دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۳May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاستمداران»

بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش    
سیاستمداران کرد برای تحقق برنامه انرژی استراتژیک خود، ابتدا باید داخل خانه را سر و سامان دهند. آنها به حمایت بین المللی چه از طرف واشنگتن، بروکسل، آنکارا، خلیج فارس یا همه آنها نیز نیاز دارند ...
اقتصاد 24   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات روز گذشته اولین انتخابات پس از فروپاشی بزرگ اقتصادی لبنان است که از پس انفجار بزرگ در بندر بیروت در سال 2020 برگزار شد. بانک جهانی سیاستمداران حاکم در لبنان که ائتلافی از حزب الله و هم پیمانان شیعی و مسیحی اش است را مقصر وضعیت کنونی اقتصاد لبنان معرفی می کند.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی سخنرانی تکان دهنده اخیر رهبر جنبش حماس در نوار غزه، شماری از سیاستمداران و اصحاب رسانه رژیم صهیونیستی وی را خطری واقعی برای آینده این رژیم دانستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در بحبوحه تشدید بحران اقتصادی در ترکیه، خشم نسبت به میلیون ها پناهجوی ساکن در این کشور افزایش یافته است و تنش هایی رخ داده که ممکن است به راحتی سرایت و پیشرفت کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک فعال سیاسی گفت: یکی از مشکلات اصلی سیاسیون ما این است که کتاب نمی خوانند، فیلم نگاه نمی کنند و تئاتر نمی روند. متاسفانه میزان کتابخوانی در بین سیاستمداران ما بسیار کم است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن قنبریان با بیان اینکه امام علی (ع) هیچ گاه در عزل و نصب کارگزاران خود، مسئله رفاقت و خویشاوندی را مد نظر قرار نمی داد و روش سیاستمداران دنیاپرست را که تنها در راستای تمامی حکومت خود عمل می کردند نداشت، عنوان کرد: بلکه تنها به رضای خدا می اندیشید و مصلحت مردم را در نظر داشت ...
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری میدل ایست مانیتور در گزارشی می نویسد: فقدان وحدت میان رهبران و سیاستمداران اسرائیلی و قطبی گرایی شدیدِ حاکم در جامعه اسرائیل، عملا باعث تفرقه و تشنج بیشتر در جامعه اسرائیل شده و روند فروپاشی این رژیم در آینده را تسهیل کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۷    
شفقنا- رئیس ائتلاف نیروهای ملی عراق گفت: پایان دادن به بن بست سیاسی در عراق ممکن است به شرطی که اغلب سیاستمداران، منابع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح دهند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیته آمادگی اضطراری فنلاند اعلام کرد برای قطع احتمالی عرضه گاز طبیعی روسیه آماده شده است. به گزارش ایسنا، یک روزنامه فنلاندی پنج شنبه گذشته گزارش کرده بود سیاستمداران فنلاندی نسبت به احتمال قطع صادرات گاز روسیه در روز جمعه هشدار داده اند. ...
افق تازه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی از تحریم های شدید، تظاهرات گسترده و خشونت آمیز ضد رژیم، ترور هدفمند مقامات و دانشمندان، خرابکاری هسته ای، جنگ پرهزینه در سوریه، ناآرامی های ضدایرانی در عراق و یک بیماری همه گیر ،جان سالم به در برده و احساس پیروزی می کند.. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در شرایطی که روند جنگ در اوکراین به عقیده بسیاری از کارشناسان حاکی از تداوم جنگ در زمانی طولانی مدت است، پرسش از نحوه مواجهه با روسیه طی این زمان به مسئله ای کلیدی برای سیاستمداران مبدل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق هشدار داد که برخی از سیاستمداران در این کشور قصد دارند مسیر رژیم بعث را تکمیل کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سازمان های بین المللی و بسیاری از شخصیت ها و سیاستمداران کشورهای جهان با محکوم کردن شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره خواستار تحقیقات شفاف و مستقل در این زمینه شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
این روزها در حالی شاهد افزایش قیمت برخی از کالاها هستیم که سیاستمداران و دولتمردان همه متفق القول از مردم می خواهند که نگران نباشند. یکی می گوید قیمت نان را ثابت نگه می دارد و آن دیگری می گوید که کوپن را به اقتصاد کشور بازمی گرداند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:تعبیر ابربدهکاران بانکی از اواسط دهه 80 و با سردمداری سیاستمداران دولت وقت که گویا همواره لیستی از این گروه را در جیب خود حمل می کرد، وارد بخش های عمومی ادبیات اقتصادی ایران شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دولت اسپانیا بعد از افشای هک تلفن همراه تعداد زیادی از سیاستمداران این کشور از طریق بدافزار جاسوسی پگاسوس، رئیس سازمان اطلاعات خود را برکنار کرد تا شاید بتواند به یکی از بدترین بحران های دولتی در سال های اخیر پایان دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
جوکار با بیان اینکه سیاستمداران آمریکایی حسن نیت ندارند، گفت: آمریکایی با تکرار سیاست فشار حداکثری علیه کشورمان می خواهند از پرداخت هزینه خروج یکجانبه و اشتباه خود از برنامه اقدام مشترک فرار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۱    
تهران-ایرنا- دولت اسپانیا رئیس آژانس اطلاعات ملی این کشور را به خاطر رسوایی اخیر هک شدن تلفن همراه سیاستمداران این کشور برکنار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دولت اسپانیا رئیس ارشدترین سازمان اطلاعاتی این کشور را در پی دو پرونده هک شدن تلفن های سیاستمداران این کشور اخراج کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی افشای هک تلفن همراه سیاستمداران اسپانیایی توسط بدافزار صهیونیستی، دولت اسپانیا رئیس سازمان اطلاعات این کشور را برکنار کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۲    
دانش آموزان غزه با برپایی راهپیمایی، درخواست رسانه ها و سیاستمداران اسرائیلی مبنی بر ترور یحیی السنوار رهبر جنبش حماس در غزه را محکوم کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۳    
شفقنا- رسوایی جاسوسی از تلفن همراه نخست وزیر اسپانیا باعث برکناری رییس سرویس اطلاعات و امنیت این کشور اروپایی شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، بر اساس گزارش رسانه های اسپانیایی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سیدحسن نصرالله در مراسم انتخاباتی حزب الله لبنان گفت: برخی از سیاستمداران لبنانی با اینکه رژیم صهیونیستی به آب و گاز لبنان طمع دارد اما این رژیم را دشمن نمی دانند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان امروز در همایشی که این جنبش در شهرهای صور و النبطی برگزار کرد، سخنرانی کرد و گفت که برخی از گروه های سیاسی، جز خلع سلاح مقاومت، به چیز دیگری اهمیت نمی دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک عضو ارشد بانک مرکزی انگلیس که از افزایش بیشتر نرخ بهره حمایت کرده بود، نسبت به بالا رفتن تورم در این کشور هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان امروز در همایشی که این جنبش در شهرهای صور و النبطی برگزار کرد، سخنرانی کرد و گفت که برخی از گروه های سیاسی، جز خلع سلاح مقاومت، به چیز دیگری اهمیت نمی دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۸    
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دستیابی به توافقی پایدار، عاقلانه و عادلانه نیازمند تغییر در رویکرد سیاستمداران آمریکایی است و این در حالیست که شاهد پیگیری سیاست فشار حداکثری علیه کشورمان هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵    
شفقنا – امام جمعه موقت تهران گفت: باید دانست که طی کردن مسیر گناه که از جمله آن دروغ سیاستمداران است نمی تواند موفقیت دائمی حاصل کند بلکه برای مدت کوتاهی ممکن است پیروز نشان دهد اما به مرور انسان به ورطه هلاکت سقوط خواهد کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سیاستمداران حزب حاکم در سه ایالت از پلیس محلی خواستند استفاده از بلندگوها را در اماکن مذهبی حذف یا محدود کنند و به این ترتیب، صدای بلندگوی مساجد در بمبئی به جدیدترین بهانه هندوهای افراطی برای حمله به مسلمانان تبدیل شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۷    
همه ما تصوراتی از رفتار خودشیفته ای داریم - از سطح خرد تا کلان، از محافل اجتماعی گرفته تا سیاستمداران و افراد مشهور بین المللی متوجه آن می شویم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
احمد مازنی درگفت و گو با ایران اکونومیست، در تشریح ویژگی های جریان های سیاسی پویا، بخشی از این پویایی را به خود آنها و بخش دیگر را به حاکمیت و عوامل تأثیرگذار حوزه قدرت مربوط دانست وگفت: حاکمیت جریان های سیاسی کشور را به همان میزانی که در قانون اساسی به احزاب پرداخته شده و به صورت بینابینی بوده ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۸    
مدیر موزه ملی ملک گفت: ایجاد موزه وظیفه امروز متولیان و سیاستمداران فرهنگی کشور و شهر نیست، بلکه حمایت از موزه رسالت آنها است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۷    
اتحادیه اروپا در وضعیت کما قرار دارد. این گزاره را بار ها از زبان تحلیلگران و حتی سیاستمداران در کشور های مختلف اروپایی شنیده ایم. برخی تحلیلگران از این نیز فراتر رفته و با چینش مولفه هایی مانند تحقق برگزیت (خروج رسمی انگلیس از اروپای واحد) ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۸    
یارانه ایرانی ها سر سفره همسایه ها رکورد قیمت جهانی مواد غذایی زیر سایه جنگ اوکراین سیاست های اصلاحی و ماجرای خودکفایی شمشیر دو لبه برای سیاستمداران
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین نظرسنجی ها، چهار تن از سیاستمداران ترکیه، در شرایطی هستند که در صورت نامزد شدن، می توانند اردوغان را شکست دهند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل ازسی ان ان در اواخر این هفته، جانسون نشانه هایی از درست بودن یا نبودن این ادعا خواهد داشت. روز پنجشنبه، مردم در سراسر انگلستان، اسکاتلند و ولز در انتخابات محلی رای خواهند داد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- برخی نشانه ها از جمله اظهارنظر سیاستمداران نزدیک به مراکز قدرت در واشنگتن حاکی است دولت آمریکا و کشورهای غربی با حمایت از گروه های نئونازی به دنبال تکرار سیاست موسوم به عملیات سایکلون در افغانستان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
هکرهای حامی روسیه وب سایت های دولت و سیاستمداران آلمان از جمله سایت مرتبط با حزب صدراعظم این کشور را هدف حملات سایبری قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۰    
دومین انتخابات شورا ها در حالی برای انتخاب اعضای شورا های شهر و شهرداران برگزار شد که شماری از سیاستمداران آن را یکی از حساس ترین انتخابات شوار ها در این کشور توصیف کردند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین همچنین گفت: اعلام بسیج عمومی در آن تاریخ ذکر شده که سالگرد پیروزی روسیه در جنگ دوم جهانی نیز است، اصلا درست نیست. ولادیمیر پوتین ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش یورونیوز، ماریا زاخاروا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز چهارشنبه گفت: می خواهم چیزی را بگویم که مسلما سیاستمداران اسرائیلی نمی خواهند بشنوند، ولی احتمالا برایشان جالب خواهد بود. وی افزود: در اوکراین، مزدوران اسرائیلی در کنار جنگجویان گردان آزوف حضور دارند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: هرچند تا انتخابات مجلس آینده بیش از یک سال باقی مانده است اما، کم کم جناح ها و سیاستمداران خود را برای آن آماده می کنند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه آلابامای جنوبی گفت: با نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای در آمریکا و احتمال زیاد کنترل کنگره توسط حزب جمهوری خواه بعد از این انتخابات، موقعیت بایدن بیشتر تضعیف خواهد شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نارندرا مودی نخست وزیر، راهول گاندی رهبر حزب کنگره و دیگر سیاستمداران هندی در پیام هایی عید فطر را تبریک گفتند و آرزو کردند این مناسبت فرخنده روحیه با هم بودن و برادری را در هند تقویت کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که حدود 7 ماه از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق سپری می شود، اما سیاستمداران این کشور هنوز موفق به تشکیل دولت جدید نشده اند وهمین مسأله فرایند سیاسی را با نوعی بن بست مواجه کرده است.
نود فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مسیری که کشور ژاپن پس از جنگ جهانی دوم برای پیشرفت طی کرد مثال آشنایی از همکاری و هماهنگی مردم در شرایط سخت برای رسیدن به برنامه های بلندمدت این کشور است. الگویی که به درد این روزهای ما می خورد. تورم همه بخش های کشور را درگیر خود کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نادر انقلاب ما استاد بیرون کشیدن بحران های ریز و درشت آمریکا بود، کارش رو کردن دست استعمار بزرگ بود تا نگذارد خواب راحت به چشم سیاستمداران روی کار ینگه دنیا بیافتد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
حوادث تلخ آشوب ها در فرانسه و آمریکا نتیجه چیست؟ از آن وقت که سیاستمداران غربی در اتاق های فکر خود به این وادی کشیده شدند که می توان با ادعای تقلب یا زدن زیر نتایج رأی مردم تحت عنوان انقلابات رنگی ادبیات جدیدی از سیاست و مفهوم دموکراسی خلق کنند ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ عزیز الله سیفی در دیدار با تشکل های کارگری استان، گفت: اهمیت نقش کارگر در اقتصاد کشور بر کسی پوشیده نیست و بیش از 9 سال است که مقام معظم رهبری شعار سال را بر محور اقتصادی انتخاب می کنند که گواه بر همین مطلب است. ...
سلام نو / دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۰۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی، رییس جمهور گفت: بهبود شرایط بهداشتی نباید باعث شود رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برابر شیوع کرونا کاهش یابد.