دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنی گانتس»

دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی ضددینی مدعی شد که با توجه به شیوع کرونا عبادت مسلمانان و مسیحیان در مساجد و کلیساها زندگی دیگران را به خطر می اندازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بنی گانتس نسبت به مداخله دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در امور ارتش اعتراض کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رهبر حزب آبی سفید می گوید اقدامش در تشکیل دولت ائتلاف با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم و رهبر حزب لیکود اشتباه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۱    
تهران- ایرنا- در ادامه تنش سیاسی میان احزاب رژیم صهیونیستی بنی گانتس وزیر دفاع این رژیم و رئیس حزب آبی - سفید، با ابراز ندامت از همکاری در کابینه بنیامین نتانیاهو ، 6 حزب سیاسی را به اتحاد برای سرنگون کردن او از قدرت دعوت کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
در شرایطی که چند روز دیگر عمر سیاسی دونالد ترامپ در کاخ سفید به پایان می رسد، متحدان او در سرزمین های اشغالی هم حال و روز خوشی ندارند و اولین ترکش های این بحران سیاسی بیش از همه دامن بنیامین نتانیاهو را گرفته و زمزمه برکناری او از قدرت به گوش می رسد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بنی گانتس از همپیمانان نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دولت این رژیم اعلام کرد که دادگاه سرنوشت نتانیاهو را مشخص خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر : وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بهت زدگی نسبت به شورش و حمله هواداران ترامپ به کنگره آمریکا، گفت که باور نمی کرده روزی چنین صحنه هایی را در آمریکا مشاهده کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به شورش و یورش هواداران دونالد ترامپ به کنگره آمریکا گفت: باور نمی کردم [روزی] چنین تصاویری را در آمریکا حواهیم دید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حزب آبی سفید و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امکان ائتلاف با حزب "یمینا" به رهبری نفتالی بنت و شرکت در انتخابات کنست در قالب یک لیست واحد را بررسی می کند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی می گوید بنیامین نتانیاهو یک متهم کیفری است و اجازه ای ندارد به سیستم قضایی ضربه بزند.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره مقاومت مردم اسرائیل در مقابل فقر صحبت کرد. او با اشاره به بحران جدی فقر در رژیم صهیونیستی اعلام کرد که قلب میلیون ها اسرائیلی به دلیل بحران اقتصادی به درد آمده است، زیرا پروژه های صنعتی پس از شیوع ویروس کرونا تعطیل و صد ها نفر بیکار شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بنی گانتس رئیس اسبق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی و رهبر حزب ورشکسته آبی سفید که فروپاشی زودهنگام حزبش او را در شرایط بدی قرار داده برای بازیابی محبوبیت خود کارنامه سیاه جنایاتش را به رخ دیگر صهیونیست ها کشید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۵    
پس از خروج وزیر خارجه اسرائیل از ائتلاف آبی – سفید، منابع خبری امروز (جمعه) از جدایی دو عضو دیگر از این حزب خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
پس از خروج وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از ائتلاف آبی – سفید، منابع خبری امروز (جمعه) از جدایی دو عضو دیگر از این حزب خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیوسنی در کنفرانس خبری مشترک با همتای یونانی خود خروج خود از ائتلاف آبی - سفید به ریاست بنی گانتس را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام رسانه های اسرائیلی، در حالی که اراضی اشغالی به سمت برگزاری انتخابات جدیدی می رود، حزب آبی سفید، رقیب حزب لیکود در این انتخابات، دچار ریزش شده و تعدادی از اعضای این حزب جدا شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از جدا شدن یک وزیر جدید از حزب بنی گانتس در ادامه بحران سیاسی مستمر در رژیم اشغالگر قدس خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۲۵    
پارلمان رژیم صهیونیستی برای چهارمین بار منحل شد. علت انحلال بروز اختلاف در باره تدوین بودجه اعلام شده است که نتانیاهو نخست وزیر و رئیس لیکود بر یکساله بودن بودجه و بنی گانتس وزیر جنگ بر دوساله بودن بودجه تاکید می کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : شبکه لبنانی المیادین در گزارشی به جزئیات هک شدن تلفن همراه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سوی ایران پرداخت. مارس سال گذشته بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که تلفن همراهش از سوی ایران هک شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اعدام عبدالحمید میربلوچزهی/ اظهارات رییس جمهور درباره تهیه واکسن کرونا/ ''درخواست'' مقتدی صدر از ایران و ''هشدار'' به آمریکا/ جزئیات هک شدن تلفن همراه بنی گانتس توسط ایران/ علت عقب نشینی اروپا از اصرار بر مذاکرات فرابرجامی و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
شبکه لبنانی المیادین در گزارشی به جزئیات هک شدن تلفن همراه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سوی ایران پرداخت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت پس از انحلال کنست، گانتس و گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی می خواهند از دنیای سیاست کنار بکشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیته حقیقت یاب در مورد خرید زیردریایی های آلمانی که بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی حدود یک ماه پیش آن را تشکیل داده بود، به سبب اختلافات با آویخای مندلبلیت مشاور قضایی دولت استعفا دادند.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اشاره: سال گذشته باوجود برگزاری سه انتخابات پارلمانی در اسرائیل، هیچ یک از دو حزب لیکود (به رهبری بنیامین نتانیاهو) و ائتلاف آبی-سفید (به رهبری بنی گانتس) نتوانستند اکثریت پارلمان را به دست آورند و این کشور حدود 17 ماه درگیر بحران سیاسی بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بنی گانتس به دلیل تماس با فردی در پارلمان رژیم صهیونیستی که به کرونا مبتلا بود، به قرنطینه رفت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در تلاش برای جلوگیری از انحلال کنست و کشیده شدن به انتخابات جدید، دو قطب دولت رژیم صهیونیستی لیکود و آبی و سفید بر سر تمدید زمان بررسی لایحه بودجه سالانه این رژیم به توافق رسیدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو با بنی گانتس بر سر به تعویق انداختن زمان تمدید بودجه سال آینده تا نخستین هفته ژانویه توافق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۹    
در حالی که رسانه های اسرائیلی از توافق لحظه آخری لیکود با بنی گانتس وزیر جنگ و رئیس حزب آبی سفید درباره تمدید دو هفته ای موعد انحلال کنست خبر داده اند، خبرها از افزایش مخالفت ها با گانتس و احتمال انشقاق بزرگ در حزب تحت رهبری او حکایت دارد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نما، صدها اسرائیلی یکشنبه شب مقابل منزل بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در "روش هاعین" واقع در مرکز فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زده و خواستار انحلال دولت شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری بامداد دوشنبه اعلام کردند، حزب آبی سفید به ریاست بنی گانتس وزیر جنگ با حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای تمدید زمان بررسی و مهلت تصویب لایحه بودجه سالیانه توافق کردند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های عبری از تلاش نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای تشکیل دولتی جدید بدون برگزاری انتخابات پرده برداشتند. به گزارش روزانه نیوز به نقل از شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم علاوه بر ارتباط با اعضای حزب “آبی سفید” در کنست ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۰:۰۸    
فارس : وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در دیدار با رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا درباره تداوم اعمال فشار علیه ایران گفت وگو کرده است. بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، روز جمعه، در حساب کاربری اش در شبکه توییتر از دیدار با مارک میلی رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
مهر : رسانه های خارجی از دیدار وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در فلسطین اشغالی و گفتگو درباره ایران خبر دادند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معترضان در اراضی اشغالی با برپایی تظاهرات از وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواستند تا به همکاری با نخست وزیر این رژیم خاتمه دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- صدها معترض با تجمع در برابر منزل بنی گانتس وزیر جنگ و نخست وزیر چرخشی بعدی رژیم صهیونیستی از او خواستند تا به تمدید دوره نخست وزیری بنیامین نتانیاهو کمک نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که اختلافات داخل کابینه رژیم صهیونیستی بین نتانیاهو و بنی گانتس هر روز شدیدتر می شود، آویگدور لیبرمن نیز به دنبال ایجاد ائتلافی برای حذف نتانیاهو از صحنه سیاسی رژیم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - زئیو الکین ، وزیر آموزش عالی و منابع آب رژیم صهیونیستی در پی مصاحبه بنی گانتس ، مقام ارشد صهیونیست با الشرق الاوسط درباره قدس گفت که هیچ مکانی در این شهر برای پایتختی فلسطین وجود ندارد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
پس از آنکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون اطلاع بنی گانتس اقدام به تعیین رئیس جدید موساد کرد، اختلاف میان این دو شدت گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نتانیاهو که فکر می کرد رقیب خود بنی گانتس را در این دوره از عرصه خارج کرده است تلاش می کرد با مانع تراشی به سمت انتخابات جدید برود اما با تأسیس احزاب جدید در آستانه حذف از عرصه سیاسی رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بنی گانتس رئیس حزب آبی سفید رژیم صهیونیستی گفت: در صورت برگزاری انتخابات جدید، بنیامین نتانیاهو دیگر نخست وزیر نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- بنی گانتس وزیر جنگ و رییس حزب آبی - سفید رژیم صهیونیستی جمعه شب گفت که بنیامین نتانیاهو درصورت انحلال کابینه و برگزاری انتخابات جدید دیگر نخست وزیر این نخواهد بود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اکثریت اتباع رژیم صهیونیستی نه به نتانیاهو اعتماد دارند و نه به بنی گانتس و نه به هیچ یک از احزاب بزرگ.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۵    
اقتصادنیوز : کنست و کابینه رژیم صهیونیستی به دلیل تمامیت خواهی های نتانیاهو و اختلافی که با بنی گانتس دارد و همچنین بحران کرونا، در شرایط بحرانی ویژه ای قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اویگدور لیبرمن وزیر امورخارجه سابق و بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تصریح کردند، نتانیاهو امنیت این رژیم را به خطر انداخته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نخست وزیر دوره ای رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ این رژیم اعلام کرد، تقریبا اطمینان دارد که کنست به زودی منحل خواهد شد و انتخابات پارلمانی جدیدی برگزار می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر جنگ اسرائیل دعوتنامه رسمی را برای سفر به اردن و دیدار با پادشاه این کشور دریافت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بنی گانتس وزیر جنگ و رییس حزب آبی – سفید رژیم صهیونیستی شنبه شب با انتقاد شدید از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم گفت که تقریبا مطمئن است که به زودی انتخابات چهارم پارلمانی برگزار خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۰:۳۷    
دنیای اقتصاد : یک روز پس از حمایت مقدماتی از انحلال کنست و درخواست برای انتخابات دوباره، بنی گانتس ، وزیر دفاع و نخست وزیر تناوبی رژیم صهیونیستی، روز پنج شنبه 13 آذرماه گفت با وزیر دارایی یعنی اسرائیل کاتز (از حزب لیکود) هفته جاری دیدار می کند و آخرین تلاش ها برای جلوگیری از انحلال کابینه و جلوگیری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز جمعه بدون اشاره به سیاست تداوم کشتار مردم فلسطین و تخریب خانه و کاشانه انها توسط نظامیان اسراییلی ، از فلسطینی ها خواست تا به میز مذاکره با این رژیم برگردند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
هماهنگی امنیتی و مدنی به منظور حفظ ثبات منطقه ای و حمایت از اقتصاد یک منفعت مشترک برای فلسطین و اسرائیل است. همچنین این هماهنگی یک نیروی محرکه برای هرگونه روند سیاسی در آینده میان دو طرف است.