یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۳۱Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص مصلحت نظام»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : سخنگوی شورای نگهبان در شرایطی از رفع ابهامات و ایرادات طرح واردات مشروط خودرو در مجلس و موافقت با این مصوبه در جلسه اخیر این شورا خبر داده که هنوز مصوبه نهایی در این زمینه از سوی شورا اعلام نشده است ...
کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان می گوید هیئت عالی نظارت بر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایراداتی از جهت سیاست های کلی نظام به طرح سامان دهی صنعت خودرو داشت که باید آن را به مجلس منتقل کنیم اما شورای نگهبان نسبت به این طرح ایراد و ابهامی ندارد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۳    
آقای سید احمد رسولی نژاد نماینده مجلس به بررسی روند فانون گذاری مجلس در مورد طرح واردات خودرو پرداخت.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از اتاق ایران، امروز هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در یک گفتگوی تلویزیونی از تأیید مصوبه مجلس درباره آزادسازی مشروط واردات خودرو خبر داد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در گفت وگو با میزان، در آستانه 16 آذر روز دانشجو ، گفت: روز دانشجو، یادآور شهادت سه دانشجوی انقلابی ایران در 16 آذر سال 1332 به دست رژیم شاه، حدود چهار ماه پس از کودتای 28 مرداد همان سال در دانشگاه تهران است. ...
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان در یک مصاحبه زنده با شبکه خبر صدا و سیما اعلام کرد که در مورد طرح ساماندهی بازار خودرو و همچنین بحث واردات خودرو، 3 ابهام وجود داشت که با تغییرات انجام شده، این طرح مجدداً مورد بررسی قرار گرفت و حال شورای نگهبان هیچ ایراد و یا ابهامی ندارد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هادی طحان نظیف با اشاره به طرح ساماندهی صنعت خودرو در شورای نگهبان ، گفت: ماده چهار این طرح شامل واردات خودرو به ازای صادرات قطعات خودرو و سایر کالا ها و خدمات مرتبط با انواع صنایع محرکه بود که در جلسه اخیر شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از نظر فقها از زمان مرحوم سیدیزدی(صاحب عروة) بیمه مورد توجه علما بوده و بیمه های زیادی جریان داشته و برخی از انواع آن مورد مناقشه بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: غربی ها گمان می کردند دست مذاکره کنندگان ما خالی است اما می بینیم که با قدرت در برابر غربی ها خواهند ایستاده اند، البته آمریکایی ها نقض عهد کردند و مذاکرات را تحریم کردند و این یک ننگ برای آنهاست.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
منطقه آزاد در استان اردبیل به تصویب رسید اما محدوده اصلی آن در هاله ای از ابهام است این بخشی از یادداشت سلیمان علیزاده فعال اجتماعی اردبیل است که در بازار به رشته تحریر درآمده است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده پیشین مجلس که از چهره های مهم اصولگرا به شمار می آید، وارد گود شد و حرفی را زد که بسیاری از رسانه ها و ناظران می خواستند بگویند، اما جایگاهش را نداشتند؛ عواقب خطرناک حذف ارز چهارهزارو 200 تومانی.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه ای هشدارآمیز به روسای قوای سه گانه، کنار گذاشتن ارز 4200 تومانی را بحران زا دانست .
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۰    
برچسب ها احمد توکلی ارسال نامه ای به روسای قوای سه گانه بحران اقتصادی کنار گذاشتن ارز 4200 تومانی برچسب ها
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۷۳ سایت دیگر  
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه ای هشدارآمیز به روسای قوای سه گانه، کنار گذاشتن ارز 4200 تومانی را با تصمیمات اتخاذ شده فعلی بحران زا دانست و برای آن تبعاتی را متصور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: پیشنهاد می شود در هر استان یک رایزن صادراتی برای اتصال به وزارت خارجه و بازرگانان تعیین شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران حامی و پشتیبان تیم مذاکره کننده هسته ای است، گفت: در شرایط فعلی باید همه کمک کنند تا تیم مذاکره کننده با قدرت بتواند مواضع خود را بیان کرده و گفت و گوها را به نتیجه برسانند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به مناسب روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس از توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سومین رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور بابک نگاهداری تقدیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چه موضوع خشکسالی که طبیعی است، چه برداشت های غیرمجاز از آب های زیرزمینی و چه شکل گیری صنایع با مصرف بالای آب در استان هایی نظیر اصفهان، همگی منجر به شکل گیری وضعیت فعلی شده است.
خبرآنلاین: برخلاف تحریف برخی رسانه ها، دستور رهبری درباره بازنگری حکم قضایی متهمان پرونده بانک مرکزی، منحصر به یک نفر نیست بلکه شامل سه نفر ، یعنی ولی الله سیف (رئیس) و هر دو معاون او، احمد عراقچی و فرشاد حیدری است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: نظام تصمیم گرفته است که مذاکرات ادامه پیدا کند، اما گفتیم که مذاکره هدف ما نیست. تحریم ها باید کاملاً لغو شود تا ما هم به تعهدات کامل خود به برجام بازگردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر اردشیر مطهری نماینده گرمسار را تسلیت گفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم با اشاره به اثرات بحران کم آبی بر محیط زیست و چگونگی مواجه حاکمیت با اعتراضات مردمی در این زمینه، اظهار کرد: مشکل کم آبی در کشور ما مشکلی است که حداقل دو دهه از شکل گیری آن می گذرد. پس موضوع جدیدی نیست و امروز با آن مواجه نشده ایم. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۲    
هر چند مصوبه واردات خودرو در ازای صادرات هنوز در پیچ و خم تایید شورای نگهبان و هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد با این حال برخی فعالان صنعت قطعه برای صادرات صوری دست به کار شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه لازمه رشد و جهش تولید، پیدا کردن بازارهای صادراتی است، افزود: وزارت صمت با تعیین رایزن صادراتی در هر استان باید کمک کار فعالان تولید در پیدا کردن بازارهای هدف باشد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عصر ایران: روزانه یک هزار نفر عراقی به مشهد وارد می شوند، فقط در ماه آبان 30 هزار عراقی به این شهر سفر کردند. اینک با تازه ترین توافق آژانس های ایرانی و عراقی، هر عراقی با پرداخت دست کم 20 دلار می تواند تور مشهد بخرد. ...
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اکو ایران : رهبر انقلاب در هامش نامه داود دانش جعفری به ایشان خطاب به رئیس قوه قضائیه تاکید کرده اند:مبادا حکم جائرانه ای برای این افراد صادر شود و دقت کنید که اجرای جائرانه هم اتفاق نیفتد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو گفت و گو، دکتر محمد مونسان عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر، عضو هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران و عضو کمیته توسعه منطقه ای و دریامحور مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت روز نیروی دریایی با برنامه گفتگوی علمی در مورد ساخت و تعمیر کشتی ها و شناورهای دریایی در کشورمان مصاحبه ...
هر چند مصوبه واردات خودرو در ازای صادرات هنوز در پیچ و خم تایید شورای نگهبان و هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد با این حال برخی فعالان صنعت قطعه برای صادرات صوری دست به کار شده اند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۹    
آقایان عیسی بزرگ زاده مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان منابع آب و تلفیق بودجه و فریبرز محمدی رئیس کمیته آمایش سرزمین مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه نبض کشاورزی به بررسی اهمیت آمایش سرزمینی در کشاورزی و استفاده بهینه از منابع آبی کشور پرداختند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مدیران شهری باید بتوانند افراد ثروتمند شهر را برای سرمایه گذاری جذب کنند و شرایط سرمایه گذاری برای این افراد تسهیل و برخورد مناسب با سرمایه گذار داخلی انجام شود. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، گفتنی است آیت الله محسن مجتهد شبستری نماینده مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر چهارشنبه 26 آبان بر اثر سکته در 84 سالگی دعوت حق را لبیک گفت. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام به روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، اولین نشست مشترک مراکز تحقیقات استراتژیک کشور در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزارشد. بابک نگاهداری در این نشست پیشنهاد تشکیل کنسرسیوم مشترک مراکز پژوهشی کشور را مطرح کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در ماه های اخیر و همزمان با تغییر دولت، خبرهای کمتری در مورد مجمع تشخیص مصلحت نظام به گوش می رسد. نهادی که در سال های پیش از پررنگ ترین نهادهای کشور بود و سرخط خبرها را از آن خود می کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله مجتهد شبستری عضو فقید مجلس خبرگان رهبری ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده سابق ولی فقیه در آذربایجان شرقی، روز پنجشنبه، چهارم آذرماه، با حضور علما، روحانیون و اقشار مردم در مصلی اعظم امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد .
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با همشهری: رفتن آقای رئیسی، آقای مخبر و وزرا و... به میان مردم خیلی کار خوبی است و سرمایه اجتماعی را اضافه می کند، اما همه کار این نیست. دولت اگر نتوانست کارها را انجام دهد، نباید همه چیز را گردن دولت گذشته بیندازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: بازپس گیری ارزی که به مصرف صحیح نرسیده است و توزیع آن بین آحاد مردم، از موثرترین اقداماتی است که باید با دقت پیگیری شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسان و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با روزنامه همشهری گفت: اینکه ما بگوییم همه تحریم ها باید برداشته شود تا ما مسائل هسته ای را حل کنیم، فکر نمی کنم به نتیجه برسد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید میان آرمان ها و ارزش های کلان مشهد، پیوندی حاصل شود تا بتوانیم تعارض ها را حل کرده و این شهر را به الگویی با نظام درست و استراتژی جامع برای سایر شهرها تبدیل کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۲۷    
اقتصادنیوز: سخنگوی شورای نگهبان گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام طرح سامان دهی صنعت خودرو را مغایر با سیاست های کلی نظام اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در دهمین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جاری، موادی از آیین نامه داخلی مجمع بررسی و به تصویب اعضا رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح سامان دهی بازار خودرو در جلسه امروز شورای نگهبان بررسی نشد و رسیدگی به آن به هفته بعد موکول شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۴۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اختصاص بیش از 57 میلیارد دلار ارز با قیمت 4200 تومان در چند سال گذشته، خواستار همکاری سه قوه برای بررسی فرجام تحقق این تخصیص و همچنین برخورد قانونی و قضایی با گیرندگان متخلف این منابع شد.
صبای سلامت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت با هدف توانمند سازی محلات به دنبال تقویت مراکز خدمات بهداشتی و درمانی در محلات کشور است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صبای سلامت ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه موضوعات درمانی و پزشکی از مهم ترین نیازهای ساکنین محلات است ...
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵    
شیوا نیک وظیفه- روز گذشته نشست رویداد استراتژیک با محوریت چشم انداز فولاد ایران و واکاوی فرصتها و چالش های این حوزه توسط اندیشکده سیاست گذاری و مطالعات صنعت و معدن وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور فعالان و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران: سیدابراهیم رئیسی درحالی صحبت از گشایش های اقتصادی می کند، حال آنکه به استناد نظر کارشناسان و گزارش های مردمی وضع اقتصادی بدتر شده که بهتر نشده است، برخی مواضع رئیس جمهور را پالسی به مذاکرات وین می دانند تا برخلاف حسن روحانی که در آستانه مذاکرات از کمبودها سخن می گفت ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر یاسر برخورداری پژوهشگر تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه رویداد رادیو گفت وگو درمورد مذاکرات 8 آذر وین اظهار کرد: شکل و محتوای مذاکره در محیط روابط بین الملل به این صورت است که کشورها بر اساس منافع فراملی و فرامنطقه ای وارد شده و بحث های خود را پیگیری می کنند. ...
خبرآنلاین: حسن عباسی رییس اندیشکده یقین و تئوریسین اصلی جریان پایداری در بخشی از اظهاراتش درباره دانشگاه امام صادق(ع) که در ویدیویی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پخش شده است، گفت: کل اعضای هیئت علمی اقتصاد دانشگاه امام صادق در بیست سال گذشته از مسئولین اقتصادی کشور بودند ...