سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۱:۱۵Oct 2020 20

جدیدترین‌های «هیئت رئیسه مجلس»

 
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز شورای هماهنگی مجلس با روسای کمیسیون های تخصصی مقرر شد، گزارش نهایی طرح اصلاح ساختار بودجه در جلسه آینده این شورا مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره تصویب یک فوریت طرح حمایت مالی از افشاکنندگان فساد گفت: طرح حمایت مالی از افشاکنندگان فساد بسیار روشن و قابل احصاست و امیدوارم بزودی با تبدیل به قانون، مسیر نه فقط در بحث حمایت مالی که در تمام زمینه ها برای افشاکنندگان فساد فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
یازدهمین جلسه شورای هماهنگی کمیسیون ها و اعضای هیئت رئیسه مجلس صبح امروز به ریاست رئیس مجلس برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام خانه ملت، یازدهمین جلسه شورای هماهنگی رؤسای کمیسیون ها و هیئت رئیسه مجلس صبح امروز دوشنبه (28 مهرماه ) با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار استفاده حداکثری قوه مجریه از ظرفیتهای داخلی برای رفع چالش های اقتصادی کشور شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تا پیش از این بر سر مجلس در بررسی بودجه شرکت ها کلاه گذاشته می شد باید تدبیری شود تا امسال در مقوله بودجه شرکت های دولتی سر مجلس کلاه نرود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
از ساعت 6 صبح امروز یازدهمین جلسه شورای هماهنگی روسای کمیسیون ها و اعضای هیئت رئیسه مجلس به ریاست اقای محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی اغاز شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان با بیان اینکه نظام اسلامی در این 41 سال از قومی که خود را عقلا می نامد، آسیب دیده، گفت: این قوم در لوای عقلانیت می گویند تنش زدایی کنیم و بعد در قالب تنش زدایی، تسلیم دشمن شدن و باج دادن به آن را عملیاتی کرده اند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۸    
در ماه های گذشته از عمر مجلس یازدهم، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بارها از سوی سایر نمایندگان به دلایل گوناگون مورد انتقاد قرار گرفته است. دیروز نیز، در جلسه علنی مجلس ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:حدود یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کرونا برداشت شد، اما وزیر بهداشت می گوید تنها 27 درصد آن تخصیص داده شده است، آیا زمان ورود دیوان محاسبات نیست. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس معتقد است ارتباط بی واسطه نمایندگان با مردم زمینه ساز رفع مشکلات کشور است زیرا وکلای مردم در خانه ملت بدون واسطه معضلات را لمس کرده و در جریان تقنین و قانونگذاری در راستای رفع مشکلات رای خواهند داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه فساد سیستماتیک در کشور وجود ندارد، گفت: قوانین مربوط به سوت زنی و افشای فساد در بسیاری از کشورهای جهان مطرح است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه حدود یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کرونا برداشت شد، اما وزیر بهداشت می گوید تنها 27 درصد آن به آنها تخصیص داده شده است خواستار ورود دیوان محاسبات به این موضوع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۲    
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم با بیان اینکه همچنان حقوقی های نجومی در دستگاه پرداخت می شود و این موضوع متوقف نشده بلکه مخفی شد؛ گفت: دولت عملا از اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم امتناع کرد و این قانون عملاً اجرا نشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید محسن دهنوی در جلسه علنی امروز مجلس موارد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد: - طرح تبدیل نظام انتخابات اکثریتی به تناسبی در حوزه های چند نمایندگی مجلس شورای اسلامی. - طرح اصلاح بند (ب) ماده (6) قانون برنامه ششم توسعه. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز 8 سوال از وزیر امور خارجه را اعلام وصول کرد.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
راه دانا: پس از انتشار فیش حقوق های نجومی در اردیبهشت ماه 95؛ مقرر شد با مدیران نجومی بگیر برخورد شود و دیگر شاهد چنین رویه ای نباشیم؛ اما براساس شنیده های خبرنگار راه دانا حقوق های نجومی همچنان پرداخت می شود و ظاهرا نظارتی هم از سوی دستگاه های نظار اعمال نمی شود. ...
برترین ها / تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
انتخاب: نماینده اراک گفت: برخی نمایندگان موضوع استیضاح آقای روحانی را دنبال می کنند که اگر مطرح شود، آقای روحانی از این مجلس نمی تواند رای کفایت را دریافت کند ولی هیات رییسه اجازه چنین کاری را نمی دهد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
برترین ها: سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر، نوشت: جزئیات هر نوع صادرات و ترانزیت دارو به عراق توسط دستگاه های مسئول اعم از وزارت بهداشت و گمرک به طور شفاف به اطلاع مردم برسد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه کار رئیس جمهور از رها کردن کشور گذشته و با تحقیر، کسانی را که درصدد جبران کم کاری دولت هستند را مسخره می کند، گفت: کشور با توکل و همت جهادی قابل اداره است نه کرنش به کدخدا.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
این روزها که کشور با مشکلات اقتصادی و سختی های ناشی از بحران کرونا روبروست، برخی نمایندگان مجلس بی توجه به تذکرات رهبری، همچنان ادبیات تند و زننده ای علیه مسئولان بویژه رئیس جمهوری به کار می برند. برخی از طیف اصولگرایی معتقدند هیات رئیسه مجلس باید تذکرات علنی به این افراد بدهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس معتقد است که شفافیت آرای نمایندگان اعتماد عمومی را بالا می برد و موجب نظارت عمومی بر وکلای ملت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: طرح سوال از وزرای کشور، اقتصاد و راه به دلیل اجرایی نشدن مفاد قانون تسهیل ازدواج جوانان تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۶    
جلسه شورای اداری شهرستان رامیان با حضور دکتر محسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، مهندس صادقلو فرماندار رامیان، مهندس کوهساری نماینده مردم شهرستان های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: صندوق بین المللی پول باید پاسخ روشنی به درخواست ایران برای دریافت وام پنج میلیارد دلاری جهت مقابله با کرونا دهد و مستقل از آمریکا عمل کند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۴    
نشست مشترک مهندس صادقلو فرماندار شهرستان رامیان با دکتر دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، مهندس کوهساری نماینده مردم شهرستان های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه شهرستان رامیان و گروه های جهادی مستقر در مناطق زلزله زده رامیان برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
باحضور دکتر محسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، مهندس غراوی معاون عمرانی استاندار گلستان، مهندس صادقلو فرماندار شهرستان رامیان، مهندس کوهساری نماینده مردم شهرستان های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استانی و شهرستانی اولین واحد ساخته شده توسط بنیاد مسکن در روستای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: گروه های دوستی پارلمانی برای نحوه فعالیت خود هیچ گونه شیوه نامه مشخصی ندارند و این خلأ از ابتدای تشکیل گروه ها در مجلس وجود داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: بورس بر اساس آنچه که معقول است رشد خواهد کرد و به نظر می رسد با یک تشکلی از خرده سهام داران در بورس قوت و پشتیبانی خوبی از آنها به عمل آید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از روند بررسی طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس خبر داد و گفت: تلاش نمایندگان در مسیر اصلاح آیین نامه داخلی مجلس، افزایش کارایی و چالاکی قوه مقننه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم ساخت سریع منازل آسیب دیده در زلزله شهرستان رامیان، گفت: فعلا و تا قبل از تخصیص اعتبارات ابلاغی 10 میلیارد تومان از تنخواه سازمان مدیریت بحران اخذ خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تماس تلفنی با عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از پوشش 100 درصدی تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در شهر و روستاهای استان گلستان خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس درباره بازدیدهای نظارتی رؤسای قوه قضائیه و مقننه در صفحه شخصی خود در توئیتر مطلبی به شرح زیر نوشت: ملموس شدن نتایج ⁧‫سفرهای نظارتی‬⁩ روسای محترم قوای مقننه و قضاییه می تواند نقطه تفاوت با گذشته باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رامیان- اولین واحد مسکونی بازسازی شده زلزله رامیان با حضور سید محسن دهنوی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۰    
گروه استان ها- نخستین واحد مسکونی بازسازی شده از زلزله رامیان ظهر امروز با حضور یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه طرح مجلس برای عرضه قیمت خودرو در بورس هنوز نهایی نشده است، گفت: ابعاد این طرح باید سنجیده شود چرا که که عده ای دلال می توانند با پول های کلان وارد بازار بورس خودرو شوند و نگذارند که مردم صاحب خودرو شوند و در مقابل، عده ای دیگر سودهای کلانی را به جیب بزنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کارکنان افتخاری شوراهای حل اختلاف بابت خدمتی که به مردم ارائه می کنند بر اساس قانون اداره کار، حقوق ثابت دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس از تعیین تکلیف کمیسیون های نمایندگان جدید بعد از پایان سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه خبر داد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۸    
رییس مجلس خبرگان با بیان اینکه حضور سفیر انگلستان در تجمع مقابل دانشگاه امیرکبیر عجیب است، اظهار کرد: باید با برخورد جدی این فرد را به عنوان عنصر نامطلوب از کشور بیرون کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سطح و حجم نقدینگی و گردش مالی که در شرکت های آبفای شهری و روستایی در جریان است به مدیریت اجازه می دهد که مشکلات روستایی را با سرعت برطرف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۹    
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: در برخی از مقاطع و مدیران عالی کشور عقلانیت حاکم نیست و مسئولی که بر اساس عقلانیت فکر نکند و به توانمندی های کشور هم واقف نباشد، ترس او را خواهد گرفت و در این صورت هیچ کار مثبتی نمی تواند انجام دهد.
برترین ها / تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که طرحی جامع جهت اصلاح ساختار فعلی سربازی در مجلس ارائه خواهد شد. سید محسن دهنوی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: فرآیند فعلی سربازی، آسیب های زیادی به همراه داشته و موجب اتلاف عمر جوانان شده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تدوین آیین داخلی مجلس یازدهم از ارسال طرح شفافیت آرای نمایندگان به هیئت رئیسه برای بررسی در صحن خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی معرفی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ساختار سربازی نیاز به اصلاح دارد، گفت: با جمع آوری نظرات متخصصان و ایده های مردمی، طرحی جامع جهت اصلاح ساختار فعلی سربازی ارائه خواهیم کرد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی را در مجلس آماده کردیم که در صورت تصویب در صحن علنی و تبدیل شدن به قانون مسئولان در بخش های مختلف نسبت به عدم انجام وظایف و یا تصمیم گیری های ناصحیح که موجب خسارات به کشور و ملت است، پاسخگو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه سازمان هواپیمایی چرا باید به این راحتی و سَرخود برای خودشان نرخ تعیین و اعلام کنند گفت: دولت نباید کسری بودجه خود را از جیب مردم تامین کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مسئولان نباید آدرس غلط به مردم بدهند گفت: دست اندرکارانی که با گرانی ها و تورم مردم را بدبین و بی اعتنا کرده اند باید هر چه زودتر از مردم عذرخواهی کنند.