پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۷:۰۳Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لیبرمن»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس حزب اسرائیل خانه ما گفت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطر بزرگتری از حزب الله لبنان برای این رژیم است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر جنگ پیشین و رئیس حزب افراطی اسرائیل خانه ما تأکید کرد که خطرناک ترین تهدید برای رژیم صهیونیستی ایران نیست بلکه بنیامین نتانیاهو است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : لیبرمن با بیان اینکه نتانیاهو بزرگترین خطر برای رژیم صهیونیستی است، افزود: خطر نتانیاهو برای (رژیم) اسرائیل بیشتر از ایران و حزب الله است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی و رئیس حزب اسرائیل خانه ما شنبه شب گفت که بنیامین نتانیاهو بزرگترین خطر برای این رژیم است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به اعتقاد اویگدور لیبرمن، نتانیاهو حتی از ایران و حزب الله هم برای اسرائیل خطرناک تر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ و اقنصاد پیشین کابینه بنیامین نتانیاهو خطاب به اعضای کابینه رژیم صهیونیستی گفت: بروید به جهنم.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دارایی اسبق رژیم صهیونیستی در سخنانی درپی توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک به شدت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم انتقاد کرد و خواستار استعفای او شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
=وزیر دارایی اسبق رژیم صهیونیستی در سخنانی درپی توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک به شدت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم انتقاد کرد و خواستار استعفای او شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یائیر لاپید نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و رئیس فعلی جناح اپوزیسیون این رژیم به دلیل هزینه های هنگفت نتانیاهو و همسرش، آنها را به باد انتقاد گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حزب اسرائیل خانه ما از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کنست انتقاد کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: روس تباران ساکن در سرزمین های اشغالی امروزه وزن قابل توجهی از ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی رژیم صهیونیستی را به خود اختصاص داده اند. این گروه که نزدیک به 15 درصد از جمعیت ساکن در سرزمین های اشغالی را شامل می شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دارایی سابق رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد شدید از سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، تاکید کرد: نتانیاهو، اسرائیل را وارد هرج و مرج کامل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی خواستار از سرگیری ترور رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دارایی سابق رژیم صهیونیستی نسبت به وقوع یک بحران بی سابقه اقتصادی در اسرائیل هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر دارایی پیشین رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب در توییتی نسبت به وقوع یک بحران بی سابقه اقتصادی در این رژیم هشدار داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ اخبار ایران و جهان در 24 ساعت گذشته از رسانه های مختلف در بسته ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم خبرگزاری حوزه می گردد،انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یدیعوت احارانوت درگزارشی که امروز یکشنبه در وبسایت این رسانه منتشر شد، به نقل از اویگدور لیبرمن رهبر حزب "یسرائیل بیتنو" نوشت: براساس توافق محرمانه شکل گرفته در داخل ائتلاف نخست وزیر نانیاهو به همسرش اختیاراتی برای انتصاب ها داده است. ...
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سران مخالف در رژیم صهیونیستی می گویند که ائتلاف تحت سرکردگی نتانیاهو در قدرت به دنبال "تصویب قوانین نژادپرستانه" در کنست (پارلمان) و قوانین دیگری برای سیطره خود بر ارکان رژیم اسرائیل از جمله امنیت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دفتر پژوهش ایران اکونومیست، در ادامه این توئیت آمده است: همین کار سبب شد ایران بعد از اینکه فدراسیون فوتبال آمریکا در همبستگی با زنان، پرچم ایران را بدون نشان جمهوری اسلامی توئیت کرد، خواهان اخراج آمریکا از جام شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر دارایی رژیم صهیونیستی برنامه های کابینه جدید این رژیم را نابخردانه ارزیابی و آینده را تاریک توصیف کرد. به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه صهیونیستی ایزرائیل نیوز ، آویگدور لیبرمن با ابراز نارضایتی از واگذاری وزارتخانه دارایی به بزالل اسموتریچ رهبر حزب صهیونیسم دینی ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۷:۲۱    
شفقنا- آویگدور لیبرمن وزیر دارایی اسرائیل ضمن متهم کردن بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه این رژیم به ایجاد چنددستگی میان اسرائیلی ها گفت که او حاضر است منافع اسرائیل را در راه اهداف شخصی خود قربانی کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر دارایی رژیم صهیونیستی در حمله به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مکلف را به تقسیم اسرائیل متهم کرده که منافع اساسی این رژیم را قربانی اهداف شخصی خود کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۳    
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آویگدور لیبرمن در حساب کاربری رسمی خود در توییتر خواستار توقف پخش برنامه های شبکه الجزیره از فلسطین اشغالی به دلیل ارائه این شکایت به دادگاه کیفری بین المللی شد. ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
داریوش خنجی، چارلی لیبرمن، فرد مورفی، سم نیکولسون و استیون گلدبلت با دریافت جوایز انجمن فیلمبرداران آمریکا تجلیل می شوند. به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، انجمن فیلمبرداران آمریکا اسامی برندگان سی و هفتمین دوره خود را اعلام کرد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی اسرائیل امروز (سه شنبه) خواهان توقف پخش شبکه الجزیره در اسرائیل شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از اسپوتنیک، لیبرمن سه شنبه شب در توییتی خواهان توقف پخش شبکه الجزیره در اسرائیل شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دارایی رژیم صهیونیستی تصمیم کمپانی نتفلیکس برای پخش فیلمی درباره جنایات اسرائیل در حق فلسطینی ها در جنگ سال 1948 میلادی را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر دارایی رژیم صهیونیستی که در روزهای آینده در صورت تشکیل کابینه جدید از سوی بنیامین نتانیاهو باید از این پست خداحافظی کند، درباره اهداف مدنظر وی هشدار داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
برملاشدن اختلافات داخلی در رژیم صهیونیستی در حال برملا شدن است؛ لیبرمن نسبت به نقشه ها و توطئه های نتانیاهو در آینده نزدیک هشدار داد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر دارایی رژیم اسرائیل در صفحه توئیتر خود نوشت که بنیامین نتانیاهو در آینده روابط دیپلماتیک تل آویو با ریاض را اعلام خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر دارایی رژیم صهیونیستی که دوره اش رو به پایان است، امروز جمعه اعلام کرد، رویکرد حزب لیکود را برای پیوستن به ائتلاف مذهبی راستگرا پیروز در انتخابات، رد کرده است که احتمالا توسط بنیامین نتانیاهو تشکیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری انتخابات پارلمانی در سرزمین اشغالی، ستاد مرکزی حزب اسرائیل خانه ما از حمله طرفداران حزب لیکود به حامیان لیبرمن خبر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب اسرائیل خانه ما به رهبری اوریگدور لیبرمن در 5 سال اخیر بخش مهمی از خط قرمزهای خود را به نفع تشکیل محور ضد نتانیاهو کنار گذاشته و حتی حاضر به شراکت با چپ گرایان و اعراب ساکن اسرائیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر توافق بر سر راه حل دو کشوری در مجمع عمومی سازمان ملل انتقاد شدید وزیر دارایی این رژیم را به همراه داشت.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۰    
آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی علیه مردی که مدعی شده بود لیبرمن به او پیشنهاد 100 هزار دلاری برای کشتن یک سرپرست پلیس داده بود، شکایتی به اتهام افترا ارائه کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که مقامات صهیونیست این روزها با کابوس حزب الله روزگار خود را سپری می کنند، منابع صهیونیستی از تشدید تنش و جنگ کلامی میان سران این رژیم خبر می دهند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی درخواست چند وزیر صهیونیست برای مشارکت نخست وزیر این رژیم در مذاکرات حقوق بین خزانه داری و اتحادیه معلمان رژیم صهیونیستی را رد کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جنبش مقاومت اسلامی حزب الله لبنان به تهدیدات اخیر مطرح شده از سوی آویگدور لیبرمن وزیر دارایی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما در حالیکه نامزدی خود برای نخست وزیری اسرائیل را غیرممکن ندانست، گفت که کابینه ای را تشکیل می دهد که در آن بنیامین نتانیاهو حضور نداشته باشد. لیبرمن در گفتگو با کانال 12 نیوز گفت: دولت گردشی با حضور گانتز و نتانیاهو غیرممکن است اگر نتانیاهو بیاید، من می روم .
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۱    
تیمی از دانشمندان به سرپرستی دانیل لیبرمن از دانشگاه هاروارد، تحقیقی در این مورد انجام دادند و یافته های آنها جالب بود. آنها متوجه شدند که اگر هنگام دویدن کفش بپوشید، همیشه ابتدا روی پاشنه پا فرود می آیید، سپس به سمت توپ پا می روید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۷۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوی اسلامی ایران فهرست تحریمی بروزرسانی شده اشخاص آمریکایی حامی گروهک تروریستی منافقین را منتشر کرد. پامپئو، بولتون، جولیانی و لیبرمن از جمله 61 فرد ذکر شده در این فهرست هستند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۲    
لیبرمن در یک کنفرانس اقتصادی گفت: زمان تشکیل یک بازار جدید و مشترک در خاورمیانه با حضور اسرائیل، عربستان سعودی و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس فرا رسیده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: یورونیوز نوشت: وزیر دارایی اسرائیل ابراز امیدواری کرد که سفر هفته جاری جو بایدن به منطقه، منجر به شکل گیری بازار مشترک خاورمیانه شود. آویگدور لیبرمن در جریان سخنرانی روز دوشنبه خود در کنفرانسی اقتصادی که از سوی روزنامه کالکالیست (Calcalist) ترتیب داده شده بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اسرائیل: "بازار مشترک خاورمیانه، واقعیت ها را در زمینه امنیت و اقتصاد به طور کامل تغییر خواهد داد".
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی حرف و حدیث های شکل گرفته درباره احتمال عدم تحقق خواسته واشنگتن برای تشکیل ناتوی منطقه ای، یک وزیر صهیونیست پیشنهاد تشکیل بازار مشترک خاورمیانه ای را داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی نسبت به تشکیل بازار مشترک در خاورمیانه، از جمله با مشارکت عربستان، همزمان با سفر رئیس جمهوری آمریکا ابراز امیدواری کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۱    
شفقنا- یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی اظهار امیدواری کرد دیدار بایدن از عربستان به کشاندن این کشور عربی به بازار مشترک خاورمیانه منجر شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- آویگدور لیبرمن ، وزیر دارایی اسرائیل اعلام کرد امیدوارم سفر این هفته جو بایدن ، رئیس جمهوری امریکا به منطقه به ایجاد بازار مشترک در خاورمیانه بینجامد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس حزب اسرائیل خانه ما گفت :در دولتی که نتانیاهو نخست وزیر باشد، مشارکت نخواهم کرد. به گزارش شفقنا از ایسنا، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی شنبه شب اعلام کرد که آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما شنبه شب گفته که تحت هیچ شرایطی در دولتی که نتانیاهو نخست وزیر آن باشد یا حزب شاس و ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۵    
دو عضو دولت ائتلافی اسرائیل - آویگدور لیبرمن وزیر امور مالی، و گیدون سعار وزیر دادگستری - روز سه شنبه متعهد شدند که از بازگشت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق، به مقام نخست وزیری جلوگیری کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
یک خاخام تندروی صهیونیست گفت: یائیر لاپید همچون خوک است و آویگدور لیبرمن وزیر دارایی اسرائیل نیز خائن و بدتر از نازی هاست.