جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۷:۳۹Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاستمداران»

ایکنا   ۱ ساعت پیش    
امام جمعه ملایر با اشاره به اهانت به قرآن کریم به هر بهانه ای اظهار کرد: سیاستمداران غربی وقتی که در رابطه با مشکلات داخلی خودشان به یک بن بست می رسند و می خواهند اذهان عمومی را از درخواست های سیاسی و اقتصادی دور کنند، به قرآن و مقدسات مسلمانان توهین می کنند.
ایبنا   ۵ ساعت پیش    
نصرالله صالحی گفت: صدراعظم تنها وعده های خود به دیپلمات ایرانی را محقق نمی کند بلکه در اثر پرداخت نشدن مقرری میرزا محبعلی خان به چغال و بقال اسلامبول مقروض می شود تا بتواند امورات خود را بگذراند ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
"میشل مِرسیه" (Michel Mercier) وزیر سابق دادگستری و سناتور پیشین فرانسه به دلیل ایجاد مشاغل ساختگی در مجلس سنای این کشور به سه سال حبس تعلیقی محکوم شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همان ابتدای در که می خواستیم وارد امامزاده شویم، قبر 2شخصیت تاریخی بود؛ یکی تیمور تاش و دیگری صولت الدوله قشقایی. درباره تیمور تاش که برخی معتقدند یکی از رذل ترین سیاستمداران تاریخ این دیار است، سخن بسیار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
آژانس امنیت آنلاین بریتانیا مدعی شد، هکرهای مرتبط با دولت روسیه و ایران، سیاستمداران، خبرنگاران و محققان در انگلیس را هدف قرار می دهند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
کشیش داریاووش عزیزیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در آذربایجان غربی با محکوم کردن اهانت به قرآن کریم و مقدسات اسلامی در اروپا، اظهار داشت: اهانت به مقدسات دینی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۰    
در حالی که بسیاری از قدرت های اروپایی تلاش کردند واردات نفت و گاز روسیه را به علت مشارکت این کشور در جنگ اوکراین محدود کنند، برخی سیاستمداران در اروپا عقلانیت این اقدام را زیر سوال برده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
یکی از سیاستمداران ارشد ترکیه از احتمال خروج این کشور از ائتلاف ناتو در ماه های پیش رو خبر داد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
مگر در میگساری بودید؟ اظهارات نسنجیده رئیس جمهور کره جنوبی در امارات متحده عربی به دعوایی بین سیاستمداران کره ای تبدیل شده است. کومین جانگ، نماینده حزب قدرت مردم کره جنوبی در واکنش به این اظهارات خطاب به رئیس جمهور کره گفت ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۷    
1_حمایت از اغتشاش گران توسط بایدن، وزیر خارجه و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، کلینتون، رابرت مالی، 31 نفر از سیاستمداران مطرح آمریکا و اروپا، 37 نفر از شخصیت های موسیقی و 62 نفر از هنرپیشگان مطرح غرب مانند آنجلیناجولی، 15 نفر از فوتبالیست ها و باشگاه های مطرح دنیا، شخصیت های موسیقی ترکیه ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۱    
شفقنا- در خانه مایک پنس معاون سابق رییس جمهور آمریکا هم مقداری اسناد طبقه بندی شده پیدا شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ در آخرین مرحله از یک سری رسوایی در مورد دسترسی سیاستمداران آمریکایی به حساس ترین اسرار کشور ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مختار نوری گفت: به طورکلی من معتقدم خیر عمومی حلقه مفقوده جامعه و سیاست ورزی ما ایرانیان امروز است، هم جامعه و هم سیاستمداران هر دو این موضوع اساسی در حوزه امر سیاسی و سیاستگذاری را گم کرده اند ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۱    
تیراندازی ها در مدارس آمریکا با تدابیر نادرست مقامات این کشور افزایش شدیدی یافته است. خبرگزاری میزان – رسانه های آمریکا گزارش دادند که در پی تیراندازی در یک مدرسه دو دانش آموز کشته شده و یک معلم زخمی شده است. ...
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در دستور کار قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاستمداران سوئدی نمی توانند اسلام هراسی آشکار و طراحی شده را پشت نقاب دروغین آزادی بیان پنهان کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی هتک حرمت قرآن کریم در کشور سوئد را محکوم کرد و گفت: سیاستمداران سوئدی نمی توانند این اسلام هراسی آشکار و طراحی شده را پشت نقاب دروغین آزادی بیان پنهان کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم در سوئد، گفت: سیاستمداران سوئدی نمی توانند این اسلام هراسی آشکار و طراحی شده را پشت نقاب دروغین آزادی بیان پنهان کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی هتک حرمت قرآن کریم در کشور سوئد را محکوم کرد و گفت: سیاستمداران سوئدی نمی توانند این اسلام هراسی آشکار و طراحی شده را پشت نقاب دروغین آزادی بیان پنهان کنند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دیپلماسی ایرانی: طی چهار روز از 27 تا 30 دی ماه 1401، اجلاس سالانۀ مجمع جهانی اقتصاد با 372 میزگرد و سخنرانی تشکیل شد. گزارش زیربه مباحثی که پیرامون توسعه یافتگی در این اجلاس مطرح شدند می پردازد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
افزایش اختلاف های کلیدی بین اروپا و آمریکا زبان انتقاد رهبران و سیاستمداران این کشورها را از پس پرده به روی میز دیپلماسی کشانده و موجی از تنش ها را در روابط این دو متحد قدیمی ایجاد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۲    
رئیس شورای اسلامی استان تهران پس از اقدام خصمانه اتحادیه اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این حرکت ناشیانه و وقیحانه را نشان از ذلت سیاستمداران اروپایی در مقابل اقتدار ، پیشرفت و توسعه ایران اسلامی دانست .
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در ماه جاری برادر یکی از مسوولان فرهنگی کشور به یکی از کشورهای غربی پناهنده شد. بازتاب این خبر به حدی بود که این مسوول را واداشت تا در اظهارنظری این پدیده خانوادگی را با عبارت ریزش ها و رویش ها تبیین کند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سیاستمداران می توانند سرنوشت زمین را در سال جاری بسازند. تصمیمات آنها در سال 2050 خود را نشان می دهد؛ این تصمیمات یا به نابودی ما انسان ها می انجامد یا جان ما را نجات می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۱:۵۱    
شفقنا- رهبر جریان صدر از اعضای تیم ملی فوتبال عراق خواست تحت تاثیر سیاست و سیاستمداران قرار نگیرند چرا که کشور و ملت خود را نمایندگی می کنند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رسانه های خبری عراق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۵    
روزنامه انگلیسی گاردین نوشت اعتصاب کنندگان انگلیسی حقیقت را می گویند اما سیاستمداران می خواهند آن ها را ساکت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از دیپلمات ها، سیاستمداران سابق و مقام های سازمان ملل به دنبال جلب حمایت سیاسی برای کارگروه صلح به منظور ایجاد استانداردهای جدید برای حل درگیری هایی هستند که به گفته آنها می توان با درس گرفتن از اشتباهات گذشته در مالی و افغانستان، از آنها جلوگیری کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ویدئویی از لحظه تکان دهنده سقوط یک راکون به جلسه شورای شهری در مکزیک و وحشت سیاستمداران حاضر در جلسه منتشر شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حمله نژادپرستانه علیه مهاجران مسلمان، فوران مرگبار آتشفشان، همه گیری بیماری کووید 19 و مشکلات اقتصادی چالش هایی بود که جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند در طول نزدیک به 6 سال اداره دولت با آن ها دست و پنجه نرم کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره فیلم فجر که دیگر وارد پنجمین دهه عمر خود شده به یقین مهمترین رویداد فرهنگی هنری کشور، نه تنها برای اهالی سینما بلکه حتی برای سیاستمداران است و هرگاه که اتفاق های سیاسی و اجتماعی شرایط کلی جامعه و حال و احوال مردم و هنرمندان را تحت تاثیر قرار می دهد جایگاه و نقش خاص این جشنواره هم بیشتر به ...
آنا / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: نگاه متحجرانه به زن و نگاه ابزاری قدرت ها و سیاستمداران غربی به زن هر دو محکوم به شکست و مردود هستند. تعریف صحیح از زن این است که زن و مرد هر دو یک انسان هستند و حتی زنانی هستند که روی مردان نیز تاثیرگذار هستند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: وجود این نگاه که هر گردی گردو است پس کاشت هر درختی در هر نقطه می تواند اقدامی مثبت و در راستای حفظ طبیعت باشد، یک نگاه منسوخ و ضدعلمی است اما همچنان کارکرد پوپولیستی خود را برای سیاستمداران از دست نداده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سید رسول موسوی در توییتی نوشت: خوب است سیاستمداران عاقل اروپا اسیر فضای خودساخته نشوند. اعلام نامی غلط به نیروهای نظامی رسمی ایران، بیشتر از ایران برای خود این کشورها مشکلات فنی راهبردی ایجاد خواهد کرد. مثلا آیا کشتی های آنها در خلیج فارس نمی خواهند پیام های رادیویی نیروهای ایرانی را پاسخ دهند؟
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
از جمله افراد و گروه هایی که شرایط ایران پس از فرار شاه برایشان اهمیت داشت و در صدد بودند به واکاوی این اوضاع پرداخته و نظر امام را جویا شوند، سیاستمداران کشورهای اروپایی بودند. در این میان، و در اولین فرصت، خبرنگار تلویزیون فرانسه به گفت و گو با امام پرداخت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به اینکه ایالات متحده از زمان پایان جنگ سرد حدود 300 بار به خاک کشورهای دیگر حمله کرده است، گفت: سخنان سیاستمداران غربی ثابت کرده که آنها مایلند روسیه یک شکست استراتژیک را در جنگ نیابتی کنونی در اوکراین متحمل شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دوران تسلط غربی ها بر امت اسلامی پایان پذیرفته است و امروز این شکست را در چهره سیاستمداران و رسانه های غربی می توان مشاهده کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۱    
امانقلیچ شادمهر در گفتگو با جام جم آنلاین ، تحریم سپاه پاسداران توسط پارلمان اروپا و احتمال تکرار این اتهام از سوی دولت انگلیس را ناشی از ترس از ایران، ایران هراسی و بحث قدرت نمایی ایران دانست . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۳    
سفر رئیس اطلاعات ترکیه به سودان پس از سفرهمتای مصری اش نشان می دهد هر دو کشور بر سر نفوذ در این کشور آفریقایی رقابت داشته و مترصد تحولات آن و توافق احتمالی بین نظامیان و سیاستمداران این کشور به منظور اجرای تفاهمات قبلی در حکومت عمر البشیر هستند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
داده نمای زیر تنها اشاره به برخی از مهم ترین چهره هایی دارد که با رابطه و البته مستقیم سیاست های آنها را در ایران پیاده کرده اند. ا... یارخان آصف الدوله صدراعظم دوره فتحعلی شاه قاجار مرتبط کلنل شیل سفیر انگلیس میرزاحسین خان سپهسالار صدراعظم دردوره ناصرالدین شاه قاجار ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۱    
ماجرای تنش آفرینی های جمهوری علیه ایران چند صباحی ست که شکل و رنگ و بوی تهدید به خود گرفته است؛ در واقع وقوع این تغییر رویه باکویی های عرصه سیاست علیه تهران همگی مبین یک نکته اساسی و کلیدی است؛ نکته ای که باید آن را در خلال جنگ قره باغ جست.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر و از جمله سیاستمداران با نفوذ این کشور، در یک رشته توییت، عنوان کرد که تلآویو به غرب فشار می آورد تا تجهیزات لازم برای حمله به اهداف هسته ای ایران را در اختیارش قرار دهد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یک دیپلمات ارشد ایرانی گفت: قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی کشورهای اروپایی، بیشتر از ایران برای خود این کشورها مشکلات فنی راهبردی ایجاد خواهد کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- محمد عایش تحلیلگر برجسته فلسطینی در مطلبی نوشت: گرانی و وخامت اوضاع معیشتی در منطقه عربی آن طور که برخی از رژیم ها و سیاستمداران سعی دارند آن را یک بحران اقتصادی گذرا نشان دهند، نیست بلکه بحران خطرناکی است که نسبت به تنش های سیاسی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
پیش زمینه های جنگ داخلی در سرزمین های اشغالی، چالش های هویتی صهیونیسم، شکست اسرائیل در ساخت ملتی واحد و همچنین جنگ میان سیاستمداران تل آویو به دلایل فروپاشی رژیم صهیونیستی تبدیل شده است؛ رژیمی که به گفته تحلیلگران اکنون در وضعیت خودویرانگری قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان از بی تفاوتی برخی سیاستمداران این کشور به اوضاع نابسامان لبنان به شدت انتقاد کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
امروزه در عراق کاربرانی وجود دارند که عکس پروفایل شان گنبد طلایی حرمین کربلا است و در عین حال هشتگ خلیج عربی را ترویج می کنند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
روزیاتو نوشت: این روزها رسانه ها و سیاستمداران غربی از همکاری های گسترده نظامی ایران و روسیه و تاثیر آن بر جنگ در اوکراین می گویند. غربی ها مدعی هستند که در قبال دریافت پهپادهای شاهد 136 و موشک های بالستیک ایرانی ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
حسن روشن، بازیکن اسبق تیم ملی در جام جهانی 1978 آرژانتین در گفت وگو با خبرورزشی در ارتباط با برگزاری مسابقات فوتبال در عراق با نام جعلی مسابقات خلیج عربی، مذاکرات تاج با اینفانتینیو، نقش دولتمردان و سیاستمداران ایران در این باره و مسایلی از این دست اظهاراتی را مطرح کرد. خودکرده را تدبیر نیست! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیته عالی مستقل انتخابات تونس برگزاری دور دوم انتخابات پارلمانی این کشور را دوم بهمن ماه آینده تعیین کرد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت، دو نشریه سپاه پاسداران در دو شماره این هفته خود، از همسو نبودن اظهارات برخی مقامات و مسوولان انتقاد کرده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بالاخره شاهِ بازیچه در دست سیاستمداران سیاسِ انگلیس و آمریکایی در سی و هفتمین سال نشستنش بر تخت پادشاهی حسرتِ استمرار یکه تازی بر ایران را چشید و این، بهترین و شیرین ترین لذتی بود که در تمام بیش از 15 سال مبارزه رهبر نهضت اسلامی بر جان مردم نشست.