یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۵۸Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت رئیسه مجلس»

میزان   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد رشیدی در جلسه علنی امروز مجلس 9 طرح و دو لایحه را به شرح زیر اعلام وصول کرد: - طرح اصلاح مواد 1 و 5 قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ...
عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی که با حضور وزیر امورخارجه برگزار شد، گفت: امیرعبداللهیان در این نشست به صراحت اعلام کرد که ایران در مذاکرات هسته ای اقدام در برابر اقدام را دنبال خواهد کرد.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران جزئیات جلسه غیرعلنی پارلمان را تشریح کرد.
سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت:طبق گفته وزیر امورخارجه کشورمان در راستای تحقق دیپلماسی اقتصادی قرار است به زودی 35 رایزن بازرگانی توسط وزیر امور خارجه و با هماهنگی دستگاه های ذیربط انتخاب شوند.
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید نظام الدین موسوی در حاشیه جلسه علنی با اشاره به جلسه غیر علنی امروز صبح مجلس با وزیر امورخارجه، در جمع خبرنگاران گفت: در طی ماه ها و هفته های اخیر در منطقه غرب آسیا و مخصوصا در همسایگی کشورمان تحولات و اتفاقات متعددی به وقوع پیوست که هم از نگاه مردم و هم از منظر سیاست خارجی ...
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به موضوع حسابرسی صحیح ترازنامه ها در طرح تحقیق و تفحص از بانک ها تاکید کرد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتشار تصویری از یک نیروی پلیس درحال دیکته گفتن به کودک کار،از خدمات نیروی انتظامی قدردانی کرد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به مصوبه مجلس و حذف امتیاز ویژه نمایندگان در اخذ پروانه وکالت اشاره کرد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به هجمه های اخیر برخی رسانه ها به مجلس یازدهم به بهانه محرمانه ماندن اموال مسئولان بعد از اعلام،اشاره کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰    
حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفت وگو با میزان، از حضور حسین امیرعبداللهیان در جلسه فردا (یکشنبه 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی خبر داد. وی تاکید کرد: وزیر امورخارجه در جلسه فردا گزارشی از تحولات منطقه به نمایندگان مجلس ارائه خواهد داد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه فردا در صحن مجلس حضور می یابد و گزارشی درباره تحولات منطقه به نمایندگان ارائه می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه فردا در صحن مجلس حضور می یابد و گزارشی درباره تحولات منطقه به نمایندگان ارائه می دهد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: آغاز شفاف سازی در مجلس می تواند نقطه شروعی برای شفافیت عملکرد دو قوه دیگر باشد؛ کما اینکه هم اکنون مذاکرات دستگاه های مختلف پخش زنده نمی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به هجمه های اخیر برخی رسانه ها به مجلس یازدهم به بهانه محرمانه ماندن اموال مسئولان،توئیتی را منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی،در توئیتی،شجاعت "جبلی" در انتخاب مدیران جوان و خلاق نویدبخش بازگشت مرجعیت خبری به رسانه ملی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: در مجلس نیز نیاز به این است که نوع بررسی بودجه های سالیانه کشور تغییر کند که برای همین منظور باید آئین نامه داخلی پارلمان تغییر کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تصمیمات اخیر هیئت رئیسه درباره تغییر نحوه دیدار وزرا با نمایندگان و خروج طرح های دارای بار مالی از دستور کار مجلس را تشریح کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز طی گفت وگویی با رد شایعات در فضای مجازی مبنی بر تصویب این قانون تاکید کرد که شایعات مطرح شده دروغ است و مجلس چنین مصوبه ای نداشته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تفاهم نامه ایران و چین هیچ تعهدی برای طرفین و جنبه اجرا ندارد؛ از این به بعد هر توافقنامه ای که در قالب این تفاهم نامه به امضای طرفین برسد در مجلس بررسی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نظام مسائل حکمرانی کشور باید مبتنی بر همکاری های فرابخشی و مشارکت گسترده مردمی حل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با رد شایعات در فضای مجازی مبنی بر تصویب قانونی برای محرمانه ماندن اموال مسئولان ضمن تشریح جزئیات طرح نظارت بر مقامات، مسئولان و کارگزاران در کمیسیون قضایی و حقوقی تاکید کرد که شایعات مطرح شده دروغ است و مجلس چنین مصوبه ای نداشته است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر استفاده از مربیان حرفه ای و کارکشته خارجی در کشور، گفت: کسی در استفاده از مربیان مطرح و با تجربه در امر ورزش مخالف نیست، ولی نباید از کادر سازی و تربیت نیرو برای اعتلای ورزش غفلت کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه شرق در مطلبی با عنوان سیاست مردانه بدون زنان؟ نوشت: در دولت رئیسی هم کلا نامی از وزیر زن به میان نیامد و حتی نگرانی هایی از انتخاب یک مرد برای معاونت امور زنان هم وجود داشت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس از بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای قدردانی از مقام معظم رهبری جهت حمایت از صنعت لوازم خانگی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به موضوع حمایت از برنج کاران در فصل برداشت برنج از سوی وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۴    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تصویب طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 54 نماینده به وزیر اقتصاد درباره ضرورت اجرای بخشودگی جرائم دیرکرد وام های زیر صد میلیون تومان را قرائت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق وعده قالیباف قرار است روز یکشنبه تقاضای بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس رسیدگی شود.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به طولانی شدن بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار، اولویت رسیدگی به لایحه رتبه بندی در جلسه امروز قرار نگرفت، ولی طبق وعده رئیس مجلس روز یکشنبه هفته آتی این لایحه در صحن مجلس بررسی خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: ایران برای حفظ ثبات در منطقه هزینه های زیادی متحمل شده و اجازه تعدی به منافع ملی و امنیت خود را نمی دهد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان متقاضی بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان امروز(چهارشنبه) در محل هیئت رئیسه مجلس تجمع کرده و خواستار تعیین تکلیف این درخواست خود شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه علنی امروز مجلس با حضور 203 نفر از نمایندگان و به ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد. نمایندگان در ابتدای این جلسه به بررسی مواد باقی مانده طرح تسهیل در صدور مجوز های کسب و کار پرداختند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بابل- عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم یکپارچه از طرح رتبه بندی معلمان کشور حمایت می کند، گفت: این طرح در کمیسیون آموزش نهایی شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به ارسال نامه به رئیس بانک مرکزی درباره عدم همکاری بانک ها در زمینه وام ازدواج اشاره کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد که روزهای سه شنبه مجلس به قرائت گزارش های نظارتی اختصاص خواهد داشت و بر همین منوال دیروز سه گزارش نظارتی از تخلفات دولت قبل در صحن علنی قرائت شد که به تخلفات بودجه ای دولت قبل، ظلم و اجحاف در مورد دانشجویان بورسیه و استنکاف از اجرای قانون اختصاص داشت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد که روزهای سه شنبه مجلس به قرائت گزارش های نظارتی اختصاص خواهد داشت و بر همین منوال دیروز سه گزارش نظارتی از تخلفات دولت قبل در صحن علنی قرائت شد که به تخلفات بودجه ای دولت قبل، ظلم و اجحاف در مورد دانشجویان بورسیه و استنکاف از اجرای قانون اختصاص داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر بود حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشور روز چهارشنبه در نشست علنی و غیرعلنی مجلس حضور پیدا کند، اما با توجه به برنامه ای که برای وزیر پیش آمده است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد وحیدی طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: براساس ماده 22، 23 و 24 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، رئیس مجلس و هیئت رئیسه در قبال انجام وظایف خود مسئول هستند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کرسنت و توتال زیان های زیادی به کشور وارد کرده است و زنگنه باید پاسخگوی اقدامات خود باشد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد رشیدی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از سازمان قرآنی دانشگاهیان بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار و حقوق معوق کارگران با همکاری بانکها پرداخت می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس به بیان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت معرفی گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت آموزش و پرورش پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره کارشکنی های دولت قبل ،به خصوص زنگنه و ظریف پرداخت.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی چون ظریف باید پاسخگوی قصور و ترک فعل خود باشند و ما گزارش تخلف آنان را به دستگاه قضا ارائه می دهیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز (سه شنبه 20 مهر) که مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات گزارش تفریغ بودجه سال 1399 را به نمایندگان ارائه کرد ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار و حقوق معوق کارگران با همکاری بانک ها پرداخت می شود. ...