شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۱۷Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعرض»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
بجنورد-ایرنا- هزاره های تاریخ در تپه ریوی خراسان شمالی این روزها حال خوشی ندارد و گویا زبان به سخن گشوده اند و از تعرض کوره های آجرپزی نالانند و اینجاست که دستگاه قضا ورود می کند با تجاوزگران به این ساتراپی هخامنشیان برخورد می کند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آژانس آنروا در گزارشی مستند به نقل از شاهدان عینی، ابعاد شکنجه های وحشیانه نظامیان صهیونیست علیه اسرای فلسطینیِ ربوده شده از غزه به ویژه تعرض های وحشتناک علیه زنان و کودکان را فاش کرد.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مردی که زن همسایه را به قصد تعرض به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده و به قصاص محکوم شده بود، با ارسال نامه ای از قضات دادگاه درخواست کرد به وضعیتش رسیدگی شود.
رسا   ۳ ساعت پیش    
نماینده مجلس خبرگان رهبری استکبار جهانی را از تعرض به منافع و خاک جمهوری اسلامی برحذر داشت و با یادآوری عملیات طوفان وعده صادق سپاه پاسداران تاکید کرد که عبور از خط قرمزهای جمهوری اسلامی با پاسخ قاطع همراه است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۲    
به گزارش اینتیتر به نقل از 9 صبح، مدیرعامل شرکت مالک یک مرکز اقامتی درمانی در آمریکا پس از آن که یکی از بیماران آن در حالی که در کما و بیهوشی مطلق بود باردار شد و زایمان کرد، استعفا داده است. پلیس در حال تحقیق درباره این اتهام تجاوز جنسی است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
علی محمولی، با اشاره به پاسخ موشکی و پهپادی ایران به دنبال حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، گفت: عملیات وعده صادق در حقیقت در واکنش به عبور از مهمترین خط قرمز جمهوری اسلامی، یعنی تعرض به ایران بود. وی اظهار کرد: حمله رژیم صهیونیستی به مرکز دیپلماتیک ایران در دمشق آخرین [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۰    
فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از تشکیل 33 هزا رو 536 پرونده قضایی و دستگیری بیش از 5 هزار نفر از مجرمین و تعرض کنندگان به عرصه های ملی و جنگلی در کشور خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۸    
پلیس فرانسه مردی را که تهدید کرده بود قصد منفجر کردن خود را داخل کنسولگری ایران در پاریس دارد بازداشت کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس جمهور در جمع مردم شاهرود گفت: اگر باز هم خطایی از رژیم صهیونیستی سر بزند، آن چنان پاسخی به او و حامیانش می دهیم که پشیمان شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۷    
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری گفت: حمله موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل پاسخ اندک و تنبیهی ایران به رژیم صهیونستی بود و اگر این رژیم بخواهد کوچکترین تعرضی به ایران کند، بزرگترین ضربه را خواهد خورد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۳    
سرپرست دفتر حقوقی و قرادادهای جهاد دانشگاهی کشور گفت: تعرض به سفارتخانه ها و تعرض به مراکز دیپلماتیک تعرض به خاک آن کشور است؛ از اینرو بر اساس قواعد حقوقی و معاهدات مورد پذیرش مجامع بین المللی ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق تحقیقات پلیس، مشخص شد این دختر نخستین بار دو هفته قبل از این ماجرا، توسط همان گروه در سرویس بهداشتی مدرسه مورد تعرض قرار گرفته بود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۶    
وأفادت وکالة مهر للأنباء، انه نفی العمید رمضان شریف الأنباء التی تناقلتها وسائل إعلام تابعة للکیان الصهیونی عن تعرض مبنی محطة کهرباء دیمونة لأضرار فی الهجوم العقابی الإیرانی ضد الکیان الصهیونی ووصفها بأنها کاذبة وعمل خبیث یتماشی مع عملیات الحرب النفسیة التی یمارسها العدو. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل بار دیگر هر گونه حمله و تعرض به اماکن دیپلماتیک را به شدت محکوم و تاکید کرد اماکن دیپلماتیک باید از مصونیت برخوردار باشند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر دشمن صهیونیستی حماقت خود را ادامه داده و به ایران اسلامی تعرض کند، پاسخی بسیار شدیدتر به آنها داده می شود.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۱    
تعرض دامنه دارِ دشمنان بیرونی به سرزمین شیرخیزِ آبایی و تعریض مشکل سازِ منافقان نفوذی به اندرونیِ ایران اسلامی ، آنهم طی 45 سال گذار از مقاطع مختلف انقلاب مردمی، جمهوریت مبتنی بر نظام عاشورایی و پیروزی تحسین برانگیز ایرانیان مقابل سلطه گرانِ اروپایی، شیاطین آمریکایی و حاکمان بی سر و پا ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن از توان بالای رزم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بی اطلاع است، گفت: اگر دشمن صهیونیستی حماقت خود را ادامه می داد و به ایران اسلامی تعرض کند، پاسخی بسیار شدیدتر به آنها داده می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
اکنون دفاع مشروع و اقدام متقابل و متناسب ایران پایان یافته است؛ بنابراین، باید رژیم اسرائیل وادار شود از تکرار هرگونه ماجراجویی نظامی افزون تر علیه منافع ایران دست بردارد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در اجرای عملیات وعده صادق ما فقط با رژیم صهیونیستی مواجه نبودیم، آمریکا، فرانسه و کشورهای غربی همه امکانات خود را به میدان آوردند و بعضی از کشورهای خودفروخته منطقه نیز به میدان آمدند؛ باید گفت بیش از 10 کشور تمام امکانات علمی ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در جمع مردم شاهرود گفت: اگر بازهم خطایی از رژیم صهیونیستی سر بزند، آن چنان پاسخی به او و حامیانش می دهیم که پشیمان شوند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران، گفت: مردم ولایتمدار این خطه از شمال گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب، آماده دفاع از کشور و ارزش های انقلاب اسلامی ایران هستند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
چهار محکوم به مرگ سحرگاه دیروز برای اجرای حکم در زندان قزلحصار پای چوبه دار رفتند. سه نفر از آنها به علت قتل به قصاص محکوم شده و نفر چهارم به دلیل تعرض به یک زن به اعدام محکوم شده بود. حکم قصاص یکی از قاتلان اجرا و سه حکم دیگر متوقف شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز با اشاره به اهمیت صیانت از محوطه ها و بناهای تاریخی اعلام کرد: ثبت ملی این آثار و حریم آنها مانع از تعرض و تعدی سودجویان به اراضی بناهای تاریخی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۰    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد : اسرائیل در قضایای اخیر نسبت به جمهوری اسلامی ایران پای خود را از تمام حدود قانونی و بین المللی فراتر گذاشت و به اماکن دیپلماتیک ما تعرض کرد که به طور طبیعی این اقدام نمی توانست و نباید هم بی پاسخ می ماند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-زمان رسمی کوچ بهاره عشایر فارس امسال روز پانزدهم اردیبهشت ماه تعیین شده اما در آستانه این جابه جایی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از تخریب مراتع به دلیل کوچ زودهنگام خبر داده ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۰    
فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه در حاشیه مراسم روز ارتش، در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص واکنش سپاه به حمله احتمالی اسرائیل به ایران پرسید، گفت: صد درصد می زنیم، نگران نباشید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر، گفت: جمهوری اسلامی ایران تجاوز به منافع و امنیت خود را بر نمی تابد و هرگونه تعرضی را حتی اگر در قلمرو کشور ثالثی صورت بگیرد، پاسخ مستقیم و جدی خواهد داد، این یک معادله جدیدی است که دشمن باید آن را بداند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده، فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران، در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره احتمال تعرض اسرائیل گفت: 100٪ درصد می زنیم، نگران نباشید./نورنیوز
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون بین الملل رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران گفت: تجاوز به منافع و امنیت خود را بر نمی تابیم و هرگونه تعرضی را حتی اگر در قلمروی کشور ثالثی صورت بگیرد، در داخل رژیم صهیونیستی پاسخ خواهیم داد، این معادله جدیدی است که دشمن باید آن را بداند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مجاهدت نیروهای مسلح تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا ایجاد بازدارندگی برای جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ کشوری امروز جرأت تعرض به کشور و منافع ما را ندارد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۱    
رشت- ایرنا- معاون هماهنگ کننده عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح با طرح ریزی بزرگترین عملیات پهبادی جهان، پاسخ محکم، قاطع و دندان شکنی به رژیم غاصب اسرائیل داد و آنها بدانند نیروهای مسلح اجازه کوچکترین تعرض و تجاوزی را به هیچ قدرتی نمی دهد. این پست 36 بار بازدید شده
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 216 زرهی ارتش استان زنجان با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از تمامیت ارضی کشور در حالت آماده باش کامل هستند، گفت: نیروهای مسلح ایران دستی را که برای تعرض به سمت ایران دراز شود را قطع می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت در صورت اعمال تحریم های جدید از سوی کشورهای اروپایی به بهانه پاسخ ایران به تعرض اسرائیل، تهران به این موضوع پاسخ متقابل خواهد داد و به مجامع اروپایی نیز شکایت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون هماهنگ کننده عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح با طرح ریزی بزرگترین عملیات پهبادی جهان، پاسخ محکم، قاطع و دندان شکنی به رژیم غاصب اسرائیل داد و آنها بدانند نیروهای مسلح اجازه کوچکترین تعرض و تجاوزی را به هیچ قدرتی نمی دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: عملیات وعده صادق به دنیا نشان داد که جمهوری اسلامی در زمینه امنیت و کوچک ترین تعرض نسبت به خاک و منافع خود با کسی تعارف ندارد و اگر در صحنه عمل کسی کمترین اشتباه محاسباتی کرد با جوابی قاطع و تنبیه پشیمان کننده مواجه است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۵    
بیرجند - ایرنا - نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات "وعده صادق" در پاسخ مشروع به تعرض رژیم صهیونیستی، گامی موثر و بلند برای ایجاد صلح پایدار در آینده منطقه است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محسن پزشکپور نماینده حزب پان ایرانیست با ذکر ادله و شواهد مسجل و مسلم تاریخی در حقانیت حاکمیت ایران بر بحرین و همچنین ارائه نکاتی در خصوص عدم آزادی بیان در بحرین به منظور استعلام دیدگاه ها و نظرات مردم با وجود خفقان و تزویر موجود در این منطقه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ گاه اجازه نمی دهیم کسی به منافع کشور ما تعرض کند ، اظهار کرد: ایران طبق حقوق بین الملل در واقع یک دفاع مشروع داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب غرب نزاجا گفت: امروز آمریکا و همه کشورها به این نتیجه رسیده اند که ایران اسلامی کشوری مقتدر است؛ هیچ تعارفی ندارد و هرکجا تهدید شود و یا مورد تعرض قرار گیرد، به صورت کوبنده و قاطع پاسخ خواهد داد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش گفت: عملیات وعده صادق اقدامی محدود و نه فراگیر بود. درصورت تعرض به ایران برخوردی شدید با رژیم صهیونیستی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون عقیدتی سیاسی ارتش گفت: پیروزی جبهه مقاومت و نابودی اسرائیل پیام شفاف عملیات وعده صادق است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۳    
کرمان_رییس کل دادگستری استان کرمان گفت:توطئه های دشمن در تعرض به امنیت ایران اسلامی باحضورارتش مقتدرخنثی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۲۳ سایت دیگر  
رییس جمهور عملیات وعده صادق را اقدامی محدود و تنبهی دانست و گفت: اگر کوچک ترین تعرضی از سوی رژیم صهیونیستی به خاک ما انجام شود برخوردی سهمگین و شدید با آنها خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سناریویابی و تدبیرگری درباره تعرض احتمالی اسرائیل به ایران را باید از مدار سیاسی- نظامی خارج نمود وارد مدار حکمرانی و توسعه ای کرد. در شبیه سازی این چالش، ما در داخل کشور با بحث حکمرانی( تعامل و تعادل یابی سه گانه دولت ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق آنچه مورد اهمیت قرار داشت پاسخ ایران بود زیرا این حمله تعرض به خاک ایران تلقی می شد. از میان گزینه های مختلفی چون عدم پاسخ، اقدام در درون خاک اسرائیل یا حمله به اماکن دیپلماتیک اسرائیل در کشورهای دیگر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان هامون گفت: حمله پهپادی سپاه پاسداران به اسرائیل نتیجه تعرض به کنسولگری ایران در سوریه است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی کشور گفت: تهدید های پوچ و واهی نتانیاهو و این رژیم پوشالی در هر گونه تعرض به کشور قطعا با برخورد و پاسخ دیگر ایران روبه رو می شود.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده و تحلیلگر سیاسی لبنان تعرض دانستن واکنش قانونی ایران علیه رژیم صهیونیستی از سوی برخی کشورهای غربی را از دورویی های بین المللی جهانی عنوان کرد.