شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۲:۴۰Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص مصلحت نظام»

کبنا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری هنوز به تایید این شورا نرسیده است و تا زمانی که مجمع تشخیص مصلحت نظام در این رابطه به شورای نگهبان اعلام نظر نکند، این شورا قادر به تایید مصوبات مجلس یازدهم در این راستا نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از اذعان آمریکا به ناکامی در مداخله نظامی در افغانستان و تصمیم برای خروج از این کشور ابراز خرسندی کرد.
رویداد 24   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی مسئولین دولت باید محاکمه شوند، گفت: آقای روحانی دولت را با میلیاردها تومان قرض و خالی کردن خزانه، تحویل دولت بعدی می دهد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آقای روحانی دولت را با میلیاردها تومان قرض و خالی کردن خزانه و آسیب جدی به زیرساخت های تولید ملی تحویل دولت بعدی می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: تبلیغات طبق قانون زمان خودش را دارد و با آن اقتضائات باید انجام شود.
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: یک ماه پیش که به دولت پیشنهاد دادم برای رفع تحریم ها، غنی سازی 60 درصدی را انجام دهد، می دانستم عده ای ایران مقتدر را برنمی تابند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: یک ماه پیش که به دولت پیشنهاد دادم برای رفع تحریم ها، غنی سازی 60 درصدی را انجام دهد، می دانستم عده ای ایران مقتدر را برنمی تابند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتر، ضمن استقبال از خبر خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان، آن را گامی در مسیر آرامش پایدار این کشور همسایه ارزیابی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود در توئیتر با گلایه از تهمت ها و افتراها نوشت: گویی شرارت برخی را پایانی نیست؛ دروغ، تهمت و انحراف در ذاتشان لانه کرده است ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور ایران به پیام های توئیتری رئیس مجلس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در خصوص غنی سازی 60 درصدی اورانیوم واکنش نشان داد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر از دستاورد دانشمندان ایرانی در غنی سازی 60 درصدی تجلیل کرد و از روحیه "ما نمیتوانیم" برخی مسئولان انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۶    
گروه استان ها- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انتقام سختی درانتظار مسببین حادثه نطنز خواهد بود تاکید کرد: مسیر پیشرفت هسته ای ایران با اقدامات دشمن متوقف شدنی نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: نمیتوان با یک نسخه و ادبیات به تمامی دغدغه ها و سوالات لایه های مختلف جامعه پاسخ داد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح توانمندسازی محله با افتتاح خانه امداد در محله فرحزاد آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،طرح توانمندسازی محله در محله فرحزاد امروز پنج شنبه 26 فروردین با حضور سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران،علی آقامحمدی ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
روز 26 فروردین 1400 محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: کشور به طور گسترده یک آلودگی امنیتی پیدا کرده است و نمونه آن این است که کمتر از یک سال، سه رویداد امنیتی اتفاق افتاده است؛ دو انفجار و یک ترور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به گزارش فارس در خصوص قطع بیش از دو هزار درخت مثمر از باغ یک جانباز امر به معروف و نهی از منکر در سنندج واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پنجمین خانه امداد پایتخت در راستای ریشه کنی فقر و توانمندسازی محلات محروم امروز /پنجشنبه/ با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در محله فرحزاد واقع در منطقه 2 پایتخت فعالیتش را آغاز کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات چهره های سیاسی کشور از جمله نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و رؤسای سابق جمهور و برخی مطالب روزنامه هایی مثل کیهان، پتانسیل بیشتری برای ضربه زدن به امنیت ملی دارند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر به صحبت های روحانی در مورد لغو تحریم ها در صد روز واکنش نشان داده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: روزنامه اعتماد نوشت: فائزه هاشمی یکی از صریح ترین و البته محبوب ترین فرزندان رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نزد طیفی گسترده از افکار عمومی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: نه تنها با دیگر نیرو های جبهه انقلاب تقابل نکنید بلکه از اقدامات و مواضع خوب آن ها استقبال و حمایت کنید.
اقتصاد آنلاین / کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
دفتر محمود احمدی نژاد با صدور اطلاعیه ای ادعای مطرح شده از طرف فائزه هاشمی رفسنجانی را قویا تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هرکس مباحث خوبی را در پاسخ به مسائل کشور مطرح می کند، باید به او کمک کنید و مطالب او را بازنشر کنید.
اقتصاد ایران: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام حادثه نطنز را رخدادی حیثیتی برای کشور دانست و گفت: کشور دچار آلودگی امنیتی شده و این آلودگی طی سال اخیر شدت پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام حادثه نطنز را رخدادی حیثیتی برای کشور دانست و گفت: کشور دچار آلودگی امنیتی شده و این آلودگی طی سال اخیر شدت پیدا کرده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۳    
سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر به انفعال در برابر دشمن واکنش نشان داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: میگویند دشمن را تحریک نکنید تا تنش ایجاد نشود؛ انفعال در برابر دشمن از همه چیز تنش زا تر است. هیچ عاملی به اندازه تردید در دفاع از حقوق کشور موجب تهدید دشمن نمی شود. سیاست درست، تهدید زدایی است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد- مهدی خاکی فیروز : سازمان تعزیرات حکومتی نهادی است که به دنبال بروز مشکلات ناشی از جنگ تحمیلی و کمبود کالاها در کشور بر اساس مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام و زیرمجموعه وزارت دادگستری تشکیل شد ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از طرح مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید بانک صادرات ایران محیا ضرورت توجه به تامین منابع مالی در نظام بانکی را مورد تاکید قرار داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برنامه دیگر که در دولت آینده با جدیت آن را دنبال خواهم کرد این است که تمام معلمین کشور صاحبخانه بشوند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۴    
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جهت گیری بانک صادرات ایران در استفاده از طرح محیا جهت گیری درستی است و مدل ارائه شده در این طرح یک مدل زنجیره ای است. ما باید واحدهایی را حمایت کنیم که این زنجیره را به رسمیت می شناسند و در یک سلسله کار می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده زابل در مجلس با انتقاد از انفعال و سکوت وزارت خارجه درباره پیرامون حقابه هیرمند خواستار اقدام عاجل وزارت کشور و مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رسیدگی به مشکلات سیستان که تنگه احد جمهوری اسلامی ایران است شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس پیشین شورای مجلس اسلامی در تهران در گفت و گو با رسانه های چین ضمن اشاره به اهمیت توسعه چین به رهبری حزب کمونیست گفت ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۳    
تصویری از محمود احمدی نژاد در روز دوم نام نویسی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در سامانه ثبت اموال مسئولان کشور را مشاهده می کنید.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سید محمد صدر عضو مجمع تشخیص مصلحت در اعتماد نوشت: یکی از جدی ترین مشکلات در کشور ما این است که نگاهی جناحی به مساله سیاست خارجی وجود دارد. ما نباید اختلافات سیاسی داخلی را به سیاست خارجی وصل کنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از واحد های تولیدی و صنعتی شهرک محمود آباد قم بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: عرصه انتخابات بهترین فرصت است تا عرصه ای پرشور همراه با بحث های جدی و منطقی و علمی و درست داشته باشیم.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جهت گیری بانک صادرات ایران در استفاده از طرح محیا جهت گیری درستی است و مدل ارائه شده در این طرح یک مدل زنجیره ای است. ما باید واحدهایی را حمایت کنیم که این زنجیره را به رسمیت می شناسند و در یک سلسله کار می کنند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه ما می دانیم که مشارکت بیشتر و حداکثری مردم در انتخابات چه تاثیر به سزایی در مسیر پیشرفت کشور دارد. اینکه اگر یک رقابت قوی در انتخابات شکل بگیرد و در عرصه این رقابت انتخاباتی ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: چندین تفاهم نامه بین شرکت های دانش بنیان و موسسات نوآفرین در زمینه زبان فارسی انجام شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۵    
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بعدازظهر دوشنبه 23 فروردین ماه ضمن بازدید از تحریریه خبرگزاری مهر در گفتگویی اختصاصی به سوالات خبرنگاران مهر پاسخ داد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
چهارشنبه گذشته جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مسأله تصویب یا عدم تصویب لوایح مرتبط با اف.ای.تی.اف لغو شد. اما یک روز پیش از این جلسه، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در توئیتی خواستار تصویب این لوایح و پیوستن ایران به اف.ای.تی.اف شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اولین همایش ملی ترسیم چشم انداز جمهوری اسلامی ایران 1450 توسط کمیته چشم انداز دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و در راستای دستیابی به اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از اقدام بانک رفاه کارگران در حمایت از طرح ملی موتورهای کم مصرف تجلیل کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روز گذشته جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر سعید جلیلی به گفت وگو پیرامون انتخابات سال 1400 پرداختند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این جلسه ضمن بیان نکات مهمی پیرامون مباحثی نظیر شکستن رکود سیاسی، اهمیت مشارکت حداکثری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شرکت های بومی موفق در قالب طرح اتصال زنجیره تولیدات صنعتی، حمایت می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر حمایت از شرکت های داخلی در رفع نیازهای مردم گفت: جایگاه شرکت های موفق بومی در پسابرجام نه تنها تضیف نمی شود بلکه فعالیت تولیدی در آنها تقویت خواهد شد و فرصت اینکه شرکت های خارجی بتوانند صفر تا صد محصولات خود را به ایران عرضه کنند از بین رفته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۳    
اقتصاد ایران: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز از خبرگزاری مهر بازدید کرد.