شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۰:۰۹May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت رئیسه مجلس»

خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر رئیس جمهوری بعد از اتمام دوره خود باید از کار های که نتوانسته به سرانجام برساند، از مردم عذرخواهی کند.
عضو هیئت رئیسه مجلس نهم گفت: ما به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم؛ باید باور کنیم که مردم ولی نعمت ما هستند و فلسفه وجودی مسیولان خدمت به مردم است. خدایی نکند که ما فکر کنیم ارباب مردم هستیم.
ایسنا: شاهین محمد صادقی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد. شاهین محمد صادقی بعداز ظهر جمعه در جریان چهارمین روز از ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور در ستاد انتخابات کشور جهت کاندیداتوری در این انتخابات ثبت نام ...
روز پلاس   ۸ ساعت پیش    
عضو سابق هیئت رئیسه مجلس از ثبت نام علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 25 اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از نشست اعضای این کمیسیون با وزیر ورزش و جوانان برای بررسی شکایت نمایندگان از وی خبر داد. به گزارش تابناک ورزشی، حسین میرزایی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات این کمیسیون در هفته آینده ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس گفت: رانت برخی، در برگزاری انتخابات غیرشفاف شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت است تا ترکیب هیات مدیره های مدنظرشان را بر سرکار بیاورند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی فرارسیدن عید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس دلنوشته ای را به مناسبت انتخابات خطاب به مردم نوشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد امیرآبادی فراهانی در توییتی با انتشار متن قانون افزایش تعطیلی عید سعید فطر ، نوشت: با تبریک عیدسعید فطر، اعلام تعطیلات از وظایف دولت است. اما این قانون بازگو کننده تعطیل بودن روز شنبه نیست، چون تاکید بر تعطیلات اول و دوم شوال است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از اسپانسر انتخاباتی روحانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر با حضور امت مومن و خداجوی قم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مسجد مقدس جمکران اقامه شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی مغلطه نکنند که شورای نگهبان قانونگذاری می کند، این شورا هیچگاه قانونگذاری نکرده و نمی کند بلکه قانون را تفسیر کرده است. حفط حرمت شورای نگهبان حفظ حرمت نظام اسلامی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی بر لزوم وحدت انتخاباتی نیروهای جبهه انقلاب تاکید کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم با حمایت از تولید صنایع از وزارت نیرو درخواست دارد نسبت به تامین برق پایدار صنایع جدی باشد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی ضمن بیان درخواست لغو، تعویق و یا غیرحضوری کردن امتحانات پایه نهم و دوازدهم، از مسئولان، خواستار بررسی و پیگیری این مطالبه، از طرف دانش آموزان شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به سکوت سازمان های جهانی مدعی حقوق بشر و رسانه های غربی در مقابل فاجعه تروریستی دشت برچی کابل اشاره کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید محسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز بیانیه 211 نفر از نمایندگان در محکومیت جنایت تروریستی در افغانستان را قرائت کرد که به شرح زیر است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها به کارکنان اداری قوه قضائیه را اعلام وصول کرد.
عضو هیات رییسه مجلس گفت: در هفته آتی جلسات علنی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هفته آینده سه روز جلسه علنی خواهد داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باید پاسخ داده شود بودجه مورد نیاز برای تهیه فایل صوتی وزیر امور خارجه از کجا تامین شده است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر نماینده اصفهان به رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی درباره لزوم انتشار گزارش مالی صورت های مالی حسابرسی شده مجمع عمومی سازمان هدفمندی یارانه ها را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه نفوذ در سطح تصمیم گیران دولت دیده می شود، گفت:صاحبان مذاکرات الفبای دیپلماسی را هم نمی دادند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: برای پروژه فایل صوتی اظهارات وزیر امور خارجه اعتباراتی هزینه شده است، این در حالی است که در اصل 52 قانون اساسی بودجه سالانه کشور توسط مجلس تصویب و براساس اصل 53 تمامی پرداخت ها باید در حدود اعتبارات مصوب انجام شود ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با پیش قدم شدن تشکل های صنفی در احصاء موانع واحدهای تولیدی می توان سریع تر به مانع زدایی در تولید دست یافت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال اشتباه فاحش و خیانت بار وزارت امور خارجه که منجر به انتقال اطلاعات سری کشور به خارج کشور و انتشار در رسانه های بیگانه شده وزیر امور خارجه به عنوان رئیس تیم مذاکره کننده شایستگی پیگیری مذاکرات را از دست داده بنابراین در طرح مجلس پرونده به شورای عالی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به سکوت سازمان های جهانی مدعی حقوق بشر و رسانه های غربی در مقابل فاجعه تروریستی دشت برچی کابل اشاره کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شرق: مجلس یازدهمی ها بار دیگر نوک تیز پیکان حمله را به سمت ظریف و برجام نشانه رفته اند. بهارستانی ها که دل خوشی از برجام ندارند و تلاش بسیار داشتند تا ایران از این معاهده خارج شود و این گونه با افزایش فشار اقتصادی بر مردم زبان تند تری نسبت به گذشته برای نقد روحانی پیدا کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه گفت: طرح تسری فوق العاده خاص کارکنان سازمان زندان ها به کارکنان اداری قوه قضاییه تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد و به طور روزانه پیگیری ها ادامه دارد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - به نظر می رسد بررسی عملکرد اعتبارات خارج شمول، اعتبارات حوادث غیر مترقبه و مدیریت بحران ، اعتبارات کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی و کمکهای بلاعوض از حیث میزان اعتبارات و نحوه هزینه کرد آنها مناسب ترین محمل برای شفاف سازی بخصوص در انتهای سال 1395 است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۹    
حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دولت و تیم مذاکره کننده تلاش می کنند که به این مذاکرات تصویر غیر واقعی بدهند در حقیقت چیزی را به جامعه القا می کنند که واقعیت ندارد و صورتی نادرست از مذاکرات است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و تیم مذاکره کننده تلاش می کنند که به این مذاکرات تصویر غیر واقعی بدهند در حقیقت چیزی را به جامعه القا می کنند که واقعیت ندارد و صورتی نادرست از مذاکرات است.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرق: برخی می گویند انتخابات 1400 از بسیاری جهات شبیه به انتخابات 84 است که هر دو جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی محتمل است با چند نامزد وارد گود انتخابات شوند ...
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سه درخواست در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده که در جلسه کمیسیون امنیت ملی بررسی و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی تاکید کرد که رسیدگی به توزیع واکسن باید در اولویت های وزیر قرار گیرد نه در حاشیه .
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طرح حمایت از سرمایه گذاری خارجی ضد تحریمی یکشنبه تقدیم هیئت رئیسه شد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برجام با خسارت محض به کشور تحمیل شد و ما نگرانیم که نکند در مذاکرات وین هم قصه تلخ برجام تکرار شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هیچ تفاوتی بین دولت بایدن و ترامپ وجود ندارد، گفت: باید همه مذاکرات حتی قبل از برجام شفاف شود تا مردم در جریان جزئیات و نحوه دفاع دیپلمات ها قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طرح ساخت مسکن ارزان قیمت توسط شهرداری ها را اعلام وصول کرد.
برترین ها / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم: حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 اردیبهشت ) قوه مقننه و در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 152، 15 و 16 درباره تبیین سیاست خارجی کشورمان ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی تیم تحقیق و تفحص از فایل صوتی ظریف فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و نتیجه آن را جهت برخورد با متخلفان به قوه قضائیه ارائه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۶۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: سه درخواست درباره تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده است که در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی بررسی می شود و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح ساخت مسکن ارزان قیمت توسط شهرداری ها در جلسه علنی امروز خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از گفته های وزیر امور خارجه در فایل صوتی منتشر شده انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: نشست غیرعلنی امروز صبح مجلس برای بررسی دو موضوع مذاکرات وین و انتشار فایل صوتی ظریف وزیر امور خارجه برگزار شد.