دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۱:۵۰Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت داخلی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات جنگ طلبانه خود، خواهان توقف مذاکرات آتش بس و شدت یافتن جنگ شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - وزرای دارایی و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) ضمن اعلام مخالفت با توقف تجاوز به نوار غزه پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، سایر مقامات این رژیم را نیز به سازشکاری متهم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا در دومین دور رای گیری توانستند وزیر امنیت داخلی را پس از 150 سال استیضاح کنند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر درز اطلاعات حساس نشست های اطلاعاتی توسط وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، رئیس جناح اپوزیسیون این رژیم به شدت از او انتقاد کرد و وی را تهدیدی برای امنیت رژیم اشغالگر دانست.
راهبرد معاصر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که اطلاعات محرمانه این رژیم را فاش کرده است با حملات افراد زیادی از سران رژیم صهیونیستی روبروست.
تقریب   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از پلیس خواست ورود به مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان را محدود کرده و فقط چند هزار مسلمان اجازه ورود داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس جریان مخالف در رژیم صهیونیستی وزیر امنیت داخلی این رژیم را تهدیدی برای تل آویو دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یائیر لاپید رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در تازه ترین اظهارات خود از بنیامین نتانیاهو انتقاد کرد و گفت: ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خطری بر امنیت داخلی اسرائیل است و هر نخست وزیر دیگری جز نتانیاهو، وی را برکنار می کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از کمیسر پلیس این رژیم خواست تا در ماه رمضان تنها به چند هزار مسلمان اجازه ورود به مسجد الاقصی را بدهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل در ادامه تحریکات خود علیه فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی، خواهان اجازه ورود فقط چند هزار نمازگزاران فلسطینی به مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، یک منبع اطلاعاتی صهیونیست اعلام کرد: ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی طبق قوانین خاص خودش رفتار می کند و تمام کسانی را که اطرافش هستند، نادیده می گیرد هرچند که وی هیچ سابقه ای در پرونده های امنیت داخلی و دفاع ندارد. وی یک بار اضافه است. ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی از اظهارات افراط گرایانه وزرای امنیت داخلی و دارایی کابینه کنونی به عنوان بزرگ ترین خطر برای این رژیم نام برده و تاکید کرد که مردم فلسطین باید کشوری مستقل داشته باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۲    
به گزارش روز یکشنبه ایران اکونومیست از روزنامه صهیونیستی هاآرتص ، شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دیگر نماینده ای به نشست های هفتگی ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی نخواهد فرستاد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از آزادی اسرای اداری فلسطینی از زندان های این رژیم به دلیل پر بودن زندان ها انتقاد کرد.
تحلیلگران صهیونیست مدیریت کابینه نتانیاهو بر جنگ غزه را اشتباه می دانند و تاکید دارند که آینده خوبی در انتظار اسراییل نیست. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، طبق وبگاه یدیعوت آحارونوت سفر گانتس در زمان جالب توجه و خاصی انجام می شود. با توجه به گزارش های آمریکایی مبنی بر اینکه صبر دولت بایدن نسبت به رفتار بنیامین نتانیاهو ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، آمیخای الیاهو، وزیر میراث رژیم صهیونیستی به رادیو ارتش گفت: اصطلاحی که ماه رمضان نامیده می شود باید پاک شود و همچنین ترس ما از این ماه باید از بین برود. الیاهو وزیری از حزب راست افراطی قدرت یهود به ریاست ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از اینکه وزیر امنیت داخلی تندرو رژیم صهیونیستی، سربازان اشغالگر را که در خیابان الرشید تیراندازی کردند، قهرمان توصیف کرد، رام الله واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) درباره ابهام در اعمال محدودیت های رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی در ماه رمضان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارائه کمک های بشردوستانه به فلسطینیان در غزه، سربازان صهیونیست را به خطر می اندازد و باید متوقف شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۲    
شفقنا- ایتامار بن گویر ، وزیر افراطی امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در واکنش به شهادت و زخمی شدن صدها فلسطینی در خیابان الرشید غزه، گفت: ما باید از نیروهای قهرمان خود در غزه و رفتار عالی آنها در برابر گروهی که سعی در صدمه زدن به آنها داشتند حمایت کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۶    
تهران-ایرنا- دفتر دادستانی کل لهستان روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که آژانس امنیت داخلی این کشور (ABW) یک شهروند روس را به اتهام عضویت در گروهک تروریستی داعش بازداشت کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله میرباقری در تاکید حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: این یک خدعه است که به ملت ایران که در مرحله نقش آفرینی در ایجاد نظم نوین جهانی است، بگویند: حضور شما در انتخابات، اثر خاصی ندارد؛ چرا که بی میلی به مشارکت عمومی یقینا امنیت داخلی را به خطر انداخته و قدرت منطقه ای ایران را تضعیف می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کابینه جنگ این رژیم صلاحیت و اختیارات مربوط به مسجد الاقصی را از ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی این رژیم سلب کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب گزارش داد که کابینه جنگ ، صلاحیت و اختیارات از ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی اسراییل را در اداره و مدیریت مسجد الاقصی، سلب کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۷    
شفقنا-شبکه 12 اسرائیل گزارش داد که کابینه جنگی این رژیم، اختیارات مربوط به تصمیمات مربوط به مسجد الاقصی را از ایتامار بن گویر ، وزیر امنیت داخلی سلب کرده است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نیامدن به پای صندوق رای، امنیت داخلی را به خطر می اندازد و قدرت منطقه ای ایران را نضعیف می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
در اسناد وزارت امنیت داخلی آمریکا تصریح شده این دو مقام سابق آمریکایی تحت حفاظت 24 ساعته قرار دارند. این حفاظت ها، دفاتر کار و منزل شخصی و همچنین سفرهای داخلی و خارجی آنها را در برمی گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۳    
کرمان-ایرنا- دکتر اصغر مکارم نامزد دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی در شرق استان کرمان گفت: مجلس می تواند 2 موضوع امنیت داخلی و خارجی و همچنین معیشت و اقتصاد مردم را مدنظر قرار دهد و با کمک دولت و قوه قضاییه با مهار تورم نقش مهمی در معیشت و اقتصاد ایفا کند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
کد خبر: 918964 / دیروز, 09:56 / جهان رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی به پاسخ نخست وزیر این رژیم به رئیس جمهور آمریکا درخصوص پایان جنگ علیه غزه واکنش نشان داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : انتظار می رود که یک هیات اسرائیلی در قطر به زودی گفت وگوها را درباره توقف جنگ آغاز کند. به گزارش الجزیره، این مذاکرات هفته گذشته در پاریس آغاز شد و با حضور روسای سازمان جاسوسی اسرائیل موساد و سرویس امنیت داخلی شین بت همراه با میانجی هایی از ایالات متحده، قطر و مصر برگزار شد ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مذاکرات بین حماس و رژیم صهیونیستی بر سر تبادل اسیران از طریق میانجی ها روز جمعه گذشته با شرکت یک هیات از اسرائیل به ریاست دیوید بارنیا رئیس سازمان اطلاعات این رژیم (موساد)، ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ( سیا ) ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت : تلاش دشمن کاهش مشارکت مردم در انتخابات است تا پایه های امنیت داخلی را متزلزل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیران امنیت داخلی و دارایی رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات مقاومتی در قدس اشغالی، تسلیح بیشتر شهرک نشینان به سلاح و گسترش شهرک سازی ها را خواستار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات شهادت طلبانه صبح امروز (پنجشنبه) در قدس اشغالی، گفت: تردد فلسطینی ها باید محدود شود
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات ضد صهیونیستی صبح امروز (پنج شنبه) در قدس اشغالی بر تداوم برنامه خود برای مسلح کردن صهیونیست ها تاکید کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بن گویر، وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی طرح جنجالی جدیدی مبنی بر تشدید محدودیت ها برای ورود اهالی قدس به مسجدالاقصی در آستانه ماه مبارک رمضان ارائه کرد که با هشدار جدی نیروهای مقاومت و نگرانی مقامات امنیتی رژیم روبرو شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
کد خبر: 917675 / دیروز, 07:00 / جهان با آغاز سال جدید میلادی دو گزارش مهم درباره جدیدترین وضعیت داعش در دنیا و آینده این گروه تروریستی منتشر شده که چشم انداز تحرکات آینده این گروه به ویژه در مجاورت مرزهای ایران را پیش بینی کرده است. خبرآنلاین گزارش می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرویس امنیت داخلی استونی (ISS) روز سه شنبه اعلام کرد که از ماه دسامبر تاکنون 10 نفر را به ظن جاسوسی و اقدام از طرف یک سرویس ویژه روسیه بازداشت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در ادامه انتقادهای خود از کابینه جنگ این رژیم، این بار خواستار انحلال آن شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خواستار انحلال کابینه جنگ این رژیم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۶    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ادعا کرد که این رژیم برای آزادی اسرای خود نباید گدایی کند بلکه باید فشار بیشتری به حماس بیاورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در سخنانی جنجالی، اعمال محدودیت برای ورود فلسطینیان به مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان را امری ضروری دانست؛ حرکتی که تبعات زیادی در پی خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به مشتعل بودن عرصه تحولات در سرزمین های اشغالی به علت جنگ، گفت که سفر رییس موساد به کشورهای جهان برای کمک به بازگرداندن اسرا از غزه ضرورتی ندارد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح وزیر امنیت داخلی این رژیم در رابطه با مسجدالاقصی موافقت کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-واکنش ها به تصمیم بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای اعمال محدودیت برای ورود فلسطینی های ساکن اراضی 1948 میلادی به مسجد الاقصی طی ماه رمضان در پاسخ به درخواست ایتامار بن گویر ، وزیر امنیت داخلی ادامه دارد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حماس در بیانیه ای مطبوعاتی تاکید کرد: موافقت تروریستی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با پیشنهاد ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی این رژیم درباره اعمال محدودیت ورود فلسطینیان ساکن در اراضی اشغالی به مسجدالاقصی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کمیته عالی پیگیری شهروندان عرب زبان داخل خط موسوم به خط سبز در فلسطین اشغالی درخواست های وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای اعمال محدودیت جهت ورود به مسجدالاقصی و پذیرش آن توسط نخست وزیر این رژیم را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امنیت عمومی چین از وزیر امنیت داخلی ایالات متحده خواست تا به آزار و اذیت دانشجویان چینی در حال ورود به ایالات متحده پایان دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان با بیان اینکه در تأمین امنیت داخلی و خارجی کشور نقش بی بدیلی دارد، گفت: دستگاه قضایی حامی نیروهای نظامی و انتظامی کردستان است.