جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۳۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نتانیاهو»

خبرگزاری برنا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه لفاظی های خود علیه ایران مدعی شد تنها راه مقابله با تهران حفظ تحریم ها و توسل به تهدید نظامی است.
آنا   ۱ ساعت پیش    
المیادین در گزارشی نوشت: ریاست جمهوری بایدن، ولیعهد عربستان و نخست وزیر اسرائیل را در زمینه نحوه ورود دوباره کاخ سفید به برجام نگران کرده است.
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: حمد بن عیسی آل خلیفه ولیعهد بحرین و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت وگوی تلفنی بر اهمیت مشارکت کشورهای منطقه در هرگونه مذاکره درباره برنامه هسته ای ایران تأکید کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم : حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
توافق هسته ای ایران یکی از موضوعات گفت و گوی تلفنی امروز نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ولیعهد بحرین بود.
یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی بر اساس نظرسنجی های پیش از انتخابات سراسری در این منطقه نوشت که ائتلاف احزاب ضد نخست وزیر کنونی این رژیم، می توانند اکثریت کرسی های پارلمان را به دست بیاورند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حمد بن عیسی آل خلیفه ولیعهد بحرین و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت وگوی تلفنی بر اهمیت مشارکت کشورهای منطقه در هرگونه مذاکره درباره برنامه هسته ای ایران تأکید کردند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ولیعهد بحرین و نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، پنج شنبه درباره احتمال مشارکت منامه در احداث کارخانه تولید واکسن های کرونا در اراضی اشغالی رایزنی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
ولیعهد بحرین و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماسی تلفنی اظهارات مداخله جویانه ای را درباره توافق هسته ای ایران عنوان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر سابق آموزش رژیم صهیونیستی و هم حزبی پیشین نخست وزیر این رژیم، تماس حزب لیکود با تشکیلات خودگردان فلسطین برای حمایت از نتانیاهو در انتخابات پیش رو را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلفنی با سلمان بن حمد آل خلیفه ولیعهد بحرین علیه ایران گفت وگو کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ولیعهد بحرین و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماس تلفنی بر لزوم مشارکت کشورهای عربی درباره مذاکرات ایران تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی بحرین گزارش داد که ولی عهد این کشور و نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره موضوع توافق هسته ای با ایران گفت و گو کرده اند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از بایدن خواست تحریم هایی را که پیشتر علیه برخی مسؤولان دیوان کیفری بین الملل اعمال شده بودند، لغو نکند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد در گفت وگو با نتانیاهو بر حمایت ثابت کنگره از امنیت و آرامش رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۸    
رسانه های اسرائیل از درخواست نخست وزیر رژیم صهیونیستی از رئیس جمهوری آمریکا برای عدم لغو تحریم های دولت پیشین علیه مقام های دیوان بین المللی کیفری خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات آمریکا انتقال واکسن کرونا از طرف رژیم صهیونیستی به متحدان خارجی و محروم ماندن فلسطینی ها از آن را محکوم کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از گفتگوی تلفنی خود با بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد. بر اساس این گزارش، نانسی پلوسی با اعلام این خبر در صفحه توئیتر خود، نوشت که در تماس تلفنی با نتانیاهو بر پیوند ناگسستنی بین دو طرف و حمایت کنگره از اسرائیل تاکید کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۵۰    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
منابع مطلع می گویند نخست وزیر رژیم صهیونیستی از دولت جدید آمریکا خواسته تا تحریم های اعمال شده علیه دیوان کیفری بین المللی توسط دولت پیشین واشنگتن را حفظ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، ضمن تاکید بر حمایت تزلزل ناپذیر کنگره از امنیت تل آویو، درباره اجرای راهکار دو دولتی صحبت کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۹    
اسرائیل به طور فعال سعی دارد تا در راه فعال کردن دوباره برجام مانع تراشی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از تلاش بنیامین نتانیاهو برای جلوگیری اروپا از ورود دوباره به برجام خبر دادند.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک رسانه صهیونیستی گزارش داده مقام های عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی اخیراً درباره سیاست دولت جدید آمریکا درباره ایران رایزنی کردند. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- یک توئیت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل موجی از واکنش را به دنبال داشت. کاربران زیادی از این توئیت انتقاد کرده اند و سخنگوی وزارت خارجه ایران نیز به آن واکنش نشان داد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
این کارگروه قرار است در روزهای آینده اولین دور گفت وگوهای خود را در مورد اطلاعات مرتبط با برنامه هسته ای ایران انجام دهد. بر اساس این گزارش، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دیدگاه های متضادی درباره برجام دارند اما ازسرگیری فعالیت این کارگروه نشان می دهد که دو طرف ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه ایران در مطلبی ادعاهای اخیر بنیامین نتانیاهو را تکذیب کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار توئیتی به اظهارات نژادپرستانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پاسخ داد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۶    
از سوی دیگر، بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، اقدام نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در این مرحله را "قاچاق" توصیف کرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۵    
نتانیاهو همراه با متحدان فوق ارتدوکس و راست گرای خود، دارای 47 کرسی خواهند بود که در صورت پیوستن یامینای نفتالی بنت به 58 کرسی افزایش می یابد. این هنوز سه کرسی از اکثریت کنست کمتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
توافق بر سر مبادله اسیران با نیرو های مقاومت فلسطینی بر آینده سیاسی بنیامین نتانیاهو و بنی گانتس، در آستانه چهارمین انتخابات کنست بسیار تاثیر گذار است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مقام های پیشین امنیتی اسراییل از نتانیاهو خواستند تا با آمریکا درباره ایران گفتگو کند. او باید با جو بایدن و نه علیه او برای یک توافق سریع هسته ای با ایران کار کند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رسانه های رژیم صهیونیستی می گویند که نتانیاهو به دنبال تشکیل تیمی برای ممانعت از انجام مذاکرات میان دولت بایدن و ایران است. به نقل از پایگاه خبری عربی 21، باراک رافید، نویسنده و روزنامه نگار اسرائیلی در این باره اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی می گوید بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم به بهره برداری ابزاری از واکسن کرونا برای اهداف انتخاباتی خود روی آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین نتایج یک نظرسنجی درباره انتخابات کنست(پارلمان) رژیم صهیونیستی از دشوارتر شدن کار نتانیاهو برای تشکیل دولت و نیز افول روزافزون حزب ژنرال گانتس و زیر جنگ این رژیم حکایت می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک نظرسنجی نشان داد که حزب لیکود به رهبری نخست وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات کنست ماه مارس 28 کرسی کسب خواهد کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: در حالی که رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر پروپاگاندا ی گسترده ای درباره ارسال واکسن های ویروس کووید19 به برخی از کشورها به راه انداخته، بنی گانتز وزیر جنگ این رژیم پشت پرده این تبلیغات را افشا کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: منابع رسانه ای عبری از تماس های مکرر میان عربستان و رژیم صهیونیستی برای مهار خشم رئیس جمهوری آمریکا علیه ریاض پرده برداشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی دصدد است در ازای افتتاح سفارت برخی کشورها در قدس اشغالی، به این کشورها را واکسن کرونا دهد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هارون دیوید میلر و ریچارد سوکولوسکی در بخش دیدگاه این وبگاه نوشتند: انتخابات پیامدهایی دارد و در هیچ جای دنیا به اندازه تل آویو و ریاض این پیامدها به این تلخی نمود نداشته است ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نتانیاهو و دیگر رهبران افراطی در تل آویو که از قضا در راس قدرت هم قرار دارند، تمام امیدهایشان را در گرو پیروزی مجدد ترامپ می دیدند، مردی که هر آنچه صهیونیست ها اراده کردند، اجابت کرد؛ از بلندی های جولان تا انتقال سفارت به بیت المقدس و چشم بستن بر شهرک سازی در کرانه [...]
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: امروز برجام در محاصره عملیات تندروها با حمله به آمریکا در عراق ، توطئه بن سلمان در کشاندن جنگ به داخل ایران، توطئه نتانیاهو برای بردن ایران زیر فصل 7منشور ملل متحد، و تندروهای حاکم بر مجلس قرار دارد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حزب التوحید العربی لبنان در صفحه توئیتر خود از بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و توصیف او به دلقک صهیونیست تمجید کرد و گفت که سخنان امام خامنه ای معنای کامل عزت و کرامت بود .
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که هنوز اتفاق مهمی در موضوع برجام رخ نداده و تنها خبر برجسته این هفته یک توافق جدید میان ایران و آژانس درباره اجرایی شدن مصوبات مجلس شورای اسلامی بود، نتانیاهو سراسیمه شد و رقبای داخلی اش را فراخواند تا بزعم خود با سیاست احتمالی جو بایدن در قبال برجام به مقابله برخیزند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "وئام وهاب" وزیر پیشین محیط زیست و رییس کنونی حزب "التوحید العربی" در لبنان به سخنان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب و توصیف غیر مستقیم ایشان از نخست وزیر اسرائیل به عنوان دلقک صهیونیست در صفحه کاربری خود نوشت که معنای سخنان ایشان پایان کار نتانیاهوست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵    
کسانی که ادعای آریایی بودن دارندهمیشه در مقابل توهین های صهیونیست ها به تاریخ ایران سکوت می کنند چه بسا دوشا دوش صهیونیست ها علیه ایران فعالیت می کنند
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۲    
خبرگزاری رویترز در مطلبی با اشاره به جلسه مشورتی مقامات ارشد سیاسی و امنیتی و استراتژیست ها و کارشناسان نظامی اسرائیل درباره ایران، از اختلاف جدی میان بنیامین نتانیاهو با بنی گانتز و گابی اشکنازی خبر داد و نوشت که اسرائیل از این پس اختلاف نظر های خود با ایالات متحده آمریکا درمورد ایران را به طور ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه با انتشار پیامی ویدیویی از مخالفت خود با هر گونه قرارداد احتمالی که میان ایران و طرف های برجام حاصل شود خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان – بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در مصاحبه با کانال 12 تلویزیون این رژیم به وجود اختلاف با دولت آمریکا بر سر برخی مسائل اذعان کرد. نتانیاهو در این مصاحبه اظهار داشت که بر سر موضوع ایران و فلسطین با دولت جدید آمریکا اختلافاتی دارد. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شوشان : پولیتیکو نوشت : بایدن برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان - سیگنال هایی مبنی بر پایان سال های گل و بلبل ترامپ ارسال کرد. بایدن علاقه ای به تغییر اساسی این روابط ندارد. اما او به دنبال تعادل حساب های تل آویو و عربستان سعودی است. ...