چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۱۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت رئیسه مجلس»

خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص جبران خلأ جدی در حوزه مطالعات زیارت گفت: زیارت از آن دسته موضوعاتی است که در مطالعات علوم اجتماعی ایران مغفول مانده است، در حالی که مطالعات زیارت را نه به معنای توریستی بلکه به معنای مدل بومی باید مورد توجه قرار دهیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۳    
تصاویری از بازدید بهادری جهرمی، سخنگوی دولت و امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس از غرفه قدس
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت وگو با خبرنگاران تسنیم درباره عملکرد مجلس یازدهم و برخی مصوبات از جمله لایحه حجاب و سربازی حزفه ای ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس در توئیتی نوشت: هیئت رئیسه مجلس نباید بسادگی و سکوت از کنار ربایش اطلاعاتی اخیر از مجلس بگذرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه های تخصصی مانند میراث آریا به خوبی توانسته اند جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی ایران را معرفی کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : این امکان وجود دارد که باهنر رئیس یا جزء هیئت رئیسه مجلس آینده باشد. بهر حال با سوابقی که باهنر داشته، در این طراز مطرح می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۱    
بخشی از گفت و گو خبر آنلاین با مصطفی پور محمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز ، را بخمانید : پورمحمدی مجلس لاریجانی را موفق تر از مجلس قالیباف می داند و می گوید: این امکان وجود دارد که باهنر رئیس یا جزء هیئت رئیسه مجلس آینده باشد. بهر حال با سوابقی که باهنر داشته، در [...]
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز مجلس لاریجانی را موفق تر از مجلس قالیباف می داند و می گوید: این امکان وجود دارد که باهنر رئیس یا جزء هیئت رئیسه مجلس آینده باشد. بهر حال با سوابقی که باهنر داشته، در این طراز مطرح می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی و انتقال اموال بابک زنجانی به داخل کشور کار بزرگی بود که نشانه ای از درایت رئیس دستگاه قضا و تیم همراه وی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور در انتخابات 11 اسفند، عمل صالح و بیعت مجدد با امام راحل و شهداست.
سلام نو / شعار سال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی هک سایت مجلس شورای اسلامی و خبرگزاری خانه ملت، میزان حقوق نمایندگان مجلس در سال 1402 را منتشر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که تحت عنوان اطلاعات هک شده در فضای مجازی و توسط برخی رسانه های خارج از کشور منتشر شده ، مخدوش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۸۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ضمن رد اعداد غیرواقعی که درباره حقوق نمایندگان مطرح می شود گفت: در پی حمله سایبری که به سایت مجلس انجام شد، برخی تصاویر منتسب به اسناد مجلس در فضای مجازی منتشر شده که کذب است.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۲    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بحث مدیریت تعارض منافع موضوعی بسیار موثری در شفافیت و مبارزه با فساد بود که متاسفانه هیئت رئیسه مجلس به آن توجه نکرد و به صحن نیاورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: همزمان با پرداخت تسهیلات ساخت و همکاری بانک ها، مدت زمان انتظار برای تحویل واحد های نهضت ملی مسکن کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هدف از ارائه لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم این است که کشور به سمت عدالت مالیاتی و تولید رشد سوق پیدا کند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها قابل قبول است گفت: در انتخابات پیش رو از همه سلیقه ها نماینده وجود دارد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۶:۲۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: جدایی و فاصله مردم از دشمنان در حال رخ دادن است و امروز همه می دانند دشمنان به دنبال تجزیه ایران عزیز و بر هم زدن آرامش و امنیت کشور هستند، اتفاقات منطقه و جهان اسلام به وضوح این مسئله را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طبق قانون جهش تولید مسکن باید تمامی بانک ها 20درصد از تسهیلات خود را به حوزه مسکن اختصاص دهند که در صورت تخلف جریمه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس برای بررسی گزارش شورای نگهبان درباره بودجه سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: جمهوری اسلامی امانت شهدا و امام است و خانواده شهدا باید پیشتاز دنبال کردن راه شهدا باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح قانون نظام وظیفه آمار سربازان فراری را کاهش داد، گفت: در پی ورود مجلس به معیشت و افزایش قابل توجه میانگین دریافتی سربازان آمار فرار از سربازی کاهش قابل توجهی یافته است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش قوه قضاییه برای وصول 20 هزار و هشتصد میلیارد تومان از مطالبات شرکت ملی گاز ایران بیان کرد: امیدوارم این موضوع برای مابقی مطالبات دستگاه های کلان آب و برق نیز اتفاق بیفتد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی درگذشت امیر سرتیپ "غضنفر آذرفر"فرمانده اسبق لشکر 64 ارومیه و فاتح عملیات کربلای 7 را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دومین اقدامی که در افزایش مشارکت مردمی در انتخابات تاثیر گذار است، مربوط به تلاش هایی است که دولت باید انجام دهد؛ بعضی از این کارها ممکن است اثرات وضعی اش بلندمدت باشد و دولت باید تبیین کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به دستور تکمیل پل راهبردی خلیج فارس از سوی رئیس جمهوری اشاره کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
هم زمان محسن پیرهادی نماینده تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس نیز طرح تعطیلی شنبه ها به جای پنج شنبه ها را تقدیم مجلس کرد که این طرح هم به کمیسیون اجتماعی ارجاع و مقرر شد این طرح و لایحه با هم بررسی و در قالب یک لایحه ارائه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانات مقام معظم رهبری درباره دهه 90 در کشور اشاره کرد.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: وقتی دولت این اجازه را می دهد که دستگاه های خدمات رسان این افزایش قیمت را اعمال کنند، عملا خلاف برنامه هفتم توسعه عمل کرده اند؛ چرا که در برنامه هفتم توسعه رویکرد نمایندگان عدم افزایش قیمت هرگونه کالا و خدمات بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر موضوع حفاظت از داده ها گفت: باید آیین نامه ای از سوی پلیس فتا، وزارتخانه ها، شورا های عالی فضای مجازی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و ... طراحی و تدوین شود و پایه اصلی همان قانونی باشد که مجلس تصویب می کند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: برگزاری انتخابات سالم، امن و پرشور همت و تلاش جمعی را می طلبد که مسئولان برگزارکننده یک نقش دارند و عموم مردم نیز در دعوت دیگران به این عرصه مأموریت دیگری خواهند داشت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: حاکمیت عالی ترین و ظریف ترین مسائل فلسفه سیاسی است که شامل دو رکن مشروعیت و قدرت است. جمهوری اسلامی مشروعیت خود را از ولایت فقیه می گیرد و قدرت خود را از انتخابات.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تونل های مقاومت در نوار غزه اشاره کرد.
هورگان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در مجلس مصوب شده که حداقل حقوق سرباز مجرد در سال آینده 60 درصد دریافتی پایور باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: برگزاری انتخابات سالم، امن و پرشور همت و تلاش جمعی را می طلبد که مسئولان برگزار کننده یک نقش دارند و عموم مردم نیز در دعوت دیگران به این عرصه مأموریت دیگری خواهند داشت.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فاش نیوز - درباره سرلیستی طیف مدعیان اعتدال و اصلاحات در تهران، اختلاف نظر وجود دارد. در حالی که برخی اصلاح طلبان گفته اند علی مطهری سر لیست خوبی است، حزب اعتدال و توسعه از دبیرکل خود یعنی نوبخت حمایت می کند. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر جهاد کشاورزی با 28 امضا تقدیم هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۱    
پایگاه خبری هشت صبح : باشگاه خبرنگاران: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، افزایش تعطیلات کشور را پاسخ به مطالبه جامعه دانست. محسن پیرهادی، نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس در پیامی در فضای مجازی نوشت ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به انتخابات مجلس، روز گذشته محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس به این جمله که برخی تصور می کنند اجرای مصوبه حجاب و عفاف به بعد از انتخابات موکول شود واکنش نشان داده و از پیگیری هیئت رئیسه مجلس برای به نتیجه رسیدن لایحه حجاب و عفاف خبر داد و اعلام کرد که مجلس اصرار دارد که این لایحه به سرعت به ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی افزایش تعطیلات را پاسخ به مطالبه جامعه دانست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۵۳ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح شفافیت قوای سه گانه خبر داد و گفت: این قانون به زودی ابلاغ می شود. به گزارش شفقنا از مهر، آقای محمد رشیدی، با اشاره به رفع مجدد ایرادات شورای نگهبان در طرح شفافیت قوای سه گانه، گفت: همان طور که به مردم قول داده بودیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قانون کاهش مدت خدمت سربازی قید خاصی ندارد که بگوییم فقط برای یک قشر یا دسته خاص است، چون همگانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس توضیحاتی درباره موافقت مجلس با کاهش 3 ماهه خدمت سربازی ارائه کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح، نمایندگان مجلس مصوب کردند حداقل حقوق سرباز متاهل در مناطق عملیاتی در سال آینده 9 میلیون تومان تعیین شد. محسن دهنوی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس مصوب کردیم حداقل حقوق سرباز مجرد در سال آینده 60 درصد دریافتی پایور باشد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به واکنش نتانیاهو درباره رای دیوان لاهه به نسل کشی اسرائیل در غزه،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۹    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تعطیلی ابرکارخانه نساجی پارسیلون خرم آباد اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی از مهار کامل آتش بیمارستان گاندی قدردانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۹۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در رشته توئیتی به جلسه کارشناسی با حضور دکتر قالیباف و سردار باقری برای رفع ابهام از مصوبه مجلس مبنی بر اصلاح سربازی در برنامه هفتم اشاره کرد.
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به توافق ستاد کل نیروهای مسلح با رییس مجلس در لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: طبق این توافق میانگین خدمت سربازی با احتساب دوره آموزشی به 14 ماه خواهد رسید.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دهنوی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس مصوب کردیم حداقل حقوق سرباز مجرد در سال آینده 60 درصد دریافتی پایور باشد.