطمئنم ایران می تواند حرف های بااهمیتی بیش از خود نفت و منابع طبیعی برای گفتن در منطقه داشته باشد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه مقام نخست را در تعداد شرکت های دانش بنیان در میان دانشگاه های کشور کسب کرد. به گزارش روز سه شنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
بانک تجارت از شرکت های دانش بنیانی که رویکردشان توسعه صنعت نفت و عمق بخشی تولید داخل تجهیزات این صنعت باشد حمایت می کند. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی، رضا دولت آبادی،مدیرعامل بانک تجارت در آیین گشایش صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت که با حضور وزیر نفت برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه امیرکبیر با سرمایه اولیه 10 میلیارد تومانی با حضور دکتر وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و فناوری امیرکبیر با سرمایه 10 میلیارد تومانی امروز 23 فرودین با حضور آقای دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی و آقای دکتر سید احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت رسمی آغاز بکار کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۰    
شانا _ گروه فیلم: امروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) در حاشیه گشایش صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت، قرارداد خرید تضمینی 10 پمپ ESP میان این صندوق و شرکت فناوران پارسیان و قرارداد خرید تضمینی 30 مته حفاری PDC میان صندوق و شرکت آسماری امضا شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت از اقدام های گسترده این صندوق برای تأمین مالی شرکت های فعال و استارتاپ های حوزه صنعت نفت خبر داد و گفت: تأمین منابع مالی صد در صد مشارکتی است و در قبال آن هیچ گونه وثیقه ای از فعالان صنعت نفت دریافت نخواهد شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر نفت ضمن تاکید بر ضرورت همکاری با جهان برای تقویت توان ملی گفت: با توجه به ظرفیت فناور مطمئنم ایران می تواند حرف های بااهمیتی بیش از خود نفت و منابع طبیعی برای گفتن در منطقه داشته باشد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زنگنه گفت: صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت با 100 میلیارد تومان سرمایه شروع به کار کرده و باید تلاش کنیم که امسال افزایش سرمایه داشته باشد. به گزارش پیام فوری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به افتتاح صندوق پژوهش و فناوری نفت و اجرای طرح خرید تضمینی در صنعت نفت گفت: اقتصاد فناورانه این صنعت، شاهد تحولات جدیدی شده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت دو قرارداد در زمینه خرید تضمینی و دو قرارداد در زمینه سرمایه گذاری خطرپذیر امضا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۵    
ایسنا/مرکزی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان مرکزی گفت: کسب و کار مانند سایر ساخته های بشر نیاز به معماری، مهندسی و طراحی دارد، در واقع مدل کسب و کار الگویی است که بر اساس آن یک کسب و کار طراحی شده و معماری نظام مند کسب و کار را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: سرمایه ثبتی صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان باید با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی افزایش یابد، زیرا این صندوق محور توسعه استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه کمک 20 میلیارد ریالی برای صندوق پژوهش و فناوری استان بلاتکلیف است، گفت: انتظار است که مدیران مربوطه به این امر اهتمام بیشتری داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازار صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران با بیان این که امکان بهره مندی همه شرکت های دانش بنیان و فناور از خدمات این صندوق فراهم است، گفت: صدور انواع ضمانت نامه به صورت تسهیل شده برای تضمین قراردادهای شرکت های دانش بنیان و فناور نزد کارفرمایان دولتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری توسعه صادرات شریف با بیان اینکه قوانین کشور به سمت تشویق تولید کننده نیست، گفت: افراد به جای تأسیس شرکت و ایجاد اشتغال، در بورس سرمایه گذاری می کنند، چرا که دردسر مالیات، بیمه تأمین اجتماعی و... را ندارند!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور گفت: سال 1400، سال پوست اندازی دانشگاه پیام نور برای ورود پررنگ تر به جرگه دانشگاه های نسل سوم و چهارم خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان با سرمایه گذاری 2 شرکت فناور و دانش بنیان زیر مجموعه پارک علم و فناوری صادر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶    
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای تفاهم نامه با اداره کل کانون های دانشگاه، صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی ضمانت نامه 18.5 میلیارد تومانی صادر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ضمانت نامه های قراردادهای کلان برون دانشگاهی با همکاری صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی دانشگاه آزاد اسلامی صادر می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰    
در چارچوب قوانین و مقررات صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و مسئولیت اجتماعی هلدینگ هپی لند و در راستای حمایت از مجموعه های نوپا، هپی لند و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان تفاهم نامه امضا کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد تشکیل شده که باید شهریورماه سال آتی سرمایه 250 میلیاردی داشته باشد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رویداد جذب سرمایه گذار، توسط واحد بازاریابی و ارتباطات پارک علم و فناوری گیلان با همکاری معاون تجاری سازی صندوق توسعه نوآوران در محیط مجازی، با حمایت صندوق پژوهش و فناوری گیلان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه از یک سال گذشته 122 طرح از سوی 26 صندوق پژوهش و فناوری به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی شده است ...
صبا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۲۱    
استخدام در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران تاریخ انقضا : 1400/1/19 صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران جهت تکمیل کادر خود به همکاری رده شغلی زیر نیازمند است: کارشناس ارزیابی و اعتبارات ...
سبلان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، حبیب ابراهیم پور عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجوز نهایی تاسیس صندوق پژوهش و فناوری استان اردبیل از سوی کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری صندوق نوآوری و شکوفایی صادر شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: تسهیلات بلاعوض 15 تا 30 میلیون تومانی به رساله های بازارگرا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با عاملیت مالی صندوق پژوهش و فناوری استان پرداخت می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری کریمه استان قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از اختصاص خط اعتباری برای تامین محل استقرار شرکت های دانش بنیان مازندران خبر داد و گفت: برای تامین فضای کاری این شرکت ها خط ویژه استقرار شرکت ها با محوریت پارک علم و فناوری و عاملیت مالی صندوق پژوهش و فناوری به استان مازندران اختصاص می دهیم و در این زمینه اصلا کمبود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیین تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید صندوق پژوهش و فناوری قم، روز چهارشنبه در پارک علم و فناوری استان برگزار و در آن ضمن تقدیر از خدمات علیرضا باباخان، نیما روحانی به عنوان مدیرعامل جدید این صندوق معارفه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سپهر برزی مهر / مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به سرعت در حال رشد است و شرکت های دانش بنیان در حال تثبیت جایگاه خود در نقش آفرینی اقتصادی هستند. پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک سهم اقتصاد دانش بنیان از تولید ناخالص داخلی کشور به بیش از 10 درصد برسد ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تأمین 200 میلیارد ریال برای صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه مجمع فوق العاده و هیئت مدیره صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی خراسان رضوی گفت: یکی از سهامداران اصلی صندوق پژوهش و فناوری استان، دانشگاه فردوسی مشهد است که یکی از شعب اصلی صندوق، در پردیس دانشگاه فردوسی مستقر شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۵    
کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با تاسیس صندوق تخصصی صنعت ماشین سازی موافقت کرد.
سیتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۱    
نشست اتحادیه ی صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران با صندوق ضمانت صادرات ایران، صندوق توسعه ی صادرات و تبادل فناوری و صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین، روز سه شنبه 5 اسفندماه 1399 در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با اعطای مجوز تاسیس صندوق های پژوهش و فناوری غیردولتی استان کهگیلویه و بویراحمد، خواجه نصیر و صنعت دفاعی موافقت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: صندوق پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۳    
همدان - بیات، مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان همدان بابیان اینکه برای ورود به موضوع اقتصاد دانش بنیان باید به سمت حوزه فناوری و دانایی برویم، گفت: اگر این ورودی ها را شکل ندهیم منابع هرز می رود و توسعه مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان نیز شکل نخواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رایزنی های صورت گرفته با مجلس شورای اسلامی و معاونت علمی ریاست جمهوری موجودی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه را تا شهریور ماه سال آینده به 250 میلیارد تومان افزایش خواهد داد که البته هدف گذاری ما برای این صندوق رقم 1000میلیارد تومان است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بودجه صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تا شهریورماه 1400 به 250 میلیارد تومان خواهد رسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل داشتن واحدهای برون مرزی ظرفیت صادرات محصولات دانش بنیان را دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هدف صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی حل مسائل کشور با استفاده از ظرفیت فناوری و دانشی موجود در دانشگاه آزاد اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: ما در زمینه ایجاد صندوق پژوهش و فناوری ملی چند سالی است که پیگیر هستیم و امیدواریم که بتوانیم این طرح را در سال جاری نهایی کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی یکی از سیاستهای اساسی استان را حمایت از ایده های نو و فناور برای شکوفایی اقتصادی دانست و گفت: از همه ظرفیت های ممکن از جمله صندوق پژوهش و فناوری و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای حمایت از ایده های مبتنی بر دانش حمایت می کنیم.