دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۱۶May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استارت آپ»

جهاد دانشگاهی کشور   ۳ ساعت پیش    
دوره آموزشی آشنایی با استارت آپ ها به صورت آنلاین و مجازی با همکاری دانشگاه یاسوج، حوزه امور زنان و خانواده استانداری و مرکز خدمات تخصصی دست بافته های جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
به منظور حمایت از طرح های فناورانه، استارت آپ ها و ایده های خلاقانه، رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، رویدادی کشوری که 10 طرح خلاق و استارت آپ از آباده به عنوان طرح های برگزیده در آن شرکت خواهند کرد
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رویداد تجاری سازی محصولات دانش بنیان و فناورانه بخش معدن و صنایع معدنی با عنوان کانی شو به همت سازندگاه کسب و کارهای نو آورانه کانی بوم و با همکاری مجموعه 100 استارت آپ و پرابلم برگزار شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه مجموعه های نوپا و کسب و کارهای فناور نوپا نباید به فکر وام و تسهیلات باشند، گفت: استارت آپ ها باید توسط سرمایه گذاران جسور حمایت شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۷:۴۹    
نخستین استارت آپ در حوزه صنعت شیرینی و پاستیل با مشارکت مرکز آموزش علمی کاربردی عالیفرد در البرز و شرکت شیوا در هتل اوین تهران برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز اعلام کرد که تیم های استارت آپ و هسته پژوهشی این دانشگاه به مرحله کشوری رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد(عصر امید) راه یافتند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۲    
معاون علمی هنری دانشگاه آزاد اسلامی واحد استاد فرشچیان گفت: طرحی با محوریت استارت آپ های هنری، تحت عنوان آزادتاک همانند آنچه در دنیا به شکل Ted talk رایج است، تدوین و پیشنهاد شده که بر مبنای اجرا گفتارها جهت ارائه مفاهیم دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی به جهان کاربرد دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰    
امیررضا شفاعت میگوید: جریان سرمایه گذاری در ایران یک جریان ناکامل است؛ چراکه در سرمایه گذاری جسورانه مراحل مختلفی در طول عمر استارت آپ سرمایه گذاری می کنیم و شامل چندین مرحله است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رویداد دمودی دیجی نکست با هدف معرفی و حمایت از استارت آپ های سبد سرمایه گذاری این مجموعه، 28 اردیبهشت 1401 با حضور مدیرانی از شرکت های بزرگ اکوسیستم استارت آپی ایران، سرمایه گذاران خطرپذیر، دولتمردان حوزه نوآوری و کارآفرینی و مدیران ارشد گروه دیجی کالا در هتل اوین پارسیان برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : لندین چیزی حدود 10 هزار کاربر دارد و به طور میانگین 5/ 1 میلیون ترافیک ماهانه در فضای این استارت آپ مورد میزبانی قرار می گیرد و از لحاظ بازار نیز طبق آماری که شاپرک اعلام کرده است بیش از سه میلیون کسب و کار آنلاین وجود دارد که می توانند به مشتری برای لندین تبدیل شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۶    
مسئول برگزاری استارت آپ : یکصد نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد و اشکذر دور هم جمع شدند و یک استارت آپ قدرتمندی را رقم زدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کارگاهی بزرگ و مجهزندارد، اما با دانش خود در کسب وکار دیجیتال، امکان ایجاد شغل برای خیلی ها را فراهم کرده است. علی کاظمی ، فعال 31ساله حوزه استارت آپ، با هدف حمایت از اقشار آسیب دیده شرکتی استارت آپی راه اندازی کرده و از این طریق بیش از 250هزار نفر که 45درصدشان از قشر آسیب دیده هستند از خدمات ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴    
جلسه تبیین نحوه ارائه زیرساخت های آزمایشگاهی و کارگاهی منتخب چهار استان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و رویداد عصر امید فرصت مغتنمی برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها و شرکت های فناور قلمداد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۷:۰۵    
مراسم دموی دیجی نکست به منظور معرفی استارت آپ های این مجموعه و تعامل با سرمایه گذاران برای جذب سرمایه برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد رویداد گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از تأیید 42 تیم معرفی شده این دانشگاه از مجموع گروه های پژوهشی و زیرساخت، ایده و استارت آپ ها و شرکت های فناور و خلاق برای حضور در این رویداد خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: شهر فناوری شهید سلیمانی که در 170 هزار هکتار در حال احداث است و 1000 شرکت دانش بنیان و استارت آپ را تحت پوشش خواهد داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همه به خوبی می دانیم که همه گیری کووید-19 تغییراتی را در برخی صنایع ایجاد کرده است و از طرف دیگر برخی شاخه ها مانند بازی و فناوری های آموزشی را احیا کرده که این تحولات سبب تغییر الگوهای چرخه عمر نرمال در بعضی صنایع شده است ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وضعیت نباید طوری باشد که در یک حوزه تعدادی استارت آپ داشته باشیم و در بخش دیگری که مورد نیاز است استارت آپی فعال نباشد و باید راهبری و نظارت وجود داشته باشد تا در تمام مراحل از قبول تا تحویل مرسوله شرکت های نوآور فعالیت داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: متاسفانه در 8 استان کشور به علت نبود زیرساخت امکان اجرای پرونده الکترونیک سلامت وجود ندارد و ما در قانون بودجه یک سال به وزارتخانه های صمت و ارتباطات فرصت دادیم زیرساخت ها را فراهم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - دومین رویداد استارتاپی در زمینه کشاورزی با همکاری پارک علم و فناوری و سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: بیش از 500 ایده و استارت آپ در رویدادهای 19 گانه استان یزد شرکت کرده اند و سراهای نوآوری و مراکز رشد دانشگاه به تمام آن ها به عنوان یک فرصت شغلی نگاه کرده و آمادگی لازم برای مشاوره و توانمدسازی آن ها جهت تبدیل شدن به یک کسب و کار موفق را دارند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۶    
استارت آپ بریتانیایی Wayve امروز (چهارشنبه) اعلام کرد از زیرساخت های ابررایانه ای که توسط سرمایه گذاری مایکروسافت برای این شرکت طراحی شده است، استفاده خواهد کرد تا حجم زیادی از داده ها را پردازش کند، زیرا مدل های مبتنی بر یادگیری ماشینی را برای خودروهای خودران توسعه می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۸    
مدیرعامل یک کارخانه کسب وکار گفت: مطابق با آمایشی که در کشور انجام شد، استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپایی که سال گذشته در کشور ایجاد شدند، کمتر از 25درصد به مسئله محور بودن اختصاص داشتند و حدود 80درصد به موضوع خلق ثروت پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند که اسپیس ایکس (SpaceX) در آستانه تبدیل شدن به با ارزش ترین استارت آپ ایالات متحده قرار دارد، زیرا ارزش آن در فروش مداوم سهام در بازار ثانویه به بیش از 125 میلیارد دلار افزایش یافته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۱    
سالمندانی که به عنوان بازار هدف حوزه استارت آپی به شمار می روند در حال حاضر در ایران یک جامعه آماری نزدیک به 8 میلیون نفری هستند که با افزایش میانگین سطح سواد، آگاهی و دانش درصد بیشتری از این افراد امکان استفاده از خدمات نوین و حتی فناورانه را خواهند داشت ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۶    
موسس استارت آپ تیکا گفت: در سایت و اپلیکیشن ما 14 زبان خارجی به صورت آنلاین و با استفاده از 700 مدرس تدریس می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت استارت آپ قصد دارد با کاشت تراشه هایی در بدن انسان ها نیاز به کارت های بانکی را از بین ببرد. حدود 17 میلیارد کارت بانکی فعلی وجود دارد که به صورت روزانه به جابجایی مقادیر زیادی از سرمایه در سراسر جهان کمک می کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور پر رنگ شرکت های داخلی و با ارائه محصولات دانش بنیان، بومی و تخصصی برگزار شد. در این نمایشگاه، 1200 شرکت داخلی، 44 شرکت خارجی و 23 دانشگاه و مرکز پژوهشی، بیش از صد شرکت دانش بنیان ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نهاد ناظر صنعت بیمه در زمینه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی صنعت بیمه گام های بلندی برداشته و این روند را با جدیت ادامه خواهد داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نوآوری علوم انسانی و هنر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی در نظر دارد اولین استارت آپ ویکند در حوزه علوم انسانی و اجتماعی را برگزار کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ارزیابی شتابدهنده ها و مراکز نوآوری در حوزه فناوری های دیجیتال در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت:در زمینه شتابدهی سه موضوع توانمندساز برای استارت آپ ها مطرح است که شامل توانمندی فنی ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- شیوه ورود استارت آپ ها به صنعت بیمه با اشکالات بسیاری روبرو بوده و در دوره جدید تمامی توان علمی و فنی را به کار می گیریم تا در نحوه ارائه خدمات نوین بیمه به معیشت شبکه نمایندگان بیمه ای لطمه ای وارد نشود.
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با حضور 400 استارت آپ و دانش بنیان فعال برگزار شد. در این رویداد شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، شتابدهنده ها و مراکز نوآوری، سرمایه گذاران و مخترعان به معرفی جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به مشتریان و جامعه نوآوری کشور پرداختند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت جوان ایده پرداز نوین کلیک با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق در جهت هوشمند سازی و آسایش و رفاه مردم می کوشد تا با فشردن یک کلیک به همه کارهاتان برسید درضمن بزرگترین فکر ما اشتغال زایی جوانان است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به تازگی استارت آپ اسپو با تمرکز بر روی فناوری هوش مصنوعی توانسته است بررسی ناباروری مردان را به صورت خانگی و بر روی تلفن های هوشمند اجرایی نماید؛ فرآیندی که به تشخیص سریع تر این موضوع و کاهش هزینه های نظام سلامت کمک زیادی می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
این وبینار در روز شنبه 31 اردیبهشت 1401 از ساعت 15 لغایت 20 و با حضور سخنرانان بزرگ و مهمی همچون پروفسور حمزه ای از اساتید دانشگاه میسوری آمریکا، پروفسور کریستین کاتالینی دانشمند حوزه بلاکچین، سعید، ولی خانی مشاور و منتور استارت آپ ها ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۲    
انجمن علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، نشست سرمایه گذار خطرپذیر ایرانی در سرمایه گذاری روی استارت آپ ها به چه چیزهایی دقت می کند؟ را برگزار می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۲    
معاون پژوهش، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه دانشگاه ها، راهی جز تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین ندارند، گفت: رویداد ملی گام دوم نمایشگاه نیست، بلکه رویدادی ملی است ...
طلا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در دومین دوره از نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش (کیتکس 2022) نمایندگان بانک تجارت از ادارات مختلف در غرفه بانک حضور فعال داشتند. ...
مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس 2022، با بیان اینکه به همه تصمیم گیران سطوح کلان که دغدغه رشد اقتصادی کشور را دارند پیشنهاد می کنم از این جوانان و استارت آپ ها حمایت کنند، اظهار کرد: این جوانان با تکیه بر دانش روز دنیا به توسعه ساختارهای اقتصادی و فرهنگی کشور کمک می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیئت مدیره و معاون فنی و برنامه ریزی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: اهمیت و نقش صنایع کوچک به ویژه در دنیای امروز شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در عملکرد اقتصادی یک کشور به ویژه ایران پوشیده نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا : محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشستی خبری در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت که حضور 100 شرکت دانش بنیان و استارت آپ در این نمایشگاه از ویژگی های بارز این نمایشگاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک استارت آپ قصد دارد از یک ویروس گیاهی خاص برای مبارزه با سرطان استفاده کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و نوآوری دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه هیچ راهی جز تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین ندارد و در چنین شرایطی مدیریت فضای دانشگاه را همین استارت آپ ها دست خواهند گرفت.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰    
رهبری استارت آپ ها شاید در نگاه نخست بسیار ساده به نظر برسد، اما همین که وارد عرصه عملی آن شوید وضعیت تان به طور کامل تغییر خواهد کرد. بسیاری از برندها در زمینه رهبری تجاری همیشه مشکل دارند. دلیل این امر تلاش کارآفرینان برای مدیریت یک استارت آپ به مثابه یک مدیر است ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از حضور 50 گروه، هسته پژوهشی، آزمایشگاهی، زیرساخت، ایده و استارت آپ منتخب این دانشگاه در رویداد ملی گام دوم خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مجتبی توانگر ، عضو کمیسیون اقتصادی و رئیس کمیته دیجیتال مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از نمایشگاه اینوتکس با حضور در غرفه تکنوتجارت بر ضرورت تسهیل فضای کاری شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه فین تک تاکید کرد ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد رویداد گام دوم دانشگاه آزاد در آذربایجان غربی عنوان کرد که به منظور حضور در این رویداد ملی 34 گروه پژوهشی، آزمایشگاهی و زیرساخت، 33 ایده و استارت آپ و 26 مورد شرکت فناور و خلاق شناسایی کرده ایم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۲    
کارگران موسوم به گیگ در سراسر کشور آمریکا سیزدهم ماه می در واکنش به شیوه های بهره کشی از نیروی کار در شرکت های اوبر، لیفت و سایر شرکت های استارت آپ اینترنتی اعتصاب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - مدیرعامل مجموعه غدیر از تاسیس بزرگترین صندوق کشور برای سرمایه گذاری بر روی استارتاپ های سلامت و فعال در حوزه خدمات رسانی به جامعه بازنشستگان کشور خبر داد.