دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۱۱Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت داخلی»

خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: حزب لیکود رژیم صهیونیستی به رهبری بنیامین نتانیاهو در حالی با انتصاب ایتامار بن گویر به عنوان وزیر امنیت داخلی موافقت کرد که ایهود اولمرت نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، این انتصاب را آتش زدن به امنیت این رژیم ارزیابی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب "قدرت یهود" که مسئولیت پست وزارت امنیت داخلی یا آنچه را که نام آن به "امنیت ملی" تغییر خواهد کرد، در دولت جدید رژیم صهیونیستی بر عهده خواهد داشت، سیاست ها و تصمیماتی که قرار است در این سمت اجرایی کند، اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی راهبرد اتخاذ شده از سوی نتانیاهو و احزاب حاضر در کابینه ائتلافی جدید را موجب تضعیف امنیت داخلی و ناکارآمدی نظام اداری در این رژیم دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اسپوتنیک : وزیر جنگ اسرائیل از نخست وزیر مکلف این رژیم به دلیل توافق با حزب قدرت یهود در راستای تشکیل کابینه به شدت انتقاد کرد. بنی گانتس، وزیر جنگ این رژیم در واکنش به توافق بنیامین نتانیاهو ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی توافق برای واگذاری وزارت امنیت داخلی اسرائیل به نماینده ایتمار بن غفیر ، چهره های امنیتی اسرائیلی و فلسطینی به شدت از این تصمیم انتقاد کردند. در پی اعلام خبر توافق بنیامین نتانیاهو با ایتمار بن غفیر ، چهره راست افراطی صهیونیست، برای واگذاری منصب وزارت امنیت داخلی به وی، بنی گانتس ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اعلام توافق بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه اسرائیل، با ایتمار بن غفیر از چهره های راست افراطی برای سپردن وزارت امنیت داخلی به او، موجی از نگرانی را در میان مقامات اسرائیلی، آمریکا و تشکیلات خودگردان فلسطین موجب شده است. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: از اول گفتم نیروی انتظامی یک نهادی برای تامین امنیت داخلی است اصلاً مرجعی برای ارشاد نیست .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۰    
گروه مقاومت حماس به انتصاب بن گویر به عنوان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و آن را دلیل دیگری بر برجسته شدن نژادپرستی در تل آویو عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس انتصاب ایتمار بن غفیر ( بن گویر ) صهیونیست تندرو بعنوان وزیر امنیت داخلی در دولت جدید رژیم صهیونیستی را دلیلی بر اصرار دولت آینده بر در پیش گرفتن سیاست های رادیکالی و نژادپرستانه علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
انتصاب ایتمار بن گویر عضو افراطی کنست به عنوان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، ترس ها و نگرانی ها از قدرت یابی جنگ طلبان در سرزمین های اشغالی را افزایش داده و نظریات نابودی تل آویو به دست این ائتلاف های خطرناک را تقویت کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۸    
شفقنا- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از تصمیم نخست وزیر مامور تشکیل کابینه جدید این رژیم مبنی بر واگذاری وزارت امنیت داخلی به یک سیاستمدار راست گرای افراطی به شدت انتقاد کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۱    
حزب لیکود اسرائیل اعلام کرد که نخستین توافق ائتلافی را با حزب راست گرای افراطی برای تشکیل دولت امضا کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حزب بنیامین نتانیاهو در حالی امروز با انتصاب یک صهیونیست افراطی به عنوان وزیر امنیت داخلی موافقت کرد که پیش از این رئیس جمهوری آمریکا درباره انتصاب تندروها در پست های امنیتی این رژیم هشدار داده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو رهبر حزب لیکود، با انتصاب ایتمار بن گویر عضو افراط گرای پارلمان رژیم صهیونیستی، به عنوان وزیر امنیت داخلی این رژیم موافقت کرد.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
جنگنده های ترکیه تاسیسات نفتی سوریه در حومه القامشلی واقع در استان الحسکه سوریه را هدف قرار دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : نخست وزیر پیشبرد امور اسرائیل امروز (چهارشنبه) خواستار تشکیل جلسه اضطراری روسای سرویس های امنیت داخلی برای بررسی بمب گذاری های اخیر در قدس شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در مراسم هفتمین روز شهادت مرزبان امیر حسین نیک پور در روستای وزرا محله بخش سرخرود با عنوان اینکه این شهید والامقام درمقابله با اغتشاشگران و فتنه گران و کسانی که کیان و امنیت داخلی مردم را به مخاطره انداختند به شهادت رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کوین مک کارتی رهبر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا و جایگزین احتمالی نانسی پلوسی در مجلس آینده تهدید کرد، اگر وزیر امنیت داخلی استعفا ندهد او را استیضاح می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کوین مک کارتی جمهوری خواه برجسته مجلس نمایندگان آمریکا از وزیر امنیت داخلی خواست تا استعفا دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برای برخورد با مخلان امنیت داخلی باید صبر کرد تا تفکیک جمعیت هیجانی از مزدوران انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کوین مک کارتی که قرار است با تشکیل مجلس جدید نمایندگان به عنوان رئیس انتخاب شود، ضمن انتقاد از عملکرد وزیر امنیت داخلی در موضوع مدیریت مرز با مکزیک و تهدید به استیضاح، از وی، خواست از سمت خود کناره گیری کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی درباره جانشین احتمالی خود گفت: کسی که از تغییر اختیارات وزیر و قوانین شلیک سخن می گوید، نمی داند چه می گوید.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه لبنانی از دستگیری یک جاسوس سازمان جاسوسی اسرائیل موساد در لبنان خبر داد. به گزارش روزنامه الاخبار لبنان دیروز دوشنبه در گزارشی از دستگیری یک جاسوس موساد خبر داد و نوشت: این تبعه لبنانی از طریق دیدار با یک مامور موساد در تانزانیا به نام مستعار الحاج سلیم جذب شده بود. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اهارون حلیفا ، فرمانده سرویس اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل تاکید کرد مقابله مستقیم با ایران در مقطع کنونی به سود منافع اسرائیل نیست. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العربی الجدید ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) بار دیگر چین را به ایجاد تهدید اطلاعاتی ضد ایالات متحده متهم کرد، او اخیراً در جلسه کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا تحت عنوان استماع سالانه تهدیدات جهانی مدعی شد میزان اطلاعاتی که چین از آمریکا به سرقت برده در مجموع بسیار بیشتر از اطلاعاتی است که ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس استکبار جهانی در اغتشاشات اخیر با تصویرسازی های دروغین و متعدد سعی دارد ذهن مردم ایران را گمراه و جوانان را مقابل انقلاب قرار دهد، گفت: دولت های گذشته با کم کاری در فضای مجازی خیانت کردند.
وانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهای بی اساس در اظهاراتی مداخله جویانه از ناآرامی های اخیر ایران حمایت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "رونین بار" رئیس دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به "شاباک" در دیدار خود با "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر مکلف این رژیم نسبت به خطر فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمود عباس هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۴    
تهران - ایرنا - رئیس اسبق سازمان امنیت داخلی رژیم اسرائیل موسوم به "شاباک" با انتشار کتاب جدیدی جزئیات بیشتری از جنایات و اقدامات شرم آور "رافائل ایتان" رئیس وقت ارتش این رژیم در جریان جنگ 1982 با لبنان را برملا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) به نخست وزیر مکلف این رژیم، خطر فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین را گوشزد کرد.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کریستوفر رای، رئیس دفتر تحقیقات فدرال، روز سه شنبه به قانون گذاران گفت عملیات TikTok در ایالات متحده “بسیار نگران” است. رای در جلسه استماع درباره تهدیدات جهانی به اعضای کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان گفت: ما حداقل از سمت اف بی آی در مورد TikTok نگرانی های امنیت ملی داریم ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۷    
وزارت امنیت داخلی ایالات متحده اهداف اجرایی امنیت سایبری خود موسوم به (CPG) را منتشر کرد. وزارت امنیت داخلی ایالات متحده به تازگی اهداف اجرایی امنیت سایبری خود موسوم به (CPG) را منتشر کرد ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کریستین ابی زید، رئیس مرکز تروریسم ادارۀ استخبارات ملی امریکا به کمیتۀ امنیت داخلی مجلس نمایندگان این کشور گفته که خشونت و افراط گرایی همچنان تهدیدی برای غرب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار عباسقلی زاده با بیان اینکه اوباش در طی روز های اخیر با هنجارشکنی باعث خلل در امنیت داخلی و مرز های کشور شده اند، گفت: آن ها نباید از صبر پدرانه نظام سوءاستفاده کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه امنیت محوری است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و دشمن به این حوزه طمع دارد، گفت: ما در حوزه سخت قوی هستیم و در بخش نرم و تأمین امنیت داخلی که بسیار مهم است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی آمریکا مدعی شد حمله هسته ای احتمالی در اروپا پیامد های سلامتی مستقیمی برای اهالی آمریکا نخواهد داشت.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ رئیس مرکز اسلامی هامبورگ گفت: اگر دادگاه تشکیل شود و به ادعاهای سازمان امنیت داخلی آلمان رسیدگی شود ناروا بودن این اتهامات اثبات می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) به جاسوسی از تلفن های همراه روزنامه نگاران اسرائیلی اعتراف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با اعلام نتایج اولیه انتخابات میان دوره ای آمریکا و برتری نسبی جمهوری خواهان، یک مقام ارشد مرزی آمریکا اعلام کرد که وزیر امنیت داخلی این کشور از او خواسته یا از مقام خود استعفا کند و یا منتظر اخراج باشد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۱:۰۰    
در حالی که دولت ایالات متحده دیگر کشورها را به محدودسازی آزادی بیان متهم می کند، کاخ سفید در همکاری با Big Tech برای سانسور رسانه های اجتماعی اقدام کرده است و برای اینکار موضوع امنیت داخلی را دلیل سانسور اعلام می کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس این گزارش، مدیریت کل نیروهای امنیت داخلی لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که از ماه ژوئیه تا اکتبر طی عملیات پیش دستانه هشت گروهک تروریستی داعشی را در مناطق مختلف این کشور منهدم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- وزارت امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که به هیچ یک از سیستم های رای گیری انتخابات میاندوره ای 2022 حمله سایبری نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت کل نیروهای امنیت داخلی لبنان از انهدام هشت گروهک داعشی در عملیات پیش دستانه خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
امید بنیامین نتانیاهو برای تشکیل دولت جدید رژیم صهیونیستی پس از پیروزی در انتخابات کنست با مطالبات روسای دو حزب صهیونیسم دینی و حزب "عوتسما یهودیت" که برای حضور در ائتلاف دولت آتی، فراکسیون مشترک تشکیل داده اند، به ناامیدی بدل شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تلاش بن گاویر برای تصدی وزارت امنیت داخلی اسرائیل ضمن ایجاد نگرانی های جدی در محافل سیاسی و امنیتی، اعتراضات علنی مقامات انتظامی و امنیتی را نیز به دنبال داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال پیروزی بنیامین نتانیاهو در انتخابات کِنست، منابع خبری اعلام کردند، رئیس حزب "قدرت یهودی" که از جمله همپیمانان رئیس حزب لیکود به شمار می رود خواستار تصدی وزارت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در دولت جدید این رژیم شده است و وی درصدد است تا با تصدی این پست و به دست گرفتن کنترل نیروهای پلیس از ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۴    
با توجه به استقرار شبکه سعودی اینترنشنال در لندن و اقدامات آشکار برای آسیب به امنیت داخلی ایران، دستگاه سیاست خارجی کشورمان می تواند فعالیت های غیرقانونی این شبکه را با شکایت به آفکام پیگیری کند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۹:۰۰    
نویسنده: دکتر جان دبلیو. وایتهد مترجم: دکتر احمد دوست محمدی همان طور که پیش تر شرح داده شد، در 2006، وزارت امنیت داخلی آمریکا قراردادی 385 میلیون دلاری را به یک شرکت وابسته به کلان شرکت هالیبرتون،1 برای ساختن مراکز بازداشت در خاک آمریکا واگذار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از استعفای قریب الوقوع ایال هولتا مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، در پی شکست کابینه لاپید در انتخابات خبر می دهند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایال خولاتاه مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نیز پس از اعلان نتایج انتخابات 25 کنست و کنار رفتن کابینه یائیر لاپید از سمت خود استعفا داد.