سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۰۰:۳۰Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت داخلی»

ایکنا   ۸ ساعت پیش    
تجربه حضور اشغالگران آمریکایی در افغانستان یک چیز به خاورمیانه و از جمله دولت عراق آموخته و آن بی تأثیر بودن حضور نظامی بیگانگان در تأمین امنیت داخلی و بهبود اقتصاد کشورها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-ایران برخلاف کشورهایی که بدون اتکا به ارکان قدرت در داخل برای دستیابی به امنیت ملی تمایل دارند در فرایند اتحاد و ائتلاف با چند قدرت خارجی حضور پیدا کنند، کاملا به توانمندی ها و ظرفیت های داخلی متکی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارمند وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی به اتهام آن چه انجام سفری مخفیانه و در ارتباط بودن با ماموران اطلاعاتی ایران عنوان شده، تحت بازجویی سرویس امنیت داخلی اسرائیل قرار گرفت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، رسانه های اسرائیلی شامگاه یکشنبه سوم مرداد خبر دادند که سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل ( شاباک ) همراه با پلیس و نهاد تحقیقات بین الملل این رژیم یک کارمند وزارت امور خارجه اسرائیل را به ظن سفر به ایران بازداشت و از او بازجویی کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گزارش جدید خود تاکید کرده که اسرائیل باید با بهره برداری از بحران های لبنان آن را به کشوری تحت سیطره کامل غرب و جدا از حزب الله تبدیل کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از العهد، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با عومیر بارلیو وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- خبرگزاری وفا فلسطین از تماس تلفنی وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با رئیس تشکیلات خودگردان خبر داد. به گزارش ایسنا، خبرگزاری وفا اعلام کرد، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تماس تلفنی برقرار کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عویر بار لیو وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز (پنج شنبه) در یک تماس تلفنی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت و گو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، این وزیر اسرائیل ضمن تبریک عید قربان ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت امنیت داخلی آمریکا دستورالعمل امنیتی جدیدی را صادر کرد که مالکان و گردانندگان خطوط لوله نفت و گاز حساس این کشور را ملزم می کند حفاظتهای بیشتری در برابر حملات سایبری به عمل آورند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
طبق بررسی مرکز مطالعات امنیت داخلی در تل آویو، بیش از نیمی از صهیونیست ها پس از نبرد شمشیر قدس دیگر احساس امنیت نمی کنند.
راهنمای تجاری 9 صفحه ای هنگ کنگ که به طور مشترک توسط وزارت امور خارجه، خزانه داری، بازرگانی و امنیت داخلی امریکا منتشر شده است، هشدار می دهد که شرکت های امریکایی با تعدادی از ریسک های ناشی از قانون امنیت ملی چین در هنگ کنگ مواجه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرد، یک هیات آمریکایی به رهبری مشاور امنیت داخلی رئیس جمهور آمریکا با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه افغانستان در تاشکند، پایتخت ازبکستان دیدار کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مایلز تیلور رئیس ستاد کارکنان وزارت امنیت داخلی آمریکا از سال 2017 تا 2019، حزب جمهوری خواه را تهدیدی بزرگ تر از داعش برای کشورش توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۲    
وزیر امور خارجه تاجیکستان با مشاور امنیت داخلی رئیس جمهور آمریکا و نیز نماینده ویژه این کشور در امور صلح افغانستان دیدار و گفت و گو کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۵    
سازمان امنیت داخلی فرانسه (DGSI)، زمینه آزادی مشروط مریم رجوی و همراهانش از زندان را پس از مدت کوتاهی فراهم کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۶:۰۶    
یک کارشناس صهیونیست در انستیتو تحقیقات امنیت داخلی اسرائیل در مقاله ای نسبت به افزایش خطر پهپادهای مقاومت برای رژیم صهیونیستی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۶    
مشاور رئیس جمهور آمریکا در امور امنیت داخلی این کشور گفت: آمریکا به حمایت های خود از گفت وگوها برای برقراری صلح در افغانستان ادامه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیریت کل نیروهای امنیت داخلی لبنان اعلام کرد که نیروهای این کشور توانسته اند یک فرد را که اقدام به جاسوسی برای سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی می کرده، دستگیر کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: مدیر کل سازمان امنیت داخلی بریتانیا ام آی5 به شهروندان این کشور نسبت به تهدیداتی همچون سرقت فناوری، حمله به زیرساخت ها و انتشار اخبار دورغ از سوی ایران، روسیه و چین هشدار داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۵    
مشاور امنیت داخلی آمریکا مدعی شد: به پشتیبانی خود از مذاکرات برای دستیابی به یک راه حل سیاسی که صلح شایسته افغان ها را به ارمغان آورد، ادامه می دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهوری آمریکا در امور امنیت داخلی امروز (پنج شنبه) تاکید کرد، واشنگتن به حمایت قوی از روند صلح افغانستان در سطح منطقه ای و بین المللی ادامه خواهد داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سرویس امنیت داخلی انگلیس با نشانه رفتن انگشت اتهام به سمت چین و روسیه، به مردم درباره جاسوسی از آنها هشدار داد!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی پیشنهاد داد کمک های اختصاص یافته قطر به نوار غزه به شکل کوپن غذا و نه نقدی وارد این منطقه شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۸    
شفقنا- عومر بارلیف ، وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل پیشنهاد داد که اموال اختصاص یافته قطر به ساکنان غزه نه به شکل نقدی بلکه به صورت بسته های غذایی باشد، این در حالی است که بنی گانتس، وزیر دفاع این رژیم، بازسازی غزه را مشروط به برگرداندن اسرائیلی هایی کرده که گفته می شود نزد حماس اسیر هستند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۹    
پس از افشای جاسوسی گونن سگو وزیر پیشین انرژی و زیرساخت اسرائیل برای ایران، یعقوب ابوالقیعان نماینده سابق پارلمان کنست نیز به همین اتهام توسط سازمان امنیت داخلی اسرائیل(شاباک) بازداشت و بخش جدیدی از سریال نفوذ و سیطره اطلاعاتی ایران مقابل رژیم جعلی اسرائیل رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۵    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با طرح ادعا های بی اساس، خواستار ممانعت از دسترسی حماس به کمک های خارجی به غزه شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۱    
شفقنا- اسراییل خواستار ایجاد سازوکاری در کمک رسانی به غزه شد که طی آن کمک های خارجی به دست حماس نرسد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، اومر بارلف وزیر امنیت داخلی در کابینه رژیم صهیونیستی خواستار ایجاد نوعی سازوکار کوپنی برای کمک رسانی به غزه شد تا کمک های خارجی به گروه حماس نرسد ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سنای آمریکا با انتصاب جن ایسترلی به عنوان رئیس آژانس امنیت سایبری ایالات متحده موافقت کرد. وی سوابق متعددی در زمینه فعالیت در شرکت های خصوصی امنیت سایبری و نهادهای نظامی دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - ترکیه ادعا کرده است با هماهنگی با آمریکا در افغانستان می ماند تا امنیت داخلی فرودگاه کابل و مصونیت پروازهای بین المللی برای دیپلمات ها و مقامات در سفر به آن شهر را به عهده بگیرد، اقدامی که آگاهان سیاسی اهدافی فراتر از این ادعا را برای آن متصور هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آنچه مسلم است ایران اسلامی بر اساس منافع ملی عمل می کند، امنیت ملی خود را به هیچ بهایی نمی فروشد و اروپایی ها حق ندارند در مسائل داخلی مخصوصا در زمینه امنیت داخلی ایران دخالت کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی، ایال هولاتا یکی از مقامات ارشد سابق موساد را به عنوان مشاور و رئیس سازمان امنیت داخلی جدید خود انتخاب کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۴:۰۰    
شفقنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی رئیس سابق بخش های برنامه ریزی راهبردی و سیاسی و فناوری سازمان جاسوسی این رژیم را به عنوان مشاور امنیت داخلی منصوب کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی مشاور امنیت داخلی جدید به جای مئیر بن شبات را تعیین کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی، مشاور امنیت داخلی جدید این رژیم را منصوب کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام می گوید: هدف ما از اصلاحات چیزی نیست جز بهبود زندگی مردم، ساماندهی معیشت شان، رفع تبعیض، امنیت داخلی و مناطق مرزی، وجود اعتماد متقابل میان مردم و مسئولان و تأمین آزادی های سیاسی و عقیدتی به عنوان مصادیق عدالت.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی مداخله جویانه گفت که این رژیم اتفاقات لبنان را از نزدیک تحت نظر داشته و این کشور در آستانه سقوط قرار دارد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، نفتالی بنت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۰    
وزیر کشور در دیدار با رئیس جمهور منتخب با تبریک پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری، گزارشی از وضعیت امنیتی و سیاسی کشور و عملکرد وزارت کشور و دستگاه های تابعه در بخش های مختلف از جمله در عرصه انتخابات، ارائه کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۲۸    
هشدار مشاور ولیعهد ابوظبی نسبت به آینده امارات، اجماع گروه های فلسطینی بر مقابله همه جانبه با اسرائیل، دیدار فرستاده ویژه پوتین با بشار اسد، ممنوعیت سفر شهروندان امارات به چهارده کشور و استعفای رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هشدار مشاور ولیعهد ابوظبی نسبت به آینده امارات، اجماع گروه های فلسطینی بر مقابله همه جانبه با اسرائیل، دیدار فرستاده ویژه پوتین با بشار اسد، ممنوعیت سفر شهروندان امارات به چهارده کشور و استعفای رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، مقام های آگاه گفتند که این تلاش گسترده همچنین احزاب سیاسی، دفاتر دولتی، پیمانکاران نظامی، شرکت های انرژی، اندیشکده ها، شرکت های حقوقی، رسانه ها و دانشگاه ها را هدف قرار داده است. بر اساس بیانیه مشترک آژانس امنیت ملی ، اف بی آی ، وزارت امنیت داخلی آمریکا [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مسؤول برجسته در پلیس رژیم صهیونیستی در دیدار و رایزنی هایی با عومِر برلیو، وزیر جدید امنیت داخلی این رژیم و کوبی شبتای، فرمانده کل پلیس این رژیم اعتراف کرد که تعداد زیادی از مجرمان و کسانی که در برخی جنایات در داخل شهرک های فلسطینی دست دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پس از گزارش رسانه های خبری درباره افزایش قتل و ترور در اراضی اشغالی فلسطین، پلیس رژیم صهیونیستی اذعان کرد که باندهای تبهکار در بسیاری از شهرهای عربی با سازمان اطلاعات و امنیت داخلی این رژیم (شاباک) همکاری دارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۹    
درگذشت وزیر دفاع اسبق آمریکا، کناره گیری مشاور امنیت داخلی رئیس رژیم صهیونیستی و کشف 182 گور ناشناس دیگر در یک مدرسه بومیان در کانادا از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به نخست وزیر این رژیم اعلام کرد که قصد دارد در پایان دوره چهار ساله اش، از این سمت کناره گیری کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نفتالی بنت و یائیر لاپید ، نخست وزیران فعلی و در نوبت رژیم صهیونیستی ، مواضع ضد ایرانی خود را مجددا تکرار کردند. به گزارش یدیعوت آحرونوت ، بنت در واکنش به انتقاد های بنیامین نتانیاهو ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; به نقل از فلسطین الیوم، رسانه های صهیونیست از استعفای مئیر بن شابات مشاور امنیت داخلی این رژیم خبر دادند. بر اساس این گزارش، مئیر بن شابات قصد دارد پس از چهار سال عهده داری این منصب از سمتش استعفا کند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
در اطلاعیه دفتر نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی آمده است: مئیر بن شبات، مشاور امنیت داخلی و رئیس شورای امنیت داخلی عصر چهارشنبه به نخست وزیر اطلاع داد که قصد دارد به اختیارات خود پس از چهارهفته خاتمه دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری رژیم صهیونیستی از تصمیم مائیر بن شبات مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای استعفا در ماه آگوست خبر دادند.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مئیر بن شبات مشاور امنیت ملی رئیس رژیم صهیونیستی از سمت خود کناره گیری می کند.