جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۳۹Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علم الهدی»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : علم الهدی با بیان اینکه پیشرفت های نظام، ثمره ایمان و امید مردم است، افزود: مشکلات زیاد است اما همه قابل حل هستند. مشکلات معیشتی و اقتصادی اگرچه برای مردم مشکل ساز شده و گرانی ها مردم را به زحمت انداخته اما همه این مسائل قابل حل هستند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - آیت الله علم الهدی گفت: مردم جنگ ترکیبی را باور کرده و مقاومت می کنند اما مسئولی که در این شرایط به دنبال مال و مقام باشد، خائن به مردم و انقلاب است.
رویداد 24   ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
علم الهدی تصریح کرد: هدف ما از انقلاب چه بود؟ آیا هدف این بود که فقط به مملکتی برسیم که نانش، آبش و اقتصادش درست باشد و یک جریان متدین و دین مدار در این کشور حاکم شود؟ آیا هدف ما این بود که یک عده مزدور آمریکایی را بیرون کنیم تا خود در قدرت باشیم؟ خیر، هرگز این طور نبود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی با بیان اینکه تبدیل مساجد به پایگاه قرآن نقش سنگر بودن مسجد را احیاء می کند، گفت: باید برای حضور جوان در مسجد تدبیر و به گونه ای عمل کنیم که مسجد تراز بر اساس سلایق مختلف ایجاد شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خبر های ما از ایران و جهان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید... اینستاگرام تلگرام توییتر انتقاد علم الهدی از دولت 17 خرداد 1402 16:18 سید احمد علم الهدی در دیدار با مدیران و معاونان نهادهای بنیاد علوی در استان های خراسان: ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی به اشاره به چالش های اصلی نظام اقتصادی کشور گفت: دولت برای حل مشکل معیشتی مردم فقط محدود به افزایش یارانه نقدی و اعطای کالابرگ الکترونیکی است و باید این رویکرد به نحوی تغییر کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: شهرداری باید عرصه انتخاب مدیرانی باشد که مرد میدان هستند و برای خدمت به مردم، شب را از روز نمی شناسند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
علم الهدی با بیان اینکه امام زمان (عج) زمانی قیام می کند که مردم بخواهند، گفت: تشکیل حکومت جهانی اسلام زمینه در اراده مردم دارد، بر همین اساس بود که انقلاب امام خمینی (ره) شکل گرفت تا دین را از حبس مساجد و حسینیه ها خارج کند و به متن زندگی بشر بیاورد و همه معادلات سیاسی استکبار را به هم بریزد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید احمد علم الهدی امروز در دیدار با رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش که به میزبانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: باید در وزارت آموزش و پرورش، شرایط به گونه ای رقم بخورد که وزرا پیش از تصدی مسئولیت به اشراف و اطلاع کاملی از ظرفیت ها ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۹    
رئیس مجتمع آموزش عالی تخصصی حضرت قاسم ابن الحسن علیه السلام در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، تصریح کرد: آثار نهضت امام خمینی خیلی از ملت ها و کشورها را در بر گرفت که یکی از مهم ترین آثار آن برای ملتها، شناسایی روحیه استکباری کشورهای زورگو ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. علت مخالفت علم الهدی با کشف حجاب ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۲۳    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به مشکلات بازار اجاره و مسکن گفت: برای اجاره هایی که روز به روز افزایش پیدا می کند باید به قید فوریت، تکانه ای در مسئله مسکن ایجاد شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: امام راحل نظام مقدس جمهوری اسلامی را با کمک مردم به راه انداخت و دین را به زندگی و مدیریت اجتماعی مردم بازگرداند تا دین بر بشریت حاکم شود و معادلات استکبار را برهم زند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- امام جمعه مشهد گفت: انقلاب اسلامی مسئله اصلی برای کل عالم است که امید را در دل ملت ها زنده کرده و خواب را از چشم ظالمان و مستکبران گرفته است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید احمد علم الهدی در خطبه سیاسی نماز جمعه این هفته مشهد مواضع خود را درباره حجاب مطرح کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
علم الهدی گفت: با مسئله کشف حجاب مخالفت داریم زیرا این موضوع و جانب داری دشمن از آن، به این دلیل است که حاکمیت دین را از ما بگیرد
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید احمد علم الهدی گفت: با مسئله کشف حجاب مخالفت داریم زیرا این موضوع و جانب داری دشمن از آن، به این دلیل است که حاکمیت دین را از ما بگیرد و اگر کاشفان حجاب و افراد بیبند و بار بر این جامعه مسلط شد ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۱    
مشهد (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در اولین سفر خود به مشهد مقدس با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در مشهد دیدار کرد. رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در اولین سفر خود به مشهد مقدس با آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در مشهد دیدار کرد. ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۲    
آقای علم الهدی ! کمی تقوا داشته باشید . اگر گرانی ارز به این صورت در دولت گذشته یا دولت خاتمی اتفاق می افتاد ، آنجا هم توطئه خارجی می دانستید؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی در دیدار با مدیرکل و جمعی از معاونان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خراسان رضوی اظهار کرد: اجاره هایی که روز به روز افزایش پیدا می کند، نه فقط مناطق مرفه نشین بلکه حتی پهنه های پیرامونی را هم درگیر کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در اولین سفر خود به مشهد مقدس با آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در مشهد دیدار کرد به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در این دیدار شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و دیگر مسئولان آموزش و پرورش استان وزیر آموزش و پرورش ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اجاره هایی که روز به روز افزایش پیدا می کند، نه فقط مناطق مرفه نشین بلکه حتی پهنه های پیرامونی را هم درگیر کرده بلکه باید به قید فوریت، شوکی در مسئله مسکن ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اجاره هایی که روز به روز افزایش پیدا می کند، نه فقط مناطق مرفه نشین بلکه حتی پهنه های پیرامونی را هم درگیر کرده بلکه باید به قید فوریت، شوکی در مسئله مسکن ایجاد شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
داخل صحن قبور همه چیز عادی است. همکاران خدمات سرگرم کار هستند؛ انگار خبری از حاج آقا نیست؛ کمی که چشم تنگ می کنم ایشان را می بینم که چهارزانو مقابل مزار شهید علم الهدی روی زمین نشسته و چشم در عکس سیدحسین دوخته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا : جلال رشیدی کوچی گفت: پیشنهاد من به آقای رئیس جمهور این است که لایحه را پس بگیرند و نقطه نظرات دوستان همراه و همسو مانند آقای علم الهدی را حتما مدنظر قرار دهند بعد بفرستند به مجلس بیاید آن وقت ما بررسی می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: برای پرورش نوجوان و جوان، هیچ ظرفیتی مؤثرتر از مساجد نیست و اگر هم حوزه خراسان بخواهد برای جذب دانش آموزان به سراغ آموزش و پرورش برود یا اقشار و اصناف را جذب کند، در صورتی ختم به نتیجه مطلوب خواهد شد که محور اصلی برنامه بر پایه ظرفیت مساجد باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس درباره لایحه عفاف و حجاب گفت: نمی خواهم بگویم لایحه خوب است یا بد، اما این لایحه را خواندم تقریبا دائم در آن گفته شده می گیریم، می بندیم و جریمه می کنیم ولی اصلا نگفته ایم کجا تشویق، ترغیب، حمایت و هدایت می کنیم. این موارد داخلش نیست و این یکطرفه به قاضی رفتن است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی نماینده مجلس با اشاره به انتقادات علم الهدی از لایحه حجاب می گوید: خوب است آقای علم الهدی اگر قرار است انتقادی داشته باشد، روی صحبتش به دولت باشد نه مجلس ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه مقاومت بسیج شهید علم الهدی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و گرامیداشت روز دختر ، جشن بزرگ دهه کرامت در شهرستان برگزار نمود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رشیدی کوچی، نماینده مرودشت در مجلس در توئیتی کنایه آمیز در واکنش به اظهارات امام جمعه مشهد نوشت: حتما جناب آقای علم الهدی خوب می دانند که لایحه را دولت تنظیم و تقدیم مجلس کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی یک باب مغازه لباس فروشی در خیابان علم الهدی رشت مهار شد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۴    
این مشکل شماست نباید موقعیت خود را به حجاب گره میزدید
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امام جمعه مشهد گفت: عزیزان و برادران، بنشینید بررسی کنید ببینید چه چیزی را تصویب می کنید. اگر کشف حجاب نهادینه و حجاب براندازی شود، بسیاری از مسائل زیر پا گذاشته می شود. این کشور، مُلک امام رضا(ع) است. این طور نشود که به جای لایحه حجاب، لایحه صیانت از بی حجابی به تصویب برسد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
علم الهدی نماینده، ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: در روز های اخیر، مجلس درحال بررسی لایحه حجاب و عفاف است. آیا این لایحه حجاب است یا لایحه صیانت از بی حجابی؟ امروز همه دین، موقعیت و ارزش اجتماعی ما به حجاب گره خورده است، مجلس محترم با آگاهی از این موضوع ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مجلس لایحه ای تصویب نکند که افراد همان طور که اگر کمربند ایمنی نبندند، جریمه مالی می شوند، و اگر شعائر دین را زیر پا بگذارند و ارزش های اخلاقی جامعه را فدای امیال نفسانی کنند، فقط تعزیر مالی در انتظارشان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امیرحسین علم الهدی معتقد است: کمدی فسیل توانسته نزدیک به 70 درصد مخاطبان سینما را از ابتدای امسال جذب خود کند و این آمار، اگر چه در مجموع خوب است، اما فقط نسبت به سه سال گذشته خوب است و در مقایسه با سال 1398 هنوز عقب هستیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار مهدی سیاری، جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آیت الله علم الهدی دیدار و گفت وگو کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نواندیش: استقبال همسر رییس جمهور اندونزی از جمیله علم الهدی، همسر رئیسی، رییس جمهور ایران: این عکس را یک کاربر هوادار دولت منتشر ساخته و همراهی جمیله علم الهدی در سفر ابراهیم رئیسی به اندونزی را تجلی شعار زن زندگی آزادی و اهمیت دادن به زنان عنوان کرده است:
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حسین قدیانی فعال رسانه ای اصولگرا خطاب به مدیر مسئول کیهان نوشت: آقای شریعتمداری! شما حتی قانون دولت رئیسی داماد علم الهدی را هم قبول ندارید؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بسیار هستند روستاهای محرومی که از نعمت آب شرب بی بهره هستند. اگر خیران در این عرصه به میدان بیایند، به ازای هر سلامی که هنگام نوشیدن آب به امام حسین(ع) گفته می شود، وجود اقدس حضرت سیدالشهدا(ع) به شما نظر خواهد کرد
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه دشمن بار ها در مقابله با ایران شکست خورده است تصریح کرد که ملت بزرگ ایران همواره مدافع اسلام بوده و پای آرمان های انقلاب ایستاده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : امیرحسین علم الهدی درباره اکران فیلم خارجی گفت: اگر تمام آداب فیلم های نمایشی بدون هیچ اختلالی اتفاق بیفتد که خودمان هم می دانیم چنین چیزی رخ نخواهد داد، دست کم اکران فیلم ها را همزمان با کشورهایی مثل امارات و عراق و عربستان و... آغاز کنیم ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با انتقاد از عملکرد شورای عالی فضای مجازی گفت: حدود 10 سال از تشکیل این شورا می گذرد ، اما هیچ تحول و تغییر مثبتی در این عرصه به وجود نیامده است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
چطور در فضای مجازی می بینید که نظام را زیر سئوال می برند، اما کاری نمی کنید؟
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
علم الهدی، خطیب جمعه مشهد با تشبیه فضای مجازی به اقیانوس بزرگ همراه با حیواناتی همچون نهنگ و کوسه است، اظهار کرد: خانواده ها در کنار نکات مثبت فضای مجازی و ارتباطات باید به این نکته هم توجه داشته باشند که کودکان و فرزندان خود را در آن، رها نکنند تا دچار آسیب شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: این طور نمی شود که کسی ادعا کند فضای مجازی لازم نیست یا باید آن را به کل تعطیل کرد. این دنیا، دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات است و اکنون که کسب و معیشت مردم در گرو زیرساخت های فضای مجازی قرار گرفته، نباید صورت مسئله را پاک کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آقای علم الهدی گفته اند: تبدیل سرمایه اتان به ارز و طلا احتکار است و اموال باید مصادره شود ایشان بهتر نبود بجای محاکمه مردم، تکلیف دولتی که طولانی ترین تورم دورقمی تاریخ جهان را ایجاد کرده و باعث شده هر روز ارز و طلا ارزشمندتر و مردم فقیرتر شوند روشن کند؟
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۶    
مراسم عزاداری شهادت امام جعفر صادق(ع) و بزرگداشت مرحوم آیت الله سید رضا علم الهدی با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان، روحانیون و طلاب مدارس علمیه اقشار مختلف مردم در مسجد امیرالمومنین (ع) کاشان برگزار شد.