چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۵:۵۹May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنی گانتس»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵    
با احتمال انصراف افرادی همچون بنی گانتس و گادی آیزنکوت از کابینه جنگ رژیم صهیونیستی، موانع پیش روی کابینه راست افراطی نخست وزیر این رژیم تشدید شده و گزینه های سختی را پیش روی او قرار می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۸    
با احتمال انصراف نمایندگانی چون بنی گانتس و گادی آیزنکوت از کابینه جنگ، موانع پیش روی کابینه راست افراطی بنیامین نتانیاهو تشدید شده و گزینه های سختی را پیش روی او قرار می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست ، عطوان در مطلبی در رای الیوم با اشاره به اختلافات روزافزون داخلی در رژیم صهیونیستی نوشت که بدون شک السنوار اختلافات داخل شورای جنگ این رژیم میان بنیامین نتانیاهو رئیس آن و دشمن وی بنی گانتس ( عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی) را لحظه به لحظه و از نگاه کارشناسی دنبال ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۸    
گادی آیزنکوت از جمله منتقدان اصلی جنگ غزه است و حتی تهدید کرده که از کابینه جنگی اسرائیل به همراه بنی گانتس خارج خواهند شد. وی بر این باور است که نتانیاهو عملا جنگ غزه را به یک جنگ شخصی برای خود تبدیل کرده و به منافع خود و نه رژیم اشغالگر می اندیشد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۲    
گروه بین الملل: به دنبال ضرب الاجل سه هفته ای که بنی گانتس، عضو ارشد کابینه جنگ اسرائیل، به بنیامین نتانیاهو در خصوص تغییر راهبرد اساسی این کشور از جمله در مورد آینده غزه داد، وزیران راستگرا در ائتلاف دولت از نخست وزیر خواستند هم بنی گانتس و هم وزیر دفاع را برکنار کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو ارشد شورای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی تهدید کرد اگر نتانیاهو خواسته های حزب متبوعش را برآورده نکند، هم حزبی هایش از این کابینه ائتلافی خارج خواهند شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری زبان از تشدید بحران داخلی میان مقامات ارشد رژیم صهیونیستی به خصوص پس از اظهارات هشدارآمیز بنی گانتس به نتانیاهو خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
اختلافات در بین مقامات رژیم صهیونیستی بالا گرفته است و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شنبه شب به تهدید و شروط بنی گانتس عضو کابینه جنگ واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر و وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به شرط و شروط بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم برای حضور در این کابینه واکنش نشان دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی شنبه شب اعلام کرد تا 10 ژوئن (21 خرداد) به نتانیاهو مهلت خواهد داد تا استراتژی مشخص جنگ را ارایه کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
بنی گانتس وزیر کابینه جنگ رژیم صهیونیستی با اذعان به بن بست در جنگ غزه به نتانیاهو برای یافتن راه برون رفتی از این بن بست اولتیماتوم داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی گفت بنی گانتس چهره مخالف کابینه باید امشب استعفای خود را اعلام کند و به بنیامین نتانیاهو برای ماندن در قدرت کمک نکند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان یک جلسه در مورد اوضاع شمال سرزمین های اشغالی بنی گانتس و گادی آیزنکوت، اعضای کابینه جنگ این رژیم را توبیخ کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، یائیر لاپید رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در اظهاراتی تصریح کرد: اسرائیل نیازمند معامله ای است و ما باید در قاهره برای بازگرداندن اسرا اقدامی انجام دهیم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تعدادی از صهیونیست ها با تجمع در مقابل منزل عضو کابینه جنگ، از وی خواستند در صورت عدم حصول توافق برای تبادل اسرا با حماس، استعفا بدهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۶    
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از انتقال بنی گانتس عضو شورای جنگ این رژیم به بیمارستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که پای بنی گانتس در یک حادثه دچار شکستگی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در پی مصدومیت وزیر امنیت داخلی و وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر، امروز (دوشنبه) دفتر بنی گانتس عضو کابینه جنگ این رژیم از مصدومیت وی خبر داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۴    
بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی، امروز (یکشنبه) در واکنش به اظهارات دو وزیر افراطی کابینه نتانیاهو، تاکید کرد در صورتی که کابینه با پیشنهاد خوبی درباره تبادل اسرا که به منزله پایان جنگ نباشد ، مخالفت کند، کابینه را سرنگون خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی، امروز (یکشنبه) در واکنش به اظهارات دو وزیر افراطی کابینه نتانیاهو، تاکید کرد در صورتی که کابینه با پیشنهاد خوبی درباره تبادل اسرا که به منزله پایان جنگ نباشد ، مخالفت کند، کابینه را سرنگون خواهد کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شبکه الجزیره در این باره گزارش داد که معترضان در مقابل خانه نتانیاهو در تل آویو تظاهرات کردند. در کنار خانواده های اسرای صهیونیست شماری از حامیان آنها و برخی نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی نیز حضور داشتند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت: از بنی گانتس و آیزنکوت ، دو عضو کابینه جنگ دعوت می کنم که از کابینه غیرقانونی و ویرانگر بنیامین نتانیاهو کناره گیری کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی بار دیگر با انتقاد از سیاست های نخست وزیر این رژیم، از بنی گانتس و گادی آیزنکوت دو عضو شورای جنگ خواست که از کابینه نامشروع و ویرانگر بنیامین نتانیاهو خارج شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی از دو عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی خواست که از پست های خود کناره گیری کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بزالل اسموتریچ وزیر دارایی رژیم صهیونیستی از عقب نشینی ارتش از مناطقی از نوار غزه و کاهش فشار بر مقاومت فلسطین انتقاد کرد. وی، بنی گانتس و گادی آیزنکوت دو عضو شورای جنگ را مقصر وضعیت کنونی ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه دانست و افزود: اگر گانتس و آیزنکوت نبودند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بنی گانتس در واکنش به تصمیم آمریکا برای تحریم یگان نتسح یهودا ، این تصمیم را یک اشتباه خواند و خواستار تجدید نظر واشنگتن در تصمیم خود برای اعمال تحریم این یگان ارتش صهیونیستی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بنی گانتس از اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که اسرائیل هنوز اهداف جنگی خود در غزه را محقق نکرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت در حال کار بر روی ابزارهای فشار سیاسی، اقتصادی و نظامی جدید برای بازگشت ربوده شدگان است. بنی گانتس افزود: ما متعهد هستیم جایگزینی برای حماس برای به دست گرفتن قدرت در نوار غزه پیدا کنیم. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۰    
بنی گانتس عضو کابینه جنگ اسرائیل گفت در حال کار بر روی ابزارهای فشار سیاسی، اقتصادی و نظامی جدید برای بازگشت ربوده شدگان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) جبهه لبنان را بزرگترین چالش برای این رژیم دانست و تأکید کرد این رژیم به زمان سرنوشت ساز در تقابل با جبهه شمال نزدیک می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اختلافات میان نتانیاهو و اعضای شورای جنگ از جمله یوآو گالانت وزیر جنگ و بنی گانتس وزیر جنگ اسبق و عضو کنونی این شورا شدت یافته است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
براساس این خبر، دو عضو شورای جنگ یعنی بنی گانتس و گادی ایزنکوت پیشنهاد کردند در واکنش به حمله شنبه ایران، اسرائیل واکنش نظامی فوری داشته باشد اما نتانیاهو این پیشنهاد را رد کرد. هر دو نفر قبلا فرمانده ارتش اسرائیل بودند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، شبکه 14 رژیم صهیونیستی در گزارشی در این باره فاش کرد اختلافات میان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم و یوآو گالانت وزیر جنگ و بنی گانتس عضو کابینه جنگ بر سر سیر حوادث در جنگ غزه تشدید شده است. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۷    
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت: نتانیاهو، گالانت وزیر جنگ و بنی گانتس وزیر کابینه اعتمادی به یکدیگر ندارند و همین امر موجب بحران تصمیم گیری در رأس اسرائیل شده است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه تل آویو باید یک کودتای استراتژیک در منطقه انجام دهد، خواستار تسریع در عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و عربستان شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت اسرائیل زمان و مکان پاسخ خود به حمله تلافی جویانه ایران را مستقلاً انتخاب خواهد کرد و درعین حال، می کوشد در همکاری با آمریکا یک ائتلاف جهانی و منطقه ای علیه تهران تشکیل دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آموس یادلین رئیس سابق سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی به خبرگزاری بلومبرگ گفت حمله ایران به مواضع این رژیم در سرزمین های اشغالی ممکن است به یک تغییر استراتژیک در جنگ غزه منجر شده و حتی به آن پایان بخشد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بنی گانتس وزیر جنگ پیشین و یکی از اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم در زمان مناسب به حملات پهپادی و موشکی گسترده ایران علیه اراضی اشغالی پاسخ خواهد داد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس و بنی گانتس عضو کابینه جنگ اسرائیل امروز (شنبه) در تماس تلفنی پیرامون برنامه احتمالی ایران برای پاسخ به حمله این رژیم در حمله به کنسولگری ایران در سوریه، رایزنی کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس و بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی اسرائیل امروز (شنبه) در تماس تلفنی پیرامون برنامه احتمالی ایران برای پاسخ به تجاوزگری این رژیم در حمله به کنسولگری کشورمان در سوریه، رایزنی کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
شبکه 12 اسرائیل گزارش کرد نتانیاهو و یوآو گالانت وزیر جنگ اسرائیل، بنی گانتس و گادی آیزنکوت از اعضای ارشد کابینه جنگ اسرائیل، امروز درباره حمله احتمالی ایران جلسه امنیتی ترتیب دادند.
الف   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی از آغاز جلسه امنیتی با حضور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، یوآو گالانت وزیر جنگ، بنی گانتس وزیر جنگ پیشین و عضو کنونی شورای جنگ و گادی آیزنکوت عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی مدعی بازگشت ارتش این رژیم به خان یونس شد و گفت که حمله زمینی به رفح انجام می شود. به گزارش خبرآنلاین؛ یک عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر مدعی شد که این رژیم قصد حمله زمینی به رفح را دارد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت نیروهای این رژیم وارد رفح خواهند شد و همچنین به خان یونس باز خواهند گشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، بنی گانتس، عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت: تیم مذاکره کننده ما علاوه بر فشار نظامی در میدان، تلاش زیادی می کند. ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بنی گانتس وزیر جنگ سابق رژیم اسرائیل و عضو کابینه جنگ این رژیم خواستار تشکیل یک اتحاد منطقه ای به رهبری آمریکا علیه ایران شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت نیروهای این رژیم وارد رفح خواهند شد و همچنین به خان یونس باز خواهند گشت.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو ارشد کابینه جنگ رژیم صهیونیستی خواهان برگزاری انتخابات زودهنگام در ماه سپتامبر شد. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ در حالی که کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل جنگ غزه از داخل و خارج تحت فشار قرار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی خواستار برگزاری انتخابات کنست در ماه سپتامبر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بر اساس یک نظرسنجی که شبکه معاریو صورت داد، 45درصد از صهیونیست ها بنی گانتس را برای نخست وزیری مناسب تر می دانند. بر اساس این نظرسنجی، تنها 38درصد ترجیح می دهند که نتانیاهو نخست وزیر بماند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی دوشنبه شب گفت: قطعنامه شورای امنیت برای ما فاقد هرگونه اهمیت است.