شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۴۵Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مبارکه»

پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در لیگ برتر بانوان کشور با اختلاف فراوان از پرسپولیس بهبهان گذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین روز از دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال با برتری تیم های اشتاد سازه مشهد و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به پایان رسید.
خبرگزاری ایلنا: سپاهانی ها از روز دوم آبان ماه خاطرات خوبی در ذهن دارند. فردا دوم آبان ماه سالگرد تأسیس باشگاه سپاهان و البته سالروز حضور سپاهان در جام باشگاه های جهان است. اتفاقی که در دوران اول مدیریت محمد رضا ساکت در سپاهان رخ داد و هنوز برای هیچ باشگاهی از فوتبال ایران تکرار نشده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در جریان رقابت های لیگ برتر هندبال زنان تیم اشتاد سازه و فولاد مبارکه سپاهان مقابل حریفانشان به برتری رسیدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محرم نویدکیا با اشاره به روز سپاهان در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: روز سپاهان را به همه سپاهانی ها، کارکنان کارخانه فولاد مبارکه و مردم اصفهان تبریک می گویم. شرایط و وضعیت تیم خیلی خوب است. من و محمدرضا ساکت در بحث حرفه ای مکمل هم هستیم. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۶    
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد من و بسیاری از نمایندگان مجلس بر این است که استیضاح روحانی در ماه های پایانی دولت برای حل مشکلات کشور نه تنها راه گشا نیست؛ بلکه مسائل را پیچیده تر خواهد کرد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -تیم دوچرخه سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان روز پنجشنبه در آستانۀ دومین روز آبان ماه که در تقویم ورزشی کشور به عنوان روز سپاهان نام گذاری شده، مسیر گلستان شهدای اصفهان تا شرکت فولاد مبارکه را با هدف تجدید میثاق با شهدا رکاب زدند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل فولاد مبارکه: فولاد مبارکه در یک اقدام هوشمندانه، اساسی و زیربنایی تصمیم گرفت که خودش را به نسل چهارم تکنولوژی مجهز و مسلح کند و این برنامه را تحت عنوان طرح تحول دیجیتال نام گذاری کرده و کار را در این زمینه شروع کرده است و به یاری خدا فولاد مبارکه تا سال 1404 به عنوان کارخانه هوشمند در ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه اصفهان: در آینده و در نسل چهارم صنعت، بحث هوشمند سازی فعالیت ها یک اصل است و برای رسیدن به این هوشمند سازی باید از الان نیروی انسانی مجربی که دانش آن را داشته باشد تربیت کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تکنولوژی فولاد مبارکه: طرح تحول دیجیتال شرکت فولاد مبارکه با توجه به موضوع روز کشورهای صنعتی یعنی اقتصاد نسل چهارم تعریف شده است و ان شاءالله در سال 1404 فولاد مبارکه یک کارخانه هوشمند مبتنی بر اقتصاد نسل چهارم خواهد بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ایریسا: طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه منجر به خلق ارزش های جدیدی خواهد شد و تنوع در محصولات، ارزان تر شدن آنها و ارائه نوآورانه این محصولات در کشور و در عرصه جهانی از دیگر دستاوردهای این طرح است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۱    
18 نفر از نمایندگان مجلس با امضای یک طرح و ارائه به هیأت رئیسه مجلس خواستار تحقیق و تفحص از مجموعه فولاد مبارکه از سال 97 شدند، در مقابل مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن استقبال از ورود دستگاه قضایی به تشریح شرایط ایجاد شده پس از تحریم های فولادسازان از سوی آمریکا پرداخته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
وبینار نخستین رویداد از سلسله رویدادهای 3S یا Smart Steel manufacturing Startup event با هدف تأمین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه در حوزۀ تحول دیجیتال و بررسی چالش های این شرکت در این عرصه در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه با انتشار صورت های مالی نیمه اول سال ، 483 ریال سود برای هر سهم محقق کرده که نسبت به دوره مشابه گذشته 25 درصد رشد داشته است.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیخی مبارکه سخنگوی کمیسیون بهداشت به چرایی کمبود انسولین در کشور پاسخ داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰    
خط تمام اتوماتیک تولید ماسک توسط فولاد مبارکه و با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان راه اندازی شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان به مناسبت تبریک روز دوم آبان روز سپاهان در باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان حضور یافت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ترتیل صفحه 65 سوره مبارکه آل عمران(جزء چهارم)
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۹    
می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان در 6 ماه نخست امسال به ازای هر سهم 483 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 25 درصد افزایش داشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- انصاریان، رئیس هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: از فرصت های تحریم بهره بردیم و توانستیم با همکاری شرکت های فولاد خوزستان، مبارکه و هرمزگان، اسلب های مورد نیاز در حوزه نفت و گاز را تهیه کنیم.
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار فرماندار مبارکه گفت : باشگاه فولاد مبارکه سپاهان یکی از پر افتخار ترین باشگاههای کشور بوده که علاوه بر چندین قهرمانی باشگاههای کشور، تجربه حضور در جام باشگاههای آسیا و حضور در باشگاههای جهان را دارد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۳    
در پایان معاملات امروز بازار بورس سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با افت 2.6درصدی مواجه شد. فولاد مبارکه به رغم مثبت شدن در دقایق کوتاهی از نیمه اول معاملات، بیشترین تاثیر منفی را در بازار امروز به ثبت رساند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح روحانی با توجه به شرایطی که در آن هستیم، مشکلی را حل نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون تکنولوژی فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه با توجه به اینکه تقریباً نیمی از فولاد ایران را تهیه می کند، برای اینکه بتواند در افق های آینده جایگاه ایران در دنیا را حفظ کند، باید مشابه یا جلوتر از رقبای خود در دنیا حرکت کند.
روزنامه کیمیای وطن   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قدرت الله حمزه ای، ضمن ابراز خرسندی از بازدید صورت گرفته اظهار داشت: بازدید امروز و مشاهدۀ فضای کار و تلاش، فضای دفاع مقدس و رزمندگان اسلام را برای بنده تداعی کرد و تلفیق توأمان تخصص، تولید و توسعه همراه با معنویت در کار این شرکت برای بنده انرژی بخش و امیدوارکننده بود. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در سومین روز از شانزدهمین دوره لیگ برتر بانوان یادواره شهدای مدافع سلامت از امروز (چهارشنبه) و در سالن هندبال شهید سلیمانی از ساعت 14 کربنات سدیم فیروزآباد و فولاد مبارکه سپاهان با هم دیدار کردند که سپاهان 30 بر 11 به برتری رسید. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در راستای طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه صبح امروز نخستین دوره تربیت رهبران تحول دیجیتال فولاد مبارکه با همکاری دانشگاه اصفهان کلید خورد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۲    
کربنات سدیم فیروزآباد حریف تیم مدعی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در جریان سومین روز از رقابت های لیگ برتر هندبال زنان دو تیم اشتادسازه مشهد و فولاد مبارکه سپاهان به برتری رسیدند.
گروه فولاد مبارکه اصفهان متشکل از شرکت های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و فولاد سنگان در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، نشان های عالی این اجلاس را درو کردند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نگاهی به عملکرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال گذشته حاوی نکات جالبی است: براساس صورت های مالی منتهی به پایان اسفند 98 فولاد مبارکه اصفهان، این شرکت در جمع دارایی های غیر جاری در سال 98 نسبت به مدت مشابه سال گذشته اش 67 درصد رشد از آن خود کرده است و توانسته است مجموع دارایی هایش را طی همین مدت ...
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه بیان کرد: صورت های مالی شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ و تمامی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال بورس افشا می شود، شفاف است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ایریسا با بیان اینکه ملاک برتری در 5 سال آینده، محصول و ارزش افزوده آن است، گفت: فولاد مبارکه امروز در مسیر تحول دیجیتال و تولید محصولات متنوع قرار گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مهدی شفیعی گفت: ناحیۀ انرژی و سیالات فولاد مبارکه بنابر رسالت خود در حفظ اصول ایمنی و کاهش خطراتِ 10 ایستگاه تزریق گاز کلر در شرکت، پروژهای را تحت عنوان بهینه سازی و اصلاح اتاقکهای تزریق گاز کلر با موفقیت اجرا کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در تقویم پرافتخار فولاد مبارکه، 26 مهرماه از درخشش خاصی برخوردار است، زیرا پس از حضور موفق در جایزۀ تعالی اروپا (سال 94)، این شرکت در 26 مهرماه سال 97 برای اولین بار به عنوان یک شرکت ایرانی موفق به کسب سطح زرین جایزۀ EFQM اروپا شد ...
صنعت فولاد کشور صنعتی صادرات محور محسوب میشود و به همین دلیل، برنامه ریزی جهت افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها امری کلیدی برای توسعهآن است. با توجه به اهمیت به کارگیری فناوری های به روز و پیشرفته در واحدهای فولادی کشور و همگام شدن با روند جهانی پیشرفت این صنعت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
در تقویم رسمی کشورمان از 29 مهرماه به عنوان روز ملی صادرات یاد شده است. فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین تولیدکنندۀ فولاد کشور، همواره علاوه بر تأمین بازارهای داخلی در صحنۀ بین المللی نیز حضوری موفق داشته و توانسته برای ذی نفعان شرکت سودآوری بیشتر و برای کشور نیز ارز آوری مناسبی داشته باشد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲    
تیم فولاد مبارکه سپاهان در حالی امروز در جریان رقابت های لیگ برتر هندبال زنان بازی خواهد کرد که 8 نفر از اعضای تیمش به دلیل مثبت شدن تست کرونا به خانه بازگشته اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: طرح تحول دیجیتال در نظر مدیران رده های بالا کمتر مورد توجه واقع می شود، اما رسالت ما این است که در عین پاسخ به توقعات دولت، به تحول دیجیتال نیز توجه داشته باشیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کمیتۀ ارزیابی این اجلاس سراسری، با اهدای نشان عالی مدیر سال 1399 از عملکرد مدیریتی مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه تقدیر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مهندس حمیدرضا عظیمیان در بازدید از مجموعۀ ورزشی صفائیه اظهار داشت: توجه به ورزش کارکنان و خانواده های ایشان و همچنین ورزش قهرمانی به جهت ترویج روحیۀ نشاط و سلامتی در شرایط فعلی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
در سال جاری، سازمان ایمیدرو برای شرکت های تابع خود و شرکت هایی که سهامدار آن است، جلسه ای با عنوان جلسه کنترل مدیریت برگزار می کند. در ماه جاری، دومین جلسه گروه فولاد مبارکه اصفهان برگزار و در آن گزارشی از عملکرد 6 ماهه این گروه شامل شرکت های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان ، فولاد امیرکبیرکاشان ...