یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۲۲:۳۰Nov 2018 18

جدیدترین خبرهای «قطعنامه»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از آمریکا به دلیل مخالفت با تصویب قطعنامه سازمان ملل علیه این رژیم تشکر کرد.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تشکر از ترامپ و نیکی هیلی به خاطر رای منفی آمریکا به قطعنامه ای در محکومیت اشغال جولان سوریه از سوی تل آویو به عربده کشی ادامه داد.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تشکر از ترامپ و نیکی هیلی به خاطر رای منفی آمریکا به قطعنامه ای در محکومیت اشغال جولان سوریه از سوی تل آویو به عربده کشی ادامه داد. ...
عصر ایران   ۳ ساعت پیش    
نخست وزیر اسرائیل ضمن ستایش از رای اخیر آمریکا در سازمان مل متحد، از تداوم اشغال بلندی های جولان خبر داد. به گزارش فارس، نخست وزیر اسرائیل یکشنبه عصر با استقبال از رای آمریکا علیه قطعنامه ضد صهیونیستی سازمان ملل متحد، از تداوم اشغال بلندی های جولان خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تشکر از ترامپ و نیکی هیلی به خاطر رای منفی آمریکا به قطعنامه ای در محکومیت اشغال جولان سوریه از سوی تل آویو به عربده کشی ادامه داد.
راهنمای سفرمن   ۵ ساعت پیش    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، حرمت الله رفیعی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی خدمات گردشگری در نامه ای خطاب به مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری درخواست کرد تا این سازمان به باعث بند ب ماده 5 قانون سازمان هواپیمایی کشوری و قطعنامه شماره 800 یاتا (اتحادیه ...
همشهری   ۹ ساعت پیش    
قطعنامه سالانه سازمان ملل در محکومیت اشغال بلندی های جولان سوریه توسط رژیم اسرائیل، امسال برای نخستین بار با رأی مخالف واشنگتن همراه بود و دولت ترامپ، در کنار اسرائیل، علیه دیگر کشورهای عضو سازمان ملل قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: وزیر خارجه ای که با هدایت مقام معظم رهبری توانست کشور را از منشور هفت سازمان ملل بیرون آورد، قطعنامه های مختلف را ملغی کرد، باعث صدور قطعنامه به نفع ایران شد و برجام را عملیاتی کرد به بهانه های مختلف می کوبیم؛ به عوض اینکه متحد و یکپارچه از وی پشتیبانی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۵    
سفیر روسیه در یمن از جامعه بین الملل و طرف های درگیر در یمن خواست از قطعنامه سازمان ملل برای صلح در یمن حمایت کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۶    
سفیرسابق ایران در سازمان همکاری های اسلامی گفت: صدور قطعنامه ها علیه رژیم صهیونیستی تحرکات بین المللی رژیم صهیونیستی را محدود می کند، افکار عمومی را علیه این رژیم بسیج می کند و تجارت اسرائیل با بازار های بین المللی را با مشکل مواجه می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۹    
رئیس کمیته بین الملل کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اهداف تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر ایران در نشست کمیته سوم اجلاس 73 مجمع عمومی سازمان ملل را تشریح کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۹    
سفیر ایران در سازمان ملل متحد، استفاده از غذا و دارو به عنوان سلاحی علیه شهروندان را جنایت علیه بشریت برشمرد و گفت: نیروی مخربی با ایجاد جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ایرانیان به دنبال ناکام گذاشتن یا انحراف تلاش ایران برای ارتقای حقوق بشر است. ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۹    
مجمع عمومی سازمان ملل علیه رژیم صهیونیستی، هشت قطعنامه تصویب کرد و در یکی از این قطعنامه ها، از این رژیم خواسته شده است به اشغال جولان سوریه پایان دهد.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۲    
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت:منظور از مکتب امام مطالبی است که امام (ره) به صورت مکرر در طول مدت زمان تکرار کردند نه مسایل زودگذر مانند تعریف و تمجیدهایی که نسبت به برخی افراد داشتند.
ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۱    
به پشنهاد کانادا کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه ای را تصویب کرد که در آن به شدت نسبت به وضعیت حقوق بشر در ایران ابراز نگرانی شده است. معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل این قطعنامه را "سیاسی کاری" خواند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۸    
هرچند شورای امنیت اجازه استفاده از زور ضد یمن را بطور آشکار صادر نکرده است، اما متن قطعنامه 2216 درباره یمن حکایت از تأیید مداخله نظامی سعودی در یمن به دعوت منصور هادی، رییس جمهوری پیشین یمن دارد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۳    
کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد طبق یک سنت سالانه یک بار دیگر قطعنامه پیشنهادی کانادا علیه ایران را به رأی گذاشت؛ یک رأی گیری تکراری با نتیجه تکراری. این قطعنامه با 85 رأی موافق، 30 رأی مخالف و 68 رأی ممتنع به تصویب رسید. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۵    
معاون سیاسی وزیر خارجه که به ایتالیا سفر کرده است در دیدار با مقامات این کشور تأکید کرد: این مسئولیت مستقیم اروپاست که با خروج آمریکا از برجام و نقض قطعنامه شورای امنیت گام های عملی برای حفظ برجام بردارد. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۵    
مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در نشست اپک گفت که آمریکا در حال برنامه ریزی برای یک اجلاس دیگر میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور کشورمان و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی است. همه کشورها در این باره باید در کنار هم بایستند و تمام قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل را اجرا کند.
تیک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۶    
خوشرو نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در دیدار با دبیرکل این سازمان گفت: سابقه ندارد یک عضو دائم شورای امنیت بقیه اعضای سازمان ملل را به دلیل پایبندی به قطعنامه های شورا مجازات کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۰    
انگلیس با ادعای حمایت از آتش بس یمن روز دوشنبه قطعنامه ای را به شورای امنیت ارائه خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۳    
مجمع عمومی سازمان ملل پیش نویس قطعنامه سعودی تحت عنوان حقوق بشر در سوریه را مورد بررسی قرار داد؛ مساله ای که اعتراض نماینده سوریه در سازمان ملل را در پی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۹    
تهران – ایرنا – دولت ترامپ روز جمعه با رای مخالف به قطعنامه سالیانه در محکومیت اشغال بلندی های جولان، بار دیگر موضع حمایتی خود از رژیم صهیونیستی را علنی کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۰    
بشار الجعفری نماینده دایم سوریه در سازمان ملل متحد با انتقاد از رأی منفی آمریکا به قطعنامه ای که بر حاکمیت سوریه بر منطقه جولان اشغالی صحه می گذارد، تاکید کرد: جولان بخشی از خاک سوریه است و چه به طور مسالمت آمیز و چه با استفاده از قدرت نظامی آن را پس خواهیم گرفت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۷    
مجمع عمومی سازمان ملل در نشست روز گذشته خود با اکثریت آرا 8 قطعنامه ضد اسرائیلی را به تصویب رساند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۰    
کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را با موضوع حقوق بشر به رای گذاشت که نتوانست موافقت 98 کشور را به خود اختصاص دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹    
کانادا با وجود سوابق سیاه در زمینه حقوق بشر ، بر اساس رسمی ناصواب در مجامع بین المللی لبه تیز انتقادات خود را متوجه برخی از کشور های مستقل از جمله جمهوری اسلامی ایران کرده و بانی صدور بسیاری از قطعنامه های حقوق بشری علیه مردم ایران شده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۲    
انگلیس قصد دارد تا روز دوشنبه پیش نویس قطعنامه ای را برای اجرای آتش بس و حل وضعیت انسانی یمن به شورای امنیت ارایه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اکثریت قاطع، هشت قطعنامه علیه رژیم صهیونیستی تصویب کرد. به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه الجزیره، مجمع عمومی سازمان ملل متحد جمعه شب هشت قطعنامه علیه اسرائیل صادر کرد که از این تعداد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۷    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در واکنش به پیش نویس قطعنامه عربستان سعودی پیرامون وضعیت حقوق بشر در این کشور تأکید کرد که مسئولان سعودی فقط در سازمان ملل با واژه حقوق بشر آشنا شده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۱    
سفر هیأت پارلمانی اردن به سوریه، تصویب 9 قطعنامه در سازمان ملل علیه اسرائیل، هشدار برنامه جهانی غذا در مورد گرسنگی 18 میلیون یمنی و انتشار دومین فایل صوتی از جنایت علیه خاشقجی از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۹    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اتفاق آراء اعضای مجمع عمومی این سازمان درباره پیش نویس قطعنامه محکومیت اشغالگری اسرائیل بر بلندی های جولان سوریه را پیامی آشکار برای رژیم صهیونیستی دانست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۳    
کمیته سازمان ملل در قطعنامه ای به شدت نقض گسترده حقوق بشر و سوءاستفاده از روهینجایی ها را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۶    
مجمع عمومی سازمان ملل هشت قطعنامه علیه اسرائیل تصویب کرد که یکی از این قطعنامه ها درباره لزوم عقب نشینی اسرائیل از جولان سوریه است. برای اولین بار آمریکا علیه قطعنامه سالیانه صادره از سوی مجمع عمومی سازمان ملل در محکومیت اشغالگری اسرائیل علیه بلندی های جولان رای داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۴    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل تاکید کرد که تصویب قطعنامه محکومیت اشغال جولان سوریه پیام واضح و مشخصی برای رژیم صهیونیستی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۵    
تهران-ایرنا-خوشرو:دبیرکل سازمان ملل نسبت به قانون گریزی آمریکا موضع گیری کند،مردهک کرمان لرزید،تمهیدات بانک مرکزی برای بازگشت ارز ناشی از صادرات به کشور،اهواز میزبان رقابت های جهانی کونگ فو شد ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۰    
کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را به رای گذاشت که نتوانست موافقت 98 رای کشورهای عضو را به خود اختصاص دهد.این کمیته عصر پنج شنبه به وقت محلی درباره پیش نویس قطعنامه کانادا که هرساله علیه جمهوری اسلامی ایران با موضوع حقوق بشری مطرح می شود رای گیری کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۰    
بشار الجعفری: تصویب قطعنامه پایان اشغال منطقه جولان، حامل این پیام روشن برای اسرائیل است که باید به اشغالگری در همه اراضی اشغالی عربی پایان دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۶:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز؛ انگلیس روز جمعه گفت در شورای امنیت سازمان ملل برای جلب حمایت از آتش بسی بشردوستانه در یمن فشار خواهد آورد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۴:۰۷    
نیویورک- ایرنا- کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نشست عصر جمعه خود، 9 قطعنامه علیه رژیم صهیونیستی تصویب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۲:۴۵    
مجمع عمومی سازمان ملل با 151 رای موافق در برابر دو رای منفی آمریکا و اسرائیل، این قطعنامه را تصویب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۲:۳۹    
مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اکثریت آرا قطعنامه ای را در محکومیت اشغال بلندی های جولان سوریه از سوی رژیم صهیونیستی تصویب کرد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۱:۰۲    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: آمریکا با خروج از برجام نه تنها به اعتبار خود در صحنه جهانی آسیب زد، بلکه با اعمال تحریم های جدید علیه ایران مرتکب نقص قطعنامه 2231 شورای امنیت شده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۳:۴۵    
مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را علیه اشغال بلندی های جولان توسط اسراییل تصویب می کند.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه های حقوق بشری و سازوکارهای بین المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی و برخی رژیم های مرتجع منطقه را قویا محکوم و مردود خواند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۳:۰۶    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد با انتقاد از رأی منفی آمریکا به قطعنامه جولان در این سازمان گفت که نقش ادعایی آمریکا به عنوان حامی صلح به سر آمده است.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۹    
وکیل ملت: این قطعنامه با 85 رأی موافق، 30 رأی مخالف و 68 رأی ممتنع به تصویب رسید.
598   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه های حقوق بشری و ساز وکارهای بین المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی و برخی رژیم های مرتجع منطقه قویا محکوم و مردود است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۷    
نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در دیدار با دبیرکل این سازمان گفت: سابقه ندارد یک عضو دائم شورای امنیت بقیه اعضای سازمان ملل را به دلیل پایبندی به قطعنامه های شورا مجازات کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۶    
اعضای مجمع عمومی سازمان ملل رأیی قاطع به محکومیت ادامه اشغال بلندی های جولان دادند و این فقط نمایندگان آمریکا و رژیم صهیونیستی بودند که به این قطعنامه رأی منفی دادند.