دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۳May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علم الهدی»

آیت الله علم الهدی با بیان این که حساس ترین زمان ایفای رسالت روحانیت در زمان و موقعیت کنونی واقع شده است، گفت: اگر بررسی کنید در تمام طول تاریخ در هیچ زمانی پهنه رسالت روحانیت به این اندازه وسعت نداشته و در هیچ زمانی این میزان از فداکاری ها به این اندازه نبوده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: شخصیت های شاهنامه به عنوان مصادیق اسطوره سازی، نمادهای کاملی از فرهنگ و ادب و حماسه هستند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۰    
گنجینه کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی؛ رئیس دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی؛ تولیت آستان قدس رضوی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
حیدری گفت: جلسات حضوری آموزش گرفتن وضو صحیح ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان توسط کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: شخصیت های شاهنامه به عنوان مصادیق اسطوره سازی، نمادهای کاملی از فرهنگ و ادب و حماسه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۵    
آیت الله علم الهدی گفت: اصلأ چادر زنان یک هویت کاملا ایرانی است که از قبل بین ایرانیان بوده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۵    
حیدری گفت: سرود سلام فرمانده ویژه دهه نودی های عضو کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن برگزار شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۵:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. حمایت علم الهدی از طرح یارانه ای دولت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: بی شک براندازی فقر مطلق در کشور که بارها از سوی رییس جمهوری تاکید و تحقق آن وعده داده شده بود از مهمترین آثار اجرای تحول اقتصادی اخیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: اگر جایی بخواهد کاری انجام شود و پای مردم وسط نبود، به نتیجه نرسیده است. این که مردم پای این تحول آمدند خیلی ارزش دارد که هم تحول را بپذیرند و هم در اجرای آن کمک کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
مشهد آیت الله علم الهدی گفت: حالت قیمومیت اقتصادی که گوشت، پنیر و غذای مردم یک قیم اقتصادی داشته باشد، آزادی زندگی مردم را به کلی می گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:در طرح تحول کنونی چند نکته وجود دارد که می تواند برای همیشه خیلی چالش ها و درماندگی های اقتصادی را جبران کند و مملکت را به یک نقطه ثبات اقتصادی برساند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۳    
حجت الاسلام علم الهدی با نقل هجمه های اخباریون به علم اصول گفت: علمای علم اصول در مواجهه با هجمه ها تلاش کردند مبانی این علم را مبتنی بر آموزه های شیعی کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۴    
حوزه/ حجت الاسلام علم الهدی استاد حوزه علمیه قم گفت: مرحوم آیت الله لنگرودی در سال 1338 به حوزه نجف رفته و از نزدیکترین شاگردان محقق نائینی می شود؛ ایشان 16 سال آخر عمر محقق نائینی را در دروس فقه و اصول ملازم بوده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۱    
حیدری گفت: کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی وابسته به مسجد حضرت ابوالفضل (ع) با برگزاری دوره های فرهنگی، هنری و قرآن و عترت می کوشد در بستر مهیای مسجد فرصت ساخت آینده نسل کودکان، نوجوانان و جوانان را فراهم کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه جریان وهابیت تأسیس شد تا مجری برنامه عملیاتی شوم دشمنان در مسیر فروپاشی امت اسلام باشد، گفت: وهابیت، مظهر کینه ریشه دار جریان باطل از اهل بیت (ع) است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نامه نیوز از موضع گیری جمیله علم الهدی پیرامون تحریم ها در نشست تخصصی دانشگاه بهشتی خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: وهابیت تأسیس شد تا مجری برنامه عملیاتی شوم دشمنان در مسیر فروپاشی امت اسلام باشد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی گفت: کشورهای اروپایی با اعمال تحریم خود را از ظرفیت های علمی و فرهنگی کشورها از جمله ایران محروم کردند. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
جمیله علم الهدی تاکید کرد: درحال حاضر دارای زیرساخت های لازم برای ارتباط خیلی جدی با جهان نیستیم، این در حالی است که در 40 سال گذشته ظرفیت های کشور در عرصه های مختلف توسعه یافته است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۶    
درخواست امام خمینی در آغاز قیام از حضرت رضا(ع) آیت الله سیّد جواد علم الهدی فرمودند: امام خمینی در آغاز نهضت، در سال 1342 مرا خواستند و دَه نامه ای را که برای شماری از علمای بزرگ شهرهای: سمنان، شاهرود، مشهد، بیرجند، تربت و زاهدان نوشته بودند، به من دادند که برای آنها ببرم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی در دیدار با رئیس پلیس راهور کشور گفت: فرهنگ سازی در عرصه حمل و نقل و ترافیک مقدم بر اعمال دستورالعمل های تنبیهی و تشدید جرائم است.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، جمیله علم الهدی رییس پژوهشکده مطالعات علم دانشگاه شهید بهشتی در نشست دیپلماسی علمی و فناوری طی سخنانی درخصوص اهمیت و نقش علم در روابط بین الملل ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: نوازنده پیاده راه علم الهدی رشت دستگیر شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
چند تن از رزمندگان هویزه به بیان خاطرات خود از روز های عملیات بیت المقدس که منجر به آزادی هویزه در سال 61 شد پرداختند. به مناسبت سالروز آغاز عملیات بیت المقدس، رزمندگان هویزه و کرخه کور به بیان خاطراتی از نحوه اجرای این عملیات و مواجهه با ارتش صدام پرداختند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۸    
محبوبه معراجی پور، نویسنده کتاب چایخانه، برای جمع آوری خاطرات زنان ایثارگر با چند شماره ای که به دست آورده بود تماس می گیرد اما هیچ کدام از بانوان تمایلی به انجام مصاحبه ندارند. به او می گفتند: ما کاری نکرده ایم، هرچه بوده برای رضای خدا بوده و نمی خواهیم با حرف زدن در این باره، اجرمان ضایع شود ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حیدری گفت: یکی از برنامه های مهم کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی شهر بن برگزاری طرح جزء خوانی قرآن کریم بود که با استقبال پرشور نوجوانان و جوانان در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن برگزار شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روزگاری که باید التماس و تلاش می کردیم که فرزندان ما آستان جان و به یاد عارف گوش کنند، با آن موسیقیِ فاخر در حد صُوَرِ قبیحه برخورد کردیم و حال صورت قبیح بر روی سِن برایمان فحاشی می خواند و فرزندان ما برای ورود به کنسرتش گیت های ورودی را می شکنند!
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۰    
در صفحه اینستاگرامی دکتر مصطفی معین منتشر شد
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم به سخنان علم الهدی که بی حجابی را علت گرانی دانسته ، واکنش نشان داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رحمت الله بیگدلی به اظهارات تازه سیداحمد علم الهدی درباره گرانی ها واکنش کنایه آمیزی نشان داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور میکنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. دیدار احتمالی وزرای خارجه ایران و عربستان، دو هفته بعد از عید فطر ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رحمت الله بیگدلی به اظهارات تازه سیداحمد علم الهدی درباره گرانی ها واکنش نشان داده است. به گزارش نواندیش ، او در توئیتر نوشت:
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۲۲:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رحمت الله بیگدلی به اظهارات تازه سیداحمد علم الهدی درباره گرانی ها واکنش نشان داده و در توئیتر نوشت: کانال عصر ایران در تلگرام اپلیکیشن عصر ایران عضویت در اینستاگرام عصر ایران نظرات کاربران
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام علم الهدی گفت: پرداخت زکات فطره حمایت از ضعفا ضمن حفظ کرامت انسانی آن ها است. با تداوم مراقبت های ماه رمضان می توانیم نتایج و حال معنوی به دست آمده را برای خود حفظ کنیم.
خلیج فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی گفت: ولنگاری و بی عفتی بی اثر در مسئله معیشت نیست؛ اگر بی دینی از بی عفتی و ناهنجاری های اجتماعی شروع شد، تمام نحسی اش زندگی مردم را می گیرد و امر به معروف و نهی از منکر فریضه الهی است که بر هر مسلمانی واجب است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
عباس عبدی نوشت: برخورد ایران با مسلمانان چچن در روسیه، سین کیانگ در چین، مسلمانان در هند یا از همه مهم تر شیعیان افغانستان را می توان نقیض روشن ادعا های آقای علم الهدی دانست. امکان تشکیل حکومتی فراتر از مفهوم دولت – ملت های کنونی وجود ندارد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
خطیب جمعه مشهد همچنین با انتقاد از برخی مظاهر بدحجابی، خواستار احساس مسوولیت همه آحاد جامعه در این خصوص شد و گفت: اگر جریان بدحجابی در جامعه شروع شود نحسی آن گریبان همه را می گیرد، فریضه امر به معروف فقط به ماموران و دادگاه و حکومت مربوط نمی شود، بلکه احیای این فریضه بر آحاد مردم واجب است.
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی گفت: ولنگاری و بی عفتی بی اثر در مسئله معیشت نیست؛ اگر بی دینی از بی عفتی و ناهنجاری های اجتماعی شروع شد، تمام نحسی اش زندگی مردم را می گیرد و امر به معروف و نهی از منکر فریضه الهی است که بر هر مسلمانی واجب است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر با حضور گسترده زائران و مجاوران به امامت آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در صحن ها و رواق های حرم مطهر رضوی اقامه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مشهد آیت الله علم الهدی خواستار رفع مشکل معیشت مردم توسط قوای سه گانه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماز عید سعید فطر صبح سه شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور انبوه نمازگزاران در حرم مطهر رضوی به امامت آیت الله سیداحمد علم الهدی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماز عید سعید فطر صبح روز سه شنبه همزمان با سراسر کشور در حرم مطهر رضوی به امامت آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه این شهر برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت عید فطر پذیرش توبه و هم چنین آمرزش گناهانمان قرار دهد و مسلمین بتوانند به برکت مراقبت هایی که در طول ماه مبارک رمضان داشته اند، باقی ایام سال را بندگی و عبودیت پروردگار سپری کنند. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۶:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام علم الهدی گفت:گفت: پرداخت زکات فطره حمایت از ضعفا ضمن حفظ کرامت انسانی آنها است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی