شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۲:۵۶Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق پژوهش و فناوری»

شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در جلسه هیات موسسین صندوق پژوهش و فناوری صنعت بیمه اساسنامه صندوق تصویب و سایر مناسبات قانونی مشخص شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید احسان خاندوزی - وزیر امور اقتصادی و دارایی -در مراسم رونمایی از تامین مالی جمعی ارزی در فرابورس گفت: این ابزار تامین مالی به واسطه یک صندوق پژوهش و فناوری به عنوان یک نهاد مالی نوپا اما رشد و بلوغ یافته در مجموعه نهادهای نظام تامین مالی کشور و در زیست بوم فناوری طراحی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سکوی تامین مالی جمعی ارزی-ریالی نوین کراد؛ نخستین سکوی تامین مالی کشور است که به ابتکار صندوق توسعه فناوری های نوین به عنوان بزرگترین صندوق پژوهش و فناوری کشور ایجاد شده است. این سکوی تامین مالی جمعی پس از اخذ مجوز فعالیت، به طور رسمی کار خود را در فرابورس آغاز کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۸    
گرگان- مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری گلستان گفت: صدور ضمانت نامه از دیگر خدمات این صندوق بوده که از سال 1403 آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، با تصویب مجمع عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، سرمایه ثبتی این صندوق از 105 میلیارد تومان به 386 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد. ...
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۶    
بنیاد نخبگان استان اصفهان با همکاری و حمایت صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی سرمایه گذاری خطر پذیر شرکتی فولاد مبارکه برگزار می کند:
دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، یکی از شرکت های قدیمی در زمینه معدن و صنایع معدنی است که از سال 1350 کار خود را آغاز کرده است. این شرکت، سال گذشته صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی خود را راه اندازی کرده که اولین مجموعه سرمایه گذاری حوزه آهن و فولاد است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۰    
اولین تفاهم نامه سرمایه گذاری خطرپذیر آذربایجان غربی مابین صندوق پژوهش و فناوری استان و یک شرکت فناور به امضا رسید.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان البرز ارتباط با صنعت را عامل کلیدی توسعه زیست بوم نوآوری این استان دانست.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگاه نیرو و صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی (نیرو) در راستای حمایت از طرح های فناورانه حوزه تجهیزات و فناوری های مرتبط با اصلاح الگوی مصرف، فراخوان مشترک منتشر کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۸    
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در چهارمین رویداد استان آپ در استان آذربایجان غربی، تاکید کرد: رویدادهایی از این جنس، به زایش و ایجاد شرکت های دانش بنیان ها کمک می کنند و بسیاری از شرکت های بزرگ و موفق امروز، از دل یک ایده در این رویدادها شکل گرفتند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج- رئیس هیئت مدیره صندوق پژوهش و فناوری استان البرز گفت: بزرگترین مشکلی که در شرکت های دانش بنیان و فناور مشاهده می شود، عدم توانایی در تجاری سازی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲    
مراسم تجلیل از مفاخر قرآنی استان قم با حضور آیت الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت به همت خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی شعبه قم، با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و صندوق پژوهش و فناوری کریمه استان قم روز گذشته، 23 اردیبهشت ماه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مفاخر قرآنی استان قم با حضور آیت الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت به همت خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی شعبه قم، با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و صندوق پژوهش و فناوری کریمه استان قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از مصوبه جدید هیئت دولت در راستای صدور ضمانت نامه در وجه صندوق های پژوهش و فناوری خبر داد و با حضور وی نخستین تفاهم نامه این صندوق با بزرگترین صندوق پژوهش و فناوری در اینوتکس 2024 منعقد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵    
استاندار قزوین گفت: صندوق پژوهش و فناوری پارک قزوین با افزایش سرمایه های خود می تواند به بزرگترین صندوق حمایتی شرکت های دانش بنیان کشور تبدیل شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ساتبا، دکتر محمود کمانی، در مراسم مبادله تفاهم نامه همکاری سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق(ساتبا) با صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت، امروز، 19 اردیبهشت در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
با انعقاد تفاهم نامه دو جانبه میان صندوق ضمانت صادرات و صندوق توسعه فناوری های نوین نخستین کرادفاند ارزی-ریالی کشور با عنوان نوین کراود در حوزه دانش بنیان ها ایجاد می شود.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۱    
شانا _ گروه عکس: تفاهم نامه همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت در حاشیه دومین روز برگزاری بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت در حاشیه دومین روز برگزاری بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ساتبا، دکتر محمود کمانی در مراسم مبادله تفاهم نامه تأمین مالی پروژه های تجدیدپذیر و بهره وری برق میان ساتبا و صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت در نمایشگاه بین المللی نفت ...
حضور مهندس مهدی حیدری مدیر عامل شرکت نفت مرکزی ایران در مراسم امضای قرارداد اعتباری اسنادی ریالی با صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت
نفت آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امضای اولین قرارداد اعتبار اسناد ریالی بین شرکت ملی نفت و صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت با حضور دکتر خجسته مهر مدیرعامل نفت انجام شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سید روح الله میرامینی، مدیرعامل صندوق توسعه فناوری های نوین در نمایشگاه اینوتکس 2024 گفت: نهادهای نوظهوری به نام CVC (صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی) به جریان تامین مالی فناوری پیوستند ...
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۰    
شانا_ گروه عکس: آیین امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی گاز ایران و صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت امروز (چهارشنبه، 19 اردیبهشت ) در حاشیه نخستین روز از بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران و صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت به منظور حمایت از سرمایه گذاری ها، طرح های ساخت داخل، دانش بنیان ها و هسته های نوآور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژِی برق نیرو ابراز امیدواری کرد، با امضای تفاهم نامه با صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت بتوان تامین مالی بخشی از ساخت نیروگاه های با مقیاس متوسط را تا سقف 3 مگاوات به نتیجه رساند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۶    
دومین رویداد صندلی تجربه با حضور دکتر ناصر شکری، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری کردستان و از کارآفرینان برتر استان و جمعی از دانشجویان دانشگاه های مختلف استان برگزار شد.
به منظور توسعه وگسترش فعالیت های تحقیقاتی، تقویت نوآوری های شناختی و رونق کسب و کار های فناورانه حوزه اکوسیستم شناختی ،"مرکز نوآوری ملی و تخصصی حوزه فناوری های شناختی" با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی توسط صندوق پژوهش و فناوری گیلان در شمال کشور ایجاد و راه اندازی می شود.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست خبری معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور با حضور جمع کثیری از اصحاب رسانه برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۹    
صندوق پژوهش و فناوری استان البرز فعالیت خود را در سه حوزه اصلی فعالیت آغاز کرده و دو حوزه دیگر نیز به آن افزوده شد و در حال حاضر به پنج حوزه رسیده است؛ یکسری خدمات روتین مانند اهدای تسهیلات، صدور انواع ضمانت نامه و سرمایه گذاری وجود داریم که با سایر صندوق ها مشابه است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، اولین نهاد مالی در کشور است که ارزش دارایی نامشهود یک شرکت دانش بنیان را به ارزش دارایی مشهود آن اضافه می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۷:۱۷    
اولین جلسه دبیرخانه سیاستگذاری، توسعه و ترویج مالکیت فکری کشور با حضور دکتر سجاد محمد علی نژاد معاون فناوری و نوآوری، دکتر امید رضایی فر مدیر کل سیاستگذاری، برنامه ریزی و توسعه فناوری، دکتر امین عبداله زاده مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان زنجان گفت: بحث تامین مالی پروژه های نوآورانه و مجموعه های دانش بنیان وظیفه و رسالت توسعه صندوق های پژوهش کشور و در رأس آن ها صندوق نوآوری است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه دبیرخانه سیاستگذاری، توسعه و ترویج مالکیت فکری کشور با حضور دکتر سجاد محمد علی نژاد معاون فناوری و نوآوری، دکتر امید رضایی فر مدیر کل سیاستگذاری، برنامه ریزی و توسعه فناوری، دکتر امین عبداله زاده مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دبیرخانه کارگروه تخصصی صندوق های پژوهش و فناوری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق ها و مصوبات کارگروه صندوق ها در سال گذشته، از صدور مجوز تأسیس 5 صندوق پژوهش و فناوری جدید در سال 1402 خبر داد.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی فولاد مبارکه اصفهان با سرمایه ثبتی هزار میلیارد تومان صادر شد. مجوز تأسیس این صندوق CVC به خردادماه 1402 بازمی گردد. ...
معدن24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: معدن 24:مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی فولاد با سرمایه ثبتی 10 هزار میلیارد ریال پس از بازدید ناظران کارگروه صندوق های نوآوری و شکوفایی صادر شد. ...
معدن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه بیان کرد: مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی فولاد با سرمایه ثبتی 10 هزار میلیارد ریال پس از بازدید ناظران کارگروه صندوق های نوآوری و شکوفایی صادر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۸    
دنیای اقتصاد : به نظر می رسد گلرنگ عزم خود را برای حضور جدی در اکوسیستم استارت آپی کشور جزم کرده است. در حالی که این شرکت در آخرین روزهای سال گذشته از کسب مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی خود با سرمایه ثبتی 10 هزار میلیارد ریال خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین رویداد بین المللی چالش نوآوری در شهرهای آسیایی با همکاری صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مجوز فعالیت یک صندوق پژوهش و فناوری سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی با سرمایه ثبتی هزار میلیارد تومان (یک همت)، پس از بازدید ناظران کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری، از سوی دکتر محمدصادق خیاطیان، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و دبیر کارگروه تخصصی صادر شد.
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری فناوری های نوظهور دیجیتال از ارائه 400 میلیارد تومان انواع خدمات مالی و اعتباری به بیش از 350 شرکت دانش بنیان و فناور حوزه اقتصاد دیجیتال در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی عملکرد صندوق پژوهش و فناوری استان کردستان حاکی از آن است که در چهار سال گذشته بالغ بر 1450 میلیارد ریال تسهیلات به 200 شرکت دانش بنیان و فناور استان کردستان پرداخت و یا انواع ضمانت نامه صادر کرده است.
قلم نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی لیدکو، گفت: توجه به گردشگری در خراسان رضوی از عوامل موفقیت در این حوزه خواهد بود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
2 مرکز هم آفرینی تخصصی در ساختمان صندوق پژوهش و فناوری استان البرز با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از برگزاری رویداد استارتاپ دمو به همت شرکت شهرک های صنعتی و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری و فن بازار منطقه ای لرستان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در جریان سفر یک روزه به استان البرز، در نشست مشترک با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری استان البرز بر ضرورت تمرکز این صندوق بر پوشش نیاز های منطقه و استان تاکید کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن بازدید از دستاورد های شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک ملی علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی اعلام کرد که این صندوق آماده ارائه بسته تامین مالی ویژه این شرکت ها با هدف کمک به رشد شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه کشاورزی مستقر در این پارک است.